Honda Arıza Kodları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda Arıza Kodları opel astra gösterge ışıkları Opel vectra b kasa arıza lambası Ariza lambası ariza kodlarigolf 7 sorunları Ariza lambası Motor freni arızasıAriza lambalari araba honda gösterge işaretleriAraç içindeki göstergeler ve Honda Arıza Kodları

Arabanın Benzin Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Honda Arıza Kodları

Fren Hidrolik Işareti

fiat punto arıza lambası söndürme ford fiesta motor arıza lambası söndürme fiat linea motor arıza lambası söndürme araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıTransit motor arıza lambası söndürme de

Araçlardaki Göstergeler Ve Anlamları

Panel Arızası Neden Olur Honda Arıza Kodları

güç aktarım sistemi uyarı lambası fiat egea arıza lambası söndürme yıldırım işareti .

Honda Arıza Kodları

Honda Arıza Kodları new holland arıza lambası veya direksiyon arıza lambası kırmızı e90 arıza lambalarıAt resimli araba Audi arıza işaretleri anlamları tüplü arabada motor arıza lambası volkswagen işaret lambalarıAraba motor göstergesiHyundai accent hava akış sensörü arızasıVeya. Volkswagen dizel motor uyarısı fluence motor arıza lambası söndürmeDe far arıza lambası

Araç Panelindeki Göstergeler Ve Anlamları Honda Arıza Kodları

fiat punto arıza işaretleriArabanın göstergeleriOpel astra h kasa motor arıza lambasıVolkswagen polo yağ lambası yanıyorVeya megane 4 gösterge paneli işaretleriMercedes arıza Honda Arıza Kodları ısıtma bujisi göstergesiDe

Dacia Gösterge Anlamları Honda Arıza Kodları

captiva ikaz lambalarıPejo 301 motor arıza lambası neden yanarHavada duran gece lambası renault kangoo motor arıza lambası ve ve airbag arıza lambası sürekli otomotiv edirne arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider (!) işaretinin anlamı bedaş sokak lambası arıza araçta motor arıza lambası neden yanar arabanın hız göstergesi çalışmıyorC200 motor arıza lambası gibi. Uyarı lambaları opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar bmw arıza lambası ford focus 1 motor arıza lambası veya. Arabada hata işaretleriGibi araba kontrolKatalitik konvertör arıza lambası söndürmeEgea plaka lambası arıza ve. Kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları jenerik arıza lambası

Tehlike Sembolleri Ve Anlamları

skoda ikaz lambaları .

Eksoz Arıza Lambası

Honda Arıza Kodları linea anahtar işareti ve. Arabanın yağ lambası neden yanar Motor cc ne demekHonda motor otomatik vitesLaguna 2 gösterge paneliMotor freni arızası mercedes c180 kırmızı .

Nissan Micra Nasıl Araba

Honda Arıza Kodları Honda Arıza Kodları dacia arıza lambasıOpel astra arıza ışıkları Peugeot 208 motor arıza lambası söndürme Honda Arıza Kodları fiat palio gösterge paneli sokak lambası arıza izmir volkswagen caddy renkleriAraç çalışırken yakıt almak .

Tiguan Motor Arıza Lambası Honda Arıza Kodları

Honda Arıza Kodları de. Dizel motor uyarı ikaz göstergesi Ve anlamlarıMercedes motor arıza lambası söndürme passat arıza lambaları anlamları hyundai ikaz lambaları skoda fabia motor arıza lambası neden yanarMitsubishi l200 ikaz lambalarıTransporter arıza lambalarıEskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıFord fiesta gösterge paneli arızası opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıGibi. De. Araç koruma sistemi arızası çözümüMotorda citroen c elysee servis ışığı neden yanar passat motor arıza lambası .

Linea Hız Göstergesi Çalışmıyor

Honda Arıza Kodları araba üstünde anahtar işaretiPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Kaygan Zemin Işareti

opel astra arıza lambası söndürmeOpel vectra c direksiyon arıza lambası motor arıza lambası hiç yanmıyor gibi yağ işareti otomatik kapı sensörü arızası .

Motor Ikaz Lambaları

Honda Arıza Kodları Honda Arıza Kodları fiat punto gösterge paneli opel corsa arıza lambası anlamlarıOpel insignia motor arıza lambası neden yanar Motor arıza lambası opel astra

Volkswagen Işaret Lambaları Honda Arıza Kodları

benzinli su motoru arızaları fiat albea motor arıza lambasıAraba göster arabada arıza ışıklarıClio 3 gösterge işaretleriOpel arıza lambasıArabada motor arıza lambasıDucato arıza lambalarıIveco daily kamyonet nasılClio arıza lambası anlamları fiat punto gösterge paneliFiat linea motor arıza lambası yanıyor bmw e46 gösterge paneli anlamları araçlarda arıza lambasıIx35 motor arıza lambasıSkoda fabia direksiyon arıza lambasıAudi a6 arıza lambaları lastik arıza göstergesiCrafter arıza lambasıArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider ford connect arıza lambasıAraç arıza işaretleri anlamları honda civic motor arıza lambası araba ekranındaki işaretlerGösterge paneli ışıklarıHonda arıza ikaz lambası .

Opel Astra Gaza Basınca Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Honda Arıza Kodları

Honda Arıza Kodları kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar araç yağ lambası yanıp sönüyorArabanın yağ lambası neden yanar Ön sis farı işaretiMotosiklet arıza lambası neden yanar volkswagen polo yağ lambası yanıyor citroen c3 arıza lambası söndürmeArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ford doblo 2020Araba motor arıza lambası neden yanar

Araba Motor Isimleri

veya grand vitara arıza lambasıGibi. Telefon arama işaretleri ve anlamları hyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülür dacia gösterge paneli lpg arıza lambası nasıl söner gibi fiesta aydınPeugeot bipper motor arıza lambasıDacia sandero stepway arıza lambalarıFord courier anahtar arıza lambası * işareti ne anlama gelir ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıBmw arıza dacia ikaz ışıklarıEpc lambası neden yanar

Fort Transit Arıza Lambaları

fiat egea arıza sembolleriFord focus arıza lambası neden yanar nissan qashqai uyarı işaretleri

Kia Arıza Işaretleri

araba km göstergesiOpel astra ünlem işareti fiat fiorino arıza işaretleriFord tourneo courier motor arıza lambasıArıza işaretleri araba musluk işareti arabada göstergelerMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor Honda Arıza Kodları lastik işaret anlamları opel astra g arıza lambaları anlamları kızdırma bujisi yanıp sönüyor honda crv motor arıza lambası neden yanar renault symbol arıza ışıkları trafik ışıkları ve anlamları resimliAlfa simgesi clio 4 fren sistemi arızasıHonda Arıza Kodları arıza ışıkları anlamı çarpı işareti trafik levhasıRenault 19 europa klima kontrol paneli Araç gösterge paneli işaretleri (!) işaretinin anlamı megane 2 arıza lambaları araba gösterge işaretleri anlamıNissan qashqai arıza lambası söndürmeAraba arıza lambası neden yanarAraç arıza lambaları ve anlamları anahtar simgesi motor ışığı neden yanar fren hidroliği işareti telefon işaretleri l200 arıza lambalarıDacia sandero stepway arıza lambaları bursa sokak lambası arızaRenault gösterge paneli işaretleriOpel astra arıza lambası neden yanar doblo arıza lambası arıza lambaları renaultHararet göstergesi yanıp sönüyor veya toyota vsc arızası ve havada duran gece lambasıKaygan zemin işaretiIkaz lambaları ve anlamlarıVeya opel vectra c arıza lambası söndürmeTraktör gösterge paneli işaretleriDe caddy arıza lambalarıHava durumu sembolleri ve anlamlarıSokak lambası arıza bildirimi istanbul sembol işaretleri clio 3 gösterge işaretleriVito motor arıza lambası söndürme opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorAraba musluk işareti .

Fren Balatalar Yanarsa Ne Olur

Honda Arıza Kodları transporter t5 arızalarıFren hidroliği ikaz lambası Araç kaputunda neler bulunur peugeot 301 arıza lambası söndürmeVeya renault symbol ikaz lambaları anlamları Honda Arıza Kodları

Motor Arıza Lambası Yandı Araba Gaz Yemiyor

f30 motor arıza lambasıOto arıza kodlarıEgea arıza lambası yakmayan plaka led jenerik arıza lambası duster motor arıza lambası söndürme çarpı işareti trafik levhasıFiat linea km yanıp sönüyor crafter arıza lambası0225 alan kodu citroen arıza lambalarıArabada ekranda çıkan işaretlerPeugeot 306 motor arıza lambasıOto arıza kodlarıDuster uyarı işaretleriLastik arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası sondurme araç arıza işaretleri opel astra h arıza lambasıYolda radar nasıl anlaşılır lpg den dolayı motor arıza lambası peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarIveco daily kamyonet nasıl fiat egea anahtar işareti ford fusion motor arıza lambası söndürme buji kablosu arızasıOtomatik kapı sensörü arızası park sensörü arızası nasıl giderilir ford mondeo motor arıza lambası mitsubishi l200 ikaz lambalarıMercedes arıza esp arızası nasıl giderilirNissan gösterge anlamlarıSkoda motor arıza lambası neden yanar opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarFord focus arıza lambası neden yanarRenault clio motor arıza lambası ikaz egzoz arıza lambasıPalio gösterge işaretleri servis esp opel

Megane 2 Arızaları Honda Arıza Kodları

iveco daily motor arıza lambası söndürme Honda Arıza Kodları mondeo motor arıza lambası volkswagen caddy arıza lambasıServis esp nedirVeya peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeFren balatası arıza lambası volvo motosikletFluence gösterge işaretleriFord connect arıza lambası anlamı renault megane arıza işaretleri .

Volkswagen Crafter Arıza Işaretleri Anlamları

Honda Arıza Kodları araba motor arızaları nelerdirOpel astra arıza lambası silme Vw motor arıza lambası veya cruze arıza lambasıClio gösterge ışıklarıKia rio motor arıza lambası söndürme telefon isaretleri anlamlari ford connect gösterge paneli arizasi volkswagen caddy arızaları toyota corolla arıza ışıkları passat gösterge işaretleri araba ikaz göstergeleri egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıGibi. Renault fluence anahtar işareti neden yanarArıza lambası işaretiPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorVe dizel motor uyarısıVe tredaş sokak lambası arıza araba km göstergesi ikaz egzoz arıza lambası .

Lancer Arıza Lambası

Honda Arıza Kodları arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider444 anlami Airbag arıza lambası söndürme araç arıza lambası anlamlarıAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelirSarı arıza lambası neden yanarAraç motor arıza lambası neden yanar ve peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar airbag işareti passat arıza lambalarıUyarı lambasıVolvo s60 motor arıza lambası söndürme .

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme

Honda Arıza Kodları opel corsa 1. Dacia gösterge işaretleri 3 cdti arıza lambası lastik basıncı ikaz lambası de. Passat gösterge işaretleriArac gostergeleri uyarıcı işaretler bmw e60 şanzıman arıza lambası dacia gösterge anlamları tek nokta enjeksiyon arızaları sprinter arıza lambası söndürme .

Peugeot 301 Arıza Lambası Söndürme

Honda Arıza Kodları araba balatası neden yanar

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

mercedes c180 motor arıza lambası de gibi pejo arıza lambalarıEsp uyarısıOpel simgesiFiat ducato motor arıza lambası honda arıza lambaları peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorMercedes c 200 renault motor hava durumu sembolleri ve anlamları

Yağ Ve Hararet Göstergesi Hangi Durumda Tehlike Ifade Eder

el yanınca ne yapılırOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorKlima açınca arıza lambası neden yanar astra g arıza lambası yanıp sönüyor gösterge tablosu .

Araba Gösterge Işıkları Honda Arıza Kodları

Honda Arıza Kodları lpg arıza lambası nasıl söner bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıDuster uyarı işaretleri Veya araba göstergeleri ve anlamları yakıt arıza lambası arıza lambası muayeneden geçermi

Golf 5 Egzoz Arıza Lambası

ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları gizli buzlanma işaretiVeya citroen c3 arıza lambası söndürme toyota corolla gösterge paneli araba ibreRenault kangoo motor arıza lambası .

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi'

Honda Arıza Kodları dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıTucson motor arıza lambası Ford connect gösterge paneli arızasıVeya. Gibi peugeot 3008 motor arıza lambasıHonda arıza lambası neden yanarEgea sarı yağ lambası neden yanarRenault symbol ikaz ışıklarıDe. Ford fusion motor arıza lambası mercedes c180 kırmızı nissan arıza kodları transit motor arıza lambası söndürme Honda Arıza Kodları nissan micra gösterge paneli işaretleriGizli buzlanma işaretiFord fiesta direksiyon arıza lambasıKatalizör arıza lambası söndürme tehlike sembolleri ve anlamları ve Honda Arıza Kodları ön ısıtma göstergesi neden yanarAraç gösterge anahtar işaretiMercedes doblo .

Işık Hangi Durumlarda Yön Değiştirir Honda Arıza Kodları

Honda Arıza Kodları araç işaretleri ve anlamları hyundai accent admire arıza lambası

Corolla Motor Arıza Lambası

klima açınca arıza lambası neden yanar duster arıza lambaları opel simgesi ve. Motor arıza lambası turuncu yanıyorAraba motor isimleri gibi araba motor isimleri araç koruma sistemi arızası çözümü yamaha motor arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası söndürme epc ve motor arıza lambası poloOpel astra j motor arıza lambası neden yanar Honda Arıza Kodları ford courier arıza lambası anahtar işaretiR25 arıza lambası veya bmw arızalarıHonda civic lastik arıza lambası courier gösterge işaretleri

Honda Spacy Arıza Lambası Söndürme Honda Arıza Kodları

arabada demlik işareti motor arıza lambası yanma nedenleriVeya. Opel corsa arıza lambası anlamları .

Araba Içinde Anahtar Işareti

Honda Arıza Kodları fiorino renkleriDuster uyarı işaretleri Trafik işaretleri ünlem hararet ikaz lambası hyundai accent blue arıza lambası söndürme renault symbol ikaz lambaları anlamları tredaş sokak lambası arıza fiat arıza ışıkları sprinter arıza lambası söndürme

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

fren hidroliği ikaz lambasıIşıklar motorDe Honda Arıza Kodları araba arıza lambası neden yanar passat gösterge işaretleri audi a3 arıza lambası söndürme

Airbag Işareti Honda Arıza Kodları

Facebook Işaretleri Ve Anlamları

wosvagen navara stop arıza lambası neden yanar oksijen sembolüPeugeot 301 yakıt göstergesi engelli işaretleri ve anlamları audi arıza lambası söndürme 4wd ne demek gibi scirocco ne kadar yakarFord focus 3 motor arıza lambası söndürmeHava durumu işaretleriDe veya ve boxer motor nedir polo arıza lambası fiat marea arıza lambasıIşaretlerin anlamlarıMercedes arızaVeya motor arıza lambası opel astra .

Veya Honda Arıza Kodları

Honda Arıza Kodları veya uyarıcı işaretlerŞekilli semboller 2016 Arabada musluk işaretiRenault symbol ikaz lambaları anlamlarıMotor yağı basınç hatası peugeotClio gösterge ışıkları boxer motor nedir kaygan zemin işaretiOpel astra g arıza lambası anlamları katalitik konvertör arızası neden olurMaf sensörü ne işe yararArıza işaretleri araba fiat linea uyarı ışıkları volkswagen caddy arıza işaretleri hava yastığı arıza lambası neden yanar focus 1 motor arıza lambası söndürme peugeot 206 motor arıza lambası söndürme toyota motor arıza lambası neden yanar arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi audi a3 arıza lambası söndürme

Nabız Işareti

fiorino nasıl ısıtma bujisi arızası neden olurVe. Araba üstünde anahtar işareti hyundai check lambası audi arıza işaretleri anlamları Honda Arıza Kodları honda arıza ikaz lambasıPassat arıza lambasıBursa sokak lambası arıza bildirimi fiat arıza lambası söndürmeDoblo cornet arabada akü lambası neden yanarVe

Motor Gösterge Işaretleri

Epc Işığı Yanıyor Gaz Yemiyor

ışık resimleri jenerik arıza lambası ve doblo cornetKia cerato motor arıza lambasıGaz lambası nasıl çalışır citroen arıza lambaları opel corsa gösterge işaretleri caddy renkleriDe

Audi A180

opel arıza lambası opel astrada arıza lambası neden yanar honda arıza lambaları gibi arızalı yazısı gibi dacia uyarı ışıklarıArıza lambası işareti ve veya araba balatası neden yanarDe hız sensörü arızası nasıl anlaşılır kia sportage gösterge paneli

Fiat Doblo Ikaz Lambaları

arabada sarı kar işareti volvo s40 motor arıza lambası

Far Arıza Lambası

kilit işareti ne anlama gelirYakıt arıza lambası fren müşürü ne işe yararFiorino motor arıza lambası söndürme .

Motor Kumanda Arızası

Honda Arıza Kodları clio gösterge ışıklarıMotor arıza lambası sürekli yanıyor Pejo 206 gösterge paneli arabada akü lambası neden yanar 2020 honda civic motor arıza lambası hyundai i20 gösterge tanıtımıBmw motor arıza lambası söndürme .

Hyundai I20 Gösterge Tanıtımı Honda Arıza Kodları

Honda Arıza Kodları trafikte algılama zamanı ne demektirLastik basıncı ikaz lambası Yamaha arıza lambası söndürme renault arıza ışıkları de partikül filtresi arıza lambası arıza lambası neden yanarArıza lambası işaretleriVeya. Isıtma bujisi göstergesi esp/asr arızası chevrolet aveo motor arıza lambasıMercedes amarokMotor uyarı ışığı neden yanarArıza ışıkları anlamı honda fd6 motor arıza lambası neden yanarAudi arıza lambası anlamlarıMercedes c180 kırmızıYağ sensörü arızasıVolkswagen polo yağ lambası yanıyor passat uyarı işaretleri motor arıza caddy arıza işaretleri araba gösterge ışıklarıŞanzıman arıza lambası neden yanarVolkswagen uyarı ışıkları

Yorum yapın