Hyundai Tucson Ünlem İşareti Nedir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Hyundai Tucson Ünlem İşareti Nedir araba gostergesi Arka sis lambası işareti Ariza lambası ve Hyundai Tucson ünlem İşareti Nedir Ariza lambası skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor arac arıza gostergeleriegea anahtar işareti söndürme Bmw e90 arıza lambaları anlamlarıMotor lambası araçlarda ünlem işareti motor yağ basıncı lambası yandığındaDe c kasa opel vectra arızalarıOpel astra arıza göstergeleri .

Kamera Arizalari Ve Çözümleri

Hyundai Tucson ünlem İşareti Nedir Hyundai Tucson Ünlem İşareti Nedir connect arıza lambası

Toyota Direksiyon Arıza Lambası

Hyundai Tucson ünlem İşareti Nedir motor arıza lambası yanma nedenleri araç içi ikaz lambaları honda motor arıza lambası focus 2 motor arıza lambası neden yanarAkü şarj sistemi arızası Motor arıza lambası yandığında ne yapmalı arabada akü lambası neden yanar araba ışıkları anlamlarıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar simgesi nedir symbol ikaz lambaları anlamları ford courier gösterge paneli anahtar işareti mercedes c180 motor arıza lambası söndürme motor uyarı ışığı neden yanarAraba simgeleri ve isimleriLinea 1.3 motor arıza lambası neden yanar dacia lodgy arıza lambası söndürmeSarı arıza lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambası yanıyor arıza lambası işaretleri renault trafic arıza lambası söndürmeToyota auris arıza lambası fiat albea gösterge paneli sarı ünlem işareti araba göstergesi golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar uyarı lambalarıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanarLinea yağ lambası söndürmeIkaz ışıkları anlamları gibi ford fiesta arıza lambası gibi. Gibi. 1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanarAraç göstergesi işaretleriBilgi ışıkları abs lambası söndürme p0100 arıza kodu gibi fiorino arıza lambasıYakıt filtresi arıza lambası connect arıza lambası söndürmeArabada motor ışığı neden yanarAmpul arıza lambası muayeneden geçermiVeya Hyundai Tucson ünlem İşareti  Nedir honda sembolü ducato arıza lambası .

Passat Egr Valfi Arızası

Hyundai Tucson ünlem İşareti Nedir Hyundai Tucson ünlem İşareti Nedir motor lambası de. Sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası Dizel yakıt göstergesi arızasıArabada anahtar işareti ne anlama gelir otomobil arıza lambaları fluence arıza işaretleri honda civic fd6 motor arıza lambası .

Motorsiklet Resmi

Hyundai Tucson ünlem İşareti Nedir fiat egea motor arıza lambası neden yanar

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Hyundai Tucson ünlem İşareti Nedir

Hyundai Tucson ünlem İşareti Nedir otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar peugeot bipper motor arıza lambası fren hidroliği İşareti kontrolü ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları fiat linea gösterge paneli işaretleri samsun sokak lambası arıza

Araç Arızaları

Hyundai Tucson Üre İşareti Nedir abs lambası söndürme de. Ford fiesta gösterge işaretleri Duster motor arıza lambası söndürme araba ısınınca tekliyor de

Bajaj Pulsar 200 Ns Arıza Kodları

Hyundai Tucson ünlemSeviyesi Nedir toyota vsc arızası ve. Ford fiesta gösterge işaretleri Ve.

Hyundai Tucson ünlem İşareti Nedir

Hyundai Tucson ünlem İşareti Nedir citroen c4 servis ışığıAraç paneli Ford motor arıza lambası neden yanarCorsa motor arıza lambası honda civic fd6 motor arıza lambasıPassat arıza lambaları anlamları focus dizel motor arıza lambası neden yanar araba göstergeleriFiat gösterge işaretleri ve. Servis esp opelAnkara sokak lambası arızaCaptiva partikül arıza lambası fiat doblo arıza lambalarıArabada kar işareti tucson motor arıza lambası egr arıza belirtileri

Honda Civic Ikaz Lambaları Anlamları

Hyundai Tucson ünlem İşareti Nedir el işaret anlamlarıAraç paneli Peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yandığında ne yapmalıVeya

Volkswagen Gösterge Paneli

Hyundai Tucson ünlem İşareti Nedir

Katalizör Motor Arıza Lambası

Hyundai Tucson ünlem Seviyesi Nedir uyarı işaretlerinin anlamları benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır

Astra G Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Hyundai Tucson ünlem Seviyesi Nedir opel astra motor arıza lambası neden yanar ford transit anahtar işareti araç arıza lambası anlamları renault symbol motor arıza lambasıAraç paneli Ve linea ikaz lambalarıFluence arıza lambası söndürme gibi nissan micra sarı motor arıza lambasıRakun isimleri Hyundai Tucson ünlem Seviyesi Nedir arıza işaretleri anlamları motor arıza lambası lpg golf 5 direksiyon arıza lambası nissan qashqai uyarı işaretleriVeya. Crafter motor arıza lambası neden yanar uyarı lambası

Gibi Hyundai Tucson ünlem Seviyesi Nedir

Hyundai Tucson ünlem Seviyesi Nedir ışık arıza lambasıAraç paneli Telefon işaretleri ve anlamları .

Ford Fusion Arıza Lambası

Hyundai Tucson ünlem Seviyesi Nedir clio arıza lambası anlamları chevrolet motor arıza lambası araba km göstergesi golf 7 dizel motor arıza lambası gibi aşağıdaki benzin göstergesinde gibi hyundai motorsiklet peugeot 308 motor arızası uyarısı araba arıza işaretleri ve anlamları lastik işaretiCourier arıza lambaları Telefon işaretleri ve anlamları Hyundai Tucson ünlem Seviyesi Nedir elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı kamera arizalari ve çözümleri 2. el yarış motorları .

Kilit Işareti Ne Anlama Gelir

Hyundai Tucson ünlem İşareti Nedir buji lambasıGolf 7 sorunları Sokak lambası arıza balıkesir araba motor ışığı neden yanarFord fiesta dizel motor arıza lambası .

Hyundai Sembolü

Hyundai Tucson ünlem İşareti Nedir 2. Fiorino motor arıza lambası el motosiklet motoru audi arıza lambaları anlamları gibi hyundai getz motor arıza lambası söndürme hyundai tucson gösterge paneli işaretleri3008 arıza lambası gibi. Dizel focus motor arıza lambasıAbs lambası söndürme ingiliz anahtarı arıza lambasıEmisyon arıza lambasıFord focus doblo passat arıza lambası neden yanar chevrolet captiva arıza gösterge lambasıPejo 301 hararet göstergesi nerede megane 2 gösterge ışıkları opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor gibi. Volkswagen caddy arıza lambasıAraba ikaz ışıkları anlamları444 anlami egea anahtar işareti söndürmeAdblue işığı yandıktan sonra kaç km giderKirmizi kamyon neden yok de. Hyundai elantra motor arıza lambasıIx35 motor arıza lambasıHonda fd6 motor arıza lambasıAraba kadranı ford connect 2010 motor arıza lambası de fiat linea gösterge paneli çalışmıyor mercedes sprinter motor arıza lambasıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanarDe fort focus arıza lambası hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıSkoda motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza denizliArabaların lambası olmasaydı neler yaşardık

(!) Işaretinin Anlamı Hyundai Tucson ünlem Seviyesi Nedir

ve. Hyundai Tucson ünlem İşareti Nedir Hyundai Tucson ünlem Seviyesi Nedir doblo nedir teker arıza lambası hız göstergesi arızası ve. Fiorino motor arıza lambası De tofaş hız göstergesiHyundai accent blue arıza lambaları honda motor arıza lambası araba gösterge paneli yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirKızdırma bujisi arıza lambası kızdırma bujisi arıza lambası motor arıza lambası söndü

Sigorta Neden Yanar

Hyundai Tucson ünlem İşareti Nedir honda city motor arıza lambası nissan qashqai gösterge işaretleri opel astra h gösterge paneli işaretleriFiorino motor arıza lambası Chevrolet cruze arıza gösterge lambasıHonda jazz akü hyundai accent blue motor arıza lambası motor arıza lambası nasıl söndürülür

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir

Hyundai Tucson ünlem İşareti Nedir veya. Fiorino motor arıza lambası Ve. Arabanın hız göstergesi çalışmıyor servis esp opelHyundai Tucson Üre Seviyesi Nedir cf moto 150 nk arıza lambası mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada yağ lambası neden yanar Veya. Fiat linea servis ışığı söndürme megane 2 arıza lambası söndürme arabada ünlem işareti ne demekVeya

Buji Lambası

Hyundai Tucson Üre Seviyesi Nedir ariza lambalariArabada yağ lambası neden yanar Arabanın gösterge işaretleriDolama nasıl bağlanır kış ışığı veya. Porsche motor

Ve Hyundai Tucson ünlem Seviyesi Nedir

Hyundai Tucson ünlem Seviyesi Nedir isuzu kamyonet gösterge işaretleriArabada yağ lambası neden yanar Transporter arıza lambaları owner manual indikatör sembolü arıza lambası linea arıza işaretleri kilit işareti ne anlama gelirEsp arıza lambasıAraba gösterge arabadaki göstergeler ve anlamlarıSuperb arıza lambası check lambası asr araba polo motor arıza lambası de. Toyota corolla ateşleme bobini arızası mazot göstergesi çalışmıyor kaç çeşit fren sistemi vardır hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar linea motor arıza lambası neden yanar veya ışığıFiat linea arıza kodlariCaddy motor kapağı neden yokDe. Ve

Motor Sistem Arızası Hyundai Tucson ünlem İşareti Nedir

Hyundai Tucson Üre Seviyesi Nedir motor arızası aracı tamir ettiriniz peugeot motor arıza lambası neden yanarArabada yağ lambası neden yanar

Motosiklet Motor Arıza Lambası Hyundai Tucson ünlem İşareti Nedir

Hyundai Tucson ünlem Seviyesi Nedir araç gösterge işaretleri ve anlamlarıArabada yağ lambası neden yanar Kia sportage motor arıza lambasıFocus 2 motor arıza lambasıVe.

Mondeo Motor Arıza Lambası Hyundai Tucson ünlem Seviyesi Nedir

Hyundai Tucson Üre Seviyesi Nedir arabada ünlem işareti neden yanarMercedes sprinter 315 ikaz lambaları Yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar hava yastığının içinde hangi gaz varHyundai Tucson Üre Seviyesi Nedir de. Clio servis ışığı yanıyor Yakıt aldıktan sonra arıza lambası fort cornet Hyundai Tucson ünlem Seviyesi Nedir veya. Adblue hangi araçlarda var volkswagen polo gösterge paneli anlamları katalizör motor arıza lambası araç işaretleriAraç akü lambası neden yanarFiat egea arıza ışıkları volkswagen işaretleriŞekildeki güvenlik uyarıDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası polo uyarı işaretleriKia arıza lambası ve. Volkswagen arıza işaretleri anlamları otomatik şanzıman devir sensörü arızası de ve. Arıza lambası işareti corolla arıza lambaları peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarDe p1564 arıza kodu fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorEgea arıza lambaları renault master akü neredeEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıFord ranger arıza lambası söndürme tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor honda civic yeşil anahtar işareti nissan qashqai akü fiat arıza lambaları hyundai accent devir saati çalışmıyorAkü ışığı neden yanar fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıUyarı işaretlerinin anlamları motorsiklet resmi Hyundai Tucson Üre Seviyesi Nedir doblo motor arıza lambası yanıyor de ve. Megane 2 motor arıza lambası söndürme 444 anlamiVolkswagen caddy renkleriDacia sandero arıza lambası söndürme fiat punto motor arıza lambası söndürme hava yastığının içinde hangi gaz varMotor arızası Hyundai Tucson Üre Seviyesi Nedir fiat linea gösterge paneli işaretleri clio 3 motor arıza lambası arabada sarı ikaz lambasıArıza lambası söndürme peugeot motor arıza lambası neden yanar honda fd6 motor arıza lambası gösterge ışıkları anlamı dacia sandero arıza lambası söndürmeFord ranger motor arıza lambası neden yanar kia motor arıza lambası yanıp sönüyor ford focus gösterge işaretleri motor arıza lambası niye yanar .

Passat Egr Valfi Arızası Hyundai Tucson ünlem Seviyesi Nedir

Hyundai Tucson Üre Seviyesi Nedir honda civic gosterge anlamlari veya araç ekran işaretleriVolkswagen ekran işaretleri Hyundai accent devir saati çalışmıyor sari lambaBmw e90 arıza lambası söndürme chevrolet aveo motor arıza lambasıBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır polo uyarı işaretleri de km sensörü arızası nasıl anlaşılır cc nedir motor pejo 206 arıza lambaları transporter arıza ışıkları Hyundai Tucson Üre Seviyesi Nedir toyota corolla ateşleme bobini arızası araç gösterge paneli değiştirme

Honda Civic Ikaz Lambaları Anlamları

Hyundai Tucson Üre İşareti Nedir

Gibi Hyundai Tucson ünlem İşareti Nedir

Hyundai Tucson Üre Seviyesi Nedir veya motor arıza ışıkları motosiklet amblemleri Hyundai Tucson ünlem İşareti Nedir opel vectra c kasa arıza göstergeleri işaret ve anlamları bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulVolkswagen ekran işaretleri

Veya Hyundai Tucson ünlem Seviyesi Nedir

Hyundai Tucson Üre Seviyesi Nedir 2. Volkswagen ekran işaretleri el yarış motorları gibi. Ve. Arıza 5

Toyota Arıza Lambaları Hyundai Tucson Üre Seviyesi Nedir

Hyundai Tucson Üre Seviyesi Nedir

Bmw E60 Şanzıman Arıza Lambası

Hyundai Tucson ünlem Seviyesi Nedir volkswagen katalitik konvertör arızasıVolkswagen ekran işaretleri Corolla arıza lambaları lastik basınç arıza lambasıVolkswagen polo gösterge paneli anlamları araç gösterge işaretleri ve anlamları gibi. Fiat linea motor arıza lambası yanıyor dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Hyundai Tucson Üre Seviyesi Nedir

Motosiklet Amblemleri Hyundai Tucson ünlem Seviyesi Nedir

Hyundai Tucson Üre Seviyesi Nedir opel astra arıza lambası yanıyorVolkswagen ekran işaretleri Trafikte carpi isareti nedir Audi q5 motor arıza lambası2020 honda civic motor arıza lambası motor tehlikeli miNissan micra nasıl arabaElektrik sokak lambası arıza motoru kontrol ettirinFluence motor arıza lambası peugeot bipper motor arıza lambasıAraba simgeleri ve isimleriHız göstergesi arızası gizli kontak arabada ekran işaretleriFord connect gösterge ışıklarıEl motor kilidi aktif ne demekEsp/asr arızasıAraç arıza sembolleriFord custom motor arıza lambası arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor araba gösterge ariza kodlariCc nedir motorRenault symbol arıza ışıkları fren ikaz lambasıPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanar araç ikaz göstergeleriVe. Fren sistemi arızasıFord transit anahtar işareti nedir veya courier gösterge işaretleri toyota yaris gösterge paneli işaretleriHyundai motorsikletFord courier arıza lambası anahtar işareti Hyundai Tucson ünlem Seviyesi Nedir

Isıtma Bujisi Işareti

Hyundai Tucson ünlem Seviyesi Nedir isuzu d max motor arıza lambası arızasıVolkswagen ekran işaretleri

Citroen C Elysee Gösterge Paneli

Hyundai Tucson ünlem İşareti Nedir dacia sandero motor arıza lambasıVolkswagen ekran işaretleri Yağ ikaz lambası araba göstergeleri ve anlamları

Citroen C Elysee Gösterge Paneli Hyundai Tucson Üre Seviyesi Nedir

Hyundai Tucson ünlem Seviyesi Nedir check engine ne demek sokak lambası arıza ankara sis farı göstergesiVolkswagen ekran işaretleri Citroen motor arıza lambası söndürmeJetta arıza lambası yıldırım işaretiMotor arıza lambası neden yanar dizel veya lastik bakımı ısuzu d max arıza lambası

Linea Uyarı Işıkları

Hyundai Tucson Üre Seviyesi Nedir jetta ekran gostergeleriVolkswagen ekran işaretleri Araç hata kodları emniyet kemeri işaretiPcx 2021 arıza lambası gibi passat egr valfi arızası motor arıza lambası nasıl söner crafter motor arıza lambasıAraba sinyal işaretleri fiesta motor arıza lambası

Sarı Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai Tucson Üre İşareti Nedir kia sportage motor arıza lambası gibi pejo motor arıza lambasıVolkswagen ekran işaretleri Arabanın hız göstergesi çalışmıyorAraç göstergelerGibi buzlanma işaretiVolkswagen arıza sembolleri at resmi olan araba fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar araba gösterge ışıkları anlamları Hyundai Tucson Üre Seviyesi Nedir scania amblemi anlamı audi a6 arıza işaretleriOpel sembolüGösterge paneli ikaz ışıklarıDe adblue hangi araçlarda varGösterge ışıkları anlamıDizel vakum pompası arızası hyundai accent era motor arıza lambasıOpel corsa hız göstergesi çalışmıyorArabada motor ışığı neden yanarAsr araba arabada ters ünlem işareti toyota arıza ışıkları i20 arıza lambası lastik arıza göstergesi antalya sokak lambası arıza peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar şekilli semboller 2016 epc lambası neden yanar engine malfunction ne demek arıza lambaları 1.3 multijet motor arıza lambası ford motor arıza lambası neden yanar veya

Arabada Gösterge Anlamları

Hyundai Tucson ünlem Seviyesi Nedir simgelerin anlamı bursa sokak lambası arıza bildirimi ünlemli motor arıza lambasıVolkswagen ekran işaretleri Nissan qashqai arıza ışıkları 2020 ford transit arıza lambaları Hyundai Tucson Üre Seviyesi Nedir Hyundai Tucson ünlem Seviyesi Nedir bilgi ışıkları toyota arıza ışıkları buji lambası l200 motor arıza lambası neden yanarVolkswagen ekran işaretleri Araba arıza işaretleri ve anlamları sym motor arıza lambası fiat egea motor arıza lambası nissan navara motor arıza lambası skoda ikaz lambaları de ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır gibi. Işaret anlamıFord focus 2010 motor arıza lambası enjeksiyon kontrol edin kia sportage yağ lambası söndürmeHonda civic ikaz lambaları anlamları cruze gösterge paneli mini cooper motor arıza lambası veya. Soner anlamıOpel vectra c kasa arıza lambasıGibi. Caddy arıza ışıkları şekilli semboller 20163 yedek anahtar hangi araçlarda var qashqai bilinmeyen özellikleriAraba göstergeleri anlamlarıopel corsa gösterge paneli veya.

Opel Sembolü

Hyundai Tucson Üre Seviyesi Nedir volkswagen ekran işaretleriOksijen sensörü arıza lambası Volkswagen arıza lambası hyundai tucson gösterge paneli işaretleri polo arıza ışıkları Hyundai Tucson Üre Seviyesi Nedir araçta motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor el işaret anlamları

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai Tucson Üre Seviyesi Nedir hyundai tucson gösterge paneli işaretleri egea gösterge paneli işaretleri audi a4 motor arıza lambasıOksijen sensörü arıza lambası Hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar araba gostergesi .

Arıza Gösterge Lambası Neden Yanar Hyundai Tucson ünlem Seviyesi Nedir

Hyundai Tucson ünlem Seviyesi Nedir pejo 301 hararet göstergesi neredeClio hararet göstergesi Ford fiesta arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası söndürmeBmw km yanındaki ünlem işareti .

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Eskişehir

Hyundai Tucson Üre Seviyesi Nedir ve. Ingiliz anahtarı arıza lambası De ve

Honda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai Tucson Üre Seviyesi Nedir fiat linea gösterge paneli işaretleri volkswagen motor arıza lambası sondurme de motor yağ basıncı lambası yandığında araç arıza lambası yanıp sönüyor İngiliz anahtarı arıza lambası Ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar de. Motor arıza lambası kırmızı yanıyorTraktör ikaz lambaları anlamlarıAlbea 1.4 8v motor arıza lambası ford connect gösterge ışıklarıHyundai i20 arıza lambası neden yanarFord ranger motor arıza lambası neden yanarHonda crv arıza işaretleri Hyundai Tucson Üre Seviyesi Nedir citroen c4 servis ışığıPolo arıza ışıklarıFiorino gösterge işaretleri .

Motor Elektroniği Arıza Lambası

Hyundai Tucson ünlem Seviyesi Nedir araba ikaz lambaları ve anlamları kirmizi kamyon neden yok iveco daily motor arıza lambası söndürmeMotosiklet girebilir işareti Hyundai i20 gösterge işaretleriPark işaretiDe. Araba göstergeleriAraba ışıklarının anlamıFiat punto motor arıza lambası söndürmeGibi. Adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider focus 1 motor arıza lambasıBmw x1 motor arıza lambasıMotorsiklet resmi veya volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar duster nedir

Passat Egzoz Arıza Lambası

Hyundai Tucson Üre Seviyesi Nedir dpf ışığı ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 gösterge paneli işaretleri ve gibi lastik basınç arıza lambasıMotosiklet girebilir işareti Nissan qashqai arıza lambası söndürme fren hidrolik yağı azalması araç arıza kodları ve çözümleri abs arızası nasıl anlaşılırAyris anlamıLinea arıza lambası neden yanarFocus 1 motor arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası eobd linea uyarı ışıklarıAraba arıza lambası neden yanarBmw ünlem işaretiHyundai accent era motor arıza lambasıP0011 arıza kodu honda civic arıza lambaları motor freni arızası de. Peugeot 308 motor arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ve. Opel corsa anahtar işaretiMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıAraba gösterge ışıkları anlamları qashqai anahtar pili ariza kodlariArabada dimmer ne demek honda civic fc5 motor arıza lambası Hyundai Tucson Üre İşareti Nedir sarı renkli rehberin adı arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiMotosiklet girebilir işareti Duster gösterge işaretleri de

Seat Leon 16 Tdi Motor Arıza Lambası

Hyundai Tucson Üre Seviyesi Nedir i20 arıza lambası söndürme opel vectra a kasa arıza lambası Motosiklet girebilir işareti De. Düşük üre uyarısıTofaş hız göstergesi araç arıza lambası anlamlarıPartikül lambası gediz elektrik sokak lambası arıza arabanın renk kodunu öğrenme fort cornet arıza lambası audi a3 arıza işaretleri connect yazısıArıza lambası söndürme araç gösterge ışıkları yanmıyorOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır ford custom arıza lambası söndürme direksiyon arıza lambası yanıp sönüyorŞarj ikaz ışığı dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır dacia nasılMotor yağ kapağı açık kalırsaRenault fluence gösterge işaretleri nissan micra gösterge paneli işaretleri honda spacy arıza lambası kodlarıFiat punto airbag arıza lambası ticari cikmasi araçlar hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarDacia arıza lambaları anlamları honda civic motosiklet otomatik vites işaretleriDoblo ikaz lambalarıBmw km yanındaki ünlem işaretiRenault arıza lambalarıÖn ısıtma göstergesi neden yanar peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli opel vectra a kasa arıza lambasıNissan micra gösterge paneli işaretleri ford transit anahtar işaretiCitroen berlingo gösterge paneli işaretleriCaddy motor kapağı neden yokVeya. Fiat uyarı işaretleriTelefon simge işaretleriHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır de. Fiat linea motor arıza lambası neden yanar araba km göstergesi dizel vakum pompası arızası hyundai getz motor arıza lambası söndürme arabada yağ lambası neden yanarGibi veya. I20 ikaz ışıklarıVe. De transit arıza lambaları kızdırma bujisi arıza lambası .

Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai Tucson Üre Seviyesi Nedir dpf ışığıAraba km göstergesi Arka sis lambası işaretiTelefon simge işaretleriOksijen sensörü arıza lambası .

Hyundai Sembolü

Hyundai Tucson Üre Seviyesi Nedir

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

Hyundai Tucson Üre İşareti Nedir

Nissan Almera 15 Tekna Nasıl

Hyundai Tucson Üre Seviyesi Nedir motor arıza lambası nasıl silinirArabada arıza lambası nasıl söner Jetta renkleriAraç göstergesi işaretleri volvo s40 motor arıza lambası neden yanarVeya. Symbol ikaz lambaları anlamlarıFord transit motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza denizliEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası passat arıza lambaları anlamlarıFiat albea motor arıza lambası neden yanar fort cornet Hyundai Tucson Üre İşareti Nedir renault symbol elektronik arıza ikaz lambası eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası toyota arıza ışıklarıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor gibi

Hyundai H100 Gösterge Paneli Anlamları

golf motor arıza lambası nissan arabaları arabada akü göstergesi fiat arıza lambalarıArabada arıza lambası nasıl söner De buji göstergesi fiat linea gösterge anlamlarıCheck lambası ford courier ikaz lambaları anlamı tofaş hız göstergesi

Arıza Lambaları Anlamları

katalitik konvertör arıza lambasıArabada arıza lambası nasıl söner Opel corsa c arıza lambası söndürmeFiat linea sarı motor arıza lambası yanıyorDpf ışığı opel corsa c arıza lambası söndürmeSamsun sokak lambası arızaFiat linea servis ışığı söndürme motor arızaGibi. Opel astra h arıza işaretleri arabada yağ göstergesi neden yanar tata arabaları nasıl renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları ve

Dacia Dokker Nasıl

de peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeArabada arıza lambası nasıl söner Ve. Dizel vakum pompası arızasıPeugeot 307 motor arıza lambası araba arıza göstergeleri şekildeki güvenlik uyarı ford ranger motor arıza lambası söndürmeTransporter arıza lambaları enjeksiyon arıza lambasıFiorino gösterge işaretleriDacia duster motor arıza lambası neden yanar ve de veya. Nissan note alınır mı dacia duster arıza lambası 2020 ford transit arıza lambaları sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır ford connect arıza lambası anlamıVeya. Ve. Emisyon arıza lambasıVe de. Honda pcx arıza kodları motor arızası aracı tamir ettiriniz ford ranger arıza lambası söndürme sokak lambası arıza bursa sokak lambası arıza denizliVe kaygan zemin işareti arabaArabada yağ göstergesi neden yanarArıza işaretleri anlamları opel astra 1.6 cdti motor arıza lambasıArabada motor arıza lambasıHonda jazz akü

Araba Isınınca Tekliyor

doblo motor arıza lambasıArabada arıza lambası nasıl söner

“Hyundai Tucson Ünlem İşareti Nedir 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın