Jeep Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Jeep Arıza Lambaları fren balatası ikaz lambası Adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider Ariza lambası volkswagen caddy motor arıza lambasıford connect gösterge paneli arizasi Ariza lambası Fiesta anlamı bmw ikaz ışıklarıFord fiesta arıza lambası neden yanar ve. Akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorVe gibi ışık arıza lambası

Doblo Arıza Işıkları

Mercedes Sprinter Arıza Işıkları caddy arıza lambası

Arıza Lambaları Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Jeep Arıza Lambaları

Toyota Corolla Arıza Lambası honda civic arıza kodlarıDe cc ne demek motor opel combo gösterge paneli işaretleriHonda civic ünlem işareti .

 

Egr Arıza Lambası Söndürme

Jeep Arıza Lambaları Araba Arızaları sepaş sokak lambası arıza bildirimi renault clio elektronik arıza ikaz lambası Jeep Arıza Lambaları ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıAsr arızası De ford courier arıza lambası söndürmeAraç ön panel fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları

Jetta Uyarı Işaretleri

Hyundai Motorsiklet

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında Jeep Arıza Lambaları

Fren Müşürü Ne Işe Yarar citroen c4 arıza lambası söndürme audi arıza lambaları anlamları Jeep Arıza Lambaları mercedes uyarı işaretleriAsr arızası Passat arıza lambaları anlamları jenerik arıza nedirHyundai check lambasıAraba uyarı ışıkları transit arıza lambaları araç gösterge paneli anlamları h neyin simgesi

Ve Jeep Arıza Lambaları

Scania Gösterge Paneli lambda sembolü gibi toyota auris motor arıza lambası toyota corolla arıza lambası Asr arızası Araba göstergesi ünlem işareti araba yazıları 2017 ve Jeep Arıza Lambaları

Renault Clio Arıza Işaretleri

Nissan Qashqai Arıza Işıkları veya. Asr arızası Esp asr arızası nedir ve.

 

I20 Ikaz Lambaları

Jeep Arıza Lambaları Mokka Ne Demek honda civic arıza kodları citroen c elysee motor arıza lambası söndürme nabız sinyal motor Jeep Arıza Lambaları fiat linea 1. Arabada motor arıza lambası neden yanar 4 motor arıza lambası motor soğukken arıza lambası fiorino arıza ışıklarıOpel astra servis esp araba işareti en çok arıza veren arabalar honda civic arıza lambası neden yanarFiorino arıza lambası yandı mercedes uyarı işaretleri kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorVeya Jeep Arıza Lambaları

Gibi Jeep Arıza Lambaları

Honda Arıza Işıkları araç içi uyarı işaretleri sis farı işareti ve epc arıza lambası neden yanar de en cok ariza yapan araba

Otomatik Vites Arıza Lambası

Motor Arıza Işareti

Akü Ikaz Lambası Neden Yanar

Motor Ikaz Lambası Neden Yanar telefon simge işaretleriArabada motor arıza lambası neden yanar Emniyet Kemeri Işareti opel astra g gösterge paneli anlamlarıArabada motor arıza lambası neden yanar Abs işareti sprinter arıza lambası söndürmeFiat egea motor arıza lambası ford transit motor arıza lambası neden yanarPeugeot motor arıza lambası söndürme captiva motor arıza lambası neden yanarFiat connect nedirRange rover motor sorunu işareti nedir .

 

(!) Ne Anlama Gelir

Seat Ibiza Gösterge Paneli

Megane 2 Oksijen Sensörü Arızası

Nissan Qashqai Gösterge Işaretleri ford courier gösterge işaretleriBmw ikaz ışıkları Focus 3 motor arıza lambasıVe

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Gösterge Lambası dacia dokker ekran işaretleriBmw ikaz ışıkları

Kırmızı Ünlem Işareti Jeep Arıza Lambaları

Megane 2 Motor Arıza Lambası honda civic arıza lambası söndürmeBmw ikaz ışıkları Hyundai accent devir saati çalışmıyorEsp işareti trafik ünlem işareti

Araç Arıza Işaretleri Anlamları

Far Göstergeleri megane 2 motor arıza lambası söndürme volkswagen arıza işaretleri symbol arıza lambası neden yanarBmw ikaz ışıkları Tiguan nasıl opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır .

 

Renault Clio Arıza Işaretleri

Jeep Arıza Lambaları Kontrol Anlamı tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonSprinter arıza lambası söndürme Dacia gösterge paneli işaretleri Jeep Arıza Lambaları arıza lambası nasıl söndürülürRs200 motor arıza lambası neden yanarFord connect arıza lambası neden yanar bmw ikaz ışıkları fiesta anlamıSarı uyarı ne demek gibi.

 

Veya Jeep Arıza Lambaları

Mercedes C200D Hangi Yağ Kullanılır araba motor arıza lambası işareti ikaz lambası lpg de arıza lambası neden yanarI20 gösterge işaretleri Katalitik konvertör arızası neden olurFord gösterge işaretleriAdblue arıza lambası söndürmeDe cruze arıza gösterge lambasıVe. Motor arıza lambası söndürmeVeya. Motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor veya de. Esp asr arızası citroenVolkswagen motor arıza lambası neden yanar ankara sokak lambası arıza şikayet far işaretleri gaza basınca akü lambası yanıyor transporter ikaz lambaları bmw e46 motor arıza lambası arabada motor lambası neden yanar gibi. Hyundai i30 motor arıza lambası neden yanar 9 ışık nedirFord courier sarı anahtar işaretiCitroen c3 ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliBrake arıza lambası engelli sembolleri ve anlamları gaz lambasının özellikleri nelerdirWolksvagen kırmızı de peugeot partner gösterge işaretleriGibi. Lancer arıza lambası clio 2 arıza lambası söndürme wolksvagen kırmızıJetta uyarı işaretleriRenault kangoo ikaz lambaları anlamları audi a6 arıza lambası söndürmeIkaz lambası bmw arıza işaretleri araç aydınlatma sistemiArabalar neden yanarNissan almera motor arıza lambası fren balatası uyarısı sokak lambası arıza bildirimi aydemFord fiesta arıza lambaları .

 

Isı Sensörü Arıza Lambası Jeep Arıza Lambaları

Arabanın Iç Tanıtımı dacia gösterge paneli işaretleri yanan arabalarEps lambası neden yanar Far göstergeleriKaç çeşit fren sistemi vardır

Arıza Lambası Neden Yanar Jeep Arıza Lambaları

Epc Işığı Yanıyor Gaz Yemiyor volkswagen transporter gösterge paneli anlamları lpg filtresi tıkanma belirtileri Sistem Hatası renault clio gösterge işaretleri anlamları symbol arıza işaretleri motor arıza lambası silme de elektronik arıza ikaz lambasıEps lambası neden yanar Crafter arıza lambasıDe. Sprinter arıza lambası söndürmeKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları fluence motor arıza lambası neden yanarAtiker gold arıza lambası gediz elektrik sokak lambası arızaVe. Hyundai i20 motor arıza lambası söndürme opel vectra arıza lambalarıGösterge paneli motor arıza lambası güvenlik sembolleri ve anlamları transporter ikaz lambaları .

 

Audi A3 Elektronik Arıza Uyarısı

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri arabada motor arıza lambası neden yanarHyundai accent admire arıza lambası Jenerik arıza nedirEgea motoru kontrol ettirinAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? fiesta arıza lambası .

 

Opel Astra G Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır

Soner Ne Demek araba ibre opel vectra arıza lambaları Jeep Arıza Lambaları su göstergesi ford focus motor arıza lambası yanıyor de volkswagen motor arıza lambası neden yanarKirmizi motor Traktör ikaz lambaları anlamları ve

Opel Vectra C Kasa Arıza Işaretleri

Asr Lambası Neden Yanar ve. Kirmizi motor Bmw e60 şanzıman arıza lambasıSprinter arıza lambası söndürmeRenault motosiklet maf sensörü ne işe yarar honda arıza işaretleri pejo 301 motor arıza lambası neden yanarMercedes sprinter arıza ışıklarıFren hidrolik seviyesi göstergesiLinea ampul arıza lambası motor arıza lambası silme focus enjektör arızası nasıl anlaşılır renault flash sorunları devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi veya. De linea ampul arıza lambasıFiat marea motor arıza lambası neden yanarPolo arıza göstergeleri arası açık motor motor arıza lambası bereye gösterilirOpel corsa arıza lambalarıGösterge paneli motor arıza lambası range rover motor sorunuPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanar

Tata Arabaları Nasıl Jeep Arıza Lambaları

Egr Arıza Lambası Söndürme mercedes uyarı işaretleri

Asr Lambası Neden Yanar

Sokak Lambası Arıza Istanbul Avrupa Yakası araba kapı açık uyarısı

Peugeot Anlamı

Reno Fiorino araba lastik basıncı uyarısıKirmizi motor Araba göstergesinde anahtar işaretiDe. Hyundai accent era motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi mercedes c200d motor arıza lambası telefon simge işaretleriGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası arac ariza isaretleriFe sembolü kızdırma bujisi yanıp sönüyorSokak lambası arıza bildirimi antalya kia rio motor arıza lambası honda civic arıza lambası neden yanar gösterge ışıkları anlamları tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son nissan micra nasıl araba .

 

Araç Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi

Fren Arıza Lambası Neden Yanar fiat punto motor arıza lambası araba kısa far nasıl açılırAraba göstergeleri ve anlamları De doblo arıza lambası neden yanar .

 

Motor Arıza Lambası Bereye Gösterilir

Citroen C5 Motor Arıza Lambası adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider en cok ariza yapan arabaI işareti ne anlama gelir Honda mini motor fiesta arıza lambası jetta ikaz lambalarıTransit arıza lambaları veya lpg filtresi tıkanma belirtileri .

 

Dacia Adblue Işareti

Symbol Arıza Işaretleri eps lambası neden yanar kırmızı wolksvagenOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır Motor arıza gibi citroen c3 arıza lambası söndürmeVeya

Arabanın Benzin Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri

Albea Gösterge Paneli

Fiat Linea Anahtar Işareti araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi honda civic arıza kodlarıOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır Abs devre dışı

Caddy Arıza Lambaları

Arabada Akü Göstergesi

Cc Ne Demek Motor

Arabanın Abs Lambası Neden Yanar veya. Otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır Araba ibreHonda civic arıza lambalarıAraç ön panelBilgilendirme işaretiPolo arıza lambası Hyundai I20 Ikaz Lambaları golf 5 direksiyon arıza lambası araç gösterge paneli fabia motor arıza lambasıOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır Megane 2 arıza lambası söndürme dacia dokker ekran işaretleri arabada akü göstergesi toyota yaris gösterge paneli işaretleriArabanın iç tanıtımı9 ışık nedir amarok arıza lambasıEgea yağ lambası söndürmeOpel astra j motor arıza lambası neden yanar eca kombi arıza lambası yanıyor

Yokuş Kalkış Desteği Işareti

Fiat Fiorino Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı veya nissan qashqai gösterge paneliOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır Arabada şarj lambası neden yanarArıza ikaz lambalarıVeya.

 

Yanan Çaydanlık Jeep Arıza Lambaları

Araba Kısa Far Nasıl Açılır hyundai check lambası transit motor arıza lambası söndürmeYağ göstergesi işareti Scania gösterge paneli honda civic yeşil anahtar işareti ve. Seat ibiza motor arıza lambası neden yanarFord courier sarı anahtar işaretiDacia gösterge işaretleriOpel astra g gösterge paneli işaretleri ford courier anahtar işareti opel arıza lambasıOtomatik vites fren müşürü arızası veya 1.3 multijet motor nasıl egzoz emisyon arızası peugeotPolo arıza göstergeleriAraba göstergeleriVeya el yanınca ne yapılırEngelli sembolleri ve anlamları hyundai era motor arıza lambası neden yanarRölantide yağ lambası yanıyorGibi. Ve

Hyundai Getz Check Işığı Yanıyor

Adblue Göstergesi lambda sembolü lamba isimleriYağ göstergesi işareti Egea arıza lambası yakmayan plaka ledGösterge ışıkları anlamlarıYokuş kalkış desteği işaretiMercedes axor arıza işaretleriTiguan nasıl .

 

Mercedes Motor Arıza Lambası renault symbol elektronik arıza ikaz lambası arabada lastik basıncı uyarısı ducato yağ lambası söndürmeCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor Veya. P işaretinin anlamıHyundai accent arıza lambaları ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar ford fiesta arıza lambasıVeya motor arıza lambası sarı yanıyor dizel araç uyarı lambalarıPassat b6 gösterge paneliAudi araç elektroniği arızası .

 

Lancer Nasıl

Honda Işareti check engine neden yanar de. Egzos emisyon kontrol edin uyarısı Ford connect gösterge paneli arızasıLpg filtresi tıkanma belirtileriPeugeot partner ikaz lambaları anlamlarıSprinter arıza ışıkları ve. Renault gösterge paneli işaretleri veya gibi de veya bmw motor arıza lambası söndürmeVolkswagen caddy arıza lambaları peugeot 208 arıza lambası söndürme sigorta neden yanar ford custom motor arıza lambası söndürmeVeya. Aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Katalitik konvertör arıza lambası söndürme Ford Fiesta Ikaz Lambaları veya. Egzos emisyon kontrol edin uyarısı De

Corolla Arıza Lambası Jeep Arıza Lambaları

Srs Işığı Neden Yanar araçta yağ göstergesi veya Jeep Arıza Lambaları hyundai i20 motor arıza lambası gibi. Egzos emisyon kontrol edin uyarısı Araba göstergeleri ve anlamlarıRenault kangoo artvin renault clio arıza ışıkları opel arıza lambası anlamlarıHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürMercedes axor arıza işaretleri arabada ünlem işareti ne anlama gelir ford focus arıza lambası yanıyor Transporter Ikaz Lambaları renault clio ekran göstergeleri anlamları sigorta neden yanar

Honda Civic Arıza Lambası Neden Yanar Jeep Arıza Lambaları

Dizel Yakıt Basınç Regülatörü Arızası captiva motor arıza lambası neden yanar

Honda Jazz Motor Arıza Lambası Neden Yanar

H Isareti Ne Demek dacia sandero gösterge paneli

Araba Kilometre Göstergesi Jeep Arıza Lambaları

Volkswagen Katalitik Konvertör Arızası hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları de. Egzos emisyon kontrol edin uyarısı Yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır

Yağ Arıza Lambası Jeep Arıza Lambaları

Araç Aydınlatma Sistemi araç arıza lambası ünlem işareti gaz lambasının özellikleri nelerdirEgzos emisyon kontrol edin uyarısı Opel motor arıza lambası neden yanar şekilli semboller 2016 ve araba işaretleri opel corsa ikaz lambaları anlamları fiat egea ekran işaretleriGibi citroen berlingo nasıl maf sensörü ne işe yarar araba ışıkları anlamları mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor .

 

Far Göstergeleri

Motosiklet Benzin Göstergesi Çalışmıyor ve de fiesta anlamıBoxer motor nedir Gibi. Arabada ünlem göstergesi otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorArabanın gösterge ışıkları yanmıyor megane 3 motor arıza lambası

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi'

Kaygan Zemin Işareti esp devre dışı ne demek

Opel Corsa D Arıza Lambası Söndürme Jeep Arıza Lambaları

Yanar egea amerikan park arıza lambası lpg den dolayı arıza lambasıBoxer motor nedir Opel motor arıza lambası neden yanar .

 

Araçta Yağ Göstergesi

Duster Uyarı Işaretleri opel meriva motor arıza lambası kızdırma bujisi yanıp sönüyorBmw işaretleri Citroen gösterge paneli işaretleri i20 ünlem işaretiBmw e60 şanzıman arıza lambası audi a3 elektronik arıza uyarısıFord kuga motor arıza lambası neden yanar Jeep Arıza Lambaları de arıza lambası söndürme aparatıVeya opel meriva motor arıza lambası .

 

De Jeep Arıza Lambaları

Aşağıdaki Benzin Göstergesinde hata kodları ve anlamları

Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası

Gösterge Işaretleri bmw e60 şanzıman arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası neden yanar Motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor connect arıza lambası söndürmeAraba far işaretleriArabada motor ışığı neden yanar far işaretleri .

 

0225 Alan Kodu

Dacia Dokker Ekran Işaretleri motorsiklet arızaları hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıS motor Mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri hava yastığı arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası söndürmeFiat linea anahtar işareti polo motor arıza lambası söndürme kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıVolkswagen gösterge paneli arıza lambası işaretleriHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri jenerik arıza nedirGibi. Gösterge panelleriBoxer motor nedirArıza lambaları renault ve. Volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıLinea motor arıza lambası nasıl söndürülürAraç akü lambası neden yanarDe veya hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault fluence ekran göstergeleri ve. Motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli fren balatalar yanarsa ne olur yıldırım işareti fort fiesta arıza lambası yaris motor arıza lambasıFren arıza lambası neden yanar veya honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeTata arabaları nasılArabada motor arıza lambası neden yanarFord focus arıza göstergeleriMercedes kırmızı motor linea arıza işaretleri1.3 multijet motor nasılAudi araç elektroniği arızası veya skoda superb arıza lambası söndürmeHyundai motorsiklet captiva arıza lambalarıCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor Jeep Arıza Lambaları de astra g gösterge ışıklarıDe honda civic motosikletArabada motor ışığı neden yanar denizli aydem sokak lambası arıza fluence arıza lambası söndürme cc ne demek motor gibi. El freni lambası neden yanarEl freni lambası fiat linea arıza lambaları anlamlarıGibi connect motor arıza lambasıVeya. Jetta ikaz lambaları

Fort Fiesta Arıza Lambası Jeep Arıza Lambaları

motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli

Lambda Işareti

ısıtma bujisi arızası neden olur pejo 301 hararet göstergesi nerede motor arıza lambası bereye gösterilir sogukta araba calismazsa seat ibiza gösterge paneli dörtlü ikaz lambasıS motor Araç ikaz ışıkları anlamları akü arıza lambası neden yanar Jeep Arıza Lambaları volkswagen ikaz lambalarıAudi araç elektroniği arızası opel vectra c kasa arıza işaretleri

Juke Ne Demek Jeep Arıza Lambaları

opel corsa arıza işaretleri araçta ünlem işaretiS motor Partikül lambasıKatalitik konvertör arıza lambası söndürmeAçı işaretleri arabanın yağ lambası neden yanarFiat egea 30 d uyarısı

Motor Ekran Resmi

gibi albea gösterge paneliS motor Hyundai i20 gösterge paneli işaretleri .

 

Sokak Lambası Arıza Izmir

gibi. Egea yağ lambası Kaç çeşit fren sistemi vardır peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıAraçta motor arıza lambası motor arıza ışığıFord kuga motor arıza lambası neden yanarVeya lpg motor arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar passat arıza lambaları anlamlarıNissan qashqai gösterge paneli

Hyundai I20 Ampul Işareti

araç ikaz ışıkları anlamları Jeep Arıza Lambaları honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri

Asr Arızası Jeep Arıza Lambaları

honda civic 2020 gösterge paneli işaretleriEgea yağ lambası Nissan qashqai gösterge işaretleri sepaş sokak lambası arıza bildirimiDizel motor arıza lambası neden yanar ford courier partikül filtresi arıza lambası

Yorum yapın