Seat Leon Gösterge Paneli 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Seat Leon Gösterge Paneli golf 5 motor arıza lambası neden yanar

Albea Motor Arıza Lambası

Ariza lambası opel corsa c arıza lambası söndürme Ariza lambası fiat marea gösterge panelimotor ariza isigi Sarı ünlem işareti arabaLovato arıza lambasıMotoru kontrol ettirin uyarısı linea fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorPolo motor arıza lambası söndürmeGolf 5 gösterge paneli motor arıza ışığı yanıp sönüyorAnkara sokak lambası arıza bildirimi turuncu arıza lambası esp asr arızası citroenFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarFiesta motor arıza lambası söndürme

Araba Neden Yanar

enjeksiyon kontrol edin arıza lambası kendiliğinden söner mi arabanın önündeki işaretler honda civic ikaz lambaları anlamlarıP0340 arıza koduMotor yağı arıza lambasıGibi skoda arıza lambaları

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Neden Yanar

dizel şahinHyundai i20 motor arıza lambasıCaptiva motor arıza lambası söndürme park sensörü arızası nasıl giderilir de

Opel Corsa Arıza Lambası

de gibi mercedes c180 motor arıza lambasıPeugeot partner gösterge paneli focus 2 motor arıza lambası mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar peugeot 3008 motor arıza lambası Seat Leon Gösterge Paneli araçlarda asr nedir aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor arabadaki göstergelerin anlamı ford connect gösterge işaretleriC3 motor arıza lambası dacia nasıl

Dacia Neresi

güç aktarım sistemi uyarı lambası arabada lastik basıncı uyarısı

Chevrolet Captiva Gösterge Işıkları

fiorino ünlem işareti fiorino motor arıza lambası neden yanar Seat Leon Gösterge Paneli h isareti ne demek sokak lambası arıza istanbul anadoluAlbea motor arıza lambası söndürme direk lambası arıza ampul arıza lambası söndürmeArıza lambası veya i işareti ne anlama gelirArabada yanan ışıklar de. Opel astra arıza lambası silme chevrolet kalos motor arıza lambası opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanar ford transit gösterge işaretleriOpel vectra c arıza lambası söndürmeTransporter gösterge paneliHyundai i10 gösterge paneliEgea sarı yağ lambası neden yanar servis esp ne demek mercedes axor arıza işaretleriVe peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar yağ gösterge işareti ford focus gösterge işaretleri dizel motorlu aracın gösterge panelinde

Uyarı Işaretleri Nelerdir

opel corsa motor elektroniği arıza lambası boxer nedir motor arıza lambası geç sönüyorDe c200 motor arıza lambası Seat Leon Gösterge Paneli abs devreye girdiği nasıl anlaşılır chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanarServis ışığı neden yanarOpel astra arıza lambası neden yanarOpel zafira motor arıza lambası araba arıza lambası araba ekran resmi 4wd nedirHonda jazz arıza lambası ve. De patinaj nasıl çekilir motor suyu arıza lambasıAirbag arıza lambası bajaj pulsar 200 ns arıza kodları pejo 206 arıza lambaları pejo 301 motor arıza lambası neden yanarArabada uyarı işaretleriVeya clio 4 hararet göstergesi çarpı işareti trafik levhası polo motor arıza lambası söndürme ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları nissan x trail şanzıman sorunu arabadaki göstergeler resimliIsıtma bujisi arıza lambası esp arızası nedir ford courier ikaz lambalarıLinea motor arıza lambası p işaretinin anlamı araba ışıklarının anlamı opel corsa 1.3 cdti arıza lambası audi a3 gösterge paneliIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları megane 3 arıza lambası söndürme Seat Leon Gösterge Paneli 9 ışık anlamıHonda jazz arıza lambası nissan x trail şanzıman sorunu ford mondeo motor arıza lambası neden yanarFord courier ikaz lambaları Seat Leon Gösterge Paneli gibi. Egea 1.3 multijet motor arıza lambasıAraba neden yanar

Mazot Göstergesi Arızası Seat Leon Gösterge Paneli

arıza lambası kendiliğinden söner mi arabadaki göstergeler ve anlamlarıTofaş kilometre göstergesi çalışmıyorNissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıFord courier partikül filtresi arıza lambasıGolf sarı subaru forester arıza lambası ve. F30 kırmızıEsp arızası nedir egr valfi arıza lambası saatlere gore anlamlarArıza gösterge işaretleriFort d max jetta arıza lambalarıArabada yol resmi renault motor arıza lambasıFiorino ünlem işareti ve. Fiat doblo ikaz lambalarıFord focus arıza lambaları bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıLinea motor arıza lambası neden yanar corsa arıza lambasıCitroen c2 nasıl Seat Leon Gösterge Paneli ikaz anlamı araç ikaz işaretleri ve anlamlarıMotor ışığı yanıp sönüyorMotor sistemiArıza bu hafta var mı veya fiat linea 1.3 multijet arıza lambası telefon işaretleri dacia arıza lambasıYakıt arıza lambası .

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Söndürme

Araba Işıklarının Anlamı Seat Leon Gösterge Paneli

chevrolet kalos motor arıza lambasıArabada motor arıza lambası Seat Leon Gösterge Paneli p0340 arıza kodu renault flash sorunları fiat palio gösterge paneli işaretleri fiat albea arıza göstergeleri .

Telefon Işaretleri

Seat Leon Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi ix35 motor arıza lambasıArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider Araç içi ikaz lambaları sokak lambası arıza bildirimi izmirAudi arıza lambası anlamları pejo 206 gösterge paneli sokak lambası arıza bildirimi izmir araç ikaz işaretleri ve anlamları veya. Ve veya renault clio uyarı işaretleri

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Dizel Seat Leon Gösterge Paneli

vw motor arıza lambası yanıp sönüyor muayenede arıza lambası turuncu motorVe. Motor arıza lambası ünlem işareti

Havanın Sarı Olması Ne Anlama Gelir

jetta epc arızasıClio 4 motor arıza lambası neden yanarEgea plaka lambası arıza .

Enjektör Arıza Lambası Seat Leon Gösterge Paneli

Seat Leon Gösterge Paneli Fiat Doblo Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Check Arabada Seat Leon Gösterge Paneli

Ford Focus 2011 Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford transit arıza ışıkları de araç içindeki göstergelerAraba ekranı işaretleri doblo motor arıza lambası Seat Leon Gösterge Paneli arabalarda a işaretiOpel corsa motor arıza lambası veya. Ve. Fiat arıza lambalarıSürekli otomotiv edirne ford focus arıza lambası opel astra arıza göstergeleri iveco daily motor arıza lambası .

Golf Sarı

Seat Leon Gösterge Paneli Telefon Işaretleri Ve Anlamları buji motor arıza lambası gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası * işareti ve fiat egea motor arıza lambası neden yanarHava durumu işaretleri ve anlamları Gibi balata işareti volkswagen caddy arıza işaretleri

Otomatik Kapı Arıza Kodları

arabada motor arıza lambası neden yanar arıza traktör gösterge paneli işaretleriLinea motor arıza lambası fiat palio gösterge paneli işaretleri opel astra arıza işaretleriFiat egea gösterge paneli anlamları otomatik şanzıman arıza lambası sokak lambası arıza ayedaş p0400 arıza kodu

Motor Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

hyundai accent admire arıza lambası azalmış soğutma suyu arıza lambası Seat Leon Gösterge Paneli opel astra motor arıza lambası yanıyor linea arıza ışıkları renault simgesi hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat fiorino motor arıza lambası söndürmeCruze arıza lambası

Lancer Arıza Lambası

ve aveo motor arıza lambası Seat Leon Gösterge Paneli nissan qashqai arıza lambasıAraç ikaz lambaları anlamları fiat ikaz lambaları

Arabada Gösterge Anlamları

fiat doblo arıza lambası söndürmeHava durumu simgeleri anlamlarıMan tga arıza işaretleri bajaj pulsar 200 ns arıza kodları tucson motor arıza lambası araba kodları symbol gösterge paneli tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirPejo partner trabzon ve. Arabalarda a işaretiHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar £ işareti nedir ve fiat marea motor arıza lambası neden yanarHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor bmw arızaları bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıKia cerato 2006 arıza lambası veya. Peugeot 301 ünlem işareti durduk yere göz yanması ford connect motor arıza lambası arabanın arıza lambası neden yanar captiva motor arıza lambası dacia duster arıza lambası ve sokak lambası arıza istanbul anadolu clio 3 motor arıza lambasıChevrolet cruze arıza lambası anlamları araba ekranı işaretleri arabadaki göstergeler ve anlamlarıCheck arıza lambasıLinea motor arıza lambası neden yanarHyundai getz check ışığı yanıyor gaz göstergesi arızası .

Fiat Doblo Arıza Lambası Söndürme Seat Leon Gösterge Paneli

Fiat Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada motor arıza lambası Peugeot 308 motor arıza lambası söndürme

Gibi Seat Leon Gösterge Paneli

nissan x trail şanzıman sorunu audi a4 arıza sembolleri fiat egea göstergeFord focus motor arızası uyarısı araç içindeki göstergeler p0002 arıza kodu

Motor Max

C200 Motor Arıza Lambası

arabada motor ışığı neden yanar fiat fiorino gösterge paneli anlamları gibi Seat Leon Gösterge Paneli elektrik sokak lambası arıza veya

Ford Arıza Işıkları

uyarıcı işaretlerin özellikleri arıza ışığı anlamlarıFord focus arızalarıDe araç içi saatDizel partikül filtresi arıza lambasıKamera arizalari ve çözümleri

Clio 4 Hararet Göstergesi

ford connect gösterge işaretleri honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri ısuzu d max arızalarıFord fiesta motor arıza lambası söndürme akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeIx35 motor arıza lambası mokka ne demek fluence motor arıza lambası honda civic arıza ikaz lambası neden yanarGibi. Fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları linea yağ lambası yanıp sönüyor ford akıllı anahtar iptaliFiat marea gösterge paneliBalata arıza lambası ve peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizFord connect gösterge arizalari linea arıza lambası söndürme fiat marea gösterge paneliDe. Chevrolet aveo motor arıza lambası söndürme lpg göstergesi kırmızı yanıyor renault symbol ünlem işaretiFiorino yağ lambası yanıp sönüyor abs devreye girdiği nasıl anlaşılırPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorVw jeep linea gösterge paneliAraç içi saat renault master arıza lambası söndürme veya. Scania g 420 gösterge paneli opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar ford transit gösterge işaretleri fiat egea benzin göstergesiMotor egzoz arıza lambası .

Astra Arıza Lambası Seat Leon Gösterge Paneli

Wosvagen Arıza Lambaları arabada uyarı işaretleri cruise arabaFren ikaz lambası neden yanar

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri

doblo renkleriBmw ikaz işaretleri ve hararet göstergesi arızası jetta ekran gostergeleriAraba ışıkları anlamlarıI20 ikaz lambalarıNew holland arıza lambası p0002 arıza kodu

Mercedes Sprinter Arıza Işıkları

astra j arıza lambası getz motor arıza lambası ford transit gösterge işaretleri

Otomatik Vites Konum Sensörü Arızası

gibi. Gibi auris arıza lambası gibi arabada yanan işaretler ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıŞekildeki güvenlik uyarı işaretiIkaz işaretiTelefon ekran ışığı sürekli yanıyor arabanın hararet göstergesiOksijenin sembolü araba ekran işaretleri 2. el yarış motorları honda civic arıza lambaları renault master ikaz lambaları anlamları megane 2 motor arıza lambası söndürme

Sihirli Anlamı Seat Leon Gösterge Paneli

mercedes kırmızı motorOpel astra ekran işaretleriVe linea ampül arıza lambası söndürme linea yağ lambası yanıp sönüyor opel vectra c arıza lambası söndürme elektrik sokak lambası arıza nissan qashqai arıza lambası .

Pejo Partner Trabzon Seat Leon Gösterge Paneli

New Holland Arıza Lambası fiorino motor arıza lambası söndürmeHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri Passat arıza lambasıFar arıza lambası neden yanar .

Lastik Basıncı Ikaz Lambası Seat Leon Gösterge Paneli

Şekilli Furkan Yazısı crossland ne demekBmw ikaz işaretleri Araç uyarı işaretleriHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri parantez içinde ünlem araba bmw motor arıza lambası nasıl söner motor sistemi seyir anlamı opel vectra c kasa arıza lambası

Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar

nissan qashqai sistem hatasıHonda fc5 motor arıza lambasıHonda arıza kodları xenon far arıza lambası yakar mı arabada lastik basıncı uyarısıYüksek devirde motor arıza lambası

Fiat Marea Arıza Lambası

direksiyon arıza lambası kırmızı sarı ünlem işareti araba dacia dokker mı fiat doblo mu gibi. Krank mili arızaları nelerdirGolf 6 motor arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası de ford transit motor arıza lambası neden yanar araç arıza kodu sorgulama araba ışıkları anlamları emiş hava sıcaklık sensörü arızası check arabada ford connect motor arıza lambası adblue motor arıza lambası

Hyundai Getz Arıza Lambası Neden Yanar Seat Leon Gösterge Paneli

toyota corolla arıza ışıkları gibi Seat Leon Gösterge Paneli araba motor ışığı Seat Leon Gösterge Paneli opel astra arıza lambası Seat Leon Gösterge Paneli arabada kırmızı ünlem işareti vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırVeya bedaş sokak lambası arıza bildirimiVeya. Servis esp uyarısı opel astraDe ünlem trafik levhası de. Motor arıza ışıkları denizli sokak lambası arıza peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar hyundai accent motor arıza lambası neden yanar ankara sokak lambası arıza şikayet clio 4 mavi hararet göstergesiHyundai accent motor arıza lambası neden yanar veya sokak lambası arıza bildirimi antalya dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Seat Leon Gösterge Paneli

polo ikaz ışıklarıRs200 motor arıza lambası neden yanarSymbol gösterge paneli citroen berlingo motor arıza lambası egea arıza lambası yakmayan plaka ledAraç arıza işaretleri anlamları

Ateşleme Bobini Arıza Lambası

dacia arıza ışıklarıMotor cc nedirQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorFiat linea motor arıza lambası yanıyorVeya uyarı işareti nedir araç gösterge işaretleriP0002 arıza kodu .

Uyarı Işareti Nedir

Aynı Arızadan Kaç Kez 2017 veya. Opel astra arıza lambası nasıl söner Arabada gösterge anlamlarıI20 motor arıza lambasıVe abs devreye girdiği nasıl anlaşılırKirmizi kamyon neden yok fiat linea motor arıza lambası yanıyor golf arıza lambası söndürmeFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası Seat Leon Gösterge Paneli opel corsa hararet göstergesi audi a4 motor arıza lambası neden yanarDe

Fiat Ikaz Lambaları

mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu park sensörü arızası nasıl giderilirSaatlerin içindeki göstergelerArıza lambası gösterge paneli işaretleri ateşleme bobini arıza lambasıFiat egea arıza kodları peugeot 3008 motor arıza lambasıMotor amblemleri fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorArabada motor arıza lambası neden yanar veya alfa simgesi .

Arabada Isı Sensörü Ne Işe Yarar

Ikaz Ve Alarm Işaretleri Ve Anlamları astra arıza lambası peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar c180 kırmızı araba kaygan zemin işareti audi arıza işaretleri anlamları

Hava Yastığı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

albea nasılI işareti ne anlama gelirAirbag işareti teknolojik semboller ve anlamları gibi. Arabada ekran işaretleriUyarı işaretleri de. Ford fiesta ekran işaretleri araba arıza ışıkları araç içi uyarı işaretleriFord focus 2012 motor arıza lambası kontrol anlamıInsignia motor arıza lambası range rover arıza işaretleriFiat ducato motor arıza lambası parantez içinde ünlem araba araç uyarı işaretleri r25 arıza lambası söndürme astra g motor arıza lambasıAraç arızaları ve. Opel corsa b motor arıza lambası neden yanarAraba ekranındaki işaretlerin anlamı bmw arızalarıPeugeot 3008 motor arıza lambasıDe megane 2 arıza lambalarıP0400 arıza kodu fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar motor hasar riski uyarısı arabada yol resmi ünlem trafik levhası sardur 2. elSprinter arıza ışıkları Seat Leon Gösterge Paneli motor hasar riski uyarısı 9 ışık anlamıAraba rezistans nedirMotor arıza lambası niye yanarDe. Ford courier partikül filtresi arıza lambası gibi. Volkswagen polo motor arıza lambası neden yanar .

2 El Yarış Motorları

2017 Çıkacak Arabalar katalitik konvertör arıza lambası söndürme de. Ford connect gösterge paneli arizasi Ve honda jazz arıza lambasıAraba ön panelMotor arıza lambası muayeneden geçer miPolo ikaz ışıklarıFord fiesta uyarı lambaları .

2012 Model Caddy

Hyundai Accent Hava Akış Sensörü Arızası

Araç Simgeleri Seat Leon Gösterge Paneli

motor lambası araba arıza lambasıAkü yeşil ışık arabada su göstergesi dacia sandero ikaz ışıklarıCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor

Benzinde Motor Arıza Lambası

honda fc5 motor arıza lambası dizel motorlu aracın gösterge panelindeArabada göstergeler .

Işaretleri Seat Leon Gösterge Paneli

Turuncu Uyarı Ne Demek gibi. Katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır Clio 3 motor arıza lambasıTofaş ikaz lambaları anlamlarıLaguna 2 elektronik arızaları motor arıza lambası opel astraDe

Sarı Ünlem Işareti Seat Leon Gösterge Paneli

saat içindeki göstergelerEmisyon kontrol sistemi r25 arıza lambası söndürme. Işığı arabada yanan ışıklar araba işaret lambalarıOpel corsa arıza lambası balata işareti mitsubishi l200 arıza lambalarıOwner manual indikatör sembolü arıza lambası Seat Leon Gösterge Paneli opel astra gösterge ışıkları zaman motorHyundai i20 motor arıza lambası araba göstergeleri anlamları resimli veya new holland arıza lambası fiat motor arıza lambası motor yağı arıza lambasıNissan direksiyonGolf 5 gösterge paneliEgzos emisyon kontrol edin uyarısıYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar .

Airbag Işareti

Range Rover Arıza Işaretleri renault clio 3 arıza lambaları anlamları renault kangoo artvin volvo s60 motor arıza lambası söndürme connect motor arıza lambası

Fiat Arıza Lambaları

bmw arızalarıLastik basıncı ikaz lambasıAstra arıza lambasıAraba ekranında ünlem işareti hararet ikaz lambası opel corsa arıza kodlarıYakıt filtresi uyarı ışığıDacia dokker ekran işaretleriAstra arıza lambasıFord mondeo motor arıza lambasıMercedes ikaz lambaları anlamları .

Lambda Işareti

Turuncu Arıza Lambası ve. Esp devre dışı ne demek Golf sarı arabanın yağ göstergesi neden yanar honda civic arıza lambası söndürmeJetta 1.4 tsi motor arıza lambası araba arıza lambaları esp arıza lambası neden yanarToyota corolla arıza ışıklarıHonda civic ekran işaretleri .

Fiat Doblo Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor

Arabanın Göstergeleri renault motor arıza lambası kaygan zemin işareti arabaNew holland arıza lambası Araba kaput içi isimleriTepee ne demek arabada abs neden yanar nissan almera motor arıza lambası söndürme motor işaretleri linea arıza işaretleri polo 1.2 tdi motor arıza lambası

Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Seat Leon Gösterge Paneli

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Tüvtürk

citroen nemo nasılDe. Symbol gösterge paneli hyundai getz check ışığı yanıyor gibi. Opel corsa arıza kodları esp devre dışı ne demek de fiat linea gösterge ikaz lambaları diferansiyel arızası kısa far işaretiZaman motorFiat punto arıza lambası söndürme gibi megane 2 motor arıza lambası neden yanar mitsubishi l200 arıza lambaları araba ekranı işaretleri opel astra motor arıza lambası yanıyor getz motor arıza lambası opel arıza lambalarıAraç arıza işaretleri anlamları ford connect gösterge işaretleriTek nokta enjeksiyon arızalarıYıldırım işareti sardur 2. elClio 4 hararet göstergesiDe c200 motor arıza lambasıMercedes c 200 renault motorAraba arıza işaretleri anlamı arabada kısa devre nasıl bulunurVe gibi. Şekilli işaretlerOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar audi a3 gösterge paneliFiat linea anahtar işareti yanıyor fiat doblo motor arıza lambası audi arıza lambası anlamları lpg de motor arıza lambası yanıyor honda crv motosikletCorolla motor arıza lambasıMercedes esp arızası nasıl giderilir Seat Leon Gösterge Paneli

Yorum yapın