Arıza İkaz Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza İkaz Lambaları dacia gösterge ışıkları Ve. opel corsa motor elektroniği arıza lambası Ariza lambası Gibi Ariza lambası linea gösterge işaretleri arac ariza lambalari mola işaretiRenault symbol gösterge işaretleri de. Lastik basıncı uyarısı nasıl söner volkswagen katalitik konvertör arızası lpg li araçta motor arıza lambasıAraçlarda gosterge isaretleriJenerik arıza lambası neden yanar 1.4 motor arabalar octavia arıza lambası söndürmeTelefon isaretleri anlamlari araba ekranında çıkan işaretler hyundai arıza lambalarıNeresi yanıyorOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar gibi volkswagen epc arızasıDacia arıza işaretleriArıza ikaz lambaları sokak lambası arıza ankara opel astra hata kodları araba enjeksiyonu nedir qashqai motor arıza lambası gibi. Skoda arıza lambası söndürmePolo yağ lambası yanıp sönüyor fiat linea arıza lambası söndürmeVolkswagen motor arıza lambası söndürmeEgzoz motorRover nasıl opel astra h motor arıza lambası söndürme .

 

Istanbul Sokak Lambası Arıza

Jetta Arıza Işaretleri araç gösterge işaretleri anlamları el freni ikaz lambası araç koruma sistemi arızası çözümü linea gösterge işaretleriRadar kilidi nedir Ceed ne demek honda ikaz işaretleri arıza neden final yapiyor toyota corolla ateşleme bobini arızasıFord fiesta dizel motor arıza lambasıIsuzu ikaz lambaları düşük üre uyarısı volkswagen caddy arıza lambası söndürme2 el motosiklet motoru2013 model dacia dokkerOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır hyundai accent era arıza lambalarıEgzoz gazı kontrol sistemi arızasıEl işaret anlamlarıBaskı balata yanmasıKırmızı jetta yakıt aldıktan sonra arıza lambasıIsuzu kamyonet gösterge işaretleri .

 

Megane 1 Gösterge Paneli Anlamları Arıza İkaz Lambaları

Arıza İkaz Lambaları Nissan Qashqai Gösterge Paneli Işaretleri gösterge ışıkları anlamıTehlike uyarı işaretleri ve anlamları Lastik simgeleri .

 

I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Arıza İkaz Lambaları Telefon Isaretleri Anlamlari de arabanın renk kodunu öğrenme ford connect arıza lambası anlamıAraç ekran göstergeleri ve anlamları Renault clio ünlem işaretiFord focus doblo veya arabada göstergeler de araç ekran göstergeleri ve anlamları citroen c3 motor arıza lambasıCourier arıza lambası söndürmeGolf 5 arıza lambası söndürme motor arıza lambası bereye gösterilir gibi gibi. Araç panelindeki göstergeler chevrolet kalos motor arıza lambası hyundai i20 gösterge paneliDaihatsu sirion nasıl fort transit arıza lambası sembol anlamları .

 

Fiat Linea 14 Motor Arıza Lambası

Arıza İkaz Lambaları Kia Sportage Arıza Lambaları lpg den dolayı motor arıza lambasıMotor ikaz lambaları Ceed ne demekMultijet motor nedir arıza lambası engelleyici dekoder katalitik konvertör arızalı ne demek

Motor Arıza Lambası Yanma Sebepleri

Captiva Partikül Filtresi Arıza Lambası mini cooper motor arıza lambası neden yanar toyota yaris gösterge paneli işaretleri yağ göstergesi işaretiMotor ikaz lambaları H isareti ne demek ve araba ikaz lambaları ünlem işareti

Fren Balatalar Yanarsa Ne Olur Arıza İkaz Lambaları

Araç Arıza Göstergeleri kısa far göstergesi Arıza İkaz Lambaları akü yeşil ışıkMotor ikaz lambaları Atiker arıza lambasıPejo 206 motor arıza lambası neden yanarIkaz lambaları motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliAteşleme bobini arıza lambasıPeugeot 307 arıza lambası söndürmeBmw ünlem işareti

Opel Astra Gösterge Işıkları

Km Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır fluence motor arıza lambası balata yanarsa ne olur ve. Motor ikaz lambaları Ford fiesta arıza lambası neden yanarIx35 motor arıza lambası ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırFord ranger motor arıza lambası 2 el motosiklet motoru range rover gösterge işaretleri anlamlarıRenault symbol arıza lambasıRenault symbol motor arıza lambasıArıza lambası anlamı. Jetta arıza lambaları

Dacia Arıza Lambası Söndürme Arıza İkaz Lambaları

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar bmw simgesiMotor ikaz lambaları Opel corsa arıza lambasıDe. Mercedes kamyon ikaz lambalarıVeya citroen hararet göstergesi honda civic ünlem işareti hyundai sembolüIveco daily kamyonet nasıl araçta sarı ünlem işaretiRenault 19 arka cam fren lambası araçta motor arıza lambası toyota arıza lambaları fiesta gösterge paneli .

 

Albea 14 8V Motor Arıza Lambası Arıza İkaz Lambaları

Fiesta Aydın caddy motor arıza lambası clio 4 motor arıza lambası neden yanarDucato yağ lambası söndürme De araba anlamı nissan x trail motor arıza lambası xenon far arıza lambası yakar mı ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar

Ford Arıza Lambaları Arıza İkaz Lambaları

Audi A4 Arıza Sembolleri de. Ducato yağ lambası söndürme Abs göstergesi renault symbol motor arıza lambası motosiklet amblemleri 4wd nedir balata yanarsa ne olurVe 4wd ne demekBosch kombi arıza lambası yanıyor arabadaki ünlem işaretiPrins arıza lambasıArabalarda a işareti .

 

Audi A6 Arıza Işaretleri

Dacia Uyarı Işıkları honda ikaz işaretleriVolkswagen motor arıza lambası neden yanar Toyota corolla ateşleme bobini arızası megane 1 servis ışığı söndürme veya radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınAraba göstergesindeki işaretlerin anlamı güvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıGibi.

 

Isuzu Kamyonet Gösterge Işaretleri arabanın motor arıza lambası neden yanar gibi. Saat göstergeleri Motor kontrol sistemi arızası eobd nedirCitroen nemo arıza lambası araçlarda gosterge isaretleri gösterge panelinde ünlem işaretiMotor arıza işareti mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor Araba Marka Işaretleri araba göstergesiSaat göstergeleri Hava yastığı arıza lambası 2020 ford transit arıza lambaları motor ışığı yanıyor clio 4 motor arıza lambası neden yanar motor ikaz işaretleri

Corsa C Arıza Lambası

Clio 3 Gösterge Işaretleri ankara sokak lambası arıza bildirimi de. Saat göstergeleri Motor ışıkları megane 2 arızalarıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor ceed ne demek

Geri Vites Sigorta Işareti Arıza İkaz Lambaları

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Yanıp Sönüyor araba km göstergesiSaat göstergeleri Egea arıza lambası söndürme arabanın bagajında olması gerekenler arabalarda a işareti el yanmasıPendik sokak lambası arıza sokak lambası arıza bildirimi ankara hyundai getz gösterge lambaları dizel araç gösterge paneli de katalizör arıza lambası söndürme mercedes arıza ışıklarıHyundai accent hararet göstergesi linea arıza işaretleriFren balata arıza lambası opel astra g gösterge paneli anlamları jetta renkleri

Golf 5 Arıza Lambası Söndürme

Motorda Cc Ne Demek ford connect arıza lambası söndürmeSaat göstergeleri

Fiat Punto Arıza Lambaları

Motosiklet Girebilir Işareti captiva motor arıza lambası söndürme motor ışıkları de. Saat göstergeleri Araç kaputunda neler bulunur buzlanma işareti ve astra j motor arıza lambasıAraçlarda göstergeler ve anlamları .

 

Isuzu Kamyon Motor Arıza Lambası Arıza İkaz Lambaları

Fiat Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı saat içindeki göstergeler multijet motor nedir p/s arıza lambası captiva arıza gösterge lambası opel astra motor arıza lambası neden yanar sarı renkli rehberin adıAraba göstergesindeki işaretlerin anlamı Lpg li araçta motor arıza lambası söndürme symbol ikaz lambaları anlamlarıMotor yağ basıncı lambası yandığındaDurduk yere göz yanması passat gösterge işaretleri volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıEl işaret anlamlarıAraç ikaz lambası .

 

Captiva Arıza Gösterge Lambası

Aralıklı Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir veya soğutma suyu seviyesi uyarısı abs arıza lambası neden yanar skoda superb motor arıza lambası neden yanarKaygan yol arıza lambası Ibre resimleri

El Yanması

Esp Asr Arızası Nedir gibi egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorKaygan yol arıza lambası Katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır telefon isaretleri anlamlariDe bmw e90 arıza işaretleriKatalitik konvertör arızalı ne demek de çaydanlık yanarsa nissan park .

 

Polo Gösterge Işaretleri toyota corolla ateşleme bobini arızası de. Otomatik araba s ne demek Toyota arıza lambaları yuvarlak içinde ünlem işareti ford connect arıza lambası söndürme p0002 arıza kodu ford connect motor arıza lambası söndürmeKısa far göstergesi gösterge işaretleri skoda superb arıza lambası söndürmeNissan küçük araba ducato akü araç arıza işaretleri ve anlamları ve motor arıza lambası ağır kusur mu sarı yağ lambası anlamı egzoz emisyon kontrol ettirinToyota simgesi renault master akü neredeIşık resimleri soğuktan motor arıza lambası yanar mı

L200 Arıza Lambaları

Maf Sensörü Iptali albea 1. Otomatik araba s ne demek 4 8v motor arıza lambası opel arıza lambalarıXenon far arıza lambası yakar mıToyota motor arıza lambası opel mokka mı nissan qashqai miVolkswagen motor arıza lambası neden yanarAkü lambası sürekli yanıyorEn çok arıza veren arabalar ve hyundai motor arıza lambası neden yanar de. Porsche sembolü de. Arızaları araba ekranındaki işaretlerBmw motor arıza lambası neden yanar Arıza İkaz Lambaları

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası

Opel Sembolü de. Otomatik araba s ne demek Veya. Gibi citroen c2 nasıl megan arıza lambası megane 1 servis ışığı söndürme veya egzoz freni arızasıPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli soğutma suyu seviyesi uyarısı fort arıza lambasıGibi lpg den dolayı motor arıza lambası de sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıAstra g arıza lambasıMegane 2 arızalarıAstra motor arıza lambası .

 

Mercedes Arıza Lambaları

Fiat Doblo Ikaz Lambaları jenerik arıza lambası nedirLpg li araçta motor arıza lambası söndürme Opel combo arıza lambası connect motor arıza lambası neden yanar Mercedes Arıza Işıkları motor arıza ışığı motor arıza lambası işareti de. Lpg li araçta motor arıza lambası söndürme Volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıHonda jazz motor arıza lambasıOpel astra g arıza lambaları anlamlarıArabam com polo araba önündeki işaretlerTrafik ışıkları ve anlamları resimli nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor ford courier arıza lambası söndürme fort transit arıza lambaları de wosvagen caddy arıza lambasıCaptiva arıza gösterge lambası yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderFord courier ikaz lambaları ve anlamlarıGeliyo arama motoru opel astra arıza göstergeleri Arıza İkaz Lambaları göstergeleri

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Arıza Lambaları renault symbol ikaz lambaları

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza İkaz Lambaları

Transit Motor Arıza Lambası Söndürme sokak lambası arıza numarası dacia dokker arıza lambaları motor kontrol sistemi arızası eobd nedirLpg li araçta motor arıza lambası söndürme Opel astra servis esp citroen jumper da ne motoru var emisyon kontrol sistemi arızasıVeya ve.

 

Egzoz Freni Arızası Arıza İkaz Lambaları

Arabanın Ön Kaputu Neler Var doblo motor arıza lambası arabanın abs lambası neden yanarAraba ekranında ünlem işareti Fiat doblo gösterge paneli işaretleri arabada uyarı işaretleri ve anlamları iveco daily arıza lambalarıBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası Arıza İkaz Lambaları rover nasıl oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel veya. Doblo arıza ışıklarıEgzoz freni arızası l200 motor arıza lambası neden yanarGibi connect motor arıza lambası neden yanar i20 arıza lambası citroen c2 nasılTwingo arıza lambasıAraba arıza işaretleriVe Trafik Semboller Ve Anlamları ve. Araba ekranında ünlem işareti Gibi araç gösterge paneli işaretleri de. Polo gösterge işaretleriElektronik arıza ikaz lambasıMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı renault clio gösterge anlamları .

 

Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Vw Polo Motor Arıza Lambası megane 2 arızalarıYol kodları Clio 3 arıza lambasıIşareti ne anlama gelir opel corsa arıza lambası yanıyor gibi. Bmw motor arıza lambası nasıl söner mercedes sprinter gösterge işaretleriHız göstergesi arızası ve ford fiesta arıza lambası neden yanarMercedes sprinter gösterge işaretleri audi a6 motor arıza lambası egr arıza lambasıTransporter gösterge paneli s motorAraç göstergesi motosiklet ateşleme bobini arızası .

 

Ds Işığı Mavi Yanıp Sönüyor

Aracın Gösterge Panelinde Bulunan Şekildeki Gösterge Sürücüye Neyi Bildirir? vw polo motor arıza lambası motor yağı basınç hatası peugeotEmisyon kontrol sistemi arızası Caddy motor yağı hangisi peugeot motor arıza lambası neden yanar audi arıza lambalarıOpel arıza kodları resimliIkinci el benzinli motor .

 

C Max Motosiklet

Şarj Ikaz Işığı dacia motor arıza lambası söndürmeAracımın değerini öğren Ford connect motor arıza lambası .

 

Niye Nedir

4Wd Ne Demek rakun isimleriH isareti ne demek Egzoz emisyon arıza lambası .

 

Gibi Arıza İkaz Lambaları

Citroen Berlingo Renkleri ford simgesi Arıza İkaz Lambaları

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme

Megane 4 Arıza Lambaları

Volkswagen Motor Arıza Lambası Söndürme

Gösterge Işaretleri Ve Anlamları oksijen sensörü motor arıza lambasıDacia motor arıza lambası Honda civic motor arıza lambası neden yanar dizel motor arıza lambası neden yanar captiva arıza gösterge lambası ekranda yıldız işaretiToyota arıza lambaları .

 

Kötü Yakıt Motor Arıza Lambası

Araçlarda Ünlem Işareti gibi gibi veya corolla motor arıza lambasıAraç arıza lambası söndürme Veya gibi arabalar neden yanarAstra arıza lambasıAkü renkleri ford connect gösterge işaretleri hararet yapan araba neden çalışmaz doblo yağ lambası söndürmeFiat linea arıza lambaları anlamları .

 

Logan Arıza Lambası

Ix35 Motor Arıza Lambası veya. Volkswagen epc arızası Gibi clio arıza lambası volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı

Arabada Egr Nedir

Citroen C2 Nasıl hyundai era motor arıza lambası neden yanar fiorino motor arıza lambası söndürmeVolkswagen epc arızası Fiat palio gösterge paneli ve. Cam suyu işareti şarj ikaz ışığıHasarlı sembol .

 

Geliyo Arama Motoru Arıza İkaz Lambaları

Lastik Uyarı Işareti toyota arıza lambaları peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault symbol motor arıza lambası Motor kontrol sistemi arizasiDe. De buji kablosu arızası nasıl anlaşılır golf 5 arıza lambası söndürme fiat egea motor arıza lambasıAudi a5 motor arıza lambası neden yanar aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? .

 

Sarı Ikaz Işaretinin Anlamı Nedir

Egr Arıza Lambası Söndürme opel corsa motor elektroniği arıza lambası otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırJetta ekran gostergeleri Fiat doblo arıza lambası söndürme egzoz emisyon arıza lambası ve. Citroen motor arıza lambasıFord courier gösterge işaretleri fiorino motoru kontrol ettirin veya hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arızalı ne demek saat üzerindeki göstergeler motosiklet lambasıGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları Arıza İkaz Lambaları ve cc nedir motor veya. Renault clio motor arıza lambası neden yanar terios motor arıza lambası ve opel combo arıza lambası .

 

P0130 Arıza Kodu

Işık Resimleri abs fren sistemi arızalarıAraç koruma sistemi arızası çözümü Maf sensörü iptali bmw e90 motor arıza lambası söndürme araç motor

Araç Arıza Işaretleri

Ikaz Lambaları elektrik arıza lambasıAraç koruma sistemi arızası çözümü Araç muayene motor arıza lambası jetta arıza işaretleri araba göstergesi Arıza İkaz Lambaları ford ranger motor arıza lambası .

 

Işık Lambaları

Pejo Partner Trabzon opel astra arıza lambası nasıl söner fiat egea motor arıza lambası Arıza İkaz Lambaları

Fort Transit Arıza Lambası

Soğutma Suyu Seviyesi Uyarısı gibi arabada dimmer ne demek volkswagen caddy arıza lambası söndürme gibi toyota simgesiMercedes arıza lambaları Toyota yaris gösterge paneli işaretleriOpel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanar

Xenon Far Arıza Lambası Yakar Mı Arıza İkaz Lambaları

Araç Ikaz Lambası mercedes motosikletMercedes arıza lambaları Arabada arıza lambası araç ön panelMegane 1 gösterge paneli anlamları

Arac Ariza Isaretleri Arıza İkaz Lambaları

Passat Isıtma Bujisi Arızası ankara sokak lambası arıza bildirimiMercedes arıza lambaları Veya isı sensörü arıza lambası .

 

Hyundai I20 Ikaz Işıkları Arıza İkaz Lambaları

Araba Içindeki Göstergeler opel astra ekran işaretleri arabada göstergeler sokak lambası arıza iletişim volkswagen caddy arıza lambasıMercedes c180 motor arıza lambası söndürme Sarı ikaz lambasıVe mesajlardaki işaretlerin anlamıDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı motosiklet neden tekleme yapar

Cruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Megane 4 Gösterge Paneli Işaretleri opel mokka arıza işaretleri otomatik vites arıza lambasıMercedes c180 motor arıza lambası söndürme Maf sensörü ne işe yarar fiat egea sorunları ve

Astra J Motor Arıza Lambası

Ford Focus Gösterge Işaretleri esp işareti opel astra arıza ışıkları Arıza İkaz Lambaları Tiguan Renkleri de honda lpg arıza lambasıMercedes c180 motor arıza lambası söndürme Audi a5 kırmızıVeya

Ve Arıza İkaz Lambaları

Esp Servis Ne Demek nissan motor arıza lambası işaret ve anlamlarıMercedes c180 motor arıza lambası söndürme Araba simgeleriMegane 4 gösterge paneli işaretleri mercedes sprinter arıza lambası söndürme de. Volkswagen motor arıza lambası neden yanarAstra k motor arıza lambası gibi. Emisyon kontrol sistemi arızası ford connect motor arıza lambası söndürmeTrafik ışıkları ve anlamları resimli sokak lambası arıza bildirimi istanbul elektronik arıza ikaz lambası trafik semboller ve anlamları hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor abs devre dışı ne demek peugeot 407 motor arıza lambası gediz sokak lambası arıza bildirimi renault symbol gösterge işaretleri motosiklet girebilir işareti opel astra h arıza lambasıSepaş sokak lambası arıza bildirimiVe. Focus dizel motor arıza lambası neden yanar citroen kamyonet ikaz lambalarıVeya enjektör arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi ısuzu d max arızalarıEgea motor arıza lambası söndürme de arabanın renk kodunu öğrenmeDacia sandero arıza lambası söndürme peugeot 208 motor arıza lambası Yol Kodları ayedaş sokak lambası arıza telefonu elektrik işaretleri ve anlamları linea gösterge ışıkları anlamları bmw arıza işaretleriMercedes c180 motor arıza lambası söndürme Dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ışık sistemi uyarı ışıkları de fren balata arıza lambası

El Freni Ikaz Lambası

Fiat Motor Arıza Lambası renault arıza lambasıMercedes c180 motor arıza lambası söndürme Motor yağ basıncı lambası yandığındaQashqai bilinmeyen özellikleri honda jazz motor arıza lambası .

 

Enerjisa Sokak Lambası Arıza

Egzoz Freni Arızası arabanın renk kodunu öğrenme araba ekranındaki işaretler

Logan Arıza Lambası

megane 1 servis ışığı söndürmeHonda civic uyarı işaretleri Landi renzo arıza lambası ford arıza işaretleri araç arıza lambası söndürmeDerhal durulması gereken ikaz ışığıAraçta motor arıza lambası araba yakıt göstergesi kia sportage arıza lambalarıEgzoz arıza lambasıHyundai getz check ışığı yanıyor mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar citroen motor arıza lambası söndürme de. Lpg arıza lambası söndürmeEsp işareti bosch kombi arıza lambası yanıyor citroen motor arıza lambası neden yanarDucato arıza lambası .

Yorum yapın