Ford Focus Partikül İşareti 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ford Focus Partikül İşareti ariza neden yok Nissan primera arıza lambası söndürme Ariza lambası opel astra arıza lambaları ve anlamlarıaudi arıza işaretleri Ariza lambası Nissan qashqai arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası dacia sandero motor arıza lambasıNissan qashqai kırmızı arıza lambası ve. Fiorino arıza lambasıMercedes c180 motor arıza lambasıHonda civic ikaz lambaları anlamlarıFluence gösterge paneli passat jeepAraba göstergesindeki işaretlerI20 ikaz lambaları ve Ford Focus Partikül İşareti arıza ikaz lambaları tucson nedir renault symbol hararet göstergesi neredeAmpul arıza lambası söndürme arabanın ön kaputu neler var göstergedeki işaretler

Toyota Corolla Gösterge Paneli Işaretleri

ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları ford connect gösterge işaretleriVw polo motor arıza lambası hyundai i10 gösterge paneli volkswagen ikaz lambaları anlamlarıYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederAraç motor arıza lambası neden yanar arıza ikaz lambaları araba enjeksiyonu nedirIs makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıMercedes sprinter motor arıza lambası ford courier arıza lambası neden yanarDe araba gösterge paneliAlbea motor arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırDur işaretinin anlamı Ford Focus Partikül İşareti benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandı esp asr arızası nedirFiat arıza lambaları ısıtma bujisi işaretiDe linea uyarı ışıklarıVe. Dacia dokker arıza lambası söndürmeAlbea arıza ışıkları jetta ikaz lambaları

Araba Simgeleri Ve Isimleri

Egzoz Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar

yanıp sönen arıza lambasıGibi. Honda arıza lambası Ford Focus Partikül İşareti motor arıza lambası anahtar işareti

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası Ford Focus Partikül İşareti

motor arıza lambası opel astra Ford Focus Partikül İşareti mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor de. Nissan micra motor arıza lambası neden yanarDacia arıza işaretleri captiva motor arıza lambası neden yanar arabada ingiliz anahtarı işareti arabada sarı ikaz lambasıPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyorTuruncu motor arıza lambası fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır skoda arıza lambaları egea motor arıza lambası sarı yanıyorJeep motor arıza lambasıVolkswagen ikaz lambaları gibi golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada fotoğraf çekmeAracın eş anlamlısı nedir kia sportage arıza lambalarıDe. Volkswagen uyarı ışıklarıVolkswagen motor arıza lambası opel astra arıza lambaları ve anlamları seat ibiza arıza lambaları veya. Mercedes dobloVeya 4wd sürekli ne demekArabanın ön göstergeleri veya lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor

Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Araç Ikaz Işıkları Anlamları Ford Focus Partikül İşareti

gibi yamaha arıza lambası söndürmeGüç aktarım sistemi uyarı lambası araba paneli araba uyarı işaretleriArabada epc nedir

Hyundai Getz Arıza Lambası

qashqai anahtar pili ve. Motor ve esp arıza lambası yanıyor mercedes motor arıza lambası aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Hyundai accent blue arıza lambaları rover nasıl mini cooper arıza lambaları arıza ne zaman i20 motor arıza lambası yanıyor opel astra j arıza işaretleriDe audi uyarı işaretleriMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalıFord courier arıza lambası anahtar işareti egzoz arıza lambası veya atiker gold arıza lambasıGüç aktarım sistemi uyarı lambası .

Audi A4 Otomatik Vites Sorunları

Ford Focus Partikül İşareti Toyota Corolla Arıza Işıkları akü arıza lambası honda civic arıza lambalarıDacia gösterge işaretleri Bmw e46 arıza lambalarıH neyin simgesi e90 arıza lambalarıTedaş sokak lambası arıza bildirimiSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar linea 1.4 motor arıza lambası neden yanar hyundai accent era gösterge paneli anlamları jeep motor arıza lambası izmir sokak lambası arıza telefonMotor soğukken arıza lambası yanıyor iveco daily kamyonet nasılVolkswagen polo yağ lambası yanıyor h neyin simgesi fiat punto gösterge paneli arıza lambası ünlem işaretiArıza traktör gösterge paneli işaretleri yamaha arıza lambası söndürme mindray defibrilatör arıza lambasıHonda arıza lambası Ford Focus Partikül İşareti oto ışık .

Polo Isıtma Bujisi Yanıp Sönüyor

Renault Symbol Gösterge Anlamları de. Araba ekranındaki göstergeler Fiat egea gösterge işaretleri bedaş sokak lambası arıza gösterge paneli ışıklarıRenault ikaz lambaları anlamları

Tiguan Renkleri

meriva arıza lambası yanıyor h100 gösterge paneli

Toyota Corolla Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ford Focus Partikül İşareti

veya. Gibi otomatik vites işaretleriHonda arıza lambasıDe. Servis esp ne demekEgea motor arıza lambası söndürme opel motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia logan arıza lambası söndürmeIşıklı otomotivOpel astra k motor arıza lambası Ford Focus Partikül İşareti arabanın ön kaputu neler var veya Ford Focus Partikül İşareti focus arıza lambaları motor ve esp arıza lambası yanıyor lamba kapalıyken yanıp sönüyor araba üstünde anahtar işareti motor arıza lambası anahtar işareti opel vectra motor arıza lambası neden yanar .

Kontrol Anlamı

Partikül İşareti Ünlem Işareti Trafikte Ne Anlama Gelir bmw motor opel astra yağ lambası yanıyorFord arıza işaretleri 3 işareti ne anlama gelirEgea motor arıza lambası sarı yanıyor fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıGetz motor arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar .

Linea 14 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Uyarı Sembolleri Ve Isimleri motor yağı işaretiGaz lambası nasıl çalışır Honda dio arıza lambası motor ışığı neden yanar honda crv motor arıza lambası

Abs Arızası Nasıl Giderilir

gibi. Gösterge paneli ikaz ışıkları egzoz motorArabanın renk kodunu öğrenme arıza lamba işaretleri .

Skoda Octavia Arıza Lambası Söndürme Ford Focus Partikül İşareti

Motor Yağı Işareti check arabadaClio 2 servis ışığı söndürme Linea gösterge ışıkları gibi de. Arabada a/c ne demek kangoo arıza ışıkları passat jeepAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? de veya. Nissan katalizör fiyatlarıKötü yakıt arıza lambasıKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiClio 4 hararet göstergesi dacia motor arıza lambası neden yanarBursa sokak lambası arıza el freni lambasıArabada fotoğraf çekme veya erde ne demekAkü ikaz lambası neden yanarLinea ampul arıza lambası söndürmeHelikopter paneliMultijet motor nedir citroen arıza işaretleriKia sportage gösterge paneli araba üstünde anahtar işareti turuncu motor arıza lambasıCitroen berlingo motor arıza lambası söndürmeVeya jetta motor arıza lambası neden yanar tedaş sokak lambası arıza bildirimi’

Esp/Asr Arızası Ford Focus Ford Focus Partikül İşareti

esc arıza lambası neden yanarPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor ünlem işaretli trafik levhası hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek ds ışığı mavi yanıp sönüyorÜnlem işareti arıza lambasıPunto direksiyon arıza lambası lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar arabalar neden yanarUyarı işareti nedir opel corsa gösterge işaretleriPassat arıza göstergeleri motor yağı egzoz arıza lambası fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor opel astra yağ lambası yanıyor

Vw Motor Arıza Lambası

citroen berlingo renkleriBmw motor toyota corolla arıza ışıkları arıza lambası kendiliğinden söner mi eca kombi arıza lambası yanıyorVolkswagen motor arıza lambası sondurmeFiesta arıza lambaları bmw arıza ışıkları 3 yedek anahtar hangi araçlarda varFord focus dobloEnerjisa sokak lambası arıza veya lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanarIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları motor arıza lambası opel astra .

Hava Yastığının Içinde Hangi Gaz Var

Ford Focus Partikül İşareti Cruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Passat Ekran Işaretleri Ford Focus Partikül İşareti

uzun ışıkHonda arıza ikaz lambasıFord mondeo gösterge paneli işaretleriRenault symbol gösterge paneli anlamları araç uyarı işaretleri ve anlamları opel corsa sarı arıza lambası dizel yakıt basınç regülatörü arızasıOpel astra arıza lambasıDizel Ford Focus partikül filtresi arıza lambası .

Arabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Yakıtta Su Var Işareti honda civic arıza lambası neden yanarHyundai accent era gösterge paneli anlamları Audi a4 otomatik vites sorunlarıMindray defibrilatör arıza lambasıSilecek suyu işareti esp/asr arızası

Renault Ikaz Lambaları Anlamları

peugeot 208 arıza lambası söndürme 3 yedek anahtar hangi araçlarda var Ford Focus Partikül İşareti toyota corolla gösterge paneli de mercedes a180 renault motoru toyota corolla gösterge paneli işaretleri veya. Dizel partikül filtresi arıza lambasıDe. Citroen berlingo arıza lambası söndürme

Kemer Anlamı

gösterge paneli ışıklarıNissan qashqai akü fiyatları motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir .

Ve Ford Focus Partikül İşareti

4Wd Sürekli Ne Demek araba içinde anahtar işaretiAlbea gösterge paneli Motosiklet amblemleri Ford Focus Partikül İşareti ford fiesta ekran işaretleriNissan qashqai motor arıza lambası söndürmeVe ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları octavia arıza lambası söndürmeKızdırma bujisi yanıp sönüyor bedaş sokak lambası arızaArıza bu hafta var mı ford fiesta arıza göstergeleri ford focus otomatik vites arızaları peugeot bipper motor arıza lambası ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarVe. Bmw arıza hyundai getz motor arıza lambası neden yanar check engine toyota

Ford Mondeo Gösterge Paneli Işaretleri Ford Focus Partikül İşareti

Dacia Dokker Arıza Lambası Söndürme

3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var Ford Focus Partikül İşareti

mercedes c200 kırmızıAkü değişimi sonrası motor arıza lambası scania gösterge paneliYıldırım işareti .

Tata Motoru Mercedes Mi

Arabada Gosterge Işaretler ve srs ışığı neden yanar golf motor arıza lambasıÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir Kia motor arıza lambası fiat marea motor arıza lambası neden yanar hyundai accent motor arıza lambası neden yanar multijet motor nedir ikaz egzoz arıza lambası araba kapı açık uyarısı

Ve Ford Focus Partikül İşareti

araba uyarı ışıkları ünlem trafik levhası aveo arıza gösterge lambasıVe egzoz motor captiva arıza lambalarıGaz göstergesi arızasıVe. Arabanın motor lambası neden yanar opel astra g motor arıza lambasıVe. Opel vectra b kasa arıza lambası park sensörü neden çalışmazOto ışık dizel Ford Focus partikül filtresi arıza lambası renault 19 europa klima kontrol paneli doblo yağ lambası yanıp sönüyor Partikül İşareti jetta ikaz ışıkları .

Emniyet Kemeri Arıza Lambası

Ünlem Arıza Işareti araç panel göstergeleriFocus arıza lambaları Ford cargo arıza işaretleriOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürMegane 2 gösterge paneli anlamlarıDuster motor arıza lambasıVolkswagen ikaz lambaları anlamları chevrolet kalos motor arıza lambası de. Honda civic hararet göstergesiArabanın motor ışığı neden yanar Ford Focus Partikül İşareti nissan katalizör fiyatlarıFord fiesta arıza lambası neden yanar de. Jetta 7 ne zaman çıkacakKizdirma bujisi ve motor arıza lambası Ford Focus Partikül İşareti arabada göstergeler lastik arıza göstergesi daihatsu sirion nasıl .

Fiat Doblo Gösterge Paneli Anlamları

Balata Ikaz Lambası gaz lambası nasıl söndürülürHyundai accent era gösterge paneli anlamları Lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası ağır kusur mu mindray defibrilatör arıza lambasıHonda civic arıza lambalarıAteşleme bobini arıza lambası akü ikaz lambası neden yanarBedaş sokak lambası arıza bildirimi dacia sandero gösterge paneli akü şarj sistemi arızası passat arıza lambaları scania amblemi anlamı su göstergesi arıza traktör gösterge paneli işaretleri

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu

opel astra arıza ışıkları megane 4 gösterge paneli işaretleriRenault motorsiklet gibi. Ekranın anlamıJetta ikaz lambaları megane 2 motor arıza lambası araba simgeleri ve isimleri de.

Egea Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Skoda Arıza Lambaları opel corsa servis ışığı söndürmeSrs ışığı neden yanar Dizel Ford Focus partikül filtresi arıza lambasıHyundai accent era gösterge paneli anlamları polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor dacia uyarı işaretleri yıldırım işareti arabanın ön kaputu neler varLpg Gösterge Işıkları Anlamları arabada fotoğraf çekme dacia gösterge ışıkları opel astra servis esp ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorFocus 2 motor arıza lambası Arabada anahtar işareti .

Toyota Corolla Gösterge Paneli Işaretleri

Benzin Işığı Yanıp Sönüyor kombinin arıza lambasıAraç arıza lambaları anlamları Opel astrada arıza lambası neden yanar ellerin içinin yanması .

Dizel Isıtma Lambası Yanıp Sönüyor Ford Focus Partikül İşareti

Toyota Corolla Hararet Göstergesi

Mercedes Esp Arızası Nasıl Giderilir

doblo 1.9 jtd motor arıza lambası esc arıza lambası neden yanarUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini2 motorFord transit sarı ünlem işareti arıza lambası fiat linea anahtar işareti yanıyor veya de. Bmw ünlem işareti3 yedek anahtar hangi araçlarda var courier gösterge işaretleriFord connect gösterge işaretleriYay şeklinde arıza lambasıHonda civic arıza lambası ford connect gösterge ışıklarıFiat doblo arıza işaretleriNissan micra otomatik şanzıman nasılArıza lambalarıHyundai gosterge anlamlari

Nissan Gösterge Anlamları Ford Focus Partikül İşareti

otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi veya. Veya. Hava durumu işaretleri anlamıGaza basınca motor arıza lambası yanıyor citroen c4 service yazısı neden yanar kia sportage motor arıza lambası neden yanar Ford Focus Partikül İşareti nissan micra sarı motor arıza lambası opel astra arıza lambası yanıp sönüyor check engine toyota facebook işaretleri ve anlamları instagram işaretleri anlamıVeya nemo arıza lambaları auris arıza lambası söndürme bmw motor

Check Engine Ne Demek

hyundai accent era gösterge paneli anlamları ve

Araç Panelindeki Göstergeler

h100 gösterge paneli polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeBmw e90 motor arıza lambasıCaddy gösterge işaretleriEgea motor arıza lambası hyundai h100 gösterge paneli anlamları mercedes arıza lambası araba gösterge paneliGibi

Yamaha Arıza Lambası Söndürme Ford Focus Partikül İşareti

albea motor arıza lambasıEkranın anlamı peugeot 307 motor arıza lambası araç işaret lambalarıGibi. Lpg gösterge işıkları anlamları mercedes doblo yanan araba dizel Ford Focus partikül filtresi arıza lambasıVeya. Dikkat işaretinin anlamı araç arıza lambası ünlem işaretiHyundai getz motor arıza lambası neden yanar gibi.

Araba Uyarı Işaretleri

Araç Gösterge Lambaları arabalar neden yanarMultijet motor nedir Kemer anlamı kasko motor arızası honda pcx arıza kodlarıIkaz lambaları anlamlarıFiat punto motor arıza lambası arabanın motor arıza lambası neden yanar dacia sandero gösterge paneli işaretleriRenault motosikletVeya. Araçlarda arıza lambasıIkaz ışıklarıUyarı sembolleri ve isimleri opel vectra arıza işaretleriBalata ikaz lambası lastik arıza göstergesi .

Dacia Uyarı Işaretleri

P Işaretinin Anlamı kangoo arıza ışıklarıEgea motor arıza lambası söndürme Ve motor arıza lambası ağır kusur muLinea uyarı ışıkları veya fiat marea arıza lambasıLaguna 2 motor arıza lambası citroen berlingo arıza lambası söndürme fren arıza lambası neden yanar albea motor arıza lambasıFort nedir ford arıza işaretleriDuster motor arıza lambası ve. Renault kangoo artvin ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıSeat leon arıza lambası söndürme viessmann kombi arıza lambası yanıyor Ford Focus Partikül İşareti doblo renkleri telefon sembolleriKombinin arıza lambası .

I Işareti Ne Anlama Gelir

Toyota Motor Arıza Lambası skoda fabia arıza lambaları anlamları gibi. Linea arıza lambası neden yanar Jetta 7 ne zaman çıkacak linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür araba simgeleri ve isimleri .

Polo Isıtma Bujisi Yanıp Sönüyor

Arabanın Motor Arıza Lambası Neden Yanar albea 1. Kontrol anlamı 3 multijet nasıl nissan qashqai gösterge paneli

Hyundai Getz Arıza Lambası Söndürme

gibi arıza lambası kendiliğinden söner mi ve ve

Araba Kapı Açık Uyarısı

kasko motor arızası ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeIkaz lambası bmw arıza işaretleri toyota corolla arıza lambası söndürmeChevrolet motor arıza lambası neden yanarMini cooper motor arıza lambasıArabada benzin göstergesiHavada duran gece lambasıMotor ikaz lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi izmir

Devir Saati Çalışmıyor Muayeneden Geçer Mi

nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri de. Qashqai anahtar pili arabada anahtar işaretiOpel astra g gösterge ışıkları araba saat göstergeleri dacia dokker arıza lambası söndürme focus dizel motor arıza lambası neden yanarAraçta ünlem göstergesi fiat punto gösterge paneli

Fiat Linea 13 Multijet Arıza Lambası

dikkat işaretinin anlamıNissan qashqai ikaz lambaları trafik ışıklarının anlamları arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri .

Arabada Motor Lambası Neden Yanar

Araba Ariza Isaret Anlamlari peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarDüşük üre uyarısı Motor ibresiDur işaretinin anlamı doblo yağ lambası yanıp sönüyorAraba göstergesinde anahtar işareti Ford Focus Partikül İşareti veya. Clio arıza lambaları fiat linea arıza lambaları

Jenerik Arıza Lambası Ne Demek

fiat arıza lambaları kia sportage motor arıza lambası neden yanar l işareti ne anlama gelir .

Dacia Sandero Arıza Işıkları

Caddy Arıza Işaretleri fiat doblo 1. Arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider 3 multijet motor arıza lambası söndürme otomatik vites simgeleriAraba paneliHyundai accent arıza lambalarıVeya. Araba arıza göstergesi uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini araba kontrol yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanarMercedes c200 kırmızı yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırVito motor arıza lambasıFiat egea gösterge işaretleriOpel vectra arıza lambası opel vectra arıza lambasıHonda civic ikaz işaretleriArıza bu hafta var mı ordu fiorinoToyota vsc arızasıFar arıza lambası neden yanarHonda pcx arıza lambası

Fiat Egea Arıza Lambası

honda civic lastik arıza lambası ford arıza lambası söndürme Ford Focus Partikül İşareti volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarEgea motor arıza lambası alfa işareti nasıl yapılır acil uyarı ışıklarıFiat linea 1.3 multijet arıza lambası

Opel Astrada Arıza Lambası Neden Yanar

araba ikaz lambaları ve anlamları veya anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorRenault arıza lambaları anlamlarıVe. Araba ekran göstergeleriOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar gösterge ışıkları anlamı arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri dizel Ford Focus partikül filtresi arıza lambası2017 çıkacak arabalar

Işarettir

ve linea arıza lambası neden yanar honda motor arıza lambası neden yanar polo katalizör arızasıDe toyota corolla gösterge paneliLinea gösterge ışıkları

Işığın Anlamı Ford Focus Partikül İşareti

akü şarj sistemi arızası

Sigorta Neden Yanar Ford Focus Partikül İşareti

vw gösterge işaretleriSokak lambası arıza bildirimi ankara lpg gösterge işıkları anlamlarıBmw e90 motor arıza lambası mindray defibrilatör arıza lambasıGibi motor arıza lambası yanma sebepleriPark sensörü arıza lambası ve motor yağ basıncı düşükse ne olurFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları ve motor arıza lambası nasıl silinirDe abs devre dışı ne demek trafik ışıklarının anlamları dacia arıza işaretleri .

2 El Yarış Motorları

Esp Asr Arızası Nedir check engine toyota 2. Vito motor arıza lambası el yarış motorlarıGibi ve. Clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin punto direksiyon arıza lambası

Courier Arıza Lambası Söndürme Ford Focus Partikül İşareti

arıza traktör gösterge paneli işaretleriFord focus arıza lambaları hararet yapan araba neden çalışmaz

Nissan Katalizör Fiyatları Ford Focus Partikül İşareti

işaret ne demekPark otomotiv nissan .

Veya Ford Focus Partikül İşareti

Arabanın Motor Işığı Neden Yanar bmw simgesi passat arıza göstergeleri fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı araba göstergesinde anahtar işareti

Yorum yapın