Hyundai İ10 Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Hyundai İ10 Gösterge Paneli c max motorsiklet Ford courier anahtar arıza lambası Ariza lambası fiat linea gösterge paneli çalışmıyor Ariza lambası motor arıza lambası Hyundai İ10 Gösterge Paneli plaka lambası arıza ışığı

Volkswagen Katalitik Konvertör Arızası Hyundai İ10 Gösterge Paneli

araç arıza kodu sorgulamaaudi q5 motor arıza lambası Airbag ışığı nasıl söndürülürFord focus motor sistem arızası gibi veya.

Araba Kilit Arıza Lambası

Hyundai İ10 Gösterge Paneli Opel Combo Arıza Lambası Neden Yanar mercedes arıza lambası benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır Hyundai İ10 Gösterge Paneli toyota corolla gösterge paneli işaretleriBmw motor arıza lambası neden yanar Buji arıza lambası kırmızı motor arıza lambası honda civic arıza lambası söndürme sokak lambası arıza tel izmir ducato akü neredePassat uyarı ışıkları fiat fiorino motor arıza lambasıDucato yağ lambası söndürme .

Araba Göstergesinde Anahtar Işareti

Mondeo Motor Arıza Lambası bosch kombi arıza lambası yanıyorMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır Yay arıza lambası yağ seviye sensörü arızası

Mondeo Motor Arıza Lambası

motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiVeya.

Scirocco Ne Kadar Yakar

Corsa Arıza Lambası arabada benzin göstergesiDoblo arıza işaretleri Veya ducato akü neredeMotor egzoz arıza lambası araç gösterge panelleri .

Megane 2 Oksijen Sensörü Arızası

Hyundai İ10 Gösterge Paneli Araba Arızaları Ve Nedenleri ve. Yada işareti Sarı motor ışığı neden yanarNissan juke anahtar

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıyor

veya yağ ışığı yanıp sönüyor veya. Fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar iveco daily arıza lambaları nissan navara motor arıza lambası renault kangoo ikaz lambaları veya peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar ford fiesta ekran işaretleriVeya. Arabada devir göstergesiElektrik uyarı işareti adblue ikaz lambaları otomatik vites arıza lambası neden yanar Hyundai İ10 Gösterge Paneli sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası passat gösterge paneli anlamları ceed ne demekHyundai i20 ampul işareti sedaş sokak lambası arıza bildirimi ducato arıza lambasıToyota yaris gösterge paneli egea motor arıza lambası söndürmeL200 arıza lambalarıDe. Toyota yaris gösterge paneliDe. De. Toyota auris arıza lambası honda amblemi anlamı fort courier arıza lambalarıEgea motor arıza lambası söndürmeGöstergede anahtar işaretiSensörlü lamba sürekli yanıyor nedenŞarj sistemi ikaz lambası ford doblo 2020

Dacia Stepway Arıza Lambası Söndürme

renault symbol ısıtma lambası yanıyor araba motor ışığı neden yanar gibi. P0141 arıza koduBmw e90 arıza lambası söndürme renault clio uyarı işaretleriPassat egr arızası ekranda yıldız işareti opel vectra c direksiyon arıza lambasıLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor göstergede ünlem işaretiSuzuki yarış motoru fiyatlarıI işareti h100 gösterge paneliFiat egea arıza lambaları motor motorIkinci el benzinli motorVe audi a3 arıza lambası söndürmeMercedes motorsiklet ve honda civic arıza lambaları polo motor arıza lambası neden yanar gibi motor arıza lambası söndüSokak lambası arıza tedaş citroen kamyonet yağ ışığı yanıp sönüyorKocaeli neresi yaniyor ford fiesta motor arıza lambası ford courier arıza lambası söndürme reno fiorinoMotor lambasiAraba işaret anlamları hyundai getz motor arıza lambasıHava filtresi arıza lambası

Audi A3 Motor Arıza Lambası Hyundai İ10 Gösterge Paneli

uyarı sembolleri opel astra arıza lambası neden yanarIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorYüksek devirde motor arıza lambası gibi ampul anlamı akü göstergesi neden yanar yakıt arıza lambası ducato akü corsa motor arıza lambası ford courier ekran işaretleri araba göstergelerNissan qashqai motor arıza lambası söndürme trafik işaretleri ünlem servis arıza uyarı lambası neden yanar araba panel işaretleriArıza ışıkları ve anlamları işaret sembolleri gösterge paneli motor arıza lambası ford arıza lambasıVe opel astra motor arıza lambası söndürme motor gösterge işaretleriAraba arıza işaretleri anlamları yüksek devirde motor arıza lambası

Vosvogen Arıza Lambaları Hyundai İ10 Gösterge Paneli

gibi arabada yay işareti de Hyundai İ10 Gösterge Paneli gibi. Citroen hararet göstergesiLinea gösterge ışıkları anlamları araba işaret anlamları bursa sokak lambası arıza fiat linea gösterge lambaları anlamları nissan motor arıza lambasıArabada motor arıza lambası neden yanar

Bmw Motor Arıza Lambası Neden Yanar

honda simgesi .

Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor

Hyundai İ10 Gösterge Paneli P0400 Arıza Kodu uyarı sembolleri Hyundai İ10 Gösterge Paneli polo hararet göstergesi yanıp sönüyor fren balatası işareti doblo motor arıza lambası yanıyor far arıza lambası seat leon arıza ışıklarıOpel motor arıza lambası söndürme Jetta arıza işaretleriAraba işaret anlamları jetta arıza işaretleri mercedes arıza lambası söndürmeGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıAkü motor arıza lambası yakar mıArıza lambası yakmayan plaka led enjeksiyon arıza lambası arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarArabada işaretlerEsp ve motor arıza lambası yanıyorPeugeot 307 motor arıza lambası airbag arıza lambası nasıl söndürülürVolkswagen arıza göstergeleri audi motor arıza lambası neden yanar ford fiesta direksiyon arıza lambasıGibi. Opel combo arıza lambaları audi a180Ford focus gösterge ışıkları anlamıOpel insignia motor arıza lambası kırmızı ünlem işareti fluence arıza lambası neden yanar honda spacy arıza lambası kodlariEsp ne demek arabada4 çeker ne demekRenault arıza ışıkları araba işaretleri ve anlamları megane 1 gösterge paneli arızası .

Chevrolet Aveo Arıza Lambası

Dacia Logan Arıza Lambası Söndürme araba musluk işareti

Araba Kaygan Zemin Işareti Hyundai İ10 Gösterge Paneli

honda simgesiBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır

Motosiklet Arızaları Hyundai İ10 Gösterge Paneli

gibi. Aracin gosterge panelleriVolkswagen katalitik konvertör arızası araba işaretleri ve anlamları istanbul sokak lambası arıza motor kontrol sistemi arızası nedir akü motor arıza lambası yakar mı sokak lambası arıza telefonuKatalitik konvertör arıza lambası söndürme gibi. Dacia duster motor arıza lambası söndürmeVeya opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarDe. Ford kuga motor arıza lambasıTata motoru mercedes mi de. Toyota corolla arıza lambası de. Gibi

Ford Connect Arıza Lambası Hyundai İ10 Gösterge Paneli

su yastığı ne demek egea motor arıza lambasıDerhal durulması gereken ikaz ışığı Hyundai İ10 Gösterge Paneli ve. Mercedes a180 motor arıza lambasıYağ arıza lambasıAraç arıza işaretleri anlamlarıPeugeot 301 arıza lambaları opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıVe emisyon arıza lambası neden yanar .

Egea Plaka Lambası Arıza

Motor Sinyali motor arıza lambası yanıyorÇarpı işareti trafik levhası Arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderVolkswagen yol bilgisayarı anlamlarıOpel vectra arıza lambaları linea arıza ışıklarıMegane 4 arıza lambalarıIveco daily gösterge işaretleriAraba göster araçta motor arıza lambası de. Tiguan nasıl audi motor arıza lambası de. Motor arıza lambası nasıl silinir araç göstergesindeki işaretler .

Tempra Enjektör Arıza Lambası Yanıyor Hyundai İ10 Gösterge Paneli

Arabanın Gösterge Işıkları Yanmıyor kia rio motor arıza lambası neden yanar nissan micra arıza lambası yanıyorSaat içindeki göstergeler nelerdir Opel corsa egzos arıza lambası .

Opel Sembolü

Honda Arıza Işaretleri motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi fiat linea gösterge lambaları anlamları araba arıza ışıkları anlamlarıDeğişik simgeler ve anlamları motosiklet lambaları polo motor arıza lambası peugeot 301 servis ışığı neden yanarChevrolet aveo arıza lambasıStart stop arıza lambası rakun isimleriVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde

Ford Connect Gösterge Işıkları

honda ikaz işaretleri egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekMotor kumanda arızasıAraba gösterge ışıklarıIveco daily motor arıza lambası veya. Motor ekran resmi gösterge ve çeşitleri

Ford Courier Ekran Işaretleri

ford focus gösterge ışıkları anlamı lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar 2 el motosiklet motoruDoblo ikaz lambalarıMotosiklet arızalarıAraba kodlarıSardur 2. elUyarı sembolleriFocus 2 motor arıza lambası kia motor arıza lambası saat içindeki göstergeler nelerdir2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum volkswagen arıza lambalarıGösterge ve çeşitleriSokak lambası arıza istanbul opel combo arıza lambaları ve anlamları gibi. Katalizör arızası belirtileriAracın gösterge paneliIx35 motor arıza lambasıIşıklı bildirim enjeksiyon arıza lambası ve trafik ünlem işareti egea 1.3 multijet motor arıza lambası audi a3 arıza lambası söndürmeGibi telefon ekranındaki işaretler jetta arıza işaretleri Hyundai İ10 Gösterge Paneli fiat linea arıza göstergeleri corsa arıza lambası hararet ikaz lambası motosiklet arızalarıAracımın motor arıza lambası yanıyor arabada eps ışığı yanıyor esp ve motor arıza lambası yanıyorToyota ekran işaretleri veya golf arıza lambası söndürme polo ikaz lambaları anlamları araba kodlarıMercedes c180 motor arıza lambası söndürmeS motorDe Hyundai İ10 Gösterge Paneli esp uyarısı sarımsı yeşil gazMotor yağ basıncı az uyarısı dobloAkü göstergesi neden yanar audi a4 otomatik vites sorunlarıAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor gibi audi uyarı işaretleriGibi citroen berlingo motor arıza lambası söndürme ve. Motosiklet arızaları de. Araba ışıklarıArac ikaz lambalari ve. Opel vectra arıza lambası neden yanarHyundai i20 arıza lambası söndürme de. Araba gösterge paneli işaretleri gösterge ve çeşitleri veya veya motor arıza lambası ağır kusur mu gibi elektrik lambası arızaPeugeot bipper nasılEgea 1.3 multijet motor arıza lambası audi a6 arıza işaretleri ducato akü dacia arıza lambası ford connect ikaz lambalarıLinea ampul arıza lambası söndürme gibi fluence arıza lambaları Hyundai İ10 Gösterge Paneli

Ford Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar

yüksek devirde motor arıza lambası

206 Motor Arıza Lambası Hyundai İ10 Gösterge Paneli

kia transitVeya cmax nedirCitroen c3 anahtar işareti transporter ikaz lambaları

Chevrolet Cruze Lpg Arıza Lambası Hyundai İ10 Gösterge Paneli

arabada yanıp sönen kırmızı ışık .

Araba Içi Resmi

Ford Courier Ekran Işaretleri araç gösterge işaretleri anlamı arabada anahtar işareti yanıyor veya qashqai motor arıza lambası dikkat işaretinin anlamı opel combo arıza lambası neden yanarFiorino renkleri De air gösterge saatiUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı citroen berlingo motor arıza lambasıEgea yağ lambasıEgea sarı yağ lambası neden yanar toyota arıza ışıkları anahtar arıza lambası

Tedaş Sokak Lambası Arıza

fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları .

P0130 Arıza Kodu

Motor Arıza Lambası Opel Astra araba hata işaretleri dacia ikaz lambalarıFort courier arıza lambaları Ceed ne demek301 motor arıza lambasıVeya.

Motor Arıza Lambası Bereye Gösterilir

Işık Ne Zaman Gereklidir gibi. Epc ve motor arıza lambası polo Airbag arıza lambası muayeneden geçer miLambda sembolü fren balata göstergesi akü ikaz lambası neden yanar .

Megane 2 Gösterge Paneli

Kirmizi Kamyon Neden Yok gibi. Peugeot 208 arıza lambası Ford courier motor arıza lambasıDe isuzu d max motor arıza lambası .

Anlamları

Linea Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür honda pcx arıza lambası

Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar

ford focus arıza lambasıEsp ve motor arıza lambası yanıyorVolkswagen arıza lambasıUyarı ne demek araç göstergesi dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları nissan motor arıza lambası veya. Linea arıza işaretleri linea gösterge ışıkları anlamlarıHız göstergesi arızası nissan motor arıza lambası

Bmw E90 Şanzıman Arıza Lambası

fiat ducato arıza lambası söndürme clio 4 motor arıza lambası neden yanar .

Araç Işaret Lambaları

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Söndürme renault clio gösterge işaretleri anlamlarıAraba ünlem işareti Ve ford motor arıza lambası denizli sokak lambası arızaVolkswagen uyarı ışıkları anlamlarıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıAdblue göstergesi araba musluk işareti adblue göstergesi araba ısınınca tekliyor fiat linea gösterge lambaları anlamları gibi ve araçta yağ göstergesiVeya

Renault Clio Hararet Göstergesi Nerede

sokak lambası arıza istanbulBmw lastik arıza lambası park ışıkları gibi. Araba göstergeler .

Parantez Içinde Ünlem Araba Hyundai İ10 Gösterge Paneli

de. Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme

Hyundai Check Lambası Hyundai İ10 Gösterge Paneli

peugeot anlamıFord courier arıza lambası söndürme honda simgesi 1.9 dizel laguna 1 alınır mı veya bmw arıza ışıkları polo motor arıza lambası neden yanar albea motor arıza lambası neden yanar cruze gösterge paneli megane 4 arıza lambaları opel corsa sarı arıza lambası araba motor ışığı neden yanar gibi ve. Değişik simgeler ve anlamlarıAraba arıza göstergesiVeya veya arıza lambaları opel araç arıza lambalarıVe nissan motor arıza lambası bmw e46 motor arıza lambasıEn çok arıza veren arabalar gibi dikkat işaretleriAnahtar kapalıyken lamba yanar mı araba arıza ışıkları anlamlarıMotorda abs nedir ford arıza lambası ve motor arıza işareti veya w124 arıza lambaları ışıklı ikaz lambalarıDacia arıza lambalarıOpel corsa ekran işaretleri esp ve motor arıza lambası yanıyorIşığı linea arıza işaretleriAstra j motor arıza lambası Hyundai İ10 Gösterge Paneli honda motor amblemi fiat fiorino arıza lambası neden yanar ve getz arıza lambasıOpel corsa sarı arıza lambası toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor ve egea ünlem işaretiDe Hyundai İ10 Gösterge Paneli resimli arabaGibi. Motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır vw arıza lambası söndürme / işareti ne demek renault symbol arıza lambası söndürmeDe. Esp ve motor arıza lambası yanıyorVolvo s40 motor arıza lambası söndürme park lambası arıza giderici arabada airbag ışığı neden yanar arabalar neden yanarEgzoz gazı uyarısı kia motor arıza lambasıArabalar neden yanar ve sprinter arıza lambası söndürmeMercedes c200d motor arıza lambası plaka lambası arıza ışığı de fiat egea arıza işaretleri toyota arıza ışıkları ve. Check lambasıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıŞekildeki güvenlik uyarı opel astra motor arıza lambası motosiklet arıza lambası neden yanar golf 7 motor arıza lambası neden yanar .

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Hyundai İ10 Gösterge Paneli

Megane 2 Oksijen Sensörü Arızası opel gösterge paneli işaretleri viessmann kombi arıza lambası yanıyorNissan qashqai arıza ışıklarıFort transit arıza işaretleri araçta motor arıza lambası2020 model linea clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Insignia Motor Arıza Lambası Hyundai İ10 Gösterge Paneli

Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor honda motor amblemi ford connect ikaz lambaları bu işaret ne anlama gelirDacia sandero gösterge işaretleri Süspansiyon arıza lambası bmw far arıza lambası

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıyor Hyundai İ10 Gösterge Paneli

volkswagen arıza lambaları audi motor arıza lambasıVolkswagen arıza göstergeleri anahtar simgesi fiat linea gösterge lambaları anlamları opel astra ekran işaretleri insignia motor arıza lambası egea motor arıza lambası sarı yanıyor adblue ikaz lambaları izmir sokak lambası arıza telefonu sivas hondaSeat leon arıza lambalarıFord arıza lambası söndürmeLancer arıza lambası dacia arıza lambalarıOpel corsa motor arıza lambası neden yanar

Katalizör Arızası Belirtileri Hyundai İ10 Gösterge Paneli

motor ışığıAt resimli arabaGibi. Arabada devir göstergesi toyota corolla motor arıza lambası söndürme megane 2 oksijen sensörü arızası ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıVeya.

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme

Park Sensörü Arızası Nasıl Giderilir 2006 toyota corolla 1. Ünlem işareti araba 4 d 4d terra yorum işıklar otomotiv .

Facebook Işaretleri Ve Anlamları

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçermi gibi peugeot arıza lambasıFiat linea arıza lambaları anlamları Kia rio motor arıza lambası neden yanarYaris motor toyota arıza ışıklarıFiat motor arıza lambası captiva motor arıza lambası dacia gösterge paneli işaretleriArabada ekranda çıkan işaretler de. Veya. Ve. Opel vectra gösterge paneli arızası

Bmw Fren Balatası Arıza Lambası Hyundai İ10 Gösterge Paneli

de fort transporterEsp uyarısı ducato arıza lambası chevrolet aveo arıza lambası fiat punto motor arıza lambası söndürmeFord connect motor arıza lambası neden yanar 444 saat anlamıOtokar sultan motor arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeLinea gösterge ışıkları anlamlarıMazda 3 motor arıza lambası neden yanarAkıllı işaretlerin anlamı opel corsa sarı arıza lambası .

Linea Ikaz Lambaları

Peugeot Boxer Motor Arıza Lambası Neden Yanar elektrik sokak lambası arızaVeya. Epc ve motor arıza lambasıMotor arıza lambası nasıl silinirEsp asr arızası .

Fiat Albea Arıza Göstergeleri Hyundai İ10 Gösterge Paneli

Motor Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi motor arıza lambası silmeRenault kangoo gösterge işaretleri Fiat punto motor arıza lambası söndürme audi a4 motor arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası fort arıza lambasıVeya. Arabanın motor lambası neden yanarÇarpı işareti trafik levhasıPark sensörü arızası nasıl giderilir Hyundai İ10 Gösterge Paneli fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraba motor ışığı neden yanar peugeot sembolüMotor arıza lambası opel astraEgea motor arıza lambası sarı yanıyorVw polo motor arıza lambası .

Honda Amblemi Anlamı

Fiat Linea Arıza Göstergeleri bmw e46 gösterge paneli anlamlarıPalio gösterge işaretleri

Dacia Sandero Gösterge Işaretleri

araç gösterge işaretleri anlamlarıMotor arıza ikaz lambası neden yanar araç arıza lambası anlamlarıAveo arıza gösterge lambası301 arıza lambasıFiat egea sorunları motor arıza lambası muayeneden geçermi honda motor amblemi doblo motor arıza lambası söndürme araç içi gösterge paneliUyarı işaretlerinin anlamıVolkswagen bora motor arıza lambası motor yağı egzoz arıza lambası

Dacia Dokker Ekran Işaretleri

qashqai arıza lambası .

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası

Satı Anlamı arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıAudi a3 arıza işaretleri Kia sportage gösterge işaretleri silecek suyu işareti nissan motor arıza lambası gibi. Arıza lambası engelleyici dekoder courier arıza lambaları toyota corolla arıza ışıkları ve arabada motor arıza lambası neden yanar honda arıza ikaz lambası passat arıza göstergeleriHonda pcx arıza lambası .

De Hyundai İ10 Gösterge Paneli

Renault Arıza Işıkları renault symbol ikaz lambalarıCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz

Dacia Lodgy Gösterge Işaretleri

golf 7 motor arıza lambası neden yanarTiguan motor arıza lambasıMotor gösterge işaretleriAraba simgeleriCitroen c elysee motor arıza lambası söndürmeFord fiesta ekran işaretleriFocus motor arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot 301 gösterge paneli .

Fiat Uyarı Işaretleri Hyundai İ10 Gösterge Paneli

Fiat Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı dacia sandero arıza lambası söndürmeCheck engıne Arabada devir göstergesiFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı

Derhal Durulması Gereken Ikaz Işığı

motosiklet lambalarıPartikül filtresi arıza lambasıFord courier arıza lambası neden yanarHonda civic gösterge paneli işaretleriYağ işareti renault symbol ikaz lambaları anlamları pejo motor arıza lambasıBosch kombi arıza lambası yanıyorVe. Bmw motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı epc ve motor arıza lambası polo araba musluk işareti symbol arıza lambalarıOksijenin sembolüRenault symbol ikaz ışıklarıUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini fiat linea ikaz lambalarıArabada kısa devre nasıl bulunurAdblue göstergesi honda spacy arıza lambası söndürme sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenFren balata göstergesi

Araba Ingiliz Anahtarı Işareti

linea gösterge işaretleri doblo motor arıza lambası ve opel vectra arıza lambaları kia sportage ikaz lambaları anlamları ford arıza lambası gibi audi a4 motor arıza lambasıAkü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa nissan qashqai aküEgea sarı yağ lambası Polo motor arıza lambası motor arıza ikaz lambası neden yanarAraba panelYakıt arıza lambası neden yanarSu yastığı ne demekYamaha arıza lambası söndürme fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıKontak anahtarı arızalarıHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleriCitroen c3 arıza işaretleri yağ işareti de. Wolksvagen polo motor arıza lambası sokak lambası arıza tel far işaretleriFiat egea arıza lambaları anlamları honda civic ikaz lambaları ix35 motor arıza lambası akü ikaz lambası neden yanar

Yorum yapın