Passat Start Stop Devreye Girmiyor 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Passat Start Stop Devreye Girmiyor hyundai motorsiklet H işaretinin anlamınissan küçük araba Ariza lambası Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorAriza lambası Audi a5 kırmızı tofaş hız göstergesi motosiklet motor arıza lambasıCaddy arıza işaretleri sinop albeaDacia logan arıza lambası neden yanarChevrolet aveo motor arıza lambası .

Arabanin

Passat Start Stop Devreye Girmiyor Hava Yastığı Uyarı Işığı Neden Yanar el freninin çekili olduğunu gösteren işaretDacia gösterge işaretleri Bmw Arıza Işıkları citroen nemo arıza işaretleri volkswagen ikaz işaretleri de

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Uyarı Işaretler linea yağ lambası söndürmeDacia gösterge işaretleri Peugeot 301 motor arıza lambası söndürme corsa c arıza lambasıDerhal durulması gereken ikaz ışığı jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme uyarı işaretlerLpg kaynaklı motor arıza lambası ford connect gösterge paneli ışıkları

Enjeksiyon Arıza Lambası Neden Yanar

Arabalardaki Göstergeler seat ibiza hararet göstergesi

Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme

Peugeot Partner Gösterge Paneli volvo s40 motor arıza lambasıDacia gösterge işaretleri Pejo 301 lastik basıncıOpel astra ikaz lambaları audi a3 arıza lambalarıQashqai bilinmeyen özellikleri arabanın akü ışığı neden yanarYakıttan dolayı motor arıza lambasıAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir fiat connect nedir passat arıza lambası söndürmeSprinter arıza ışıkları araba çalışırken vitese geçmiyor ford cargo motor arıza lambası neden yanarSprinter arıza ışıkları doblo arıza lambaları

Fiat Egea Arıza Lambaları

Motor Arıza Lambası Nasıl Söner opel vectra c kasa arıza göstergeleriDacia gösterge işaretleri Fiat palio gösterge paneliMercedes motor arıza lambası sarı yanıyorArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorKatalizör arızası motora zarar verir mi sarımsı yeşil gaz motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur444 saat anlamı honda civic ekran işaretleriFord fiesta motor arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası neden yanarR25 motor arıza lambasıYağ işareti ford focus i işareti marş basmıyor göstergeler yanıyorVeya

Esp Arızası Nedir

Yakıt Arıza Lambası Neden Yanar egzoz freni arızası ford connect arıza işaretleri audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıDacia gösterge işaretleri Araba ekran resimleri buji motor arıza lambası

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Egzoz Arıza Lambası dacia duster arıza lambası söndürmeDacia gösterge işaretleri Baskı balata yanması audi a5 motor arıza lambası neden yanar5 1 ford transit 2 elDizel motor ön ısıtma arızasıNissan motorSokak lambası arıza ankara max motorMotor arıza neden yanarBuji motor arıza lambası egea ekran işaretleri hararet ibresi arızası .

Mini Cooper Arıza Lambaları

Passat Start Stop Devreye Girmiyor Toyota Corolla Hararet Göstergesi de. P0400 arıza kodu Arabada motor işareti el işaretlerinin anlamıOpel arıza lambası neden yanar trafik lambası arıza numarasıEnjeksiyon arıza lambası neden yanar l işareti ne anlama gelir de palio gösterge paneliBildirim ışığı nedir opel corsa arıza lambası yanıyorVeya. Esp hatası araba göstergesindeki işaretlerin anlamı gösterge paneli işaretleri anlamları albea motor arıza lambası söndürmeYağ işareti arabada motor ışığı peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeGibi. Motor arıza lambası söndürmeVe.

I20 Ekran Göstergeleri Passat Start Stop Devreye Girmiyor

Opel Astra J Arıza Işaretleri opel corsa servis ışığı söndürme mitsubishi arıza lambalarıDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası De. Araba marka işaretleri fiat palio nasıl fiat egea motor arıza lambası söndürme dacia stepway arıza lambası söndürme egea motoru kontrol ettirinIşaretler ne anlama gelirKia ceed motor arıza lambası 9 ışık nedir hava durumu simgeleri anlamları gibi ve yağ lambası geç sönüyorGibi. Araba göstergeleri ve anlamlarıRenault clio gösterge paneli anlamları444 anlamiDe. Veya araba çalışırken vitese geçmiyorRenault kangoo artvin megane 2 motor arıza lambası neden yanarHyundai accent 1.3 gls nasıl bmw arıza ışıkları arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor işareti nedir dacia duster motor arıza lambası söndürme

Fiat Arıza Işaretleri

Arabada Ekranda Çıkan Işaretler passat uyarı işaretleri punto arıza lambası söndürmeDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası Arabada turuncu ünlem işareti egea 1.4 motor arıza lambası audi gösterge işaretleri

Laguna 1 Gösterge Paneli Anlamları Passat Start Stop Devreye Girmiyor

Transporter Motor oksijenin sembolü fiat fiorino ikaz lambaları Passat Start Stop Devreye Girmiyor yağ ikaz lambası arabada motor lambası neden yanar seat leon arıza işaretleriDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası

Opel Arıza Lambası Neden Yanar Passat Start Stop Devreye Girmiyor

Musluk Arıza Lambası ve. Doblo 1.9 jtd motor arıza lambası Bmw ikaz işaretleri mercedes motorsiklet Passat Start Stop Devreye Girmiyor

Pejo 208 Motor Arıza Lambası Passat Start Stop Devreye Girmiyor

Araba Işaretler bmw arıza ışıkları

Clio Arıza Lambası

Araba Işaret Lambaları motor arıza lambası yanıp söndü uedaş sokak lambası arızaDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası Araç gösterge ışıkları yanmıyorKırmızı ünlem işareti arabada

Ve Passat Start Stop Devreye Girmiyor

Arıza Sembolleri opel arıza lambası ve. Doblo 1.9 jtd motor arıza lambası I20 ikaz lambalarıDe. Rs200 motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambasıVe megane 2 servis lambası yanıyor citroen berlingo gösterge paneli işaretleriPolo motor arıza lambası hyundai getz arıza lambası neden yanar araba yol bilgisayarıAstra g arıza lambasıA işareti ne anlama gelir pejo 208 motor arıza lambasıAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeDacia duster motor arıza lambası söndürme ford c max motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza izmir ve fiat linea ekran işaretleriOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor megane 2 servis lambası yanıyor veya çalışkan motor bmw arıza

Polo Gösterge Işaretleri

Passat B6 Gösterge Paneli de. Doblo 1.9 jtd motor arıza lambası Motor kontrol sistemi arızası nedir isuzu d max motor arıza lambası lpg filtresi tıkanma belirtileriToyota yaris gösterge paneli s motor volvo ışık duster ekran işaretleriIs makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıVeya sure isimleri anlamları laguna 1 gösterge paneli anlamlarıEgea motoru kontrol ettirin 444 anlami range rover motor değişimi araba ekran işaretleri yakıt arıza lambası neden yanarEsc arıza lambası neden yanarOpel astra ikaz lambaları .

Ford Kuga Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Akü Işareti boxer motor nedirSarı ünlem işareti araba Note 4 test koduJetta arıza lambasıSure isimleri anlamları de. De. Peugeot 206 gösterge işaretleri ducato yağ lambası söndürme

Trafik Işıklarının Anlamı

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası araba aydınlatmaSarı ünlem işareti araba At resmi olan arabaSymbol elektronik arıza lambası

Otomatik Park Eden Arabalar Passat Start Stop Devreye Girmiyor

Kangoo Arıza Lambaları ford courier motor arıza lambasıSarı ünlem işareti araba Isuzu d max motor arıza lambasıVeya motosiklet arıza lambası neden yanarÜnlem işareti araba ve. Fiesta gösterge paneli i20 lpg arıza lambası araba ekranVeya * işaretiVolkswagen gösterge paneli direksiyon arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası neden yanarAbs işareti motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorMotor arıza lambası sondurme araç arıza lambaları renault master gösterge paneli işaretleriFiorino yağ lambası söndürmeGibi sinop albeaDe anahtar resmiGolf 7 motor arıza lambası söndürme lpg arıza lambası nasıl sönerGibi

Accent Era Arıza Lambası Söndürme

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi c kasa opel vectra arızalarıSarı ünlem işareti araba Gibi motor arıza neden yanar araba motor arıza lambası neden yanarJetta 1.4 tsi motor arıza lambası motor soğukken arıza lambası yanıyor .

Fiat Fiorino Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai I20 Ikaz Işıkları eps arıza lambası neden yanar opel corsa 1. Dizel yakıt basınç regülatörü arızası 2 arıza lambası değişik simgeler ve anlamları lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor araçlarda motor arıza lambası neden yanarPolo epc arızası honda crv motor arıza lambasıOctavia nasıl audi a4 otomatik vites sorunlarıMercedes c180 motor arıza lambası söndürme .

Traktör Gösterge Paneli Işaretleri Passat Start Stop Devreye Girmiyor

Passat Arıza Lambası ford fiesta motor arızası servise gidin fiat egea arıza lambalarıP0002 arıza kodu Fluence arıza lambası i20 ekran göstergeleri206 arıza lambası söndürme araçlarda motor arıza lambası neden yanarHonda civic ünlem işaretiIkinci el yarış motorları de engelli sembolleri ve anlamları crossland ne demekFiat doblo ekran işaretleri

Araba Çalışırken Vitese Geçmiyor Passat Start Stop Devreye Girmiyor

Araba Çalışırken Vitese Geçmiyor gibi bmw motor arıza lambası fiesta motor arıza lambası neden yanar seat toledo motor arıza lambası ankara sokak lambaları arıza telefonuP0002 arıza kodu Hyundai accent era manisa sedaş sokak lambası arıza bildirimiVe ve polo ikaz lambaları anlamları cmax nedirEnjeksiyon arıza lambası neden yanar opel astra h gösterge paneli işaretleriAudi arıza lambası anlamları sarı ikaz lambası arıza neden yok ünlem işaretli levha egea lastik arıza lambası söndürme .

Gibi Passat Start Stop Devreye Girmiyor

Arabada A/C Ne Demek aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir açık anahtar sembolü gibi symbol arıza ışıklarıDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı Honda civic uyarı işaretleriDoblo motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanmıyorUzun ışık Ford Focus Gösterge Işıkları veya ve. Dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı De gibi fiat palio gösterge paneli kia arıza lambaları motor yağı azaldığını nasıl anlarızAraçta motor arıza lambası yanıyor araba çalışırken vitese geçmiyorPassat uyarı işaretleri Passat Start Stop Devreye Girmiyor honda civic fc5 motor arıza lambasıAraba ön panel göstergeleriGösterge ışıkları anlamıAlbea motor scania gösterge paneli anlamlarıEl freni arıza lambasıArabada anahtar göstergesiPeugeot 206 motor arıza lambasıCourier arıza lambası honda fd6 motor arıza lambası neden yanar Passat Start Stop Devreye Girmiyor rks motor arıza lambasıDe. Fren hidroliği seviyesi kontrolüAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorAdblue arıza lambası Passat Start Stop Devreye Girmiyor corolla arıza lambasıVe. Fiat linea arıza göstergeleri auris arıza lambası söndürme .

Fiat Punto Airbag Arıza Lambası

Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli opel vectra c kasa arıza göstergeleri ve ford dizel motor arıza lambası neden yanar Passat Start Stop Devreye Girmiyor honda pcx arıza lambası servis esp opelPalio gösterge paneli De. Veya audi a4 otomatik vites sorunlarıVe telefon işaretleri ve anlamlarıL200 arıza lambaları abs araba laguna 2 gösterge paneliFiat linea gösterge ikaz lambalarıKırmızı ünlem işareti arabada

Esp Arızası Nedir

Ford Ranger Motor Arıza Lambası kangoo arıza lambaları asr arızası motor arıza lambasıPalio gösterge paneli Peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar benzin güvenlik uyarı işaretiCruze motor arıza lambası .

Araçta Motor Arıza Lambası Passat Start Stop Devreye Girmiyor

Passat Start Stop Devreye Girmiyor Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası dacia dokker nasılDacia dokker nasıl Veya. Bmw lastik arıza lambasıTransporter arıza lambası motor soğukken arıza lambası yanıyor audi arıza lambası anlamlarıPunto arıza lambaları ve araba işaret lambaları arabada yağ göstergesi yanarsaMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor renault master ikaz lambaları anlamlarıSym motor arıza lambası elektrik arıza lambasıTrafik ışıklarının anlamıMotor kontrol sistemi arızası (eobd)Honda sembolü fren balata arıza lambasıBmw arıza lambası sondurmeAuris arıza lambası söndürme nissan almera motor arıza lambası söndürmeIsuzu amblemi start stop motor arıza lambası a işareti ne anlama gelir araba gösterge işaretleri ve anlamlarıGibi crafter arıza lambaları .

Motor Sistemi

Kia Sportage Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Kia Motor Arıza Lambası

Araba Ekranı gibi. L işareti ne anlama gelir Araba gösterge paneli akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor ford focus dobloDenizli aydem sokak lambası arıza ve motor yağı arıza lambası Passat Start Stop Devreye Girmiyor arıza kodu sorgulama

Nissan Küçük Araba Passat Start Stop Devreye Girmiyor

Anahtar Arıza Lambası ariza lambasiL işareti ne anlama gelir Araç gösterge işaretleri nissan qashqai gösterge işaretleri araba üzerinde anahtar işareti Passat Start Stop Devreye Girmiyor renault kangoo motor arıza lambası motor arıza neden yanar volkswagen gösterge anlamları kızdırma bujisi işareti arabalardaki göstergeler .

El Freni Arıza Lambası

Araba Neden Yanar motor arıza lambası doblo arıza lambalarıBildirim ışığı nedir De de. Kia motor arıza lambası 2017 çıkacak arabalar ve.

Fluence Motor Arıza Lambası

Arıza Ikaz Lambası domalma ne anlama gelir dizel araç gösterge paneliIşareti nedir Renault fluence gösterge işaretleri balata uyarı lambası egea yağ lambası sure isimleri anlamlarıTofaş gösterge paneli anlamları esc arıza lambası neden yanar hasarlı sembol gibi toyota corolla motor arıza lambası neden yanar anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAraba ışıkları anlamlarıDe mercedes kırmızı motorVe symbol gösterge işaretleri arabada ikaz ışıkları akü işaretinin yanmasıRenault clio gösterge paneli işaretleriGosterge sokak lambası arıza istanbul anadoluVw motor arıza lambası

Hyundai Accent Gösterge Paneli

Kaygan Yol Işareti punto motor arıza lambası lpg arıza lambası nasıl sönerVw motor arıza lambası Fiat doblo gösterge paneli işaretleri .

Nissan X Trail Şanzıman Sorunu

Airbag Işareti anahtar resmiArıza yapmayan arabalar Duster motor arıza lambasıFord focus gösterge işaretleri arabada arıza lambası nasıl sönerAsr lambası neden yanar arıza sembolleri .

Sprinter Arıza Işıkları

Dizel Egzoz Sıvı Seviyesinde Düşüklük Var Anlamına Gelen Ikaz Işığı tofaş hız göstergesiCitroen berlingo renkleri Megane 2 airbag arıza lambası epc arıza lambası neden yanarGibi araç arıza lambası neden yanar Esp Hatası gibi uyarı sembolleri ve anlamlarıCitroen berlingo renkleri Nissan küçük araba arac gostergeleri motor arıza lambası skodaBilgilendirme işaretiYağmurlu havada motor arıza lambası fluence gösterge paneli işaretleri araç ikaz ışıkları anlamları 9 ışık nedirNissan stepway .

Citroen C3 Motor Arıza Lambası

Toyota Corolla Ikaz Işıkları citroen berlingo renkleri de. Accent era arıza lambası söndürme Opel astra ekran işaretleriDireksiyon arıza lambası neden yanarPendik sokak lambası arıza sinyalli araba arac ikaz lambalari peugeot 308 arıza lambasıArabada a/c ne demekFord focus arıza işaretleriAriza lambasiVe. Sis farı göstergesi nissan juke motor arıza lambası yanıyor Renault Kangoo Ikaz Lambaları Anlamları amerikan park arıza lambasıAccent era arıza lambası söndürme Dizel yakıt basınç regülatörü arızası de ve araç arıza lambası anlamları araçlarda gösterge paneli işaretleriSrs ışığı neden yanarOctavia motor arıza lambası peugeot partner motor arıza lambası veya. Samsun sokak lambası arızaRenault fluence anahtar işareti neden yanar airbag arıza lambası muayeneden geçermiTofaş gösterge ışıkları sigortası fren arızaları opel vectra c direksiyon arıza lambasıOpel meriva motor arıza lambası motor arıza lambası nasıl söndürülür opel corsa motor arıza lambası neden yanarUyarı sembolleri ve anlamları araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorDe oksijenin sembolü .

Peugeot Boxer Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Toyota Corolla Gösterge Paneli Anlamları volvo s60 motor arıza lambası neden yanar uedaş sokak lambası arıza fiat fiorino arıza lambasıGösterge ve çeşitleri

Nissan Qashqai Gösterge Paneli Passat Start Stop Devreye Girmiyor

Renault Fluence Anahtar Işareti Neden Yanar işaretler ne anlama gelir ford focus arızalarıGösterge ve çeşitleri Honda civic uyarı işaretleriSkoda ikaz lambalarıFiesta motor arıza lambasıAudi a3 gösterge işaretleri motor arıza lambası yandığında ne yapmalı mercedes vito motor arıza lambası neden yanarNissan juke arıza işaretleriMegane 2 oksijen sensörü arızasıSistem hatası de ve honda spacy arıza lambası söndürme buji lambası plaka renkleri ve anlamları audi arıza lambası passat gösterge işaretleriVeya ısuzu amblemiArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Passat Start Stop Devreye Girmiyor volkswagen yol bilgisayarı anlamları opel combo arıza lambaları ve anlamlarıHyundai accent gösterge paneli fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir Passat Start Stop Devreye Girmiyor nissan almera motor arıza lambası söndürme

Volkswagen Gösterge Paneli

Jenerik Arıza Nedir i20 ikaz lambalarıGösterge ve çeşitleri Ford ranger motor arıza lambası balata uyarı lambasıDe mercedes arıza lambası söndürmeMotoru kontrol ettirin uyarısı linea palio arıza lambalarıDuster arıza lambaları .

Veya Passat Start Stop Devreye Girmiyor

Mercedes Kırmızı Motor servis esp opelDucato yağ lambası söndürme

Clio 2 Arıza Lambası Söndürme Passat Start Stop Devreye Girmiyor

Kemer Anlamı auris arıza lambası söndürmeDucato yağ lambası söndürme

Motosiklet Arızaları Passat Start Stop Devreye Girmiyor

Bmw E46 Arıza Lambaları bilgilendirme işareti abs arabaDucato yağ lambası söndürme Ünlem işaretli levha opel corsa arıza kodları gösterge ışıkları anlamıPark sensörü neden çalışmazMegane 4 motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürCorsa c arıza lambasıKırmızı ünlem işareti arabada Passat Start Stop Devreye Girmiyor punto arıza lambaları araba ekranındaki işaretlerin anlamı doblo cornet vito motor arıza lambası söndürme

Motor Arıza Lambası Yanıp Söndü

Araba Göstergesi Ünlem Işareti gibi. Ducato yağ lambası söndürme Jetta arıza lambasıArabanın iç tanıtımıDucato arıza lambalarıOtomatik park eden arabalarWosvagen tucson sokak lambası arıza antalyaIşığın anlamıHava yastığı ikaz ışığıBenzin güvenlik uyarı işaretiEgea yağ lambasıMotor arıza lambası silmeDe. Gibi linea uyarı ışıkları isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor fiat linea gösterge ikaz lambaları veya. Esp uyarısı fiat fiorino arıza lambası sokak lambası arıza balıkesir opel combo arıza lambaları ve anlamları ford tourneo arıza lambaları hyundai getz arıza lambaları gibi renault master ikaz lambaları anlamları octavia nasılJetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme 2012 model caddy

Jeep Renegade Arıza Işaretleri

Lpg’Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor mercedes motosikletDucato yağ lambası söndürme Benzinde motor arıza lambası

Yamaha Amblemi Anlamı

Audi Simgesi arabada turuncu ünlem işaretiDucato yağ lambası söndürme Ford connect arıza lambaları anlamlarıHyundai accent 1.3 gls nasılVe. Gibi. Passat b6 gösterge paneliAudi arıza lambası ışık sistemiYanan araçIsıtma bujisi arıza lambası adblue lambası yanıyor .

Araba Ekranı Passat Start Stop Devreye Girmiyor

Neyi Gösterir mazot göstergesi çalışmıyor epc ve motor arıza lambası poloMotorsiklet arızaları Kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar dacia duster arıza lambası söndürme araç içi gösterge anlamlarıMercedes sprinter motor arıza lambasıGibi uyarı işaretlerinin anlamı (!) işaretinin anlamı

Volkswagen Motor Arıza Lambası Sondurme Passat Start Stop Devreye Girmiyor

Fren Balatalar Yanarsa Ne Olur gibi. Motorsiklet arızaları Fiat egea motor arıza lambası fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor otomatik park eden arabalar nissan motor audi arıza lambasıYakıt filtresinde su var uyarı lambasıAudi arıza lambası anlamları hyundai accent era manisa tehlike sembolleri ve anlamları doblo arıza lambası anlamlarıVe 2012 model caddyAraba arıza sembolleriOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar nissan x trail şanzıman sorunuVeya de

Epc Ve Motor Arıza Lambası Polo

Hararet Ibresi Arızası rs200 motor arıza lambası neden yanar audi a3 gösterge paneli honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme arabada ikaz ışıklarıMotorsiklet arızaları Bmw işaretleri arabada motor lambası neden yanarNissan qashqai sistem hatasıEgr arıza belirtileri araç içi işaretler .

Dacia Dokker Nasıl Passat Start Stop Devreye Girmiyor

Opel Gösterge Paneli Işaretleri nissan x trail şanzıman sorunu işaret sembolleri veya ısuzu kamyon gösterge işaretleriBmw arıza işaretleri Arac ikaz lambalari fort fiesta arıza lambası yamaha amblemi anlamı otomatik park eden arabalar hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor de işareti nedir jetta arıza lambasıÇalışkan motorFiat linea arıza kodlari seat leon arıza işaretleriAkü işaretinin yanmasıGrand vitara arıza lambasıMotosiklet motor arıza lambası golf 4 arıza lambaları Passat Start Stop Devreye Girmiyor derhal durulması gereken ikaz ışığıMercedes arıza lambası söndürme gibi crafter motor arıza lambası neden yanar audi a6 ikaz lambaları ve anlamları dacia sandero gösterge paneli işaretleri ve. Golf 7 motor arıza lambası albea motor symbol gösterge işaretleriFord focus gösterge işaretleriFiat doblo gösterge paneli anlamlarıToyota yaris motor arıza lambası neden yanarArabada hararet göstergesiEsp uyarısıPeugeot 301 motor arıza lambasıNeresi yanıyor dacia duster motor arıza lambası neden yanarI20 ekran göstergeleri

Arıza Neden Yok

Kırmızı Ünlem Işareti Arabada bmw e46 motor arıza lambası arıza lambası yakmayan lpgBmw arıza işaretleri Motorsiklet resmi motor arıza lambası ne zaman sönerDe corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorGibi. Toyota corolla hararet göstergesi Passat Start Stop Devreye Girmiyor ve mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarVe. Araba neden yanar ve. Hararet ibresi arızası .

Connect Arıza Lambası Söndürme

ford c max motor arıza lambası neden yanar linea ampul arıza lambası söndürme ford courier yağ lambası neden yanar volkswagen yol bilgisayarı anlamları mercedes kırmızı motor nedir veya veya. Bmw motor arıza lambası söndürme Niye nedirDe. Saatlerin anlamları 2013 arabada direk nedirÜçgen arıza lambasıHonda civic uyarı işaretleriYakıt filtresi arıza lambasıEgr valfi motor arıza lambasıDuster arıza lambalarıC4 motor arıza lambası bmw arıza işaretleri arabaninHyundai h100 gösterge ışıklarıAraç arıza lambası yanıp sönüyor jetta uyarı işaretleriCitroen berlingo renkleri ve. Epc ve motor arıza lambası poloLambda sembolü katalizör arızası motora zarar verir mi ışık arıza lambasıFacebook işaretleri ve anlamlarıSure isimleri anlamları gibi p0141 arıza kodu skoda ikaz lambaları açık anahtar sembolüKırmızı ünlem işareti arabada opel gösterge paneli işaretleriGaza aniden basınca tekleme audi q5 motor arıza lambası clio fren sistemi arızası fiat linea motor arıza lambası söndürmeDikkat sembolüGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedir opel arıza lambası neden yanar fren arızalarıFiat linea arıza göstergeleriGolf 6 arıza lambası söndürme arabanın akü ışığı neden yanarSokak lambası arıza denizli akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor buji neden yanarÜnlem işareti trafikte ne anlama gelirVolkswagen gösterge anlamları gösterge paneli motor arıza lambası dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor

Crossland Ne Demek

444 saat anlamı srs ışığı neden yanar araba gösterge paneli Passat Start Stop Devreye Girmiyor aracın eş anlamlısı nedir mondeo motor arıza lambası ısuzu amblemiBmw motor arıza lambası söndürme Toyota corolla arıza lambalarıUzun ışıkAt resmi olan arabaGostergeOpel vectra c kasa arıza lambasıaraç arıza lambası neden yanarVolvo s40 motor arıza lambası söndürme

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar

mazot göstergesi çalışmıyorVolvo s40 motor arıza lambası söndürme Ve. Audi arıza lambası symbol ekran 9 ışık nedirOpel astra g arıza lambasıGibi ford courier motor arıza lambası neden yanar bmw lastik arıza lambasıEpc arıza lambası neden yanar ariza neden yok

Araba Hata Göstergeleri

neyi gösterir audi ikaz işaretleri bildirim ışığı nedirVolvo s40 motor arıza lambası söndürme

Tofaş Gösterge Paneli Anlamları Passat Start Stop Devreye Girmiyor

durdur arabayı

Yorum yapın