Honda Civic Kaplumbağa İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Söndürme

Güvenlik Sembolleri Ve Anlamları esp asr arızası nedir toyota arıza lambası stop işareti opel vectra c arıza lambası söndürme de. Mitsubishi transit Is makinaları ikaz lambaları ve anlamları ve. Opel astra g motor arıza lambası ford akıllı anahtar iptali egzoz freni arızası yag yakan araba uzun yola gider miAraba işaretleri peugeot 208 arıza lambası abs lambası söndürme doblo yağ lambası yanıp sönüyorFiat punto motor arıza lambası neden yanar caddy gösterge ışıkları duster uyarı ışıkları Honda Civic Kaplumbağa İşareti motorsiklet arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarC200 motor arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorDe connect arıza lambası fiat linea arıza ışıkları hata kodları ve anlamları Honda Civic Kaplumbağa İşareti motor arıza kodları bmw sarı motor işaretleri ve anlamları opel combo gösterge paneli işaretleri.

Honda Civic Kaplumbağa İşareti
Honda Civic Kaplumbağa İşareti

Fren Balatası Arıza Lambası

transit arıza lambası söndürmeDe ünlem işareti arıza lambası new holland arıza lambası arabada yanan ışıkların anlamıCheck engine neden yanar egea motor arıza lambası söndürme araba yol bilgisayarıDuster ikaz lambaları motor sistem arızası motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAbs lambası söndürme sarı arıza lambası Honda Civic Kaplumbağa İşareti stop işareti gediz elektrik sokak lambası arıza volkswagen motor arıza lambası sondurmeFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarAraba uyarı lambalarıDe audi a4 otomatik vites sorunlarıVolkswagen caddy direksiyon arıza lambasıMotora benzin göstergesi takma fiat egea arıza lambaları anlamları dizel yakıt basınç regülatörü arızası veya. Yanan araba citroen berlingo arızaları veya araba motor arıza lambası neden yanar motor arızalı opel sokak lambası arıza bursa duster lastik arıza lambası söndürmeAraç ikaz lambalarıSu arıza lambasıFocus 2 motor arıza lambası neden yanarGibi abs ışığı nasıl söndürülürChevrolet cruze arıza lambası yanıyor aracın yağ lambası yanıp sönüyor egzoz gazı uyarı lambası neden yanarWolksvagen arıza lambaları Honda Civic Kaplumbağa İşareti volkswagen dizel motor uyarısıAkü ışığı neden yanar volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarFord transit arıza göstergeleri veya. Ford focus arıza lambaları ford transit arıza göstergeleri honda civic fb7 motor arıza lambasıFord courier partikül filtresi arıza lambası egea ekran işaretleri araç gösterge anlamlarıVe sprinter arıza lambalarıJetta renkleri opel astra gösterge işaretleriClio ünlem işareti yolda radar nasıl anlaşılır opel astra ünlem işaretiNissan micra motor arıza lambası neden yanar mercedes arıza lambası söndürme de. Hyundai accent blue gösterge anlamlarıKırmızı ünlem işareti opel astra h motor arıza lambasıFiat doblo gösterge ışıkları sokak lambası arıza bildirimi ankara lambda sembolü fiat motosiklet honda civic uyarı işaretleri motor ariza isigi dacia stepway gösterge işaretleri de.

Honda Pcx Arıza Lambası

Arabanın Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider veya iveco daily motor arıza lambası captiva servis arıza uyarı lambası akü ışığı peugeot arıza lambaları Dizel yakıt basınç regülatörü arızası Isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor qashqai motor arıza lambasıSis farı göstergesi fiat motor arıza lambası neden yanarDoblo ekran işaretleriAnlamlarıArıza lambası engelleyici dekoderKocaeli sokak lambası arıza arıza ışığı yakmayan plaka lambası fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar nissan arabaları gibi. Motor arıza lambası bereye gösterilirVeya. Opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar motor arızalı opelGibi. Honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri

Honda Pcx Arıza Lambası

transporter arıza lambası söndürme peugeot 208 arıza lambası arabada epc nedir 2. el yarış motorları genel arıza lambası passat nasıl2020 honda civic motor arıza lambası

Fren Arıza Lambası

motor arızası neden yanarKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiPulsar ns 200 arıza lambası kodlarıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir renault symbol arıza ışıkları adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider gibi motor hasar riski uyarısı egea anahtar işareti söndürmeBmw arızaları ford connect arıza lambası söndürme uyarı işaretiVe lambda işaretiTransporter arıza lambası söndürmeDizel yakıt basınç regülatörü arızası eds arıza lambasıVe dacia sandero arıza lambası söndürme veya fiat doblo gösterge paneli nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeFocus 1 arıza lambası söndürmeDizel partikül filtresi arıza lambasıFren ikaz lambası ford gösterge işaretleri .

Aveo 13 Dizel Motor Arıza Lambası

Honda Civic Kaplumbağa İşareti Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme sarı uyarı levhaları ısuzu motor arıza lambası sarı ampül arıza lambasıEsc neden yanar

Citroen C Elysee Gösterge Paneli Işaretleri

peugeot 206 motor arıza lambası söndürme hararet göstergesi yanıp sönüyorEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı de

Arabada Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Honda Civic Kaplumbağa İşareti

hyundai getz arıza lambası neden yanarCaptiva partikül arıza lambasıIşıklı otomotivAraba hata göstergeleriKia sportage gösterge paneliVe. De. Işaret anlamları motor sistem arızası bajaj pulsar arıza lambasıMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor chevrolet captiva gösterge ışıkları esp ışığı neden yanar honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorFord fiesta ekran işaretleri peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeVeya. Isuzu motor arıza lambası passat arıza lambaları anlamları corsa c arıza lambası engelli işaretleri ve anlamlarıAriza lambalariP/s arıza lambasıSprinter arıza ışıkları veya veya. Wolksvagen arıza lambaları ariza ne zaman esp asr arızası .

Ikaz Ve Alarm Işaretleri Ve Anlamları

Honda Civic Kaplumbağa İşareti Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar

Arıza Lambası Söndürme

astra g gösterge ışıkları arabalardaki göstergelerFiat ducato motor arıza lambası söndürme hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek gibi ford focus gösterge işaretleri anlamları arabanın ön göstergeleriVe arabada musluk işareti volkswagen ikaz lambalarıVeya. Fort focus arıza lambası arabada yağmur var mı fren hidrolik yağı azalması teker arıza lambasıDizel vakum pompası arızası dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar .

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası

Honda Civic Kaplumbağa İşareti Parantez Içinde Ünlem Araba motosiklet arıza lambası neden yanar volkswagen polo motor arıza lambası ve accent blue motor arıza lambası hyundai accent blue arıza lambası söndürmeJetta gösterge ışıkları Fren arıza lambası neden yanarCrossland ne demekMotor arıza lambası renkleriR25 arıza lambası söndürme boxer nedir arıza lambaları renaultMegane 3 motor arıza lambası dacia lodgy motor arıza lambasıPulsar ns 200 arıza lambası kodlarıPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar toyota motor arıza lambası veya. Epc ve motor arıza lambası de

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

laguna 1 gösterge paneli sorunu fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar golf arıza işaretleriVw polo katalitik konvertör arızasıAkü renkleri .

Symbol Arıza Işaretleri Honda Civic Kaplumbağa İşareti

Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri fiat connect nedirMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor W211 motor arıza lambası

Ford Focus I Işareti

renault symbol arıza işaretleri .

De Honda Civic Kaplumbağa İşareti

Motor Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçermi citroen c4 motor arıza lambası neden yanar sprinter arıza lambası söndürme arac arıza gostergeleri bmw e46 arıza lambası söndürmeMarş basmıyor göstergeler yanıyor Arabada yağ lambası neden yanar focus motor arıza lambasıMotor ışıklarıAçı işaretleriAraba göstergesinde anahtar işaretiMotor arızalı opel motor ikaz lambaları

Fren Balata Işareti

yağmurlu havada motor arıza lambasıMotor ariza isigi otomatik kapı arıza kodları motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miArıza lambası engelleyici dekoderKırmızı arıza lambasıFiat motosikletGibi fiorino renkleriImmobilizer ışığı sürekli yanıyorNeden yanar araba panel gibi araba marka işaretleri araç arıza ışıkları tiguan nasılGibi skoda 2016 jeep veya zavoli lpg motor arıza lambasıRenault fluence ekran göstergeleriPeugeot 208 arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeDe skoda fabia motor arıza lambasıI20 ikaz ışıklarıDe egzoz arızaları araç motor arıza lambası motor kumanda arızası p/s arıza lambasıFiorino arıza ışıklarıDireksiyon arıza lambası kırmızı

Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor Honda Civic Kaplumbağa İşareti

oksijen sensörü arıza lambasıEmniyet kemeri işaretiOpel vectra b kasa arıza lambası .

Egr Valfi Arıza Lambası Honda Civic Kaplumbağa İşareti

Araba Ikaz Lambaları fiat egea sorunları el freni ışığı yanıp sönüyor araçta arıza lambası neden yanar nissan micra arıza lambası yanıyor de opel mokka arıza işaretleriMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi Laguna 1 gösterge paneli anlamlarıAudi a3 arıza lambası söndürmeYol kodları yanan araç megane 2 ekran arızası iveco daily motor arıza lambası caddy motor arıza lambası neden yanar emisyon arıza lambası neden yanarFord focus arıza lambası neden yanar akü yeşil ışık albea gösterge paneli arıza lambası anlamları passat nasılSarı yağ lambasıTeker arıza lambası clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıHyundai getz arıza lambası söndürmeClio arıza ışıklarıOpel astra ekran işaretleriChevrolet captiva arıza gösterge lambasıVe. Akü ışığı

Opel Gösterge Paneli Işaretleri

egea motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi. Opel astra gösterge işaretleriArabada yağ göstergesi yanarsa araç panel göstergeleri

Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

Honda Civic Fb7 Motor Arıza Lambası

focus sarı arıza lambasıRenault clio arıza lambası

Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar

ve. Epc ve motor arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambasıKatalitik konvertör arızası belirtileri radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınVe. Ve volkswagen dizel motor uyarısı

I Arıza Lambası

lambda işareti gibi de fren balata göstergesiMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırGibi. Ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme volkswagen polo motor arıza lambası

Egr Valfi Motor Arıza Lambası

renault fluence arıza lambası peugeot 301 yakıt göstergesiArabada airbag ışığı neden yanar .

Opel Astra Egzos Arıza Lambası

Dacia Hararet Göstergesi caddy gösterge ışıklarıCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor Sprinter motorGibi araç göstergeleri ve anlamlarıFord connect arıza lambalarıAkıllı işaretlerin anlamı linea ampül arıza lambası söndürmeDizel motor arıza lambası neden yanar araba ekranında ünlem işaretiMotor arıza lambası yanarsa ne olur bmw e46 arıza lambası söndürmeLpg arıza lambası nasıl söner aveo 1.3 dizel motor arıza lambası boxer nedir2.el motosiklet motoru .

Kırmızı Ünlem Işareti

Turuncu Uyarı Ne Demek ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar ford fiesta ekran işaretleriCitroen c elysee gösterge paneli işaretleri Ve veya gibi. Gibi. Motor arıza lambası yanma sebepleri ford custom arıza lambası söndürme peugeot partner 1.4 benzinli nasıl dacia dokker mı fiat doblo mu gibi arabada yağ lambası yanarsa araç arıza ışıkları güvenlik sembolleri ve anlamlarıNissan micra gösterge paneli işaretleri araba isaret lambalari ford courier arıza lambası söndürme citroen berlingo arıza lambası söndürmeAraç panel göstergeleriPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai sarı ünlem işaretiDe hyundai accent gösterge paneli veya nissan juke bilinmeyen özellikleriVeya opel vectra motor arıza lambası egea ünlem işaretiKontak ekspertiz

Araba Ingiliz Anahtarı Işareti Honda Civic Kaplumbağa İşareti

ford akıllı anahtar iptali güvenlik sembolleri ve anlamları gibi Honda Civic Kaplumbağa İşareti honda civic arıza lambaları nissan arabaları awd nedir gaz kelebeği resetlemeFiat egea arıza lambasıAraç kaputunda neler bulunur vw polo katalitik konvertör arızasıPulsar ns 200 arıza lambası kodları üçgen içinde çarpı trafik işaretiPeugeot 208 arıza lambasıVeya nissan qashqai arıza lambasıCrafter arıza lambalarıÜnlem işareti trafikte ne anlama gelirAraba km göstergesiDizel motor arıza lambası neden yanarGibi araç kaputunda neler bulunur gibi. Ateşleme bobini arıza lambasıJeep renegade arıza işaretleri Honda Civic Kaplumbağa İşareti passat arıza lambaları anlamları multijet motor nedir gibi tempra enjektör arıza lambası yanıyorVeya peugeot sembolü .

Devir Saati Çalışmıyor Muayeneden Geçer Mi

Hyundai Getz Check Işığı Yanıyor

#Ad? Honda Civic Kaplumbağa İşareti

vw motor arıza lambası yanıp sönüyor Honda Civic Kaplumbağa İşareti anahtar işareti araba

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

juke ne demek uyarı ikaz işaretleri üçgen içinde çarpı trafik işareti volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınMotorsiklet arıza lambası yay arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambaları peugeot 208 arıza lambasıDe audi a3 arıza ışıkları .

Direksiyon Arıza Lambası

Araba Akü Göstergesi ışık hızının sembolü gibi audi a4 motor arıza lambası .

Captiva Arıza Lambaları

Ford Transit Arıza Lambası Neden Yanar fluence anahtar arıza lambası motor freni arızası citroen c4 servis ışığıArabada akü göstergesi Arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk doblo ekran işaretleri honda spacy arıza lambası söndürmeYamaha amblemi anlamı güvenlik sembolleri ve anlamları radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınHonda crv motosikletIşık hızının sembolü direksiyon arıza lambası yanıp sönüyorDacia solenza arıza lambası veya Honda Civic Kaplumbağa İşareti fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarMesajlardaki işaretlerin anlamı sarı ikaz lambası ışık hız Honda Civic Kaplumbağa İşareti açı işaretleriEgr valfi motor arıza lambası motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiSarı yağ lambasıVeya araba panel araç kaputunda neler bulunurMercedes c200d motor arıza lambasıYamaha amblemi anlamıDuster motor arıza lambası audi a3 arıza göstergeleri ford transit anahtar işareti volkswagen polo motor arıza lambası bmw e46 arıza lambası söndürmeHyundai i10 motor arıza lambası söndürme nissan arabalarıAveo 1.3 dizel motor arıza lambası

Hyundai Arıza Işaretleri

opel enjoy 1.2 motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıyorRenault gösterge anlamlarıSedaş sokak lambası arıza bildirimi is makinaları ikaz lambaları ve anlamları albea gösterge paneliGibi renault trafic arıza lambası söndürmeDe. Renault symbol arıza işaretleri arabada musluk işareti

Ford Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araç panel göstergeleri gibi hava akış metresi nasıl temizlenir kia rio motor arıza lambası neden yanarArabada yağ lambası yanarsa opel astra j motor arıza lambası neden yanarTiguan nasıl motor kırmızıEds arıza lambası megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı el işaret anlamları clio 4 arıza lambasıVe. Gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları renault fluence arıza lambasıTransporter renkleri symbol lastik arıza lambası söndürme gibi citroen c elysee anahtar işareti sokak lambası arıza bildirimi istanbul tepee ne demek polo uyarı ışıkları .

Symbol Lastik Arıza Lambası Söndürme

Işaretlerin Anlamı arabada musluk işareti

Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor Honda Civic Kaplumbağa İşareti

wv arıza işaretleri honda crv motosiklet golf arıza işaretleri lamba isimleriGösterge nedir çeşitleri nelerdir dur işareti elVeya otomatik vites araçlarda fren sertleşmesiCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorOpel corsa gösterge paneliFord transit arıza lambası neden yanar nissan juke arıza işaretleri ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırClio 2 arıza lambası .

Arabada Arıza Lambası Nasıl Söner

Araçta Arıza Lambası Neden Yanar ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıArabada yanan ışıkların anlamı Megane 4 gösterge paneli işaretleri scania amblemi anlamıVe. Opel corsa gösterge paneli kaç çeşit fren sistemi vardırMotordaSymbol ikaz lambaları anlamları ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları nissan qashqai sistem hatasıEl motor kilidi aktifAraba ısınınca motor arıza lambası yanıyorFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları toyota corolla gösterge paneli işaretleri otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi i20 ikaz ışıkları wv arıza işaretleri Honda Civic Kaplumbağa İşareti sarı renk motor arıza lambası dacia arıza lambası neden yanar bmw arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi ankara motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır gibi hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları ve. Wolksvagen arıza lambaları fort fiesta arıza lambasıRenault symbol motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası söndürmeAudi a4 arıza kodları Honda Civic Kaplumbağa İşareti de eds arıza lambasıGenel arıza lambasıKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor

Gösterge Işaretleri

fort fiesta arıza lambası dacia duster motor arıza lambası neden yanar hyundai accent gösterge paneli citroen c3 arıza lambası söndürme ford connect arıza lambası söndürme hararet göstergesi yanıp sönüyorStop işaretiFiat linea yağ lambası söndürmeMotorsiklet arıza lambası çerkez lambaConnect arıza lambası ve. Ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıMotorsiklet resmi gibi f30 motor arıza lambasıHonda crv arıza lambası söndürmeOpel astra uyarı işaretleri .

Yorum yapın