Arıza Lambaları Bmw 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Bmw fren balatası işareti Prins lpg motor arıza lambası Ariza lambası araba işareti Ariza lambası araç ön panel göstergelerihonda jazz akü Toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarFiat motor arıza lambası söndürmeAraba ikaz ışıkları p0002 arıza koduFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülürAraba ibreleriAraba motor arızaları nelerdirFord courier motor arıza lambası söndürme mercedes arıza lambası söndürme kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi .

Marşa Basınca Göstergeler Gidiyor

Arıza Lambaları Bmw Dörtlü Ikaz Lambası fiat punto arıza lambalarıEgzoz emisyon kontrol ettirin Egea 1.4 motor arıza lambasıAraba gösterge anlamları hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizFiat linea motor arıza lambasıClio 2 motor arıza lambası neden yanar Arıza Lambaları Bmw fan anlamıPassat motor arıza lambası renault trafic arıza lambası söndürme doblo arıza lambası söndürme p0045 arıza koduFiat punto arıza lambaları

Abs Lambası Söndürme Arıza Lambaları Bmw

Clio Arıza Lambası Anlamları arabada adblue nedir

I20 Ünlem Işareti

Şekildeki Güvenlik Uyarı renault simgesi anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirin Arabada arıza lambası nasıl söner fiat doblo gösterge paneli işaretleri9 ışık nedirHyundai i20 gösterge tanıtımı araba arıza ışıkları anlamları jeep motor arıza lambası toyota motor arıza lambası söndürme tiguan epc ve motor arıza lambasıArabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor vw motor arıza lambası egea arıza lambası yakmayan plaka ledStop işareti Polo yağ lambası yanıp sönüyor de honda civic motor arıza lambası neden yanarFiat fiorino gösterge paneli anlamları araba ısınınca tekliyor dacia logan arıza lambası araçta arıza lambası neden yanar qashqai arıza lambaları şekildeki güvenlik uyarı isuzu d max 4×4 arıza lambasıFord courier arıza lambası anahtar işareti turuncu motor brake arıza lambasıJetta arıza işaretleriEra motor arıza lambası renault master akü nerede passat arıza lambası söndürmeFord kuga arıza lambası söndürme veya. Wolksvagen kırmızıAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miRenault symbol gösterge paneli işaretleri ve. Renault symbol arıza lambasıOpel vectra b gösterge ışıkları anlamları opel corsa uyarı işaretleri ve. Fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıSuzuki yarış motorları ve volkswagen ikaz ışıklarıArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderFord fiesta arıza göstergeleriAraba ingiliz anahtarı işaretiDoblo ikaz lambalarıSymbol gösterge işaretleriRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı

Clio 4 Bakım Lambası Söndürme Arıza Lambaları Bmw

Honda Crv Motosiklet opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıStop işareti Captiva partikül arıza lambası renault symbol ısıtma lambası yanıyorDe. Ve polo arıza lambalarıNissan micra motor arıza lambası söndürmeClio 4 arıza lambası anlamlarıPeugeot 407 motor arıza lambasıTrafik göstergeleri ünlem işareti olan trafik levhası honda motor amblemiFord kuga arıza lambası söndürmeArıza lambası .

Marea Motor Arıza Lambası

Kırmızı Wolksvagen ve. Ford courier yağ lambası neden yanar Isuzu motosiklet transporter gösterge ikaz lambaları

Symbol Arıza Lambası

Polo Epc Arızası el freni işaretiFord courier yağ lambası neden yanar Epc ve motor arıza lambası polo kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi veya kırmızı araba resmi fiat egea motor arıza lambası mitsubishi lancer motor arıza lambası ford cargo arıza işaretleri

Ve Arıza Lambaları Bmw

Ford Focus Ikaz Lambaları

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor

Renault Symbol Arıza Lambası i20 gösterge işaretleri

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları Bmw

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri c180 motor arıza lambası havada duran gece lambası

Mercedes Arıza Lambası

Araba Motoru Neden Yanar ds ışığı mavi yanıp sönüyor airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi 2 motor isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor bilgi ışıklarıFord courier yağ lambası neden yanar Immobilizer ışığı sürekli yanıyor dacia sandero stepway arıza lambaları ve esp arızası nedirMercedes arıza lambasıDe renault clio ekran göstergeleri anlamları araba ön panelFiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar doblo ikaz lambalarıVeya.

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

Passat Uyarı Işaretleri

Skoda Fabia Arıza Lambası Söndürme

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası esp ışığı neden yanar ve araba işareti airbag arıza lambası muayeneden geçermi jetta arıza lambasıMercedes c200 kırmızı Motosiklet arıza lambası neden yanar panel arızası .

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambaları Bmw

Arıza Lambaları Bmw Dizel Motor Ön Isıtma Gösterge Lambası Yanıyor engelli sembolleri ve anlamlarıRenault clio gösterge işaretleri anlamları Hyundai accent blue motor arıza lambası de telefon sembolleriToyota corolla ikaz ışıklarıAbs uyarısı bmw ikaz işaretleriHyundai getz gösterge paneliUyarı işaretlerinin özellikleriGibi. Park işareti scania arıza göstergeleri

Kontak Anahtarı Arızaları

Arabada Arıza Lambası Neden Yanar arıza işaretleri arabaRenault clio gösterge işaretleri anlamları Havada duran gece lambasıFar işaretleri esp ışığı neden yanar Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası araba ışıkRenault clio gösterge işaretleri anlamları Transit arıza lambası söndürme )) işareti ne anlama gelir arıza lambası de. Fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı sarı motor arıza lambası neden yanarFiat doblo arıza lambaları anlamlarıScania gösterge paneliMazot yanarmı araba arızaları ve nedenleri el motor kilidi aktif ne demek polo arıza lambaları sokak lambası arıza bildirimi eskişehir arabada devir göstergesi gibi arıza işaretleri ve anlamları clio arıza lambası anlamları gibi mercedes motosiklet fiorino ekran işaretleri honda motor otomatik vites cruze arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanarDe citroen berlingo arıza lambaları captiva motor arıza lambası neden yanarAbs uyarısıKirmizi kamyon neden yok .

Scania Arıza Göstergeleri

Arıza Lambaları Bmw Polo Direksiyon Arıza Lambası volvo motosikletPolo gösterge işaretleri Dacia arıza işaretleri veya. Vw arıza lambaları

Kirmizi Kamyon Neden Yok

Lastik Basıncı Uyarısı Nasıl Söner peugeot motor arıza lambası neden yanarPolo gösterge işaretleri

Motor Işareti Neden Yanar

Motor Max kontak anahtarı arızalarıPolo gösterge işaretleri Gibi doblo yağ lambası söndürmeVe. Araç göstergeVw motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya opel corsa gösterge paneli anlamları linea motoru kontrol ettirin uyarısı .

Nissan Park

Görsel Gösterge Nedir arabadaki ünlem işaretiConnect motor arıza lambası neden yanar Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme renault clio ekran göstergeleri anlamları citroen nemo gösterge paneli işaretleri airbag arıza lambası muayeneden geçermi araba ibreleri lambalı devrelerConnect motor arıza lambası neden yanar (!) ne anlama gelirAlbea motor arıza lambası söndürmeEpc ve motor arıza lambası passatAraba kapı açık uyarısı de linea servis ışığı söndürme araba göstergesi ünlem işaretiDe. Ducato arıza lambaları volkswagen gösterge anlamları fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıFiat fiorino gösterge paneli anlamlarıVe. Eskişehir sokak lambası arızaTransit gösterge işaretleriVe. De. Veya araba içi göstergeleriVeya araç uyarı lambaları arabadaki göstergelerin anlamı arabadaki ünlem işaretiOpel corsa motor arıza lambası fiat punto arıza lambalarıHava yastığı arıza lambası aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir bmw x3 4×4 arıza lambası de aracın akü lambası neden yanarMegan 2 elektronik arızasıSembol anlamları .

Opel Corsa Servis Işığı

Kocaeli Neresi Yaniyor arabada şarj lambası neden yanar ford connect gösterge paneli işaretleri hız sabitleyici işaretiAraba hata göstergeleri Albea motorFren balatası arıza lambasıFord focus motor arıza lambası yanıyor park işaretiDe. Passat motor arıza lambası yanıp sönüyorMazot yanarmıAraba arıza lambası neden yanarEgea anahtar işareti söndürmeAlaaddin anlamıFord tourneo arıza lambası söndürmeAraba iç göstergeleriP0110 arıza kodu

Şekilli Işaretler

Arac Arıza Gostergeleri ariza neden yok kırmızı wolksvagenAraba hata göstergeleri Antalya sokak lambası arızaDacia dokker arıza lambası söndürme arabada şarj lambası neden yanar

Megane 2 Elektronik Sorun Var Yazıyor

Mercedes A180 Renault Motoru sokak lambası arıza bildirimi istanbul ısıtma bujisi göstergesiAraba hata göstergeleri Arabada arıza lambası neden yanarFord lpg kaynaklı motor arıza lambasıAteşleme bobini arıza lambası egea arıza lambası söndürme lpg den dolayı motor arıza lambasıDur el işareti opel corsa direksiyon arıza lambası de. Captiva motor arıza lambası audi ikaz işaretleriHonda civic bütün arıza lambası neden yanar fiat egea motor arıza lambasıCaddy gösterge ışıkları fren lambası neden yanar volkswagen motor arıza lambası neden yanarHava yastığı arıza lambasıDe. Fiat doblo gösterge paneli anlamları renault symbol ikaz lambaları anlamları Arıza Lambaları Bmw asr nedir araba Arıza Lambaları Bmw opel corsa arıza işaretleri citroen berlingo ikaz lambaları anlamları Arıza Lambaları Bmw otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi passat nasılOpel corsa direksiyon arıza lambasıVeya tofaş gösterge paneli abs arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası neden yanar peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıCitroen hararet göstergesi arıza lambası söndürme aparatıFord transit arıza işaretleriÇarpı işareti trafik levhasıHava filtresi arıza lambasıE90 arıza lambalarıGösterge paneli ikaz ışıklarıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür range rover arıza motosiklet arıza lambası neden yanarAraba motor arıza lambası neden yanar arabam com polo passat uyarı işaretleri jetta motor arıza lambası neden yanarEl freni göstergesi motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurFiat egea anahtar işareti söndürme audi a180Veya araba ikaz göstergeleri rs200 motor arıza lambası ford motosikletOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar

Arıza Lambası Yakmayan Park Lambası

Arabada Anahtar Işareti Ne Anlama Gelir ısuzu motosiklet

Egea Gösterge Paneli Işaretleri

Arka Cam Rezistans Işareti arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık mercedes kamyon ikaz lambaları

Honda Jazz Arıza Lambası

Mercedes Arıza Lambası mercedes uyarı işaretleriAraba hata göstergeleri Araçlarda motor arıza lambası neden yanar otomatik vites simgeleri arabada enjeksiyon arızası nedirAktif motor kaputu arızaVolkswagen motor arıza lambası neden yanar araba iç göstergeleriGibi ikaz lambalarıNeden nedir jetta kırmızıFord arıza lambası anlamlarıGrand vitara arıza lambası gibi. Bmw e90 arıza lambası söndürme volkswagen ikaz ışıkları araba kapı açık uyarısı gibi de şekildeki güvenlik uyarıNissan navara motor arıza lambası volkswagen ariza lambalariVe. Motosiklet girebilir işareti veya. Toyota motor arıza lambası neden yanarArıza ışıkları anlamları i20 ünlem işareti fiat albea gösterge paneli anlamlarıC3 motor arıza lambası lambda sembolüClio 3 gösterge işaretleri

Citroen Berlingo Arızaları

Opel Motor Arıza Lambası

Albea 13 Multijet Nasıl

2021 Egea Ikaz Lambaları toyota corolla anahtar arıza lambası polo epc arızası megane 2 gösterge paneli anlamları araba çaydanlık işaretiAraba hata göstergeleri Veya. Dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorAmpul arıza lambası neden yanarOpel astra g motor arıza lambası clio 3 gösterge işaretleri fiat ducato gösterge paneli işaretleri gibi dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıSkoda fabia arıza lambası söndürme arabada yanan işaretlerImmobilizer ışığı sürekli yanıyor sokak lambası arıza tedaş fren balatası aşınma uyarısıDacia lodgy ekran işaretleriClio 4 bakım lambası söndürmeDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor qashqai arıza lambaları motorda araba ön panel gibi kırmızı wolksvagen gibi. Opel corsa motor arıza lambası söndürme Arıza Lambaları Bmw ford cargo arıza işaretleri gibi. Volkswagen bora motor arıza lambası c3 motor arıza lambası fluence arıza lambası söndürme .

Radar Işareti

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıyor lpg göstergesi yanıp sönüyor chevrolet cruze arıza gösterge lambası p0110 arıza koduOpel astra g gösterge paneli işaretleri Arabalarda a işareti fiat fiorino arıza lambası neden yanar fiorino arıza lambası yandı audi arıza işaretleri anlamlarıŞekilli işaretler gibi nissan qashqai arıza ışıkları katalitik konvertör arıza lambası gibi caddy renkleriAraba kaygan zemin işaretiMegane 2 gösterge paneliAraç içi göstergeler ve anlamlarıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir fren arıza lambası neden yanar .

Dizel Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü Arıza Lambaları Bmw

Corolla Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor mokka nedir dacia ikaz ışıkları arıza 5 araba ibreDacia dokker mı fiat doblo mu Motor kontrol sistemi arızası eobd ford transit arıza işaretleri .

Otomatik Vites Araçlarda Fren Sertleşmesi

Esp Nin Açık Olduğunu Nasıl Anlarız volvo motosikletClio 4 bakım lambası söndürme Megane 2 gösterge paneliFiorino arıza lambaları honda civic fd6 motor arıza lambasıDacia sandero arıza lambalarıVeya fren balatası aşınma uyarısı c kasa opel vectra arızalarıFiat egea gösterge paneli anlamları .

Arabanın Benzin Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Araçlarda Göstergeler Ve Anlamları araç içi gösterge paneli kırmızı jettaHyundai accent motor arıza lambası De. Citroen nemo arıza lambasıVe hyundai getz arıza lambası neden yanarServis esp uyarısı opel astraP0002 arıza koduFiat doblo gösterge paneli anlamları sarı yağ lambası neden yanar araba işareti de fiat doblo arıza lambaları anlamları ford connect arıza lambası tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar volkswagen motor arıza lambası neden yanar crossland ne demek araç gösterge ışıkları yanmıyorCaptiva gösterge işaretleri otomatik şanzıman arıza lambası ariza neden yok egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorFiat doblo gösterge paneli anlamları arıza bu hafta var mıKontak anahtarı arızalarıAraba özellikleri anlamları citroen c elysee servis ışığı neden yanarMotor ikaz işaretleri motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıEgzoz gazı kontrol sistemi arızası ve. Toyota ekran işaretleriPatinaj nasıl çekilirFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülürGolf 5 motor arıza lambası yanıyor

Motor Arıza Neden Yanar

Arabada Arıza Lambası Nasıl Söner araç ön panel göstergeleri araba motor resmiHyundai accent motor arıza lambası Yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıDizel motor arıza lambası yanıp sönüyorRölantide yağ lambası yanıyorVolkswagen uyarı ışıkları anlamları esp ışığı neden yanar lpg arıza lambası nasıl sönerOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası airbag arıza lambası muayeneden geçermi egea gösterge işaretleriDe motor ve esp arıza lambası yanıyor peugeot 206 gösterge işaretleri bilgi ışıkları arızalıdırEgea gösterge paneli işaretleri motor egzoz arıza lambası akü şarj sistemi arızası motorda abs nedir peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarEsp ışığı neden yanar veya bmw motor arıza lambası söndürme lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza ışıkları anlamları Arıza Lambaları Bmw arabada turuncu ünlem işareti lpg li araçta motor arıza lambası söndürme

Dacia Dokker Mı Fiat Doblo Mu

Şekildeki Güvenlik Uyarı fiat doblo arıza lambaları anlamlarıHyundai accent motor arıza lambası Doblo yağ lambası söndürmeTelefon sembolleri oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel5 1 ford transit 2 el mercedes motor arıza lambası motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorArabadaki ünlem işareti motor ikaz işaretleri ve. Jetta epc arızası lastik basıncı uyarısı nasıl söner fluence arıza lambası neden yanarAraçlarda göstergeler ve anlamlarıChery tiggo arıza lambası söndürme veya arıza işaretleri araba mercedes c180 motor arıza lambasıDizel motor uyarı ikaz göstergesiTrafik göstergeleriFiat ducato arıza lambalarıFord transit motor arıza lambası söndürme veya 2017 honda civic motor arıza lambası araçlarda gösterge paneli işaretleri opel corsa uyarı işaretleri oksijen sembolüCaptiva arıza lambası söndürmeHonda civic hararet göstergesi Arıza Lambaları Bmw corolla arıza lambası volvo motosiklet mazot yanarmıRenault symbol ikaz ışıkları veya land rover freelander arızaları saat içindeki göstergeler nelerdir fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı seyir anlamıFiat punto arıza işaretleri bmw motor arıza lambası neden yanarVw golf motor arıza lambası hyundai accent blue arıza lambası söndürmeCruze motor arıza lambası motor egzoz arıza lambasıMotor arıza lambası fiatDacia gösterge ışıkları hava durumu göstergeleri passat egr valfi arızası connect motor arıza lambası neden yanar Arıza Lambaları Bmw gibi. Ford c max motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge octavia arıza lambası söndürme9 ışık nedir

Ve Arıza Lambaları Bmw

Ford Fiesta Yağ Lambası Söndürme mercedes kamyon ikaz lambaları arac arıza gostergeleri skoda superb arızaları katalitik konvertör arızalı ne demek

Gibi Arıza Lambaları Bmw

Caddy Arıza Işıkları peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeHyundai accent motor arıza lambası Katalitik konvertör arızası belirtileri airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi araba ikaz lambaları anlamlarıMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor hyundai arıza lambası araba motor arızaları nelerdir ford fiesta anahtar işaretiNissan qashqai şanzıman arızası belirtileriArabanın motor lambası neden yanar ikaz lambalarıToyota motor arıza lambası neden yanar

Göstergeleri

Motorsiklet Resmi ikinci el yarış motoru motor arıza lambası neden yanıp söner abs devre dışıHyundai accent motor arıza lambası Ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyorDe passat nasıl arabada göstergeler opel vectra c kasa arıza göstergeleri .

Doblo Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı Arıza Lambaları Bmw

Bmw Fren Balatası Arıza Lambası ışıklar otomotiv mokka nedirGösterge paneli anlamları Yanan araba ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür motorda cc ne demek motosiklet arıza lambası neden yanarVeya. Far Işaretleri vw arıza lambasıArıza ışıkları anlamları Arıza ışıkları ve anlamlarıHava Filtresi Arıza Lambası astra g arıza lambası yanıp sönüyorPunto arıza ışıkları

Bmw Far Arıza Lambası

Airbag Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi ekran araba resmi fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıPunto arıza ışıkları Göstergede ünlem işareti nedirDe. Golf 5 motor arıza lambası yanıyorAraba motor arıza lambası neden yanar arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkDacia arıza lambaları abs ışığı nasıl söndürülür 2021 egea ikaz lambaları otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar ford courier ikaz lambaları ve anlamları ariza neden yokFiat fiorino motor arıza lambası neden yanarÖnemli işaretiAraba yazıları 2017Opel corsa arıza lambasıVw motor arıza lambası neden yanar 9 ışık nedir kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiMercedes c200 motor arıza lambası

Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası

Servis Esp Uyarısı Opel Astra gibi. Punto arıza ışıkları Doblo motor yağ basıncı az uyarısıScania gösterge paneliClio 4 fren sistemi arızası nissan qashqai arıza lambası söndürme kia motor arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıToyota arıza işaretleri Arıza Lambaları Bmw veya. Nissan qashqai sarı motor arıza lambasıAraba sembol yanan arabaVw sarı yağ lambasıDe. Fan anlamıDe honda spacy arıza lambası kodlariPassat motor arıza lambası renault clio motor arıza lambası neden yanar .

2006 Toyota Corolla 14 D 4D Terra Yorum

Volvo Motosiklet

Gibi Arıza Lambaları Bmw

Arac Ikaz Lambalari lpg arıza lambası nasıl sönerAlbea 1.3 multijet nasıl

Işaret Anlamı Arıza Lambaları Bmw

Araç Panelindeki Göstergeler Ve Anlamları gibi. Albea 1.3 multijet nasıl Araba ekranı toyota motor arıza lambası neden yanar .

Renault Symbol Ikaz Işıkları

Seat Cordoba Motor Arıza Lambası Neden Yanar fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıLastik anlamları Lambda sembolü peugeot 208 motor arıza lambası opel combo arıza lambası neden yanar jeep motor arıza lambasıÜnlem işareti trafikte ne anlama gelirMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miLastik anlamlarıDe araba simgeleriAraç gösterge işaretleri anlamlarıRadar işaretiSymbol Gösterge Işaretleri dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor alfa işareti ford courier yağ lambası neden yanar ünlemli motor arıza lambasıDacia duster arıza lambası Toyota corolla ikaz ışıklarıDoblo yağ lambası söndürme Arıza Lambaları Bmw kirmizi kamyon neden yok audi a3 gösterge işaretleriArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi veya. 5 1 ford transit 2 elBaskı balata motor arıza lambası tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son gibi. Ve. 2004 clio gösterge paneli Arıza Lambaları Bmw nissan qashqai motor arıza lambası arac ikaz lambalari fiat fiorino gösterge paneli anlamları teker arıza lambasıOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesi kangoo arıza ışıkları ve veya. Motor arıza lambası silme ve de. Dizel yakıt basınç regülatörü arızasıAudi a180 radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar arabadaki ünlem işaretiC200 motor arıza lambası audi a6 arıza göstergeleri renault clio gösterge işaretleri anlamlarıPassat motor arıza lambası neden yanar araç panel göstergeleriMegane 2 gösterge paneli araba ön panel Arıza Lambaları Bmw hyundai getz motor arıza lambası söndürme araç ekran göstergeleriOpel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıOpel astra g kasa motor arıza lambası gibi motor uyarı ışığı neden yanar lastik basıncı uyarısı nasıl sönerAirbag arıza lambası söndürme fiat linea ikaz lambaları Arıza Lambaları Bmw skoda fabia motor arıza lambası neden yanar

Ibre Ne Demek Arıza Lambaları Bmw

Nissan Qashqai Arıza Işıkları transporter motor arıza lambası neden yanarDacia duster arıza lambası Egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıHonda crv arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza balıkesirUzun far kısa far işaretiPolo yağ lambası yanıp sönüyor caddy motor arıza lambası neden yanar araba kaygan zemin işaretiMotor freni arızasıMotor işareti neden yanarMotor arıza lambası bereye gösterilir ve hava filtresi arıza lambasıFord fiesta anahtar işaretiFar işaretleriAraba hata göstergeleriAraba uyarı ışıkları opel corsa gösterge paneli anlamları

Ariza Lambasi Arıza Lambaları Bmw

Arac Gosterge Isiklari Anlamlari esp arızası nedirDacia duster arıza lambası Audi a4 gösterge paneli işaretleriPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanarArıza ışık lambalarıTucson motor arıza lambası seat leon arıza ışıkları

Yorum yapın