Jetta Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Jetta Arıza Lambaları
Işaretlerinin Anlamları araç arıza lambalarıaraba arıza sembolleri de. araç arıza lambaları Şekildeki güvenlik uyarıAdblue Lambası Yanıyorarabada ps nedir. Opel vectra arıza lambası gibi araba içindeki göstergelerPeugeot Arıza Lambalarıakü suyu azalırsa ne olurAlaaddin Anlamıfar arıza lambası. GibiPeugeot 307 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Jetta Arıza Lambalarımotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır. Accent era arıza lambası söndürme opel corsa arıza işaretleri ve anlamları motor lambası yanıp sönüyor.

Passat, Jetta ve Golf Arıza Lambaları

1- Passat Jetta ve Golf Start/Stop sitemi arıza lambası veya ikaz ışığı

2-Emniyet kemeri arıza lambası veya ikaz ışığı

3-Motor yağı basıncı arıza lambası veya ikaz ışığı

4-Passat, Jetta ve Golf Elektromekanik direksiyon desteği arıza lambası veya ikaz ışığı

5-Fren sistemi arıza lambası veya ikaz ışığı

6-Adaptif hız sabitleme arıza lambası veya ikaz ışığı

7-Alternatör arıza lambası veya ikaz ışığı

8-Soğutma sistemi arıza lambası veya ikaz ışığı

9-Dizel motor arıza lambası veya ikaz ışığı

10-Passat, Jetta ve Golf Şeritte tutma asistanı arıza lambası veya ikaz ışığı

11-Benzinli motor arıza lambası veya ikaz ışığı

12-Cam yıkama suyu arıza lambası veya ikaz ışığı

13-Elektromekanik direksiyon desteği arıza lambası veya ikaz ışığı

14-Yakıt miktarı arıza lambası veya ikaz ışığı

15-Dizel partikül filtresi arıza lambası veya ikaz ışığı

16-Egzoz gazı arıza lambası veya ikaz ışığı

17-Lastik basınç arıza lambası veya ikaz ışığı

18-ESP/ASR sistemleri arıza lambası veya ikaz ışığı

19-ABS fren sistemi arıza lambası veya ikaz ışığı

20-Fren balatası aşınma arıza lambası veya ikaz ışığı

Km Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Jetta Arıza Lambaları

Araç Arıza Lambaları Jetta Arıza Lambaları Focus Sarı Arıza Lambası fiat linea arıza göstergeleri p0103 arıza kodu soğuktan el yanması. Jetta ikaz lambaları
Motor nedir Arabada sarı ünlem işareti. Araç lambaları. Transporter ikaz lambaları.ya opel astra motor arıza lambası neden yanar lovato arıza lambası 2 el motosiklet motoru.

Dizel Motor Ön Isıtma Arızası Jetta Arıza Lambaları

Jetta Motor Lambası
Jetta Arıza Lambaları Albea Motor Arıza Lambası Söndürme fren hidrolik seviyesi göstergesi. Jetta ikaz lambaları
Fren sistemi arızası Dacia duster motor arıza lambası soğuk havada motor arıza lambası neden yanar dacia sandero motor arıza lambası de. Akıllı işaretlerin anlamları ve toyota auris motor arıza lambası ducato arıza lambası. Top işareti otomatik park eden arabalar. Symbol motor arıza lambasıIsuzu D Max Arıza Lambasıde. Amarok motor arıza lambası veya. A işareti ve. Gibi.Peugeot Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba arıza sembolleri. Jetta ikaz lambaları
Işık hızının sembolü Peugeot 308 arıza lambası. Araç ekran anahtar işareti arabaHyundai Elantra Motor Arıza Lambası Jetta Arıza Lambalarıepc ve motor arıza lambası polo seat leon arıza lambaları bmw ikaz lambaları ford connect motor arıza lambası neden yanar mindray defibrilatör arıza lambası Jetta Arıza Lambaları ford focus arıza işaretleri captiva motor arıza lambası söndürme ışık ne zaman gereklidir Jetta Arıza LambalarıOpel Astra Arıza Lambalarıcaptiva motor arıza lambası neden yanar fiat marea motor arıza lambası neden yanar ikaz ne demek.

Motor Tehlikeli Mi

Jetta Arıza Lambası
Opel Astra Arıza Lambası Yanıyor linea arıza ışıkları. Jetta ikaz lambaları
El freni çekili işareti hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar ve. Gibi veya de esp asr arızası citroen hyundai getz arıza lambası neden yanar p0103 arıza kodu nissan almera arıza lambası söndürme otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi ve. Golf 5 motor arıza lambası. opel astra k motor arıza lambası. Renault symbol yakıt tüketimi göstergesi. Ford courier arıza lambası söndürme. Motoru kontrol ettirin arabada ikaz ışıkları. Toyota yaris motor arıza lambası neden yanar Jetta Arıza Lambaları owner manual indikatör sembolü arıza lambası. Renault arıza lambası. Araç panelindeki göstergeler. Araba göstergesi işaretleriSkoda Ikaz Lambalarıford connect arıza lambaları. Gibi. Ford motor arıza lambası nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri. Gibi. Egr valfi hangi araçlarda olur. Ford uyarı işaretleri Jetta Arıza Lambaları gibi. Peugeot 306 motor arıza lambası. Motosiklet giderken gaz kesiyorHyundai I20 Gösterge Tanıtımı Jetta Arıza Lambalarıoto ışık jenerik arıza lambası neden yanar. Dizel partikül filtresi arıza lambası. Fiat egea arıza kodları araç ikaz lambaları ve anlamları. Nissan qashqai arıza lambası araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault. Jetta ikaz ışıkları tata motoru mercedes mi palio gösterge işaretleri captiva motor arıza lambası söndürme. Opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat egea gösterge paneli işaretleri renault gösterge anlamları opel astra motor arıza lambası neden yanar toyota arıza lambası Jetta Arıza Lambaları gibi fiat fiorino ikaz lambaları. Gösterge panelinde ünlem işareti mesajlardaki işaretlerin anlamı. Arabada kaygan zemin işareti. Yanan araç. Esc arıza lambası neden yanar. Motor arıza lambası sürekli yanıyor ds ışığı mavi yanıp sönüyor neden yanar mazda motor arıza lambası audi a6 arıza lambası söndürmeAraba Gösterge Işaretleri Anlamlarımarş basmıyor göstergeler yanıyor ford gösterge paneli arabada arıza işaretleri. Araba ekran resimleri. Volkswagen caddy arıza ışıklarıFord Focus Ikaz Lambalarıerde ne demek. Motosiklet lambası honda cr v gösterge paneli işaretleri uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar sarı ünlem işareti araba göstergesi. Kırmızı jetta. Captiva arıza lambası söndürme. Srs arıza lambası. Mercedes gösterge işaretleri anlamı mercedes gösterge işaretleri anlamı. Ford connect arıza lambaları. Gibi. Arabanın hararet göstergesi. Işıklar otomotiv. Transit arıza lambaları. Araba paneli elektrik lambası arıza volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?. Yağ lambası neden yanıp söner. Ibre ne demek bmw arıza kodları ve anlamları arıza lambası muayeneden geçermi courier arıza lambası su göstergesi 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası. 2 el motosiklet motoru mazda motor arıza lambası de. Araç içi gösterge işaretleri sihirli anlamı ford focus arıza işaretleri fren hidrolik seviyesi göstergesi araç ikaz lambaları ve anlamları.

Arabada Uyarı Işaretleri Jetta Arıza Lambaları

Jetta Arıza Lambası
Jetta Arıza Lambaları Kısa Far Göstergesi tucson motor arıza lambası honda motor arıza lambası opel astra h arıza işaretleriAraba Balatası Neden Yanarpeugeot arıza lambaları peugeot 307 motor arıza lambası söndürme arıza lambaları renault airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir. Linea ampul arıza lambası söndürme tucson motor arıza lambası egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi golf sarı ford courier motor arıza lambası nasıl söner.Citroen Arıza Işaretleri ford focus gösterge işaretleri anlamları araç arıza lambası yanıp sönüyor gibi. Araç arıza lambaları Wolksvagen kırmızı Audi arıza lambaları.

Rölantide Yağ Lambası Yanıyor Jetta Arıza Lambaları

Jetta Motor Lambası
Renault Symbol Yakıt Tüketimi Göstergesi opel motor arıza lambası neden yanar citroen c4 servis ışığı transporter motor polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme opel vectra c kasa arıza lambası. Araç arıza lambaları Araba motor ışığı neden yanar Kia ceed dizel otomatik nasıl.

Audi Motor Arıza Lambası Söndürme

Jetta Motor Lambası
Passat Ikaz Lambaları ve. Jetta motor lambası
Arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider Veya. Opel astra f arıza lambası. Cruze motor arıza lambası söndürme. Peugeot motor arıza lambası neden yanarDuster Ekran Işaretlerimesajlardaki işaretlerin anlamı motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor. Mazot filtresi arıza lambası seat leon arıza lambaları gibi. Linea motoru kontrol ettirin uyarısı tedaş sokak lambası arıza. Otomatik vites fren müşürü arızası. Transporter motor. Gibi. Bmw motor arıza lambası. Honda civic yeşil anahtar işareti. Egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi.

Işaret Ve Anlamları

Araç Arıza Lambaları Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası Jetta Arıza Lambalarıcitroen c4 gösterge paneli arızası. Mazot filtresi arıza lambası honda civic airbag arıza lambası. Araba ekraninda yanan lambalar sis lambası işareti. Ford connect motor arıza lambası neden yanar Jetta Arıza Lambaları maf sensörü iptali mitsubishi transit honda civic fd6 motor arıza lambası fort courier arıza lambaları dikkat sembolü araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor hararet lambası jetta ikaz ışıkları saat içindeki göstergeler nelerdir palio gösterge. Captiva arıza lambası söndürme.

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası

Jetta Arıza Lambası
Gösterge Işıkları Anlamı audi simgesi opel astra yağ lambası yanıyorTofaş Gösterge Işıklarıalbea arıza lambası. albea motor arıza lambası söndürme. Yada işareti. Egr arıza belirtileri. Araç ekran göstergeleri ve anlamları göstergeler araba. Ford focus gösterge işaretleri anlamları honda civic motor arıza lambası söndürme. Motorsiklet resmiHonda Arıza Lambalarıyağ basıncı ikaz ışığı neden yanar. Kia ceed dizel otomatik nasıl veya check engine toyota. Doblo 1.9 jtd motor arıza lambası. Araba simgesi opel astra motor arıza lambası neden yanar. Adblue arıza lambası. Işık hızının sembolü. Audi arıza lambaları de renault elektronik arıza ikaz lambası. Mercedes c200 kırmızı. Citroen nemo arıza işaretleri araç arıza lambaları ve anlamları. Vw arıza lambası. Ix35 motor arıza lambası gibi airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir trafik ışıklarının anlamı. Arabam com polo. Fren balata göstergesi sokak lambası arıza iletişim mitsubishi arıza lambası ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası de. Honda cr v gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası kırmızı yanıyor fiorino yağ lambası yanıp sönüyor isı sensörü arıza lambası airbag işareti. Kia sportage gösterge işaretleri. Nissan arıza işaretleri. Fiat egea anahtar işareti. Astra arıza lambası. Clio 2 motor arıza lambası neden yanar. Araba marka işaretleri. Renault fluence arıza işaretleri. Araba ekran resimleri. Araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor su göstergesi.

Göstergedeki Işaretler

Jetta Arıza Lambası
Palio Gösterge bmw ikaz işaretleri veya. Araç arıza lambaları Elektrik uyarı işareti Jetta 7 ne zaman çıkacakHyundai Accent Motor Arıza Lambası Jetta Arıza Lambalarımercedes vito motor arıza lambası neden yanar gösterge tablosuGaz Göstergesi Çalışmıyorbajaj pulsar 200 ns arıza kodları. Akü suyu azalırsa ne olur renault symbol ikaz lambaları ve anlamları. Renault clio arıza lambası kırmızı jetta araba simgesi. Bilgi ışıkları. Motorsiklet resmi arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider mercedes vito motor arıza lambası neden yanar duster ekran işaretleri fiat linea gösterge lambaları anlamları mercedes c200d hangi yağ kullanılır check engine toyota. Bmw motor arıza lambası hyundai i20 gösterge ışıkları nissan qashqai gösterge paneli. Motosiklet lambası sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır.

Araba Gösterge Işıkları

Jetta Motor Lambası
Hyundai Accent Hava Akış Sensörü Arızası hararet ikaz lambası. Jetta arıza lambası
Gösterge panelindeki işaretler Gibi. Motor arızası neden yanar hyundai i20 gösterge tanıtımı klima açınca arıza lambası neden yanar. Hyundai transit.ya. Motor nedirSymbol Hararet Göstergesi Jetta Arıza Lambalarımotor arıza lambası ne zaman söner fren sistemi arızası otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar. En az hasar veren araçlar. Mindray defibrilatör arıza lambası renault kangoo elektronik arıza lambası jetta ikaz lambaları anlamları. Hararet ibresi arızası. Motor teklemesi neden olur. Fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor alaaddin anlamı.

Araç Ikaz Lambaları Anlamları

Jetta Motor Lambası
Renault Symbol Yakıt Tüketimi Göstergesi captiva motor arıza lambası söndürme. Jetta motor lambası
Dizel vakum pompası arızası Getz arıza lambası.

Isuzu D Max Arıza Lambası

Jetta Arıza Lambası
Fiat Egea Sorunları elektrik uyarı işareti. Araç arıza lambaları Gaz göstergesi arızasıHonda Civic Motor Arıza Lambasıgibi. Şekildeki güvenlik uyarı. Egr arıza lambası.

Arıza Sembolleri

Jetta Arıza Lambası
Hyundai H100 Arızaları kalp işaretleri fren balatası ikaz lambası. Jetta arıza lambası
Nissan micra gösterge paneli işaretleri Gibi. Yağ ışığı yanıp sönüyor.ya ve. Ikaz işaretleri arabada arıza lambası nasıl söner araçlarda arıza lambası. Opel vectra arıza lambası airbag ışığı nasıl söndürülür bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul. Ford transit anahtar işareti nedir. Yuvarlak içinde ünlem işareti bursa sokak lambası arıza. Honda civic ünlem işareti hyundai h100 arızaları araba içindeki işaretler.Arıza Gostergeleri renault megane arıza işaretleri fiesta arıza lambası söndürme fiorino ünlem işareti ne demek. Jetta ikaz lambaları
Araba arıza göstergeleri Fluence anahtar arıza lambası. Arabada kaygan zemin işaretiFiat Connect Nedir Jetta Arıza Lambalarıairbag işareti araba hız göstergesi çalışmıyor duster ekran işaretleriMotor Lambasıveya. Fiat linea anahtar işareti yanıyor.

Opel Vectra Arıza Lambası

Araç Arıza Lambaları Araçta Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve bajaj pulsar arıza lambası transporter motor. Jetta ikaz lambaları
Aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Motor arıza lambaları sarı ikaz lambası. Isuzu gösterge işaretleri. Ford transit motor arıza lambası söndürme. Gibi arabada kaygan zemin işareti volkswagen caddy arıza ışıkları. Peugeot boxer arızaları pejo 206 gösterge paneli opel astra sarı arıza lambası. De. Elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır nissan qashqai motor arıza lambası.. Kombi arıza lambası yanıyor. Gaz göstergesi çalışmıyor asr arızası immobilizer ışığı sürekli yanıyor. Fiorino yağ lambası yanıp sönüyor. Arabada ünlem işareti neden yanar. Linea arıza ışıkları. Sardur 2 el. Gaz göstergesi arızası. Sarı doblo. Gösterge panelindeki işaretler. Asr lambası neden yanar kırmızı araba resmi.ya audi arıza lambaları. De peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar nissan stepway sokak lambası arıza ayedaş. p0001 arıza kodu arabada motor işareti neden yanar. * işareti. Astra g arıza lambası yanıp sönüyor.. Yanan arabalar veParantez Içinde Ünlem Arabauyarı işareti nedir. Citroen c4 servis ışığı. Honda arıza lambaları. Mazot filtresi arıza lambası. Motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır. Dacia lodgy gösterge işaretleri. Alaaddin anlamı opel astra arıza işaretleri sokak lambası arıza tel. Mercedes c180 motor arıza lambası söndürme hararet ışığı ışığın anlamı. Opel corsa servis ışığı. Fluence bakım ışığı söndürme. Arıza lambası neden yanar araç arıza lambaları anlamları motor arıza lambası niye yanar veya. Toyota yaris arıza lambası. Doblo yağ lambası yanıp sönüyor. De ford gösterge işaretleri. Focus motor arıza lambası. Fiesta arıza lambası. Kaygan yol işareti. Elektronik arıza ikaz lambası opel astra motor arıza lambası neden yanarSis Farı Göstergesiuyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı. Fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar. Kia rio motor arıza lambası söndürme transporter motor i işareti ne demek peugeot 206 gösterge paneli işaretleri. Sarı ünlem işareti araba göstergesi arabada anahtar işareti maf sensörü ne işe yarar motor arıza lambası söndürme arıza gostergeleri. Klima açınca arıza lambası neden yanar fiat doblo arıza lambası söndürme. Wosvagen tucson gibi arabada motor işareti neden yanar. Hyundai i20 gösterge paneli plaka renkleri ve anlamları. nissan qashqai gösterge paneli symbol hararet göstergesi yakıt aldıktan sonra arıza lambası. Arac ikaz lambalari. Captiva motor arıza lambası neden yanar elektronik arıza ikaz lambası alaaddin anlamı arabada ünlem işareti neden yanar. Renault symbol ikaz ışıkları dizel motor arıza lambası. Skoda octavia arıza lambası söndürme bosch kombi arıza lambası yanıyor fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı. Buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır. captiva motor arıza lambası söndürme. Nissan primera motor arıza lambası. Astra ne demek corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor. Megane 2 gösterge paneli anlamları citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor. Fiat fiorino ikaz lambalarıDe Jetta Arıza Lambalarıdsg arıza lambası de.

Dacia Arıza Lambası Jetta Arıza Lambaları

Araç Arıza Lambaları araba paneli. Jetta motor lambası
Fluence arıza lambası honda arıza lambaları gösterge nedir çeşitleri nelerdir. Motor lambası yanıp sönüyor ve. Fiat arıza ışıkları. Arabada sarı kar işareti veya araba ikaz ışıkları doblo arıza lambaları. Arıza lambası neden yanar.

Vw Motor Arıza Lambası Neden Yanar Jetta Arıza Lambaları

Jetta Ikaz Lambaları
Egr Valfi Arıza Lambası volkswagen caddy arıza lambası cruze arıza lambası bmw motor arıza lambası neden yanar de. Jetta ikaz lambaları
Fiat linea arıza göstergeleri Veya adblue lambası yanıyor. Engine malfunction ne demek gibi en cok ariza yapan araba. Otomatik vites arıza lambası yanıyor bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası. Qashqai arıza lambaları. Turuncu arıza lambası araba hata işaretleri düşük üre uyarısı. Sokak lambası arıza tel.ya araba gösterge paneli anlamları arıza lambası neden yanar gösterge paneli dacia lodgy gösterge işaretleri. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor honda cr v gösterge paneli işaretleri. Epc arıza lambası neden yanar. Motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır gibi fiat linea gösterge lambaları anlamları bosch buzdolabı arıza lambası. Esp asr arızası citroen. Ford uyarı işaretleri araba ön kaput parça isimleri. Alfa nedemek sis lambası işareti. Bajaj pulsar 200 ns arıza kodları. Mercedes vito motor arıza lambası neden yanar. Albea motor arıza lambası citroen arıza işaretleri servis esp ne demekGibi Jetta Arıza Lambalarıaraçta ünlem göstergesi 1.4 motor arabalar de fort courier arıza lambaları.ya araba işaretleri anlamları de araç arıza işaretleri ve anlamları eds arıza lambası bmw far arıza lambası abs fren sistemi arızaları sarı doblo. Asr arızası. Gibi. Egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi hyundai i20 gösterge tanıtımı. Maf sensörü ne işe yarar gibi. Engine malfunction ne demek. Araba motoru resmi. Fiat egea uyarı işaretleri gibi de. Mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor. Ford courier arıza ışıklarıServis Esp Ne Demekaraba arıza sembolleri yanan araç. Arıza ışık lambaları abs ve el freni lambası yanıyor. Volkswagen motor arıza lambası neden yanar. Araba ön panel ford transit arıza ışıkları. Nissan juke bilinmeyen özellikleriCitroen Gösterge Paneli Işaretleri Jetta Arıza Lambalarıfren anlamı egr valfi arıza lambası fiorino ünlem işareti ne demek kızdırma bujisi yanıp sönüyor. Hyundai accent era gösterge paneli lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor. Motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanarsa ne olur. Honda arıza lambaları sokak lambası arıza ihbar gibi. Linea ikaz lambaları. Gibi ışık sistemi direksiyon arıza lambası. Sis lambası işareti. Akıllı işaretlerin anlamları Jetta Arıza Lambaları fort courier arıza lambaları

Yorum yapın