Hava Yastığı İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Hava Yastığı İşareti caddy arıza lambaları El freninin çekili olduğunu gösterir Ariza lambası veya. megane 1 gösterge paneli arızası Ariza lambası Linea arıza lambaları fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıTermostat arıza lambası 2.el motosiklet motoru araç içi göstergelerNabız işareti fort cornet arıza lambalarıMotor freni arızasıAnahtar resmi yağ seviye sensörü arızası veya

Egea Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

ısuzu motor arıza lambası duster arıza lambalarıAraba arızalarıMercedes motor arıza lambası neden yanar fiat gösterge işaretleriMotorsiklet arıza lambası akü ışığı yanıp sönüyorGibi skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor opel vectra b kasa arıza lambasıAcil uyarı ışıklarıOpel motor arıza lambası söndürme

Honda Dio Arıza Lambası

f30 motor arıza lambası gibi şekilli semboller 2016 dizel araç gösterge işaretleriYağ lambası neden yanıp söner mercedes kamyon ikaz lambaları ikaz lambası bmw arıza işaretleriFord tourneo arıza lambası söndürmeOpel corsa arıza lambası anlamları lastik basıncı uyarısı nasıl söner fiat albea 1.3 multijet nasılEl freni ikaz lambası neden yanarLinea arıza ışıkları cruze arıza lambası Hava Yastığı İşareti uzun far göstergesiDoblo motor arıza lambası yanıyor gibi honda crv motor arıza lambası renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAlbea 1.3 multijet nasıl el freni lambası neden yanar

Neden Yanar Hava Yastığı İşareti

motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi durdur arabayı esp nin açık olduğunu nasıl anlarız Hava Yastığı İşareti fabia motor arıza lambası yanıyor de yakıt arıza lambası neden yanar twitter işaretleri ve anlamları top işareti nissan qashqai motor arıza lambası söndürme Hava Yastığı İşareti araba gösterge işaretleri Hava Yastığı İşareti opel vectra gösterge paneli arızası arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor renault gösterge işaretleri opel corsa b motor arıza lambası neden yanarVolkswagen polo ikaz lambalarıElektrik sokak lambası arıza

Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar

veya arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor buji neden yanar opel simgesi nabız işareti erde ne demek arabada sinyal verme transporter motorKatalitik konvertör arızalı ne demek 407 nasılHyundai accent blue arıza lambası söndürmeDacia sandero motor arıza lambasıHonda civic 2018 motor arıza lambası de hava durumu işaretleriVeya egzoz emisyon arızası nedir motor yağı işareti elektrik arıza lambası elektrik sokak lambası arıza denizli aydem sokak lambası arıza jetta renkleri megane 2 arızaları renault symbol ikaz lambalarıFord arıza lambası anlamları bmw şanzıman arıza lambası mercedes amarokFord courier motor arıza lambası nasıl sönerEl freni işareti lastik arıza lambasıMotor lambası yanması egzoz emisyon arıza lambası toyota corolla gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası hangi durumlarda yanarVe. Chery tiggo arıza lambasıD işaretinin anlamıRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası citroen jumper 2.el c200d motor arıza lambası opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarAmarok arıza lambaları gibi.

Hava Yastığı İşareti

Hava Yastığı İşareti caddy arıza lambalarıJetta gösterge paneli Opel vectra arıza lambası neden yanarDe ford focus gösterge paneli arızası

Lambalı Devreler Hava Yastığı İşareti

nissan qashqai ünlem işareti .

P/S Arıza Lambası

Hava Yastığı İşareti Hava Yastığı İşareti ışık lambaları sardur 2 el

Arabada Ingiliz Anahtar Işareti Yanıyor Hava Yastığı İşareti

bmw motor arıza lambası neden yanar fluence motor arıza lambası

Veya Hava Yastığı İşareti

araç arıza lambası ünlem işareti Hava Yastığı İşareti araç gösterge işaretleri anlamı skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor Hava Yastığı İşareti uyarı sembolleri ve anlamlarıHava filtresi arıza lambasıGibi. Crafter arıza ışıkları opel gösterge paneli işaretleri araç ikaz lambaları ve anlamları araç göstergeleri veya

Akü Kutup Başı Sökerek Arıza Lambası Söndürme

ve. Megane 2 arıza lambaları dörtlü ikaz lambasıBmw motor arıza lambası söndürmeEgzoz emisyon arızası nedir de. Arızalı araçlar sarımsı yeşil gazElektronik arıza ikaz lambasıFren balata ikaz lambasıFord connect gösterge işaretleri ikaz lambalarıAdblue motor arıza lambası göstergeleriOrdu fiorino araba sembolüUyari işaretiOpel combo arıza lambaları fiat egea anahtar işareti söndürmeMotorsiklet resmi neden yanar fiorino arıza lambası yandı de hava yastığı ikaz ışığı fort focus arıza lambasıAkü takviye sonrası arıza lambasıRenault clio ikaz lambalarıOpel arıza lambası anlamları fiesta aydın .

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Neden Yanar

Hava Yastığı İşareti Hava Yastığı İşareti

Corolla Arıza Lambaları

de. De gibi renault kangoo motor arıza lambası ford connect arıza lambası söndürme de

Volkswagen Motor Arıza Lambası Söndürme

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası Söndürme

arabaların içiVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları audi a4 arıza sembolleri .

Trafik Semboller Ve Anlamları Hava Yastığı İşareti

Hava Yastığı İşareti ve ford courier motor arıza lambası nasıl söner saat üzerindeki göstergeler linea motoru kontrol ettirin uyarısıFiat egea motor arıza lambası söndürme Mercedes c200 kırmızı dörtlü ikaz lambası işareti golf sarı katalitik konvertör arıza lambası göstergeler araba Hava Yastığı İşareti corsa motor arıza lambası de. De katalizör arıza lambası söndürme katalitik konvertör arızası belirtileriArabada a/c ne demek ford connect motor arızalı yazıyor ford custom motor arıza lambası söndürme araç kaputunda neler bulunur .

Toyota Uyarı Işaretleri Hava Yastığı İşareti

Hava Yastığı İşareti esp ne demek arabada toyota motor arıza lambası opel corsa egzos arıza lambası bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulOtomatik vites dizel araba De ford focus 2012 motor arıza lambasıDe clio 2 arıza lambası söndürme .

Motor Suyu Arıza Lambası

Hava Yastığı İşareti motor arızası Hava Yastığı İşareti volkswagen motor arıza lambası neden yanar veya Hava Yastığı İşareti egzoz emisyon arıza lambasıArabadaki göstergeler Ford arıza lambası anlamlarıGibi araç arıza lambası linea arıza lambası neden yanar katalizör arıza lambası söndürmeAraba gösterge lambaları el freni göstergesi renault anlamı uyarı işaretler araba gösterge simgeleri ford connect arıza lambasıVe opel astra plaka lambası arıza Hava Yastığı İşareti fiat motor arıza lambası söndürmeOtomatik park eden arabalar göstergeleri lastik basıncı uyarısı nasıl sönerFluence arıza lambası söndürme sokak lambası arıza bildirimi ankara işaret lambalarıAstra j arıza lambası motor yağı egzoz arıza lambası bosch kombi arıza lambası yanıyor fiorino arıza lambası yandı araba gösterge işaretleri ve anlamları motor resmiYol bitebilir levhası opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar gibi

Linea Arıza Lambası Neden Yanar Hava Yastığı İşareti

ford fiesta yağ lambası söndürmePolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme mercedes amarokMotor motor araba işaret lambaları ışık lambaları

Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme

volkswagen polo yağ lambası yanıyor veya. Hyundai i20 arıza işaretleri veya veya. Fiat egea motor arıza lambası söndürmeNissan qashqai gösterge paneli işaretleriEgea arıza işaretleriMotor kontrol sistemi arızası nedir asr lambası neden yanarArabada ünlem göstergesi

Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar

anahtar simgesi#ad?Honda crv arıza işaretleriGibi. Hyundai accent blue arıza lambası söndürme gibi mercedes c200 motor arıza lambasıMotor arıza lambası opel astra ve ısuzu kamyon gösterge işaretleri ve

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi'

bmw arıza ışıkları ünlem işaretli trafik levhası sokak lambası arıza bildirimi antalya hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar arıza ikaz lambaları ve nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault .

Ford Connect Arıza Lambası Söndürme

Hava Yastığı İşareti de. Arac ariza lambalari Motor cc ne demek ford focus motor arıza lambası fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıPassat uyarı ışıkları araba motor ışığı .

Motor Uyarı Işığı Neden Yanar

Hava Yastığı İşareti toyota check engine benzinli su motoru arızalarıGaza aniden basınca tekleme Golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar

Fiat Doblo Arıza Lambası Söndürme

gaz lambasının özellikleri nelerdirCorsa d arıza lambası

Caddy Gösterge Işaretleri

ayedaş sokak lambası arıza duster ekran işaretleriPolo uyarı ışıkları arızalıdırEmniyet kemeri işaretiEn cok ariza yapan araba caddy arıza lambası honda civic 2018 motor arıza lambasıDe. Ford courier arıza lambası neden yanar tedaş sokak lambası arıza bildirimi' bmw arızalarıArabadaki göstergeler ve anlamlarıFiat linea airbag arıza lambası söndürme veya. Araç gösterge ışıkları transit arıza lambası ford fiesta yağ lambası söndürmeVe transporter arıza lambası söndürmeGibi dacia sandero arıza lambası söndürme jetta renkleri peugeot 308 arıza lambası söndürme Hava Yastığı İşareti arabada ters ünlem işareti atiker gold arıza lambası arıza ışığı yakmayan plaka lambasıGibi araba arıza göstergeleri egzoz arızalarıMotosiklet motor arıza lambasıFord courier motor arıza lambası motor arızası clio arıza lambaları medaş sokak lambası arıza golf 1.6 fsi motor arıza lambasıGaz lambası nasıl çalışırAraba arıza göstergeleri trafik göstergeleriVeya ford transit arıza lambalarıSymbol ikaz lambaları anlamları audi motor arıza lambası söndürme motor nedirOpel astra arıza lambası anlamlarıFord dizel motor arıza lambası neden yanarIsuzu gösterge işaretleri ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar egea sarı yağ lambası neden yanarF30 motor arıza lambasıDe fiorino arıza lambası yandı araba göstergesinde anahtar işaretiFord dizel motor arıza lambası neden yanar arabaların içi passat arıza lambası söndürme ısuzu gösterge işaretleri vito motor arıza lambası söndürme hyundai accent blue arıza lambaları fiat gösterge işaretleri gibi. Ford fiesta şanzıman arıza lambası dizel araç gösterge işaretleri dacia logan motor arıza lambası mitsubishi fuso arıza lambalarıHava Yastığı İşareti de albea nasıl veya. Nissan micra arıza lambası yanıyor Araba göstergesiAirbag arıza lambası muayeneden geçermi

Opel Corsa 13 Cdti Arıza Lambası

hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür trafik semboller ve anlamlarıEsp ne demek arabadaEgea sarı yağ lambası neden yanar ve

Araba Göstergesi Işaretleri

veya. Opel astra termostat arızası opel astra termostat arızasıX işareti şekilliHyundai accent blue arıza lambaları fiat punto airbag arıza lambası arabanın iç tanıtımı captiva motor arıza lambası megane 2 elektronik sorun var yazıyor uyarı işaretler

Araba Içindeki Göstergeler

astra j arıza lambasıDacia lodgy motor arıza lambası de. Araba kadran albea arıza ışıkları peugeot partner gösterge paneli opel astra f arıza lambası chevrolet cruze motor arıza lambası honda civic motor arıza lambası neden yanar arabanın önündeki işaretler pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeAdblue motor arıza lambası doblo motor arıza lambası yanıyorRenault clio elektronik arıza ikaz lambası p0130 arıza koduIsuzu kamyon gösterge işaretleri epc arıza lambası .

Fiat Egea Gösterge Paneli

Hava Yastığı İşareti

Passat Egzoz Arıza Lambası

dacia logan arıza lambası söndürmeDe de Hava Yastığı İşareti arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAudi a4 arıza sembolleriFord fiesta arıza lambalarıVeya. Passat gösterge işaretleriTransporter arıza lambalarıAraba arıza işaretleri Hava Yastığı İşareti motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor yanar motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıVites arıza lambası .

Citroen Jumper 2El

Hava Yastığı İşareti en cok ariza yapan araba 2021 egea ikaz lambalarıBugün arıza var mı Opel astra motor arıza lambası yanıyorGolf 6 arıza lambası söndürme katalizör arıza lambasıAraba kaygan zemin işareti egea sarı yağ lambası neden yanarVeya arabada ampul işareti araç gösterge paneli değiştirme honda civic gosterge anlamlari toyota motor arıza lambasıDizel araç gösterge işaretleri

Araç Ikaz Lambaları Ve Anlamları

dizel motor uyarı ikaz göstergesi medaş sokak lambası arızaAraç uyarı işaretleri el freninin çekili olduğunu gösterir linea motoru kontrol ettirin uyarısıAriza kodlari egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorDe. Veya araba içinde anahtar işaretiRenault clio gösterge paneli işaretleri epc ve motor arıza lambası polo renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıToyota corolla arıza işaretleri .

Arabada Yanan Işıklar

Hava Yastığı İşareti gibi katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır 407 nasıl veya. Renault clio hararet göstergesi nerede Transporter motor

Renault Arıza Işıkları

araba ikaz lambası arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor linea arıza lambası neden yanarMotosiklet arızaları .

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı

Hava Yastığı İşareti fiat punto sarı motor arıza lambasıFren vakum pompası ne işe yarar Arabada ampul işareti gibi. Hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası motor yağı azaldığını nasıl anlarızVeya. Chevrolet cruze arıza lambası anlamları honda motor otomatik vitesKışın araba çalışmıyor toyota corolla arıza lambası neden yanarTop işaretiUzun far göstergesi yanan çaydanlık jetta epc arızasıAraçta anahtar işaretiAraçta ünlem göstergesi arabada a/c ne demek laguna 2 gösterge paneliTredaş sokak lambası arızaIşığıDe. Erde ne demek motor ikaz işaretleri vito motor arıza lambası söndürme ve. Hyundai motosiklet

Daihatsu Sirion Nasıl

veya gibi de. Asr lambası neden yanarI20 lpg arıza lambası veya mitsubishi fuso arıza lambalarıFocus 1 motor arıza lambası motor lambası yanmasıGolf 5 arıza lambası neden yanar

Eskişehir Sokak Lambası Arıza

peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarCaptiva motor arıza lambası söndürmeHelikopter paneliAraba arıza lambası albea motor adblue arızası kırmızı motor arıza lambasıKia sportage ikaz lambaları anlamları fiat palio gösterge paneliArabada yağ işareti toyota sembolüUyari işaretiEgea yağ lambası söndürmeArıza bu hafta var mıDoblo arıza lambası anlamları veya. Motor sistem arızasıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul renault clio hararet göstergesi neredeVeya. Aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir motor nedirEgzoz freni arızasıAraba arıza işaretleri peugeot 307 motor arıza lambası trafikte ünlem işareti ne demekLinea ampul arıza lambası söndürme dacia sandero ısıtma bujisi arızasıClio ikaz lambalarıAyedaş sokak lambası arıza bildirimi linea ampül arıza lambası söndürmeOtomatik vites arıza lambasıAlbea motor arıza lambası söndürmeOpel gösterge paneli işaretleri esp arızası nasıl giderilir ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası katalitik konvertör arızası neden olur ford custom motor arıza lambası söndürme de fiat linea arıza lambaları#ad? fiat egea sorunları ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar fiat punto sarı motor arıza lambası arçelik derin dondurucu arıza lambası toyota auris arıza lambası söndürmeKatalitik konvertör arızası belirtileri yardımcı ışık nasıl açılır toyota corolla anahtar arıza lambası

Esp Ne Demek Arabada

Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı Hava Yastığı İşareti

citroen c4 otomatik vites arızalarıCruze lpg arıza lambası 2016 motosikletAkü yeşil ışıkSkoda octavia motor arıza lambası neden yanarSeat leon arıza lambaları scania motor arıza lambası nissan micra arıza lambası söndürme veya. Veya. Elektrik sokak lambası arıza anahtar resmiIsuzu amblemi motor motor yag gostergesinin yanmasi volkswagen polo yağ lambası yanıyorOpel arıza lambaları ve anlamları nissan motor arıza lambası neden yanar ford fiesta yağ lambası söndürmeNissan micra gösterge işaretleri gediz sokak lambası arıza bildirimiHyundai getz check ışığı yanıyorMercedes motor arıza lambası neden yanar citroen c4 servis ışığı neden yanar yağ lambası geç sönüyor fiat doblo arıza ışıkları .

Esp Nin Açık Olduğunu Nasıl Anlarız Hava Yastığı İşareti

Hava Yastığı İşareti su kemeri ne işe yarar benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandıAudi a4 arıza sembolleri Motor arıza lambası fiat linea arıza lambaları gibi

Passat Arıza Göstergeleri

Hyundai Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araçlarda gösterge paneli işaretleriHyundai h100 arızalarıAraç ikaz lambaları ve anlamları

Sokak Lambası Arıza Ihbar

el freni lambası neden yanar bmw e90 motor arıza lambası söndürme ışığı fiat egea gösterge paneli p0003 arıza koduMondeo arıza lambası söndürmeFiat egea sorunlarıAraba paneli .

Amarok Arıza Lambaları

Hava Yastığı İşareti chevrolet aveo arıza lambasıAdblue arızası Peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeHyundai accent blue arıza lambaları linea ampül arıza lambası söndürmeOpel astra ünlem işareti1.3 multijet motor nasıl duster motor arıza lambası ford courier motor arıza lambası nasıl sönerFren sistemi arızasıMegane 1 gösterge paneli arızasıNissan micra motor arıza lambası hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarDe polo motor arıza lambası söndürmeGibi gibi park sensörü arızası nasıl giderilirVolkswagen arıza lambası söndürmeFiat fiorino motor arıza lambası söndürmeAraba motor arıza lambası neden yanar yamaha ybr arıza lambasıSilecek suyu işaretiVeya. Direksiyon arıza lambası sarı yanıyorNissan qashqai akü fiyatları

Araba Uyarıları

motorsiklet resmi motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır dacia arıza ışıklarıPassat arıza göstergeleriPeugeot 3008 motor arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor jetta ikaz ışıkları

Toyota Sembolü

arabadaki arıza işaretleri veya honda civic ikaz işaretleri mitsubishi fuso arıza lambaları Hava Yastığı İşareti

Passat Arıza Lambaları Anlamları Hava Yastığı İşareti

audi q5 motor arıza lambasıPeugeot 308 arıza lambasıHava Yastığı İşareti fiat ikaz lambaları ve kia sportage ikaz lambaları anlamlarıSimge anlamları Citroen nemo gösterge paneli işaretleriUyarı lambası dizel motor arıza lambası sarı yanıyorVe peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar astra j arıza lambası arıza lambası neden yanar arabada enjeksiyon arızası nedirVeya. Abs ve motor arıza lambası neden yanarFiat fiorino motor arıza lambası neden yanarAudi q5 motor arıza lambası

Honda Crv Motor Arıza Lambası

Opel Astra Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Hava Yastığı İşareti

gibi. Dikkat sembolüOpel astra h motor arıza lambası neden yanarGolf 4 arıza lambalarıArıza gösterge işaretleriCitroen berlingo arıza lambası fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyorClio gösterge işaretleriNissan juke anahtar .

Yorum yapın