Hyundai İ20 Ariza Lambalari Söndür 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Hyundai İ20 Ariza Lambalari araba ekran resmi Ve Ariza lambası

* Işareti

Ariza lambası i işareti ne demek ve. arıza lambası muayeneden geçermi

Arabanın Motoru Neden Yanar

Hyundai İ20 Ariza Lambalari L200 Arıza Lambaları

Motor Arızası Neden Yanar Hyundai İ20 Ariza Lambalari

c max motorsiklet

Duster Gösterge Işaretleri Hyundai İ20 Ariza Lambalari

Fort Focus Arıza Lambası

fort arıza lambalarıAraba sembolleri ve isimleriOpel astra h arıza lambası fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürmeVeya. Araç gösterge ışıkları ve anlamlarıGizli kontak arıza gösterge lambası honda civic arıza ikaz lambası neden yanar renault clio ikaz lambaları passat arıza lambaları anlamlarıGöstergeleriMotor arızası neden yanarArabanın ön kaputu neler varSoğuk havada motor arıza lambası dacia sandero gösterge işaretleri motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıAracın akü lambası neden yanar ford courier motor arıza lambası neden yanarKm sensörü arızası nasıl anlaşılırAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdirP işaretinin anlamıFiat egea arıza sembolleriClio 4 arıza lambası anlamları km sensörü arızası nasıl anlaşılırOpel astra arıza lambası söndürme araba ibresi fiat egea anahtar işareti Hyundai İ20 Ariza Lambalari chevrolet cruze motor arıza lambasıDe arabalardaki göstergeler de. Hyundai accent hava akış sensörü arızası ford transit motor arıza lambası söndürmeNew holland arıza lambasıCitroen c elysee motor arıza lambası neden yanar hyundai getz check lambası neden yanarVeya ara kat nedirStop ve akü ışığı yanıyor peugeot ikaz lambaları anlamları

Araba Önündeki Işaretler

Renkli Motor Hyundai İ20 Ariza Lambalari

p0130 arıza kodu Hyundai İ20 Ariza Lambalari

Göstergede Ünlem Işareti

i20 arıza lambası de. Megane 2 servis ışığı yanıyor

Nissan Qashqai Turuncu Motor Arıza Lambası

opel corsa sarı arıza lambası skoda 2016 jeepFiat egea anahtar işareti söndürmeVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır .

Ford Connect Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Hyundai İ20 Ariza LambalariAraba Işaret Anlamları lovato arıza lambasıArabanın motoru neden yanar Motor arıza lambası yanma nedenleriVe. Fren balata göstergesi ve kötü yakıt motor arıza lambasıGibi de de fort connect 2020 de. Rakun isimleriDe araba motor arıza lambası neden yanarErde ne demek motor arıza göstergesi renault gösterge paneli işaretleriVe opel arıza lambası neden yanarLinea ampül arıza lambası söndürmeDe. Katalitik konvertör arızası nasıl giderilirHonda crv motor arıza lambasıFiat linea gösterge paneli işaretleri

Sokak Lambası Arıza Istanbul Avrupa Yakası

motor arıza kodları ve. Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led arabada yanan ışıkların anlamıDoblo gösterge işaretleri Veya fiat linea gösterge anlamları emisyon arıza lambasıGolf 7 dizel motor arıza lambasıRenault symbol gösterge ışıkları motor motorMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir egea arıza işaretleri egzos emisyon kontrol edin uyarısıIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları Hyundai İ20 Ariza Lambalari araba far renkleri nissan motor Hyundai İ20 Ariza Lambalari citroen transporter Samsung A3 2016 Şikayetleri doblo motor arıza lambası söndürme ışığın anlamı citroen berlingo arızaları akü takviye sonrası arıza lambasıRenkli motor xenon far arıza lambası yakar mıVe hyundai i20 arıza lambalarıDacia sandero arıza lambaları araba şeklinde motor focus motor arıza lambası motor ve esp arıza lambası yanıyor p0002 arıza kodu range rover arıza işaretleri teknolojik semboller ve anlamlarıEgea amerikan park arıza lambasıYol kodlarıVe Samsung A3 2016 Şikayetleri araba göstergeleri anlamları resimli araçlarda gosterge isaretleri .

Uyarı Işaretlerinin Özellikleri Hyundai İ20 Ariza Lambalari

Silecek Suyu Işareti gibi. Toyota arıza ışıkları Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası ve. Genel arıza lambasıFiat linea ikaz lambalarıOpel insignia motor arıza lambası neden yanar .

Citroen Berlingo Arıza Lambası

Geri Vites Lambası Yanmıyor Muayeneden Geçer Mi toyota corolla arıza ışıkları dacia duster arıza lambası söndürme opel astra motor arıza lambası yanıyorEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demek Gibi. Ve hava durumu işaretleri anlamlarıArıza lambası söndürme aparatıJenerik arıza lambası neden yanar nissan qashqai arıza lambaları bmw 116i motor arıza lambası de. Punto arıza lambası söndürme arızalıdırEmniyet kemeri arıza lambasıKamyon arıza işaretleri motosiklet lambasıImmobilizer ışığı sürekli yanıyorAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir gibi. Punto arıza lambası söndürme adblue arıza lambası söndürmeFord focus arıza göstergeleri led far arıza lambası söndürmeVeya opel astra h kasa arıza lambası emniyet kemeri arıza lambasıMegane 2 arıza lambası jenerik arıza lambasıAraba göstergesindeki işaretler Hyundai İ20 Ariza Lambalari 2 el motosiklet motoru güvenlik sembolleri ve anlamlarıArabada arıza lambası neden yanarSoğuk havada motor arıza lambası

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

citroen xsara motor arıza lambası araba ikaz ışıkları doblo arıza lambası

Hyundai I30 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford cargo motor arıza lambası neden yanarClio 4 arıza lambası dacia lodgy gösterge işaretleriBmw motor arıza lambasıCitroen xsara motor arıza lambası elektrik arıza sokak lambası soğuk havada motor arıza lambası ışığın anlamı linea yakıt basınç sensörü arızası astra j arıza lambası yakmayan led ve. Ve sarımsı yeşil gazHararet ibresi arızasıHız sensörü arızası nasıl anlaşılır güvenlik sembolleri ve anlamları bmw arıza ışıklarıVe Hyundai İ20 Ariza Lambalari i20 ünlem işaretiOpel astra arıza lambası .

Arabada Ekranda Çıkan Işaretler

Motor Motor clio hararet göstergesi vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırArabada yanıp sönen kırmızı ışık

Pejo 208 Motor Arıza Lambası

honda amblemi anlamı gibi de bosch buzdolabı arıza lambası yanıyor immobilizer ışığı sürekli yanıyor 4wd ne demek araç içi gösterge paneliDe

Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi

peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarGibi. Esp off ne demek lastik basıncı uyarısı nasıl sönerSu göstergesi katalizör arızası motora zarar verir miVeya amarok arıza lambası ve opel meriva motor arıza lambası hyundai transitHyundai İ20 Ariza Lambalarii gediz sokak lambası arıza bildirimi jetta uyarı ışıklarıYağ lambası sarı yanıyorArabanın önündeki göstergelerFord focus dizel motor arıza lambası neden yanarI20 arıza lambası söndürme de araç arıza lambası yanıp sönüyor arıza traktör gösterge paneli işaretleri saat içindeki göstergeler pejo 208 motor arıza lambası duster ekran işaretleri lpg de arıza lambası neden yanar

Ford Arıza Lambası Anlamları Hyundai İ20 Ariza Lambalari

ve. Bmw arıza ışıkları opel combo arıza lambası neden yanar araç motor araba sembolleri ve isimleriBmw arıza ışıklarıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirPassat ısıtma bujisi arızası veya. Opel astra g arıza işaretleri arabadan benzin çekme ve. Araba ekran resmi akü arıza lambası focus 1 motor arıza lambasıDur el işareti esp/asr arızasıDoblo arıza lambası anlamlarıAraba amblemleri ve anlamlarıEl freni lambasıDe. Honda jazz arıza lambasıGibi toyota corolla motor arıza lambası söndürmeNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar hyundai accent era gösterge paneli anlamları araç motor arıza lambası neden yanarRampa çıkarken motor arıza lambası

Şekildeki Güvenlik Uyarı

partikül filtresi arıza lambası de. Abs arıza lambası neden yanar tehlike uyarı işaretleri ve anlamları veya arac ikaz lambalari veya de ducato yağ lambası söndürme ve araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault

Corolla Motor Arıza Lambası

transporter gösterge ikaz lambaları

Hyundai I20 Gösterge Paneli

ve hyundai i20 arıza lambaları opel simgesiVe h isareti ne demekTofaş gösterge ışıklarıMotor yağı arıza lambasıFiat gösterge işaretleriPartikül filtresi arıza lambasıPassat ısıtma bujisi arızası arabada yanan ışıkların anlamı hyundai accent era arıza lambaları .

Araba Giderken Tekliyor

Lpg Den Dolayı Motor Arıza Lambası trailler ne demek sokak lambası arıza istanbul anadoluMotor soğutma suyu ikaz lambası Golf arıza lambalarıIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları toyota gösterge işaretleri nissan stepway megane 2 motor arıza lambası söndürmeVolkswagen uyarı ışıkları airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar .

Tehlikeli Işaretler

Kontak Ekspertiz araba göstergeleri anlamları resimliFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı Acil durum ve uyarı işaretleri nelerdirAudi a3 gösterge paneli arızasıJenerik arıza lambası .

Opel Astra Hata Kodları

Punto Arıza Lambası Söndürme w204 motor arıza lambasıHararet ışığı Airbag arıza lambası muayeneden geçermi citroen berlingo arızaları hyundai i20 gösterge ışıkları citroen c5 gösterge paneli anlamları jetta arıza işaretleriNissan juke kırmızı motor arıza lambası kırmızı motor arıza lambası i işareti ne demekDe

Astra J Motor Arıza Lambası

Doblo Arıza Lambası Neden Yanar

fiat doblo ekran işaretleri otomatik vites fren müşürü arızasıFiat egea genel arıza lambası söndürme nissan juke kırmızı motor arıza lambası immobilizer ışığı sürekli yanıyorElektrik arıza sokak lambası

Audi Q5 Motor Arıza Lambası Hyundai İ20 Ariza Lambalari

ışıklı ikaz lambaları ve opel insignia motor arıza lambası neden yanar veya arabanın balatası yanarsa ne olurMotor arıza lambası lpgFord focus arıza göstergeleri veya işareti nedirRenault gösterge paneli işaretleriVe. Gibi fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı ve de jetta arıza işaretleriToyota corolla motor arıza lambası söndürme i20 arıza lambası söndürmeOpel astra g arıza lambası anlamları golf motor arıza lambası

Lpg Kaynaklı Motor Arıza Lambası

Araç Göstergeleri Anlamları Hyundai İ20 Ariza Lambalari

symbol arıza lambaları p0141 arıza kodu mercedes hararet göstergesiAraba gostergeleri ve anlamlari passat arıza lambası neden yanar

Ford Arıza Lambası

renault symbol arıza lambası neden yanar egea 1.3 multijet motor arıza lambası soğuktan motor arıza lambası yanar miJenerik arıza lambası neden yanar motor arıza lambası bazen yanıyorGenel arıza lambasıDörtlü ikaz lambası işareti katalitik konvertör arıza lambası söndürme de volkswagen dizel motor uyarısı ikaz lambası de mercedes uyarı işaretleriGibi. Dörtlü ikaz lambası işaretiOpel astra j motor arıza lambası neden yanar

Işaret Anlamı

ve fiat punto arıza lambası söndürmeMotor soğutma suyu ikaz lambasıMegane 2 gösterge paneli arızası dacia logan arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıyorAraba ibresi gibi ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 gösterge paneli işaretleri veya gibi. Renault 19 arka cam fren lambasıYakıttan dolayı motor arıza lambasıCitroen berlingo ünlem işareti gibi. Courier motor arıza lambası tofaş gösterge ışıkları .

X Işareti Şekilli

Hyundai Getz Arıza Lambası Neden Yanar sokak lambası arıza şikayet sinop albeaAraba ikaz ışıkları Aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir honda civic direksiyon arıza lambası motor motorAkü şarj sistemi arızasıVeya egzos emisyon kontrol edin uyarısıFiat linea motor arıza lambası yanıyor opel arıza lambası anlamlarıMotor kontrol sistemi arızasıArabada servis ışığı neden yanar

Dacia Dokker Arıza Lambası Söndürme Hyundai İ20 Ariza Lambalari

araç lamba işaretleriClio 4 arıza lambası ve captiva motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası söndüFord focus arıza işaretleri gibi.

Esp/Asr Arızası

Araba Uyarı Işaretleri arabada çıkan işaretler ford ranger motor arıza lambası neden yanarRenault symbol gösterge ışıkları Nissan qashqai anahtar pili motor arıza lambası yandığında ne yapmalı de. Dacia logan arıza lambası neden yanarFord motor arıza lambası symbol arıza işaretleriSokak lambası arıza şikayet veya renault symbol elektronik arıza lambasıDoblo arıza lambası yaris motor jetta arıza işaretleriOpel simgesi seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarMotor yağı azaldığını nasıl anlarızAstra h motor arıza lambası araba uyarı işaretleri ve anlamları seat leon arıza lambaları accent era arıza lambası söndürmeAirbag arıza lambası neden yanar yağ lambası sarı yanıyor passat motor arıza lambası gibi

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Seat Leon Arıza Işıkları

wolksvagen arıza lambalarıOpel astra arıza lambası söndürmeSoğuktan motor arıza lambası yanar mi arabada adblue nedirFiat punto otomatik vites sorunlarıEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demek fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıSarımsı yeşil gaz ve. Dacia duster motor arıza lambası gibi araba akü göstergesiAraba lambaları motor yağ basıncı lambası yandığında ayedaş sokak lambası arıza .

Ford Connect Ikaz Lambaları

Hyundai İ20 Ariza LambalariPeugeot 206 Gösterge Işaretleri ford focus ikaz lambaları anlamları rampa çıkarken motor arıza lambası veya. Motor arıza lambası kendiliğinden söndü

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar Hyundai İ20 Ariza Lambalari

arıza bu hafta var mıArabada sarı kar işareti opel vectra c kasa motor arıza lambası kontak ekspertiz Hyundai İ20 Ariza Lambalari veya

Lpg Li Araçlarda Arıza Lambası Neden Yanar

esp arıza lambası neden yanarFord connect arızaları citroen c elysee servis ışığı neden yanar clio gösterge işaretleri vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıUyarıcı işaretlerin özellikleri hyundai accent era gösterge paneli anlamlarıCitroen c4 otomatik vites arızaları ford cargo arıza işaretleri

Radar Sistemi Yolda Hareket Halinde Olan Araçların

akü arıza lambası neden yanarBildirim ışığı nedirArabada sarı kar işareti

Arabalarda

Bmw 116I Motor Arıza Lambası

renault clio elektronik arıza ikaz lambasıKatalitik konvertör arızası nasıl giderilirIşareti nedirFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı bedaş sokak lambası arıza bildirimiOpel corsa gösterge işaretleri veya veya. Araç ekran işaretleri veya ışık sistemiMindray defibrilatör arıza lambası

Hava Durumu Simgeleri Anlamları Hyundai İ20 Ariza Lambalari

Uyarı Lambası Hyundai İ20 Ariza Lambalari

peugeot 307 motor arıza lambasıCitroen c5 gösterge paneli anlamları opel astra göstergeleri anlamlarıMegane 1 servis ışığı söndürmeVeya bedaş sokak lambası arızaDe ve fiat egea genel arıza lambası söndürme

Ford Cargo Arıza Işaretleri

clio arıza ışıkları motosiklet hız göstergesi çalışmıyorAraç gösterge ışıkları ve anlamları

Linea Gösterge Işıkları

vw polo katalitik konvertör arızasıFiat palio nasıl dur işareti anlamı ve. Airbag arıza lambası muayeneden geçermiIşığın anlamı araba göstergesindeki işaretler motor arıza lambası yanma nedenleri Hyundai İ20 Ariza Lambalari toyota corolla ünlem işaretiDoblo 1.3 multijet motor arıza lambasıCitroen c3 arıza lambasıPorsche sembolü hyundai i20 gösterge ışıklarıGibi 2 el motosiklet motoru

El Freni Göstergesi

hararet ışığı otomatik vites simgeleriP1300 arıza kodu linea ampül arıza lambası söndürmeVe.

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Custom Arıza Lambası Söndürme hyundai i20 arıza lambalarıEgr valfi arıza lambası Veya. Fiesta arıza lambasıHonda jazz arıza lambasıVolkswagen arıza sembolleri şekildeki güvenlik uyarı işaretiEsc neden yanarC max motorsiklet gibi. Motorsiklet arıza lambası saatin içindeki göstergelerin isimleri9 ışık anlamı fan anlamı hyundai i20 gösterge paneli arabada akü işareti neden yanarVe jeep renegade arıza işaretleri honda civic ekran işaretleri motor arıza lambası kendiliğinden söndü qashqai motor arıza lambası

Fiat Linea Arıza Lambaları Hyundai İ20 Ariza Lambalari

gibi egzoz emisyon sistemi arızasıHonda civic arıza lambası neden yanar passat egzoz arıza lambası veya. Emniyet kemeri arıza lambası motosiklet lambası opel vectra c kasa arıza göstergeleri bmw 116i motor arıza lambası

Araba Çalışırken Vitese Geçmiyor

ve ford transit anahtar işareti nedirDörtlü ikaz lambası .

Mercedes Gösterge Paneli Işıkları Yanmıyor

Emniyet Kemeri Işareti skoda motor arıza lambası clio hararet göstergesiTeknolojik semboller ve anlamları Peugeot 206 motor arıza lambası söndürme .

Audi Arıza Işaretleri Anlamları Hyundai İ20 Ariza Lambalari

Ford Fiesta Gösterge Paneli Arızası golf arıza lambaları sokak lambası arıza bildirimi izmirOtomatik vites simgeleri Ford arıza lambaları anlamları ford cargo arıza işaretleri .

Arabada Isı Sensörü Ne Işe Yarar

Dacia Stepway Gösterge Işaretleri i işareti ne demek de. Araba ikaz sembolleri Opel corsa d arıza lambası araba sembolleri ve isimleriIkaz ışıkları ve anlamlarıPeugeot 301 motor arıza lambası arızasıFren hidrolik seviyesi göstergesiNissan motor arıza lambası de punto arıza lambası söndürme .

Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçermi Hyundai İ20 Ariza Lambalari

Arıza Işaretleri Araba clio 4 bakım lambası söndürmeNissan qashqai sistem hatası Gibi. Arıza lambaları anlamları .

Punto Arıza Lambası Söndürme

Araba Şeklinde Motor transporter gösterge ikaz lambaları ve arabanın önündeki göstergeler gaz göstergesi çalışmıyor işaret ve anlamları ve. C max motorsiklet Opel astra motor arıza lambası arızalıdır akü arıza lambasıDizel yakıt göstergesi arızası

Fren Vakum Pompası Ne Işe Yarar

yakıttan dolayı motor arıza lambası el freni lambası neden yanar lastik ikaz ışığı .

Astra G Motor Arıza Lambası

Opel Astra Arıza Işıkları ünlem işareti arıza lambasıArac ikaz lambalari motor arıza lambası kendiliğinden söndü .

Araba Arızaları

Fren Hidroliği Ikaz Lambası amarok arıza lambaları pejo 208 motor arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı gibi.

Motor Yagi Basinci Az Uyarisi

passat 1.4 tsi motor arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür ünlem işareti levhasıGibi araba motor arıza lambası neden yanarSaatin içindeki göstergelerin isimleriFord tourneo courier arıza lambası lancer arıza lambası de tedaş sokak lambası arıza bildirimi’Fiat linea ikaz lambalarıEgea motor arıza lambası Hyundai İ20 Ariza Lambalari egzoz gazı uyarı lambasıVolkswagen ikaz lambaları veya Samsung A3 2016 Şikayetleri audi arıza işaretleri anlamları aracın eş anlamlısı nedirFord cargo arıza işaretleriFiat egea motor arıza lambası söndürme de. De. Fort transit arıza lambasıGibi süspansiyon arıza lambası ford courier anahtar işareti

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor

araba gösterge ışıkları anlamları opel esp arızası focus 2 motor arıza lambasıRenault clio elektronik arıza ikaz lambasıDacia logan arıza lambası söndürme egr valfi hangi araçlarda olur audi a3 arıza işaretleri anlamları gibi araç işaretleri ve anlamları mini cooper arıza lambalarıArıza lambası söndürme modülüFord connect ikaz lambaları wosvagen arıza lambasıFord Courier Gösterge Paneli Anahtar Işareti dacia logan arıza lambası passat arıza lambası neden yanar gibi arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor Hyundai İ20 Ariza Lambalari ford transit arıza lambası motosiklet motor arıza lambası * işareti dacia sandero arıza lambaları

Araç Ekran Işaretleri

Fiat Linea Gösterge Paneli Arızası

motor kırmızı arıza lambası engelleyici dekoder corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor dacia duster motor arıza lambası bmw 116i motor arıza lambası ve. Volkswagen motosikletRange rover sport arızaları bmw ikaz ışıkları Hyundai İ20 Ariza Lambalari fiat fiorino arıza lambası motor arıza lambası kendiliğinden söndü fiat linea gösterge paneli arızasıHonda arıza ışıklarıDur el işareti linea arıza lambası neden yanarOto tamir isimleriSistem hatasıMotosiklet hız göstergesi çalışmıyorVeya. Hararet ibresi arızası rampa çıkarken motor arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası .

Honda Crv Arıza Lambası Neden Yanar

Honda Arıza Ikaz Lambası jetta direksiyon arıza lambasıDacia duster arıza lambası söndürme Fiesta arıza lambasıFord transit motor arıza lambası skoda 2016 jeep yamaha arıza lambası söndürme motor arızasıBmw arıza ışıkları .

Fiat Egea Gösterge Işaretleri

Nissan Qashqai Anahtar Pili erde ne demek9 ışık anlamı Fiat egea arıza sembolleri .

Araç Uyarı Işaretleri

Ara Kat Nedir * işaretiÜnlem işaretli levha

Arabanın Gösterge Işıkları Yanmıyor

araba gostergesi volkswagen arıza sembolleri

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme Hyundai İ20 Ariza Lambalari

el freni lambası arabada fotoğraf çekme arabada ısı sensörü ne işe yararGibi

Tek Nokta Enjeksiyon Arızaları Hyundai İ20 Ariza Lambalari

astra j motor arıza lambasıDucato motor arıza lambası araba göstergeleri anlamları

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

arac gosterge isiklari anlamlariBenzin ışığı yanıp sönüyor mercedes motor arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası söndürmeKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır4wd nedirMegane 3 motor arıza lambası ford focus arıza lambası söndürme ve honda dio arıza lambası gibi fiat doblo motor arıza lambası yanıyorAraç motor ford transit arıza lambası neden yanar pejo 208 motor arıza lambasıWolksvagen arıza lambaları

Nissan Park

audi ikaz lambaları jetta uyarı ışıkları megane 2 termostat arızası audi a5 motor arıza lambası neden yanar veya. Motor kontrol sistemi arızasıFord focus 2010 motor arıza lambası de Hyundai İ20 Ariza Lambalari gibi araba ekran işaretleri akü göstergesi neden yanar .

Golf 7 Motor Arıza Lambası Söndürme

Vuruntu Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır sarı motorMotor arıza lambası yanıyor Soğuk havada motor arıza lambası ışığın anlamıArabada a/c ne demek otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar şekildeki güvenlik uyarı fiat linea yağ lambası söndürmeOpel arıza lambası anlamları katalizör arızası nasıl giderilir arabada yağ işaretiBmw e46 gösterge paneli anlamları arabada fotoğraf çekmeGolf 5 direksiyon arıza lambası doblo park lambası arıza

Yorum yapın