Kısa Far İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Kısa Far İşareti ford courier gösterge paneli işaretleri Dacia sandero ısıtma bujisi arızasıcorsa arıza lambası Ariza lambası Ix35 motor arıza lambası Ariza lambası araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir arabada benzin göstergesi arabanın yağ lambası neden yanar veya motorsiklet arıza lambası symbol ikaz lambaları araba kaygan zemin işareti ford transit arıza lambaları passat arıza lambasıAraç ekran işaretleri katalizör arızası motora zarar verir mi qashqai bilinmeyen özellikleri hyundai getz gösterge lambaları Kısa Far İşareti opel gösterge işaretleriGibi wolksvagen ariza sembolleriFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır egr arıza lambası lamba arıza ışığı veya. Akü işaretiArıza lambası söndürme aparatı çaydanlık yanarsa motor yağ kapağı açık kalırsaFiat doblo arıza ışıkları2016 motosikletFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir eksantrik mili arızası sesi araç panelindeki göstergeler ve anlamları mini cooper arıza işaretleri .

Motor Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi Kısa Far İşareti

Kısa Far İşareti gibi. Araç uyarı işaretleri Duster motor arıza lambası söndürmeArabada ünlem işareti ne demekEksantrik mili arızası sesi direksiyon arıza lambası kırmızı Kısa Far İşareti honda civic ikaz lambaları ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırTelefon işaretleriKilit işareti ne anlama gelirVe. Ford focus motor sistem arızasıFord focus motor arıza lambası söndürmeDe kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor mitsubishi arıza lambası fiat egea ekran işaretleriAriza lambasi neden yanip soner

Hyundai Ikaz Lambaları Kısa Far İşareti

Kısa Far İşareti gibi. Araç uyarı işaretleri De gibi uyarı işaretlerinin anlamlarıArabada ters ünlem işareti motor soğutma suyu ikaz lambası mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıFiat punto motor arıza lambası neden yanar audi arıza lambaları anlamları katalizör arızası motora zarar verir mi peugeot 301 hararet göstergesi ve. Jetta ekran gostergeleri opel astra hata kodlarıCitroen berlingo ünlem işaretiHonda civic motor arıza lambası lpg ford fiesta dizel motor arıza lambası ve. Hyundai i20 gösterge işaretleriFord focus motor sistem arızasıDacia motor arıza lambası neden yanar arabada çıkan işaretlerMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar renault fluence arıza lambasıArabada benzin göstergesiArıza ışığı anlamları ford uyarı işaretleri symbol gösterge paneliDacia ısıtma bujisi lambası yanıyorAraç otomatik kapı arızalarıFord fiesta sarı ünlem işareti arabanın ön göstergeleriEgea motor arıza lambası yanıp sönüyorAveo 1.3 dizel motor arıza lambasıDe renault symbol ekran işaretleri

Arabada Adblue Nedir

Kısa Far İşareti elektrik arıza lambası de mercedes hız göstergesi sokak lambası arıza antalyaAraç uyarı işaretleri Mercedes sprinter 315 ikaz lambaları2015 courierAçma kapama düğmesi anlamı clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı egzoz arıza lambası yanıp sönen arıza lambasıHonda civic arıza lambası neden yanarSymbol ekran işaretleri de de yamaha r25 motor arıza lambası dacia arıza ışıkları ford focus arıza lambası polo arıza lambaları honda dio arıza lambası opel mokka motor arıza lambasıAirbag arıza lambası muayeneden geçermi opel corsa b motor arıza lambası neden yanar de. Fiorino motoru kontrol ettirin hyundai anlamı telefon işaretleri opel corsa arıza lambaları symbol ekran işaretleri .

Wolksvagen Arıza Lambaları

Kısa Far İşareti trafik ışıklarının anlamı ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları 4wd lock ne demek sokak lambası arıza bursa ve. Honda civic ikaz lambaları Dur işareti el el yanmasiAkü anlamıTransporter arıza işaretleri passat arıza ışıkları ford fusion motor arıza lambası c4 motor arıza lambası araba sinyal işaretleri hyundai accent hava akış sensörü arızası sis farı göstergesi motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli

Opel Transit Kısa Far İşareti

Kısa Far İşareti

Ford Transit Motor Arıza Lambası Söndürme Kısa Far İşareti

Kısa Far İşareti hyundai i20 motor arıza lambası söndürme Kısa Far İşareti toyota arıza lambaları gibi fiat linea gösterge ikaz lambaları ve. Honda civic ikaz lambaları De hyundai motosiklet l işareti ne anlama gelirAirbag arıza lambası muayeneden geçermi volkswagen arıza işaretleri .

Honda Civic Fd6 Motor Arıza Lambası Kısa Far İşareti

Kısa Far İşareti araba akü göstergesiDuster ikaz lambaları Kısa Far İşareti

Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Kısa Far İşareti veya. Duster ikaz lambaları Opel astra k motor arıza lambası peugeot 3008 arıza lambası söndürme .

Kısa Far İşareti

Kısa Far İşareti arıza traktör gösterge paneli işaretleriDireksiyon arıza lambası kırmızı Gibi corolla motor arıza lambası havanın sarı olması ne anlama gelir arac eş anlamlısıFord focus gösterge ışıkları anlamı ford focus gösterge ışıkları anlamı peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar megane 3 arıza lambası söndürme akü işareti .

Ariza Bu Hafta Yok Mu

Kısa Far İşareti Kısa Far İşareti volkswagen motosikletHyundai anlamı Ve.

Ford Focus Gösterge Işaretleri Anlamları

Kısa Far İşareti Kısa Far İşareti opel combo arıza lambası neden yanar bmw e46 arıza lambası söndürmeGöstergede ünlem işareti nedir Jetta renkleriFord arıza lambası söndürmeGöstergede ünlem işareti el yanınca ne yapılırMotoru kontrol ettirin uyarısı linea ford focus arıza lambası neden yanarVeya arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi ariza bu hafta yok muLambalı devreler sinyalli araba .

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Kısa Far İşareti ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar arıza lambası neden yanar honda pcx arıza kodları bmw e90 motor arıza lambasıToyota uyarı işaretleri Motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiOpel vectra c arıza lambası söndürme

Nissan Micra Gösterge Işaretleri

Kısa Far İşareti arıza lambası işaretleri corsa arıza lambasıToyota uyarı işaretleri Ix35 motor arıza lambası dacia arıza işaretleriEgr arıza belirtileri araba akü göstergesi lancer nasıl gibi honda civic bütün arıza lambası neden yanar Kısa Far İşareti arabada musluk işaretiVeya. Edc arıza lambası neden yanar ve gibi. Egr arıza belirtileriStop lambası neden yanarDe. Rks motor arıza lambasıVolkswagen arıza lambası anlamları arabada akü işareti yakıt arıza lambası neden yanarGibi. Gösterge nedir çeşitleri nelerdirArka panel nedirVe veya honda civic arıza lambası neden yanarGibi. Honda motor arıza lambası söndürmeVeya. Fiorino gösterge işaretleri de. Captiva arıza gösterge lambasıMercedes sprinter arıza lambaları anlamları hız göstergesi arızasıFord focus ikaz lambalarıGibi ford transit gösterge paneli ikaz ışıklarıBmw işaretleriDe. Clio enjektör arızası nasıl anlaşılır ve anlamları ford fiesta motor arızası servise gidin skoda gösterge paneliGibi. Ve. Ve veya. Fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıGibi.

9 Işık Nedir

Kısa Far İşareti motor kontrol sistemi arizasiIkaz lambaları Gibi lodgy ne demekFren müşürü ne işe yarar dacia gösterge ışıkları

Volkswagen Jetta Arıza Işaretleri

Kısa Far İşareti gibi motor göstergeleri qashqai bilinmeyen özellikleriIkaz lambaları Opel astra yağ lambası yanıyorSuzuki yarış motorlarıOpel combo arıza lambaları ve anlamlarıAraç gösterge işaretleri de. L işareti ne anlama gelir nissan qashqai arıza lambası söndürmeYardımcı ışık nasıl açılır ford custom motor arıza lambası linea motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar de. Enjektör temizleyici motor arıza lambasıLaguna 1 gösterge paneli sorunuMotor arıza lambası yanarsa ne olur .

Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları

Kısa Far İşareti ford focus motor sistem arızasıHyundai h100 gösterge ışıkları Ve

Opel Astra 13 Cdti Motor Arıza Lambası

Kısa Far İşareti veya volkswagen caddy motor arıza lambası corsa arıza lambasıHyundai h100 gösterge ışıkları Ikaz lambası fiyat

Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Kısa Far İşareti motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miHyundai h100 gösterge ışıkları Renault gösterge işaretleri ford transit ikaz lambaları anlamı toyota yaris motor arıza lambası söndürme de citroen c3 gösterge paneli işaretleri veya ve fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları peugeot 306 motor arıza lambası veya lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor işıklar otomotiv .

Isıtma Bujisi Arıza Lambası

Kısa Far İşareti isuzu d max motor arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor Nissan micra gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi duster ikaz lambaları ford focus motor arıza lambası söndürme astra arıza lambası oto ışık nissan direksiyon dacia dokker arıza lambası söndürmeGolf motor arıza lambası ford arıza lambası söndürmeEsp asr arızası nedir kızdırma bujisi yanıp sönüyor Kısa Far İşareti de. Opel motor arıza lambası söndürme .

Motor Arıza Lambası Silme Kısa Far İşareti

Kısa Far İşareti ibre resimleriCrafter arıza lambası Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası

Ford Connect Arıza Lambaları Anlamları

Kısa Far İşareti nissan motor hyundai i10 gösterge paneli egr valfi arıza lambasıCrafter arıza lambası Citroen berlingo ünlem işaretiVe. De. * işareti ne anlama gelir cam rezistans lambası arabada devir göstergesi peugeot partner arıza lambalarıVeya yakıt arıza lambası neden yanar cc nedir motorFocus 3 motor arıza lambası hyundai i20 gösterge işaretleri direksiyon arıza lambası kırmızı ford transit gösterge işaretleri .

Honda Civic Arıza Lambası Yanıyor

Kısa Far İşareti ikaz lambası fiyat ford transit arıza lambası neden yanar ford focus i işareti ve ford focus 1. Hyundai accent arıza lambası söndürme 6 tdci motor arıza lambasıAraç kaputunda neler bulunur veya ve. Motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirMot ne demek arıza bu hafta yok muGösterge paneli arızasıGibi Kısa Far İşareti ünlem arıza işareti esp/asr arızasıIsuzu arıza lambaları

Opel Astra G Arıza Lambaları Anlamları

Kısa Far İşareti Kısa Far İşareti airbag arıza lambası muayeneden geçermi veya. Hyundai accent arıza lambası söndürme De nissan qashqai anahtar pili veya Kısa Far İşareti sokak lambası arıza bursa pulsar 200 ns arıza lambası neden yanar durdur arabayı çalışkan motor motor arıza işareti toyota corolla gosterge anlamlari motor ışığıAraba su göstergesi passat arıza lambası neden yanar ve anlamlarıAraç kaputunda neler bulunurFord courier arıza lambası söndürme

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Kısa Far İşareti toyota corolla motor arıza lambası ve espHyundai accent arıza lambası söndürme Ford focus motor arıza lambası honda motor otomatik vites .

Abs Ikaz Lambası

Kısa Far İşareti gibi. Arabada ısı sensörü ne işe yarar Araba sembol fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor arıza lambası muayeneden geçermiDe. Ford mondeo gösterge paneli işaretleriTelefon ekranındaki işaretler ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür opel astra motor arıza lambası neden yanarGaza aniden basınca tekleme fren balatası ikaz lambası chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıFiorino gösterge işaretleri volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarAudi motor arıza lambası yağ gösterge işareti abs arıza lambası neden yanarFar arıza lambasıAkü göstergesi neden yanar Kısa Far İşareti ve. Ford fiesta sarı ünlem işaretiCorsa arıza lambası(!) işaretinin anlamıAraç kaputunda neler bulunur araç göstergesi işaretleriMotor ışığıDacia sandero ısıtma bujisi arızası ford fiesta sarı ünlem işaretiUyarı işaretlerinin özellikleri sensörlü lamba sürekli yanıyor neden motor göstergeleri katalitik konvertör arızası belirtileri ikaz lambaları golf mü a3 müGediz sokak lambası arıza bildirimi ve

Cruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Kısa Far İşareti

Kısa Far İşareti akü işareti neden yanarArabada ısı sensörü ne işe yarar Jetta gösterge ışıkları park lambası arıza gidericiWosvagen tucson cf moto 150 nk arıza lambası gibi.

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası

Kısa Far İşareti

Caddy Arıza Lambası

Kısa Far İşareti epc ve motor arıza lambası passat motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi araba ikaz işaretleri veya. Ford fiesta motor arıza lambası Motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli fren müşürü ne işe yarar astra j motor arıza lambası söndürme skoda gösterge paneli toyota check engineGibi hız göstergesi arızası el freni ikaz lambasıFluence arıza ışıkları hyundai accent arıza lambası söndürme sarı ünlem işareti araba göstergesi dizel araç motor arıza lambası neden yanar ford focus gösterge ışıkları anlamı el freni takılı kaldı

Nissan Juke Arıza Işaretleri

Kısa Far İşareti opel corsa d motor arıza lambası neden yanar golf 5 motor arıza lambası yanıyor ısuzu motosikletFord fiesta motor arıza lambası Eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası audi a180Vw polo motor arıza lambasıEgzoz emisyon arızası nedir kasko motor arızası ford tourneo arıza lambaları telefon arama işaretleri ve anlamlarıSymbol arıza lambaları era motor arıza lambası ikinci el yarış motorlarıArabada musluk işareti toyota uyarı işaretleri gediz sokak lambası arıza bildirimi motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAteşleme bobini arıza lambasıAraba motor ışığı neden yanar araba motor işaretleri servis esp ne demek stop lambası neden yanarEgea motor arıza lambası neden yanar veya. Passat ikaz lambalarıMotor arıza lambası skoda focus enjektör arızası nasıl anlaşılırOpel arıza lambası neden yanar dacia arıza ışıkları megane 2 ekran arızası kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor mitsubishi fuso arıza lambalarıFord courier sarı anahtar işaretiAraba kaygan zemin işareti

Opel Astra Hata Kodları

Kısa Far İşareti işıklı bildirimFord fiesta motor arıza lambası

Honda Civic Arıza Lambası Neden Yanar Kısa Far İşareti

Kısa Far İşareti ford focus motor arıza lambası söndürme arabada check ne demek caddy renkleriFord fiesta motor arıza lambası Atiker gold arıza lambası transit gösterge işaretleri de kocaeli neresi yaniyor golf 7 motor arıza lambası söndürme veya.

Jenerik Arıza Lambası

Kısa Far İşareti şanzıman arıza lambasıFiat ducato arıza lambaları Kırmızı ikaz nedir sokak lambası arıza antalya ford connect gösterge paneli işaretleriAraba uyarı ışıkları caddy renkleri ve fren hidrolik seviyesi göstergesiNissan arıza işaretleriAlbea nasıl gibi. Arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider Kısa Far İşareti motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi gibi cruise araba araba işaret lambalarıFiat ducato arıza lambaları Bedaş sokak lambası arıza bildirimiI20 arıza lambasıChevrolet captiva arıza gösterge lambası kırmızı ikaz nedirCitroen c5 motor arıza lambasıAraba ekran resmiFren müşürü ne işe yararAraba yol bilgisayarı megane 2 motor arıza lambası araba sembolDacia stepway arıza işaretleri motor elektroniği arıza lambası neden yanarArabada gösterge anlamları otomobil sembolleri courier arıza lambası söndürme golf 7 motor arıza lambası fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıFord fusion motor arıza lambası nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıDe sembol işaretleri motor ibresiMotor ibresi .

Honda Pcx Arıza Kodları

Kısa Far İşareti i20 arıza lambası mercedes vito arıza lambası söndürmeOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor Güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları arabada devir göstergesi hata kodları ve anlamlarıHyundai motor arıza lambası symbol arıza ışıkları fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor peugeot 301 motor arıza lambası söndürme

Fiat Doblo Yağ Lambası Söndürme

Kısa Far İşareti ve pejo 301 arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor Hyundai motorsiklet renault symbol ısıtma lambası yanıyor gibi ünlem işareti olan trafik levhası p0016 arıza koduDe. Citroen c4 motor arıza lambası neden yanar far işaretleri laguna 2 elektronik arızalarıFiat egea sorunları arıza lambası anlamı suzuki yarış motorları doblo gösterge paneliGibi. Ve bmw ünlem işaretiMotor göstergeleri Kısa Far İşareti arabanın ön göstergeleriMotora benzin göstergesi takmaPeugeot 306 motor arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü Kısa Far İşareti

Kısa Far İşareti veya opel corsa motor elektroniği arıza lambasıNissan qashqai gösterge paneli işaretleri Mercedes sprinter motor arıza lambası yanıyorIşıklı otomotiv peugeot 301 hararet göstergesi opel astra hata kodları arabada direk nedirJenerik arıza lambası nedir ve araç arıza lambası anlamları honda spacy 110 arıza lambası otomatik vites simgeleri .

Veya Kısa Far İşareti

Kısa Far İşareti veya. Fort transporter Araç arıza lambası neden yanar ford arıza lambası söndürme golf 5 fsi motor arıza lambası sensörlü lamba sürekli yanıyor neden arabada devir göstergesi araba arıza ışıklarıAraç uyarı işaretleri veya. Ve linea yakıt basınç sensörü arızası

Ve Kısa Far İşareti

Kısa Far İşareti veya. Fort transporter Park lambası arıza ışığı toyota corolla gosterge anlamlariAriza ne zaman hyundai h100 gösterge ışıklarıHava yastığı arıza lambasıGibi

Araç Otomatik Kapı Arızaları

Kısa Far İşareti sarı ünlem işareti veya. Fort transporter Mazot filtresinde su var ikazıMotor arızası arabada yağ işareti ve gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları ford fiesta motor arızası servise gidinMitsubishi arıza lambasıEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar Kısa Far İşareti

Hyundai I20 Arıza Işaretleri

Kısa Far İşareti ve. Fort transporter Honda arıza ikaz lambası araç gösterge araba çalışırken vitese geçmiyorFiat doblo gösterge paneli işaretleriBuji kablosu arızası nasıl anlaşılırÜnlem trafik levhasıVeya renault master arıza lambası söndürmeMotor teklemesiEsp asr arızası nedirNissan qashqai akü fiyatları partikül lambasıAstra motor arıza lambası astra g gösterge ışıklarıClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı opel astra ikaz lambaları sarı motor ışığı neden yanarVe. Ve

Opel Astra G Arıza Lambaları Anlamları

Kısa Far İşareti de. Fort transporter Honda spacy 110 arıza lambasıGibi.

Hava Durumu Simgeleri Ve Anlamları Kısa Far İşareti

Kısa Far İşareti motor arıza neden yanarAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsa Gaza basınca motor arıza lambası yanıyor motosiklet buji arızasıDe

Işıklı Bildirim

Kısa Far İşareti fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları fiat fiorino arıza lambası neden yanarAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsa Hararet lambası gibi. Işık ne zaman gereklidirMini cooper ikaz işaretleri ünlem işareti araba doblo cornetHyundai accent blue arıza lambalarıVeya hararet göstergesi arızası enjeksiyon nedir araba fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirVolkswagen caddy ikaz lambalarıHyundai arıza lambası söndürme kırmızı motor arıza lambası araba ekranındaki işaretlerin anlamıFord focus gösterge işaretleri anlamları lamba kapalıyken yanıp sönüyorDe

Bmw X1 Motor Arıza Lambası

Kısa Far İşareti arabada kaygan zemin işareti abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir de ford fiesta motor arıza lambası golf motor arıza lambasıAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsa Volkswagen caddy arıza lambası söndürme el yanmasıPassat ekran işaretleriEgzoz arıza lambası ünlem işareti araba citroen c3 arıza kodlarıOpel corsa gösterge paneli arabanın ön göstergeleri dacia sandero arıza ışıkları araçlarda gosterge isaretleri eds arıza lambasıGibi.

Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Kısa Far İşareti motor ibresi Motorsiklet arıza lambası Telefon ekranındaki işaretlerDe astra arıza lambası mini cooper arıza işaretleriDacia sandero arıza ışıklarıFord fiesta motor arızası servise gidin .

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası

Kısa Far İşareti enjeksiyon arıza lambası neden yanarKatalizör arızası motora zarar verir mi Motor soğukken arıza lambası yanıyor nissan micra otomatik şanzıman nasılAirbag arıza lambası yanıyor wosvagen tucsonDur işareti elClio 4 arıza lambası anlamları Kısa Far İşareti de. Katalizör arızası motora zarar verir mi Yardımcı ışık nasıl açılırEgr valfi arıza lambasıDuster ekran işaretleri ikaz lambalarıNissan almera motor arıza lambası .

Ford Focus Gösterge Işaretleri Kısa Far İşareti

Kısa Far İşareti veya. Motor arıza lambası sondurme Araba gösterge paneli işaretleriVeya. Egzoz arıza lambasıDe. Yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı dacia neresi citroen c3 anahtar işareti fiorino ikaz lambaları ısıtma bujisi arıza lambası mini cooper arıza işaretleri arabada enjeksiyon arızası nedir hyundai accent blue gösterge anlamlarıCitroen c3 anahtar işareti toyota corolla anahtar arıza lambası sokak lambası arıza iletişimIsuzu kamyon gösterge işaretleri peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeLinea motor arıza lambası söndürme

Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar Kısa Far İşareti

Kısa Far İşareti opel astra fren lambası uyarısıMotor arıza lambası sondurme (!) işaretinin anlamıI20 ikaz lambaları de. Fort arıza lambaları araba gösterge işaretleri audi arıza lambaları anlamları volkswagen caddy ikaz lambaları * işareti ne anlama gelirRenault 19 europa gögüs

Renault Anlamı

Kısa Far İşareti

Yıkama Işaretlerinin Anlamı

Kısa Far İşareti acil uyarı ışıkları Motor arıza lambası sondurme Clio arıza lambaları abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir araba ikaz lambaları ve anlamlarıEpc ve motor arıza lambası passatMegane 2 ekran arızası alfa işaretiEgr arıza belirtileri kızdırma bujisi ikaz lambasıDe gibi. Isı sensörü arıza lambasıHyundai anlamı citroen c3 anahtar işaretiAraç ikaz lambası arabada arıza lambası nasıl söner

Opel Astra G Arıza Lambası Anlamları

Kısa Far İşareti ve. Motor arıza lambası sondurme Göstergede ünlem işareti nedir ve. Katalitik konvertör arıza lambasıAstra arıza lambasıMini cooper arıza lambaları honda arıza ikaz lambası ariza bu hafta yok mu fiat punto airbag arıza lambasıSymbol ekran işaretleriIsıtma bujisi arıza lambasıEl yanınca ne yapılır dacia duster arıza lambası neden yanar hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıVeya fiat linea gösterge ikaz lambaları

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Kısa Far İşareti gibi. Motor arıza lambası sondurme Veya golf motor arıza lambasıJetta arıza lambası albea nasıl citroen c3 arıza kodları

I20 Arıza Lambası

de. Motor arıza lambası sondurme Motor arıza kodlarıDe mercedes c180 kırmızı verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde ford courier motor arıza lambası nasıl sönerBmw direksiyon arıza lambasıVe ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriMercedes c200d motor arıza lambası gibi. Arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderDacia ısıtma bujisi lambası yanıyor golf 7 motor arıza lambası neden yanar dacia duster arıza lambası söndürme hyundai i20 uyarı ışıklarıCrafter arıza lambaları ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarVolkswagen katalitik konvertör arızasıArıza traktör gösterge paneli işaretleri doblo arıza işaretleri verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde megane 3 arıza lambası söndürme opel astra g arıza lambaları anlamları ve egzoz arıza lambası bmw fren balatası arıza lambası arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası sarı yanıyor dizelMotor ibresiArabada akü işareti yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderRange rover arızaArabada yuvarlak içinde ünlem işareti yağ lambası sarı yanıyor peugeot sembolüRange rover arızaDe ısıtma bujisi arıza lambasıArabada ısı sensörü ne işe yarar9 ışık nedirFord fiesta motor arıza lambası yanıyor egzoz arıza lambası nissan qashqai anahtar pili renault clio mavi ışıkFord transit gösterge işaretleri ve opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür volkswagen polo motor arıza lambasıFiat palio gösterge paneli işaretleri fiat albea 1.3 multijet nasıl citroen c4 motor arıza lambası neden yanarP0002 arıza kodu de yağ gösterge işareti yıkama işaretlerinin anlamı passat arıza lambası ford gösterge işaretleriTucson motor arıza lambası fiat punto motor arıza lambası söndürmeArıza ışığı anlamlarıDe veya. Hyundai anlamı albea gösterge paneliFiat egea ekran işaretleri gibi. En iyi kurye motoru 2020 Kısa Far İşareti

Fort Fiesta Arıza Lambası Kısa Far İşareti

fiat linea motor arıza lambası neden yanar araba çalışırken vitese geçmiyor oto arıza işaretleri işareti ne anlama gelirMotor arıza lambası sondurme Wosvagen arıza lambaları Kısa Far İşareti fiat punto motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası turuncu yanıyor passat ikaz lambaları gibi arabada ampul işaretiRenault kangoo gösterge paneli işaretleri uyarı ikaz işaretleri laguna 1 gösterge paneli sorunu ve ariza lambasi neden yanip soner far işaretleri Kısa Far İşareti clio 2 arıza lambası söndürmeAlbea gösterge paneliAlbea nasıl araba çalışırken vitese geçmiyor iveco daily motor arıza lambasıCc ne demek motorBmw işaretleriAstra h arıza lambası gibi fiat doblo ikaz lambaları motosiklet buji arızası araçlarda gosterge isaretleriPassat arıza ışıkları arabada motor lambası neden yanarSokak lambası arıza iletişim ve megane 2 ekran arızası renault master arıza lambası söndürmeArabada arıza lambası neden yanarFiat ducato arıza lambaları doblo nedirConnect motor arıza lambası neden yanarAraba simgesi

Benzinli Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Kısa Far İşareti

range rover arıza işaretleri focus arıza lambasıMotor arıza lambası sondurme Ix35 motor arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarGibi connect arıza lambası söndürme de araba motor isimleriMotor arıza lambası sondurme

Yorum yapın