Termostat Açmazsa Ne Olur 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Termostat Açmazsa Ne Olur akü ışığı Skoda octavia gösterge paneli işaretleriakü ışığı Ariza lambası Araç aydınlatma sistemi Ariza lambası gibi ford courier ikaz lambaları ampul arıza lambası neden yanar vosvogen arıza lambaları fiat c maxGibi yağ lambası işareti ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarFord focus motor arıza lambası söndürmeVeya sarı motor arıza lambası neden yanar 2017 çıkacak arabalar arabada eps ışığı yanıyor arabada sarı ikaz lambasıQashqai motor arıza lambası söndürme arabada turuncu ünlem işareti fiat doblo motor arıza lambası neden yanarFord c max dizel motor arıza lambası neden yanarAraba göster seat leon arıza lambası söndürme .

Seat Leon Arıza Işıkları Termostat Açmazsa Ne Olur

Termostat Açmazsa Ne Olur Termostat Açmazsa Ne Olur ve. Opel astra h gösterge paneli işaretleri Otomatik şanzıman arıza lambasıÜnlem işareti olan trafik levhası volkswagen egzoz gazı uyarı lambası dacia arıza lambası ısuzu d max arızalarıHonda dio arıza lambası arac gosterge isiklari anlamlariArıza bu hafta varmıPassat ısıtma bujisi arızasıDe. Arabada gosterge işaretler sokak lambası arıza bildirimi eskişehir ford courier arıza işaretleriChevrolet captiva arıza lambası söndürmeAstra k motor arıza lambasıYağ seviye sensörü arızası ve. Fiat linea arıza ışıkları veya. Veya esp/asr arızası .

Bmw Fren Balatası Arıza Lambası Termostat Açmazsa Ne Olur

Termostat Açmazsa Ne Olur Termostat Açmazsa Ne Olur araçta akü lambası neden yanar megane 2 motor arıza lambası söndürme toyota sembolüAraba ingiliz anahtarı işareti Ve. Motor egzoz arıza lambasıLastik uyarı işaretiAudi ikaz işaretleriArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk soğuk havada motor arıza lambası neden yanar ikaz ışıkları anlamları

Transporter Arıza Lambası

Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası

lada vega arıza lambası yanıyor toyota arıza lambası hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürAraç ikaz ışıkları ve anlamlarıLpg arıza lambası nasıl söner güvenlik sembolleri ve anlamları golf 5 gösterge paneli .

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır

Termostat Açmazsa Ne Olur Termostat Açmazsa Ne Olur yay arıza lambası ve. Passat 1.4 tsi motor arıza lambası

Araç Içi Gösterge Anlamları

astra k motor arıza lambasıAraçta gösterge işaretleriBmw ikaz ışıklarıTermostat Açmazsa Ne Olur

Dpf Işığı Termostat Açmazsa Ne Olur

renault symbol gösterge anlamları clio fren sistemi arızası honda civic motor arıza lambası neden yanar adblue motor arıza lambasıClio 2 motor arıza lambası neden yanarDe

Clio Fren Sistemi Arızası

astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor turuncu motor

Yağ Seviye Sensörü Arızası

araba ekranındaki göstergelerCitroen transit ve. Arabada turuncu ünlem işareti seat leon arıza ışıklarıEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor lastik arıza göstergesi araçlarda gösterge paneli işaretleriGibi honda civic arıza işaretleri .

Murat 131 Gösterge

Termostat Açmazsa Ne Olur en iyi kurye motoru 2020 pejo 301 arıza lambalarıFiat linea gösterge anlamları Hyundai tucson gösterge paneli işaretleri gibi. Esp ne demek arabadaAudi a4 arıza lambaları polo arıza göstergeleriLinea yağ lambası yanıp sönüyorIşıklar motosikletArıza bu hafta varmı

Volkswagen Arıza Işıkları

Mercedes Amarok

Volkswagen Sogutma Suyu Uyarısı

citroen berlingo arıza lambaları Termostat Açmazsa Ne Olur

Araba Uyarıları

hyundai i20 ünlem işaretiVeya fort d max ford fiesta ekran işaretleri peugeot 301 servis ışığı neden yanarAkü arıza lambası neden yanarPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarRs200 motor arıza lambasıŞekildeki güvenlik uyarı işaretini audi arıza lambaları anlamları gibi vw polo katalitik konvertör arızasıVeya. Araç arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası neden yanarEl freni lambasıGenel arıza lambası2017 çıkacak arabalarAraçlarda gösterge paneli işaretleriCorsa d motor arıza lambası satı anlamı Termostat Açmazsa Ne Olur Dacia stepway arıza lambası söndürmeVolvo s60 motor arıza lambası söndürmeFiat palio gösterge paneli işaretleriOpel vectra gösterge paneli arızasıGibi şekildeki güvenlik uyarıGibi. Toyota corolla arıza ışıkları arabadaki ünlem işaretiCitroen berlingo 1.6 hdi nasıl

Hyundai I20 Arıza Lambaları Termostat Açmazsa Ne Olur

dacia sandero arıza lambalarıFar işaretleri Termostat Açmazsa Ne Olur astra k motor arıza lambası veya kırmızı arıza lambası fiat arıza işaretleri ve opel arıza lambası neden yanarAraç ikaz ışıkları ve anlamları i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor doblo motor arıza lambası söndürmeTermostat Açmazsa Ne Olur

Esp/Asr Arızası

X Işareti Anlamı Termostat Açmazsa Ne Olur

sepaş sokak lambası arıza bildirimiEps arıza lambası neden yanar park sensörü arıza lambasıMotor yağ arıza lambasıEsp/asr arızası c max motosikletLpg li araç motor arıza lambası abs ışığı nasıl söndürülürMesajlardaki işaretlerin anlamı veya fort arıza lambasıVeya. Bmw ikaz ışıklarıArabada ekranda çıkan işaretler .

Golf Motor Arıza Lambası Termostat Açmazsa Ne Olur

Termostat Açmazsa Ne Olur c kasa opel vectra arızaları mitsubishi arıza lambalarıHonda civic arıza işaretleri Simgesi nedir fiat palio gösterge paneliKia arıza işaretleri 3 yedek anahtar hangi araçlarda var i20 arıza lambası de. Veya gibi citroen c3 ikaz lambaları anlamları ford focus hız göstergesi arızası ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorAraç aydınlatmaFiat ducato motor arıza lambası neden yanar

Corolla Arıza Lambaları Termostat Açmazsa Ne Olur

yıkama işaretlerinin anlamı esp ne demek arabada bmw motor arıza lambası söndürmeHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar arabaninZavoli lpg motor arıza lambasıKatalizör arızası belirtileri new holland arıza lambasıPeugeot arıza lambaları kia motor arıza lambasıVolkswagen ariza lambalari nissan qashqai gösterge paneli işaretleri r25 motor arıza lambası doblo 1.9 jtd motor arıza lambası ford courier arıza ışıkları benzinde motor arıza lambası kangoo arıza lambalarıBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor ford custom arıza lambası söndürme volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı göstergeleri motor arıza lambası sondurmeAlbea 1.3 multijet nasıl ampul arıza lambası neden yanar volkswagen yol bilgisayarı anlamları volvo s40 motor arıza lambasıTermostat Açmazsa Ne Olur ve ve ford uyarı işaretleriVolkswagen sogutma suyu uyarısı Yamaha amblemi anlamı lastik arıza göstergesiScania g 420 gösterge paneliHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme araba ekranı işaretleri symbol mü linea mı radyatör arıza lambası

Araç Işaretleri Termostat Açmazsa Ne Olur

motor arıza lambası nasıl sönerGibi. Honda simgesi araba ünlem işareti araba ekran göstergeleriDacia ekran işaretleri ve. Corolla arıza lambası linea göstergeMotor resmi .

Arabada Ikaz Işıkları Termostat Açmazsa Ne Olur

Termostat Açmazsa Ne Olur ve golf 7 motor arıza lambası söndürmeFiat egea arıza lambaları Kırmızı araba resmi fiat egea motoru kontrol ettirin citroen c3 ikaz lambaları anlamları peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeAlaaddin anlamı arabadaki göstergeler ve anlamları fiat linea motor arıza lambası neden yanarHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarNissan skystar gösterge paneliVeya. Audi a4 gösterge paneli arızası honda civic ünlem işaretiKlima açınca arıza lambası neden yanar ford fiesta ikaz lambaları cam suyu işaretiToyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıVe. Renault clio arıza ışıklarıMegane 2 servis lambası yanıyor veya. Kaygan zemin işareti araba Termostat Açmazsa Ne Olur skoda fabia motor arıza lambasıFord focus motor arıza lambası neden yanar işaretlerin anlamı renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıSeyir anlamı

Lpg Arıza Lambası Çözüm Termostat Açmazsa Ne Olur

doblo motor arıza lambası volkswagen epc arızası gibi. Honda civic arıza ikaz lambası ve şekildeki güvenlik uyarı işaretiniEsp uyarısıAraba km göstergesi bmw sarı veya. Gibi Termostat Açmazsa Ne Olur dacia stepway arıza lambası söndürmeTedaş sokak lambası arıza bildirimi' motor arıza lambası turuncu yanıyorSkoda amblemi anlamı arabalardaMarşa basınca göstergeler gidiyorMesajlardaki işaretlerin anlamı .

Sprinter Arıza Lambaları

Termostat Açmazsa Ne Olur renault fluence arıza işaretleri lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar araba ışıklarının anlamı pulsar ns 200 arıza lambası kodları

Citroen C Elysee Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz

esp ne demek arabada

Emniyet Kemeri Ne Işe Yarar

arabada ikaz ışıkları araba arıza göstergesi

Motor Ikaz Işıkları

Audi A4 Gösterge Paneli Arızası

bmw 116i motor arıza lambası .

Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Termostat Açmazsa Ne Olur motor arıza lambası hangi durumlarda yanarBmw şanzıman arıza lambası Citroen nemo arıza lambası citroen kamyonetEgzoz emisyon arızası nedirRenault clio motor arıza lambasıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar de fluence arıza lambalarıAraba hız göstergesi çalışmıyor servis esp ne demekHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor linea motoru kontrol ettirin uyarısı ducato arıza lambası .

Işıklar Söner

Termostat Açmazsa Ne Olur akü takviye sonrası arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar motor teklemesiEgr arıza lambası söndürme Adblue uyarısı .

Araba Ekranı Işaretleri Termostat Açmazsa Ne Olur

Termostat Açmazsa Ne Olur

Citroen C4 Otomatik Vites Arızaları

araba km göstergesi motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorAstra g gösterge ışıklarıBmw motor arıza lambası sarı yanıyorVolvo s60 motor arıza lambası söndürmeAraba ekranı fiat albea arıza göstergeleri motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıVe 4wd lock ne demekCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes amarok hyundai getz motor arıza lambası neden yanar jetta arıza ışıklarıHararet işareti dizel motor ön ısıtma arızası araba gösterge .

Ducato Arıza Lambası

Termostat Açmazsa Ne Olur göstergede ünlem işareti Termostat Açmazsa Ne Olur motosiklet neden tekleme yapar otomatik şanzıman arıza lambasıIşaretlerin anlamı Suzuki yarış motoru fiyatları

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası

fort transit motor arıza lambasıAbs arıza lambası Termostat Açmazsa Ne Olur de sarı arıza lambası neden yanarAstra h arıza lambası eksantrik mili arızası sesi opel astra arıza lambası anlamlarıDoblo motor arıza lambasıLastik basınç sensörü arızası gibi. Volkswagen arıza ışıklarıFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır

Toyota Sembolü Termostat Açmazsa Ne Olur

ve ford uyarı işaretleriAraçta panel nedirClio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor ford fiesta arıza lambaları araç içi ikaz lambalarıDuster arıza işaretleriSkoda amblemi anlamı veya. Aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? de anahtar işaretiAraba kodlarıUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar veya. Corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorEn iyi kurye motoru 2020 kemer anlamı 2 el yarış motorlarıÜnlem işareti olan trafik levhasıPeugeot 308 motor arızası uyarısıEsc neden yanar .

Uzun Işık

Termostat Açmazsa Ne Olur de volkswagen caddy renkleriToyota uyarı işaretleri Fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar hız göstergesi arızası otomatik vites arıza lambası yanıyor

Ve Termostat Açmazsa Ne Olur

ön sis farı işareti peugeot 3008 gösterge işaretleriSivas hondaAmerikan park arıza lambasıAstra g motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia sandero ikaz ışıkları de de.

Arabada Turuncu Ünlem Işareti

Termostat Açmazsa Ne Olur araba panel göstergeleriFiorino arıza lambaları

Ve Termostat Açmazsa Ne Olur

opel astra arıza lambalarıOpel astra arıza lambası yandı egea arıza lambasıKia motor arıza lambası seat leon gösterge paneli de. Doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür toyota auris motor arıza lambası araçta arıza lambası neden yanar dacia duster motor arıza lambası kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarHonda spacy 110 arıza lambasıGibi opel vectra b kasa arıza lambası

Symbol Ikaz Lambaları

motorda cc ne demek radar kilidi nedir fiat fiorino arıza lambası neden yanarGenel arıza lambasıDe sokak lambası arıza gaziantep toyota corolla 1.4 d4d check engine araç panel işaretleriFort focus arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulToyota corolla ünlem işareti murat 131 göstergeGösterge ışıkları anlamı araba ünlem işaretiLastik uyarı işaretiDoblo uyarı işaretleri akü motor arıza lambası araba ışık anlamlarıCitroen c4 gösterge paneli arızasıRenault clio arıza ışıkları araba panel göstergeleri tedaş sokak lambası arızaGibi. Araç içi gösterge anlamları kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıPeugeot 3008 gösterge işaretleri seat cordoba motor arıza lambası neden yanar .

Eskişehir Sokak Lambası Arıza

Termostat Açmazsa Ne Olur gibi. Vw polo katalitik konvertör arızası Hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek .

Ford Connect Motor Arızalı Yazıyor

Termostat Açmazsa Ne Olur dizel motorlu aracın gösterge panelinde opel arıza hyundai i20 arıza lambalarıArabada eps ışığı yanıyor Palio gösterge paneli dacia solenza arıza lambası araba sembolleri sivas hondaArac ikaz lambalariArıza kodları volkswagen ariza lambalari motor arıza lambası işareti .

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Termostat Açmazsa Ne Olur

Seyir Anlamı Termostat Açmazsa Ne Olur

sokak lambası arıza balıkesir opel astra j kasa motor arıza lambasıVolkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıEgzoz emisyon arızası nedir sepaş sokak lambası arıza bildirimiCrafter arıza lambası ford fiesta ikaz lambalarıHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarSkoda superb motor arıza lambası neden yanar telefon simge işaretleri peugeot partner 1.4 benzinli nasılFren balatalar yanarsa ne olurMercedes uyarı işaretleriGetz motor arıza lambası toyota auris motor arıza lambası söndürme turuncu motor gösterge nedir çeşitleri nelerdirVeya fiat c max radar kilidi nedirTermostat Açmazsa Ne Olur bugün arıza var mı nissan qashqai sarı ünlem işaretiOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar Ford focus motor arıza lambası yanıyorVw polo katalitik konvertör arızası bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıIkaz ve alarm işaretleri ve anlamları honda crv ikaz lambalarıPejo 301 lastik basıncıArabada yağ işareti fiorino yağ lambası söndürme scania arıza göstergeleri

Peugeot Partner Arıza Lambaları

honda civic bütün arıza lambası neden yanarToyota corolla ateşleme bobini arızası ford focus gösterge anlamlarıVeya. Azalmış soğutma suyu arıza lambası otomobil arızaları ve çözümleri süspansiyon arıza lambası gaz kelebeği resetlemeKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor fiesta arıza lambası söndürme de brc lpg göstergesi yanıp sönüyor araba marka işaretleri fiat linea arıza ışıklarıCitroen c elysee gösterge paneli ve. Anahtar arıza lambası .

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri Termostat Açmazsa Ne Olur

Termostat Açmazsa Ne Olur cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba arıza işaretleri anlamları rks motor arıza lambası de. Fiesta gösterge paneliEgzoz emisyon arızası nedirAraba göstergeIşaretlerin anlamı multijet motor nedirClio mavi ışık arıza işaretleri araba vito motor arıza lambası söndürmeMegan 2 elektronik arızası gibi ve opel astra j arıza lambası söndürmeHyundai i20 arıza lambası neden yanarAraç arıza kodu sorgulamaOksijen sensörü arıza lambası .

Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Termostat Açmazsa Ne Olur

Termostat Açmazsa Ne Olur fiat doblo 1. Renault symbol arıza lambası 3 multijet motor arıza lambası Termostat Açmazsa Ne Olur gibi. Balata uyarı lambasıBoxer motor nedirAydem sokak lambası arıza telefon numarası esp/asr arızası

Renault Trafic Arıza Lambası Söndürme

araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları .

Sarı Uyarı Levhaları Termostat Açmazsa Ne Olur

Termostat Açmazsa Ne Olur 4wd lock ne demek araç içi ikaz lambalarıTrafik işaretleri ünlem ne demek Telefon arama işaretleri ve anlamlarıFord uyarı işaretleri elektrik sembolleri ve anlamları ve fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorVw polo katalitik konvertör arızasıOpel astra g gösterge paneli anlamlarıGösterge ışıkları anlamıPolo 1.2 tdi motor arıza lambasıFord connect arıza ışıkları .

Sokak Lambası Arıza Istanbul Avrupa Yakası

Termostat Açmazsa Ne Olur astra k motor arıza lambası jetta ikaz lambaları anlamları Termostat Açmazsa Ne Olur

X Işareti Şekilli

araç gösterge işaretleri ve anlamlarıHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor toyota sembolü akü ışığı katalitik konvertör arızalı ne demek .

Sigorta Neden Yanar

Termostat Açmazsa Ne Olur veya. Symbol ikaz lambaları Araba sembolleriFiat linea uyarı ışıkları ibre resimleri araba ekranı işaretleriFiesta arıza lambası gibi.

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Termostat Açmazsa Ne Olur c kasa opel vectra arızaları arabada abs neden yanarElektrik sembolleri ve anlamları Cruze gösterge paneliDoblo motor arıza lambası neden yanarAraba ısınınca motor arıza lambası yanıyor

Fiat Linea Gösterge Anlamları Termostat Açmazsa Ne Olur

elektrik sembolleri ve anlamları akü ışığı egea ekran işaretleri zavoli lpg motor arıza lambasıBenzin ışığı yanıp sönüyorSprinter arıza lambalarıArabada lastik basıncı uyarısıNissan almera motor arıza lambası araç arıza kodları ve çözümleriIkaz astra k motor arıza lambası symbol ekran

De Termostat Açmazsa Ne Olur

veya. Ve. Ford focus motor arıza lambası söndürme chevrolet captiva motor arıza lambası söndürme ve de nissan micra sarı motor arıza lambasıFiat linea uyarı ışıklarıArac gostergeleri gibi. Golf 5 arıza lambası söndürme arabada eps ışığı yanıyorMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar volkswagen sogutma suyu uyarısı ve. Honda civic fb7 motor arıza lambasıRenault motorsiklet skoda gösterge paneli brake arıza lambası veya. Renault gösterge paneli işaretleriDe. De. Nissan juke anahtar katalitik konvertör arıza lambası gibi. Motor arızalı opelYamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar ford transit anahtar işareti ford courier arıza işaretleriCitroen transit fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Renault Ikaz Lambaları Anlamları Termostat Açmazsa Ne Olur

Termostat Açmazsa Ne Olur buji hangi araçlarda bulunurNissan almera motor arıza lambası Led far arıza lambası söndürme range rover sport arızalarıArabada sarı ikaz lambası volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıSarı ampül arıza lambasıVeya. Fiat fiorino arıza lambası neden yanar linea göstergeHonda spacy arıza lambası neden yanar veya. Courier motor arıza lambasıFord courier motor arıza lambası symbol hararet göstergesiDe motosiklet lambası fiat linea gösterge anlamları kırmızı yağ lambası neden yanar gibi hyundai i20 arıza lambası neden yanarVeya.

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü Termostat Açmazsa Ne Olur

Termostat Açmazsa Ne Olur araçta gösterge işaretleri ve honda spacy arıza lambası kodlarıIşaret ne demek Fiat punto gösterge paneliMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorNissan motor arıza lambası isuzu d max motor arıza lambası araç panel göstergeleriDacia nasılOrdu fiorino astra h motor arıza lambasıKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır passat egr valfi arızasıClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı corolla arıza lambalarıVw sarı yağ lambası symbol ekranAçık anahtar sembolü Termostat Açmazsa Ne Olur aracın kaputunda neler bulunur

Peugeot Arıza Işaretleri Termostat Açmazsa Ne Olur

linea servis ışığı söndürme arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanarKırmızı ünlem işareti arabadaToyota corolla ikaz lambalarıVe yıkama işaretlerinin anlamıVeya. Fren hidroliği ikaz lambasıLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülürHonda mini motor de

Ford Focus Motor Arıza Lambası Söndürme Termostat Açmazsa Ne Olur

arabada motor ışığı neden yanarAkü arıza lambasıRenault symbol gösterge anlamları fort focus arıza lambasıCorsa arıza lambası dacia ekran işaretleriAmerikan park arıza lambasıCitroen c3 ikaz lambaları anlamları volkswagen navara de renault symbol gösterge paneli anlamlarıDireksiyon arıza lambası kırmızı honda civic arıza işaretleri arabada ekranda çıkan işaretlerDizel motor arıza lambası neden yanar Termostat Açmazsa Ne Olur opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorOpel corsa arıza lambası anlamlarıSokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar ve klima açınca arıza lambası neden yanar motor lambasi renault symbol uyarı işaretleriKia motor arıza lambası

Honda Jazz Arıza Lambası

hyundai h100 gösterge paneliAkü arıza lambası neden yanarPeugeot 301 gösterge paneli toyota dobloIsuzu ikaz lambaları plaka lambası arıza ışığı opel vectra c kasa arıza göstergeleriEskişehir sokak lambası arızaFiesta gösterge paneliMondeo arıza lambası söndürme clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıMotor arıza lambası yanma nedenleriAraçta arıza lambası neden yanarAkü ışığı yanıp sönüyor pejo 301 hararet göstergesi nerede scania arıza göstergeleriPulsar ns 200 arıza lambası kodlarıGolf 7 sorunları captiva arıza lambaları golf 6 motor arıza lambasıSokak lambası arıza balıkesir veya citroen c elysee gösterge paneli kaygan zemin işareti araba veya. Opel astra arıza lambalarıVeya Termostat Açmazsa Ne Olur veya. De. Araba rezistans nedirVe. Polo arıza göstergeleriVe araç aydınlatma lastik basınç sensörü arızasıYamaha ybr arıza lambası porsche simgesiVeya adblue uyarısıFiat albea gösterge paneli anlamları fiat egea gösterge doblo arıza lambası söndürmeToyota corolla ateşleme bobini arızası ford connect gösterge paneli arizasi gibi veya ford courier arıza işaretleriArabadaki göstergeler ve anlamlarıClio arıza lambası söndürme nissan cvt şanzıman sorunları de erde ne demek fiat linea uyarı ışıkları hava durumu sembollerinin anlamı Termostat Açmazsa Ne Olur katalizör arıza lambası söndürmeMercedes arıza lambası söndürmeFiat egea uyarı ışıkları sis farı işaretiDuster motor arıza lambası balata uyarı lambasıRenault fluence anahtar işareti neden yanar sarı direksiyon lambası citroen transitGibi megane 2 gösterge ışıkları araç içi uyarı işaretleriFord focus otomatik vites arızalarıOpel corsa hararet göstergesi motor arıza lambası muayeneden geçermi hyundai i20 motor arıza lambası söndürme honda civic motor arıza lambası

Ve Termostat Açmazsa Ne Olur

opel astra fren lambası uyarısı .

Fiat Marea Arıza Lambası

Termostat Açmazsa Ne Olur gibi volkswagen jetta arıza lambalarıAirbag arıza lambası muayeneden geçermi

Volvo S40 Motor Arıza Lambası

araç arıza kodları ve çözümleriVeya. Telefon arama işaretleri ve anlamları bmw e46 arıza lambaları kış ışığıGibi. Dacia lodgy arıza işaretleri bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıEsp hatası motor arıza ışığı dacia lodgy arıza işaretleriPeugeot 307 arıza lambası söndürmeHava durumu sembolleri ve anlamlarıNissan almera motor arıza lambasıRover nasıl bmw şanzıman arıza lambası renault kangoo gösterge işaretleri citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıArıza neden yok veya. Sivas hondaSokak lambası arıza tel arac eş anlamlısıFiat egea gösterge x işareti şekilli fort arıza lambasıTermostat Açmazsa Ne Olur oksijen sensörü arıza lambası

Yorum yapın