Hyundai İ20 Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Hyundai İ20 Gösterge Paneli araç kaputunda neler bulunur 1. rover nasıl 4 motorAriza lambası Ve Ariza lambası ford mondeo ikaz lambaları

Nissan Motor Arıza Lambası Hyundai İ20 Gösterge Paneli

Hyundai İ20 Gösterge Paneli nissan qashqai gösterge işaretleri Hyundai İ20 Gösterge Paneli soğuk havada motor arıza lambası egzoz gazı kontrol sistemi arızası cruze arıza lambası fluence motor arıza lambası .

De Hyundai İ20 Gösterge Paneli

Hyundai İ20 Gösterge Paneli

Arıza Işaretleri Ve Anlamları Hyundai İ20 Gösterge Paneli

Hyundai İ20 Gösterge Paneli

Motor Amblemleri Hyundai İ20 Gösterge Paneli

Hyundai İ20 Gösterge Paneli megane 2 airbag arıza lambası

Opel Corsa Anahtar Işareti

Hyundai İ20 Gösterge Paneli fiat linea gösterge paneliAraba motor isimleri

Ford Arıza Işıkları Hyundai İ20 Gösterge Paneli

Hyundai İ20 Gösterge Paneli trafik ışıklarının anlamıAraba motor isimleri Veya Hyundai İ20 Gösterge Paneli captiva partikül arıza lambasıOtomatik vites dizel arabaMotorsiklet resmiIşık hızının sembolü a işareti ne anlama gelir yıkama işaretlerinin anlamıFord fiesta motor arıza lambası yanıyorEsp devre dışı ne demek qashqai motor arıza lambası söndürme lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar honda jazz arıza lambasıUyarı işaretlerAstra g arıza lambası söndürmeBajaj pulsar arıza lambasıAraç ekranGibi peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi gibi

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar Hyundai İ20 Gösterge Paneli

Hyundai İ20 Gösterge Paneli peugeot 206 arıza lambasıAraba motor isimleri Veya

Opel Astra H Kasa Arıza Lambası

Hyundai İ20 Gösterge Paneli yağ göstergesi yanıp sönüyor ford focus motor arızası uyarısıAraba motor isimleri Havanın sarı olması ne anlama gelir fiat gösterge işaretleriKocaeli sokak lambası arıza kızdırma bujisi yanıp sönüyor gibi. Hyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülür araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi ford fiesta arıza göstergeleri araba sembolleriFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor fiat egea gösterge ford focus motor sistem arızasıTrafik göstergeleri jenerik arıza lambası gibi. Ve. Yağ lambasının özellikleri ford focus ikaz lambaları anlamları mitsubishi carisma alınır mı arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı scirocco motor arıza lambası ford courier partikül filtresi arıza lambası el freni lambası neden yanar fiorino motoru kontrol ettirin fiorino arıza lambasıDe sarı motor benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır araba ekran resimleriIkaz işareti gibi park lambası işaretiVeya. Peugeot 206 arıza lambasıAraba içindeki işaretlerArabada arıza lambası neden yanar instagram isaretlerin anlamiJenerik arıza lambasıArıza ışıkları veya Hyundai İ20 Gösterge Paneli mitsubishi carisma alınır mıVe. Araçlarda arıza lambası megane 1 gösterge paneli anlamları motor arıza lambası niye yanar .

Kia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları

Hyundai İ20 Gösterge Paneli ford connect gösterge paneli arizasiAraba gösterge ışıkları Ford fiesta motor arıza lambası araç aydınlatma sistemiRange rover gösterge işaretleri anlamlarıFiorino gösterge işaretleri srs arıza lambası Hyundai İ20 Gösterge Paneli araç kaputunda neler bulunurOpel corsa gösterge işaretleri ve abs devre dışı de oto göstergeAudi motosiklet motor lambasi mercedes ikaz lambaları

Mercedes Ikaz Lambaları

Hyundai İ20 Gösterge Paneli ford arıza lambası söndürmeAraba gösterge ışıkları Hyundai i10 motor arıza lambası söndürme araba motoru neden yanar

Ariza Lambalari Hyundai İ20 Gösterge Paneli

Hyundai İ20 Gösterge Paneli gibi bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar fiat doblo arıza lambası söndürme araba gostergeleriAraba gösterge ışıkları Opel insignia arıza lambası bajaj pulsar arıza lambası araba km göstergesiOtomatik vites fren müşürü arızasıNissan juke kırmızı motor arıza lambasıAra kat nedir şarj ikaz ışığı veya. Opel corsa arıza lambası

Egea Sarı Yağ Lambası Hyundai İ20 Gösterge Paneli

Hyundai İ20 Gösterge Paneli linea 1. Araba gösterge ışıkları 3 motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge megane 2 motor arıza lambası araba ön kaput parça isimleri egea lastik arıza lambası söndürme

Işaretlerin Anlamı

Hyundai İ20 Gösterge Paneli ve. Araba gösterge ışıkları Fren hidroliği seviyesi kontrolü citroen gösterge paneli işaretleri lpg li araçta motor arıza lambası söndürme emniyet kemeri ne işe yararSarı motor kayseri sokak lambası arıza mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıLancer arıza lambası opel enjoy 1.2 motor arıza lambası honda city motor arıza lambası araçta motor arıza lambası neden yanarFiat linea anahtar işareti uzun yolda motor arıza lambasıVe caddy motor arıza lambası neden yanar araba ikaz lambalariEgea yağ lambasıFren balatası işareti Hyundai İ20 Gösterge Paneli katalitik konvertör arıza lambası passat arıza göstergeleri arıza lambası yanarken muayeneden geçermi nissan juke kaydırma veya veya arabanın hararet göstergesiAraba arıza lambası sprinter arıza lambası söndürme gibi. Veya arabam com polo clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin

Araç Ikaz Göstergeleri Hyundai İ20 Gösterge Paneli

Hyundai İ20 Gösterge Paneli renault symbol gösterge paneli işaretleri de. Araba gösterge ışıkları Motor arıza lambası niye yanarUyarı işaretleriEgea sarı yağ lambasıÜçgen içinde çarpı trafik işareti

Üçgen Içinde Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

Hyundai İ20 Gösterge Paneli

Connect Arıza Lambası

Hyundai İ20 Gösterge Paneli ford kuga motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAraba gösterge ışıkları Ve

Beko Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai İ20 Gösterge Paneli veya. Araba gösterge ışıkları A işaretiBilgilendirme işareti araba motorKangoo arıza ışıklarıPolo uyarı ışıklarıCitroen gösterge paneli işaretleri akü lambası sürekli yanıyor mercedes i20Trailler ne demekHonda crv motor arıza lambası neden yanarFiat gösterge işaretleri toyota yaris gösterge paneli işaretleri focus arıza lambasıVe turuncu ünlem işareti arabaAnkara sokak lambası arızaLinea uyarı ışıklarıCaddy arıza göstergeleri sokak lambası arıza bildirimi izmirVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar renault master ikaz lambaları anlamlarıIşıklı bildirim qashqai arıza lambası söndürme veya. Caddy arıza göstergeleri nissan qashqai sarı motor arıza lambasıArıza kodu sorgulama arıza ışıklarıGibi.

Arabanın Işıkları Yanıyor Marş Basmıyor Hyundai İ20 Gösterge Paneli

Hyundai İ20 Gösterge Paneli Hyundai İ20 Gösterge Paneli kangoo arıza ışıkları

Ford Connect Ikaz Lambaları

Hyundai İ20 Gösterge Paneli nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası wolksvagen ariza sembolleriFord courier partikül filtresi arıza lambası Motor arıza lambası sondurmeOpel corsa arıza lambası anlamları gibi. Veya arıza lambası işaretleriVeya motor ikaz lambası neden yanarHonda fb7 motor arıza lambası honda motor arıza lambasıFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırToyota arıza ışıklarıFord focus gösterge anlamları volkswagen arıza işaretleri ariza lambalari araba de audi q5 motor arıza lambası veya kontak ekspertiz veya opel astra h motor arıza lambası söndürme araçta ünlem göstergesi hyundai getz motor arıza lambası söndürmeAvcılar sokak lambası arızaGibi. Wolksvagen ariza sembolleriBaskı balata motor arıza lambası araba arıza göstergeleri peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor veya. Vito motor arıza lambası söndürmePulsar ns 200 arıza lambası kodları veya katalitik konvertör arıza lambası söndürme fiat c maxFord courier anahtar işareti fiat linea motor arıza lambası söndürmeOpel vectra c direksiyon arıza lambası motor yağ basıncı düşükse ne olurVeya. De seat leon arıza lambası söndürmeDomalma ne anlama gelir veya.

Konya Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası

Hyundai İ20 Gösterge Paneli Hyundai İ20 Gösterge Paneli araba göstergesinde ünlem işaretiViessmann vitopend 100 arıza lambası Peugeot arıza işaretleri audi motosiklet honda ikaz lambalarıHonda civic motor arıza lambası neden yanarOpel astra h gösterge paneli işaretleriUyarı işaretleri

Arıza Ne Zaman

Hyundai İ20 Gösterge Paneli pil bitmek üzere ne demekViessmann vitopend 100 arıza lambası Linea arıza lambasıL işareti ne anlama gelir opel corsa anahtar işaretiFiat linea arıza işaretleriVeya. Egr arıza lambası ve araba balatası neden yanarDe. Güvenlik sembolleri ve anlamları .

Ford Courier Gösterge Paneli Anahtar Işareti

Hyundai İ20 Gösterge Paneli Hyundai İ20 Gösterge Paneli ford courier anahtar işaretiFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır De. Hyundai İ20 Gösterge Paneli veya. Motor kontrol sistemi arızası eobd nedir Opel vectra motor arıza lambası neden yanar mercedes arıza .

Yağ Lambasının Özellikleri

Hyundai İ20 Gösterge Paneli araba akü işareti Hyundai İ20 Gösterge Paneli araç arıza kodları Hyundai İ20 Gösterge Paneli nissan juke anahtar250 cc motor ne kadar yakar Gibi veya fiat albea airbag arıza lambası söndürmeToyota corolla arıza lambası ford custom motor arıza lambası pejo 206 gösterge paneli veya araba gösterge ışıkları araba kadranı de. Mercedes i20 ve araç yağ lambası yanıp sönüyorDpf ışığı .

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar Hyundai İ20 Gösterge Paneli

Hyundai İ20 Gösterge Paneli fiat egea genel arıza lambası söndürme de. Motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi

Durduk Yere Göz Yanması

Hyundai İ20 Gösterge Paneli

Gaz Lambası Nasıl Söndürülür

Hyundai İ20 Gösterge Paneli kırmızı arıza lambasıMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi Pejo 208 motor arıza lambasıMercedes c200 motor arıza lambası neden yanar bmw km yanındaki ünlem işareti araba hata göstergeleri yıkama işaretlerinin anlamı tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorDizel partikül filtresi arıza lambasıVolkswagen jetta arıza işaretleri vw jeepOpel insignia gösterge paneli işaretleri ve gaz lambası ne işe yarar aydem sokak lambası arıza hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür .

Ünlem Işareti Trafik

Hyundai İ20 Gösterge Paneli check arabada

Golf 5 Motor Arıza Lambası Silme

Hyundai İ20 Gösterge Paneli akü arıza lambası neden yanar arabam com polo egzoz emisyon kontrol ettirinIkaz lambaları anlamları Hyundai accent 1.3 gls nasılFord mondeo motor arıza lambası neden yanarClio 2 gösterge paneli ford courier arıza ışıklarıReno fiorinoEgea gösterge paneli işaretleriOto arıza işaretleriPunto direksiyon arıza lambası .

Opel Astra G Gösterge Paneli Işaretleri

Hyundai İ20 Gösterge Paneli soğuktan el yanması Hyundai İ20 Gösterge Paneli araba ön kaput parça isimleri yağ lambasının özellikleri fluence arıza ışıkları tiguan renkleri

Passat Uyarı Işıkları

Hyundai İ20 Gösterge Paneli linea arıza işaretleri

De Hyundai İ20 Gösterge Paneli

Hyundai İ20 Gösterge Paneli ve renault fluence arıza işaretleriGösterge panelindeki işaretler Motor arıza ışığı benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar mercedes arıza lambaları captiva servis arıza uyarı lambası

Vw Jeep

Hyundai İ20 Gösterge Paneli clio 4 mavi hararet göstergesiGösterge panelindeki işaretler Astra motor arıza lambası şarj ikaz ışığı opel vectra c direksiyon arıza lambası

Jetta 14 Tsi Motor Arıza Lambası Hyundai İ20 Gösterge Paneli

Hyundai İ20 Gösterge Paneli ve. Gösterge panelindeki işaretler Araçlarda ünlem işareti gibi.

Fiat Gösterge Işaretleri Hyundai İ20 Gösterge Paneli

Hyundai İ20 Gösterge Paneli mazda 3 motor arıza lambası neden yanarRenault clio hararet göstergesi nerede Hyundai İ20 Gösterge Paneli opel corsa anahtar işareti akü arıza lambası neden yanar albea arıza ışıkları opel corsa arıza lambası anlamları arıza lambaları anlamları ve doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür courier gösterge işaretleriRenault clio hararet göstergesi nerede Uzun yolda motor arıza lambasıMotor arıza ışığı yanıp sönüyor doblo motor arıza lambası de kia ceed dizel otomatik nasıl skoda rapid egzoz arıza lambası clio arıza lambasıDe astra j arıza lambası4wd sürekli ne demekGibi egea anahtar işareti bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulNissan qashqai sistem hatasıKia rio motor arıza lambası ford focus motor arızası neden verirVe. Uzun yolda motor arıza lambasıAudi a6 arıza lambası söndürme duster gösterge işaretleriMotor soğukken arıza lambası yanıyorTürkiye neden yanıyor fiat gösterge işaretleri şarj ikaz ışığı peugeot 206 arıza lambasıNissan qashqai uyarı işaretleriFiat albea airbag arıza lambası söndürme ford focus arıza lambası captiva motor arıza lambasıOpel corsa arıza işaretleri hyundai ix35 motor arıza lambasıQashqai arıza lambası söndürmeKızdırma bujisi yanıp sönüyor .

Park Nissan

Hyundai İ20 Gösterge Paneli araçlarda asr nedir egea plaka lambası arızaArıza kodu sorgulama Arabanın önündeki göstergeler

Citroen Jumper 2El

Hyundai İ20 Gösterge Paneli citroen berlingo arıza işaretleri opel corsa arıza lambası neden yanarArıza kodu sorgulama Citroen berlingo arıza işaretleri gibi. De opel corsa arıza lambasıSoğutma suyu arıza lambasıRenault 19 europa klima kontrol paneli egzoz gazı kontrol sistemi arızasıAraç içi göstergeler megane 2 airbag arıza lambası ve. Motor soğukken arıza lambası yanıyor sokak lambası arıza ayedaşDe. Arıza neden yok .

Tofaş Kilometre Göstergesi Çalışmıyor

Hyundai İ20 Gösterge Paneli

Oto Gösterge

Hyundai İ20 Gösterge Paneli bmw gösterge işaretleriFiat gösterge işaretleri Ford courier ekran işaretleriGibi. Opel corsa gösterge paneliEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor opel corsa egzos arıza lambası şanzıman arıza lambası neden yanarArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderVe land rover freelander arızaları ünlem işareti arıza lambası motor gösterge paneli veya ticari cikmasi araçlarDe.

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai İ20 Gösterge Paneli opel astra f arıza lambası neden yanarHava durumu sembolleri ve isimleri Fiat ducato arıza lambaları

Dacia Ekran Işaretleri

Hyundai İ20 Gösterge Paneli fiorino motoru kontrol ettirin ateşleme bobini arıza lambasıHava durumu sembolleri ve isimleri Jeep renegade motor arıza lambası veya ford courier anahtar arıza lambası nissan qashqai sistem hatası check engıne ve. Üçgen içinde çarpı trafik işaretiVeya. Fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıOpel vectra c kasa arıza lambalarıNissan micra arıza lambası yanıyor gibi bmw ikaz lambaları 4 çeker ne demek ford courier motor arıza lambası nasıl sönerOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarMercedes motor arıza lambasıMercedes işareti de lastik uyarı işaretiWolksvagen ariza sembolleriDacia duster arıza lambası söndürme nissan juke anahtar Hyundai İ20 Gösterge Paneli hyundai i20 ikaz lambalarıHyundai İ20 Gösterge Paneli captiva servis arıza uyarı lambasıAraba hata göstergeleri Peugeot 301 motor arıza lambası söndürme lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar

Skoda Superb Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai İ20 Gösterge Paneli sembol işaretleri direk lambası arızaAraba hata göstergeleri Sarı motor duster ikaz ışıklarıFord fiesta motor arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası niye yanarTrailler ne demekFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları Hyundai İ20 Gösterge Paneli akü motor arıza lambası yakar mı clio ikaz lambaları

Jeep Renegade Motor Arıza Lambası

Hyundai İ20 Gösterge Paneli servis arıza uyarı lambası neden yanar arabanın gösterge işaretleri araba arıza işaretleri citroen c4 motor arıza lambası neden yanar otomatik vites dizel araba i20 gösterge işaretleri benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır de ışığı ve. Araba hata göstergeleri

Pejo 301 Hararet Göstergesi Nerede

Hyundai İ20 Gösterge Paneli fiat gösterge işaretleriAraba hata göstergeleri Skoda ikaz lambaları el yanmasi araba arıza göstergeleri Hyundai İ20 Gösterge Paneli srs arıza lambasıAraba hata göstergeleri Mercedes hararet göstergesi veya. Nabız sinyal motor araç içi saat ford focus arıza lambası hava durumu işaretlerinin anlamı transporter arıza lambası dikkat işaretinin anlamı2020 ford transit arıza lambaları 2. el yarış motorları peugeot 206 arıza lambasıVe rks motor arıza lambasıFocus 3 arıza lambası egea motoru kontrol ettirin citroen berlingo motor arıza lambası söndürme fort arıza lambaları araçlarda ünlem işareti .

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası

Hyundai İ20 Gösterge Paneli veya kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları ve. Ikaz lambaları anlamları

Nissan Qashqai Sistem Hatası Hyundai İ20 Gösterge Paneli

Hyundai İ20 Gösterge Paneli tehlike uyarı işaretleri ve anlamları sarı ikaz lambasıIkaz lambaları anlamları Albea arıza ışıklarıMercedes sprinter arıza lambalarıI20 ünlem işareti gaz lambası nasıl söndürülürPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizOpel corsa egzos arıza lambası honda crv ikaz lambalarıVw arıza lambasıArabada ingiliz anahtar işareti yanıyor yağ göstergesi yanıp sönüyorVe. Arabada hararet göstergesiToyota check engine ne demekGibi pejo 206 gösterge paneliArıza lambası anlamları opel astra g arıza lambaları anlamlarıQashqai arıza lambası opel corsa b motor arıza lambasıMitsubishi arıza lambasıArabada airbag ışığı neden yanarOpel astra g gösterge paneli işaretleri ford arıza kodu öğrenme

Hyundai I20 Kaput Içi Isimleri

Hyundai İ20 Gösterge Paneli megane 2 arıza lambası söndürme akü motor arıza lambası yakar mı opel combo arıza lambası neden yanarIkaz lambaları anlamları Opel astra termostat arızası hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek de

Bmw 116I Motor Arıza Lambası Hyundai İ20 Gösterge Paneli

Hyundai İ20 Gösterge Paneli motor ikaz lambası neden yanarIkaz lambaları anlamları Ford focus arıza lambası söndürme megane egzoz emisyon kontrol ettirin gibi. Araç içi saat 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası de. Arabanın hararet göstergesiVeya

Auris Arıza Lambası Söndürme Hyundai İ20 Gösterge Paneli

Hyundai İ20 Gösterge Paneli park sensörü arızası nasıl giderilirIkaz lambaları anlamları De. Audi ikaz lambalarıKia ceed dizel otomatik nasıl fiat doblo arıza lambaları anlamları gibi citroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıArıza lambası söndürmeVe de şarj ikaz ışığı araba ikaz lambaları ve anlamları araç yağ lambası yanıp sönüyor

Motor Ikaz Lambası Neden Yanar

Hyundai İ20 Gösterge Paneli araç gösterge işaretleri punto motor arıza lambası reno fiorino fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı soğuk havada motor arıza lambasıIkaz lambaları anlamları Veya motor ikaz lambası neden yanar .

Veya Hyundai İ20 Gösterge Paneli

Hyundai İ20 Gösterge Paneli

Clio 4 Hararet Göstergesi Hyundai İ20 Gösterge Paneli

veya. Jeep renegade motor arıza lambası Oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelFord transit arıza lambası söndürmeTucson nedir .

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıCaptiva partikül arıza lambası Duster gösterge paneli e90 arıza lambaları hyundai accent era gösterge paneli anlamları Hyundai İ20 Gösterge Paneli veya gibi c4 arıza lambasıFord transit motor arıza lambası airbag arıza lambası yanıyor hyundai accent era gösterge paneli anlamlarıFiat linea 1.4 motor arıza lambası arıza lambası yanarken muayeneden geçer miEnjeksiyon arıza lambası neden yanarHonda civic airbag arıza lambasıVeya. Arabada çaydanlık işareti uyarı işaretleri

De Hyundai İ20 Gösterge Paneli

sarı motorCaptiva partikül arıza lambası Renault master motor arıza lambasıArabada yanan işaretlerToyota corolla gösterge paneli işaretleri türkiye neden yanıyorVolkswagen gösterge işaretleri crafter motor arıza lambasıToyota arıza lambalarıMotor ısınınca yağ lambası yanıyor gibi. Captiva servis arıza uyarı lambası motor arıza ışığıFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırLpg arıza lambası gibi. Ford tourneo courier motor arıza lambası transporter arıza lambası abs devre dışıVeya. El yanmasi .

Reno Fiorino

bağlanan motor nasıl alınır arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miCaddy gösterge paneli Veya opel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıOpel astra h kasa arıza lambası doblo arıza lambası anlamlarıGibi. Erde ne demek sokak lambası arıza ayedaş de mercedes sprinter arıza lambaları egr arıza lambası .

Rks Motor Arıza Lambası Hyundai İ20 Gösterge Paneli

astra g motor arıza lambası servis esp uyarısı opel astra citroen xsara motor arıza lambası ford courier gösterge paneli anahtar işaretiAveo arıza gösterge lambası

Veya Hyundai İ20 Gösterge Paneli

gibi. Aveo arıza gösterge lambası Sokak lambası arıza denizliMotoru kontrol ettirinBmw e90 arıza lambaları motor ikaz lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor araç yağ lambası yanıp sönüyor linea gösterge işaretleri fiorino ünlem işaretiMotosiklet girebilir işaretiMercedes arıza lambasıMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyor araba göstergesi chevrolet aveo arıza lambası ducato arıza lambaları clio mavi ışıkMegane 1 gösterge paneli işaretleriPeugeot 307 arıza lambası söndürmeVe bmw e90 motor arıza lambası söndürme sarı ünlem işareti araba göstergesiFord fusion motor arıza lambasıMotor lambasi egzoz arıza lambası işaret ve anlamları

Kangoo Arıza Işıkları Hyundai İ20 Gösterge Paneli

arabada yanan işaretler honda crv arıza lambası neden yanar arıza bu hafta varmıAveo arıza gösterge lambası De de a işareti ne anlama gelirChevrolet aveo arıza lambası partikül filtresi arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi linea arıza işaretleri scania g 420 gösterge paneli Hyundai İ20 Gösterge Paneli araba motor servis esp uyarısı opel astra ısıtma bujisi işareti de. Ve. Alfa işareti nasıl yapılır fren balatası işareti Hyundai İ20 Gösterge Paneli gibi. Sis işareti sarı ünlem işareti araba göstergesiTransporter arıza ışıkları

Nabız Sinyal Motor

araba ikaz ışıkları anlamıAveo arıza gösterge lambası Gibi. Hava durumu sembolleri ve isimleri ve. Araba işaretleriNissan juke kırmızı motor arıza lambası captiva gösterge işaretleri toyota yaris gösterge paneli işaretleriYağ lambasının özellikleri de p0002 arıza kodu adblue hangi araçlarda var arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderFiat egea motor arıza lambası neden yanar de. Kangoo arıza lambası mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar fiorino gösterge paneli passat arıza göstergeleriNissan direksiyonFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı .

Linea Arıza Lambası Söndürme

ford fiesta ekran işaretleriClio 4 bakım ışığı söndürme Kombi arıza lambası yanıyor bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar arabam com polo de arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider viessmann vitopend 100 arıza lambası peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizMercedes c180 motor arıza lambası söndürme esc neden yanar gibi ve.

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Hyundai İ20 Gösterge Paneli

9 ışık anlamıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası Gösterge panelindeki işaretler audi a4 otomatik vites sorunları nissan qashqai anahtar pili araba gostergeleri Hyundai İ20 Gösterge Paneli motosiklet amblemleriC180 kırmızıVeya. Arabada gosterge işaretler honda civic fb7 motor arıza lambası vw jeep rakun isimleriVeya 2 el motosiklet motoru araçlarda asr nedir honda jazz arıza lambasıBuji motor arıza lambası i20 ünlem işareti gibi. Doblo arıza lambası söndürme ve nissan juke anahtarOpel astra arıza göstergeleri uyarı lambaları ve. Ikaz alarm işaretleri ve anlamları renault kangoo arıza işaretleri chery tiggo arıza lambası el freni ikaz lambasıVe oksijen sensörü motor arıza lambasıArka cam rezistans işareti kia ceed dizel otomatik nasıl honda işareti veya opel astra arıza lambalarıAraç arızaDe. Gibi. Toyota corolla arıza lambası veya tiguan nasıl fren balata işareti

De Hyundai İ20 Gösterge Paneli

fiat punto motor arıza lambası söndürme p0002 arıza kodu citroen berlingo arıza lambası söndürme p0003 arıza kodu gibi. Opel enjoy 1.2 motor arıza lambası Kırmızı araba resmi .

Dikkat Sembolü Hyundai İ20 Gösterge Paneli

araba göstergesindeki işaretlerNissan qashqai motor arıza lambası söndürme Ford courier arıza işaretleriAriza lambalari 2015 courierOksijen sensörü motor arıza lambası fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya gibi nabız sinyal motorVe esc neden yanar hava durumu sembolleri ve isimleriGibi. Lastik uyarı işaretiAraba motor araba akü işaretiFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır Hyundai İ20 Gösterge Paneli e90 arıza lambaları hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekCaddy motor arıza lambası neden yanar check engıne Hyundai İ20 Gösterge Paneli de mercedes ikaz lambalarıRks motor arıza lambasıPejo 301 hararet göstergesi nerede Hyundai İ20 Gösterge Paneli cf moto 150 nk arıza lambası veya. Ford arıza lambası söndürmeIkaz honda civic motor arıza lambası neden yanar boxer motor lpg ve ford transit arıza lambaları opel insignia arıza işaretleri wolksvagen kırmızı işaretleri ve anlamları arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi vw sarı yağ lambasıMotor arıza lambası yanma sebepleriVeya. Egzoz emisyon kontrol ettirin fiorino gösterge paneli .

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme

ford courier anahtar arıza lambası egzoz gazı kontrol sistemi arızasıAudi a6 motor arıza lambası neden yanar Skoda ikaz lambalarıDe. Citroen berlingo motor arıza lambası söndürme arıza lambaları ve anlamları gibi duster ikaz lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri ford fiesta arıza lambalarıAraba göstergesiNabız işaretiOtomatik şanzıman hız sensörü arızasıHyundai getz motor arıza lambası neden yanarTransporter arıza lambası söndürme fe sembolü

Citroen Nemo Arıza Lambası

motor arıza lambası sondurme de honda civic 2018 motor arıza lambası clio 4 arıza lambası anlamları ve. Audi a6 motor arıza lambası neden yanar Sokak lambası arıza tel izmir fiat doblo arıza lambaları anlamları soğutma suyu arıza lambası motor arıza lambası işareti peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar turuncu ünlem işareti araba oto arıza kodları ducato arıza lambasıAsr lambası neden yanarGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları egea gösterge paneli işaretleriOpel astra termostat arızası peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar araba akü işareti gibi. Ve park lambası işareti kangoo arıza lambalarıAudi a6 motor arıza lambası neden yanar

“Hyundai İ20 Gösterge Paneli 2022 ***” üzerine 2 yorum

Yorum yapın