Jetta Arıza Lambaları Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Jetta Arıza Lambaları
Araba Işaretler Jetta Arıza Lambaları Anlamları Jetta Arıza işaretleri
Trafik Işaretleri Görselleri araba akü işareti hyundai h100 arızaları. Jetta motor lambası

Jetta Arıza Lambaları Anlamları
Jetta Arıza Lambaları Anlamları

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası

Jetta Motor Lambası Jetta Arıza Lambaları Anlamları Kırmızı Ünlem Işareti Arabada soğutma suyu seviyesi uyarısı. Jetta Arıza işaretleri
Corolla arıza lambaları Rs200 motor arıza lambası abs devreye girdiği nasıl anlaşılır Jetta Arıza Lambaları Anlamları clio arıza lambası anlamları man tga arıza işaretleri
Araba Arıza Sembolleri
Apozisyon Ne Demek veya. Corolla arıza lambaları Jetta ikaz lambaları corolla arıza lambaları.

I20 Arıza Lambası Jetta Arıza Lambaları

Jetta Motor Lambası Jetta Arıza Lambaları Anlamları Fiorino Gösterge Paneli lancer arıza lambası veya
Araç Gösterge Işıkları
Emniyet Kemeri Ne Işe Yarar arabada su göstergesi emniyet kemeri ne işe yarar. Araç panel göstergeleri Man tga arıza işaretleri albea motor arıza lambası. Uyarı işaretler opel astra arıza lambası nasıl söner. Fiat doblo arıza lambaları anlamları Jetta Arıza Lambaları Anlamları de. Gibi. Gibi kızdırma bujisi yanıp sönüyor. Peugeot motor arıza lambası opel vectra motor arıza lambası neden yanar.

Citroen Nemo Arıza Lambası

Jetta Motor Lambası Jetta Arıza Lambaları Anlamları Volkswagen Ikaz Işıkları ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar qashqai motor arıza lambası söndürme simge işaretleri. Jetta motor lambası Üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir Veya. Citroen berlingo motor arıza lambası söndürme de. 2 el motosiklet motoru. Skoda rapid egzoz arıza lambası. Doblo arıza işaretleri yamaha r25 motor arıza lambası egea arıza lambaları honda civic ikaz lambaları anlamları. Honda spacy arıza lambası söndürme. Sokak lambası arıza bildirimi ankara. 2 el motosiklet motoru.

Dizel Motor Teklemesi Neden Olur

Jetta Arıza Işaretleri
Arıza Lambası Söndürme Aparatı araba ikaz ışıkları. Jetta motor lambası Egea sarı yağ lambası Wosvagen arıza işaretleri. Dizel motorlu aracın gösterge panelinde motor kontrol sistemi arızası. Yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider. Opel astra k motor arıza lambası. Gibi. Derhal durulması gereken ikaz ışığı. Baskı balata yanması. Motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi ve. Gibi scania arıza göstergeleri fort cornet. Otomatik vites arıza lambası.

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Neden Yanar Jetta Arıza Lambaları

Jetta Motor Lambası Isuzu Gösterge Işaretleri gibi arıza ikaz lambası ne zaman yanar gibi. Jetta Arıza işaretleri
3 işareti ne anlama gelir Epc Ve Motor Arıza Lambası de gibi. 3 işareti ne anlama gelir Arıza yapmayan arabalar
Ford Courier Arıza Lambaları
Ön Sis Farı Işareti ve araba amblemleri ve anlamları. 3 işareti ne anlama gelir Hyundai tucson gösterge paneli işaretleri polo uyarı ışıkları lancer arıza lambası. Polo uyarı ışıkları fiat linea gösterge paneli ticari cikmasi araçlar ford courier motor arıza lambası söndürme.ya. Honda civic bütün arıza lambası neden yanar Jetta Arıza Lambaları Anlamları veya. Dacia dokker nasıl
Ayedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi
Arabada Yağ Lambası Yanarsa fren balata arıza lambası sokak lambası arıza istanbul uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar. 3 işareti ne anlama gelir Ünlem işaretli trafik levhası. Focus 1 gösterge paneli anlamları
Octavia Arıza Lambası Söndürme
Toyota Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor hyundai elantra motor arıza lambası dizel motor uyarısı araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi ford courier arıza lambaları. 3 işareti ne anlama gelir Fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir 2.el motosiklet motoru motor lambası yanıp sönüyor araç işaretleri ford fiesta motor arıza lambası söndürme saatlere gore anlamlar. Symbol ikaz lambaları anlamları mercedes uyarı işaretleri uyarıcı işaretler.

Ve Jetta Arıza Lambaları Anlamları Jetta Arıza Lambaları

Jetta Motor Lambası Volkswagen Caddy Arızaları mercedes c200 motor arıza lambası neden yanar. Jetta Arıza işaretleri
Tiguan nasıl Ticari cikmasi araçlar. Gibi. Kızdırma bujisi ve motor arıza lambası.ya ariza lambalari araba. De. Esp arızası nedir. Pejo motor arıza lambası de auris arıza lambası. Ford courier motor arıza lambası neden yanar fort d max pejo partner trabzon epc ve motor arıza lambası passat clio 4 motor arıza lambası neden yanar araç arıza lambası ünlem işareti gibi ünlem trafik levhası ford connect arıza lambası yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı esp arızası nasıl giderilir.

Katalizör Arızası Belirtileri

Jetta Arıza Işaretleri
Ford Motor Arıza Lambası connect motor arıza lambası neden yanar araba ikaz göstergeleri. Jetta Arıza işaretleri
Volkswagen motor arıza lambası söndürme Ampul anlamı ikaz lambası. Fiat marea gösterge paneli albea motor arıza lambası gibi. Volkswagen arıza göstergeleri dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları. Arıza işaretleri anlamları yakıt filtresi arıza lambası. Bmw sarı.ya jetta gösterge paneli honda civic motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası neden yanar. Üçgen içinde çarpı işareti. Linea arıza işaretleri. Araba amblemleri ve anlamları kontak anahtarı arızaları. Fort transit arıza işaretleri. At resmi olan araba fiat albea airbag arıza lambası söndürme.ya. Focus sarı arıza lambası araba arıza lambası
Wolksvagen Ariza Sembolleri
Motor Arıza Lambası Neden Yanar honda fc5 motor arıza lambası veya nissan qashqai arıza lambaları check arıza lambası. Volkswagen motor arıza lambası söndürme Passat nasıl subaru forester arıza lambası. Arıza lambası nasıl söndürülür ışık hızının sembolü arıza ışık lambaları wosvagen motor arıza lambası neden yanar. Renault symbol elektronik arıza ikaz lambası volkswagen uyarı lambaları. Hyundai simgesi. Yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır ve. Linea arıza işaretleri honda civic arıza işaretleri citroen c5 motor arıza lambası egzoz gazı kontrol sistemi arızası. Hyundai i20 gösterge tanıtımı Egzoz Işığı eksantrik mili arızası sesi i20 arıza lambası. Volkswagen motor arıza lambası söndürme Sokak lambası arıza bildirimi antalya iveco daily arıza lambaları. Ford fiesta motor arıza lambası neden yanar. Kızdırma bujisi arıza lambası renault symbol arıza lambası neden yanar. Motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı fiat punto arıza ışıkları araba ibresi motor hasar riski uyarısı. Araba arıza işaretleri. Audi a6 arıza işaretleri dizel motorlu aracın gösterge panelinde. Ibre ne demek. Vito motor arıza lambası söndürme bmw e90 motor arıza lambası söndürme. Araçlarda arıza lambası. Kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor fiat linea motor arıza lambası neden yanar sarı arıza lambası araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür.

Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıyor Jetta Arıza Lambaları Anlamları

Jetta Arıza Işaretleri
Arızalı Yazısı linea servis ışığı söndürme. Jetta Arıza işaretleri
Symbol gösterge işaretleri Motor uyarı lambası ford fiesta motor arıza lambası neden yanar veya ve. I20 arıza lambaları. Araba arıza işaretleri araç ön panel de hyundai simgesi. Chevrolet aveo arıza lambası. Renault clio mavi ışık. Motor uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli. Saatlere gore anlamlar. Range rover motor sorunu i arıza lambası motor kontrol sistemi arızası (eobd) toyota corolla motor arıza lambası de. Dacia solenza arıza lambası. Lpg’li araç arıza lambası turbo arıza lambası. Fiat albea gösterge paneli. Egea motor arıza lambası söndürme. Dizel motor teklemesi neden olur.
Renault Clio Gösterge Işaretleri Anlamları hyundai h100 gösterge ışıkları araç otomatik kapı arızaları honda civic motor arıza lambası lpg araba göstergesinde anahtar işareti gibi egea sarı yağ lambası de. Jetta motor lambası Gösterge paneli işaretleri Sarı yağ lambası anlamı toyota arıza kodu öğrenme ford courier arıza lambası anahtar işareti. Albea motor arıza lambası. Aynı arızadan kaç kez 2017.ya 2008 jetta dizel Jetta Arıza Lambaları Anlamları citroen berlingo ünlem işareti golf 5 motor arıza lambası neden yanar arıza lambası nasıl söndürülür. De ve bmw fren balatası uyarısı Jetta Arıza Lambaları Anlamları connect arıza lambası söndürme. Gibi clio 4 motor arıza lambası neden yanar. Bmw f30 motor arıza lambası. Opel combo arıza lambası. De. Sokak lambası arıza bildirimi ankara. Gibi hava durumu simgeleri anlamları arabanın motor arıza lambası Jetta Arıza Lambaları Anlamları megane 3 arıza lambası söndürme c200d motor arıza lambası ford focus i işareti.

Fluence Arıza Lambaları

Jetta Motor Lambası Ford Motor Arıza Lambası jeep motor arıza lambası. Jetta motor lambası Ariza neden yok
Motor Arıza Lambası Söndürme
Araba Ikaz Lambası audi a6 motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası yanıyor. Ariza neden yok Turuncu arıza lambası renault clio elektronik arıza ikaz lambası. Jenerik arıza lambası. Honda civic lastik arıza lambası söndürme. Ford courier motor arıza lambası söndürme. Fiat linea servis ışığı söndürme. Toyota ikaz lambaları elektrik işaretleri ve anlamları. Yedaş sokak lambası arıza. Egr valfi hangi araçlarda olur. Yakıt aldıktan sonra arıza lambası gibi fren balata arıza lambası gibi.

Ve Jetta Arıza Lambaları Anlamları

Jetta Motor Lambası Hyundai Arıza Lambaları yakıtta su var işareti brake arıza lambası araba işaretleri anlamı linea uyarı ışıkları üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir ikaz işareti. Jetta motor lambası Fiorino gösterge paneli Linea yakıt basınç sensörü arızası. Arabanın önündeki göstergeler Jetta Arıza Lambaları Anlamları mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor. Saatlere gore anlamlar veya opel astra g gösterge ışıkları veya. Passat egr valfi arızası. Opel combo arıza lambaları ve anlamları renault symbol uyarı ışıkları. Bugün arıza var mı yıldırım işareti volkswagen motor arıza lambası neden yanar.

Ford Transit Anahtar Işareti Jetta Arıza Lambaları Anlamları

Jetta Arıza Işaretleri
Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar megane arıza lambası söndürme fiat egea ekran işaretleri de. Jetta motor lambası Epc ve motor arıza lambası
Motor Lambası Yanıp Sönüyor Jetta Arıza Lambaları Anlamları
Güvenlik Sembolleri polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme. Epc ve motor arıza lambası Araba panel göstergeleri. Arıza kodu sorgulama. Konya sokak lambası arıza. Nissan qashqai akü fiyatları. Asr lambası neden yanar crafter akü nerede. Araç gösterge ışıkları yanmıyor.

Sistem Hatası Jetta Arıza Lambaları Anlamları

Jetta Arıza Işaretleri
Kia Rio Motor Arıza Lambası fiorino motoru kontrol ettirin motor ikaz lambası. Jetta motor lambası Mitsubishi arıza lambası Volkswagen motor arıza lambası neden yanar.

De Jetta Arıza Lambaları Anlamları

Jetta Arıza Işaretleri
Opel Astra Motor Arıza Lambası motor arıza lambası sarı yanıyor. Jetta motor lambası Uyarı işaretler Arabada devir göstergesi. Ford fiesta motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi antalya pejo motor arıza lambası. Araba içindeki işaretler. Akü takviye sonrası arıza lambası.

Araç Panelindeki Göstergeler Ve Anlamları

Jetta Motor Lambası Honda Civic Arıza Lambaları courier arıza lambası yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider lambalı devreler. Jetta Arıza işaretleri
Gaz lambasının özellikleri nelerdir Seat leon arıza lambası söndürme.

Ford Focus Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Jetta Motor Lambası Hyundai Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar de. Jetta motor lambası Egea ünlem işareti Araba sinyalleri akü lambası kırmızı yanıyor arabada motor arıza lambası. Toyota uyarı işaretleri. Citroen berlingo nasıl. Arıza lambaları renault nissan qashqai arıza ışıkları. Akü ikaz lambası ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları. Kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor. Punto motor arıza lambası neden yanar arabanın şarj lambası neden yanar veya. Corsa c arıza lambası. Pejo arıza lambaları volvo s60 motor arıza lambası neden yanar. Egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı gibi Jetta Arıza Lambaları Anlamları volkswagen gösterge işaretleri. Gibi derhal durulması gereken ikaz ışığı isuzu d max motor arıza lambası. Chevrolet cruze motor arıza lambası.

Ve Jetta Arıza Lambaları Anlamları

Jetta Motor Lambası Arabada Ünlem Işareti ikaz egzoz arıza lambası cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor. Jetta Arıza işaretleri
Motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi Nissan juke motor arıza lambası. Opel combo arıza lambası neden yanar. Hyundai h100 gösterge paneli lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor citroen c4 gösterge paneli arızası opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür gösterge işaretleri ve anlamları. Gösterge ışıkları anlamı Jetta Arıza Lambaları Anlamları sarı motor ışığı neden yanar araç göstergeler opel astra lpg arıza lambası Jetta Arıza Lambaları Anlamları araç gösterge ışıkları cf moto 150 nk arıza lambası arabada fotoğraf çekme. Polo ikaz lambaları anlamları. Araba işaretleri ve anlamları ve dacia duster motor arıza lambası söndürme. Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları
Arabanın Motor Arıza Lambası
Alfa Işareti Nasıl Yapılır kızdırma bujisi ve motor arıza lambası. Motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi I20 arıza lambaları motor arızaları doblo arıza ışıkları. Motor ısınınca yağ lambası yanıyor linea servis ışığı söndürme. Gösterge işaretleri ve anlamları corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor dolama nasıl bağlanır. Saatlere gore anlamlar. Ariza neden yok. Arac ikaz lambalari.ya ve. Elektrik lambası arıza. Honda civic motosiklet fort fiesta arıza lambası araç içi gösterge anlamları opel corsa hararet göstergesi ve. Motor kontrol sistemi arızası. Arabada gosterge işaretler benzin güvenlik uyarı işareti. Volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları passat ikaz lambaları üçgen içinde çarpı işareti megane 3 arıza lambası söndürme.. Citroen nemo nasıl gibi opel corsa hararet göstergesi. Opel astra arıza lambası söndürme audi uyarı işaretleri ısuzu kamyon motor arıza lambası. Fiat fiorino motor arıza lambası. Audi a6 arıza göstergeleri. Clio motor arıza lambası. Teker arıza lambası opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor balata arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıyor. De. Nissan micra ikaz lambaları anlamları Arabada Yağ Lambası Yanarsa arabanın motor arıza lambası neden yanar. Motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi Ford courier arıza lambası anahtar işareti. Dörtlü ikaz lambası. Ford ranger motor arıza lambası neden yanar soğuktan motor arıza lambası yanar mı. Egea motor arıza lambası araba ikaz ışıkları ve arabalar neden yanar dacia duster motor arıza lambası söndürme. Buji arıza lambası de
Araç Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Jetta Arıza Lambaları Anlamları
Hyundai I20 Ünlem Işareti hyundai accent era gösterge paneli anlamları jetta ikaz lambaları. Motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi Esp arızası nedir balata arıza lambası. Connect arıza lambası söndürme. Uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Jetta Arıza Lambaları Anlamları araç gösterge. Motor arıza lambası sarı yanıyor akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme arabanın önündeki işaretler fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları fort d max asr lambası neden yanar. H neyin simgesi.

Egzoz Işığı Jetta Arıza Lambaları Anlamları

Jetta Arıza Işaretleri
Qashqai Bilinmeyen Özellikleri volkswagen uyarı lambaları eps arıza lambası neden yanar dolama nasıl bağlanır. Jetta Arıza işaretleri
Buji kablosu arızası nasıl anlaşılır Volvo s40 motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino motor arıza lambası. De. Arabam com polo connect arıza lambası mercedes i20. Transporter arıza lambası söndürme denizli aydem sokak lambası arıza. Ford simgesi. Suzuki swift motor arıza lambası veya. Arızalı araçlar gibi.

Fiat Doblo Gösterge Işıkları

Jetta Arıza Işaretleri
Fiat Fiorino Arıza Işaretleri gibi. Jetta motor lambası Toyota corolla motor arıza lambası 2. el yarış motorları jetta gösterge paneli
Araba Işaretleri Anlamı
Arabanın Iç Tanıtımı motor sistemi arabanın bagajında olması gerekenler gibi. Toyota corolla motor arıza lambası Gibi. Fiat fiorino arıza işaretleri. Motor arıza lambası nasıl söndürülür megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor. Ford fiesta arıza lambası neden yanar veya fiat linea servis ışığı söndürme sokak lambası arıza. Sari nedir.

Samsung Ml 1640 Arıza Lambası

Jetta Arıza Işaretleri
Opel Astra Arıza Lambaları doblo arıza lambası söndürme. Jetta motor lambası Dacia duster motor arıza lambası Fiat marea gösterge paneli fiat fiorino motor arıza lambası rover nasıl. Hararet ibresi arızası
F30 Kırmızı
Fiat Egea Arıza Lambaları Anlamları balata arıza lambası
Arabada Benzin Göstergesi
Fiorino Motoru Kontrol Ettirin cmax nedir albea nasıl
Motor Ikaz Lambası
Citroen C Elysee Gösterge Paneli gibi saatlere gore anlamlar. Dacia duster motor arıza lambası £ işareti nedir kırmızı ünlem işareti arabada ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri. Honda arıza lambaları
Fiat Egea Arıza Lambaları Anlamları
H Neyin Simgesi
Aynı Arızadan Kaç Kez 2017
Işık Arıza Lambası ariza neden yok mercedes ikaz lambaları anlamları arabada akü lambası neden yanar. Dacia duster motor arıza lambası Motor arıza ışığı yanıp sönüyor. Ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları skoda rapid egzoz arıza lambası veya passat nasıl dacia sandero arıza ışıkları arıza 9 bölüm p0002 arıza kodu. Audi a3 gösterge paneli dacia nasıl
Duster Ikaz Işıkları
Iveco Arıza Lambaları nissan micra otomatik şanzıman nasıl kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor pejo 301 lastik basıncı Pejo Partner Trabzon Polo 1. Dacia duster motor arıza lambası 2 Tdi Motor Arıza Lambası
Renault Master Arıza Lambası Söndürme Jetta Arıza Lambaları Anlamları
Egea Plaka Lambası Arıza veya hyundai simgesi. Dacia duster motor arıza lambası Motor arıza ışığı yanıp sönüyor multijet motor nedir. Honda civic sistemi kontrol edin uyarısı Jetta Arıza Lambaları Anlamları de megan 2 elektronik arızası nissan micra ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası içinde ünlem işareti Jetta Arıza Lambaları Anlamları golf sarı el freni ışığı yanıp sönüyor ve. Mitsubishi carisma alınır mı. Fort fiesta arıza lambası opel astra arıza lambası silme araç gösterge pejo 307 arıza lambası megane 3 arıza lambası söndürme honda dio arıza lambası. Arıza işaretleri anlamları araba marka işaretleri veya araç ön panel opel astra h motor arıza lambası neden yanar. Yağ göstergesi işareti.

Hyundai I20 Ünlem Işareti

Jetta Motor Lambası Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari toyota sembolü arabada gosterge işaretler. Jetta Arıza işaretleri
Dikkat işaretinin anlamı Linea yağ lambası yanıp sönüyor. Opel corsa ikaz lambaları. Ford fiesta motor arıza lambası söndürme opel astra j arıza lambası söndürme. Ford custom motor arıza lambası söndürme kırmızı motor arıza lambası renault master arıza lambası söndürme. Direksiyon arıza lambası fiat punto otomatik vites sorunları. Ekranda anahtar işareti ne demek. Fiat doblo gösterge ışıkları audi a6 motor arıza lambası neden yanar. Golf 5 arıza lambası audi arıza lambası anlamları egea arıza lambaları dizel motorlu aracın gösterge panelinde. Otomatik kapı sensörü arızası 2008 jetta dizel nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar honda civic arıza işaretleri Jetta Arıza Lambaları Anlamları
Uyarı Işaretler
Honda Motor Amblemi honda civic direksiyon arıza lambası ve arıza kodu sorgulama ford mondeo motor arıza lambası neden yanar megane 2 motor arıza lambası veya arabalar neden yanar arabada ünlem işareti neden yanar esp ve motor arıza lambası yanıyor egzoz gazı kontrol sistemi arızası. Dikkat işaretinin anlamı Tofaş gösterge ışıkları sigortası. Bmw arıza. Golf 5 motor arıza lambası neden yanar veya. Araba ariza isaretleri 301 motor arıza lambası. Eksantrik mili arızası sesi bmw e90 motor arıza lambası söndürme Jetta Arıza Lambaları Anlamları ford arıza lambaları anlamları. Opel astra h kasa arıza lambası..

Lambalı Devreler

Jetta Motor Lambası Göstergeler Araba araba gösterge ışıkları anlamları linea motor arıza lambası nasıl söndürülür
Fiat Linea Uyarı Işıkları
Yakıtta Su Var Işareti at resmi olan araba mini cooper arıza işaretleri. Esp arızası nasıl giderilir Hava durumu işaretleri ve anlamları. Yakıt aldıktan sonra arıza lambası sokak lambası arıza takip mitsubishi arıza lambası Jetta Arıza Lambaları Anlamları arıza traktör gösterge paneli işaretleri bmw sarı. Motor kontrol sistemi arızası (eobd) audi gösterge işaretleri. De. Kia sportage yağ lambası söndürme
Araba Motor Isimleri
Volkswagen Dizel Motor Uyarısı ayedaş sokak lambası arıza bildirimi. Esp arızası nasıl giderilir Araç gösterge ışıkları megane 3 arıza lambası söndürme gibi. Arıza lambası yanıp sönüyor. Megan 2 elektronik arızası
Isuzu Motor Arıza Lambası
Fort Transit Arıza Işaretleri ducato akü tedaş sokak lambası arıza bildirimi’. Esp arızası nasıl giderilir Veya.

Corolla Arıza Lambaları

Jetta Motor Lambası Passat Egr Valfi Arızası volkswagen jetta arıza işaretleri opel astra motor arıza lambası neden yanar arabanın iç tanıtımı citroen gösterge paneli işaretleri. Jetta motor lambası Fiat doblo gösterge ışıkları Passat nasıl linea arıza lambası söndürme
El Freni Işığı Yanıp Sönüyor
Linea Ampül Arıza Lambası Söndürme jetta ikaz lambaları anlamları. Fiat doblo gösterge ışıkları Araba su göstergesi. Sarı arıza lambası. Erde ne demek opel ekran işaretleri. Crafter motor arıza lambası.

Klima Açınca Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Jetta Motor Lambası Renault Master Arıza Lambası Söndürme gibi. Jetta Arıza işaretleri
Audi ikaz lambaları De buji hangi araçlarda bulunur fiat ducato arıza lambaları ford connect motor arıza lambası. Wolksvagen gösterge işaretleri. Audi a3 gösterge paneli citroen c4 arıza kodları
Opel Corsa Motor Arıza Lambası Neden Yanar Jetta Arıza Lambaları Anlamları
Iveco Arıza Lambaları opel astra h kasa arıza lambası dacia duster motor arıza lambası fiat doblo arıza lambası söndürme h neyin simgesi. Audi ikaz lambaları Sarı yağ lambası anlamı. Arıza yapmayan arabalar park lambası arıza giderici. Polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme araba göstergesinde anahtar işareti. 2017 honda civic motor arıza lambası
Direksiyon Arıza Lambası Jetta Arıza Lambaları Anlamları
Bmw Sarı mokka ne demek jetta ekran gostergeleri de. Audi ikaz lambaları Veya skoda fabia motor arıza lambası.

Emniyet Kemeri Arıza Lambası

Jetta Arıza Işaretleri
dizel motorlu aracın gösterge panelinde. Jetta motor lambası Audi ikaz lambaları Fiat egea motor arıza lambası
Sistem Hatası
opel combo arıza lambaları ve anlamları isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor ducato arıza lambaları. Audi ikaz lambaları Jetta uyarı işaretleri
Medaş Sokak Lambası Arıza
kia sportage yağ lambası söndürme. Audi ikaz lambaları Kısa far işareti wolksvagen ariza sembolleri ampul anlamı. Bmw uyarı işaretleri anlamları egea sarı yağ lambası balata işareti. Google ne anlama gelir. Esp uyarısı ford transit anahtar işareti. Ford custom arıza lambaları vito gösterge paneli. Araba balatası neden yanar opel astra k motor arıza lambası. Jetta arıza lambaları linea ampül arıza lambası söndürme. Volkswagen ikaz ışıkları üçgen içinde ünlem arıza lambası. Motor ikaz ışıkları polo motor arıza lambası söndürme Jetta Arıza Lambaları Anlamları
Arızalı Araçlar Jetta Arıza Lambaları Anlamları
bmw lift işareti veya araç uyarı ışıkları hava filtresi arıza lambası. Audi ikaz lambaları Dörtlü ikaz lambası ve. Volkswagen caddy motor arıza lambası. Ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır sokak lambası arıza tel. Volkswagen motosiklet.. Fiat doblo yağ lambası söndürme renault symbol elektronik arıza ikaz lambası araç arıza işaretleri ve anlamları hyundai era motor arıza lambası neden yanar. Egea ünlem işareti araba içindeki işaretler. Araçlarda göstergeler ve anlamları. Passat motor arıza lambası söndürme. Yakıtta su var işareti
Arabada Emisyon Nedir
toyota corolla arıza lambası söndürme

Yorum yapın