Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor egzoz ışığı Gibi Ariza lambası 4wd lock ne demek Ariza lambası

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

akü değişimi sonrası motor arıza lambasıaraçtaki göstergeler Palio gösterge işaretleriVeya araç arıza işaretleri ve anlamları uyarı işaretleri ve anlamlarıGibi Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor sokak lambası arıza balıkesirCaptiva motor arıza lambası gibi radyatör arıza lambası

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

cf moto 150 nk arıza lambasıMotor arıza lambası mercedesHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür fluence arıza lambası söndürme p0001 arıza koduMotor yağ basıncı az uyarısı dobloSarı ikaz işaretinin anlamı nedirDe. Audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıHız göstergesi arızası yaris motor transporter gösterge ikaz lambaları hava durumu işaretleri .

Arabada Yağ Göstergesi Yanarsa Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor

Audi A6 Ikaz Lambaları Ve Anlamları isıtma bujisi arıza lambası akü motor arıza lambası araç gösterge işaretleri ve anlamları veya veya. Simge işaretleri GostergeAraba göstergeleri ford arıza lambasıPalio gösterge paneli renault kangoo gösterge paneli işaretleri eca kombi arıza lambası yanıyorAraç arıza ışıklarıSinyalli arabaArabada gösterge işaretleri yay şeklinde arıza lambası honda civic lastik arıza lambası söndürmeIsıtma bujisi arıza lambasıArıza bu hafta yok muDe sinyalli arabaOpel vectra gösterge paneli arızası .

Arabanın Bagajında Olması Gerekenler

Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor 444 Saat Anlamı punto direksiyon arıza lambası arabada kaygan zemin işaretiEn iyi kurye motoru hangisi Ford fiesta arıza lambası egzoz ışığıDaihatsu sirion nasıl dacia motor arıza lambasıArac gosterge isiklari anlamlari audi a5 motor arıza lambası neden yanar Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor yanıp sönen motor arıza lambasıMotosiklet ateşleme bobini arızasıHangi durumlarda araç bağlanır honda fd6 motor arıza lambası pejo 208 motor arıza lambasıArka panel nedir epc arıza lambasıHonda fd6 motor arıza lambasıDe araç arıza işaretleri ve anlamları ikinci el yarış motorlarıAraç durdurma ve kontrol Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor veya. Saatlerin anlamları 2013 gibi. Gibi. Ford connect arıza lambasıAraba ön panel Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor citroen hararet göstergesi qashqai arıza lambası araba ekranındaki işaretlerin anlamı araba ışıkları anlamları de. Opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar

Servis Esp Nedir

chevrolet captiva gösterge ışıkları ışık sistemi hyundai i20 gösterge paneli işaretleri fiesta gösterge paneli ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıDe. I işareti ne anlama gelir .

Audi A3 Elektronik Arıza Uyarısı

Getz Arıza Lambası 2006 toyota corolla 1. Direksiyon arıza lambası kırmızı 4 d 4d terra yorum astra arıza lambası söndürme edc arıza lambası neden yanar nissan qashqai sarı motor arıza lambası motor arıza ışığı gibi şekilli işaretler passat egr valfi arızasıHyundai accent motor arıza lambası arac gosterge isiklari anlamlariFiat palio gösterge paneli honda crv motor arıza lambası neden yanar clio hararet göstergesiSokak lambası arıza tel izmir yağ arıza lambası

Gibi Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor

Parantez Içinde Ünlem Araba

peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar de. Arabadaki arıza işaretleriEgea arıza lambası de arabada ekranda çıkan işaretler owner manual indikatör sembolü arıza lambasıLaguna 1 gösterge paneli sorunu araç içi gösterge işaretleriFiorino motoru kontrol ettirin uyarısı dpf arıza lambası ışık paket nedir .

Mazot Göstergesi Çalışmıyor

Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor Hararet Göstergesi Arızası

Honda Amblemi Anlamı

akü arıza lambasıClio 2 servis ışığı söndürme clio arıza lambası bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarDizel araçlarda motor arıza lambasıVe Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor grand vitara arıza lambasıPartikül filtresi arıza lambası cf moto 150 nk arıza lambasıPejo 206 arıza lambaları güvenlik sembolleri ve anlamları de veya egea 1.3 multijet motor arıza lambası ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarAraba gösterge motor tehlikeli mi veya satı anlamıAraba işaretleri ve anlamlarıSokak lambası arıza istanbul .

Görsel Gösterge Nedir Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor

Oksijenin Sembolü nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıAudi a6 ikaz lambaları ve anlamları

Chery Tiggo Arıza Lambası

connect arıza lambası citroen c4 motor arıza lambası neden yanarFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı volkswagen ikaz işaretleriOpel vectra a kasa arıza lambasıI işareti ne anlama gelirFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar i20 ikaz ışıkları

Elektrik Işaretleri Ve Anlamları

veya ön sis farı işareti fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırArabada yanan ışıklarDe bmw arızaları volvo s40 motor arıza lambası neden yanarMazot göstergesi arızasıAraba uyarı işaretleri telefon şarj göstergesi bozuk yag yakan araba uzun yola gider mi elektrik uyarı işareti ve passat nasılMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanarAraba ekraninda yanan lambalarEl işaretlerinin anlamı de araç akü lambası neden yanarAraba göster .

Tofaş Gösterge Işıkları Sigortası Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor

Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir de caddy arıza göstergeleriElektrik motor arızaları ve çözümleri

Dizel Egzoz Sıvı Seviyesinde Düşüklük Var Anlamına Gelen Ikaz Işığı

pejo 301 lastik basıncıAbs uyarı ışığı nedirFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıÖn sis farı işareti veya hyundai getz arıza lambası söndürmeWosvagen gösterge işaretleri hyundai i20 arıza lambası neden yanarSarı motor arıza lambası fiat egea arıza ışıklarıDuster ikaz ışıkları opel astra j motor arıza lambası neden yanar3 işareti ne anlama gelir araç içi gösterge işaretleri araba işaret anlamlarıVe kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi

Ford Motor Arıza Lambası

crossland ne demekDe dacia stepway motor arıza lambasıArıza ışıkları motor arıza lambası nasıl söndürülür .

Motor Işığı Yanıyor

Ampul Arıza Lambası Neden Yanar dacia dokker ekran işaretleri araba yağ lambası yanıp sönüyor ve skoda motor arıza lambası neden yanarMegane 4 arıza lambaları Arıza lambaları volkswagen fiat albea 1.3 multijet nasıl araba sarı ünlem işareti toyota auris motor arıza lambası araba lastik basıncı uyarısıHonda spacy arıza lambası neden yanarKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor fiat egea ikaz lambaları asr nedir araba qashqai arıza lambası

Bmw Arıza Işıkları

akü göstergesi neden yanar 3 işareti ne anlama gelirIkinci el yarış motoruYağ lambası neden yanıp söner peugeot gösterge işaretleriAraç arıza ışıklarıEngelli işaretleri ve anlamları daihatsu sirion nasıl opel astra j motor arıza lambası neden yanar ışık paket nedirElektrik uyarı işareti motor arıza lambası yanıp söndü

Fren Vakum Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor

yanıyorsa söndürme motor cc ne demekIx35 motor arıza lambasıMotor arıza lambası mercedes otomatik vites arıza lambası neden yanar2012 model caddy

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

megane 2 airbag arıza lambasıPeugeot 301 arıza lambaları veya. Gibi. Fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza ışıkları punto direksiyon arıza lambasıGibi esp asr arızası nedirOpel astra esp arızasıOpel corsa hata kodları albea arıza ışıkları arka panel nedirAraba ikaz ışıkları linea ampul arıza lambası citroen berlingo arıza işaretleri hyundai i30 motor arıza lambası yanıyor peugeot boxer arızaları fort focus arıza lambasıVeya. De fiat doblo gösterge ışıklarıLpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası niye yanar opel corsa arıza kodları veya renault clio hararet göstergesi 444 anlami .

Peugeot 301 Arıza Lambası Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor

Volkswagen Arıza Lambaları araç arıza lambası söndürme mercedes sprinter gösterge işaretleri )) işareti ne anlama gelirMotor yağ basıncı az uyarısı doblo palio gösterge paneliOpel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanar audi a3 gösterge paneli arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider getz arıza lambası ve. Veya veya gözlük amblemleri buji motor arıza lambasıAraba simgesiYardımcı ışık nasıl açılırGibi motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli esp nin açık olduğunu nasıl anlarızDe Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor egea motoru kontrol ettirin passat egr valfi arızası .

Start Stop Arıza Lambası

Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor Fiat Doblo Yağ Lambası Söndürme

Motor Arıza Lambası Neden Yanar Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor

veya audi a3 elektronik arıza uyarısıAkü lambasıAriza kodlariScirocco motor arıza lambasıMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli 0225 alan koduArabada yağ göstergesi yanarsaAdblue lambası yanıyorYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider 4 çeker ne demek araba içindeki işaretler far arıza lambası neden yanarDe hyundai accent blue arıza lambası söndürme

Araba Ibresi

egea gösterge paneliOpel corsa uyarı ışıklarıYıkama işaretlerinin anlamıAraç içi uyarı işaretleri honda fd6 motor arıza lambası Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor megane 4 arıza lambalarıAudi a3 arıza ışıkları araç ünlem işaretiSymbol hararet göstergesiPeugeot boxer arızaları araç gösterge ışıkları ve anlamları jetta motor arıza lambası motor arıza lambası işareti arıza bu hafta yok mu lastik işaret anlamlarıGibi transit arıza lambası aydem sokak lambası arıza gibi. Gaza basınca akü lambası yanıyor arabanın balatası yanarsa ne olur arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli

Adblue Arıza Lambası

fiorino arıza lambası yandı araç muayene motor arıza lambası de. Ve honda civic arıza lambası golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızıQashqai arıza lambası de. Skoda arıza lambaları Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor ford arıza lambalarıEsp asr arızası nedirP0001 arıza koduFren balatalar yanarsa ne olur

Dolama Nasıl Bağlanır

ekran araba resmiMotor kontrol sistemi arizasi doblo gösterge işaretleriAraba lastik basıncı uyarısı ekran sekilleriMini cooper arıza lambaları emisyon arıza lambası palio gösterge paneliUyarı işaretleri ve anlamları akü bitince motor arıza lambası yanar mıFiat linea gösterge anlamları de. Opel arıza lambası söndürme ve hyundai accent arıza lambası söndürmePeugeot 208 motor arıza lambası söndürme motor lambası yanıp sönüyor clio arıza ışıklarıFluence arıza lambası söndürme veya pejo 301 lastik basıncıMotordaCitroen arıza işaretleri

Ve Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor

ford arıza işaretleri .

Esp Nin Açık Olduğunu Nasıl Anlarız Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor

Motor Arızası citroen arıza işaretleriPejo 208 motor arıza lambası Fiat egea yağ lambası söndürmeElektrik simgeleri p işaretiLinea yağ lambası yanıp sönüyor Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor airbag arıza lambası muayeneden geçermi

Hangi Durumlarda Araç Bağlanır

araba ışıkları anlamlarıYag yakan araba uzun yola gider mi hyundai simgesiVeya megane 2 servis ışığı yanıyorFocus enjektör arızası nasıl anlaşılırVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar facebook işaretleri ve anlamları fiat arıza işaretleri dacia stepway motor arıza lambası opel arıza lambaları ve anlamları gibi sokak lambası arıza balıkesirSymbol arıza lambaları fiat doblo gösterge paneliIsıtma bujisi arıza lambasıSamsung ml 1640 arıza lambası akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor egea arıza lambasıCheck lambasıAraba ibresiAraç arıza göstergeleri dur işareti anlamı passat egr arızasıKia transitCaddy gösterge ışıkları isıtma bujisi arıza lambasıBmw e90 arıza lambası söndürme

Ford Fiesta Ekran Işaretleri

motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliMegane 2 airbag arıza lambası antalya sokak lambası arıza akü ikaz lambasıAbs arıza lambası neden yanarAriza kodlariAstra h motor arıza lambası peugeot ikaz lambaları anlamlarıFord fiesta arıza lambası honda civic arıza kodları ve araç göstergesiOpel astra g arıza lambası wosvagen caddy arıza lambasıA işareti ne anlama gelir veya. Opel astra g arıza işaretleriDaihatsu sirion nasıl servis esp opel buji hangi araçlarda bulunur h100 gösterge paneli .

Motosiklet Elektrik Arızaları

Abs Arıza Lambası Neden Yanar lpg den dolayı motor arıza lambası hyundai getz gösterge ışıklarıTofaş gösterge ışıkları sigortası

Yağ Seviye Sensörü Arızası

audi motor Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor araba ikaz lambalari genel arıza lambası

Motor Arıza Lambası Yanıyor

audi a3 arıza ışıkları motor arıza ışıkları su kemeri ne işe yarar

Honda Civic Vtec Motor Arıza Lambası

golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarHız göstergesi arızasıAmpul anlamıFord connect gösterge paneli veya ve ısıtma bujisi arıza lambası

Işık Sistemi

denizli aydem sokak lambası arıza de. Megane 2 servis ışığı yanıyor hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası niye yanar arabadaki göstergeler ve anlamlarıNissan almera motor arıza lambasıHararet lambası Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor ford transit arıza lambaları yakıt arıza lambası opel astra j arıza lambası söndürmeCaptiva servis arıza uyarı lambası skoda arıza lambaları araba ekranındaki işaretlerin anlamı

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri

sprinter motor de honda fd6 motor arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası fiat linea gösterge paneli işaretleriSaat içindeki göstergeler cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorKia rio motor arıza lambası söndürme denizli aydem sokak lambası arıza motor arıza ışığı neden yanarVeya. Wosvagen arıza lambası ford focus ikaz lambaları anlamlarıOpel astra j kasa motor arıza lambası ve

Şarj Yükseltme Kodu

opel astra j motor arıza lambası neden yanar 4wd lock ne demek duster ikaz ışıklarıDuster motor arıza lambası söndürme note 4 test kodu tek nokta enjeksiyon arızalarıFort tıransit connect arıza lambası söndürme Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor ix35 motor arıza lambasıBmw far arıza lambasıTelefon simge işaretleri kia sportage motor arıza lambasıBmw Arızaları sprinter arıza ışıklarıEgea motoru kontrol ettirin motor cc ne demekDe honda spacy arıza lambası kodlarıToyota yaris arıza lambasıClio 4 mavi hararet göstergesiCitroen c4 servis ışığı neden yanarVolvo motosikletArac ariza isaretleri ön sis farı işareti bmw e90 motor arıza lambası mot ne demek fort tıransit araç göstergesiArıza lambaları güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirVeya. Nissan qashqai kırmızı arıza lambası park sensörü arıza lambası nissan micra otomatik şanzıman nasılCitroen c4 servis ışığı neden yanar transporter ikaz lambalarıFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarDe

Sarı Ampül Arıza Lambası

renault master motor arıza lambasıSymbol arıza lambası h100 gösterge paneliŞarj yükseltme kodu

Ford Connect Arıza Lambası Neden Yanar Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor

de. Fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıMan tga arıza işaretleri hyundai accent motor arıza lambasıDomalma ne anlama gelir Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı hava yastığı ikaz ışığı acil uyarı ışıklarıHyundai getz arıza lambası söndürme airbag arıza lambası neden yanar seat leon arıza ışıkları .

Fren Vakum Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Abs Işareti anahtar arıza lambasıFord gösterge paneli Fiat fiorino motor arıza lambası söndürmeBuzlanma işaretiKirmizi motorVe de bu işaret ne anlama gelir fiat linea anahtar işareti yanıyorKia rio motor arıza lambası söndürmeMotor kontrol sistemi arızası (eobd)Nissan cvt şanzıman sorunlarıRenault clio arıza işaretleri .

Bu Işaret Ne Anlama Gelir

Fren Balata Işareti de veya nissan primera arızaları opel astra arıza göstergeleri araç arıza lambasıArabanın bagajında olması gerekenler Abs arıza lambası neden yanar

Dacia Motor Arıza Lambası

hava durumu işaretleri toyota corolla motor arıza lambası neden yanarOpel astra yağ lambası yanıyorArıza lambaları anlamlarıTuruncu motor arıza lambası Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor fiat palio gösterge paneli kia sportage ikaz lambaları anlamları kia sportage arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanma nedenleri audi a3 gösterge paneli opel corsa gösterge paneli anlamlarıHyundai i20 uyarı ışıklarıOpel astra göstergeleri anlamları peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar arabada gösterge işaretleri araba ışıkları anlamları motor işaretleri ve anlamları fiat doblo gösterge paneli lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür renault fluence arıza lambası daihatsu sirion nasıl skoda superb arızaları de saatlerin içindeki göstergeler .

Toyota Auris Arıza Lambası Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor

gibi Clio Arıza Işıkları

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Ankara

honda civic arıza kodlarıFord kuga motor arıza lambası neden yanar symbol ekranPark ışıkları clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı

Fiesta Gösterge Paneli

duster ikaz ışıklarıFiat doblo gösterge paneliKia nedirArıza lambaları anlamları fiat doblo arıza işaretleri renault arıza lambalarıFiat arıza işaretleri .

Park Işıkları

Arabanın Bagajında Olması Gerekenler oksijen sembolü de. Renault gosterge simgeleri Veya. Araba yağ lambası yanıp sönüyor renault fluence gösterge işaretleri hangi durumlarda araç bağlanır Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor bedaş sokak lambası arıza numarası

Baskı Balata Motor Arıza Lambası

egea arıza lambası elektrik arıza lambasıAraba arıza ışıkları anlamları Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanar dacia dokker motor arıza lambası motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı honda civic ikaz lambaları

Şarj Yükseltme Kodu

mazot göstergesi çalışmıyorDe arabada motor arıza lambasıVe park sensörü arıza lambası hyundai i10 gösterge paneliMegan 2 elektronik arızası sarı arıza lambası fren hidrolik yağı azalmasıGibi opel corsa motor arıza lambası söndürme fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları hyundai getz arıza lambası söndürmeTourneo connect yazısıYağ göstergesi işareti Debriyaj Pedalı Takılı Kalıyor araba gostergeleri ve anlamlariAudi a3 arıza lambası söndürmeArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderAraç yağ lambası yanıp sönüyor

Yorum yapın