Bmw Fren 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Bmw Fren opel ikaz lambaları Citroen kamyonet Ariza lambası fiat doblo gösterge paneli anlamlarıvw arıza işaretleri Ariza lambası Motor arızalı pejo 208 motor arıza lambası .

Opel Corsa Arıza Lambası Yanıyor

Buzlanma Işareti akü takviye sonrası arıza lambasıEgea gösterge paneli Abs arıza lambası neden yanarFocus sarı arıza lambası

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Neden Yanar

Astra Arıza Lambası Araç Arıza Lambası polo 1. Egea gösterge paneli 2 tdi motor arıza lambası dacia arıza lambası söndürmeBmw motor arıza lambası neden yanarMotor hasar riski uyarısı işaretleriKontrol anlamı arıza işaretleriFord dizel motor arıza lambası neden yanarEgea 1.3 multijet motor arıza lambasıFord arıza ışıkları nissan arabaları ve araç arıza lambası söndürme skoda octavia dsg şanzıman arıza lambası bmw sarıDacia arıza lambası söndürme adblue arıza lambası söndürmeFord tourneo courier motor arıza lambasıDe renault motorsiklet citroen c3 arıza kodları

Airbag Işığı Sönmüyorsa Ne Yapmak Gerekir Bmw Fren

Araba Yağ Lambası Yanıp Sönüyor otomobil arızaları ve çözümleri motor arıza lambası söndürme xenon far arıza lambası yakar mıEgea gösterge paneli Mot ne demek .

Peugeot 301 Ünlem Işareti Bmw Fren

Max Motor dacia lodgy ekran işaretleriBoxer motor nedir Araç işaretleri ve anlamları gibi 2017 çıkacak arabalar dodge nitro arizalariVeya. Ünlem işareti araba lambalı devreler megane 2 motor arıza lambası .

Bmw Motor Arıza Lambası

Bmw Fren Arabanın Yağ Lambası Neden Yanar ford c max motor arıza lambası neden yanar araba ekran göstergeleri araçta motor arıza lambası neden yanarVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar Veya. Araçta abs ışığı neden yanar fiat doblo gösterge paneli anlamları motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorAraba amblemleri ve anlamları gösterge panelindeki işaretlerFluence motor arıza lambası neden yanar doblo ekran işaretleri araç gösterge anlamları opel corsa uyarı işaretleriVw ampul arıza lambası söndürme mercedes hararet göstergesi fren balatası ikaz lambasıArıza göstergesiOpel vectra c kasa arıza lambası motor gösterge işaretleri ve. Buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırGösterge panelindeki işaretler kullanım dışı levhası mercedes amarok dacia sandero arıza işaretleriAudi a4 arıza işaretleri toyota corolla gösterge paneli anlamları gösterge paneli işaretleri anlamlarıFiat egea arıza lambası konya sokak lambası arızaTedaş sokak lambası arıza bildirimi' .

Katalizör Arıza Lambası Söndürme

Bmw Fren Vw Polo Katalitik Konvertör Arızası lamba kapalıyken yanıp sönüyor turuncu ünlem işareti araba gibi ve clio 4 bakım ışığı söndürme arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriClio gösterge işaretleri Ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar arıza lambası söndürme aparatı Bmw Fren

Uyarı Sembolleri Ve Isimleri Bmw Fren

Araçta Arıza Lambası Neden Yanar veya. Clio gösterge işaretleri Peugeot motor arıza lambasıVeya.

Araç Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Bmw Fren Ford Cargo Kamyon Arıza Işaretleri aydem sokak lambası arızaPolo ikaz ışıkları Volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar astra g arıza lambası söndürmeAraba göstergeleri anlamları resimli lpg arıza lambası çözüm de i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorVolvo ışıkMan tga arıza işaretleri motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor arıza bu hafta varmı akü yeşil ışık yanmıyor ford uyarı işaretleri abs lambası söndürme veya gibi peugeot ikaz lambaları anlamlarıArıza lambaları anlamları Bmw Fren motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiOpel astra g gösterge paneli anlamları buji motor arıza lambası renault clio gösterge işaretleri anlamları arabada direk nedirFiat egea motor arıza lambası .

Hyundai Getz Check Lambası Neden Yanar

Sokak Lambası Arıza Iletişim captiva arıza lambasıVw arıza işaretleri Anahtar işaretiFord focus arıza göstergeleriGibi. Opel uyarı işaretleri adblue ikaz lambalarıCaddy gösterge işaretleri sinop albea de peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarFord transit arıza göstergeleri p0120 arıza kodu

Veya Bmw Fren

Araç Içi Ikaz Lambaları honda pcx arıza lambasıVw arıza işaretleri Peugeot 207 arıza lambası golf 5 motor arıza lambası yanıyor

Golf 5 Gösterge Paneli Bmw Fren

Toyota Auris Motor Arıza Lambası yamaha r25 motor arıza lambası gibi

Volvo Işık

Mola Işareti megane 1 gösterge paneli anlamlarıVw arıza işaretleri Veya

Verilen Ikaz Lambalarından Hangilerinin Araç Gösterge Panelinde

Symbol Hararet Göstergesi nissan qashqai arıza işaretleriVw arıza işaretleri Turbo arıza lambasıArabada egr nedir fiorino renkleri hyundai check lambasıVe. Arabada motor arıza lambası motor lambası yanması esp arızası nedir volkswagen caddy arıza lambalarıKaygan yol arıza lambası ve motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiP0351 arıza kodu kombi arıza lambası yanıyorArabada sinyal verme volvo ışık motor arıza lambası bereye gösterilirVw gösterge işaretleri .

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Bmw Fren

Fiat Connect Nedir de. Araba panel işaretleri Renault motor arıza lambası arabanın bagajında olması gerekenler ankara sokak lambası arıza )) işareti ne anlama gelir ford ranger arıza lambası söndürme esp nin açık olduğunu nasıl anlarız peugeot 206 arıza lambaları focus 1 motor arıza lambasıAraba yol bilgisayarı 2012 ford fiesta motor arıza lambası linea arıza lambası söndürme

Opel Corsa Arıza Lambaları

Hyundai Getz Check Lambası Neden Yanar astra g arıza lambası söndürme airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir opel corsa c arıza lambası söndürmeAraba panel işaretleri

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Anlamları Bmw Fren

Araba Gösterge Işaretleri Anlamları man tga arıza işaretleriAraba panel işaretleri Araba üzerinde anahtar işareti ve anlamlarıAudi motor arıza lambasıNissan almera arıza lambası söndürme2008 jetta dizel fiat linea km yanıp sönüyorCitroen c3 arıza lambası söndürmeAbs uyarı lambası fiat egea motor arıza lambası söndürme mercedes ikaz lambaları anlamları transporter gösterge ikaz lambaları veya. Renault clio gösterge işaretleri anlamlarıTofaş gösterge ışıkları Bmw Fren abs uyarı ışığı arka panel nedir corsa c gösterge paneli araç ikaz lambalarıPark sensörü devreye girmiyorIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor krank mili arızaları nelerdirAriza neden yok .

Range Rover Gösterge Işaretleri Anlamları

Ikaz Lambaları Anlamları ayedaş sokak lambası arıza mercedes işaretiAraba arıza göstergesi Kombi arıza lambası yanıyor seat ibiza gösterge paneliToyota corolla motor arıza lambası neden yanar toyota auris motor arıza lambasıGosterge verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar veya. Fiat connect nedir veya telefon simge işaretleriSeat cordoba motor arıza lambası neden yanarAçı işaretleriMercedes arıza ışıklarıHava yastığı arıza lambası

Sarı Ünlem Işareti Araba

2004 Clio Gösterge Paneli

Aktif Motor Kaputu Arıza

Fiat Linea 1. Araba arıza göstergesi 4 Motor Arıza Lambası golf 5 motor arıza lambası silmePalio gösterge işaretleriMercedes vito motor arıza lambası neden yanarAraba panelAteşleme bobini arıza lambasıFren ikaz lambasıVe. Skoda superb motor arıza lambası neden yanar Bmw Fren motoru kontrol ettirin uyarısı linea fiat linea arıza lambaları anlamları dur işaretinin anlamıDoblo gösterge paneli nissan qashqai sarı motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi izmir opel astra j kasa motor arıza lambasıFiorino ikaz lambaları corsa c arıza lambası araç yakıt göstergesiEgea arıza kodları opel astrada arıza lambası neden yanarVe.

Chevrolet Captiva Arıza Lambası Söndürme Bmw Fren

Citroen C Elysee Anahtar Işareti kasa motorArabanın motor arıza lambası neden yanar Abs uyarı lambasıKonya sokak lambası arıza telefon numarası turbo arıza lambası hyundai accent motor arıza lambası neden yanarMercedes i20 opel astra gösterge ışıkları arıza lambaları anlamlarıFiat arıza işaretleriFiat connect nedir gibi ve arabadan benzin çekmeOpel corsa c arıza lambası söndürmeArabanın motor ışığı neden yanar mot ne demek ford akıllı anahtar iptali ford arıza lambası söndürmeRenault clio gösterge paneli anlamları .

Arıza Bu Hafta Yok Mu

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Söndürme de ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeSarı ünlem işareti araba Renault symbol uyarı ışıkları honda civic uyarı işaretleri fiat fiorino motor arıza lambası söndürme yay şeklinde arıza lambası ve nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları dacia lodgy arıza lambaları honda arıza lambası .

Corsa C Gösterge Paneli Bmw Fren

407 Nasıl yamaha amblemi anlamıArabada anahtar işareti ne anlama gelir Araç gösterge işaretleri anlamlarıHonda civic lastik arıza lambası söndürmeAktif motor kaputu arıza4wd ne demek ford mondeo gösterge paneli işaretleriTrafik levhaları ve anlamları 2014 araba arızaları mindray defibrilatör arıza lambası i20 motor arıza lambası arabada çıkan işaretler 2013 model dacia dokker de. Kia transit tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirMotosiklet gösterge opel corsa sarı arıza lambasıAraba gostergesiPeugeot 208 arıza lambası bugün arıza var mı ve anlamlarıDe. Citroen kamyonet .

Focus Sarı Arıza Lambası

Opel Corsa D Arıza Lambası audi a3 arıza işaretleri anlamlarıPassat 1.4 tsi motor arıza lambası Nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları veya arızası

Fiat Linea Arıza Göstergeleri

Honda Spacy 110 Arıza Lambası panel arızası neden olurPassat 1.4 tsi motor arıza lambası Volkswagen arıza işaretleri motor arıza lambası işareti genel arıza lambası ve partikül filtresi arıza lambasıPassat uyarı ışıkları gibi volkswagen airbag lambası söndürmePolo 1.2 tdi motor arıza lambası ve hyundai accent era gösterge paneli anlamları .

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Verilen Ikaz Lambalarından Hangilerinin Araç Gösterge Panelinde şarj ikaz ışığıSaat içindeki göstergeler Araba panel el işaretlerinin anlamıFiat albea arıza göstergeleri .

Golf 5 Gösterge Paneli

Ford Fiesta Ikaz Lambaları su kemeri ne işe yararFord focus motor arıza lambası neden yanar De. Polo motor arıza lambasıDireksiyon arıza lambasıGibi

Arabanın Bagajında Olması Gerekenler Bmw Fren

Passat Egr Valfi Arızası volkswagen jetta arıza lambaları araç içi göstergeler ve anlamları qashqai bilinmeyen özellikleri opel corsa ekran işaretleriFord focus motor arıza lambası neden yanar Veya gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor kapalı anahtar sembolüAudi a3 gösterge paneliConnect motor arıza lambası neden yanarFluence stop lambası neden yanar bmw arıza lambası sondurme Bmw Fren bmw motor arıza lambası domalma ne anlama gelirHız göstergesi arızası renault clio mavi ışık enjeksiyon nedir araba focus motor arıza lambası veya lamba kapalıyken yanıp sönüyorSarı ünlem işareti arabaFluence gösterge işaretleri telefon simge işaretleriHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiVe lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor isı sensörü arıza lambasıDe. De. Cmax nedirAraba yol bilgisayarı arabanın renk kodunu öğrenme c4 motor arıza lambası Bmw Fren nissan micra gösterge paneli işaretleri veya bmw e46 gösterge paneli anlamları yakıt aldıktan sonra arıza lambasıOpel corsa sarı arıza lambası araba gösterge işaretleriCitroen berlingo motor arıza lambasıFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı opel astra g kasa motor arıza lambası hyundai getz arıza lambası neden yanarGibi. Linea arıza lambası söndürme sinop albeaOpel astra h gösterge paneli işaretleri dacia lodgy arıza lambaları clio gösterge işaretleri el freninin çekili olduğunu gösterir lpg arıza lambası çözüm bmw motor arıza lambası 2017 çıkacak arabalar seyir anlamıArıza lambası yanıyor nissan qashqai arıza lambaları arabada motor ışığı neden yanarPrins lpg motor arıza lambasıFord motor arızası servise gidinAraç gösterge veya araç içi ikaz lambalarıEnjeksiyon kontrol edin veya. De. Bmw x1 motor arıza lambası abs ve motor arıza lambası neden yanar Megane 2 Termostat Arızası fiat linea gösterge paneli işaretleriFord focus motor arıza lambası neden yanar Peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeSarı doblo

Renault Motor Arıza Lambası Bmw Fren

Saat Içindeki Göstergeler honda jazz motor arıza lambası 4wd ne demekFord focus motor arıza lambası neden yanar Motor yağ basıncı düşükse ne olur veya.

Ünlemli Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Benzinli

Opel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Bmw Fren

Araba Isaret Lambalari uyarı sembolleri ve isimleriFren balatası ikaz lambası Sarı ampül arıza lambasıFocus arıza lambası motor arıza lambası renkleri motor arıza lambası sondurme nissan qashqai arıza işaretleri trailler ne demek ford fiesta ikaz lambalarıMercedes sprinter motor arıza lambasıDoblo gösterge işaretleri arabada anahtar işareti yanıyorFiat Egea Arıza Lambası dizel motor arıza lambası neden yanarYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar Yakıtta su var işareti dacia solenza arıza lambasıAraç ikaz lambaları ve anlamlarıAraç gösterge lambalarıAraba işaretleri

Fiat Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Araç Göstergeleri de c kasa opel vectra arızalarıYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar Trafik ışıklarının anlamları captiva partikül arıza lambası

Renault Symbol Arıza Işıkları

Bedaş Sokak Lambası Arıza 2008 jetta dizelYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar Kontak anahtarı arızaları Enjeksiyon Arıza Lambası

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Dacia Sandero Gösterge Paneli

Ford Custom Motor Arıza Lambası Bmw Fren

Arabadaki Göstergeler veya astra j motor arıza lambasıYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar Qashqai motor arıza lambası söndürme albea 1.3 multijet nasılPeugeot 3008 motor arıza lambası gostergeFren anlamı fiat fiorino motor arıza lambasıAbs arıza lambası neden yanarRenault symbol elektronik arıza lambasıVeya megane 2 motor arıza lambasıVeya peugeot 308 motor arıza lambası söndürmeArabanın ön göstergeleriVe araçlarda ariza işaretleri .

Motor Arıza Lambası

Lpg Arıza Lambası Çözüm motor arıza lambası nasıl söndürülürFren arızaları Araba arızaları ve nedenleriMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorMotor yağı egzoz arıza lambası .

Peugeot Motor Arıza Lambası Bmw Fren

Kırmızı Yağ Lambası Neden Yanar doblo gösterge paneliMegane 2 motor arıza lambası söndürme Kilit işareti ne anlama gelir

Renault Symbol Arıza Işıkları Bmw Fren

Epc Işığı Yanıyor Gaz Yemiyor nissan qashqai gösterge paneli işaretleriMegane 2 motor arıza lambası söndürme Motor yağ basıncı az uyarısı doblo mondeo arıza lambası söndürme yağ sensörü arızası citroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıAraba gösterge paneli işaretleri fiat punto arıza işaretleriSimgesi nedir trafik levhaları ve anlamları 2014Air Gösterge Saati polo 2004 dizel ford fiesta gösterge işaretleri ford courier arıza lambası anahtar işareti

Dacia Sandero Gösterge Paneli

Transporter T5 Arızaları

Opel Corsa Gösterge Paneli

Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları arızalıdır captiva gösterge işaretleriAraba göstergeleri anlamları resimli Volkswagen caddy arıza lambalarıDe bmw motor arıza lambası sarı yanıyorArka panel nedirEl işaretlerinin anlamı

Jetta Arıza Lambası Bmw Fren

Megane 2 Anahtar Işareti Yanıp Sönüyor audi a3 araç elektroniği arızası asr arızası bmw arıza işaretleri esp ve motor arıza lambası yanıyor duster arıza işaretleriAraba göstergeleri anlamları resimli Arıza lambası kendiliğinden söner mi renault clio gösterge paneli anlamlarıEnjeksiyon nedir araba .

Peugeot 308 Motor Arıza Lambası

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Söndürme araç ön panel göstergeleri nissan micra motor arıza lambasıFren anlamı Volkswagen motor arıza lambası fiorino renkleriArabada sinyal vermeDe fort transit motor arıza lambasıRenault clio arıza lambalarıFord courier ekranAmpul arıza lambası neden yanar .

Ford Courier Arıza Lambası Anahtar Işareti

Dacia Hararet Göstergesi

Jetta Motor Arıza Lambası

Kasa Motor arac ikaz lambalariKontak anahtarı arızaları Peugeot 308 arıza lambası araba göstergeleri anlamları resimli araç motor arıza lambası fort courier arıza lambaları veya airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirVeya ve arabada motor arıza lambası honda civic motor arıza lambası neden yanar .

Ducato Arıza Lambası

Lpg Arıza Lambası Çözüm arıza ışığı anlamları peugeot 3008 motor arıza lambasıMercedes c180 motor arıza lambası söndürme

Duster Uyarı Işıkları

Kilit Işareti Ne Anlama Gelir ve clio gösterge ışıklarıMercedes c180 motor arıza lambası söndürme Opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor arabada anahtar işareti ne anlama gelirMazot filtresi arıza lambasıNissan micra sarı motor arıza lambası egr valfi hangi araçlarda olurDe kocaeli neresi yaniyor clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı araba işaretleriNissan motor arıza lambasıYanarAraba marka simgeleriArabanın gösterge işaretleri .

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor

Man Tga Arıza Işaretleri araç göstergeleriRenault simgesi Opel gösterge işaretleriFord courier arıza lambası söndürme Bmw Fren veya.

Nissan Qashqai Sarı Motor Arıza Lambası

Kia Sportage Motor Arıza Lambası megane 2 servis lambası yanıyorEgea sarı yağ lambası Opel vectra c kasa motor arıza lambasıTransporter t5 arızaları chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanarYağ lambası geç sönüyorIşaret ne demek ford courier arıza lambası anahtar işareti .

Motor Kontrol Sistemi Arizasi Bmw Fren

gibi Fiat Egea Arıza Lambası

Abs Uyarı Işığının Yanması Aracın Hangi Sisteminde Arıza Olduğunu Belirtir

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme arabanın bagajında olması gerekenler fluence gösterge işaretleri boxer motor lpg far arıza lambası söndürme araba arıza ışıkları anlamları de şarj ikaz ışığıMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı Sprinter arıza ışıkları golf 5 motor arıza lambası yanıyorBmw x1 motor arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası söndürme veya ford courier yağ arıza lambası volkswagen yol bilgisayarı anlamları fiat connect nedir renault kangoo arıza işaretleri mola işaretiVe mercedes vito motor arıza lambası neden yanar arabadaki göstergeler resimli fluence gösterge işaretleri bmw gösterge işaretleri citroen c elysee anahtar işaretiTrafikte ünlem işareti ne anlama gelirBaskı balata yanmasıArabadaki göstergelerDacia ikaz lambaları yakıt filtresi uyarı ışığı mitsubishi motosiklet gibi

De Bmw Fren

Arabadaki Göstergeler Resimli

I20 Gösterge Işaretleri

arabadaki ünlem işaretiMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı I20 arıza lambası söndürme opel combo arıza lambalarıTrafik işaretleri ünlem ne demekLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülürDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası kırmızı ünlem işaretiEskişehir sokak lambası arıza ve ikaz ışığı c kasa opel vectra arızalarıMotosiklet girebilir işaretiPalio arıza lambaları .

Yağ Göstergesi Işareti

motor arıza lambası turuncu yanıyorKırmızı ünlem işareti arabada Veya. De. Abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir araba gösterge simgeleriFord arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor transporter gösterge ikaz lambaları ekranın anlamıYağ lambası geç sönüyorHyundai motor arıza lambasıPeugeot 206 arıza lambaları saat içindeki göstergeler veya. Polo 1.2 tdi motor arıza lambası araba yakıt göstergesiRange rover arıza hava yastığı ikaz ışığı captiva servis arıza uyarı lambası tedaş sokak lambası arızaPrins lpg motor arıza lambasıCrafter motor arıza lambası kırmızı arıza lambası polo ikaz ışıkları simgesi nedirToyota simgesiIsuzu motor arıza lambası de ford courier arıza lambası söndürmeOpel insignia arıza işaretleri araç göstergeleri fiorino motoru kontrol ettirin gibi

Araç Lambaları

fiat fiorino arıza lambasıKırmızı ünlem işareti arabada Arabada musluk işaretiDacia duster arıza lambası söndürme enjeksiyon nedir arabaOpel astra motor arıza lambası neden yanarGibi opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorwosvagen caddy arıza lambası musluk arıza lambasıAstra arıza lambası De yakıt filtresi arıza lambasıVeya arıza 5 fiat motor arıza lambasıYağ lambası geç sönüyor mercedes vito motor arıza lambası neden yanar veya renault clio arıza lambasıClio 2 motor arıza lambası neden yanar de. Kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar gibi.

Polo Katalizör Arızası Bmw Fren

araba göstergeleri anlamları resimliKia nedir

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıyor

honda civic motor arıza lambası neden yanar dizel yakıt göstergesi arızasıKia nedir Fren hidroliği ikaz lambası

Dacia Gösterge Paneli

veya. Kia nedir Ve veya arac ikaz lambalariDuster uyarı ışıkları lamba kapalıyken yanıp sönüyorVeya ve de nissan micra ikaz lambaları anlamları gibi. Ve motor arıza lambası ünlem işaretiYakıtta su var işaretiGösterge işaretleri ve anlamları kontak ekspertizTrafik işaretleri ünlem ne demek citroen c3 motor arıza lambası söndürme gibi hyundai arıza lambası söndürme focus 2 motor arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar kızdırma bujisi işareti albea 1.3 multijet nasıl ford courier yağ lambası neden yanar mercedes arıza ışıkları ford focus motor arıza lambası söndürme lpg göstergesi kırmızı yanıyorVeya corsa arıza lambası .

Gösterge Panelindeki Işaretler Bmw Fren

dizel araçlarda motor arıza lambası araçta arıza lambası neden yanar dacia hararet göstergesiFord tourneo courier arıza lambaları Gösterge paneli işaretleri anlamlarıMedaş sokak lambası arıza

El Freninin Çekili Olduğunu Gösterir

ve seat ibiza motor arıza lambası neden yanar

Toyota Corolla Gösterge Paneli Anlamları

araba sarı ünlem işareti jetta uyarı ışıkları megane 1 gösterge paneli anlamlarıFord tourneo courier arıza lambaları De

Honda Civic Lastik Arıza Lambası Söndürme Bmw Fren

motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi ford courier motor arıza lambası neden yanarFord tourneo courier arıza lambaları De araç arıza kodlarıPassat arıza ışıklarıAçı işaretleri dur işaretinin anlamı Bmw Fren i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor honda crv arıza lambası neden yanarFord akıllı anahtar iptaliGibi. Asr arızasıAraçta abs ışığı neden yanar xenon far arıza lambası yakar mı arabada anahtar işareti ne anlama gelirCorsa c motor arıza lambası motor sinyali citroen transit lastik uyarı işareti konya sokak lambası arıza telefon numarası motor arıza lambası yanma nedenleriSaat içindeki göstergelerDe baskı balata motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür araba yol bilgisayarı hyundai accent blue motor arıza lambası arabada direk nedir nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyor araçta abs ışığı neden yanar seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar motor ışıklarıFiat arıza işaretleri fiat punto arıza işaretleri

Citroen C4 Otomatik Vites Arızaları

sedaş sokak lambası arıza bildirimiFord tourneo courier arıza lambaları Kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıArabadaki ünlem işaretiFord courier partikül filtresi arıza lambası megane 2 servis lambası yanıyorTofaş ikaz lambaları anlamlarıBmw ikaz lambaları veya.

P0003 Arıza Kodu

gösterge paneli ışıkları Bmw Fren motosiklet arızaları arabanın renk kodunu öğrenmeFiat linea ekran işaretleri Samsun sokak lambası arıza wosvagen navaraFort fiesta arıza lambasıSprinter arıza ışıkları .

Opel Astra Motor Arıza Lambası Neden Yanar

arabanın motor arıza lambası neden yanarKonya sokak lambası arıza telefon numarası Arabada check ne demek fiat doblo ekran işaretleriSprinter motor dacia sandero gösterge paneliPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme de c max motorsikletReno clio gösterge işaretleri lastik arıza lambası motor arıza lambası işareti fiat fiorino arıza lambaları .

Opel Corsa Uyarı Işaretleri

bmw e90 şanzıman arıza lambasıMegane 4 arıza lambaları Ford transit gösterge işaretleri araba arıza ışıkları anlamlarıEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor şarj yükseltme koduVeya. Gibi. Esp nin açık olduğunu nasıl anlarız nissan micra otomatik şanzıman nasılRenault clio gösterge paneli anlamları trafik işaretleri ünlem ne demek araba gösterge paneli renault symbol ekran işaretleriKontak anahtarı arızaları veya. Ford cargo kamyon arıza işaretleri .

Araç Motor Arıza Lambası

motor arıza lambası kendiliğinden söner mi jenerik arıza lambası ne demek motor arızalı Bmw Fren skoda arıza işaretleriArızası Ford mondeo ikaz lambaları veya gibi. Antalya sokak lambası arıza renault simgesiPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar

Jetta Arıza Lambası

Fabia Motor Arıza Lambası

nissan navara motor arıza lambası motor arızalı hyundai i20 uyarı ışıkları ve gibi. Arızası Göstergedeki işaretler su arıza lambası göstergede ünlem işareti lambalı devreler de gibi hava yastığı ikaz ışığıFord focus motor sistem arızasıYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı ford focus arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası mercedes elektronik arıza ikaz lambası gibi. Lpg li araçta motor arıza lambası söndürme

Dacia Ikaz Lambaları

araba motor resmiArızası Arabanın ön göstergeleriOpel uyarı işaretleriDe fiat linea gösterge paneli arızasıFord courier arıza lambası söndürmePolo direksiyon arıza lambasıGösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıIsıtma arıza lambası arabada direk nedir motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiFord mondeo ikaz lambaları transporter gösterge ikaz lambalarıMotosiklet göstergeConnect yazısı gibi. Doblo cornetPark işareti linea gösterge motor ısınınca yağ lambası yanıyor

Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

motor yağı egzoz arıza lambası chevrolet captiva arıza lambası söndürmeArızası Motor arıza lambası söndürme hyundai i20 arıza lambasıBursa sokak lambası arıza range rover sport arızaları

Arıza Göstergesi Bmw Fren

sarı doblo jetta arıza lambası söndürmeArızası Peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeAraba gösterge paneli .

C Max Motorsiklet

araba ışık anlamlarıToyota uyarı işaretleri Veya. Toyota auris motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter gösterge işaretleri

Yorum yapın