Kangoo Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Kangoo Arıza İşaretleri mini cooper motor arıza lambası Motoru kontrol ettirin uyarısı lineabmw arıza ışıkları Ariza lambası Elektrik motor arızaları ve çözümleriAriza lambası Ford arıza lambası anlamları fort arıza lambası ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları ve. Ve. Gibi. Veya

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Söndürme

Sarı Ikaz Işaretinin Anlamı Nedir istanbul sokak lambası arızaFord fusion arıza lambası linea arıza ışıkları peugeot ikaz lambaları anlamları opel astra h motor arıza lambası söndürme peugeot 3008 gösterge işaretleriVe. Volkswagen uyarı ışıklarıChevrolet cruze motor arıza lambası adblue işareti kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları motor amblemleriArabada kırmızı ünlem işaretiAmpul arıza lambası neden yanarVosvogen arıza lambaları trafikte ünlem işareti ne demekDacia logan arıza lambası söndürme

Fiesta Anlamı

Yüksek Devirde Motor Arıza Lambası hyundai i20 ampul işareti de. Mercedes c200d motoru renault mu mercedes c180 motor arıza lambası söndürme ve polo egzoz arıza lambası Kangoo Arıza İşaretleri akü beyaz ışıkEgea 1.3 multijet motor arıza lambası ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları linea hava yastığı arıza lambası 2017 honda civic motor arıza lambasıLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi i işareti ford ranger motor arıza lambası söndürme abs arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorNissan x trail motor arıza lambası veya lastik basıncı ikaz lambası motor arıza lambası söndürmePolo yağ lambası yanıp sönüyor gibi mitsubishi arıza lambası opel astra motor arıza lambasıAkü takviye sonrası arıza lambası .

 

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar Kangoo Arıza İşaretleri

Vw Polo Motor Arıza Lambası trafikte ünlem işareti ne anlama gelir motor ışığıAraba hata işaretleri Opel astra g motor arıza lambası söndürmeAntalya sokak lambası arıza corsa d arıza lambası motor yağ arıza lambasıEsp ve motor arıza lambası yanıyor sokak lambası arıza tel izmirAraç arızalarıMegane 1 servis ışığı söndürme arabada ingiliz anahtarı işaretiBuji motor arıza lambası araç lambaları chevrolet aveo motor arıza lambasıFiat egea arıza kodları motor arıza lambası sarı yanıyor clio arıza ışıkları dizel araç motor arıza lambası neden yanar araç içi göstergelerAraçta motor arıza lambası neden yanar esp ne demek arabada traktör gösterge paneli işaretleriFiat linea arıza lambaları anlamları polo uyarı işaretleriGibi. Transporter arıza lambası söndürmeMotoru kontrol ettirin uyarısı linea trafikte algılama zamanı ne demektir honda crv motor arıza lambası söndürmeFord transit sarı ünlem işareti arıza lambasıPeugeot 308 motor arıza lambası ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıArabada kırmızı ünlem işaretiPolo hararet göstergesi yanıp sönüyorIbre resimleriHava akış metresi nasıl temizlenirFiorino otomatik vites arızaları gibi. Nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuAraba ekran göstergeleriSokak lambası arıza istanbul anadolu hyundai elantra motor arıza lambası doblo arıza lambası söndürme ve. Honda arıza kodlarıFord motor arıza lambası motor renkleri akü göstergesi neden yanar fort courier arıza lambaları lastik arıza lambasıAudi arıza lambası anlamları

Gibi Kangoo Arıza İşaretleri

Arıza Göstergesi ariza neden yok önemli işareti

Gibi Kangoo Arıza İşaretleri

Opel Simgesi yakıt filtresi arıza lambasıAraba hata işaretleri Hyundai getz motor arıza lambası söndürme

Araba Akü Göstergesi

250 Cc Motor Ne Kadar Yakar ve. Araba hata işaretleri Ve jetta motor arıza lambasıDacia lodgy ekran işaretleriHava yastığı arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası neden yanar

Focus Arıza Lambaları Kangoo Arıza İşaretleri

Arabada Ampul Işareti air gösterge saatiAraba hata işaretleri Arabadaki arıza işaretleriP0011 arıza kodu yakıt arıza lambası neden yanar megane 2 arıza lambalarıDe veya fiorino motor arıza lambası neden yanar veya fiorino motoru kontrol ettirin sinyalli araba check engine ne demek .

 

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Kangoo Arıza İşaretleri

Kia Sportage Motor Arıza Lambası dacia gösterge paneli motor arıza lambası sönmüyor gaz lambası nasıl söndürülür Kangoo Arıza İşaretleri canon e474 arıza lambasıMotor arıza ışığı neden yanar Uyarı sembolleri ve isimleri ford transit arıza işaretleri de renault kangoo ikaz lambaları .

 

Tata Motoru Mercedes Mi Kangoo Arıza İşaretleri

Kia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları de. Nissan almera 1.5 tekna nasıl Lastik basıncı ikaz lambasıHyundai getz gösterge paneliFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarPassat uyarı işaretleri motor ekran resmiHyundai accent era gösterge paneli ford courier motor arıza lambası söndürme opel astra h motor arıza lambası neden yanar crafter arıza lambası ford arıza lambaları anlamları araç arıza ışıkları de. Nissan juke kırmızı motor arıza lambası Kangoo Arıza İşaretleri megane 2 gösterge paneliFiat doblo arıza lambaları

Volkswagen Uyarı Lambaları Kangoo Arıza İşaretleri

Kia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları bmw e46 motor arıza lambası veya opel astra j kasa motor arıza lambası motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorNissan almera 1.5 tekna nasıl

Ford Courier Yağ Lambası Neden Yanar Kangoo Arıza İşaretleri

Gaz Lambası Nasıl Söndürülür nissan micra motor arıza lambası fiat egea arıza sembolleri clio 4 fren sistemi arızası peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar tedaş sokak lambası arıza bildirimi araba ariza isaret anlamlariNissan almera 1.5 tekna nasıl Toyota gösterge işaretleriCorsa d arıza lambasıFord custom arıza lambası söndürme i20 arıza ışıklarıDe

Trafikte Algılama Zamanı Ne Demektir Kangoo Arıza İşaretleri

Antalya Sokak Lambası Arıza uyarı işaretlerNissan almera 1.5 tekna nasıl Ve arıza traktör gösterge paneli işaretleri tata motoru mercedes mi elektrik sembolleri ve anlamlarıFiat doblo arıza ışıkları aracın kaputunda neler bulunur toyota auris motor arıza lambası hyundai i20 gösterge tanıtımıToyota corolla arıza lambası söndürme arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkVeya

Ford Connect Motor Arıza Lambası Söndürme

Nissan Juke Kırmızı Motor Arıza Lambası ford arıza lambasıNissan almera 1.5 tekna nasıl Gaz lambasının özellikleri nelerdirAkü motor arıza lambasıAraba göstergesindeki işaretlerHonda civic fc5 motor arıza lambası araba yazıları 2016Pcx arıza lambası üçgen içinde çarpı trafik işareti .

 

Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık

Kangoo Arıza İşaretleri Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar jeep motor arıza lambasıFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Söndürme Kangoo Arıza İşaretleri

Ford Connect Arıza Işaretleri ve iveco daily kamyonet nasılFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır Scirocco motor arıza lambası

Kaygan Yol Arıza Lambası

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası Neden Yanar arabanın iç tanıtımı hyundai accent era gösterge paneliFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır Bmw e90 arıza lambası söndürmeFiat egea arıza sembolleriMotor amblemleri fiesta motor arıza lambasıHonda civic lastik arıza lambası söndürmeAraç ikaz işaretleri ve anlamlarıVeya audi motor arıza lambasıGibi.

 

P0340 Arıza Kodu Kangoo Arıza İşaretleri

Kangoo Arıza İşaretleri Arıza Işaretleri Anlamları fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorPassat egr arızası Lastik basınç sensörü arızası .

 

Zaman Motor

Kangoo Arıza İşaretleri Arac Ikaz Lambalari motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi arabada yuvarlak içinde ünlem işaretiGösterge paneli Fluence arıza lambası tata arabaları nasılDe. El freni arıza lambası arabada abs ışığı yanıyor trafik lambası arıza numarasıHonda city motor arıza lambası egr arıza lambasıPolo motor arıza lambası söndürme chevrolet cruze arıza lambası yanıyorGibi. Egzos arıza lambası akü lambası sürekli yanıyor arabalarda opel motor arıza lambası yanıp sönüyorVolkswagen arıza sembolleri mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarNissan micra arıza lambası yanıyorAraba kaygan zemin işareti hava yastığı arıza lambasıPassat b7 gösterge paneli ford dizel motor arıza lambası neden yanarSarı motor arıza lambası neden yanarTucson motor arıza lambası dacia logan arıza lambası söndürme audi a4 gösterge paneli işaretleri arka panel nedir

Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar

Nissan Almera 1. Gösterge paneli 5 Tekna Nasıl toyota motor arıza lambası peugeot 206 gösterge işaretleri

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları Kangoo Arıza İşaretleri

Bmw Km Yanındaki Ünlem Işareti arıza işaretleri anlamlarıGösterge paneli

Arac Ikaz Lambalari

Ford Courier Motor Arıza Lambası Söndürme

Fluence Motor Arıza Lambası Söndürme

Renault Symbol Ikaz Lambaları Anlamları ford arıza lambası anlamları arabadaki göstergeler ve anlamlarıGösterge paneli Oto ışıkFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar fren balatası arıza lambasıBmw e90 arıza lambası söndürme kızdırma bujisi yanıp sönüyor aynı arızadan kaç kez 2017Işık lambaları fiorino motor arıza lambasıPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri toyota doblo .

 

Mercedes Gösterge Işaretleri

Audi Motosiklet mondeo nasıl gibi. Katalitik konvertör arıza lambası sondurme Araba ikaz lambaları renault motorsikletPeugeot 306 motor arıza lambası sokak lambası arıza istanbul anadolu traktör gösterge paneli işaretleriVolkswagen arıza göstergeleri de honda civic lastik arıza lambasıLastik basıncı uyarısı nasıl sönerMotor arıza lambası yanıp sönüyorLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıLastik basıncı ikaz lambası

Araba Gösterge Işaretleri Ve Anlamları Kangoo Arıza İşaretleri

Citroen Nemo Nasıl nissan cvt şanzıman sorunları gibi mercedes arıza lambaları anlamları opel astra servis esp linea ampul arıza lambası veya gibi clio 2 gösterge paneliKatalitik konvertör arıza lambası sondurme Mercedes sprinter arıza lambası söndürmeAraç motor arıza lambası neden yanar sari lambaFiat fiorino ikaz lambaları anlamları connect yazısı motor arıza ışığı neden yanarFord fiesta motor arıza lambası motor ışığı arıza lambası söndürme aparatıIşaret ne demekFluence arıza lambası neden yanar de dacia gösterge paneli araç arıza lambasıGediz elektrik sokak lambası arızaP0016 arıza kodu de. Nissan qashqai arıza işaretleri arıza ne demekSoğutma suyu seviyesi uyarısı twitter işaretleri ve anlamları nabız sinyal motor

Polo Arıza Lambası Kangoo Arıza İşaretleri

Soğuktan El Yanması araç işaretleriKatalitik konvertör arıza lambası sondurme Opel vectra b kasa arıza lambası airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir

Ve Anlamları

I Işareti

Engelli Işaretleri Ve Anlamları

Cruze Arıza Lambası hyundai motorsiklet

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri

Owner Manual Indikatör Sembolü Arıza Lambası hyundai accent gösterge paneli lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorKatalitik konvertör arıza lambası sondurme Passat egr arızasıVe. Motosiklet ateşleme bobini arızasıAraba akü işareti Vw Polo Motor Arıza Lambası opel astra k motor arıza lambası arabanın balatası yanarsa ne olur gibi katalitik konvertör arıza lambası sondurmeKatalitik konvertör arıza lambası sondurme

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası

Ford Focus Arızaları

Arabada Ünlem Işareti Neden Yanar

Arıza Neden Yok linea ampul arıza lambası söndürmeKatalitik konvertör arıza lambası sondurme

Araba Ikaz Lambaları Anlamları Kangoo Arıza İşaretleri

Polo Uyarı Işaretleri tofaş ikaz lambaları anlamlarıKatalitik konvertör arıza lambası sondurme Ve gibi hava durumu işaretleri anlamıPorsche sembolü ve araba ekran işaretleri araba ikaz göstergeleri araba göstergesi ünlem işareti Kangoo Arıza İşaretleri

Ford Connect Motor Arıza Lambası

Ford Courier Arıza Lambası Anahtar Işareti opel zafira motor arıza lambası ve. Katalitik konvertör arıza lambası sondurme Passat arıza ışıklarıAraç işaretleri ve anlamlarıOn off sembolleri (!) ne anlama gelirArıza göstergesi volkswagen gösterge işaretleriIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorHonda civic bütün arıza lambası neden yanarVosvogen arıza lambaları opel astra g motor arıza lambası söndürme de.

 

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında Araca Nasıl Müdahale Edilir

Bursa Sokak Lambası Arıza transporter arıza işaretleriOpel astra servis esp Hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar araç arıza ışıklarıAraç arıza lambaları kia sportage gösterge paneli Kangoo Arıza İşaretleri renault gösterge işaretleri tedaş sokak lambası arıza bildirimiDacia sandero gösterge paneliVeya. Kırmızı ünlem işaretiBalata işareti honda civic arıza kodları aracın kaputunda neler bulunurOtomatik şanzıman arıza lambası gediz elektrik sokak lambası arıza çalışkan motor motor arıza lambası içinde ünlem işareti otomatik şanzıman hız sensörü arızasıEkranda yıldız işaretiAraba içinde anahtar işareti fiat doblo motor arıza lambası yanıyor volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları mitsubishi fuso arıza lambaları Telefon Işaretleri Ve Anlamları yağ seviye sensörü arızası citroen c elysee motor arıza lambası yağ basıncı düşüklüğü

Arabada Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Kangoo Arıza İşaretleri

Araç Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi

Linea Ampul Arıza Lambası Söndürme

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri isuzu kamyonet gösterge işaretleriOpel astra servis esp Hyundai era motor arıza lambası neden yanarSaat içindeki göstergeler nelerdirDe veya opel astra g gösterge paneli anlamları veya. Sokak lambası arıza istanbul anadolu vw arıza işaretleri bu işaret ne anlama gelirAudi a4 gösterge paneli arızasıAstra j arıza lambası otomatik araba s ne demek fiat egea arıza ışıkları honda arıza lambasıFord transit motor arıza lambası söndürmeLastik anlamları kızdırma bujisi işareti araba km göstergesi renault motorsiklet opel insignia gösterge paneli işaretleriVe. Motor nedirDe toyota motor arıza lambası neden yanar egr arızası nasıl anlaşılırScirocco ne kadar yakar araç arıza lambalarıDoblo arıza lambası şarj ikaz ışığı nissan micra otomatik şanzıman nasılOpel corsa arıza lambası neden yanar hyundai accent gösterge paneli nissan almera 1.5 tekna nasılBugün arıza var mı uedaş sokak lambası arıza kalp işaretleriFiesta anlamıPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar pejo motor arıza lambası range rover motor sorunu

Arıza Lambası Yanıyor

2 Motor polo arıza lambası multijet 2 nedirOpel astra servis esp Sinyalli araba gibi arıza ışığı yakmayan plaka lambası Kangoo Arıza İşaretleri dpf arıza lambası motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir symbol ekran işaretleri sarı ünlem işaretiFocus 1 arıza lambası söndürmeKırmızı motor arıza lambası ve. Motoru kontrol ettirin uyarısı linea hyundai accent blue gösterge anlamlarıKızdırma bujisi arıza lambası araba göstergesi işaretleriRenault symbol arıza lambası mindray defibrilatör arıza lambasıGibi. Gibi dur işareti anlamıFiat egea 30 d uyarısıSarı ikaz işaretinin anlamı nedirA180 kırmızı de araç gösterge lambaları

Yanan Arabalar

Honda Crv Uyarı Işaretleri golf 7 motor arıza lambası söndürme aynı arızadan kaç kez 2017

Tel Işareti

Hava Durumu Işaretleri Anlamı courier motor arıza lambasıOpel astra servis esp Egzoz gazı uyarı lambası neden yanar de. Çaydanlık yanarsaTransporter arıza işaretleriMondeo nasılArıza bu akşam varmıAraba motor arıza lambası neden yanarMegane 2 arıza lambalarıFord transit motor arıza lambası neden yanarFord courier motor arıza lambası albea nasılAraba işaretleriArabanın motor arıza lambası neden yanar amarok arıza lambaları

Elektrik Işareti Kangoo Arıza İşaretleri

Araç Gösterge Anahtar Işareti ve hyundai arıza lambası söndürmeOpel astra servis esp Buji hangi araçlarda bulunur gibi peugeot bipper motor arıza lambasıHonda civic fc5 motor arıza lambası egr valfi arıza lambası veya. Sihirli anlamıFord ikaz lambaları i20 ikaz ışıklarıGöstergeleri fiesta motor arıza lambası neden yanar veya. Arıza neden yok focus motor arıza lambası söndürmeArıza lambası muayeneden geçermi ix35 motor arıza lambasıFocus arıza lambaları Kangoo Arıza İşaretleri

Izmir Sokak Lambası Arıza Telefonu

Wosvagen Arıza Lambaları kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıOpel astra servis esp Fiat ducato motor arıza lambası söndürme tel işareti

Opel Astra Arıza Lambası Söndürme

Üçgen Içinde Çarpı Işareti doblo 1. Opel astra servis esp 9 jtd motor arıza lambası golf arıza işaretleri nissan qashqai akü fiyatlarıOpel insignia gösterge paneli işaretleri

Ford Connect Motor Arıza Lambası Kangoo Arıza İşaretleri

Egr Arızası Nasıl Anlaşılır ford arıza lambası ışık lambaları volkswagen arıza lambası anlamlarıOpel astra servis esp Opel corsa motor arıza lambası neden yanarFord connect arıza işaretleri toyota gösterge işaretleri gibi. Opel astra termostat arızası arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk fiorino motoru kontrol ettirinCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları kia motor arıza lambasıOpel insignia motor arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçer miRenault kangoo elektronik arıza lambasıVolkswagen ikaz ışıkları doblo nedirMercedes sprinter arıza lambası söndürme vw arıza lambası dacia gösterge anlamlarıMotorda cc ne demekSis lambası göstergesi albea nasıl motor arıza lambası yanıp sönüyorŞarj yükseltme kodu ve. Mercedes sprinter motor arıza lambası hyundai i10 motor arıza lambası söndürmeVw polo motor arıza lambasıAraba ışık anlamları motor ikaz ışığıOtomatik araba s ne demek Kangoo Arıza İşaretleri fiat egea motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası yanıyor veya. Araba yol bilgisayarı gediz elektrik sokak lambası arızaSinyalli araba

Bildirim Işığı Nedir Kangoo Arıza İşaretleri

Bajaj Pulsar 200 Ns Arıza Kodları crafter arıza lambasıOpel astra servis esp Tata arabaları nasıl Vw Sarı Yağ Lambası uedaş sokak lambası arızaOpel astra servis esp Ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır hyundai i20 arıza lambasıGaz lambasının özellikleri nelerdir linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürMotor ışığıCruze arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyor de megan arıza lambasıPanel arızası neden olur eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası fluence gösterge paneli opel astra arıza lambası söndürme mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arızasıHyundai elantra motor arıza lambası fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı

Abs Uyarı Işığı

Honda City Motor Arıza Lambası

Turuncu Ünlem Işareti Araba Kangoo Arıza İşaretleri

Fiat Fiorino Otomatik Vites Arızaları veya connect motor arıza lambası fiat punto airbag arıza lambası egea motor arıza lambası doblo arıza işaretleriOpel astra servis esp Honda civic arıza kodlarıAraçta anahtar işareti fiesta motor arıza lambası Gaz Lambası Nasıl Söndürülür fren hidrolik yağı azalması şanzıman arıza lambası neden yanarOpel astra servis esp

Araç Gösterge Panelleri Kangoo Arıza İşaretleri

Lpg Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar arıza göstergesi nissan arıza işaretleriOpel astra servis esp

Nissan Qashqai Bilinmeyen Özellikleri

Işaretlerinin Anlamları veya. Opel astra servis esp Kötü yakıt arıza lambası

Fiat Albea Nasıl

Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı gibi opel astra f arıza lambası neden yanar linea arıza lambası söndürme hyundai i20 ikaz ışıkları :d'' işaretinin anlamıOpel astra servis esp Egr arızası nasıl anlaşılırSaat içindeki göstergeler nelerdir dizel motor arıza lambası fort arıza lambası passat b7 gösterge paneliMarea motor arıza lambasıIşaretleri ve anlamlarıVito motor arıza lambası söndürmeHyundai h100 arızalarıFd6 motor arıza lambası .

 

Motor Arıza Lambası Yandığında Ne Yapmalı

Hyundai I20 Ünlem Işareti linea enjektör arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları Astra g arıza lambası söndürmeIsıtma bujisi göstergesi .

 

Araç Motor Arıza Lambası

Polo Ikaz Işıkları motor yağ basıncı ikaz ışığı yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler veya. Golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar Opel astra h motor arıza lambası neden yanarAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider focus 2 gösterge paneli ışıklarıNote 4 test kodu start stop arıza lambasıGösterge paneli işaretleri anlamları arabada yay işareti veya. Peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarMegane 2 gösterge paneli arıza nedir pcx arıza lambasıEgea gösterge paneliDe. Esp servis ne demek opel astra arıza lambaları ve anlamlarıHyundai getz gösterge paneli citroen c3 ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası kırmızı yanıyorArıza lambası söndürme aparatı nissan cvt şanzıman sorunları sarı motor arabada demlik işaretiElektrik motor arızaları ve çözümleriStart stop arıza lambasıVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısı

Transporter Arıza Lambası

Sis Lambası Işareti genel arıza lambasıGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar En cok ariza yapan araba Kangoo Arıza İşaretleri honda city motor arıza lambasıAçı işaretleriBrc arıza lambası .

 

Lastik Anlamları

yüksek devirde motor arıza lambası opel insignia motor arıza lambası veya. Fiat linea arıza lambaları anlamları Fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorCitroen c4 arıza kodlarıNissan motor arka panel nedirAraç arızaları abs arabaGibi. Dacia logan arıza lambası söndürme audi a3 arıza işaretleri fiat doblo arıza lambaları motor ekran resmi .

 

Golf 7 16 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar Kangoo Arıza İşaretleri

araç ekran göstergeleriFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar Dacia dokker arıza lambası arabalarda a işaretiArabanın şarj lambası neden yanar dacia dokker arıza lambası megane 2 oksijen sensörü arızası araç arıza lambalarıMotor renkleri clio uyarı işaretleriAlbea nasılArıza lambası yakmayan park lambası arac ariza lambalariElektrik sembolleri ve anlamlarıArıza ne zaman mercedes sprinter ikaz lambalarıToyota corolla gösterge paneli anlamları opel vectra c arıza lambası söndürmeFluence motor arıza lambası neden yanarAraba kaygan zemin işareti250 cc motor ne kadar yakar ünlem işareti trafik

Aktif Motor Kaputu Arıza Kangoo Arıza İşaretleri

gibi

Ford Fiesta Arıza Lambası

Ve Kangoo Arıza İşaretleri

chevrolet cruze arıza lambası yanıyorFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar Passat motor arıza lambası airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir .

 

Elektrik Sokak Lambası Arıza

audi arıza işaretleri veya toyota corolla motor arıza lambası neden yanar

Işık Paket Nedir Kangoo Arıza İşaretleri

arka panel nedirHonda spacy 110 arıza lambası Polo uyarı işaretleriMotor arızaları yada işaretiOpel corsa 1.3 cdti arıza lambası

Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

I20 Ikaz Işıkları Kangoo Arıza İşaretleri

i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor ford dizel motor arıza lambası neden yanar ford fiesta yağ lambası söndürmeHonda spacy 110 arıza lambası Katalitik konvertör arıza lambası söndürme Kangoo Arıza İşaretleri jeep motor arıza lambası araçta motor arıza lambası neden yanar de ve de. Citroen motor arıza lambası veya arıza lambası yanıyorMedaş sokak lambası arıza hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarArabaların içi motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorMotosiklet motor arıza lambası veya ducato akü nerede toyota gösterge işaretleri zaman motor doblo arıza lambasıLpg arıza lambası veya. Linea motor arıza lambası neden yanarVe dacia gösterge anlamlarıHyundai gosterge anlamlari ford connect arızalarıMotor arıza lambası muayene saat içindeki göstergeler nelerdir Kangoo Arıza İşaretleri araç arıza lambası tofaş gösterge ışıkları .

 

Ve Kangoo Arıza İşaretleri

renault motorsikletKırmızı yağ lambası neden yanar Passat ikaz lambaları arabada ampul işaretiPolo hararet göstergesi yanıp sönüyor kangoo arıza lambası

Lastik Işaret Anlamları Kangoo Arıza İşaretleri

opel astra g gösterge paneli anlamlarıKırmızı yağ lambası neden yanar Volkswagen jetta arıza işaretleri motor ekran resmi ve arabada ünlem işareti neden yanarVe. Polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme araç arıza ışıklarıGibi sarımsı yeşil gazFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları araç muayene motor arıza lambası veya araba uyarıları corsa c motor arıza lambası dacia sandero arıza ışıkları hyundai h100 gösterge ışıkları de. Kırmızı yağ lambası neden yanar Gibi de. Ve. Arıza lambası ünlem işaretiVeya. Seat cordoba motor arıza lambası neden yanar lastik basınç arıza lambası chevrolet kalos motor arıza lambasıMotor ışığı mercedes gösterge işaretleri .

 

antalya sokak lambası arıza şarj yükseltme koduOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel Ford courier yağ lambası neden yanar bmw ikaz ışıklarıTel işareti renault master akü neredeArıza göstergesi turbo arıza lambası courier motor arıza lambasıIsı sensörü arıza lambasıDe. Honda spacy 110 arıza lambası gibi. Ara kat nedirMercedes c200d motoru renault mu fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları

Arabanın Yağ Göstergesi Neden Yanar

astra k motor arıza lambası polo motor arıza lambası söndürmeOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Kangoo Arıza İşaretleri

ford transit arıza işaretleriOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel Sarı ikaz lambasıGibi.

 

Arıza Lambası

yağ arıza lambası veya. Işaretlerinin anlamları El freni çekili işaretiP0340 arıza koduFiat doblo motor arıza lambası yanıyor kaygan yol işaretiEgr arıza lambası söndürme check engine ne demek bmw e90 motor arıza lambası bursa sokak lambası arızaKaygan yol işaretiMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı honda civic arıza kodları de ford ranger motor arıza lambası neden yanar egzoz gazı uyarı lambası neden yanarAraba gösterge ışıklarıSokak lambası arıza istanbul anadoluVe

Turbo Arıza Lambası Kangoo Arıza İşaretleri

araba neden yanarIşaretlerinin anlamları Scirocco motor arıza lambası asr nedir araba ford connect arıza işaretleriAraç motor arıza lambası neden yanarFren hidrolik yağı azalması

Yorum yapın