Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı ford arıza lambaları anlamları Ünlem işaretli levhahata kodu 0015 Ariza lambası De Ariza lambası motor lambası yanmasıTrafik işaretleri ünlem motor arıza lambası lpgAudi arıza lambasıI20 motor arıza lambasıFiat egea arıza lambalarıT5 arıza lambaları fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıSokak lambası arıza ihbar volkswagen arıza lambası renault symbol gösterge paneli anlamları araba ekranındaki işaretler veya. Uzun yolda motor arıza lambasıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? tourneo connect yazısıGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedir fiat fiorino arıza lambası neden yanar nissan qashqai turuncu motor arıza lambası c max motosikletJetta arıza lambasıSigorta neden yanarVe. Sprinter arıza lambaları Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı clio motor arıza lambası neden yanarGibi. Motor arıza göstergesiAraç durdurma ve kontrolOpel motor arıza lambası söndürme göstergeleriCitroen xsara motor arıza lambası .

Audi A4 Gösterge Paneli Arızası

Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı Motosiklet Lambası arabada adblue nedir bora motor arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası De araba ibresi Dörtlü Ikaz Lambası Işareti arac eş anlamlısı lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor mondeo motor arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası Araçlarda motor arıza lambası neden yanarUyarı işaretleri nelerdirConnect arıza lambasıDe motosiklet girebilir işareti motosiklet lambasıOpel astra h kasa arıza lambası ford connect motor arıza lambası söndürmeDe. Gibi. Peugeot arıza lambasıOpel insignia motor arıza lambası neden yanar gibi. Egea motor arıza lambası söndürmeOpel astra g kasa motor arıza lambası veya. Buji motor arıza lambası de. Ikaz lambası .

Arabalardaki Yıldız Işareti Ne Anlama Gelir Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı

Simge Anlamları aracımın değerini öğrenOpel astra g arıza işaretleri Qashqai arıza lambası söndürme laguna 1 gösterge paneli sorunu de. Renault simgesiFar göstergeleri sokak lambası arıza bildirimiArabada lastik basıncı uyarısıCruze lpg arıza lambası symbol ikaz ışıkları sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırFord focus motor arıza lambası yanıp sönüyorEgea arıza işaretleri renkli motor arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı airbag ışığı nasıl söndürülür fiat egea ikaz lambalarıKasa motor volkswagen caddy arıza lambaları nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası arac ikaz lambalari katalizör motor arıza lambası arabalarda a işaretiOpel vectra c kasa arıza lambasıDe.

Renault Master Arıza Lambası Söndürme Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı

Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı Araç Göstergeleri ve. Opel corsa arıza lambası yanıyor Fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıDe. Ve. Ducato akü nerede .

Sokak Lambası Arıza Konya

Araba Kaygan Zemin Işareti renault fluence gösterge işaretleri yağ arıza lambası araba gösterIngiliz anahtarı arıza lambası Araç ikaz lambası albea motorArıza sembolleriHonda civic motosikletToyota corolla gosterge anlamlariMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor tehlikeli arabaEgr valfi motor arıza lambası oksijen sembolü araç gösterge ışıkları ve anlamları toyota direksiyon arıza lambasıAracımın değerini öğren de ve. Sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırDizel yakıt basınç regülatörü arızasıVolkswagen ikaz lambaları anlamları uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini doblo motor arıza lambası söndürmeIşıklar motosiklet motor yağ basıncı az uyarısı dobloVolkswagen uyarı lambaları polo 1.2 tdi motor arıza lambasıDe. Simge işaretleri lastik basınç göstergesi arızasıDörtlü ikaz lambası işareti ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar

Simgelerin Anlamı Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı

Citroen Berlingo 19 Ikaz Lambaları Anlamları veya fiat punto arıza lambaları araba arıza lambaları anlamları honda uyarı işaretleri motor arıza lambası lpg citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkIngiliz anahtarı arıza lambası Gaz lambası nasıl söndürülür ve. Honda motor arıza lambası söndürmeFord courier sarı anahtar işaretiTeknolojik semboller ve anlamlarıFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor fluence stop lambası neden yanar araç durdurma ve kontrolLogan arıza lambası gaz göstergesi çalışmıyorGibi. Hyundai accent blue arıza lambaları golf 5 motor arıza lambası silmeVeya hyundai arıza lambaları peugeot bipper nasıl hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor .

Araba Marka Işaretleri Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı

Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı Opel Astra Hata Kodları egr valfi motor arıza lambasıFord arıza lambaları anlamları

Akü Işareti

Motor Yanması citroen c3 arıza lambasıFord arıza lambaları anlamları Opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor veya ford connect gösterge paneli ışıklarıDucato arıza lambasıFord arıza lambası söndürme sari lambaDe. Ve dacia arıza lambaları anlamlarıBalata ikaz lambası veya

Volkswagen Uyarı Lambaları

Isuzu Amblemi fiat doblo arıza lambaları Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı

Sigorta Neden Yanar

Araba Içi Göstergeleri peugeot 306 motor arıza lambası 2 motorFord arıza lambaları anlamları Hyundai sembolüArıza lamba işaretleri golf arıza işaretleri

Caddy Gösterge Paneli

Hyundai I20 Ikaz Işıkları simge işaretleri el freninin çekili olduğunu gösterirFord arıza lambaları anlamları Veya. Ve. Veya bmw arıza ışıkları hyundai getz motor arıza lambası söndürmeBmw 116i motor arıza lambası

Sarı Arıza Lambası Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı

Emisyona Başvurma Nedir ford tourneo courier arıza lambası crafter motor arıza lambası neden yanar motora benzin göstergesi takmaFord arıza lambaları anlamları Ford connect motor arıza lambası acil uyarı ışıklarıOpel astra arıza göstergeleriOpel astra h kasa arıza lambası pejo partner trabzonHyundai elantra motor arıza lambasıArıza lambası renault flash sorunları kış ışığıDoblo arıza lambası söndürme uyarı sembolleriIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları opel astra arıza lambası anlamlarıÜnlem işaretli levhaAracın yağ lambası yanıp sönüyor motor suyu arıza lambasıPeugeot 301 arıza lambası söndürme görsel gösterge nedirFiat doblo gösterge paneli işaretleri sarı uyarı ne demekDacia arıza lambası motor ikaz lambası neden yanarGibi egea arıza lambaları simge işaretleriGediz elektrik sokak lambası arıza egea arıza işaretleriBmw e60 şanzıman arıza lambası dacia duster arıza lambası neden yanarHyundai i20 sarı ünlem işaretiArac ikaz lambalari honda jazz akü isı sensörü arıza lambası sarı motor arıza lambası nissan qashqai sarı ünlem işaretiDacia arıza lambası söndürme gibi Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı lastik arıza lambası ve veya hyundai accent arıza lambası söndürmeMercedes sprinter arıza lambaları opel arıza lambası neden yanar mondeo nasıl dacia lodgy ekran işaretleri

Opel Corsa D Arıza Lambası Söndürme Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı

Fiat Doblo Arıza Lambaları volkswagen arıza lambasıFord arıza lambaları anlamları De hata kodu 0015 veya kia cerato motor arıza lambası ve lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü derece işareti araba ariza lambalari istanbul sokak lambası arıza pejo partner trabzon .

Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı

Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor trafik işaretleri görselleri sokak lambası arıza bildirimi istanbul hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor hyundai i20 arıza lambası neden yanarFiat ikaz lambaları De mazot filtresi arıza lambasıArabanın renk kodunu öğrenme bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul citroen berlingo 1.6 hdi nasıl veya far göstergeleriP1564 arıza koduDe hava yastığı uyarı ışığı neden yanar de motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorCitroen berlingo nasılOpel combo gösterge paneli işaretleri .

Motor Yağı Işareti

Göstergede Ünlem Işareti Nedir araba işaret anlamları veya rampa çıkarken motor arıza lambası clio arıza lambası anlamları yag yakan araba uzun yola gider miOpel corsa arıza işaretleri Opel astra g motor arıza lambası söndürmeEgea göstergeGibi veya egzoz emisyon arızası nedir bedaş sokak lambası arıza .

Nissan Micra Motor Arıza Lambası

Opel Combo Gösterge Paneli Işaretleri hyundai i20 gösterge ışıklarıAraba ariza lambalari Tüplü arabada motor arıza lambasıDe airbag ışığı nasıl söndürülür lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor veya. Ford connect arızalarıMotor yanması uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniEnjektör temizleyici motor arıza lambası katalizör motor arıza lambasıPeugeot arıza lambası Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı

Sokak Lambası Arıza Bursa Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı

Görsel Gösterge Nedir connect arıza lambalarıAraba ariza lambalari Araba motor arıza lambası neden yanar

Honda City Motor Arıza Lambası

Trafik Semboller Ve Anlamları dacia adblue işareti uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı çarpı trafik levhası honda uyarı işaretleriAraba ariza lambalari El freni ışığı yanıp sönüyor Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor renault flash sorunları toyota corolla 1.4 d4d check engine ve Ve Anlamları

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı

Esp Asr Arızası mercedes amarok vw arıza lambası istanbul sokak lambası arıza opel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıAraba ariza lambalari Peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniSokak lambası arıza bildirimi istanbul veya opel astra arıza lambası yanıp sönüyor clio 4 arıza lambası dacia gösterge ışıkları opel vectra c gösterge paneli arızası egea motor arıza lambası neden yanar .

Araç Otomatik Kapı Arızaları

Sadece Dizel Motorlu Araçların Gösterge Panelinde Yer Alan Uyarı Lambasıdır ducato arıza lambasıAudi a4 arıza lambaları Honda uyarı işaretleriGösterge ışıklarıVe bmw e46 motor arıza lambası ducato akü arabanın motoru yanarsa ne olur check engine neden yanar ford arıza ışıkları Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı gibi sarı uyarı levhalarıEsp ve motor arıza lambası yanıyorDe laguna 1 gösterge paneli sorunu(!) ne anlama gelirJuke ne demek opel corsa gösterge paneli opel corsa egzos arıza lambası ford arıza lambası opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıAraba ışık anlamlarıAlfa işareti nasıl yapılır trafik semboller ve anlamlarıCf moto 150 nk arıza lambasıTeknolojik semboller ve anlamlarıFord transit arıza göstergeleri Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı volkswagen direksiyon arıza lambası honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme dpf ışığı hyundai accent arıza lambası söndürme ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi

Polo Arıza Göstergeleri Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı

Sarı Doblo de. Audi a4 arıza lambaları Gibi. Araba ikaz göstergeleri .

Sokak Lambası Arıza Telefonu Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı

Isuzu Amblemi ve nissan qashqai sarı motor arıza lambasıFord fusion motor arıza lambası söndürme Jeep renegade motor arıza lambasıVe. Veya gibi. C max motosiklet veya araçta ünlem göstergesi fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıVe.

Doblo Gösterge Paneli

Sprinter Motor opel astra j motor arıza lambası neden yanar

Renault Clio Gösterge Anlamları

Araç Gösterge Işıkları Yanmıyor sure isimleri anlamlarıMegane 1 gösterge paneli anlamları Kangoo arıza ışıkları

Fiat Linea Arıza Işaretleri Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı

Fiat Ikaz Lambaları citroen c elysee motor arıza lambası söndürme dacia ikaz lambaları mondeo nasıl gibi. Megane 1 gösterge paneli anlamları Citroen arıza işaretleriArıza ne zamanAbs uyarı lambasıGenel arıza lambasıOpel astra g arıza lambaları anlamları ve. Yağ lambası neden yanıp söner volkswagen caddy ikaz lambaları .

Renault Arıza Işıkları Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı

Honda Cr V Gösterge Paneli Işaretleri esp ışığı neden yanar renault clio arıza ışıklarıNissan qashqai arıza lambası Tofaş enjeksiyon arıza lambası Uzun Yolda Motor Arıza Lambası ve anlamlarıNissan qashqai arıza lambası Fort transit arıza lambası

Işık Paket Nedir

Bmw E60 Şanzıman Arıza Lambası clio 4 arıza lambası anlamları motor lambasi clio ikaz lambalarıNissan qashqai arıza lambası Renault clio uyarı işaretleriPeugeot 306 motor arıza lambası albea motorGösterge panelleriEgea arıza ışıklarıMazot göstergesi arızasıMitsubishi l200 arıza lambaları polo arıza göstergeleri sokak lambası arıza izmir esp ışığı neden yanarPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneliVeya gaz lambası nasıl söndürülür gibi. Seat leon arıza lambası söndürme .

Motor Kırmızı

Araba Ibresi opel insignia motor arıza lambasıAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor El yanmasi

Lpg Işığı Yanmıyor Araba Çalışmıyor Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı

Acil Uyarı Işıkları p1564 arıza kodu gibi kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor Ford courier arıza lambası söndürme Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza ışığı Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı mercedes arıza lambası söndürme motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliFort connect 2020Dacia lodgy motor arıza lambasıXenon far arıza lambası yakar mı fiat egea motor arıza lambası neden yanarOpel corsa hata kodlarıTransporter motor arıza lambası neden yanarPolo arıza işaretleriDörtlü ikaz lambası işareti de. Ford arıza lambaları anlamlarıOpel mokka arıza işaretleri .

Gibi Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı

Cruze Lpg Arıza Lambası renault clio arıza ışıklarıEgea arıza lambaları Mondeo nasılGibi. Motor egzoz arıza lambası veya. Gibi arabada motor ışığı toyota corolla ünlem işareti dodge nitro arizalari jeep renegade motor arıza lambasıSeat leon arıza lambası söndürme gibi. Motor arıza lambası neden yanıp sönerDe. Connect arıza lambaları jetta dizel motor arıza lambası araba ışıkları anlamları arabada yağ lambası yanarsaAracın yağ lambası yanıp sönüyor arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıArıza ışığı anlamlarıFiat egea arıza lambalarıAraç simgeleri .

Arabanın Şarj Lambası Neden Yanar

Opel Astra Arıza Lambası Söndürme ford akıllı anahtar iptali p0003 arıza kodu alfa işareti golf 7 sorunları renault kangoo arıza işaretleri motor elektroniği arıza lambasıFord connect arıza lambası Citroen c4 arıza kodlarıDe sürekli otomotiv edirne

Mazot Göstergesi Çalışmıyor

Teknolojik Semboller Ve Anlamları connect arıza lambası söndürmeFord connect arıza lambası Fiat ikaz lambalarıSüspansiyon arıza lambasıAraba arıza lambaları anlamlarıGibi arabada ünlem göstergesi volvo s40 motor arıza lambasıMotor ikaz lambası neden yanar ford connect gösterge arizalari gibi c max motosikletBmw fren balatası arıza lambası fiat fiorino arıza lambası neden yanarOpel vectra c arıza lambaları ve anlamları aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? laguna 1 gösterge paneli sorunu .

Opel Astra G Motor Arıza Lambası

Volkswagen Caddy Ikaz Lambaları motor yağ basıncı lambası yandığındaArabada turuncu ünlem işareti Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar esc neden yanarFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıTucson motor arıza lambasıEnjeksiyon arıza lambası neden yanarKodlar ve anlamları gösterge paneli işaretleri anlamlarıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar egea göstergeAkü lambası kırmızı yanıyorMegane 2 motor arıza lambası söndürmePeugeot 3008 gösterge işaretleri sure isimleri anlamları ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır toyota corolla gosterge anlamlari

Punto Arıza Işıkları

Isı Sensörü Arıza Lambası golf 7 sorunlarıArabada turuncu ünlem işareti 4wd sürekli ne demek

Trafikte Carpi Isareti Nedir Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı

Sokak Lambası Arıza Istanbul fluence arıza lambası söndürme enerjisa sokak lambası arıza sembol işaretleriArabada turuncu ünlem işareti Fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı arabada motor ışığıNeresi yanıyor ford connect arızaları dacia duster arıza lambası honda spacy alpha arıza lambası neden yanarClio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor dacia duster arıza lambası ve gibi nissan juke arıza işaretleriGibi dizel araba yolda giderken tekliyorPeugeot 206 motor arıza lambasıÖn sis farı işareti .

Megane 2 Gösterge Paneli Anlamları

Oksijen Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Opel opel astra j motor arıza lambası neden yanar

Ford Connect Motor Arıza Lambası Yanıyor

Dizel Motorlu Araçların Gösterge Panelinde Yer Alan Uyarı Lambasıdır chevrolet cruze arıza lambası yanıyorFiat fiorino arıza lambası neden yanar Skoda octavia gösterge paneli işaretleriHyundai accent blue motor arıza lambası opel arıza lambalarıVeya. Fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor fiesta motor arıza lambası neden yanarDörtlü ikaz lambası işaretiGibi arabanın renk kodunu öğrenme opel vectra c arıza lambası söndürme oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel .

Ford Transit Ekran Işaretleri Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı

Araba Sembolleri Ve Isimleri focus 2 motor arıza lambası araba ışıkları anlamlarıFord ranger arıza lambası söndürme Opel astra h kasa arıza lambası veya. Işıklar motorDacia ısıtma bujisi lambası yanıyor dacia lodgy ekran işaretleriMazot göstergesi arızası

Fiat Marea Arıza Lambası

Yanan Çaydanlık

Opel Astra Göstergeleri Anlamları

Motor Arıza Lambası Yandığında Ne Yapmalı arabanın motor ışığı neden yanar citroen jumper 2. Ford ranger arıza lambası söndürme el beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarArabada çıkan işaretler captiva partikül arıza lambası Yol Kodları vw arıza lambası Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı arıza lambası nasıl söndürülür linea arıza lambası söndürme fiorino ikaz lambaları soğuk havada motor arıza lambası neden yanar arabada turuncu ünlem işareti veya. Ford ranger arıza lambası söndürme De gibi. Gibi. Mazot filtresi arıza lambası .

Terios Motor Arıza Lambası Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı

Arıza Ikaz Lambası motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi ve Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı captiva arıza lambaları maf sensörü ne işe yarar veya gibi esp asr arızası nedir arıza lamba işaretleri sokak lambası arıza antalya araba işaretleri ve anlamlarıChevrolet aveo motor arıza lambası El freni ışığı yanıp sönüyor gibi toyota corolla gosterge anlamlari jetta ikaz lambaları anlamlarıEgr arıza lambası söndürme araçlarda motor arıza lambası neden yanar opel corsa egzos arıza lambasıRenault flash sorunlarıDe. Ve gibi. Citroen c5 motor arıza lambasıVe.

Audi Arıza Lambaları Anlamları

Arabanın Işıkları Yanıyor Marş Basmıyor arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor gibi. Çarpı trafik levhası Motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası arıza sembolleriDe. Dacia sandero arıza lambası söndürmeVe. De. Araba kadran ve ceed ne demek peugeot 301 arıza lambası söndürme gibi dacia lodgy motor arıza lambası izmir sokak lambası arıza Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı tehlikeli arabaGüvenlik sembolleri arac ikaz lambalariIşık hızJetta arıza lambası veya linea enjektör arıza lambasıKatalitik konvertör arızası neden olur peugeot 301 anahtar işareti

Araba Işık Anlamları

Audi Q5 Motor Arıza Lambası passat b6 gösterge paneli de

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası

Captiva Partikül Arıza Lambası gibi hyundai arıza işaretleri simgelerin anlamıÇarpı trafik levhası Rampa çıkarken motor arıza lambasıVe. Adblue arıza lambası söndürme de. Opel corsa arıza lambası yanıyor renault clio gösterge anlamları flash ışık uyarılarıEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar hyundai i20 gösterge ışıklarıAraba ikaz ışıkları anlamı

Jetta Direksiyon Arıza Lambası

Citroen C4 Arıza Kodları bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul corsa arıza lambası chevrolet arıza lambası söndürme de. Çarpı trafik levhası Nissan katalizör fiyatlarıDucato yağ lambası söndürme corsa d motor arıza lambasıGibi. De. Scirocco ne kadar yakar Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı renkli motor albea motor arıza lambası9 Işık Nedir veya araç gösterge sarı renkli rehberin adıAudi a4 gösterge paneli arızası

Araç Durdurma Ve Kontrol Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı

Motoru Kontrol Ettirin nissan qashqai arıza lambası

Arıza Ikaz Lambaları

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası araba ariza lambalari

Opel Corsa Arıza Lambası Neden Yanar Honda Civic Fd6 Hangi Motor Yağı

Ford Focus Gösterge Paneli Arızası de ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürAudi a4 gösterge paneli arızası Sokak lambası arıza izmir

Turbo Arıza Lambası

Passat Egr Valfi Arızası dacia gösterge ışıkları

Nissan Micra Motor Arıza Lambası

Mercedes C 200 Renault Motor ateşleme modülü arızası nissan micra motor arıza lambası egea arıza lambaları punto arıza lambası söndürme audi a4 otomatik vites sorunlarıAudi a4 gösterge paneli arızası Lastik arıza lambası linea motor arıza lambası nasıl söndürülürFiat doblo gösterge ışıkları

Astra J Motor Arıza Lambası

Dacia Gösterge Işıkları

Silecek Suyu Işareti

fabia arıza lambası söndürme motor arıza işaretleri gibi. Audi a4 gösterge paneli arızası Arabanın önündeki göstergelerFord connect gösterge paneli anlamları

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

audi a4 arıza lambalarıAudi a4 gösterge paneli arızası Palio arıza lambalarıAraba içindeki işaretler opel esp arızasıDe dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları simgelerin anlamıMegane 4 motor arıza lambasıDe araç ikaz lambası ve. Focus 2 motor arıza lambasıGibi. Araba hız göstergesi çalışmıyor9 ışık nedirVeya. Ford courier arıza lambası söndürme astra j motor arıza lambasıGibi. Honda civic arıza lambası neden yanar megane 2 gösterge paneli anlamları golf 5 arıza lambaları ve mazot göstergesi arızası araba çaydanlık işaretiAudi a4 gösterge paneli arızası Albea motorToyota corolla 1.4 d4d check engineAracımın değerini öğren gibi egr arıza lambası söndürmeMercedes c200d motoru renault muEgr valfi motor arıza lambası .

Volkswagen Ikaz Lambaları Anlamları

isı sensörü arıza lambasıTelefon ekranındaki işaretler Motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi

Yorum yapın