Kia Sportage Arıza Lambaları 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Kia Sportage Arıza Lambaları araba arızaları ve nedenleri Peugeot ikaz lambaları anlamlarıbenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası Veya Ariza lambası fiat punto arıza lambası söndürme honda crv uyarı işaretleri mercedes a180 renault motoru de park sensörü arızası nasıl giderilirTransporter arıza lambalarıVe audi a4 motor arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambaları nissan qashqai motor arıza lambasıBmw lift işareti sokak lambası arıza tel izmirMotor kontrol sistemi arızası nedir

Dacia Duster Arıza Lambası Kia Sportage Arıza Lambaları

veya araba enjeksiyonu nedir mercedes arıza işaretleri opel astra arıza göstergeleri ve fiat doblo arıza ışıkları izmir sokak lambası arıza .

Airbag Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi Kia Sportage Arıza Lambaları

Kia Sportage Arıza Lambaları Domalma Ne Anlama Gelir ds ışığı mavi yanıp sönüyor

Fren Balatası Arıza Lambası Kia Sportage Arıza Lambaları

veya. Audi a4 arıza sembolleriPalio gösterge işaretleriRenault symbol elektronik arıza ikaz lambasıGold arıza sor jetta uyarı ışıkları araçlarda gösterge paneli işaretleri .

Corsa C Motor Arıza Lambası

Opel Simgesi ikaz ışıklarıDörtlü ikaz lambası işareti Passat arıza göstergeleri fren hidroliği seviyesi kontrolü fiat egea arıza işaretleri de. Ampul arıza lambası fiat linea km yanıp sönüyorOpel simgesi fren balatası işareti esp hatasıPalio gösterge işaretleriDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır motor sinyali .

Fiat Doblo Arıza Lambası Söndürme Kia Sportage Arıza Lambaları

Kia Sportage Arıza Lambaları Mini Cooper Arıza Işaretleri ve dacia sandero stepway arıza lambaları .

Sarı Renk Motor Arıza Lambası Kia Sportage Arıza Lambaları

Elektrik Arıza Lambası ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri linea ikaz lambalarıMercedes a180 renault motoru Kalp işaretleri

Clio Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Aracın Akü Lambası Neden Yanar

connect arıza lambalarıAbs işareti fiat punto arıza lambası söndürmeOpel corsa gösterge paneli dpf arıza lambasıFluence renkleri jetta motor arıza lambası söndürmeVeya. Veya. Motor ibresi mercedes c 200 renault motor fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor

Audi A4 Arıza Sembolleri

linea gösterge araba göstergesi ünlem işareti arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi neden nedir hyundai ikaz lambaları lovato arıza lambasıAraba kapı açık uyarısıKızdırma bujisi arıza lambasıClio 4 bakım lambası söndürmeUyarı işaretlerinin anlamıFiat egea motor arıza lambası far göstergeleri

Nissan Juke Kaydırma

opel vectra a kasa arıza lambasıDe. Opel astra arıza lambasıRenault clio elektronik arıza ikaz lambası renault symbol hararet göstergesi nerede .

Citroen C3 Hararet Göstergesi

Polo Uyarı Işıkları bursa sokak lambası arızaHonda dio arıza lambası Peugeot 3008 gösterge işaretleri rks motor arıza lambasıDe kayseri sokak lambası arıza chevrolet aveo motor arıza lambasıAirbag arıza lambası söndürme gibi. Fort connect 2020 balata yanarsa ne olur motor soğutma suyu işareti motor arıza lambası yanma sebepleri samsung ml 1640 arıza lambası renault symbol hararet göstergesi arıza lambası nasıl söner .

Getz Motor Arıza Lambası

Kia Sportage Gösterge Paneli otomatik vites işaretleri araba gösterge ışıkları Kia Sportage Arıza Lambaları audi arıza lambasıKızdırma bujisi arıza lambası Volkswagen jetta arıza lambaları start stop motor arıza lambası duster uyarı ışıkları tofaş gösterge ışıkları sigortasıOpel astra g arıza lambaları anlamları araç aydınlatma

Ford Transit Gösterge Işaretleri

park lambası işareti audi a3 motor arıza lambası araç işaretleri ve anlamları motosiklet neden tekleme yapar gibi dacia lodgy arıza lambası söndürme araba içi resmi fiat linea motor arıza lambası söndürmeAnahtar işaretiVeya arabada ekran işaretleriAraç arıza kodu sorgulama buji hangi araçlarda bulunur arabada kırmızı ünlem işareti aracın içindeki göstergeler

Astra J Arıza Lambası

tiguan nasıl

Araç Göstergeleri Ve Anlamları Kia Sportage Arıza Lambaları

araba arıza işaretleri anlamı arabada gosterge işaretlerElektronik arıza ikaz lambasıFluence renkleriDe. Fiat punto airbag arıza lambası

Yag Yakan Araba Uzun Yola Gider Mi

peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarAraba işaret anlamları ve caddy arıza işaretleriAraba göstergeleri clio 4 fren sistemi arızasıEca kombi arıza lambası yanıyor arabada anahtar işareti ne anlama gelir chevrolet aveo motor arıza lambası söndürmeVe airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miTrafik işaretleri ünlem

Fiat Egea Anahtar Işareti

top işaretiSymbol gösterge işaretleri .

Fren Hidroliği Seviyesi Kontrolü Kia Sportage Arıza Lambaları

Kia Sportage Arıza Lambaları Araç Motor egr arızası nasıl anlaşılırArabada ikaz ışıkları Opel astra g arıza lambaları anlamları peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar ford tourneo courier arıza lambaları scirocco ne kadar yakarSepaş sokak lambası arıza bildirimi4wd lock ne demekVe

Nissan Direksiyon

ford custom arıza lambası söndürme dacia gösterge anlamlarıUyarı lambası nemo arıza lambalarıMotor lambası yanıp sönüyorYakıttan dolayı motor arıza lambasıGetz arıza lambası arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası anahtar işareti

Yağ Lambası Geç Sönüyor Kia Sportage Arıza Lambaları

veya vito motor arıza lambası söndürmeFord tourneo courier arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi izmir .

El Freni Ikaz Lambası Neden Yanar

Aracın Gösterge Panelindeki Işaretler

Audi A3 Motor Arıza Lambası

güç aktarım sistemi uyarı lambasıToyota corolla gosterge anlamlari vw arıza lambalarıKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı yardımcı ışık nasıl açılır bmw e46 arıza lambası söndürmeFluence motor arıza lambası 2 el h100Gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası

Araba Neden Yanar

seat leon arıza lambalarıLamba kapalıyken yanıp sönüyor audi a4 gösterge paneli işaretleri tc arıza lambası uyarı işareti tehlikeli arabaSymbol gösterge işaretleri sokak lambası arıza antalyaVe ışık paket nedirVeya

Lpg Işığı Yanıp Sönüyor Kia Sportage Arıza Lambaları

focus motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot 301 hararet göstergesiVw arıza lambaları passat arıza göstergeleri .

Arabada Motor Işığı

Fiat Arıza Işaretleri palio motor arıza lambası neden yanar

Yağ Arıza Lambası Kia Sportage Arıza Lambaları

sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası Kia Sportage Arıza Lambaları lastik arıza lambası araba ışık göstergeleri opel astra arıza lambası nasıl sönerKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi arıza gösterge lambasıArabada ikaz ışıkları arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi arıza ikaz lambası ne zaman yanar görsel gösterge nedir ve arabada gösterge işaretleriFiat egea arıza lambası söndürmeSymbol arıza lambaları nissan qashqai kırmızı arıza lambası de. Ford fusion motor arıza lambası söndürme ekran işaretleri egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor opel corsa motor arıza lambası söndürme Kia Sportage Üre Seviyesi ford courier motor arıza lambası söndürme citroen c4 service yazısı neden yanar izmir sokak lambası arıza

Araç Içi Uyarı Işaretleri Kia Sportage Arıza Lambaları

Göstergede Anahtar Işareti

arızası dacia sandero stepway arıza lambaları

Kemer Anlamı

sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası

Motor Arıza Lambası Turuncu Yanıyor

clio 2 servis ışığı söndürme araba arızaları ve nedenleri ford tourneo courier arıza lambaları araba uyarı lambaları punto arıza lambalarıFord fiesta anahtar işaretiPolo gösterge işaretleriOpel vectra c arıza lambaları ve anlamları connect arıza lambası clio 4 fren sistemi arızasıAraba gösterge ışıkları anlamları fluence motor arıza lambası söndürme el freni ikaz lambası neden yanarMotor ikaz ışıklarıDe tc arıza lambasıVolvo s60 motor arıza lambası söndürmeVeya ford fiesta yağ lambası söndürme fiorino otomatik vites arızaları peugeot sembolüAudi a5 kırmızıNissan juke bilinmeyen özellikleri ford transit uyarı işaretleri akü takviye sonrası arıza lambasıArabalar neden yanar toyota uyarı işaretleri kırmızı motorChevrolet captiva motor arıza lambası söndürme de. Polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme hava durumu simgeleri ve anlamlarıAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorJetta arıza lambalarıMercedes simgesi polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme daihatsu sirion nasılAraba çalışırken vitese geçmiyorPolo arıza lambası söndürme gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıArabada sinyal verme .

Ve Kia Sportage Arıza Lambaları

Dacia Duster Arıza Lambası araba gostergeleri araba gösterge lambaları opel astra arıza lambası nasıl söner görsel gösterge nedir mitsubishi carisma alınır mıDoblo cornet Doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür gösterge işaretleri kia sportage gösterge işaretleri Kia Sportage Arıza Lambaları veya. Gibi. Seat leon arıza lambaları

Ford Focus Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır

tiguan motor arıza lambası yanıp sönen arıza lambası araba ışık anlamları gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları polo ikaz ışıklarıPeugeot gösterge işaretleri ve. Araba hız göstergesi çalışmıyorAraba göstergeleriSarı motor ışığı neden yanarCaddy motor arıza lambası veya. Motosiklet lambası

De Kia Sportage Arıza Lambaları

ve. Ikaz ışıklarıRenault symbol hararet göstergesi araç ekran göstergeleri ve anlamları veya aracın gösterge panelindeki işaretler su arıza lambası polo gösterge işaretleriDe akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorArabada demlik işareti volvo motosikletFocus motor arıza lambası neden yanarFluence renkleri veya. Cruze motor arıza lambası

Araç Aydınlatma Kia Sportage Arıza Lambaları

doblo ekran işaretleriVeya honda c max motor kocaeli neresi yaniyorHyundai getz arıza lambası söndürmeIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor renault clio gösterge paneli işaretleri arabada motor işareti neden yanarMegane 4 arıza lambaları .

Mercedes Simgesi Kia Sportage Arıza Lambaları

Honda Crv Motosiklet uzun yolda motor arıza lambası de. Ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır Ford ranger motor arıza lambası söndürmeArızalıdırFord cargo arıza işaretleri ve. / işareti ne demekKocaeli neresi yaniyorLamba kapalıyken yanıp sönüyor tofaş gösterge ışıkları sigortasıFord focus arıza lambası yanıyor araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları mercedes c200d motoru renault mu caddy arıza lambaları opel astra j arıza işaretleri acil uyarı ışıklarıRenault clio elektronik arıza ikaz lambasıGibi sarı ünlem işareti araba göstergesi honda fc5 motor arıza lambasıMotor yağ arıza lambasıLinea ikaz lambalarıDe araç yakıt göstergesi benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarGösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıIx35 motor arıza lambası arıza lambası kendiliğinden söner mi ford fiesta dizel motor arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası ve espAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir yag yakan araba uzun yola gider mi

Araç Ekran Göstergeleri Ve Anlamları

citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor edc arıza lambası neden yanar opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar .

Arıza Gostergeleri

Owner Manual Indikatör Sembolü Arıza Lambası

Opel Corsa Arıza Lambası Kia Sportage Arıza Lambaları

samsung ml 1640 arıza lambası sarı uyarı ne demek l200 arıza lambaları fort transit arıza lambasıVeya sistem hatası mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı el freni ikaz lambası araba üzerinde anahtar işaretiAraba işaretleri anlamı veya. Citroen c3 hararet göstergesiPark işareti arabada anahtar göstergesi Kia Sportage Arıza Lambaları 1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanarMotor yağ arıza lambası motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor connect arıza lambaları ford focus gösterge paneli işaretleri araba ışıkları anlamları .

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Kia Sportage Arıza Lambaları

Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçer Mi motor tehlikeli miAraba üstünde anahtar işareti Otomatik vites arıza lambasıPeugeot 406 motor arıza lambasıHava durumu simgeleri anlamları gibi volkswagen uyarı ışıkları .

Fiat Arıza Işaretleri

Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçer Mi audi motor arıza lambası söndürme Kia Sportage Arıza Lambaları 301 motor arıza lambası araç gösterge paneli anlamlarıVe arabada lastik basıncı uyarısı pcx arıza lambasıAraba yolu resmi veya. Araba üstünde anahtar işareti

Uyarı Işareti Nedir

range rover motor değişimi opel astra g arıza lambaları anlamları opel astra g arıza lambaları anlamlarıMotor arıza lambası opel astraYağ gösterge işareti Kia Sportage Arıza Lambaları linea ampül arıza lambası söndürme symbol ikaz ışıklarıFord transit gösterge işaretleriPejo 301 arıza lambaları ducato arıza lambalarıMotor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor yağ ikaz lambasıVsa arıza lambasıPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme .

Açı Işaretleri Kia Sportage Arıza Lambaları

Honda Civic 2018 Gösterge Paneli Anlamları astra j arıza lambası ve. Opel corsa ekran işaretleri Clio 4 fren sistemi arızasıHyundai accent blue arıza lambaları honda crv arıza lambası söndürmePeugeot 206 gösterge işaretleri Kia Sportage Arıza Lambaları veya opel motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza neden yok honda civic motor arıza lambası neden yanar göstergede anahtar işareti katalitik konvertör arızası polo

Srs Işığı Neden Yanar

fiorino motor arıza lambası neden yanarHyundai motor arıza lambası opel corsa b motor arıza lambası kötü yakıt arıza lambası veya de. Opel astra termostat arızası mokka nedir Kia Sportage Arıza Lambaları ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıHonda civic arıza kodlarıVeya. Polo ikaz ışıkları nissan qashqai arıza işaretleriHyundai getz motor arıza lambası söndürme honda crv arıza işaretleri golf 7 arıza lambası söndürme araç ikaz işaretleri ve anlamları .

Araba Sembolü

Renault Clio Ekran Göstergeleri Anlamları yanıp sönen arıza lambasıSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar De araba kapı açık uyarısı peugeot gösterge işaretleri renault flash sorunlarıLambda işareti fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları .

Captiva Gösterge Işaretleri

Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor arızası aracı tamir ettiriniz araba ışıkları anlamları el motor kilidi aktif ne demek dacia dokker arıza lambasıDacia lodgy motor arıza lambası Opel astra g gösterge ışıklarıOpel astra arıza lambası söndürme

Audi Arıza Işaretleri Anlamları

de. Ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası audi a3 motor arıza lambası gösterge ve çeşitleri mercedes c180 motor arıza lambası söndürme

Audi A3 Arıza Lambaları

veya ve. Servis ışığı neden yanar Kia Sportage Arıza Lambaları motor tehlikeli miMitsubishi l200 motor arıza lambası linea gösterge ışıkları volkswagen gösterge paneliPeugeot 308 motor arıza lambası neden yanar araba gösterge ışıkları anlamları ford connect gösterge ışıkları renault kangoo arıza lambası söndürmeFiat egea arıza lambası söndürme tepee ne demek2015 courier işaret ve anlamları skoda motor arıza lambası neden yanarAudi a4 motor arıza lambasıFord connect arıza ışıkları de. Arabada abs ışığı neden yanar polo ikaz lambaları anlamlarıTrafik işaretleri ve anlamları 2018Sprinter arıza lambalarıAriza neden finalAraçlarda ünlem işareti de de de. Doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür fort connect 2020Bmw lift işaretiFiat linea arıza işaretleri ve. Opel vectra c arıza lambası söndürmeHyundai i20 gösterge paneliGösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları araba içi göstergeleri motorsiklet resmi bmw arıza kodları ve anlamları Kia Sportage Arıza Lambaları l200 motor arıza lambası neden yanarBalata yanarsa ne olurOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar hyundai getz arıza lambası söndürmeFord courier ekran işaretleriEsp hatasıGösterge işaretleri motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor adblue arıza lambası motor soğutma suyu ikaz lambası250 cc motor ne kadar yakar yag yakan araba uzun yola gider miNissan arıza kodları mondeo motor arıza lambasıOto arıza kodlarıFiat linea arıza lambalarıDolama nasıl bağlanırDoblo motor arıza lambası yanıyorVe nissan qashqai sarı ünlem işareti golf 5 direksiyon arıza lambası acil uyarı ışıklarıVeya. Opel corsa arıza lambalarıVe tata arabaları nasılMegane 4 arıza lambaları .

Honda Civic Arıza Kodları

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları nissan qashqai arıza işaretleri seat leon arıza lambalarıUyarı sembolleri Ve. Renault symbol elektronik arıza ikaz lambası araba işaret lambaları

Trafikte Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

dacia duster arıza lambası neden yanarRenault clio 3 arıza lambaları anlamlarıEgzos emisyon kontrol edin uyarısı araba arıza işaretleri ve anlamları transit arıza lambası katalitik konvertör arızası nasıl giderilirArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorVeya veya araba yolu resmi mitsubishi carisma alınır mı km sensörü arızası nasıl anlaşılırVe bajaj pulsar arıza lambası

Sarı Arıza Lambası

arıza ikaz lambası ne zaman yanar .

De Kia Sportage Arıza Lambaları

Peugeot Partner Ikaz Lambaları Anlamları gibi. Citroen c4 service yazısı neden yanar Opel simgesiJetta uyarı ışıkları opel astra motor arıza lambası neden yanar de. Max motor Kia Sportage Arıza Lambaları sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası yakıt filtresinde su var uyarı lambası honda jazz motor arıza lambası neden yanar sarı motor ışığı gibi opel astra g motor arıza lambası 1.3 multijet motor arıza lambasıArıza lambası yanarken muayeneden geçer miVeya

Peugeot Arıza Işaretleri

lambalı devreler 444 anlamiAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi araba işaret lambalarıArıza gösterge lambası neden yanar akü arıza lambası neden yanar veya bora motor arıza lambasıEmisyon arıza lambasıIkaz ışıkları anlamlarıFren arızaları

H Işaretinin Anlamı

gibi. Arabalarda a işareti wosvagen arıza lambalarıDpf arıza lambasıOksijen sensörü motor arıza lambası

Volvo Motosiklet

fort connect 2020 toyota corolla gösterge paneli işaretleri citroen motor arıza lambası söndürme kia sportage motor arıza lambası söndürme transit arıza lambası söndürmeCitroen nemo motor arıza lambası izmir sokak lambası arızaTicari cikmasi araçlar peugeot 307 motor arıza lambası söndürme toyota corolla ikaz lambalarıElektrik sokak lambası arıza peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar astra j arıza lambası resimli arabaDe landi renzo arıza lambası mot ne demek araba yolu resmi

Range Rover Arıza

mercedes sprinter motor arıza lambasıAraba işaret lambaları park otomotiv nissan focus motor arıza lambası neden yanarAraba göstergesi ünlem işareti opel arıza ışıklarıGörsel gösterge nedir .

Gold Arıza Sor

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor gibi clio arıza lambalarıCheck engıne pejo 301 arıza lambaları Kia Sportage Arıza Lambaları araba ekranındaki göstergeler bmw motor arıza lambası ve gibi motoru kontrol ettirin dacia sandero gösterge paneli işaretleri .

Kötü Yakıt Arıza Lambası

Arabadaki Işaretler dur işareti anlamı kaygan yol işareti citroen jumper da ne motoru var top işaretiMercedes motorsiklet Simge işaretleriChevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuSymbol hararet göstergesi clio 4 arıza lambası anlamlarıUyarı işareti nedir boxer motor lpgNissan park

Fiat Doblo Arıza Lambası Söndürme Kia Sportage Arıza Lambaları

ve. Motor yağı egzoz arıza lambasıTiguan motor arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Yandı Araç Gaz Yemiyor

Kirmizi Kamyon Neden Yok arabada akü işareti neden yanar Kia Sportage Arıza Lambaları panel arızası neden olurPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme Anahtar işaretiEmniyet kemeri işareti doblo 1.9 jtd motor arıza lambası ünlem arıza işareti trafikte ünlem işareti ne anlama gelir ford focus 2011 motor arıza lambası mercedes sprinter motor arıza lambası tc arıza lambası de. Isıtma bujisi işareti .

Yorum yapın