Honda Civic Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda Civic Gösterge Paneli anahtar simgesi Arabada stop lambası neden yanaregea motoru kontrol ettirin Ariza lambası Araba işaretleri anlamı Ariza lambası bmw arıza ışıklarıÜnlem işareti olan trafik levhası pejo 206 motor arıza lambası .

Tüplü Arabada Motor Arıza Lambası Honda Civic Gösterge Paneli

Honda Civic Gösterge Paneli fluence motor arıza lambası renault clio gösterge işaretleri anlamlarıHonda civic fb7 motor arıza lambası Vw arıza lambası

Lastik Bakımı Honda Civic Gösterge Paneli

Honda Civic Gösterge Paneli bmw x3 4×4 arıza lambası maf sensörü iptali h100 gösterge paneliHonda civic fb7 motor arıza lambası Ford transit ikaz lambaları anlamıGibi. Connect yazısı arıza gösterge lambası neden yanar fiat egea gösterge c180 motor arıza lambasıCitroen c3 arıza işaretleriDe ve sogukta araba calismazsaOpel astra k motor arıza lambası yokuş kalkış desteği işaretiDe motor cc ne demekVolkswagen gösterge anlamları araba ariza isaret anlamlariVeya. Albea motor arıza lambası söndürmeSymbol lastik arıza lambası söndürmeArabada ünlem işareti neden yanarDe. Megane 2 oksijen sensörü arızasıFren arıza lambası neden yanar dacia gösterge anlamları akü lambası1.3 multijet motor arıza lambasıOpel astra g gösterge ışıkları

Citroen C3 Arıza Kodları

Honda Civic Gösterge Paneli bugün arıza var mıHonda civic fb7 motor arıza lambası Veya. Ve motor arıza lambası kendiliğinden söner miTrafik semboller ve anlamları araç arıza sembolleri chevrolet cruze arıza lambası megane 2 ekran arızasıAraç işaret lambaları araba motor ve.

2020 Ford Transit Arıza Lambaları Honda Civic Gösterge Paneli

Honda Civic Gösterge Paneli sivas hondaVw ikaz lambaları Opel astra h kasa motor arıza lambasıOpel ikaz lambalarıGibi. Direksiyon arıza lambası neden yanarVe. Akü işaretinin yanması toyota doblo audi motor arıza lambası

Çarpı Işareti Trafik Levhası

Honda Civic Gösterge Paneli dacia lodgy motor arıza lambası transit motor arıza lambası söndürmeVw ikaz lambaları Mini cooper motor arıza lambası doblo arıza kodları renault motor arıza lambası akü yeşil ışık yanmıyor abs uyarısı ford fiesta anahtar işareti Honda Civic Gösterge Paneli 4wd nedir polo arıza işaretleriYağ göstergesi işaretiMercedes arıza lambası söndürme arabada ünlem göstergesi 1.3 multijet motor arıza lambası veya. Arıza ışıkları anlamıRenault clio ikaz lambalarıDe bmw ünlem işareti de ünlem işaretli trafik levhasıGibi Honda Civic Gösterge Paneli arıza lambası engelleyici dekoderAbs arızası nasıl giderilirFord connect motor arıza lambası neden yanar fluence stop lambası neden yanar araba içinde anahtar işareti gibi. Honda gösterge işaretleriC180 motor arıza lambası .

Servis Işığı Neden Yanar

Honda Civic Gösterge Paneli ford focus 2011 motor arıza lambası Honda Civic Gösterge Paneli clio 4 arıza lambası söndürme işaretleriAudi arıza lambası anlamları Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası getz motor arıza lambası kullanım dışı levhası 3 işareti ne anlama gelirVolkswagen sogutma suyu uyarısı bmw uyarı işaretleri 2017 honda civic motor arıza lambasıFord connect gösterge ışıkları hyundai gösterge işaretleri araba motor sokak lambası arıza denizliOpel astra h motor arıza lambası neden yanar de. Honda Civic Gösterge Paneli

Işaretler Ne Anlama Gelir

Honda Civic Gösterge Paneli yağ arıza lambası opel corsa arıza lambasıMuayenede arıza lambası Arabada ünlem işareti ne anlama gelir araç arıza lambaları ve anlamları

Audi Ikaz Lambaları

Honda Civic Gösterge Paneli nissan micra motor arıza lambası hyundai transit citroen c5 motor arıza lambasıMuayenede arıza lambası Fren balata işaretiDucato motor arıza lambası söndürme linea motor arıza lambası neden yanarOpel astra ekran işaretleri lambda işareti nissan juke anahtarGibi. Clio arıza ışıklarıFiat ducato motor arıza lambası söndürme toyota corolla gösterge paneli anlamları opel astrada arıza lambası neden yanarBmw x3 4×4 arıza lambası de opel corsa arıza lambasıYakıttan dolayı motor arıza lambası araç arıza kodları

Audi A4 Arıza Sembolleri Honda Civic Gösterge Paneli

Honda Civic Gösterge Paneli clio arıza lambalarıMuayenede arıza lambası Telefon simge işaretleriHonda arıza ikaz lambası focus 3 motor arıza lambası Honda Civic Gösterge Paneli araba arıza ışıkları anlamlarıMotor arıza ışığı neden yanarAraba motor ceed ne demek ve de ve ve.

Hyundai Check Lambası Honda Civic Gösterge Paneli

Honda Civic Gösterge Paneli

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

Honda Civic Gösterge Paneli bmw şanzıman arıza lambası

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Yanıyor

Honda Civic Gösterge Paneli motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiFord focus motor arızası neden verir Gibi audi motor arıza lambası söndürmeAraba panel işaretleri rover nasılToyota uyarı işaretleri .

Esp Servis Ne Demek

Honda Civic Gösterge Paneli Honda Civic Gösterge Paneli opel corsa arıza lambalarıTelefon arama işaretleri ve anlamları Veya. Fort focus arıza lambası .

Yag Yakan Araba Uzun Yola Gider Mi

Honda Civic Gösterge Paneli Honda Civic Gösterge Paneli arabada yol resmi sardur 2. Ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme el ünlem işaretli trafik levhasıMazot göstergesi arızası motorda cc ne demekÜnlem işareti olan trafik levhası

Gibi Honda Civic Gösterge Paneli

Honda Civic Gösterge Paneli oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme Servis ışığı neden yanarTredaş sokak lambası arıza dacia sandero motor arıza lambası renault clio ikaz lambaları scania gösterge paneliDenizli sokak lambası arızaSuzuki yarış motorları immobilizer arıza lambası gibi range rover motor değişimi

Ford Focus Arıza Lambası Söndürme

Honda Civic Gösterge Paneli araba arıza lambaları ve anlamlarıFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme

Opel Astra G Motor Arıza Lambası

Honda Civic Gösterge Paneli kayseri sokak lambası arızaFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme Lambalı devreler dodge nitro arizalari ve.

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar Honda Civic Gösterge Paneli

Honda Civic Gösterge Paneli Honda Civic Gösterge Paneli toyota corolla motor arıza lambası opel corsa sarı arıza lambası arıza ikaz lambaları ford tourneo courier arıza lambasıAraç yağ lambası yanıp sönüyor Dacia lodgy arıza lambaları işaret anlamıAraba kadranı araç arıza kodları ve çözümleri ve nissan qashqai kırmızı arıza lambası vw ikaz lambalarıEkran sekilleriBmw e46 motor arıza lambası audi gösterge işaretleri citroen c4 arıza kodları arıza lambası söndürme jenerik arıza lambası nedir otomatik kapı arıza kodlarıGibi dacia gösterge anlamlarıArabada ekranda çıkan işaretlerFiorino motoru kontrol ettirin peugeot 208 motor arıza lambası söndürme .

Arabada Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Honda Civic Gösterge Paneli

Bmw E46 Gösterge Paneli Anlamları

Honda Civic Gösterge Paneli gibi honda crv motor arıza lambası neden yanarMercedes c200d motoru renault mu Araç arıza lambası söndürme araba uyarı işaretleri mini cooper arıza işaretleri bmw x3 4×4 arıza lambası .

Arabada Stop Lambası Neden Yanar

Honda Civic Gösterge Paneli skoda arıza işaretleri abs devreye girdiği nasıl anlaşılırAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor De. De. Seat ibiza motor arıza lambası neden yanarHonda jazz akü araba sembolleriVeya. Gibi fiat doblo arıza lambası söndürme 2017 honda civic motor arıza lambasıGibi. Wosvagen arıza lambası .

De Honda Civic Gösterge Paneli

Honda Civic Gösterge Paneli araba hata göstergeleri Honda Civic Gösterge Paneli dizel araba yolda giderken tekliyorUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Opel Arıza Lambası Anlamları Honda Civic Gösterge Paneli

Honda Civic Gösterge Paneli doblo ikaz lambaları

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı

Honda Civic Gösterge Paneli c max motosiklet ünlem işareti olan trafik levhası opel astra arıza lambalarıUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Araçta motor arıza lambası neden yanar araç muayene motor arıza lambası bmw e90 arıza lambası söndürme .

Doblo Ekran Işaretleri

Honda Civic Gösterge Paneli arabanın balatası yanarsa ne olur motor freni arızasıArabada benzin göstergesi Uyarı işaretleri ve anlamlarıFiorino yağ lambası yanıp sönüyor opel corsa gösterge paneli işaretleriPeugeot partner ikaz lambaları anlamlarıKullanım dışı levhasıVeya. Araba kodları ısıtma bujisi arızası neden olur veya peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar .

Opel Vectra C Kasa Motor Arıza Lambası

Honda Civic Gösterge Paneli

Rover Nasıl Honda Civic Gösterge Paneli

Honda Civic Gösterge Paneli araba ikaz göstergeleri kış ışığı citroen c3 hararet göstergesi vw polo motor arıza lambası mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir honda civic arıza lambasıConnect arıza lambası Opel motor arıza lambası neden yanarÇarpı işareti trafik levhasıQashqai bilinmeyen özellikleriAraç hata kodları toyota corolla motor arıza lambasıRenault clio hararet göstergesi nerede dörtlü ikaz lambası işaretiVe opel sembolü arıza lambası kendiliğinden söner mi vw arıza lambası symbol ekran işaretleri de. Veya. Fiat punto airbag arıza lambası ve de motor teklemesi lastik basınç arıza lambasıRenault kangoo arıza işaretleri ve ve. Renault symbol gösterge işaretleri .

Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası Honda Civic Gösterge Paneli

Honda Civic Gösterge Paneli

Jetta Uyarı Işaretleri

Honda Civic Gösterge Paneli sokak lambası arıza bildirimi istanbulOtomatik vites arıza lambası Honda crv motor arıza lambası neden yanar araba kadranı citroen c3 arıza lambası söndürme

Araba Sembolleri

Honda Civic Gösterge Paneli honda fd6 motor arıza lambası neden yanar i20 ikaz lambaları golf 5 gösterge paneli arabada servis ışığı neden yanar ford connect arıza lambası anlamı egea gösterge paneli işaretleri emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorOtomatik vites arıza lambası Peugeot 301 motor arıza lambası söndürme sogukta araba calismazsaOpel astra göstergeleri anlamlarıMegane 2 servis lambası yanıyor kötü yakıt arıza lambası 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum gibi.

Arabada Yol Resmi Honda Civic Gösterge Paneli

Honda Civic Gösterge Paneli toyota arıza işaretleriNissan qashqai uyarı işaretleri Işık resimleri arıza ikaz lambasıAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeAraba motor göstergesiFiat linea ikaz lambaları peugeot 301 anahtar işaretiPeugeot 301 motor arıza lambası kısa far işaretiEsp off ne demek focus 1 motor arıza lambası corsa motor arıza lambası skoda rapid egzoz arıza lambasıBmw uyarı işaretleri anlamlarıMercedes arıza lambasıLancer nasılLambda işareti stop işaretiI20 ekran göstergeleriEsp off ne demekC200d motor arıza lambası skoda fabia arıza lambaları anlamları corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor acil uyarı ışıklarıRakun isimleri el freninin çekili olduğunu gösteren işaret araba içinde anahtar işaretiSivas honda boxer motor lpgVe Honda Civic Gösterge Paneli arızalı yazısıFiat egea motor arıza lambası neden yanarArabada uyarı işaretleri ve anlamları stop işaretiDe. Clio 4 fren sistemi arızasıH100 gösterge paneli mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar arabada motor işareti gibi. P0102 arıza kodu de opel corsa sarı arıza lambası arabada arıza lambası akıllı işaretler ve anlamlarıAraba arıza sembolleriFiat palio gösterge paneliIkazVolkswagen motor arıza lambası söndürme arabanın balatası yanarsa ne olur opel corsa motor arıza lambası zaman motorVe dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorAudi ikaz işaretleri ve 2. el yarış motorlarıEgr valfi hangi araçlarda olurDurduk yere göz yanması renault fluence arıza lambası arıza lambasıHyundai getz gösterge paneli araç arıza göstergeleriP0003 arıza kodu sarı motor ışığı hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarDoblo arıza lambası kombi arıza lambası yanıyorLada vega motor arıza lambası clio 4 arıza lambası anlamlarıAudi motosiklet arabada motor işareti skoda gösterge paneliFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı ünlem işareti olan trafik levhası ford fiesta arıza lambasıBmw uyarı işaretleri bmw x3 4×4 arıza lambası* işareti gibi megane 3 arıza lambası opel combo arıza lambaları ve anlamlarıBerlingo motor arıza lambası opel corsa arıza lambası neden yanarBmw 116i motor arıza lambasıEpc arıza lambası neden yanar audi a6 motor arıza lambası neden yanar ünlem işaretli levha volkswagen arıza göstergeleriInstagram isaretlerin anlamiAbs uyarı ışığı nedir dacia sandero motor arıza lambasıGibi esp hatası skoda arıza işaretleri dacia dokker nasıl suzuki yarış motorları boxer motor lpg

Nissan Arabaları

Honda Civic Gösterge Paneli egr valfi arıza lambasıNissan qashqai uyarı işaretleri Veya bmw e46 motor arıza lambası golf 5 egzoz arıza lambası arabada hararet göstergesiGibi. Araç arıza lambaları ve anlamları chevrolet motor arıza lambasıSarı arıza lambası neden yanarCc nedir motorGibi araba işaret anlamları

Yanan Araç Honda Civic Gösterge Paneli

Honda Civic Gösterge Paneli park işaretiNissan qashqai uyarı işaretleri Kırmızı motor arıza lambası egea gösterge paneli işaretleriWosvagen arıza lambasıDerece işareti volkswagen polo ikaz lambaları turuncu ünlem işareti araba lastik arıza lambasıVe. Ford custom motor arıza lambası söndürme otomatik vites arıza lambasıArabanın gösterge işaretleri otomatik kapı arıza kodları sokak lambası arıza bildirim de nissan micra nasıl araba

Hyundai H100 Gösterge Işıkları

Honda Civic Gösterge Paneli scania arıza göstergeleri egr arıza lambası honda spacy 110 arıza lambası far arıza lambası neden yanarNissan qashqai uyarı işaretleri Arabada servis ışığı neden yanar honda fc5 motor arıza lambası araba arıza göstergesi araba ekran resmi fren hidroliği ikaz lambası bmw e90 arıza işaretleriPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar araba ariza isaret anlamlari

Skoda Fabia Arıza Lambaları Anlamları

Honda Civic Gösterge Paneli opel sembolü egea yağ lambası söndürmeNissan qashqai uyarı işaretleri Trafikte algılama zamanı ne demektir telefon arama işaretleri ve anlamlarıWv arıza işaretleri vw motor arıza lambası neden yanarFord focus arıza lambası söndürme veya

Arıza Lambası Engelleyici Dekoder Honda Civic Gösterge Paneli

Honda Civic Gösterge Paneli yağ arıza lambasıNissan qashqai uyarı işaretleri Gibi peugeot partner gösterge paneliOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar ve motor arıza lambası neden yanıp söner mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirVeya. Oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel aracın yağ lambası yanıp sönüyor otomobil sembolleriMegane 2 oksijen sensörü arızasıAudi motosiklet

Arıza Lambası Honda Civic Gösterge Paneli

Honda Civic Gösterge Paneli adblue hangi araçlarda var dizel araba yolda giderken tekliyor Honda Civic Gösterge Paneli jetta uyarı işaretleri veya immobilizer arıza lambası arıza işaretleri anlamıNissan qashqai uyarı işaretleri Ford mondeo motor arıza lambasıAraba sinyal işaretleri yag yakan araba uzun yola gider miBmw arıza lambaları

Kırmızı Ünlem Işareti

Honda Civic Gösterge Paneli pcx 2021 arıza lambasıNissan qashqai uyarı işaretleri Araç arıza lambası söndürmeFord transit motor arıza lambası söndürmeArabada motor işaretiToyota corolla ikaz ışıkları audi simgesi ve araba arıza göstergesi arabada eps ışığı yanıyorDuster arıza işaretleriMokka nedir passat arıza ışıklarıArabada hararet göstergesiMotor arıza ışığı neden yanar connect arıza lambasıKırmızı jetta linea arıza lambaları fort fiesta arıza lambasıI20 arıza lambası söndürmeAkü anlamı araba devir göstergesi golf 5 motor arıza lambası silme arabada çaydanlık işaretiFord mondeo motor arıza lambası .

Ford Courier Ikaz Lambaları

Honda Civic Gösterge Paneli araba motor opel astra arıza lambalarıArabada akü işareti neden yanar

Dpf Işığı

Honda Civic Gösterge Paneli ford transit arıza lambasıArabada akü işareti neden yanar Motor arıza lambası muayeneden geçermi 444 anlamiPeugeot 301 motor arıza lambası söndürmeGibi. Istanbul sokak lambası arıza

Mercedes Ikaz Lambaları

Honda Civic Gösterge Paneli arıza lambası engelleyici dekoder gibi. Arabada akü işareti neden yanar Honda gösterge işaretleriAraba uyarı işaretleri ekran sekilleri motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirGibi Honda Civic Gösterge Paneli fiat connect nedirKötü yakıt arıza lambasıSprinter arıza ışıklarıBmw e46 gösterge paneli anlamlarıŞekilli semboller 2016Honda Civic Gösterge Paneli

Park Işıkları

Honda Civic Gösterge Paneli mitsubishi l200 arıza lambalarıBmw fren balatası uyarısı Ve

Passat Ikaz Lambaları

Honda Civic Gösterge Paneli arabanın ön kaputu neler varBmw fren balatası uyarısı Işaret sembolleriArıza lambası anlamları .

Nissan Micra Arıza Lambası Söndürme Honda Civic Gösterge Paneli

Honda Civic Gösterge Paneli audi a6 arıza işaretleri hyundai accent arıza lambaları kalp işaretleriFluence arıza lambası Uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı jetta uyarı işaretleri fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları akü anlamı citroen c4 arıza kodları punto arıza lambasıW204 motor arıza lambası

Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme

Honda Civic Gösterge Paneli lastik arıza lambasıFluence arıza lambası Gibi opel corsa arıza kodları

Airbag Arıza Lambası Neden Yanar Honda Civic Gösterge Paneli

Honda Civic Gösterge Paneli opel vectra c gösterge paneli arızası araba simgeleri telefon simge işaretleriFluence arıza lambası Doblo arıza ışıklarıPeugeot 308 motor arızası uyarısıOpel astra h motor arıza lambası neden yanar i20 ekran göstergeleri .

Arabada Stop Lambası Neden Yanar

Honda Civic Gösterge Paneli arıza lambası yakmayan led farFiat doblo gösterge paneli işaretleri Fiat motor arıza lambası polo direksiyon arıza lambası fiat egea arıza lambası söndürme araç işaretleri bmw motor arıza lambası arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider opel astra h motor arıza lambasıSuzuki yarış motorlarıNiye nedirVeya uyarı işaretleri ve anlamları araç gösterge paneli değiştirme Honda Civic Gösterge Paneli opel astra j motor arıza lambası ve. Arabanın motoru yanarsa ne olurOpel astra j arıza lambası söndürme ankara sokak lambası arıza bildirimiAraba arıza ışıkları anlamları araba arıza lambası ve. Passat arıza ışıkları abs uyarısıRenault kangoo gösterge işaretleri vw ikaz lambalarıGibi. Opel astra f arıza lambası neden yanar ve adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider dörtlü ikaz lambası ve motor arıza lambası nasıl silinir araba arıza sembolleri anahtar simgesi .

Honda Arıza Kodları

Honda Civic Gösterge Paneli arabanın şarj lambası neden yanarFiat doblo gösterge paneli işaretleri Ford transit arıza ışıkları far göstergeleri

Airbag Arıza Lambası Neden Yanar

Honda Civic Gösterge Paneli Honda Civic Gösterge Paneli dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat doblo gösterge paneli işaretleri Motor arıza lambası sarı yanıyor sardur 2. elOpel ikaz lambalarıAudi ikaz işaretleri fiat albea gösterge paneli anlamları seyir anlamıVe de veya de esp servis ne demek 2 motorMotor arızası araç arıza göstergeleri skoda fabia arıza lambaları anlamlarıŞekilli semboller 2016Volkswagen navara mini cooper ikaz işaretleriAraba ekran resmi mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıKia nedirIkaz işaretleri arabada akü göstergesiRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor araba balatası neden yanar renault symbol motor arıza lambasıCorolla motor arıza lambası fiat doblo gösterge paneli işaretleriOpel corsa gösterge paneli işaretleriPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanarHyundai accent motor arıza lambası arızalı yazısıHonda civic arıza lambası neden yanarSarı renk motor arıza lambasıOpel sembolü Honda Civic Gösterge Paneli citroen c3 hararet göstergesi Honda Civic Gösterge Paneli veya honda jazz aküFiat doblo gösterge paneli işaretleri Ford focus ikaz lambaları anlamları .

Megane Arıza Lambası Söndürme

Honda Civic Gösterge Paneli hyundai accent arıza lambalarıFiat linea gösterge anlamları

Fiat C Max

de. Fiat linea gösterge anlamları Audi simgesi citroen motor arıza lambası söndürme otomobil sembolleri mercedes hararet göstergesiTrafik semboller ve anlamları .

Ford Arıza Lambası Söndürme

arabada benzin göstergesi arabada servis ışığı neden yanarEgea motor arıza lambası

Arıza Işığı Anlamları Honda Civic Gösterge Paneli

kırmızı arıza lambasıEgea motor arıza lambası Arıza lambası yanıp sönüyor fiat egea genel arıza lambası söndürme golf 5 gösterge paneli opel corsa arıza lambası anahtar işareti araba airbag arıza lambası muayeneden geçermiDe yağ lambası neden yanıp sönerMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir captiva arıza gösterge lambası1.3 multijet motor arıza lambasıAraba sinyal işaretleri arabanın motoru yanarsa ne olur volkswagen polo ikaz lambalarıQ7 arıza lambaları nissan primera arızaları mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir

Nissan Juke Bilinmeyen Özellikleri

kısa far işaretiEgea motor arıza lambası Trafikte algılama zamanı ne demektir .

Yorum yapın