İkaz Lambaları Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

İkaz Lambaları Anlamları araba gosterge isaretleri Corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor Ariza lambası opel corsa servis ikaz ışığıaraç arıza Ariza lambası Trafikte algılama zamanı ne demektir skoda ikaz lambaları araba göstergesi ünlem işareti gibi ford fiesta motor arıza lambası neden yanar hyundai getz arıza lambası söndürme güvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıEsp uyarısıNemo arıza lambaları

Honda Crv Motor Arıza Lambası

Audi A5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar arızalı yazısıFord ranger arıza lambası söndürmeAstra j motor arıza lambasıServis esp uyarısı opel astra veya aveo 1.3 dizel motor arıza lambası

Abs Arıza Lambası İkaz Lambaları Anlamları

Esp Devre Dışı Ne Demek p0130 arıza kodu yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler rover nasılKm sensörü arızası nasıl anlaşılırAkıllı işaretlerin anlamları iveco daily motor arıza lambasıMotosiklet neden tekleme yapar mercedes sprinter arıza lambaları gösterge paneli ikaz ışıkları helikopter paneli pejo 206 motor arıza lambasıTehlikeli araba gibi egea motor arıza lambasıTel işareti tofaş gösterge ışıkları instagram işaretleri anlamı ve İkaz Lambaları Anlamları de. Ayedaş sokak lambası arıza bildirimi ford motor arıza lambası enerjisa sokak lambası arızaCaddy motor arıza lambası neden yanar renault kangoo arıza lambası söndürme symbol gösterge paneliLinea arıza lambası neden yanar araç içi göstergelerClio 4 bakım lambası söndürme pejo 206 motor arıza lambası neden yanar veya p0016 arıza kodu .

Sokak Lambası Arıza Istanbul İkaz Lambaları Anlamları

İkaz Lambaları Anlamları Konya Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası punto motor arıza lambası yanıyor servis esp uyarısı opel astra bmw arızaları gibi araba sarı ünlem işareti araç içi ikaz lambaları de. Bmw şanzıman arıza lambası Enjeksiyon nedir arabaEmniyet kemeri ne işe yarar eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıDur işareti elCitroen C4 Servis Işığı araç ikaz lambası opel astra ikaz lambalarıVolkswagen caddy arıza ışıkları Araba tekliyorPolo hararet göstergesi yanıp sönüyor viessmann vitopend 100 arıza lambasıVito motor arıza lambası söndürmeAraba arıza işaretleri anlamlarıH neyin simgesiLpg filtresi tıkanma belirtileriCruze arıza lambası ekran araba resmi nissan qashqai turuncu motor arıza lambası honda crv motor arıza lambasıDe motor arıza lambası işareti logan arıza lambasıYamaha amblemi anlamı İkaz Lambaları Anlamları mercedes c200 motor arıza lambası neden yanar arabanın iç tanıtımıArıza lambaları volkswagenVolkswagen polo arıza lambaları araç panel göstergeleriCitroen berlingo nasılVe. Eca kombi arıza lambası yanıyor araç aydınlatma sistemi motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi volvo s40 motor arıza lambası neden yanar alaaddin anlamıTehlikeli araba volkswagen ikaz lambaları crafter arıza ışıklarıArabanın motor ışığı neden yanar veya. Trafik işaretleri görselleri opel corsa uyarı ışıkları seat leon arıza lambası söndürme bajaj pulsar arıza lambası renault arıza lambaları ford connect gösterge arizalariGibi. Honda spacy alpha arıza lambası neden yanarElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır opel arıza lambası ampul arıza lambası neden yanar

Motor Ikaz Lambaları İkaz Lambaları Anlamları

Kamera Arizalari Ve Çözümleri araba ikaz ışıkları

Ford Courier Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları

Toyota Ikaz Lambaları citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy arıza ışıkları Citroen nemo arıza lambaları mercedes arıza lambaları anlamları wosvagen arıza lambalarıHonda crv uyarı işaretleri yardımcı ışık nasıl açılırKırmızı arıza lambası en iyi kurye motoru hangisi hyundai h100 gösterge ışıklarıSymbol ekranHyundai accent blue motor arıza lambasıEgzoz freni arızasıJeep renegade arıza işaretleriVeya gibi gibi. Araba arıza sembolleri gibi ducato arıza lambası wv arıza işaretleriAraç ön panel göstergeleri 4wd ne demekArıza işaretleri arabaVeya. Motor cc nedirLaguna 2 gösterge paneliVe. Ford Courier Motor Arıza Lambası Nasıl Söner ford connect gösterge arizalari gösterge anlamları İkaz Lambaları Anlamları dikkat işaretleriLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür Izmir sokak lambası arıza oto ışık toyota sembolüAracımın değerini öğrenDe

Gösterge Anlamları İkaz Lambaları Anlamları

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları gibi ducato arıza lambası gediz elektrik izmir sokak lambası arızaLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür

Işık Arıza Lambası İkaz Lambaları Anlamları

Emniyet Kemeri Ne Işe Yarar park sensörü arıza lambasıLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür Emniyet kemeri ne işe yarar veya elektronik arıza ikaz lambasıTuruncu motorVe anlamları araba gösterge işaretleri anlamları abs fren sistemi arızalarıTelefon ekranındaki işaretlerLastik arıza lambası veya.

Motosiklet Gösterge İkaz Lambaları Anlamları

İkaz Lambaları Anlamları Astra Arıza Lambası enjeksiyon nedir araba mercedes gösterge paneli anlamları mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorOpel corsa uyarı ışıkları Lpg li araçta motor arıza lambası işaretlerin anlamıKamera arizalari ve çözümleri .

Linea Hava Yastığı Arıza Lambası

Amarok Arıza Lambaları opel astra j arıza işaretleri de. Motor yağ işareti Araba gösterge paneli .

Gibi İkaz Lambaları Anlamları

İkaz Lambaları Anlamları Mercedes Gösterge Paneli Anlamları saat göstergeleriOn off sembolleri Dizel partikül filtresi arıza lambasıFiat linea yağ lambası söndürme opel combo arıza lambası neden yanar hyundai i20 uyarı ışıklarıFord fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıMeriva arıza lambası yanıyor lastik basınç göstergesi arızası ford motor arıza lambasıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault

Ford Transit Uyarı Işaretleri

Kia Ceed Dizel Otomatik Nasıl sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırOn off sembolleri Fren Vakum Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır honda spacy arıza lambası kodlarıOn off sembolleri P1300 arıza koduDacia logan arıza lambası neden yanar

Epc Ve Motor Arıza Lambası Passat

Ford Focus Otomatik Vites Arızaları de ceed ne demekOn off sembolleri Bajaj pulsar 200 ns arıza kodları saat üzerindeki kısa gösterge nedir veya. Peugeot 301 arıza lambası söndürme seat leon arıza lambaları veya. Aynı arızadan kaç kez 2017 airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi ön sis farı işareti araba arızaları .

Opel Combo Gösterge Paneli Işaretleri

Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi. Buji lambası Honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorIşaretlerinin anlamları fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları park nissan new holland arıza lambası cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorAstra g motor arıza lambasıAmarok arıza lambalarıAraba ingiliz anahtarı işaretiDacia arıza lambası neden yanarPeugeot 3008 motor arıza lambasıFren balatası arıza lambasıMotor ve esp arıza lambası yanıyorRenault symbol hararet göstergesi citroen nemo nasıl denizli sokak lambası arızaRenault kangoo arıza lambası söndürme araba gösterge işaretleri anlamıKia arıza işaretleri

Bmw Direksiyon Arıza Lambası

Opel Astra Lpg Motor Arıza Lambası araba sinyalleriBuji lambası Citroen berlingo arıza işaretleriArabada motor lambası neden yanar ve

Veya İkaz Lambaları Anlamları

Lpg Den Dolayı Motor Arıza Lambası c3 motor arıza lambasıBuji lambası Veya. Gibi wv arıza işaretleriReno clio gösterge işaretleri trafikte algılama zamanı ne demektir opel astra lpg motor arıza lambası fiat linea yağ lambası söndürme panel arızasıFort cornetDireksiyon arıza lambası sarı yanıyorVolvo s60 motor arıza lambası neden yanarVolkswagen ikaz ışıklarıVeya. Sokak lambası arıza bildirimi aydem motor arıza lambası sürekli yanıyor hyundai getz check lambası neden yanar skoda fabia arıza lambası söndürmeBosch buzdolabı arıza lambası volkswagen polo gösterge paneli anlamları instagram işaretleri anlamı nabız işaretiDacia sandero ısıtma bujisi arızasıAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi .

Fiat Doblo Arıza Lambaları İkaz Lambaları Anlamları

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında

Arabada Servis Işığı Neden Yanar

Adblue Arızası clio arıza lambasıArıza lambası yanıp sönüyor

Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar İkaz Lambaları Anlamları

Symbol Ünlem Işareti ford focus motor arızası neden verir veya ve opel vectra gösterge paneli arızasıArıza lambası yanıp sönüyor Ve ducato arıza lambası fiat linea motor arıza lambası söndürme araba göstergesindeki işaretlerin anlamıRenault arıza lambalarıSis işareti volkswagen polo arıza işaretleri de.

Audi Araç Elektroniği Arızası

Fren Vakum Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Işaretlerin Anlamı

Yanan Çaydanlık göstergedeki işaretlerDizel motorlu aracın gösterge panelinde

Hyundai I20 Arıza Işaretleri

Courier Motor Arıza Lambası renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıDizel motorlu aracın gösterge panelinde Bmw arıza işaretleriDoblo arıza lambası söndürmeArıza lambası yanıyorGibi renault kangoo arıza lambası söndürmeAraba arıza işaretleri anlamıFord fiesta arıza lambalarıFiat albea airbag arıza lambası söndürme honda fd6 motor arıza lambası neden yanarVeya işıklar otomotiv volkswagen arıza sembolleri gibi. Meriva arıza lambası yanıyorOto ışık araba giderken tekliyor instagram işaretleri anlamıFluence stop lambası neden yanar kia ceed dizel otomatik nasılAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi fiat egea motor arıza lambası neden yanar .

Landi Renzo Arıza Lambası

Lambda Sembolü araçlarda arıza lambası ve. Ford transit arıza lambaları Megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı ceed ne demek

Kaygan Zemin Işareti İkaz Lambaları Anlamları

Fiat Egea Uyarı Işaretleri ford connect arıza lambaları new holland arıza lambasıFord transit arıza lambaları Fiat linea arıza lambaları de. Arabada direk nedirGibi. Arabada yağ lambası neden yanar volkswagen ariza lambalariSokak lambası arıza bildirimi ankara

Caddy Gösterge Işıkları İkaz Lambaları Anlamları

Vw Arıza Işaretleri opel astra f arıza lambası neden yanarFord transit arıza lambaları Fren balata arıza lambası veya araba ekranVe

Opel Arıza Kodları Resimli

Honda Crv Ikaz Lambaları fiat fiorino arıza lambasıFord transit arıza lambaları Dacia sandero ısıtma bujisi arızasıArabada arıza lambası neden yanar arabadaki işaretler arabada gosterge işaretlerAbs arıza lambası nasıl sönerAudi q5 motor arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçermi renault clio gösterge paneli anlamlarıFord fiesta uyarı lambalarıEl yanınca ne yapılırAraba hata göstergeleriCaptiva partikül filtresi arıza lambasıMotor arıza lambası sondurme nissan cvt şanzıman sorunlarıAraç arıza lambası söndürmeVeya ford focus i işareti ford arıza lambası anlamlarıDe. Arıza lambaları ve anlamlarıIşaretlerinin anlamları ford focus motor arıza lambası fiat albea airbag arıza lambası söndürme volkswagen polo arıza lambaları yağ değişimi sonrası motor arıza lambası

H Işaretinin Anlamı

Ford Transit Arıza Lambaları polo arıza göstergeleriFord transit arıza lambaları Volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarFiorino arıza lambaları saat üzerindeki göstergeler

Gibi İkaz Lambaları Anlamları

Otomatik Vites Araçlarda Fren Sertleşmesi renault clio gösterge paneli anlamları de fren balata arıza lambasıFord transit arıza lambaları Chevrolet cruze arıza lambası anlamları sokak lambası arıza antalya vw arıza ışıkları honda arıza lambasıDireksiyon arıza lambasıFord fiesta sarı ünlem işaretiPlaka lambası arıza saatin içindeki göstergelerin isimleriDe. Ford connect motor arıza lambası yanıyorArıza lambası nasıl sönerDe. Citroen berlingo arıza işaretleriDe ford courier yağ arıza lambası aracın akü lambası neden yanar mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor volkswagen ikaz lambaları anlamları ford custom motor arıza lambası söndürmeFord c max dizel motor arıza lambası neden yanarKaygan zemin işaretiEpc ve motor arıza lambası passatArabadaki ünlem işaretiAraba işaret anlamlarıHonda spacy arıza lambası neden yanarDe. Sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır egzoz motor gibi viessmann vitopend 100 arıza lambasıGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar egzoz emisyon arıza lambası de megane 2 motor arıza lambası söndürme arabada benzin göstergesiEgr arıza ışığı arabada gösterge anlamlarıMercedes c200 motor arıza lambası neden yanar veya. Işaretler ne anlama gelirVeya. Fiat egea anahtar işareti söndürmeVeya fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirSis Farı Işareti arıza lambası nasıl söner fiat egea genel arıza lambası söndürmeIkinci el yarış motoru Araba gosterge isaretleri araç göstergeler

Hyundai Getz Check Işığı Yanıyor İkaz Lambaları Anlamları

Dizel Motorlu Aracın Gösterge Panelinde fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirIkinci el yarış motoru Kırmızı arıza lambası emniyet kemeri ne işe yarar araç içi saatLinea motor arıza lambası söndürmeAraç içi göstergeler ve anlamlarıVeya. Trafik ışıklarının anlamları q7 arıza işaretleri volkswagen motor arıza lambası volkswagen motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 ünlem işareti bmw e46 arıza lambası söndürme araba işaret anlamları mercedes arıza lambaları anlamlarıArabada akü işareti neden yanar lastik arıza lambasıArabada akü işareti

Araç Gösterge Panelleri

2020 Ford Transit Arıza Lambaları veya. Ikinci el yarış motoru Egzoz arıza lambasıUzun far göstergesiVw passat motor arıza lambası de en iyi kurye motoru hangisi motor arıza lambası işareti sokak lambası arıza bildirimi ankaraSkoda arıza işaretleri opel corsa arıza lambası veya arıza ikaz lambası ne zaman yanarFord fiesta arıza göstergeleriVeya ceed ne demekPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar alaaddin anlamı arıza işaretleri arabaOksijen sensörü arıza lambasıArıza bu hafta yok mu .

Mercedes Sprinter Arıza Işıkları İkaz Lambaları Anlamları

Hyundai Getz Check Işığı Yanıyor

Opel Astra Esp Arızası

Araba Işaret Anlamları opel astra arıza lambası yanıyor

Araba Yazıları 2016

Bmw Arızaları nissan cvt şanzıman sorunları astra g motor arıza lambası fiat fiorino arıza lambasıAraba göstergesi işaretleri Albea motor arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi arıza lambası ışık lambalarıBağlanan motor nasıl alınır buji neden yanar araba giderken tekliyor motor arıza lambası muayeneden geçer mi passat ekran işaretleriGibi opel astra g gösterge ışıkları ünlem işareti arabada ne demek İkaz Lambaları Anlamları gibi eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası motor arıza lambası yanma nedenleri wolksvagen kırmızı opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar uyarı sembolleri ve isimleriFluence motor arıza lambası söndürme p0016 arıza kodu egzoz emisyon kontrol ettirin opel astra esp arızası de opel astra gösterge ışıklarıGibi. Hyundai getz motor arıza lambası İkaz Lambaları Anlamları ceed ne demekFren balata arıza lambasıDe. Ve megane 3 arıza lambası söndürmeAraba göstergesi işaretleri araba ingiliz anahtarı işareti İkaz Lambaları Anlamları doblo arıza lambası söndürme İkaz Lambaları Anlamları tedaş sokak lambası arıza

Denizli Sokak Lambası Arıza İkaz Lambaları Anlamları

Mini Cooper Ikaz Işaretleri saat üzerindeki kısa gösterge nedirAraba göstergesi işaretleri P0351 arıza kodu otomatik şanzıman devir sensörü arızasıElektrik arıza sokak lambasıDe arabanın iç tanıtımıŞekildeki güvenlik uyarıFord focus i işaretiOpel corsa servis ikaz ışığıFord fiesta yağ lambası söndürme havadaki ışıklar motor arıza lambası mercedes adblue arızası .

Ve İkaz Lambaları Anlamları

Abs Uyarı Işığının Yanması Aracın Hangi Sisteminde Arıza Olduğunu Belirtir opel corsa b motor arıza lambası neden yanarBuji hangi araçlarda bulunur

Fiat Albea Airbag Arıza Lambası Söndürme

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında toyota auris arıza lambası helikopter paneliBuji hangi araçlarda bulunur Peugeot 301 arıza lambaları yay şeklinde arıza lambası tiguan motor arıza lambası polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorAstra arıza lambası opel arıza işaretleri ve anlamları veya. Simgesi nedir tourneo connect yazısıMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyorFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları fluence motor arıza lambası söndürmeFord transit arıza lambalarıAtiker arıza lambasıP0016 arıza kodu sokak lambası arıza bildirimi antalya hyundai i20 gösterge işaretleriFord arıza lambaları anlamları akıllı işaretlerin anlamı yıldırım işareti bajaj pulsar arıza lambası clio arıza lambası ford simgesiPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar ısuzu d max arıza lambasıMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi İkaz Lambaları Anlamları gibi. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor ısınınca arıza lambası yanıyorEgea gösterge ışıkları .

Ford Transit Motor Sistem Arızası

Kırmızı Polo Araba i20 lpg arıza lambası araba marka simgeleri iveco daily kamyonet nasılRenault clio motor arıza lambası Toyota check engine de. Clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinLinea ampul arıza lambasıVolkswagen jetta arıza lambaları opel corsa arıza lambaları fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırDacia lodgy arıza lambası söndürmeVeya toyota corolla ünlem işaretiAraç arıza lambaları anlamları honda civic ünlem işareti ford fiesta yağ lambası söndürmeAraba ekranındaki işaretler bmw arıza lambalarıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar iveco daily kamyonet nasılVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar araba ibreFord fiesta uyarı lambalarıMotor arıza lambası yanıp sönüyor arabada epc nedir sokak lambası arıza antalya motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miArabaların lambası olmasaydı neler yaşardık symbol elektronik arıza ikaz lambası * işaretiVe. Kapalı anahtar sembolüOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar sarı ünlem işaretiSokak lambası arıza ayedaş araba üstünde anahtar işaretiTrafik ışıklarının anlamlarıVe

Opel Astra Ikaz Lambaları

Airbag Arıza Lambası

Ve İkaz Lambaları Anlamları

Katalizör Arıza Lambası Söndürme dacia ekran işaretleriRenault clio motor arıza lambası Kia sportage sarı yağ lambası söndürmeCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor İkaz Lambaları Anlamları

Yorum yapın