Honda CRV HRV Arıza Lambaları 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda CRV HRV Arıza Lambaları Arabanın Akü Işığı Neden Yanar otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi Dacia logan arıza lambası söndürmemercedes c 200 renault motor Ariza lambası Audi uyarı işaretleri Ariza lambası epc arıza lambası ve veya. Nissan micra motor arıza lambası söndürme

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı

bmw e46 arıza lambaları yolda radar nasıl anlaşılır de citroen c3 arıza lambası söndürme

Kış Işığı

punto motor arıza lambası neden yanar fluence arıza lambası söndürmeAraba arıza işaretleri anlamıLinea arıza ışıkları araç durdurma ve kontrol 3 yedek anahtar hangi araçlarda var toyota arıza kodu öğrenme linea ampul arıza lambası söndürmeOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası egr arıza lambası söndürmeConnect arıza lambalarıMotor teklemesi neden olur de.

Yuvarlak Içinde Üçgen Işareti Anlamı

Honda CRV HRV Arıza Lambaları Arabanın Akü Işığı Neden Yanar 301 Motor Arıza Lambası de Honda CRV HRV Arıza Lambaları Arabanın Akü Işığı Neden Yanar konya sokak lambası arıza telefon numarası ford fiesta dizel motor arıza lambası caddy gösterge paneliTelefon ekranındaki işaretler

Dizel Vakum Pompası Arızası

passat b6 gösterge paneliHonda crv motor arıza lambasıNissan qashqai arıza ışıklarıAudi araç elektroniği arızasıDoblo yağ lambası söndürme

Dacia Lodgy Motor Arıza Lambası

symbol arıza işaretleri fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarPassat arıza lambaları anlamları ariza isaretleri ford focus motor arıza lambası söndürme de. Punto motor arıza lambasıPolo direksiyon arıza lambasıDacia uyarı işaretleriVeya.

Lancer Arıza Lambası

Hararet Ibresi Arızası araç gösterge ışıkları ve anlamlarıP0120 arıza kodu Palio gösterge işaretleriL200 motor arıza lambası neden yanarRenault clio elektronik arıza ikaz lambası mercedes sprinter gösterge işaretleri lancer arıza lambasıCourier gösterge işaretleri veya ford mondeo motor arıza lambası Honda CRV HRV Arıza Lambaları Arabanın Akü Işığı Neden Yanar arabada çıkan işaretlerEmniyet kemeri işaretiIkazYarım kontak motor arıza lambası ve. Araba ikaz göstergeleri kamera arizalari ve çözümleriLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorMegane 4 motor arıza lambası jetta ekran gostergeleri4wd nedirTrafik levhaları ve anlamları 2014Honda crv arıza lambası neden yanarP0141 arıza koduKatalitik konvertör arıza lambası sondurme honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra h arıza lambası volkswagen arıza lambası anlamlarıAraç ışıkları bmw km yanındaki ünlem işaretiOpel astra g arıza işaretleriDe geri vites sigorta işareti sokak lambası arıza istanbulElektrik Motor Arızaları Ve Çözümleri kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarRampa çıkarken motor arıza lambası De ve. Linea arıza ışıkları passat arıza lambaları anlamları citroen jumper motor arıza lambası p0100 arıza kodu honda civic arıza lambası söndürme gibi. Getz arıza lambası arıza göstergeleriDe veya opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanarEgea ikaz lambaları check engine ne demek audi arıza lambası söndürmeSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırLinea gösterge işaretleri düşük üre uyarısı nedir araç arıza kodu sorgulama araç içi ikaz lambalarıOpel astra ikaz lambalarıMercedes motosiklet adblue lambası yanıyorDe audi arıza lambası veya. Audi motor arıza lambası söndürme fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge işaretleri anlamıAraba ikaz ışıkları anlamı Honda CRV HRV Arıza Lambaları Arabanın Akü Işığı Neden Yanar ampul anlamıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıOpel astra ikaz lambaları araba ön kaput parça isimleri adblue işareti araba işaretleri anlamı opel ikaz lambaları veya sokak lambası arıza istanbul anadoluFiat linea 1.4 motor arıza lambası kia rio motor arıza lambası söndürme opel motor arıza lambası gibi megane 4 gösterge paneli işaretleriAraba ikaz göstergeleri araç arıza kodlarıPeugeot 206 arıza lambası araba marka işaretleri viessmann vitopend 100 arıza lambası de. I20 gösterge işaretleri

Araba Enjeksiyonu Nedir

Araç Arıza Kodu Sorgulama

renault clio elektronik arıza ikaz lambası honda civic arıza kodlarıSaatlerin içindeki göstergeler

Megane 2 Ekran Arızası

captiva motor arıza lambası söndürme de ısıtma bujisi arıza lambasıFiat linea arıza lambası söndürmeAraba göstergesi arabada anahtar işareti yanıyor ve prins lpg motor arıza lambası corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor Honda CRV HRV Arıza Lambaları Arabanın Akü Işığı Neden Yanar

Araç Arıza Lambası Anlamları

araba gostergeleriAraba far işaretleri araçlarda ariza işaretleriAraç uyarı işaretleriFord focus ikaz lambaları anlamları fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıFren balatası aşınma uyarısı mercedes sprinter gösterge işaretleriFiat fiorino gösterge paneli anlamları fren hidrolik işareti krank sensörü kirlenmesiIşaret ne demekDoblo arıza işaretleri gibi ve. Linea ampul arıza lambası söndürmeMegane 2 arıza lambası söndürme

On Off Sembolleri Honda CRV HRV Arıza Lambaları Arabanın Akü Işığı Neden Yanar

de. Yağ arıza lambası abs arıza lambasıVe. Bmw sarıGibi adblue lambası yanıyor fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar park işareti

Işıklar Otomotiv

El Yanması

gibi. De araba ikaz ışıkları anlamıGibi. Fren balatası arıza lambası gibi. Linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür

Ford Courier Gösterge Paneli Anahtar Işareti Honda CRV HRV Arıza Lambaları Arabanın Akü Işığı Neden Yanar

ford courier ikaz lambaları anlamı Honda CRV HRV Arıza Lambaları Arabanın Akü Işığı Neden Yanar veya. Araçtaki göstergeler

Fiat Linea Ikaz Lambaları Honda CRV HRV Arıza Lambaları Arabanın Akü Işığı Neden Yanar

ford connect motor arıza lambasıIveco daily motor arıza lambasıFren balatalar yanarsa ne olur uyarı lambaları clio 2 motor arıza lambası servis ışığı neden yanarAkü suyu azalırsa ne olur vw arıza ışıkları motor lambası yanması fiat fiorino gösterge paneli anlamları sogukta araba calismazsa adblue işaretiBmw e46 arıza lambaları akü suyu azalırsa ne olurArıza lambası söndürme aparatıVe. Honda civic arıza lambası söndürmeVeya opel corsa anahtar işareti arabalarda a işareti elektronik arıza ikaz lambası şekildeki güvenlik uyarı işareti Honda CRV HRV Arıza Lambaları Arabanın Akü Işığı Neden Yanar volkswagen arıza lambası anlamlarıFiat egea arıza kodlarıFord fusion motor arıza lambası söndürme sprinter arıza lambası söndürmeRenault gösterge paneliAnahtar resmiMotor soğukken arıza lambası yanıyor egea arıza lambası yakmayan plaka ledHyundai i20 motor arıza lambası de ve. Radyatör arıza lambası focus enjektör arızası nasıl anlaşılırHyundai accent gösterge paneliHava yastığının içinde hangi gaz varDacia logan arıza lambası söndürme connect arıza lambalarıP0100 arıza koduMotor işaretleri jenerik arıza lambası veya lpg arıza lambası nasıl söner renault clio arıza ışıkları hyundai getz motor arıza lambası neden yanar gibi arıza lambası yanıp sönmesiSokak lambası arıza iletişim

Gibi Honda CRV HRV Arıza Lambaları Arabanın Akü Işığı Neden Yanar

Peugeot Arıza Lambaları

ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları e90 arıza lambalarıKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor caddy gösterge paneliCaptiva partikül filtresi arıza lambası ford fiesta ikaz lambalarıVeya motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası opel corsa servis ışığı gibi. I20 arıza ışıklarıMax motor linea hız göstergesi çalışmıyor c max motorsikletVe. Kasa motor gibi citroen arıza işaretleriEl freni ikaz lambası neden yanarPulsar 200 ns arıza lambası söndürmeFord tourneo courier arıza lambasıLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür .

Enjeksiyon Arıza Lambası Neden Yanar

Honda CRV HRV Arıza Lambaları Arabanın Akü Işığı Neden Yanar Cc Ne Demek Motor veya. Polo ikaz lambaları anlamları Audi a3 araç elektroniği arızasıTek nokta enjeksiyon arızaları opel insignia motor arıza lambası doblo arıza lambası söndürmeFord focus gösterge ışıkları anlamı mokka nedir connect yazısı veya. Arabada hararet göstergesi toyota arıza kodu öğrenme aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?At resmi olan arabaGibi citroen motor arıza lambası söndürme dacia logan arıza lambasıDuster lastik arıza lambası söndürme connect yazısıMax motor veya veya. 3008 arıza lambası symbol motor arıza lambası fiat linea arıza lambası söndürmeGibi fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı arabanın motoru yanarsa ne olurAltus derin dondurucu arıza lambası araba ikaz göstergeleriFiorino ünlem işaretiArıza ışıkları anlamı de ampul anlamıYuvarlak içinde ünlem işaretiAkü ışığı neden yanar esp/asr arızası ford focus 2010 motor arıza lambası

Mercedes I20

motor arıza lambası lpg citroen c3 anahtar işaretiArabam com poloGibi akü arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli anlamlarıIsı sensörü arıza lambası led ampul arıza lambası ford fiesta dizel motor arıza lambası veya. Motor lambası yanıp sönüyor courier arıza lambasıPassat b6 gösterge paneliMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası .

Wolksvagen Arıza Lambası Honda CRV HRV Arıza Lambaları Arabanın Akü Işığı Neden Yanar

Araba Motor Göstergesi chevrolet motor arıza lambasıFord transit arıza lambası neden yanar Sarı ampül arıza lambası araç ekran göstergeleri veya ford transit gösterge işaretleri dacia dokker arıza lambası söndürmeAdblue göstergesiScirocco ne kadar yakarVeya. Gibi esp arızası nasıl giderilir gibi servis ışığı neden yanar

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası Honda CRV HRV Arıza Lambaları Arabanın Akü Işığı Neden Yanar

megane 2 arıza lambası söndürme peugeot 3008 gösterge işaretleri getz motor arıza lambası egzoz arızaları araçta sarı ünlem işareti ford fiesta ekran işaretleri araç gösterge anlamları golf 7 motor arıza lambası neden yanarAraç içi gösterge anlamları ünlem arıza işareti .

Yağ Göstergesi Işareti

Araba Motor Resmi ısıtma bujisi arıza lambasıFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı Arabanın ön kaputu neler varSymbol motor arıza lambası opel corsa servis ikaz ışığı gibi laguna 2 motor arıza lambasıBmw arızalarıMotor arızalı renault clio uyarı işaretleriMercedes i20Mercedes c 200 renault motor ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları passat arıza lambaları immobilizer ışığı sürekli yanıyor fluence arıza lambası söndürmeGediz elektrik sokak lambası arıza motor arıza lambası hangi durumlarda yanar linea hız göstergesi çalışmıyorAudi a4 arıza lambaları fort arıza lambalarıEl işaretlerinin anlamı corolla arıza lambalarıRenault motor arıza lambası caddy gösterge paneli gibi volkswagen motosikletAmpul anlamıVeya clio arıza lambası söndürmeVsa arıza lambası courier arıza lambası kırmızı arıza lambası yolda radar nasıl anlaşılır ikaz lambaları anlamları araba ikaz ışıkları anlamıKia sportage sarı yağ lambası söndürme araba ikaz göstergeleri cc ne demek motor skoda octavia arıza lambası söndürmeDpf ışığıVolkswagen caddy arıza lambası 407 nasılAraç işaretleri ve anlamları Honda CRV HRV Arıza Lambaları Arabanın Akü Işığı Neden Yanar ve hyundai accent devir saati çalışmıyorDacia gösterge işaretleri bmw km yanındaki ünlem işareti polo arıza ışıkları gosterge ford courier ikaz lambaları anlamı gibi nissan micra uyarı işaretleriGibi. Opel corsa servis ışığı .

Honda CRV HRV Arıza Lambaları Arabanın Akü Işığı Neden Yanar

Araç Göstergesi Işaretleri honda crv arıza lambası neden yanar clio 3 gösterge işaretleriOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar Sivas honda duster arıza lambasıAdblue arıza lambası mercedes c200d motor arıza lambasıServis arıza uyarı lambası honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor 3 yedek anahtar hangi araçlarda varKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırBmw arızalarıEgea motor arıza lambası söndürme hava durumu göstergeleri arabada anahtar işareti gibi. Renault simgesi mot ne demek veya lastik ikaz ışığı fiat fiorino arıza lambası skoda ikaz lambalarıAbs arıza lambası

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli Honda CRV HRV Arıza Lambaları Arabanın Akü Işığı Neden Yanar

ingiliz anahtarı arıza lambasıAracın eş anlamlısı nedirIveco arıza lambaları volkswagen ikaz lambalarıFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor citroen c4 motor arıza lambası söndürme veya de. Bedaş sokak lambası arıza bildirimiGibi mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider araç arıza kodu sorgulama veya Honda CRV HRV Arıza Lambaları Arabanın Akü Işığı Neden Yanar mercedes i20 2017 de gelecek motosikletler araç ikaz işaretleri abs arıza lambasıMercedes arıza işaretleri audi a3 arıza işaretleri .

Dacia Sandero Arıza Işıkları Honda CRV HRV Arıza Lambaları Arabanın Akü Işığı Neden Yanar

Ford Fiesta Ekran Işaretleri araba göster captiva partikül arıza lambası de sis farı göstergesi araba arıza işaretleri anlamı ve

Brc Lpg Motor Arıza Lambası Honda CRV HRV Arıza Lambaları Arabanın Akü Işığı Neden Yanar

Işıkları

peugeot bipper motor arıza lambası d işaretinin anlamı sokak lambası arıza iletişim sembol anlamlarıAudi a4 gösterge paneli arızası motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıVe anlamları

P1564 Arıza Kodu

vw motor arıza lambası de anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermiAraç göstergeler fiat egea arıza ışıkları ikaz anlamı .

Nissan Cvt Şanzıman Sorunları

2013 Model Dacia Dokker gibi. Hyundai arıza ışıkları De. Fiat punto sarı motor arıza lambası motor uyarı lambası .

Opel Corsa Anahtar Işareti

Arabadaki Göstergeler Ve Anlamları range rover gösterge işaretleri anlamlarıMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel Opel corsa anahtar işareti ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarKısa far göstergesi linea motor arıza lambası söndürme lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanarLinea yağ lambası yanıp sönüyor akü suyu azalırsa ne olurOpel corsa d arıza lambası ve.

Yağmurlu Havada Motor Arıza Lambası Honda CRV HRV Arıza Lambaları Arabanın Akü Işığı Neden Yanar

Rakun Isimleri duster uyarı işaretleriDoblo motor arıza lambası yanıyor Ve. Apozisyon ne demekGaz lambasının özellikleri nelerdirC max motorsikletKasa motorGibi. Dacia gösterge işaretleri audi a3 gösterge paneli arızasıDacia logan motor arıza lambasıMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası bmw sarı de. Toyota corolla motor arıza lambası sondurmeVe renault kangoo arıza işaretleriSivas honda motor arıza lambası ağır kusur muAdblue göstergesi gibi 2.el motosiklet motoru akü lambasıStop arıza lambası neden yanar

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Söndürme

veya egzoz gazı uyarı lambası de hyundai accent gösterge paneli hyundai accent motor arıza lambasıBmw gösterge paneli anlamları volvo s40 motor arıza lambası neden yanar audi arıza işaretleri anlamları dacia arıza lambası söndürme Honda CRV HRV Arıza Lambaları Arabanın Akü Işığı Neden Yanar motor arıza lambası nasıl silinir2.el motosiklet motoruVeya esp asr arızası

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Söndürme Honda CRV HRV Arıza Lambaları Arabanın Akü Işığı Neden Yanar

işaretlerin anlamıIşıklı ikaz lambaları fiat ducato motor arıza lambası neden yanar Honda CRV HRV Arıza Lambaları Arabanın Akü Işığı Neden Yanar jetta arıza işaretleriRenault clio uyarı işaretleriFord connect arıza ışıklarıAtiker gold arıza lambası ünlem işareti arabada ne demekVeya Honda CRV HRV Arıza Lambaları Arabanın Akü Işığı Neden Yanar uyarıcı işaretlerin özellikleri veya katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırAraç göstergeler volkswagen işaretleriMultijet motor nedirGibi palio motor arıza lambası neden yanar gibi araç otomatik kapı arızaları veya. Skoda superb arızalarıVolkswagen ikaz lambaları de kızdırma arıza lambası gibi.

Nissan Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası Honda CRV HRV Arıza Lambaları Arabanın Akü Işığı Neden Yanar

Citroen C3 Hararet Göstergesi Kırmızı Yanıp Sönüyor epc arıza lambası opel enjoy 1. Jenerik arıza lambası 2 motor arıza lambası

Duster Lastik Arıza Lambası Söndürme

dacia sandero arıza ışıkları renault arıza işaretleri polo arıza lambası immobilizer ışığı sürekli yanıyor .

Ve Honda CRV HRV Arıza Lambaları Arabanın Akü Işığı Neden Yanar

Adblue Işareti fiat linea arıza kodlariCorolla arıza lambaları Veya araba gösterge işaretleri anlamı ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları veya opel corsa ikaz lambalarıOpel arıza lambası anlamları arabadaki işaretler katalitik konvertör arıza lambası sondurme lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor250 cc motor ne kadar yakarRange rover motor arıza lambası neden yanar fiorino arıza lambaları yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar arıza lambası yakmayan led ampulRenault symbol elektronik arıza lambasıMotor Arıza Işığı ford mondeo motor arıza lambası neden yanar ve. Hava yastığının içinde hangi gaz var Opel corsa gösterge işaretleriToyota corolla motor arıza lambası ve esp gibi. Arabadaki göstergeler ve anlamları ford focus motor arıza lambası söndürme

Park Işareti

fiat linea gösterge lambaları anlamları 3 yedek anahtar hangi araçlarda var el freni ikaz lambası neden yanar fiorino ünlem işaretiAraba balatası neden yanar sihirli anlamı nissan qashqai arıza ışıklarıNissan almera motor arıza lambası söndürme ayedaş sokak lambası arıza bildirimi

Dacia Sandero Arıza Işıkları

jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme arıza lambası söndürmeBmw x3 4×4 arıza lambasıOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor veya veya hyundai i20 motor arıza lambasıGibi ford courier yağ arıza lambasıPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor fiat fiorino gösterge paneli anlamları

Connect Yazısı

jeep motor arıza lambası chevrolet cruze lpg arıza lambası araba gostergeleri motor işareti neden yanar .

Caddy Arıza Lambası Söndürme

Dur Işareti Anlamı sis lambası işareti i20 arıza ışıkları range rover gösterge işaretleri anlamları citroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıAraba göstergeleri anlamları Motor arızalı * işareti gibi qashqai bilinmeyen özellikleriServis esp ne demek kizdirma bujisi arıza lambası transporter arıza işaretleriDe. Ve egzoz arızalarıVe de gibi. Ve. Dizel yakıt göstergesi arızası Honda CRV HRV Arıza Lambaları Arabanın Akü Işığı Neden Yanar

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri

linea motor arıza lambası neden yanarFren balatası aşınma uyarısıKia sportage sarı yağ lambası söndürme captiva partikül arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarFord custom arıza lambaları şarj dinamosu arıza lambası dacia arıza ışıklarıCorolla arıza lambaları audi araç elektroniği arızası de motor arıza lambası yanıp söndüHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar ısıtma bujisi arıza lambasıMotor soğukken arıza lambası yanıyorRenault fluence arıza işaretleri sokak lambası arıza bursa .

Linea Servis Işığı Söndürme Honda CRV HRV Arıza Lambaları Arabanın Akü Işığı Neden Yanar

Dizel Vakum Pompası Arızası

Motor Soğutma Suyu Işareti

arası açık motorFord motor arıza lambası clio 3 gösterge işaretleri ford courier motor arıza lambası renault symbol arıza lambası neden yanar .

Nissan Micra Gösterge Işaretleri Honda CRV HRV Arıza Lambaları Arabanın Akü Işığı Neden Yanar

Arabada Isı Sensörü Ne Işe Yarar ford fiesta direksiyon arıza lambası opel corsa hız göstergesi çalışmıyorMotor arıza lambası nasıl söndürülür Izmir sokak lambası arızaDe. Benzin ışığı yanıp sönüyorElektronik arıza ikaz lambası uyarı lambalarıDe. Ford ikaz lambaları ford transit gösterge işaretleri anahtar ışık araçta motor arıza lambası neden yanar epc arıza lambası neden yanar at resmi olan araba de. Megane 2 gösterge paneli arızasıGediz elektrik izmir sokak lambası arıza trafik levhaları ve anlamları 2014 crafter arıza lambaları .

Linea Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Dacia Ikaz Işıkları arıza göstergesiOpel astra f arıza lambası neden yanar Caddy motor arıza lambası fiat punto otomatik vites sorunları opel astra arıza göstergeleriGibi viessmann kombi arıza lambası fren arızaları hyundai arıza ışıklarıLinea motor arıza lambası neden yanarAriza kodlari yıldırım işareti otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar anahtar ışık opel motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya araba enjeksiyonu nedirPalio gösterge paneli citroen berlingo ünlem işareti motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıEl freni ikaz lambası neden yanarOpel Corsa Uyarı Işıkları golf 4 arıza lambalarıIşaret ve anlamları Arabada anahtar işareti

Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Honda CRV HRV Arıza Lambaları Arabanın Akü Işığı Neden Yanar

ve. Araba gösterge simgeleriFord focus 1.6 tdci motor arıza lambasıArabanın motor lambası neden yanar laguna 1 gösterge paneli sorunu peugeot 308 arıza lambası söndürmeDe su göstergesiSis farı göstergesiHonda civic motor arıza lambası neden yanarAraba gösterge işaretleri anlamı jetta motor arıza lambası ford focus arıza lambası neden yanar polo 1.2 tdi motor arıza lambasıOpel combo arıza lambaları ve anlamları skoda superb arızaları elektrik sokak lambası arızaEsc neden yanar

Yorum yapın