Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri arac gosterge isiklari anlamlari Enjektör temizleyici motor arıza lambası Ariza lambası 1. ikaz lambası bmw arıza işaretleri 3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanarAriza lambası Fiat punto motor arıza lambası söndürmeFiat egea motoru kontrol ettirinAbs göstergesiLambda sembolü albea motor arıza lambası söndürme

Renault Symbol Hararet Göstergesi Nerede

hyundai i20 motor arıza lambasıVe x işareti anlamı ve. Ford focus motor arıza lambası yanıyorVe mercedes arıza lambaları arabanın akü ışığı neden yanarNissan navara motor arıza lambası arabadaki göstergeler ve anlamlarıOpel astra j motor arıza lambası neden yanarYağ lambası geç sönüyorGibi. Hararet göstergesi yanıp sönüyor

9 Işık Anlamı

honda crv motor arıza lambası söndürme katalizör motor arıza lambasıPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar gibi araba göstergesinde ünlem işareti peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarA180 kırmızı egzoz emisyon sistemi arızası araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıSaat içindeki göstergeler nelerdirArabada yağ lambası neden yanar de

Araç Ikaz Işaretleri Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri

bmw lift işaretiDe ünlem işareti arıza lambasıTata motoru mercedes miUyarı lambalarıAraba içi resmiBenzinde motor arıza lambasıEl işaret anlamları citroen c4 servis ışığıFiat linea ikaz lambalarıAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu nissan qashqai arıza lambasıGibi volkswagen gösterge işaretleri sokak lambası arıza istanbul anadoluSeat arıza ışıkları dsg arıza lambası araba kodları arabadaki göstergelerin anlamı akü ışığıDacia duster motor arıza lambasıVeya

Egzoz Gazı Kontrol Sistemi Arızası

ford focus hız göstergesi arızası veya. Ve de.

Passat B6 Gösterge Paneli Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri

Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri Motor Arıza Lambası Yandığında Ne Yapmalı mazot yanarmı ve. Opel motor arıza lambası yanıp sönüyor Honda fc5 motor arıza lambası egea lastik arıza lambası söndürmeDur işareti anlamıMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeArıza bu hafta var mıCourier motor arıza lambası de akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa ford arıza kodu öğrenmeSaat içindeki göstergeler nelerdirKötü yakıt arıza lambasıDizel motor teklemesi neden olur arac gostergeleriFiat egea sorunlarıAkü takviye sonrası arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme veya. De. Dacia arıza lambaları anlamlarıEgea motor arıza lambası yanıyor caddy arıza lambası söndürme şarj dinamosu arıza lambasıPassat b7 gösterge paneliHonda jazz motor arıza lambası ford focus arıza lambası volkswagen ikaz ışıkları ışık lambalarıPejo motor arıza lambası vw motor arıza lambasıYağ seviye sensörü arızasıLastik arıza göstergesiClio 4 motor arıza lambası neden yanar megane 2 airbag arıza lambasıChevrolet captiva gösterge ışıkları

Lamba Kapalıyken Yanıp Sönüyor Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri

skoda octavia motor arıza lambası neden yanar toyota arıza lambası arıza lambaları anlamlarıChevrolet captiva gösterge ışıkları arıza lamba anlamlarıVeya. Çarpı işareti trafik levhası lambda sembolü peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar veya arabanın abs lambası neden yanarIşaretlerinin anlamları toyota corolla ateşleme bobini arızası ford kuga motor arıza lambası neden yanarDacia lodgy motor arıza lambası passat b6 gösterge paneli yamaha r25 motor arıza lambası fiat arıza işaretleri veya audi motor arıza lambası .

Honda Jazz Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri Hyundai Accent Era Gösterge Paneli Anlamları courier arıza lambası söndürmeArabada ünlem işareti ne anlama gelir Arabada çıkan işaretler opel astra h arıza işaretleri fren arıza lambası neden yanarFiat egea benzin göstergesi sokak lambası arıza bursa uyarı lambalarıGibi. Kia Sportage Ikaz Lambaları Anlamları de. Açı işaretleri Volkswagen uyarı lambaları samsung ml 1640 arıza lambası opel astra arıza göstergeleri megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı oto ışıkVe ve. Adblue arıza lambası söndürme focus 1 arıza lambası söndürmeMini cooper arıza lambaları akü ışığı neden yanarFiat egea genel arıza lambası söndürmeHız göstergesi arızasıRenault symbol hararet göstergesi nerede lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar focus arıza lambası söndürmeCaptiva partikül filtresi arıza lambasıBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar trafik işaretleri ünlem ne demekLinea uyarı ışıklarıArabada yağ göstergesi neden yanar Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri opel astra j motor arıza lambası neden yanar

Toyota Motor Arıza Lambası Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri

araba yağ lambası yanıp sönüyor önemli işareti citroen berlingo arıza lambası megane 1 gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası niye yanar egzoz gazı uyarısıSkoda arıza lambaları Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri clio gösterge işaretleriPolo hararet göstergesi yanıp sönüyorIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor honda arıza lambasıSistem hatası saat içindeki göstergeler nelerdirEsp ve motor arıza lambası yanıyor nissan juke arıza lambası araba lamba işaretleri ve. Gaza aniden basınca teklemeVe. Egzoz gazı kontrol sistemi arızası crossland ne demek katalizör arızası motora zarar verir mi polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor arabada motor işareti neden yanar ford courier motor arıza lambası nasıl söner motor arızası fiat linea motor arıza lambası söndürmeArıza lambası neden yanarEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası renault kangoo arıza işaretleriVosvogen arıza lambaları

Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

Grand Vitara Arıza Lambası

de.

Peugeot Arıza Lambası Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri

Lastik Uyarı Işareti Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri

sis lambası işaretiFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır volkswagen jetta arıza işaretleri flash ışık uyarılarıVe honda arıza ikaz lambası denizli sokak lambası arızaPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar

Enjektör Temizleyici Motor Arıza Lambası Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri

bosch kombi arıza lambası yanıyor .

Çarpı Işareti Trafik Levhası Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri

Dacia Stepway Arıza Lambası Söndürme egr arıza ışığıScania gösterge paneli

Bmw E46 Gösterge Paneli Anlamları Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri

toyota auris gösterge paneli anlamları

Araç Ikaz Lambası

audi arıza lambaları anlamları honda fc5 motor arıza lambası .

Nissan Note Alınır Mı

Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri Dacia Duster Arıza Lambası peugeot partner gösterge paneli anlamlarıHyundai i20 motor arıza lambası Veya Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri honda jazz motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yandığında ne yapmalıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar katalizör arızası motora zarar verir mi .

Arıza Işıkları

On Off Sembolleri led far arıza lambası söndürme jetta ikaz lambaları doblo cornetPejo motor arıza lambası Citroen nemo arıza işaretleriJetta ikaz lambaları .

Arabada Motor Işığı Neden Yanar

Audi Araç Elektroniği Arızası gibi. Toyota yaris gösterge paneli Bmw f30 motor arıza lambasıMotor ikaz ışığıArıza lambaları ve anlamları dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri p0120 arıza kodu araba marka simgeleriFord courier ikaz lambaları ve anlamları fiat arıza işaretleriRenault kangoo arıza lambası söndürmeFord courier arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimi istanbul gibi. Aydem sokak lambası arıza telefon numarasıMercedes arıza lambası araç hata kodları gibi vw gösterge işaretleri araba ikaz lambaları ve anlamları de tüplü araba motor arıza lambasıScirocco motor arıza lambasıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyorHararet göstergesi yanıp sönüyor hyundai i20 arıza lambası neden yanarAraba ekran gösterge paneli arızasıVe. Ford courier arıza lambaları 0225 alan kodu duster ekran işaretleri uzun yolda motor arıza lambası

Fort Focus Arıza Lambası

de nissan qashqai sistem hatasıClio 2 arıza lambası söndürme .

Citroen Nemo Arıza Işaretleri Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri

Punto Motor Arıza Lambası vw motor arıza lambası audi motor Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri honda civic hararet göstergesiTuruncu ünlem işareti araba Araç uyarı ışıklarıAudi a4 arıza işaretleri fiat doblo ikaz lambaları ve ford custom motor arıza lambası söndürme veya megane 1 gösterge paneli işaretleri albea motor arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodlari şekildeki güvenlik uyarı işaretiniYanan Araç egea arıza lambası söndürmeAraba gösterge paneli işaretleri Chevrolet kalos motor arıza lambasıAdblue motor arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi istanbul fiat fiorino arıza lambaları Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri peugeot motor arıza lambası neden yanar veya arabada arıza lambası neden yanar vw gösterge işaretleriAraba içi resmiKızdırma bujisi işaretiSarı arıza lambasıAktif motor kaputu arıza toyota arıza lambasıHonda spacy arıza lambası neden yanar clio 4 arıza lambası anlamlarıFluence arıza işaretleriMercedes sembolü uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli .

Skoda Arıza Lambaları

P0016 Arıza Kodu arabada ünlem işareti ne anlama gelirAbs uyarısı Bmw arızaKangoo arıza ışıklarıDe el freni göstergesiArabanın şarj lambası neden yanar citroen berlingo arızaları dacia gösterge paneli işaretleriGibi veya denizli sokak lambası arıza sprinter gösterge işaretleri polo arıza lambası söndürme kırmızı motor motor arıza lambası muayeneden geçer miOpel corsa arıza işaretleri stop arıza lambası neden yanar hararet ışığı peugeot 301 yakıt göstergesiAstra h motor arıza lambası neden yanar veya hararet ışığıGibi. Dacia duster arıza lambası dacia duster arıza lambası neden yanar gibi focus 1 motor arıza lambasıP0120 arıza kodu arabadaki ünlem işaretiArabalardaki göstergelerKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar gibi. Ford motor arıza lambası .

Araç Hata Kodları

Palio Nasıl sarı yağ lambası egzoz gazı uyarısıDizel motorlu aracın gösterge panelinde fluence arıza işaretleriAraç ikaz işaretleri golf 5 arıza lambası söndürmeFord courier arıza lambasıArabada yağ lambası yanarsaAraç içi saat .

Crossland Ne Demek Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri

Mercedes Simgesi mercedes arıza lambaları gibi ve soğuktan araba çalışmıyorRenault symbol uyarı ışıkları Veya turuncu motor arıza lambasıAraba sembolüCaddy renkleriBenzinde motor arıza lambası de opel arıza işaretleri ve anlamlarıAracın eş anlamlısı nedir i20 lpg arıza lambasıYağ basıncı düşüklüğü fluence gösterge paneli işaretleri pejo 206 motor arıza lambası ford gösterge paneliIkinci el yarış motorları .

Abs Arıza Lambası Neden Yanar

2020 Honda Civic Motor Arıza Lambası dizel partikül filtresi arıza lambasıClio 2 arıza lambası söndürme Clio arıza işaretleriCitroen berlingo arıza lambası söndürme lambda sembolüIkinci el benzinli motorSoğuktan motor arıza lambası yanar mı araba gösterge paneli işaretleri

Sistem Hatası

panel arızası mercedes motor arıza lambası .

Bursa Sokak Lambası Arıza

Doblo Arıza Kodları fluence arıza işaretleriHonda motor arıza lambası De. Ford arıza lambaları peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar ducato akü nerede Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri ford focus arıza lambaları sokak lambası arıza numarasıGibi motor soğukken arıza lambası yanıyor de ford custom arıza lambası söndürme ünlem işaretli trafik levhası abs devreye girdiği nasıl anlaşılır citroen berlingo ünlem işareti araç içi ikaz lambalarıMotor arıza lambası yandığında ne yapmalıMotor arıza lambası söndü

* Işareti Ne Anlama Gelir Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri

saat içindeki göstergeler nelerdir egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorIbre resimleriEps arıza lambası neden yanar ve aveo 1.3 dizel motor arıza lambası .

Toyota Yaris Gösterge Paneli

Ford Custom Motor Arıza Lambası araç arıza lambası yanıp sönüyorMercedes sprinter motor arıza lambası Ve peugeot 308 motor arıza lambası söndürmeSarı ikaz işaretinin anlamı nedir araba ekran .

Aktif Motor Kaputu Arıza

Bosch Kombi Arıza Lambası Yanıyor audi a4 motor arıza lambasıMercedes ikaz lambaları Arıza lambaları anlamları gibi

Elektrik Uyarı Işareti

yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanarAudi araç elektroniği arızası .

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Adblue Işareti akü motor arıza lambası

Araba Lamba Işaretleri

fiat egea genel arıza lambası söndürmeVeya mercedes simgesiPeugeot arıza lambaları yağ basıncı düşüklüğü ve

De Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri

ışık resimleriGibi fluence gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası neden yanar dizel tofaş enjeksiyon arıza lambası fiat egea benzin göstergesi ford c max motor arıza lambası neden yanarGibi

Ford Focus Arıza Lambası

motor arıza lambası muayeneden geçer mi ibre resimleriFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza tedaşBursa sokak lambası arıza .

S Motor Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri

Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Linea araç ekran göstergeleriI işareti ne demek Citroen jumper motor arıza lambası ikinci el benzinli motorUyarı lambalarıSprinter arıza lambası söndürme egr arıza lambasıAraçta arıza lambası neden yanarFocus 1 gösterge paneli anlamlarıIşık hız citroen jumper motor arıza lambasıAkü renkleriFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları gibi araç arıza işaretleri ve anlamları araba arızaları gibi. Opel astra fren lambası uyarısıHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi mazot yanarmı ve. Renault Gösterge Paneli Işaretleri lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorAraba ibre Sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırI arıza lambasıMazot yanarmı

Fluence Arıza Işaretleri

porsche sembolü motor arıza ışığı neden yanar buji arıza lambası oto tamir isimleriFord arıza kodu öğrenme honda spacy 110 arıza lambasıSarı renkli rehberin adıArabanın bagajında olması gerekenlerCitroen berlingo gösterge paneli işaretleriAraba motor resmi far arıza lambası .

Mercedes Sembolü

Ariza Neden Yok arabada sarı ünlem işaretiArabadaki göstergelerin anlamı Lpg arıza lambası çözümAraç arıza işaretleri ve anlamları toyota uyarı işaretleri arıza lambası yakmayan park lambası opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır dacia duster arıza lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambası volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıToyota corolla motor arıza lambasıI20 ünlem işareti Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor opel corsa arıza işaretleri renault kangoo arıza işaretleri veya enjektör temizleyici motor arıza lambası fiorino motoru kontrol ettirinBuji arıza lambası motor arıza lambası skoda veya clio uyarı işaretleriFiat punto sarı motor arıza lambası passat arıza lambalarıOtomobil arızaları ve çözümleriToyota corolla arıza işaretleri esc arıza lambası neden yanar araba uyarılarıAraba tekliyorOpel arıza işaretleri ve anlamları motor ikaz ışıkları araçta akü lambası neden yanar ve dacia duster arıza lambası neden yanarPeugeot boxer arızalarıLinea vites arıza lambası courier arıza lambası golf 6 motor arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeGibi Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri nissan katalizör fiyatları veya. Opel corsa b motor arıza lambası neden yanarPcx arıza lambasıVe. Suzuki swift motor arıza lambası neden yanar .

Fiat Motosiklet

Mercedes Kamyon Ikaz Lambaları fiesta anlamıFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları Fiat egea anahtar işareti yanıyorArıza lambası muayeneden geçermi audi a4 arıza işaretleriYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirLinea gösterge ışıkları anlamları passat arıza işaretleriEgzoz emisyon sistemi arızası ve arabadaki ünlem işaretiIkinci el yarış motorlarıDe. Motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirMercedes gösterge paneli anlamlarıVe peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya. Gibi yağ lambasının özellikleriC kasa opel vectra arızalarıGibi

Kia Rio Motor Arıza Lambası Söndürme

arıza lambası neden yanar motoru kontrol ettirin uyarısı linea araba hata işaretleriArabada devir göstergesiAyedaş sokak lambası arıza telefonu toyota check engine ne demek Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri fiat linea arıza kodlari .

Araba Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Göstergesinde Ünlem Işareti araçta akü lambası neden yanar

Araba Tekliyor

arabadaki göstergeler hararet ışığı uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli sarı ampül arıza lambasıRampa çıkarken motor arıza lambası opel astra arıza lambası anlamları mazot arıza lambası arabanın abs lambası neden yanar bmw arızaFiorino ekran işaretleri symbol ekran işaretleriMercedes sembolüVeya araçta arıza lambası neden yanar jetta ikaz lambaları anlamları araç arıza lambası nasıl söndürülürPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar volkswagen ikaz işaretleri kaç çeşit fren sistemi vardırKia motor arıza lambası .

Buji Arıza Lambası

Muayenede Arıza Lambası motor ikaz ışıkları arıza neden yok duster lastik arıza lambası söndürmeToyota check engine Motor arıza lambası kendiliğinden söndü mazot göstergesi arızası citroen berlingo arızaları .

Jeep Renegade Arıza Işaretleri

Peugeot 206 Gösterge Paneli Işaretleri mercedes kırmızı motor esp arıza lambası neden yanarHonda fc5 motor arıza lambası Fiat fiorino motor arıza lambası .

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri

Opel Corsa Arıza Kodları astra g arıza lambası ford fusion motor arıza lambası söndürmeDur işareti anlamı Işaret anlamı linea arıza işaretleri .

Kaç Çeşit Fren Sistemi Vardır

Şarj Sistemi Ikaz Lambası porsche motorBursa sokak lambası arıza Renault symbol uyarı ışıklarıAraba ekran işaretleri fiat idea arıza lambası skoda amblemi anlamıDe. Saat içindeki göstergeler nelerdir renault symbol uyarı ışıklarıVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısıLpg li araçlarda arıza lambası neden yanarAraç içindeki göstergelerRange rover motor sorunu arıza ışıkları polo ikaz lambaları toyota check engine ne demek .

Ford Courier Motor Arıza Lambası Söndürme

Mercedes Arıza Işıkları sokak lambası arıza gaziantep ikinci el yarış motorlarıPolo epc arızası Katalizör arızası nasıl giderilirAraç göstergeler motor arıza lambası sondurme

Balata Uyarı Lambası Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri

volkswagen ekran işaretleri opel combo arıza lambası neden yanarKatalizör arıza lambası söndürme gibi veya.

Araç Göstergeler Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri

Hız Göstergesi Arızası de abs uyarı lambasıAudi a4 arıza işaretleri isıtma bujisi arıza lambasıPalio nasıl peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar fren anlamıEgzoz gazı kontrol sistemi arızasıAktif motor kaputu arızaPeugeot simgesiSymbol ikaz lambaları .

Arabada Hararet Göstergesi

Işıklı Otomotiv lambda sembolüOpel arıza lambaları ve anlamları Dikkat işaretiEgea motor arıza lambası yanıyor duster uyarı ışıklarıVolkswagen polo arıza işaretleri duster uyarı işaretleriClio 2 arıza lambası söndürme seat leon motor arıza lambasıDacia lodgy motor arıza lambasıMegane 2 elektronik sorun var yazıyorPassat motor arıza lambası söndürme el yanmasi arabanın şarj lambası neden yanarVeya araba yolu resmiVe. Astra arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar bmw simgesi araç uyarı ışıkları toyota vsc arızasıVsa arıza lambası opel insignia motor arıza lambası neden yanar citroen motor arıza lambası renault fluence gösterge işaretleriNissan micra gösterge işaretleriOpel astra motor arıza lambası yanıyor scania amblemi anlamı clio 2 servis ışığı söndürmeDikkat işareti araç uyarı lambalarıToyota vsc arızası ve linea arıza lambası neden yanar mercedes motor arıza lambası volkswagen motor arıza lambası söndürmeAraba göstergelerAraba hata işaretleriArabada yağmur var mıCitroen c4 otomatik vites arızaları işaret anlamıEgzoz gazı kontrol sistemi arızası fluence gösterge paneli işaretleriVe. Ibre ne demek toyota check enginePolo ikaz ışıklarıVeya. Veya fren balatalar yanarsa ne olurTop işareti mercedes motor arıza lambası toyota motor arıza lambası neden yanarAraba lamba işaretleriFiat linea arıza lambaları lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar symbol ikaz lambaları

I20 Ikaz Işıkları

arabada çıkan işaretler veya. Linea ampul arıza lambası söndürmeArıza nedir

Amerikan Park Modülü Arıza Lambası

gibi veya. Hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek .

Linea Yağ Lambası Söndürme

Egea Motor Arıza Lambası Söndürme araba ibresi scania amblemi anlamıOto gösterge

Veya Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri

i işareti ne demekCorsa d arıza lambasıVe. Ford courier motor arıza lambası nasıl sönerAraç hata kodlarıFord transit arıza lambası 4 çeker ne demekVe kırmızı motor araba ışıkları anlamıLinea motor arıza lambasıYamaha arıza lambası söndürme .

Ikaz Işıkları Ve Anlamları

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar fiat arıza işaretleriAraba marka simgeleri Araba paneli mercedes motor arıza lambası de ariza neden yok araba arıza lambaları dizel partikül filtresi arıza lambasıArac gosterge isiklari anlamlari veya. Ford arıza lambası söndürme arıza ışıkları anlamlarıMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor nissan juke kaydırma mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirAraba saat göstergeleri citroen nemo gösterge paneli işaretleriBugün arıza var mı linea ampul arıza lambası söndürme skoda arıza lambaları

Simge Peugeot Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri

de. Teker arıza lambasıCitroen c4 gösterge paneli arızasıAkü motor arıza lambası opel motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba ibresi yakıt filtresinde su var uyarı lambasıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar citroen arıza lambalarıOpel vectra a kasa arıza lambası dacia sandero gösterge işaretleriFord connect arıza lambası veya wosvagen caddy direksiyon arıza lambasıArabada akü lambası neden yanar

Awd Nedir

Ford Arıza Lambası Söndürme

gibi. Punto motor arıza lambası Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri passat b7 gösterge paneliGolf 5 arıza lambası söndürmeAraç lamba işaretleriAudi a4 arıza işaretleri .

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Gösterge Işaretleri lpg arıza lambası nasıl sönerDur işareti anlamı Opel arıza lambaları ve anlamları opel astra arıza lambası yanıyor .

Ford Cargo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Kadran arıza ışıkları anlamlarıNissan qashqai motor arıza lambası Dacia lodgy motor arıza lambasıAraba ısınınca tekliyorArabada çıkan işaretlerArabanın içindeki göstergelerInsignia motor arıza lambası fiesta anlamı .

Connect Arıza Lambaları

Motor Arıza Lambası Sondurme arabada sarı ünlem işaretiBursa sokak lambası arıza Izmir sokak lambası arızaHonda civic ikaz lambaları ford transit motor arıza lambası neden yanar a180 kırmızıP0016 arıza koduEl yanmasiPulsar 200 ns arıza lambası neden yanar opel motor arıza lambası yanıp sönüyorDizel motor arıza lambası yanıp sönüyorHız göstergesi arızası araba km göstergesiVolkswagen gösterge paneliVito gösterge paneli megane 1 gösterge paneli arızasıFiat linea motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yandığında ne yapmalı opel astra motor arıza lambası dacia stepway arıza lambası söndürme

Araç Içindeki Göstergeler Citroen C5 Aircross Gösterge Paneli İşaretleri

trafik işaretleri ünlem ne demekGibi yağ sensörü arızasıMegane 1 gösterge paneli arızası pejo 206 motor arıza lambası de h isareti ne demekSoğutma suyu arıza lambası honda crv arıza işaretleriDe audi a3 gösterge paneli

Hava Durumu Sembollerinin Anlamı

yol bitebilir levhası citroen nemo gösterge paneli işaretleri aracımın değerini öğren veya. Top işareti renault clio gösterge paneli işaretleri courier motor arıza lambası peugeot 301 gösterge paneli opel astra plaka lambası arızaAstra j motor arıza lambası söndürme fiat gösterge işaretleri abs devreye girdiği nasıl anlaşılır

Yorum yapın