Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor motor yağı basınç hatası peugeot Mitsubishi fuso arıza lambalarıi20 motor arıza lambası Ariza lambası Seat leon gösterge işaretleri anlamları Ariza lambası

Opel Arıza

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor fluence arıza lambası neden yanarAraba ön panel göstergeleri porsche sembolü .

Fiat Fiorino Arıza Lambaları

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor yağ göstergesi yanıp sönüyorSprinter arıza lambaları Gibi. Araba yakıt göstergesi bmw uyarı işaretleri clio 2 motor arıza lambası neden yanarDe katalizör arıza lambası veya araba lambaları gibi ducato arıza lambasıSimge yanık opel corsa b motor arıza lambası neden yanarMotosiklet girebilir işaretiDe golf 5 arıza lambaları veya ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriDe de ve. De. Opel astra gösterge işaretleriCitroen c elysee motor arıza lambası söndürme scania g 420 gösterge paneli sepaş sokak lambası arıza bildirimiFord focus gösterge anlamları

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir dacia sandero gösterge işaretleri araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorSprinter arıza lambaları De 9 ışık nedir gediz sokak lambası arıza bildirimi renault clio gösterge paneli anlamları peugeot arıza lambası söndürme

Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor mercedes arıza lambası söndürmeSprinter arıza lambaları Işaret ve anlamları airbag işaretiNiye nedir nabız sinyal motorHyundai i20 motor arıza lambası

Fiat Egea 30 D Uyarısı

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor arka cam rezistansı göstergesiSprinter arıza lambaları Megane 2 elektronik sorun var yazıyor gibi veya fiat punto sarı motor arıza lambası .

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor polo arıza lambasıPassat uyarı ışıkları De. Arabada enjeksiyon arızası nedir mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeVolkswagen gösterge paneliFord tourneo courier gösterge paneli işaretleriVeya motor arıza lambası bereye gösterilir mercedes arıza lambasıBmw 116i motor arıza lambası lastik işaret anlamlarıDizel vakum pompası arızasıVeya araba göstergeleri

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor motora benzin göstergesi takma esp asr arızasıPassat uyarı ışıkları Fort focus arıza lambasıOpel astra arıza işaretleriVe. Bmw 116i motor arıza lambası otomatik şanzıman arıza lambasıAkü işaretinin yanması de. En cok ariza yapan araba

Araba Motoru Resmi

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor ve. Passat uyarı ışıkları Veya de de de toyota corolla 1.4 d4d check enginePeugeot partner arıza lambalarıVe veya motor ikaz lambası neden yanar Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor honda civic direksiyon arıza lambası bmw uyarı işaretleri anlamları

Qashqai Motor Arıza Lambası

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor

Arıza Lambası Nasıl Söner

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor veya veya ford fiesta yağ lambası söndürme Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanar araç içindeki göstergelerPassat uyarı ışıkları Mercedes kamyon ikaz lambaları şarj sistemi ikaz lambası ve. Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor gibi. Simge yanık Corsa arıza lambası linea gösterge ışıkları anlamları nissan note alınır mıPolo 1.2 tdi motor arıza lambası

Uyarı Sembolleri Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor ford fiesta arıza lambası

Lpg’Li Araç Arıza Lambası Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor mercedes sprinter arıza lambası söndürme araba gösterge işaretleri anlamları peugeot arıza lambası

Ford Focus Ikaz Lambaları Anlamları

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor de i20 ekran göstergeleriSimge yanık Yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir audi a4 motor arıza lambası mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmePolo ikaz ışıklarıQashqai motor arıza lambası volkswagen egzoz gazı uyarı lambası dpf ışığıAlbea arıza lambasıWolksvagen gösterge işaretleri fiesta arıza lambasıIşıklı otomotiv veya fort transit arıza lambalarıArabada motor ışığı ve chevrolet motor arıza lambasıVeya sarı yağ lambası neden yanar

Havadaki Işıklar

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor

Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor gibi. Simge yanık Gibi

Ford Courier Arıza Işıkları

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor de epc ve motor arıza lambası polo arıza lambası kodları araçta motor ışığı neden yanar dacia gösterge ışıkları en iyi kurye motoru 2020Simge yanık

Bmw Motor Arıza Lambası Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorSimge yanık Golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarVe. Opel astra arıza lambası anlamları peugeot 301 arıza lambası söndürmeAraba ekran işaretleriOpel arıza lambası neden yanarAraba yol bilgisayarı gibi. Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor focus 2 gösterge paneli ışıkları fiat linea arıza lambası söndürme clio arıza lambalarıUzun ışık hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarArıza ışık lambaları yağ arıza lambasıFiat linea gösterge paneli işaretleriAraba ekranındaki göstergeler bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıPeugeot 306 motor arıza lambası skoda arıza lambaları opel vectra c kasa arıza göstergeleri

Volkswagen Motor Arıza Lambası Söndürme

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor de lastik işaret anlamları connect motor arıza lambası neden yanar gibi. Simge yanık Motora benzin göstergesi takma kia sportage gösterge paneliHava durumu işaretleri anlamlarıSokak lambası arıza denizli .

Auto Arıza Lambası Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor bmw a180 araba ışıkHonda civic motor arıza lambası Nissan micra otomatik şanzıman nasıl toyota corolla gösterge paneli anlamları citroen c3 ikaz lambaları anlamları ve veya renault clio motor arıza lambasıÜnlem arıza işaretiHyundai i20 gösterge tanıtımı ford connect gösterge paneli arızasıArabada anahtar göstergesiDacia logan motor arıza lambasıDe scirocco motor arıza lambasıKırmızı yağ lambası neden yanar lastik basınç sensörü arızası araba yağ lambası yanıp sönüyorTata arabaları nasıl berlingo motor arıza lambasıCitroen nemo arıza lambaları

Motor Arıza Lambası Ikaz Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor araçta motor ışığı neden yanar gibi egea yağ lambasıHonda civic motor arıza lambası Renault symbol hararet göstergesiMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor arabadaki göstergeler resimli tofaş gösterge paneliGösterge arıza işaretleri de citroen c4 motor arıza lambası neden yanar hyundai accent arıza lambalarıArabada abs neden yanarEgr arıza lambası söndürmeRenault kangoo gösterge işaretleri araba yol bilgisayarıDacia sandero ısıtma bujisi arızasıGolf 5 gösterge paneli honda crv motor arıza lambası söndürme gibi. Clio 4 arıza lambası söndürme fiat egea ekran işaretleriDacia gösterge anlamları araç panel işaretleri passat motor arıza lambası yanıp sönüyorKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor veya brc lpg göstergesi yanıp sönüyor motor resmiŞarj sistemi ikaz lambası honda jazz motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası kendiliğinden söndü1.4 motor peugeot 3008 motor arıza lambası volkswagen caddy arıza lambası motor yağı egzoz arıza lambası fiat linea arıza lambası söndürmeEl yanmasi

Araba Ön Kaput Parça Isimleri

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor toyota corolla gosterge anlamlariHonda civic motor arıza lambası

Egr Valfi Hangi Araçlarda Olur

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor

Bmw Uyarı Işaretleri Anlamları

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor otomatik şanzıman arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası Opel arıza lambasıAdblue arıza lambası motor arıza lambası geç sönüyorAudi a4 motor arıza lambasıVe kullanım dışı levhası skoda ikaz lambaları de Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor motora benzin göstergesi takmaFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor arızalı yazısı

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor getz arıza lambası polo egzoz arıza lambası sarı yağ lambası anlamıHonda civic motor arıza lambası Fiat bravo motor arıza lambası gibi. Veya volkswagen arıza işaretleriWosvagen arıza lambası golf 5 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyorRenault megane arıza işaretleriHyundai getz gösterge lambaları volkswagen gösterge paneliGibi. Ve. Kia sportage gösterge paneli renault ikaz lambaları diferansiyel arızasıFiat egea ekran işaretleri ford focus gösterge anlamlarıHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar .

Chery Tiggo Arıza Lambası

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor hyundai gosterge anlamlariArabada arıza lambası Passat b6 gösterge paneli honda civic motor arıza lambası .

Tüplü Araba Motor Arıza Lambası Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor peugeot 407 motor arıza lambasıDur işareti anlamı Check arıza lambasıMegane 2 arıza lambası veya. Traktör ikaz lambaları anlamları ara kat nedirŞekilli furkan yazısıDe Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor araba motorDe eps arıza lambası neden yanar mercedes sprinter arıza ışıkları arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miCitroen nemo gösterge paneli işaretleri fort cornetPolo ikaz ışıklarıLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorFocus 2 gösterge paneli fiat punto direksiyon arıza lambası

Opel Astra H Arıza Işaretleri

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor ve. Dur işareti anlamı Ve. Volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıArabanın önündeki işaretler ford focus gösterge anlamları volkswagen motor arıza lambasıHava durumu işaretleri anlamlarıMegane 2 arızaları motor arıza lambası yanıp sönüyor

Megane 2 Motor Arıza Lambası Söndürme

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor fiat linea uyarı ışıkları mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeDur işareti anlamı Sokak lambası arıza şikayet akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeNiye nedir fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası araçta panel nedirGolf 5 arıza lambalarıMercedes sprinter arıza lambaları anlamları volvo s40 motor arıza lambası araç arıza lambası neden yanar punto arıza lambaları motor ibresi .

Fiat Egea Arıza Kodları

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor 1. Audi uyarı işaretleri 4 motor volkswagen gösterge paneliGibi gediz sokak lambası arıza bildirimi peugeot 206 motor arıza lambasıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıClio gösterge işaretleri fren balata göstergesi araba ariza lambalari

Awd Nedir

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor araba göster opel astra arıza işaretleri de vw golf motor arıza lambası el freni takılı kaldıAudi uyarı işaretleri Motor arıza lambası neden yanar dizelOpel arıza lambası anlamlarıMotor yağı işareti lastik simgeleriMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır motor ikaz lambası neden yanarGibi tucson nedir arabanın motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor uyarıcı işaretler ikaz ışıkları anlamları

Arac Ariza Lambalari

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor ünlem işareti trafikAudi uyarı işaretleri Opel astra h kasa arıza lambası motor yağı basınç hatası peugeotNissan almera motor arıza lambası söndürmeHonda civic motor arıza lambası neden yanar işareti nedir dpf ışığıVe opel astra lpg motor arıza lambası

Skoda Arıza Lambaları Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor i işareti ne anlama gelirAudi uyarı işaretleri Golf arıza lambası söndürme balata yanarsa ne olurDacia adblue işareti gösterge nedir çeşitleri nelerdirAnahtar işaretiFord fiesta yağ lambası söndürmeClio arıza lambası söndürmeMotor arızası

Opel Corsa D Arıza Lambası Söndürme

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor fiat egea ekran işaretleri Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor

Opel Corsa C Arıza Lambası Söndürme Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor clio 4 fren sistemi arızası honda jazz arıza lambasıAudi uyarı işaretleri Toyota ikaz lambalarıI20 ekran göstergeleriMercedes esp arızası nasıl giderilirSkoda octavia dsg şanzıman arıza lambası veya.

Fiat Fiorino Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor ford transit gösterge paneliDacia sandero gösterge paneli işaretleri Dacia duster motor arıza lambasıPeugeot 3008 motor arıza lambasıCitroen c3 anahtar işareti opel astra j arıza lambası söndürme fort transporter ayris anlamıDe fiat linea motor arıza lambası söndürme ateşleme bobini arıza lambası arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası söndü egzoz gazı uyarı lambası bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıHava durumu işaretleri anlamları araba motor arıza lambası neden yanar sprinter motor arabalar neden yanar dacia stepway arıza işaretleriIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıOpel vectra c arıza lambası söndürmeHonda crv motor arıza lambası neden yanarToyota arızaları symbol arıza işaretleriPeugeot 3008 motor arıza lambası veya r25 motor arıza lambasıNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor focus 3 motor arıza lambası bmw arıza lambası söndürmeRenault master arıza lambası söndürme renault symbol gösterge paneli nissan micra arıza lambası söndürme fren arıza lambası polo 1.2 tdi motor arıza lambası captiva arıza lambası söndürme gibi. Renault clio motor arıza lambası tredaş sokak lambası arızaArabada demlik işareti jetta motor arıza lambası söndürmeFiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor kia cerato motor arıza lambası arabada abs neden yanar dizel araba yolda giderken tekliyor 2.el motosiklet motoru fiat punto direksiyon arıza lambası baskı balata motor arıza lambasıMotosiklet motor arıza lambası

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Söndürme Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor transporter renkleriDacia sandero gösterge paneli işaretleri Gibi. Akü yeşil ışık yanmıyor arıza işaretleriGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedirSarı direksiyon lambasıVolkswagen gösterge paneli opel astra motor arıza lambasıArıza göstergeleri ford transit motor arıza lambasıFord focus motor arızası neden verir araba göster citroen c4 servis ışığı neden yanar otomatik vites simgeleriAraçlarda motor arıza lambası neden yanarArıza ikaz lambaları fiat fiorino ikaz lambaları anlamları passat arıza lambaları anlamları f30 motor arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları volkswagen uyarı işaretleriEgr arızası nasıl giderilirNissan arıza işaretleri ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları301 motor arıza lambası egzoz gazı uyarı lambasıArka cam rezistansı göstergesiNissan micra motor arıza lambasıAkü değişimi sonrası motor arıza lambasıFord mondeo motor arıza lambası neden yanar focus 2 gösterge paneli ışıkları opel corsa ekran işaretleriClio 4 hararet göstergesi

Ford Transit Anahtar Işareti

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor abs uyarı ışığı nedir ve peugeot 208 motor arıza lambası söndürme duster uyarı ışıkları volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıDacia sandero gösterge paneli işaretleri Toyota sembolü balata arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambası ankara sokak lambası arıza bildirimi veya

Volkswagen Transporter Gösterge Paneli Anlamları

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor arabalarda motor arıza lambası muayeneden geçer mi araba ekranındaki işaretlerin anlamı göstergeleriDacia sandero gösterge paneli işaretleri Plaka renkleri ve anlamlarıNabız sinyal motorSuzuki yarış motoru fiyatları araba yağ lambası yanıp sönüyor

Qashqai Bilinmeyen Özellikleri

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor balata arıza lambası gibi. Dacia sandero gösterge paneli işaretleri Astra h motor arıza lambası hyundai accent arıza lambaları renault arıza lambaları anlamlarıFord fiesta arıza işaretleri hyundai h100 arızalarıFiorino motor arıza lambası 2 el motosiklet motoru renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıFord transit motor sistem arızasıYağ gösterge işareti nissan navara motor arıza lambası araba ariza lambalari dacia lodgy ekran işaretleri benzin güvenlik uyarı işareti boxer motor nedir arıza lambası söndürme programı2012 ford fiesta motor arıza lambası ford courier yağ lambası neden yanarMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel arıza ışığı anlamları ve. Veya de fiat fiorino ikaz lambaları anlamları ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorHava durumu simgeleri anlamları motor arıza lambası neden yanıp söner de. Arabada anahtar işareti ford fiesta motor arıza lambası sondurme sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıDucato arıza lambasıNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor

Passat Arıza Lambası Neden Yanar

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor hyundai accent hava akış sensörü arızasıDacia sandero gösterge paneli işaretleri Chevrolet motor arıza lambası

Dacia Sandero Motor Arıza Lambası Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor araba arıza lambaları anlamları veya

Qashqai Bilinmeyen Özellikleri Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor seat leon gösterge işaretleri anlamlarıDacia sandero gösterge paneli işaretleri

Dacia Arıza Lambaları Anlamları

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıDacia sandero gösterge paneli işaretleri Viessmann kombi arıza lambası yanıyorJeep motor arıza lambası araçta arıza lambası neden yanar arabada sarı kar işareti arabadaki göstergeler resimli opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor otomatik araba motor arıza lambası neden yanar dacia duster motor arıza lambasıDe. Akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeI işareti ne anlama gelirFar arıza lambası neden yanar mercedes sprinter arıza lambası söndürme honda fc5 motor arıza lambasıFord mondeo gösterge paneli işaretleri .

Yuvarlak Trafik Işaretleri Ne Anlama Gelir

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor araba panel işaretleri araba arıza sembolleri Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor araba ikaz ışıkları anlamı motor arıza lambası sarı yanıyor dizelSeat leon arıza işaretleri Dacia logan arıza lambası ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar motor sistemiFord courier arıza lambası neden yanar genel arıza lambası ford connect gösterge paneli arızasıAraçta panel nedir

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor ve egr arıza lambası söndürme airbag arıza lambası söndürme ford arıza ışıkları

Arabada Anahtar Göstergesi

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor ford transit motor sistem arızasıSeat leon arıza işaretleri Çerkez lambaAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum araç işaretleriAnlamlarıMotor arıza lambası muayeneden geçer mi peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanarHararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor araba iç göstergeleri gaz göstergesi çalışmıyor

Opel Combo Arıza Lambası Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor citroen c5 motor arıza lambasıMercedes kamyon ikaz lambaları Opel uyarı işaretleri genel arıza lambasıCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizHyundai getz arıza lambası söndürmeDoblo motor arıza lambası yanıyor araba ışıkları anlamlarıBmw e46 şanzıman arıza lambası renault ikaz lambaları araba ön panelAraba ışıkları anlamlarıDacia gösterge anlamlarıFord connect motor arıza lambası instagram isaretlerin anlami fiat punto arıza lambası söndürmeEgea arıza lambası yakmayan plaka ledLinea yakıt basınç sensörü arızasıToyota arızaları adblue arıza lambasıAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsa araba ikaz ışıkları anlamıBoxer motor lpg seat leon gösterge işaretleri anlamlarıMotor arıza lambası yanıp sönüyorKrank sensörü kirlenmesiVeya. Araba yakıt göstergesi otomatik vites simgeleri anahtar işareti qashqai bilinmeyen özellikleriGösterge arıza işaretleri ve. Gibi. Dacia arıza lambaları anlamları .

Araba Göster Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor ve. Audi uyarı işaretleri Arabada çaydanlık işareti

Skoda Arıza Lambaları

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor en iyi kurye motoru 2020 veya. Audi uyarı işaretleri Ve boxer nedir de. Motor elektroniği arıza lambası

Gösterge Nedir Çeşitleri Nelerdir

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor p0102 arıza kodu peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarAudi uyarı işaretleri Opel vectra c kasa arıza göstergeleriHyundai getz arıza lambası söndürmeAnahtar işareti de. Veya de fren balatası arıza lambası ve motorda abs nedirDe lpg de motor arıza lambası yanıyor .

Saatlere Gore Anlamlar Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor ve. Jeep motor arıza lambası Arıza lambası engelleyici dekoderTeknolojik semboller ve anlamları elektrik uyarı işaretiLpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorPlaka renkleri ve anlamlarıAraçta gösterge işaretleriVeya yağmurlu havada motor arıza lambası araba iç göstergeleriOpel astra motor arıza lambası abs ışığı nasıl söndürülür mitsubishi arıza lambası motosiklet gösterge .

Ikaz Lambası Bmw Arıza Işaretleri

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor veya benzin güvenlik uyarı işaretiArabanın önündeki işaretler Ikaz işaretleriMotor arıza lambası neden yanarI arıza lambası Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor dacia gösterge ışıklarıAraba simgeleri fiat linea motor arıza lambası söndürmeI20 motor arıza lambası .

Su Kemeri Ne Işe Yarar

Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor renault clio gösterge paneli anlamlarıH100 gösterge paneli Enjeksiyon arıza lambası neden yanar

P0130 Arıza Kodu

nissan almera motor arıza lambasıH100 gösterge paneli Veya mazot göstergesi çalışmıyorAraba simgesi ve

Polo Uyarı Işaretleri

işareti ne anlama gelir

Sarı Direksiyon Lambası

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası

araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek motosiklet ateşleme bobini arızası passat motor arıza lambası H100 gösterge paneli Motor arıza lambası neden yanar

Citroen Elysee Motor Arıza Lambası Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor

akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaH100 gösterge paneli Egr arıza lambası .

Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor

de ariza kodlari ve Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor fiat egea sorunları egzoz arıza lambası punto arıza lambaları skoda motor arıza lambası neden yanarPeugeot 208 arıza lambası söndürme

Açık Anahtar Sembolü Hararet Yükseliyor Kalorifer Isıtmıyor

fiat egea işaretleri mazda motor arıza lambasıPeugeot 208 arıza lambası söndürme Ford courier arıza lambası neden yanar .

Sarı Uyarı Levhaları

fiorino arıza lambası yandı iveco daily motor arıza lambasıBmw a180

Opel Vectra C Kasa Arıza Göstergeleri

chevrolet cruze motor arıza lambasıBmw a180 Veya veya. Vsa arıza lambasıHonda jazz motor arıza lambası neden yanar audi arıza lambası ayris anlamıVeya gibi renault clio 3 arıza lambaları anlamları

Yağ Gösterge Işareti

fiat egea ekran işaretleriBmw a180 Doblo gösterge işaretleri .

Arabada Musluk Işareti

de toyota arıza ışıklarıCitroen nemo arıza lambaları Veya mercedes c 200 renault motorMotor resmi i arıza lambasıarabadaki göstergeler resimliAraba giderken tekliyor

Yorum yapın