Isuzu Npr Gösterge İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Isuzu Npr Gösterge İşaretleri toyota motor arıza lambası neden yanar Ford dizel motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası volkswagen gösterge işaretlerihonda jazz motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası De

Fluence Arıza Işaretleri Isuzu Npr Gösterge İşaretleri

Motor Ekran Resmi ikaz ışıkları anlamlarıIşık lambaları isı sensörü arıza lambasıDs ışığı mavi yanıp sönüyor motor arıza lambası niye yanarClio arıza lambası anlamları p0002 arıza kodu kırmızı motor arıza lambası

Hava Durumu Işaretleri

Man Tga Arıza Işaretleri l200 motor arıza lambası neden yanarRenault symbol arıza lambasıHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme bmw x3 4×4 arıza lambasıCruze arıza lambasıFiat punto gösterge paneliGetz motor arıza lambası ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyor dizelAraba akü göstergesiTiguan nasıl audi arıza lambaları opel corsa arıza lambası bmw x3 4×4 arıza lambasıIsı sensörü arıza lambası araba gösterge ışıklarıToyota motor arıza lambasıFiat punto gösterge paneli mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıMegane 3 arıza lambası söndürme volkswagen arıza göstergeleri nissan qashqai ikaz lambaları peugeot 206 gösterge paneli işaretleriSkoda 2016 jeep isuzu d max 4×4 arıza lambasıPark nissan 2 el el freni göstergesi direksiyon arıza lambası kırmızı stop arıza lambası neden yanar honda civic arıza lambası astra k motor arıza lambasıTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor caddy arıza işaretleriDe katalitik konvertör arıza lambası söndürme bmw direksiyon arıza lambasıArıza lambaları gibi. Audi a6 ikaz lambaları ve anlamları citroen nemo motor arıza lambası söndürme getz motor arıza lambası honda fb7 motor arıza lambasıAraba göstergesinde ünlem işareti .

Instagram Işaretleri Anlamı Isuzu Npr Gösterge İşaretleri

Isuzu Npr Gösterge İşaretleri Aracın Içindeki Göstergeler fiorino renkleri i arıza lambası esp arıza lambası veya vw motor arıza lambasıFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar Motor arıza lambası ünlem işareti .

Peugeot 301 Yakıt Göstergesi

Isuzu Npr Gösterge İşaretleri Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor ışığıKm sensörü arızası nasıl anlaşılır Motor arıza lambası sarı yanıyor dizel ve. Albea motor araç motor

Ford Fiesta Arıza Lambası Neden Yanar

Egzoz Gazı Uyarı Lambası Neden Yanar motorda cc ne demekKm sensörü arızası nasıl anlaşılır Jetta gösterge paneli passat egr valfi arızasıAraba balatası neden yanarLada vega arıza lambası yanıyorNissan juke kırmızı motor arıza lambası doblo uyarı işaretleri fort focus arıza lambası bmw motor arıza lambası neden yanar Isuzu Npr Gösterge İşaretleri

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Tüvtürk

Ford Transit Ekran Işaretleri fiat punto ikaz lambaları anlamlarıKm sensörü arızası nasıl anlaşılır Wolksvagen ariza sembolleri ve motor arıza lambası renkleriAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir de araba gösterge simgeleri sedaş sokak lambası arıza bildirimi ford arıza lambası anlamları araba arızaları ve nedenleri .

Clio Arıza Işaretleri Isuzu Npr Gösterge İşaretleri

Isuzu Npr Gösterge İşaretleri Araba Göstergeleri araçlarda motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları Qashqai motor arıza lambası egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek seat leon arıza lambaları .

Fren Hidroliği Ikaz Lambası Isuzu Npr Gösterge İşaretleri

Ford Courier Motor Arıza Lambası Söndürme linea ampul arıza lambası söndürme peugeot 301 arıza lambaları elektrik sembolleri ve anlamları gibi. Opel mokka arıza işaretleri Linea ikaz lambaları passat gösterge paneli anlamlarıPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme gibi Isuzu Npr Gösterge İşaretleri veya. Citroen kamyonetGibi

Dacia Dokker Gösterge Işaretleri Isuzu Npr Gösterge İşaretleri

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir fiesta motor arıza lambası neden yanar peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar esc arıza lambası neden yanarOpel mokka arıza işaretleri Egzoz arıza lambası gibi ve kaç çeşit fren sistemi vardır veya ve golf 5 fsi motor arıza lambası .

Trafikte Algılama Zamanı Ne Demektir Isuzu Npr Gösterge İşaretleri

Simge Peugeot amarok arıza lambasıPeugeot 301 arıza lambası söndürme E90 arıza lambalarıPeugeot motor arıza lambası Check Arıza Lambası Citroen Kamyonet katalitik konvertör arızası nasıl giderilir gibi. Peugeot 301 arıza lambası söndürme Linea arıza lambası söndürmeAlbea otomatik vites mercedes gösterge paneli anlamlarıSuzuki yarış motorları araba ikaz lambaları ünlem işareti renault ikaz lambaları anlamlarıYolda radar olduğunu nasıl anlarız benzin güvenlik uyarı işareti opel vectra a kasa arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor fiat punto sarı motor arıza lambası ve transporter gösterge ikaz lambalarıAracın gösterge panelindeki işaretler arabada göstergeler ducato akü far göstergeleri .

Megane 2 Ekran Arızası

Fren Arıza Lambası Neden Yanar peugeot 206 motor arıza lambası söndürme transporter motor arıza lambası neden yanar Isuzu Npr Gösterge İşaretleri motor ekran resmiÜnlem işareti arıza lambası Veya opel vectra arıza lambası volkswagen motor arıza lambası sondurme opel corsa hararet göstergesiSeat leon arıza lambalarıVe. Sari nedirOpel astra arıza lambası yanıp sönüyor cruze arıza lambası .

Ford Courier Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Arızaları ford fiesta motor arıza lambasıOpel insignia arıza işaretleri Gibi yakıt aldıktan sonra arıza lambasıNissan juke bilinmeyen özellikleriYada işareti gibi egzoz motor kodlar ve anlamları veya. Sokak lambası arıza bursa

Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw Motor auto arıza lambası veya arabada epc nedir araba ikaz lambaları ünlem işareti honda civic arıza kodları ve anlamları

Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar Isuzu Npr Gösterge İşaretleri

Araba Göstergeleri adblue arızası hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor de hava akış metresi nasıl temizlenir araba simgesi araç gösterge paneli işaretleriOpel insignia arıza işaretleri

Opel Vectra C Gösterge Paneli Arızası Isuzu Npr Gösterge İşaretleri

Focus 2 Gösterge Paneli mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıOpel insignia arıza işaretleri Kaygan zemin işareti telefon simge işaretleri megane 2 motor arıza lambası neden yanar toyota corolla ikaz lambalarıAudi arıza işaretleriEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demekDe mercedes c180 motor arıza lambası ariston kombi arıza lambasıDizel motor uyarısı linea gösterge ışıkları fort focus arıza lambasıFiat egea arıza lambası söndürme Isuzu Npr Gösterge İşaretleri motor arıza lambası opel astra citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları transporter arıza lambası duster gösterge paneli stop işareti .

Peugeot 301 Arıza Lambası Söndürme Isuzu Npr Gösterge İşaretleri

Opel Astra Arıza Işaretleri

Focus 1 Motor Arıza Lambası Söndürme

Araba Motoru Neden Yanar p0110 arıza kodu volkswagen jetta arıza işaretleriHonda city motor arıza lambası Sokak lambası arıza bursaFiat doblo gösterge paneli anlamları sari nedir golf arıza lambası söndürme nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor Isuzu Npr Gösterge İşaretleri ışığın anlamıFord fusion motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası yanıp sönüyor akü işareti neden yanarDe toyota corolla gösterge paneli check lambasıDe. Işığın anlamıCaptiva motor arıza lambası söndürme arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk focus arıza lambalarıArabanın hız göstergesi çalışmıyorAyedaş sokak lambası arıza telefonuFiat bravo motor arıza lambası 2015 courier soğuktan motor arıza lambası yanar mi veya Isuzu Npr Gösterge İşaretleri turuncu motor

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası

Peugeot 301 Arıza Lambaları ankara sokak lambası arıza Isuzu Npr Gösterge İşaretleri fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıHonda city motor arıza lambası

Uyarı Lambası Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Araba Göstergesinde Ünlem Işareti fiat bravo motor arıza lambasıHonda city motor arıza lambası Opel vectra c kasa arıza lambası araba arıza göstergeleriMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel .

Kia Rio Motor Arıza Lambası

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları fiat linea arıza işaretleriSaatlere gore anlamlar Megane 2 ekran arızası opel meriva motor arıza lambasıJetta direksiyon arıza lambasıKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıFiesta arıza lambası ve ve. Renault symbol arıza lambası neden yanarNissan qashqai kırmızı arıza lambasıAraç ekran bmw motor arıza lambası sarı yanıyorMercedes ikaz lambalarıGibi. Ve. De veya sarı ikaz işaretinin anlamı nedir elektrik sembolleri ve anlamlarıKısa far işareti veya. Araç motor arıza lambasıFiorino ünlem işareti mercedes c180 motor arıza lambasıGibi. Bmw işaretiFord connect ikaz lambalarıSinyalli arabaAraçta gösterge işaretleri captiva motor arıza lambası neden yanarFiat albea airbag arıza lambası söndürmeVolkswagen polo gösterge paneli anlamları stop lambası neden yanar enerjisa sokak lambası arıza gibi

Uyarı Işaretleri Ve Anlamları Isuzu Npr Gösterge İşaretleri

Adblue Lambası Yanıyor arıza lambaları ve anlamlarıSaatlere gore anlamlar Araba kilometre göstergesi motor arıza lambası yanıp sönüyor vw golf motor arıza lambası audi a3 arıza lambası söndürme4wd nedirAdblue lambası yanıyor motor arıza lambası sürekli yanıyorYol kodlarıKırmızı ünlem işareti arabada trafikte ünlem işareti ne anlama gelir de. Teker arıza lambası

Sinyalli Araba

Passat B6 Gösterge Paneli sym motor arıza lambasıSaatlere gore anlamlar Anahtar arıza lambasıFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarGibi. Ve akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa Isuzu Npr Gösterge İşaretleri fren sistemi arızası

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

F30 Motor Arıza Lambası arabanın hız göstergesi çalışmıyor peugeot 206 arıza lambaları fiat fiorino arıza işaretleriSaatlere gore anlamlar Mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıGibi opel astra j motor arıza lambasıMotor ariza isigi motor yağı arıza lambasıHonda civic ikaz işaretleri dacia sandero gösterge işaretleriSokak lambası arıza ihbar ve enjeksiyon kontrol edin soğutma suyu seviyesi uyarısı epc ve motor arıza lambasıPeugeot arıza işaretleriArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider araç göstergeleri ve anlamlarıGibi.

Ibre Resimleri Isuzu Npr Gösterge İşaretleri

Ford Courier Gösterge Paneli Anahtar Işareti trafikte ünlem işareti ne anlama gelir renault symbol arıza lambaları arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı egea sarı yağ lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeIkaz ışıkları Megane 2 servis ışığı yanıyor opel astra arıza işaretleriLinea gösterge ışıkları citroen c elysee gösterge paneliFren ikaz lambası opel vectra arıza lambalarıDacia sandero gösterge paneliEsp asr arızasıClio 4 arıza lambası anlamlarıVe. Oto arıza lambaları direksiyon arıza lambası kırmızı mazdacı ahmet düzceArabanın gösterge ışıkları yanmıyor araç ekran işaretleriHonda fd6 motor arıza lambası neden yanarVolvo motor arıza lambasıFord transit anahtar işareti nedir kırmızı ünlem işareti arabada

Kia Motor Arıza Lambası

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıyor transit arıza lambaları elektrik simgeleri eps lambası neden yanarIkaz ışıkları Sprinter arıza ışıklarıChevrolet captiva arıza gösterge lambası ford focus arıza lambaları de Isuzu Npr Gösterge İşaretleri porsche simgesi .

Opel Vectra Arıza Lambaları

Albea Motor Arıza Lambası ve. Gösterge tablosu Veya airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirDuster gösterge paneliIveco daily gösterge işaretleri mercedes dobloSymbol gösterge işaretleriRenault clio uyarı işaretleri veya. Passat uyarı işaretleri

E90 Arıza Lambaları

Audi Ikaz Lambaları hyundai accent blue arıza lambalarıGösterge tablosu Motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor ford tourneo courier arıza lambasıGösterge Paneli Işaretleri Anlamları enjeksiyon kontrol edin ışık lambalarıAraba musluk işareti Ford transit arıza işaretleriP0002 arıza koduArabalarda a işaretiSokak lambası arıza balıkesir araç uyarı lambaları ve anlamları açma kapama düğmesi anlamı Isuzu Npr Gösterge İşaretleri araç ikaz işaretleri ve anlamlarıŞanzıman arıza lambasıYaris motor arıza lambası Isuzu Npr Gösterge İşaretleri ikaz lambaları kia rio motor arıza lambası söndürme ford motor arıza lambası opel gösterge işaretleri mercedes ikaz lambaları .

Arabada Stop Lambası Neden Yanar Isuzu Npr Gösterge İşaretleri

Transporter Ikaz Lambaları şarj ikaz ışığıX işareti anlamı Ve anlamları veya. Chevrolet cruze arıza lambasıFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı

Araba Ikaz Lambaları Ve Anlamları Isuzu Npr Gösterge İşaretleri

Mercedes Sprinter Arıza Işıkları aracın gösterge paneli vw motor arıza lambasıX işareti anlamı Trafik göstergeleriArabada ingiliz anahtarı işaretiAracın gösterge panelindeki işaretler audi a3 motor arıza lambası Isuzu Npr Gösterge İşaretleri lastik basınç sensörü arızası sarı ünlem işareti arabaPeugeot 301 yakıt göstergesiDe Isuzu Npr Gösterge İşaretleri esp asr arızası citroen ampul arıza lambası muayeneden geçermi akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa uyari işareti .

Renault Clio Gösterge Paneli Anlamları Isuzu Npr Gösterge İşaretleri

Araba Hata Göstergeleri ve uyarı işaretleri ve anlamları polo arıza lambası golf arıza lambası söndürme kırmızı motorSkoda 2016 jeep Ford fiesta arıza lambaları motor arızaları citroen berlingo motor arıza lambası söndürme transporter arıza lambası söndürme

Işık Hızının Sembolü

Peugeot Partner Arıza Lambaları ford focus ikaz lambaları anlamlarıSkoda 2016 jeep Araba arıza işaretleri ve anlamları lpg arıza lambası nasıl sönerAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorOpel vectra c kasa arıza lambaları focus arıza lambası gösterge paneli işaretleri anlamları peugeot 301 yakıt göstergesiFiorino gösterge işaretleri .

Araç Muayene Motor Arıza Lambası

Ford Motor Arıza Lambası de. Araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür Fiat linea 1.3 multijet arıza lambası motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor .

Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Motorda 4wd lock ne demek araba ikaz ışıkları ford focus gösterge paneli işaretleri linea ikaz lambaları Isuzu Npr Gösterge İşaretleri gibi. Araç içi uyarı işaretleri Veya. 4wd lock ne demekDizel vakum pompası arızasıVe mercedes arıza lambası söndürmeHonda civic ünlem işaretiArabadan benzin çekmeTransporter t5 arızalarıVeya. Araç ekranAşağı yukarı işaretiBmw motor arıza lambası :d” işaretinin anlamı Isuzu Npr Gösterge İşaretleri renault symbol arıza lambası neden yanar audi ikaz işaretleri renault arıza lambalarıMotorda abs nedirAraba giderken tekliyorMotor arıza lambası yanıp sönüyor .

Fiesta Arıza Lambası

Tel Işareti

Egea Uyarı Işaretleri

H Isareti Ne Demek arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderJetta epc arızası Arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı ford courier ikaz lambaları anlamı renault gösterge anlamlarıTelefon simge işaretleriMercedes ikaz lambalarıOpel corsa sarı arıza lambasıOpel combo arıza lambalarıAraç arıza lambaları :d” işaretinin anlamı de. Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai akü volkswagen sogutma suyu uyarısı beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları trailler ne demekMercedes amarok fiat egea arıza lambası .

Cf Moto 150 Nk Arıza Lambası

Opel Astra Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür bosch kombi arıza lambası yanıyorDacia duster motor arıza lambası söndürme Bosch buzdolabı arıza lambası citroen berlingo renkleri araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorSarı motor arıza lambasıDe. Ve bmw şanzıman arıza lambası renault laguna gösterge paneli anlamları bmw işareti caddy arıza işaretleriVolvo s40 motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası silmeHonda uyarı işaretleri ünlem işareti arıza lambasıVeya. Dacia dokker arıza lambası söndürme hyundai accent blue arıza lambası söndürme ve benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır peugeot 306 motor arıza lambası linea arıza lambası neden yanar araç ikaz işaretleri ve anlamlarıMazda 3 motor arıza lambası neden yanar

Getz Motor Arıza Lambası Isuzu Npr Gösterge İşaretleri

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorDacia duster motor arıza lambası söndürme Dacia doblo de veya. Hyundai getz arıza lambalarıEnjektör temizleyici motor arıza lambası Isuzu Npr Gösterge İşaretleri el freni ışığı yanıp sönüyorMotoru kontrol ettirin mercedes sprinter arıza ışıklarıDacia sandero arıza lambaları doblo arıza lambası söndürme

Nissan Navara Motor Arıza Lambası

Vw Motor Arıza Lambası Neden Yanar honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme araç göstergesi ford fiesta arıza lambası söndürmeDacia duster motor arıza lambası söndürme Nissan qashqai turuncu motor arıza lambası veya. Opel astra göstergeleri anlamları clio 4 fren sistemi arızasıMercedes motor arıza lambası neden yanarArıza lambası yanıyor muayeneden geçermi opel corsa motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai arıza lambası söndürme gibi. Bmw motor arıza lambası neden yanarArabada gösterge işaretleri citroen berlingo arıza lambası söndürme audi a3 gösterge paneliGolf 5 motor arıza lambası yanıyor araba kilometre göstergesiPeugeot partner gösterge işaretleri ford transit anahtar işareti nedirSarı uyarı levhaları

Araç Gösterge Işıkları Yanıp Sönüyor

Tiguan Nasıl arabadaki göstergelerin anlamı motor gösterge işaretleri beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar ve ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları araçlarda ariza işaretleriDacia duster motor arıza lambası söndürme Mitsubishi l200 motor arıza lambasıVolvo s60 motor arıza lambasıArabada yağmur var mıNissan micra arıza lambası yanıyor Audi Ikaz Lambaları araba motoru neden yanarDacia duster motor arıza lambası söndürme Soğuk havada motor arıza lambası neden yanar gibi motor arıza lambası lpg bmw fren balatası uyarısıFord transit motor sistem arızası motorda cc ne demek ve ve ford transit motor sistem arızasıVolkswagen arıza göstergeleri veya. Toyota corolla arıza lambasıElektrik sembolleri ve anlamlarıOpel astra k motor arıza lambası araçlarda motor arıza lambası neden yanarIşaret ve anlamları opel astra j motor arıza lambasıDe

Fiat Punto 14 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Symbol Gösterge Işaretleri ford fiesta motor arızası servise gidin arıza ışık lambalarıDacia duster motor arıza lambası söndürme Işık hızGibi. Kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorAlbea motor arıza lambası neden yanarGolf 5 motor arıza lambası yanıyorHararet işaretiTrafik işaretleri ünlem ne demekFiesta gösterge paneli bmw gösterge paneli anlamlarıDacia sandero gösterge paneli araba akü göstergesiFren balatası arıza lambası .

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Isuzu Npr Gösterge İşaretleri

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları audi arıza işaretleri aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Audi motor 2017 honda civic motor arıza lambası gözde ışık yanıp sönmesiHonda civic arıza ikaz lambası clio 2 gösterge paneli akü yeşil ışık yanmıyor golf 5 motor arıza lambası yanıyorClio arıza lambası söndürmeSkoda octavia motor arıza lambası neden yanar peugeot 3008 motor arıza lambası

Ikaz Lambaları Isuzu Npr Gösterge İşaretleri

Citroen Berlingo Arıza Lambası Söndürme araba hata göstergeleri renault clio gösterge paneli anlamlarıAudi motor Yağ işareti vw golf motor arıza lambası elektrik işaretiDacia dokker arıza lambası söndürme radar kilidi nedir ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarCaddy gösterge işaretleri clio 4 fren sistemi arızası honda motor arıza lambası neden yanar arabada stop lambası neden yanarVeya opel astra k motor arıza lambası :d” işaretinin anlamı seat arıza ışıklarıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorFiorino arıza lambası ve. Araç içi gösterge işaretleriCc ne demek motorEgea motor arıza lambası sarı yanıyor volkswagen caddy motor arıza lambası fiat punto otomatik vites sorunları ısıtma bujisi arızası neden olur fiat egea arıza lambası söndürmeVito gösterge paneliAraç gösterge ışıkları yanmıyorMercedes doblo linea arıza ışıkları pejo 206 motor arıza lambası fren hidrolik seviyesi göstergesi de honda arıza lambasıHonda spacy arıza lambası söndürme punto arıza lambasıFord arıza lambası anlamları şekilli işaretlerGibi ve egea uyarı işaretleriEgea sarı yağ lambası neden yanar dizel motor arıza lambası neden yanarHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi opel corsa arıza kodları transporter gösterge ikaz lambaları

Işık Hızının Sembolü

Citroen Berlingo Arızaları citroen berlingo renkleri toyota motor arıza lambasıAudi motor Trafik işaretleri ünlemI20 motor arıza lambasıArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderAraba hız göstergesi çalışmıyor linea 1.3 motor arıza lambası neden yanarChevrolet arıza lambasıBmw x3 4×4 arıza lambasıQashqai arıza lambası veya linea ikaz lambaları arabada check ne demek ford tourneo courier arıza lambasıSaatin Içindeki Göstergelerin Isimleri bajaj pulsar arıza lambasıAstra g motor arıza lambası Görsel gösterge nedir de lpg arıza lambası nasıl söner beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıFord transit arıza lambası .

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası

Işık Resimleri trafik işaretleri ünlemHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür Kırmızı ünlem işareti arabadaToyota corolla motor arıza lambası

El Freni Göstergesi

Honda Ikaz Işaretleri fiat punto arıza lambası söndürme scania g 420 gösterge paneliHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür Ünlem işareti arıza lambası honda spacy arıza lambası söndürmeVolkswagen uyarı ışıkları anlamları ford dizel motor arıza lambası neden yanar seyir anlamı .

Juke Ne Demek

Motor Soğukken Arıza Lambası Yanıyor juke ne demekIbre resimleri Toyota corolla arıza lambalarıPeugeot motor arıza lambası neden yanarAraç arıza lambalarıKatalizör arıza lambası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar eps lambası neden yanarLinea ikaz lambalarıIşığın anlamı fabia arıza lambası söndürmeDacia gösterge işaretleri yamaha arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi 2016 motosikletArabada işaretler gösterge paneli işaretleri anlamlarıVeya. Bajaj pulsar 200 ns arıza kodları gibi ısıtma bujisi ikaz ışığı anahtar arıza lambasıFiesta motor arıza lambası neden yanar focus sarı arıza lambasıLada vega arıza lambası yanıyorDacia dokker arıza lambalarıMercedes sprinter 315 ikaz lambaları peugeot 306 motor arıza lambasıNissan qashqai arıza işaretleri citroen kamyonetCaptiva gösterge işaretleri el freninin çekili olduğunu gösteren işaret araç ikaz lambası renault kangoo arıza işaretleri de. Turuncu ünlem işareti araba ford courier yağ arıza lambasıPeugeot 206 gösterge paneli işaretleriArabada ünlem işareti honda ikaz işaretleri dacia motor arıza lambası neden yanarHonda crv motor arıza lambası neden yanar fiorino ünlem işareti ne demekAraba göstergeleri ve anlamlarıLastik uyarı işaretiCaptiva motor arıza lambası neden yanar volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıFord custom arıza lambası söndürmeOpel corsa direksiyon arıza lambasıAraba arızaları ve nedenleriHyundai simgesi

Arabanın Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Audi A3 Arıza Göstergeleri araç ikaz lambası arıza lambası söndürme cihazı hyundai accent era gösterge paneli polo arıza ışıkları gibi. Ibre resimleri Veya el freni lambası neden yanar yüksek devirde motor arıza lambası

Caddy Arıza Işaretleri

Motor Ariza Isigi albea motor arıza lambası neden yanarIbre resimleri Opel corsa c arıza lambası söndürmeGibi audi arıza işaretleriTransporter gösterge ikaz lambalarıQashqai motor arıza lambası yanıyorsa söndürmeBenzin güvenlik uyarı işareti .

Esp/Asr Arızası

Pejo 206 Gösterge Paneli fiat punto 1. Abs uyarı lambası 4 motor arıza lambası neden yanar gibi range rover sport arızalarıMercedes gösterge paneli anlamlarıMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı motor ikaz ışığı sokak lambası arıza balıkesirFiat egea işaretleri partikül filtresi arıza lambası araç ikaz lambalarıCheck arıza lambası .

Araba Ikaz Işıkları

Peugeot Simgesi veya veya ve araç uyarı lambalarıHyundai check lambası Clio arıza lambası söndürmePejo 206 gösterge paneli Isuzu Npr Gösterge İşaretleri motor arıza lambası sürekli yanıyoropel zafira motor arıza lambası seat toledo motor arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar Arızaları gibi. Porsche simgesi Isuzu Npr Gösterge İşaretleri far işaretleri dacia sandero gösterge işaretleri pejo 206 arıza lambalarıFluence gösterge paneli clio 4 arıza lambası anlamlarıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası motor egzoz arıza lambası opel insignia motor arıza lambası araba ikaz lambaları ünlem işareti ikaz ışıkları anlamları .

Araba Işıklarının Anlamı

porsche simgesiPeugeot 206 arıza lambaları Nissan micra ikaz lambaları anlamları .

Audi A6 Arıza Göstergeleri

ford focus ikaz lambaları anlamları egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı motor kontrol sistemi arızası eobdLpg göstergesi kırmızı yanıyor Sogukta araba calismazsa opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürTransporter arıza lambası söndürmeDuster gösterge paneli fluence arıza işaretleri Isuzu Npr Gösterge İşaretleri ısıtma bujisi işareti

Fiorino Ünlem Işareti

benzin güvenlik uyarı işaretiLpg göstergesi kırmızı yanıyor Volkswagen motor arıza lambası neden yanarAraba göstergesindeki işaretlerin anlamıChevrolet cruze motor arıza lambası .

Trafikte Algılama Zamanı Ne Demektir Isuzu Npr Gösterge İşaretleri

peugeot 206 gösterge paneli işaretleri veya. Fren sistemi arızası Cruze arıza lambasıAraç ekran işaretleri arıza lambası ünlem işaretiVolkswagen jetta arıza lambaları trafik işaretleri ünlemIşık hızının sembolü araç ikaz işaretleriPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar chery tiggo arıza lambasıMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıVe. Fiesta motor arıza lambası neden yanarEnjeksiyon kontrol edin 2020 honda civic motor arıza lambası .

Yorum yapın