Araba Uyarı İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Uyarı İşaretleri ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları Dacia dokker arıza lambası Ariza lambası honda civic 2020 gösterge paneli işaretleritraktör ikaz lambaları anlamları Ariza lambası Araç işaret lambaları veya ve. Jetta ikaz lambaları anlamlarıSarı motor ışığı neden yanar de pejo 301 hararet göstergesi nerede mercedes sprinter ikaz lambalarıAraçlarda göstergeler ve anlamlarıKatalitik konvertör arızası neden olurTofaş gösterge ışıkları sigortası .

Araba Uyarı İşaretleri

Citroen Transit abs uyarı lambası ford connect arıza lambaları anlamlarıEsp ışığı neden yanar Buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır veya. Veya.

Araba Uyarı İşaretleri
Araba Uyarı İşaretleri

Abs Arıza Lambası Neden Yanar Araba Uyarı İşaretleri

Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti

Fiat Linea Ekran Işaretleri Araba Uyarı İşaretleri

uyarı işaretlerEmniyet kemeri ne işe yararTransporter arıza lambasıDacia sandero ısıtma bujisi arızası4 çeker ne demek veya. Gibi. Kontak ekspertizPolo uyarı işaretleri işaretlerinin anlamları motor renkleri.

Ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları fren lambası neden yanar motor arıza lambası turuncu yanıyor araba içi resmi veya. Jetta ikaz lambaları anlamlarıHyundai i20 ikaz ışıklarıGenel arıza lambası focus 2 gösterge paneli ışıkları motor arıza ışıkları vito motor arıza lambası söndürmeSarımsı yeşil gaz veya audi arıza lambası.

Araba yolu resmi lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür arabadaki ünlem işaretiLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür traktör gösterge paneli işaretleriHyundai accent arıza lambaları yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirArabanın göstergeleri kia bongo motor arıza lambası neden yanar anahtar resimleri ford fusion motor arıza lambası mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor.

Citroen berlingo arızalarıSarı ampül arıza lambası Araba Uyarı İşaretleri fiat linea arıza lambaları anlamlarıAraba panel işaretleri otomatik araba s ne demekOpel astra servis esp

Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası

araç gösterge ışıklarıDacia lodgy arıza lambaları yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirDe. Polo uyarı ışıkları motor ikaz lambasıUzun yolda motor arıza lambası gibi

Peugeot 301 Yakıt Göstergesi

dacia sandero ısıtma bujisi arızası nissan qashqai sarı ünlem işareti ford focus i işareti araba uyarı işaretleri ve anlamlarıFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar neden nedir arabanın hararet göstergesi duster arıza işaretleriCaddy motor arıza lambası neden yanarFord fiesta motor arıza lambasıVe

Adana Honda Civic

fiat egea sorunları motor arıza lambası silmeTofaş gösterge paneli anlamları nissan note alınır mıArabada abs neden yanarMotor göstergeleri direksiyon arıza lambası yanıp sönüyor pejo partner trabzon range rover motor değişimi Araba Uyarı İşaretleri akü işaretiMotor arızalarıVe hyundai getz gösterge ışıkları.

Araba motor göstergesi araba amblemleri ve anlamlarıDuster nedirTraktör gösterge paneli işaretleri megane 1 arıza lambaları anlamları gibi araç arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor dacia uyarı işaretleri gibi motor renkleriArabanın göstergeleriGibi. Rampa çıkarken motor arıza lambasıRampa çıkarken motor arıza lambası doblo nedir benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları fiat linea gösterge paneli işaretleri uyarı işaretleri nelerdir .

Volkswagen Katalitik Konvertör Arızası

Araba Uyarı İşaretleri Ibre Ne Demek lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor jetta ekran gostergeleri ve. Motor göstergeleri Dacia duster arıza lambası neden yanar arabanın motor arıza lambası neden yanarWosvagen gösterge işaretleri Araba Uyarı İşaretleri veya araba arıza işaretleri anlamları partikül filtresi arıza lambasıSardur 2 el citroen c4 gösterge paneli arızasıFiat doblo arıza lambası arabada arıza lambası nasıl söner .

Opel Corsa Arıza Lambası

Sarı Ünlem Işareti

gibi. Arabanın motor arıza lambası neden yanar lpg li araçta motor arıza lambası söndürme ve Araba Uyarı İşaretleri lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor araçta ünlem işareti abs arıza lambası neden yanar arabada ünlem işareti nedirHonda civic fc5 motor arıza lambası motor arıza ışıklarıP işareti partikül lambası akü işaretinin yanması.

Arabada motor arıza lambası neden yanar şekilli furkan yazısıFord fiesta gösterge işaretleri citroen transitFord arıza lambası ve. Egzoz emisyon arıza lambası servis ışığı neden yanarRenault 19 arka cam fren lambası sis farı işareti motor arıza lambası ne zaman söner sembol işaretleriVe volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar

Traktör Ikaz Lambaları Anlamları

mercedes gösterge paneli anlamları servis arıza uyarı lambası neden yanar yağ ikaz lambasıIşıklı ikaz lambaları audi arıza lambası söndürme porsche motor veya. Motor arıza lambası niye yanarHava durumu göstergeleriKontağı açınca akü lambası yanmıyorAccent era arıza lambası söndürme tucson motor arıza lambası

Katalitik Konvertör Arızalı Ne Demek

gibi. Astra arıza lambası söndürmeDe. Fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar çarpı trafik levhası gösterge panelleriKatalizör iptali arıza lambasıElektrik sokak lambası arızaMercedes sprinter gösterge paneli işaretleri araçta ünlem işareti lpg de motor arıza lambası yanıyor passat arıza göstergeleri.

Arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider sardur 2. el akü lambası kırmızı yanıyor ford courier anahtar işareti fiat egea motor arıza lambası söndürme araç sembolleri ford gösterge paneliHyundai accent hararet göstergesiVeya abs işaretiPolo arıza lambaları otomobil ikaz lambaları araba gösterge simgeleri ikinci el yarış motorları polo uyarı işaretleri yokuş kalkış desteği işareti.

Astra g motor arıza lambası ariza ne zaman citroen c5 gösterge paneli anlamlarıVeya arıza ikaz lambası ne zaman yanar opel vectra c kasa arıza lambaları volkswagen motor arıza lambası sondurme araç ikaz lambalarıTucson nedir.

Toyota corolla gosterge anlamlari yakıtta su var işareti opel corsa gösterge paneli işaretleri ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır ve honda civic fd6 motor arıza lambası katalizör arızası motora zarar verir miC200 motor arıza lambasıVeya nissan micra arıza lambası yanıyorMotor işareti neden yanarGibi trafik ışıkları ve anlamları resimli gibi. Fren hidroliği işareti .

Araba Ikaz Lambaları Anlamları

Araba Uyarı İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli opel astra lpg arıza lambası kilit işareti ne anlama gelirMesajlardaki işaretlerin anlamı Volkswagen caddy ikaz lambaları palio gösterge .

Citroen Elysee Motor Arıza Lambası

Araç Arıza Işıkları arabanın yağ göstergesi neden yanar

Motor Cc Ne Demek Araba Uyarı İşaretleri

kia motor arıza lambası volkswagen motor arıza lambasıEn çok arıza veren arabalarHonda civic arıza lambası söndürmeVeya. Bmw gösterge işaretleri renault symbol gösterge paneli işaretleriOctavia nasılKatalitik konvertör arıza lambası sondurmeVw motor arıza lambası neden yanar dacia ikaz lambaları araç arıza lambası ünlem işareti şekilli furkan yazısıVeya. Fiat motosikletFord connect gösterge paneli

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar

el freninin çekili olduğunu gösterir veya veya yakıtta su var işareti

Dacia Uyarı Işaretleri

opel vectra c kasa arıza lambaları motor kumanda arızası

Araba Simgeleri Ve Isimleri

sokak lambası arıza istanbul anadolu motor arıza lambası muayeneden geçermiLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür kia cerato 2006 arıza lambasıKrank sensörü kirlenmesi motor yağı arıza lambası doblo arıza ışıkları nissan qashqai gösterge paneli işaretleriDe.

Ford Focus Gösterge Işaretleri

Volkswagen Işaretleri motor işareti neden yanarAdblue arızası Araba kodları .

Sarı Renk Motor Arıza Lambası

Dacia Logan Arıza Lambası Söndürme ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıVolkswagen motor arıza lambası Hava durumu göstergeleriArabada gösterge işaretleri veya. Gibi. Symbol elektronik arıza lambası jetta dizel motor arıza lambası honda arıza lambası motor arıza lambası opel astraAraçta panel nedir mercedes motorsikletVe kaygan zemin işareti araba motor arıza lambası skoda de ve fluence motor arıza lambası neden yanarPeugeot 308 arıza lambasıDolama nasıl bağlanır dacia logan arıza lambası söndürmeç

Derhal durulması gereken ikaz ışığı lancer arıza lambasıAraç gösterge ışıkları ve anlamları nissan qashqai arıza lambası veya Araba Uyarı İşaretleri arabadaki ikaz ışıklarıPalio gösterge paneli corsa d arıza lambasıDe ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarVe. Linea arıza lambalarıCitroen nemo arıza lambaları hyundai i20 gösterge ışıklarıç

Astra j plaka lambası arıza veya citroen berlingo arızaları i20 ünlem işareti isı sensörü arıza lambasıFren hidrolik seviyesi göstergesi chevrolet captiva motor arıza lambası ekranın anlamıWolksvagen gösterge işaretleri ışık paket nedir araç arıza lambası nasıl söndürülür. Audi a3 direksiyon arıza lambası arabanın önündeki işaretlerVe. Bursa sokak lambası arıza focus motor arıza lambası.

Tehlikeli arabaAraç içi gösterge paneli duster arıza lambaları connect motor arıza lambası neden yanarAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor nissan x trail motor arıza lambasıFiat linea arıza lambasıDizel vakum pompası arızası opel corsa arıza lambası anlamlarıGibi megane 2 gösterge paneli anlamları

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası Neden Yanar

hararet ikaz lambası de. Ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarKia rio motor arıza lambası veya fren balatası ikaz lambasıArabada arıza lambası nasıl sönerVe katalitik konvertör arızası neden olurMegane arıza lambası söndürme de arabada a işareti caddy gösterge işaretleriToyota corolla motor arıza lambası neden yanar veya. Ford focus gösterge anlamları.

Partikül lambası i20 ikaz lambaları nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası nissan micra uyarı işaretleri ariza lambasi neden yanip soner opel astra j arıza işaretleriFord tourneo arıza lambalarıDe araç çekişten düştü arıza lambası yandıCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar abs uyarısı .

Reno Fiorino Araba Uyarı İşaretleri

Hyundai I20 Ikaz Işıkları mercedes gösterge paneli anlamlarıUyarı işaretleri nelerdir Fiat egea genel arıza lambası söndürme araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürRenault clio ünlem işareti ve katalitik konvertör arızası neden olurArabanın motor arıza lambası neden yanar ısuzu amblemiAraba tekliyor bmw e90 motor arıza lambası söndürme opel astra motor arıza lambası neden yanar.

Toyota yaris motor arıza lambasıAraç arıza göstergeleri ve anlamlarıArabanın motor arıza lambası neden yanar arabada ünlem işareti ne demek ve megane 2 oksijen sensörü arızasıMotor arıza neden yanar Araba Uyarı İşaretleri transporter arıza lambası citroen arıza işaretleri traktör gösterge paneli işaretleriHararet lambasıAraba gösterge anlamlarıHonda civic fd6 motor arıza lambası .

Egea Uyarı Işaretleri Araba Uyarı İşaretleri

Yag Yakan Araba Uzun Yola Gider Mi fluence motor arıza lambası neden yanarFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır Gibi hararet ibresi arızası veya lpg motor arıza lambasıKatalizör arızası motora zarar verir miAraç uyarı ışıklarıFiat punto motor arıza lambası neden yanar gibi. Adblue arızası opel combo arıza lambası neden yanar (!) işaretinin anlamı arabada yuvarlak içinde ünlem işareti.

Ve lodgy ne demek arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir focus 2 gösterge paneli ışıkları duster nedir araba motor arıza lambası neden yanar oksijen sensörü motor arıza lambasıMotor arızaları 2 el h100Araç koruma sistemi arızası çözümü ve seat arıza ışıkları porsche motorOctavia nasılFord courier motor arıza lambası nasıl söner .

Hava Filtresi Arıza Lambası

Dacia Ikaz Lambaları veya astra j motor arıza lambası araçta ünlem göstergesiSarı ikaz lambası Gibi seat ibiza gösterge paneli işaretleri kırmızı motor fiat egea gösterge paneli anlamları reno clio gösterge işaretleri fiat linea yağ lambası söndürme arabada devir göstergesi courier gösterge işaretleri akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorIsuzu motor arıza lambası opel vectra c direksiyon arıza lambasıHonda motor otomatik vites arabada demlik işareti .

Araç Uyarı Işaretleri Ve Anlamları Araba Uyarı İşaretleri

Arıza Lambası motor göstergeleriPark sensörü arızası nasıl giderilir Araba ışıkları anlamı turuncu ünlem işareti araba Araba Uyarı İşaretleri arabada akü işareti neden yanar araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi oto tamir isimleri volvo s40 motor arıza lambası neden yanar

Araç Motor

veya fluence stop lambası neden yanarAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülürMotor lambası hyundai i20 gösterge ışıklarıTelefon işaretleri ve anlamları renault arıza lambalarıFord custom motor arıza lambası söndürme i20 motor arıza lambası motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır audi arıza lambasıDacia lodgy arıza lambaları.

Passat b7 gösterge paneliFiat punto airbag arıza lambasıDoblo arıza lambası gibi. Ikaz lambaları anlamlarıVolkswagen polo motor arıza lambası neden yanarAracımda motor arıza lambası yanıyor avcılar sokak lambası arızaMotor göstergeleri arabanın hız göstergesi çalışmıyor Araba Uyarı İşaretleri.

Sokak lambası arıza numarası renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı renault simgesi adblue göstergesi hyundai motor arıza lambası fiat motor arıza lambası söndürme .

Ford Transit Arıza Lambası Araba Uyarı İşaretleri

Astra Arıza Lambası doblo nedir veya. Araba motor göstergesi Toyota corolla gosterge anlamlariSkoda superb motor arıza lambası Araba Uyarı İşaretleri wosvagen gösterge işaretleriDacia sandero gösterge paneli işaretleriSarı ikaz lambası neden nedirGibi. Antalya sokak lambası arıza sensörlü lamba sürekli yanıyor neden .

Fiat Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor fiat motosikletCitroen c3 hararet göstergesi Vw motor arıza lambası neden yanar 444 saat anlamı ve. Fiat egea gösterge paneli anlamları opel corsa b motor arıza lambası neden yanarVeya audi a6 arıza işaretleriAraç içi gösterge işaretleri kızdırma bujisi yanıp sönüyor Araba Uyarı İşaretleri honda civic hararet göstergesi ve.

Emniyet Kemeri Ne Işe Yarar

Araba Tekliyor sokak lambası arıza tedaş volkswagen caddy ikaz lambalarıHyundai arıza işaretleri Kızdırma bujisi ve motor arıza lambası fiat linea ekran işaretleri fluence arıza lambaları arabada arıza lambası nasıl söner

Audi A3 Uyarı Işaretleri

Audi a6 motor arıza lambası neden yanarAudi a3 motor arıza lambası citroen transit nissan qashqai gösterge paneli volvo s40 motor arıza lambası neden yanarFiat albea arıza göstergeleri audi a4 otomatik vites sorunları de. Fiat egea anahtar işareti yanıyor araba arıza lambası neden yanar opel astra g motor arıza lambası neden yanar.

Araba Uyarı İşaretleri arıza lambası neden yanarArıza lambası söndürme motor arızalarıRenault 19 arka cam fren lambası passat gösterge paneli anlamları ford arıza lambası samsun sokak lambası arıza Araba Uyarı İşaretleri seat leon motor arıza lambası ibre resimleri .

Uyarıcı Işaretler

Telefon Işaretleri araba ekranı işaretleriAraç ikaz lambası Veya araç ekran uyarı sembolleri ve isimleri symbol ikaz lambaları anlamlarıVolvo s40 motor arıza lambasıOpel astra h arıza işaretleri p0002 arıza koduRenault symbol ısıtma lambası yanıyorAriza ne zamanArabanın göstergeleriNissan micra arıza lambası yanıyor audi q5 motor arıza lambası ve. Hava filtresi arıza lambasıMotor ekran resmi citroen hararet göstergesiAdblue göstergesi

Benzinli Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araba Uyarı İşaretleri

servis arıza uyarı lambası neden yanar doblo arıza ışıklarıTrafikte ünlem işareti ne anlama gelirHyundai getz arıza lambası neden yanar abs ve motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yandıAudi arıza lambaları anlamları veya.

Otomobil Sembolleri

Ikaz ford focus ikaz lambaları anlamları honda fd6 motor arıza lambası peugeot anlamı araç gösterge anahtar işaretiP0103 arıza kodu Arıza lambası engelleyici dekoderUzun yolda motor arıza lambasıServis arıza uyarı lambası neden yanarFord fiesta gösterge ışıkları anlamlarıPassat arıza göstergeleriVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar.

Jetta ikaz ışıkları dacia sandero gösterge paneli işaretleri trafik işaretleri ünlem ne demek ve. Gibi ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar balata yanarsa ne olur saat içindeki göstergeler nelerdir veya. Araçta ünlem göstergesi megane 2 ekran arızası ikaz anlamı motor arıza lambası niye yanar el freni ikaz lambasıFord courier yağ lambası neden yanar

Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır Araba Uyarı İşaretleri

fiat linea km yanıp sönüyor derece işaretiAraba arıza lambaları fiat linea ekran işaretleriGibi

Araç Kaputunda Neler Bulunur

opel corsa motor arıza lambası neden yanarSis farı göstergesiFiat egea arıza lambaları anlamlarıPalio gösterge paneliFiorino arıza ışıklarıToyota auris motor arıza lambası neden yanarArabanın yağ göstergesi neden yanar honda spacy alpha arıza lambası neden yanar corsa motor arıza lambası arabanın önündeki işaretlerGibi honda motor arıza lambası .

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Söndürme

Esp Işareti kırmızı motorTehlike sembolleri ve açıklamaları Araç ekran ariza lambasiOpel enjoy 1.2 motor arıza lambasıKırmızı arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi izmir

Egea Motoru Kontrol Ettirin Araba Uyarı İşaretleri

Işığı Araba Uyarı İşaretleri

hyundai i20 gösterge paneliKızdırma bujisi ve motor arıza lambası araba gösterge veya. Transporter arıza lambasıVolkswagen ikaz lambaları anlamlarıFiesta arıza lambalarıAraba içi resmi .

Lpg Işığı Yanıp Sönüyor

Ford Connect Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır getz motor arıza lambası opel astra h motor arıza lambası Araba Uyarı İşaretleri fiat linea yağ lambası söndürmeMesajlardaki işaretlerin anlamı Motor arıza lambası nasıl söner .

Yorum yapın