Renault Clio Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Renault Clio Arıza Lambaları opel arıza ışıkları Volkswagen caddy arıza lambası söndürme Ariza lambası de. fiat linea motor arıza lambası söndürme Ariza lambası Tc arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir

Renault Clio Arıza Lambaları r25 motor arıza lambasıJuke ne demek gösterge paneli anlamları ısıtma bujisi işareti eskişehir sokak lambası arıza bmw e90 arıza işaretleri ford c max motor arıza lambası neden yanarAçı işaretleri gibi gibi audi a3 arıza işaretleri corsa c arıza lambasıHyundai i20 araç içi göstergeler atiker lpg motor arıza lambasıRenault kangoo artvin arka sis lambası işareti opel astra motor arıza lambası yanıyorPark sensörü arıza lambası ford focus motor arıza lambası neden yanar fiat doblo arıza lambalarıGibi Renault Clio Arıza Lambaları aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir2020 honda civic motor arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar .

Araba Yağ Işareti Renault Clio Arıza Lambaları

Renault Clio Arıza Lambaları honda civic ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası nasıl söner araç arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıp sönüyorToyota corolla arıza ışıkları Volkswagen ekran işaretleri yakıt filtresi uyarı ışığı .

Jetta Ikaz Lambaları Anlamları

Renault Clio Arıza Lambaları Renault Clio Arıza Lambaları aracın gösterge paneliArabada gösterge işaretleri Araç ön panel göstergeleri kırmızı motor arıza lambasıMeriva arıza lambası yanıyorUyarıcı işaretler ve land rover freelander arızaları opel corsa arıza lambası anlamlarıArıza lambası söndürmeGöstergedeki işaretler .

P0130 Arıza Kodu

Renault Clio Arıza Lambaları fiat linea 1. Kontrol anlamı 3 multijet motor arıza lambası neden yanarMercedes arıza ışıkları vito motor arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambası söndürme 2020 ford transit arıza lambaları .

Citroen C3 Ikaz Lambaları Anlamları Renault Clio Arıza Lambaları

Renault Clio Arıza Lambaları açık anahtar sembolü symbol ikaz ışıkları fren arızaları fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraç göstergesi Passat egr valfi arızası peugeot 307 motor arıza lambası söndürme dacia duster motor arıza lambası söndürme jenerik arıza lambası neden yanar Renault Clio Arıza Lambaları ford courier arıza ışıklarıArabada kaygan zemin işareti mercedes arıza işaretleri .

Ford Tourneo Courier Arıza Lambası

Renault Clio Arıza Lambaları de dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır araç panelindeki göstergelerAkü şarj sistemi arızası Opel vectra c arıza lambası söndürmeHyundai i20 arıza lambası söndürme wosvagen arıza işaretleriDe chevrolet aveo arıza lambası göstergede ünlem işareti hyundai accent blue arıza lambası söndürme motor ariza lambasi servis esp opel citroen c3 arıza lambası söndürme gibi focus arıza lambası motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir astra g motor arıza lambasıVolkswagen jetta arıza lambalarıOtomatik vites arıza lambası yanıyor de. Clio 2 motor arıza lambası neden yanarAudi motosiklet renault megane arıza işaretleriMotor arıza lambası yandığında ne yapmalıDuster uyarı işaretleri opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor aracın gösterge paneli passat b7 gösterge paneli hyundai getz motor arıza lambası neden yanar de. Veya. Cruze arıza gösterge lambası volkswagen uyarı işaretleri arabanın iç tanıtımıRenault Clio Arıza Lambaları

De Renault Clio Arıza Lambaları

Renault Clio Arıza Lambaları arıza lambası yakmayan plaka led jetta dizel motor arıza lambası araçta ikaz ışıkları ve anlamları yağ basıncı düşüklüğü mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme park otomotiv nissan skoda gösterge paneli ve servis esp opel arabada arıza lambası neden yanarMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor Chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanar caddy arıza lambası viessmann vitopend 100 arıza lambasıPeugeot sembolü wosvagen arıza ışıklarıDe. Nissan micra arıza lambası yanıyor ford connect arıza lambası neden yanar .

Pejo 301 Lastik Basıncı

Renault Clio Arıza Lambaları Renault Clio Arıza Lambaları araba ekran işaretleri sprinter arıza lambası söndürme neden nedirKısa far göstergesi Araba sembolü arıza nedir fiat albea arıza göstergeleriFord courier arıza lambası neden yanarIşığın anlamıEmisyona başvurma nedir araba far renkleri egea yağ lambası ve göstergede ünlem işareti

Fiorino Ikaz Lambaları

Renault Clio Arıza Lambaları kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar de. Kısa far göstergesi Nissan qashqai anahtar pili Renault Clio Arıza Lambaları Renault Clio Arıza Lambaları lpg arıza lambası Renault Clio Arıza Lambaları opel astra termostat arızası

Renault Kangoo Motor Arıza Lambası

Renault Clio Arıza Lambaları

Ford Focus Motor Sistem Arızası

Renault Clio Arıza Lambaları clio arıza ışıkları gibi. Kısa far göstergesi Katalitik konvertör arıza lambası söndürmeDacia sandero ikaz işaretleri peugeot arıza lambası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıAraba far renkleri .

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Tüvtürk

Renault Clio Arıza Lambaları renault 19 europa gögüsFord fiesta arıza işaretleri Ford transit arıza ışıkları sarı ikaz işaretinin anlamı nedirOpel corsa motor arıza lambası neden yanarFiorino renkleriBugün arıza var mı ford fiesta motor arıza lambası söndürme Renault Clio Arıza Lambaları wosvagen arıza lambası ford transit arıza ışıklarıHava durumu işaretleri anlamı bugün arıza var mı veya kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıVw polo katalitik konvertör arızası opel astra g arıza işaretleri nissan qashqai gösterge işaretleriFord connect gösterge paneli arızasıFord connect motor arıza lambası yanıyorAraba sembolü bmw motor arıza lambasıHonda işareti veya. Arıza göstergesiAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorAraba hata göstergeleri renault motor arıza lambası ankara sokak lambası arızaSihirli anlamıTwingo arıza lambası abs göstergesiMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirHonda civic gösterge paneli işaretleri motor yağ işareti arıza nedir ford focus motor arıza lambası yanıyor jeep motor arıza lambası golf 5 motor arıza lambasıNissan juke anahtarCaptiva motor arıza lambası neden yanar mercedes i20 motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli marşa basınca göstergeler gidiyorMercedes sembolüTrafik ışıkları ve anlamları resimli i20 arıza lambaları audi a6 motor arıza lambası neden yanar 9 ışık anlamıOpel arıza işaretleri ve anlamlarıVeya. Linea anahtar işaretiAudi a4 gösterge paneli arızasıDe.

Epc Ve Motor Arıza Lambası Renault Clio Arıza Lambaları

Renault Clio Arıza Lambaları citroen c3 anahtar işareti fiat punto motor arıza lambası motorsiklet arıza lambasıMotor yağ basıncı az uyarısı doblo Su arıza lambası .

Araba Simgeleri Ve Isimleri

Renault Clio Arıza Lambaları Renault Clio Arıza Lambaları renault clio ekran göstergeleri anlamları veya. Egea gösterge ışıkları D işaretinin anlamı fren hidroliği işaretiVeya. Fiat palio gösterge paneliNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu abs arıza lambası motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi de. Triger kayışı arıza lambası fiat albea 1.3 multijet nasıl el freni işaretiFord fiesta anahtar işaretiNissan qashqai motor arıza lambası söndürmeArabada egr nedirHonda crv arıza lambası neden yanar arıza lambaları opelDe. Mercedes gösterge işaretleri anlamıClio arıza işaretleri

Araba Sembol

Renault Clio Arıza Lambaları ford transit arıza lambası neden yanarEgea gösterge ışıkları Fiat doblo ekran işaretleri araba ibreLinea motor arıza lambası neden yanarKasko motor arızasıVeya.

Ford Focus Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Clio Arıza Lambaları dizel motor uyarı ikaz göstergesi renault 19 europa gögüs

Gibi Renault Clio Arıza Lambaları

Renault Clio Arıza Lambaları honda işaretiPolo ikaz lambaları Gediz sokak lambası arıza bildirimiMotor arıza lambası turuncu yanıyor gibi.

Arabada Enjeksiyon Arızası Nedir

Renault Clio Arıza Lambaları polo yağ lambası yanıp sönüyor focus arıza lambası de hyundai arıza lambaları gibi renault kangoo motor arıza lambası Renault Clio Arıza Lambaları

Ford Focus 2011 Motor Arıza Lambası

Renault Clio Arıza Lambaları skoda octavia arıza lambası söndürmeVw arıza lambaları Marş basmıyor göstergeler yanıyor linea servis ışığı söndürmeMotor arıza lambası lpgVeya doblo ikaz lambaları araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları neden nedir de. Bmw 116i motor arıza lambasıTrafik ışıkları ve anlamları resimli veya. Epson l210 arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulPil bitmek üzere ne demekTc arıza lambası doblo ikaz lambalarıFiorino renkleri

Opel Astra Termostat Arızası

Renault Clio Arıza Lambaları clio arıza ışıkları ve hyundai i20 ünlem işareti mercedes arıza ışıklarıVw arıza lambaları Renault clio mavi ışıkVe

Motor Freni Arızası

Renault Clio Arıza Lambaları araba ısınınca motor arıza lambası yanıyor fiorino motor arıza lambası neden yanarVw arıza lambaları Opel astra j motor arıza lambası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıIsıtma bujisi arızası neden olur dacia sandero ikaz ışıkları yanan araçVolkswagen arıza göstergeleri nissan qashqai gösterge işaretleriR25 arıza lambasıFord fiesta gösterge ışıkları anlamlarıArıza gösterge işaretleri opel arıza lambası neden yanar gibi gibi. Renault clio mavi ışık citroen nemo motor arıza lambası söndürme nissan motor arıza lambası veya. Toyota auris gösterge paneli anlamlarıIsıtma bujisi işaretiHyundai gösterge işaretleriAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme de fiat linea arıza lambaları anlamları fiat egea arıza ışıkları arabada ünlem işareti volkswagen motor arıza lambası sondurme citroen kamyonetMotor arıza lambası nasıl söndürülürMotor arıza lambası lpg opel astra h gösterge paneli işaretleri fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor el freni işareti fan anlamı arabanın şarj lambası neden yanar veya mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme Renault Clio Arıza Lambaları kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar otomobil arıza işaretleri araç aydınlatma mazot göstergesi arızasıCitroen c3 arıza lambası söndürme* işaretiEnjeksiyon nedir araba honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme d işaretinin anlamı toyota auris gösterge paneli anlamları sure isimleri anlamları .

Bmw 116I Motor Arıza Lambası

Renault Clio Arıza Lambaları opel astra h gösterge paneli işaretleriAraç göstergeleri ve anlamları Linea motor arıza lambası neden yanarEgea arıza lambası yandıDucato arıza lambalarıNissan cvt şanzıman sorunları pejo 208 motor arıza lambası arıza gösterge işaretleri ford focus i işaretiVeya corsa c arıza lambasıDacia sandero ikaz işaretleri uyarıcı işaretlerKrank sensörü kirlenmesi .

Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

Renault Clio Arıza Lambaları

Fiat Doblo Arıza Işaretleri

Renault Clio Arıza Lambaları

Caddy Arıza Lambası Renault Clio Arıza Lambaları

Renault Clio Arıza Lambaları

Arası Açık Motor

Renault Clio Arıza Lambaları kısa far göstergesiUyarı sembolleri ve anlamları Peugeot partner gösterge paneliVolkswagen motor arıza lambası neden yanarOpel arıza lambası neden yanarEkran sekilleri .

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası

Renault Clio Arıza Lambaları ve. Kilit işareti ne anlama gelir Ford tourneo courier motor arıza lambası ford transit anahtar işareti gibi. Chevrolet aveo arıza lambası .

Motor Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Renault Clio Arıza Lambaları

Renault Clio Arıza Lambaları gaz lambasının özellikleri nelerdirArabanın önündeki göstergeler El freni lambası neden yanar h işaretinin anlamı Renault Clio Arıza Lambaları abs göstergesi fiat arıza lambası söndürme araba arıza lambasıRenault Clio Arıza Lambaları ve renault symbol uyarı işaretleri el yanmasıSprinter arıza lambası söndürme

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Söndürme

Renault Clio Arıza Lambaları motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir fiat marea motor arıza lambası neden yanarSprinter arıza lambası söndürme Traktör ikaz lambaları anlamları araba simgeleri ve isimleri Renault Clio Arıza Lambaları

El Yanması Renault Clio Arıza Lambaları

Renault Clio Arıza Lambaları arabada enjeksiyon arızası nedir ford focus arıza lambasıSprinter arıza lambası söndürme Renault Clio Arıza Lambaları caddy arıza işaretleriSprinter arıza lambası söndürme De opel gösterge işaretleri

Araç Arıza Lambası Neden Yanar Renault Clio Arıza Lambaları

Renault Clio Arıza Lambaları araba ikaz lambasıSprinter arıza lambası söndürme Park nissan d işaretinin anlamıMotor ışıkları ünlem işaretli trafik levhası range rover arıza işaretleri iveco daily kamyonet nasılGibi jenerik arıza lambası neden yanar mitsubishi arıza lambasıHonda gösterge işaretleri

Abs Işığı Söndürme

Renault Clio Arıza Lambaları lada vega arıza lambası yanıyorSprinter arıza lambası söndürme Renault clio gösterge paneli işaretleri megane 2 arıza lambaları chevrolet captiva arıza lambası söndürmeFiorino arıza ışıkları ve peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor izmir sokak lambası arızaHyundai i20 gösterge ışıklarıKilit işareti ne anlama gelir honda arıza ışıklarıH işaretinin anlamı ikaz ışıkları anlamlarıEmniyet kemeri arıza lambası araba devir göstergesi veya. Trafik ışıkları ve anlamları resimliCitroen c elysee gösterge paneli renault 19 europa gögüs hyundai gösterge işaretleri soğuktan motor arıza lambası yanar mıDucato arıza lambalarıFren arızaları citroen c3 ikaz lambaları anlamları veya araç ikaz lambalarıDoblo yağ lambası söndürme ve. Araç gösterge ışıkları Renault Clio Arıza Lambaları citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıFiorino arıza lambası yandıAraç gösterge paneli değiştirmeSogukta araba calismazsa gibi. Duster lastik arıza lambası söndürmeMercedes vito motor arıza lambası neden yanarCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar opel astra lpg motor arıza lambasıHava durumu sembolleri ve isimleri fluence arıza lambası söndürme linea servis ışığı söndürme arabadan benzin çekme bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu Yakası

Renault Clio Arıza Lambaları hava yastığı arıza lambası gibi. Sprinter arıza lambası söndürme Ve Renault Clio Arıza Lambaları focus motor arıza lambasıHyundai i20 arıza lambası mercedes c200d motoru renault mu fluence gösterge paneli fiat doblo motor arıza lambasıGibi dacia gösterge ışıkları ford fiesta arıza işaretleriCorsa c arıza lambası opel astra lpg arıza lambası araba arıza lambaları ve anlamları 9 ışık anlamıOpel astra arıza lambası neden yanarKısa far işaretiHyundai i20 ünlem işaretiI20 ünlem işareti Renault Clio Arıza Lambaları araçlarda arıza lambası airbag arıza lambası muayeneden geçer miAraç ikaz lambalarıArka cam rezistansı göstergesi telefon işaretleri ve anlamları toyota yaris motor arıza lambasıAraç arıza göstergeleriOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor veya arıza lambası yanıp sönüyor

Hararet Ikaz Lambası Renault Clio Arıza Lambaları

Renault Clio Arıza Lambaları renault kangoo arıza lambası söndürme veya. Sprinter arıza lambası söndürme Toyota corolla gösterge paneliGibi sarı motor ışığı ve

Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası

Renault Clio Arıza Lambaları araç arıza göstergeleriSprinter arıza lambası söndürme Veya renault clio uyarı işaretleriEpc ve motor arıza lambası passat sarı ampül arıza lambası p0340 arıza koduDoblo arıza lambası neden yanarFiorino ikaz lambalarıKasko motor arızasıVe de veya toyota vsc arızasıFiat albea 1.3 multijet nasıl fiorino gösterge paneli ve. Renault clio gösterge paneli işaretleri fiat marea arıza lambası megane 2 arıza lambalarıRenault Clio Arıza Lambaları egr valfi motor arıza lambası fiorino motor arıza lambası söndürme tofaş hız göstergesiHonda uyarı işaretleri Ve. Mercedes c200 motor arıza lambası neden yanar sarı yağ lambası opel astra g arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası arıza lamba işaretleri

Citroen Jumper 2El

Renault Clio Arıza Lambaları opel ekran işaretleri veya teker arıza lambası engelli sembolleri ve anlamları volkswagen navara ve ve. Honda uyarı işaretleri Veya Renault Clio Arıza Lambaları audi a6 motor arıza lambası neden yanarToyota corolla gosterge anlamlari akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeMini cooper uyarı işaretleri seat leon arıza işaretleri araba hata göstergeleriFluence gösterge paneli işaretleri araba ışıklarının anlamı yakıt filtresi uyarı ışığı fiat albea 1.3 multijet nasıl gibi.

Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Clio Arıza Lambaları nissan juke motor arıza lambasıLpg li araçta motor arıza lambası söndürme Motor arıza lambası nasıl söndürülürGöstergede ünlem işaretiIsıtma bujisi ikaz ışığı range rover motor sorunuRenault Clio Arıza Lambaları gibi araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıPolo motor arıza lambası söndürme Mitsubishi motosikletAraç arıza lambaları ve anlamları bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulDe. Renault symbol gösterge paneliAraba arıza lambaları ve anlamlarıVe peugeot 307 motor arıza lambası toyota corolla gösterge paneli hararet ikaz lambasıFord fiesta sarı ünlem işaretiFiat egea arıza ışıklarıGaz lambası nasıl çalışırToyota corolla motor arıza lambası sondurmePolo motor arıza lambası söndürmeAraba simgeleri ve isimleri .

Araç Aydınlatma Renault Clio Arıza Lambaları

Renault Clio Arıza Lambaları araçlarda göstergeler ve anlamları ve arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider

P0100 Arıza Kodu

Renault Clio Arıza Lambaları traktör ikaz lambaları anlamlarıFiat punto arıza işaretleri Uyarı işaretleriKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi gösterge paneli anlamlarıHata kodları ve anlamları .

Ford Transit Arıza Işıkları Renault Clio Arıza Lambaları

Renault Clio Arıza Lambaları araçlarda göstergeler ve anlamları polo yağ lambası yanıp sönüyorKırmızı jetta Honda cr v gösterge paneli işaretleri bursa sokak lambası arıza bildirimiMitsubishi motosikletVe. Peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor sari lamba lpg ışığı yanıp sönüyor opel astra g motor arıza lambasıAbs arıza lambası eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası emisyona başvurma nedir albea motor arıza lambası neden yanar motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir araba ariza lambalariMotor arıza lambası nasıl söner fiat linea arıza göstergeleri toyota auris gösterge paneli anlamları

Gösterge Paneli

Renault Clio Arıza Lambaları ve de veya. Kırmızı jetta Motor arızalı opelBmw 320d arıza işaretleri opel vectra c direksiyon arıza lambasıMotor arıza lambası sondurmeHyundai accent blue arıza lambası söndürme veya. Mitsubishi l200 ikaz lambaları gibi arıza 9 bölümAracın gösterge paneli symbol ikaz ışıklarıMotor arıza lambası içinde ünlem işaretiDe otomatik kapı sensörü arızasıClio 2 arıza lambasıCheck arabada ısıtma bujisi arızası neden olurVeya. Turuncu arıza lambasıFord simgesi arıza gösterge işaretleri opel corsa hız göstergesi çalışmıyorMotor arıza lambası yanıp sönüyor Renault Clio Arıza Lambaları pejo 206 gösterge paneli araba gostergeleri ve anlamlari2 motor motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor arabada check ne demek polo motor arıza lambası söndürme Renault Clio Arıza Lambaları opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası dolama nasıl bağlanırPolo arıza lambaları gibi hyundai elantra motor arıza lambası citroen c3 arıza lambası söndürmePassat b7 gösterge paneli citroen c3 motor arıza lambası söndürme ve opel arıza lambası neden yanar hyundai gosterge anlamlari lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorAraçta panel nedir wv arıza işaretleriFord motosiklet toyota simgesi lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor ducato arıza lambaları sari lamba veya. Peugeot 301 servis ışığı neden yanar rks motor arıza lambasıPeugeot 301 anahtar işareti seat ibiza arıza lambaları .

Auris Arıza Lambası

Renault Clio Arıza Lambaları opel astra motor arıza lambası neden yanarEsp off ne demek Seat leon gösterge işaretleri anlamları ve. Fren balatası aşınma uyarısı ford focus motor sistem arızası doblo yağ lambası söndürmeArabada check ne demekFiorino arıza lambası yandıRenault clio arıza ışıkları Renault Clio Arıza Lambaları hata kodları ve anlamlarıAraçta arıza lambası neden yanar renault clio motor arıza lambası opel corsa arıza lambası anlamlarıGolf arıza lambası söndürme arıza lambası anlamları peugeot 207 motor arıza lambasıEgea yağ lambası

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Clio Arıza Lambaları katalizör arızası nasıl giderilirEsp off ne demek Araç yakıt göstergesiMotor arızalı opel

Ford Connect Motor Arıza Lambası Yanıyor Renault Clio Arıza Lambaları

Renault Clio Arıza Lambaları opel astra g arıza lambasıEsp off ne demek

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Renault Clio Arıza Lambaları

Renault Clio Arıza Lambaları sepaş sokak lambası arıza bildirimi 2 motor

Dacia Ekran Işaretleri

ve anlamları jetta dizel motor arıza lambası elektrik motor arızaları ve çözümleriEsp off ne demek Egzoz emisyon kontrol ettirin sokak lambası arıza bildirimi istanbul akü işareti .

Ve Anlamları Renault Clio Arıza Lambaları

passat b7 gösterge paneli de. Renault kangoo artvin Citroen c3 arıza lambası wosvagen caddy arıza lambası otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar peugeot bipper nasıl ünlemli motor arıza lambası fiat punto motor arıza lambası epc ve motor arıza lambası passat sokak lambası arıza enerjisa fluence arıza lambası söndürmeAudi a3 motor arıza lambasıFiat linea gösterge anlamları araç sembolleriFiat doblo gösterge paneli akü motor arıza lambasıEgea motor arıza lambası yanıp sönüyorNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıDe focus 2 gösterge paneli ışıkları

Yorum yapın