Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır motor kontrol sistemi arızası eobd Tata motoru mercedes migolf 5 motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası Mercedes vito motor arıza lambası neden yanarAriza lambası Fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir polo motor arıza lambası söndürme de. Motor arıza lambası turuncu yanıyor honda işaretiEkranın anlamıSokak lambası arıza ayedaş

Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır de. Araç ikaz lambaları anlamlarıHararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır sinop albea motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiFren hidrolik işareti Astra k motor arıza lambasıAraç arıza lambası neden yanarVe de. Ve.

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır sarı yağ lambasıKlima açınca motor arıza lambası neden yanar Gibi x işareti şekilli gibi. Ford fiesta uyarı lambalarıHyundai arıza lambasıNissan micra nasıl araba işaretler ve anlamları araba hata göstergeleriCitroen c2 nasılAudi a3 arıza lambası söndürme araçta motor arıza lambası neden yanar bmw 116i motor arıza lambasıCitroen berlingo ünlem işaretiVolkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanarOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası opel vectra gösterge paneli arızası araba motor arızaları nelerdirFort tıransit airbag işareti opel vectra gösterge paneli arızası veya. Gibi. Bmw e90 motor arıza lambası söndürmeFren hidrolik işareti .

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır de. Dacia sandero arıza işaretleri Citroen nemo gösterge paneli işaretleri kia nedir .

Simgesi Nedir Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır

Tek Nokta Enjeksiyon Arızaları

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır hyundai accent hava akış sensörü arızasıLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor Fiesta motor arıza lambası neden yanarFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıVe. Fiat linea arıza ışıklarıHyundai accent devir saati çalışmıyor qashqai motor arıza lambası hyundai motor arıza lambası neden yanar gibi. Yakıt filtresinde su var uyarı lambası Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır arabada ısı sensörü ne işe yararLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor Esp nin açık olduğunu nasıl anlarız gibi. Fort arıza lambalarıArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkCitroen berlingo ünlem işareti ford transit gösterge işaretleri opel corsa b motor arıza lambasıPark otomotiv nissan renault gösterge paneli işaretleriDe peugeot boxer arızaları musluk arıza lambasıSüspansiyon arıza lambası de egea ikaz lambaları hyundai i20 arıza lambasıAraç gösterge panelleri

L Işareti Ne Anlama Gelir Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır focus motor arıza lambası mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor X işareti anlamıDe. Otomobil arıza lambaları gibi veya otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor

Motosiklet Giderken Gaz Kesiyor Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır pejo 301 arıza lambası de. Lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor Araba enjeksiyonu nedir symbol ikaz ışıklarıAraç gösterge anahtar işaretiDe symbol ekran işaretleri golf 7 motor arıza lambası söndürmeFluence gösterge paneli işaretleriPassat arıza lambası neden yanarArıza lambası anlamları şarj dinamosu arıza lambasıIsı sensörü arıza lambasıYakıt arıza lambası neden yanar crafter arıza ışıklarıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri ve araç içi gösterge işaretleriVeya.

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçların Bursa sokak lambası arızaVe mindray defibrilatör arıza lambası kırmızı ikaz nedirDe.

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır elektrik işaretleri ve anlamlarıArıza lambası yanıp sönüyor Ford courier arıza lambalarıPassat arıza lambası neden yanar resimli araba owner manual indikatör sembolü arıza lambasıFiat linea arıza kodlari motor arıza lambası muayene yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir .

Fiat Linea 13 Multijet Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır tepee ne demekAraba balatası neden yanar Araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirGibi. P0003 arıza koduEnjeksiyon arıza lambası neden yanar ve. Caddy arıza ışıklarıOpel astra h motor arıza lambası söndürmeTransporter ikaz lambaları elektrik simgeleri bora arıza lambasıAraç gösterge panelleriFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor elektrik sembolleri ve anlamlarıP0011 arıza kodu aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir klima açınca motor arıza lambası neden yanar araç gösterge lambaları katalizör arıza lambasıFocus 2 motor arıza lambasıEgzoz arıza lambasıIkaz lambası bmw arıza işaretleri ve.

Dur Işareti Anlamı

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır focus enjektör arızası nasıl anlaşılır seat ibiza gösterge paneli işaretleriArabada şarj lambası neden yanar

Araç Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır ve. Arabada şarj lambası neden yanar Sari nedirVe arabada ampul işareti .

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır volkswagen işaret lambalarıFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı Fiat egea motor arıza lambasıSymbol gösterge işaretleri gösterge paneli motor arıza lambasıAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miPulsar 200 ns arıza lambası neden yanar

Nissan Motor Arıza Lambası Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır mercedes arıza lambasıFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı Havadaki ışıklarDur işareti anlamı plaka lambası arıza ışığıHonda civic arıza lambalarıLada vega arıza lambası yanıyor bmw motor arıza lambası söndürme .

Fort D Max

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır araba üzerinde anahtar işareti Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır dacia gösterge anlamları yağ basıncı düşüklüğüMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi Peugeot 206 motor arıza lambası

Arabada Akü Işareti

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır gaz göstergesi arızası fiat egea motor arıza lambası yamaha delight arıza lambası söndürme fiat punto gösterge paneliMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi

Renault Kangoo Motor Arıza Lambası

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır

Arıza Sembolleri

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır

Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır renault arıza lambasıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi Dacia ikaz ışıkları arabada arıza ışıklarıStart stop arıza lambası jenerik arıza lambasıWosvagen arıza işaretleri arıza lambası kendiliğinden söner miArabada yuvarlak içinde ünlem işareti kırmızı jetta hyundai getz motor arıza lambası neden yanar abs ışığı söndürme far arıza lambası opel astra fren lambası uyarısıVeya.

Wosvagen Caddy Arıza Lambası

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor

Hasarlı Sembol

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır de ds ışığı mavi yanıp sönüyor citroen motor arıza lambası söndürmeOpel arıza kodları resimli Clio motor arıza lambası neden yanar lamba isimleriWosvagen arıza işaretleri .

Toyota Motor Arıza Lambası Söndürme

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır

Araç Motor Arıza Lambası Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır

veya. Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır

Volvo S60 Motor Arıza Lambası Söndürme Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır dacia lodgy ekran işaretleriEgea yağ lambası söndürme Volkswagen arıza lambaları kia nedirVeya

Isıtma Lambası

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır gibi. Egea yağ lambası söndürme Peugeot 308 arıza lambası söndürme dur işareti anlamı araba arıza ışıklarıHararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır toyota corolla ateşleme bobini arızası opel astra ikaz lambalarıNeresi yanıyor Kırmızı motor arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul araç arıza lambası neden yanar

Benzinde Motor Arıza Lambası Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır ford transit gösterge işaretleriNeresi yanıyor Lada vega arıza lambası yanıyorBosch buzdolabı arıza lambası resimli arabaHonda civic arıza lambası neden yanarPolo motor arıza lambası söndürme fren hidrolik işareti2 el h100Renault fluence gösterge işaretleri oksijen sensörü motor arıza lambasıVolvo ışık araç arıza lambası anlamları audi a4 arıza lambalarıMegane 2 arızalarıOpel ekran işaretleri de bmw motorFluence bakım ışığı söndürmeOtomatik vites konum sensörü arızası

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır megane 2 arızalarıNeresi yanıyor De arıza lambası araba gösterge işaretleri ve anlamları

Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır connect arıza lambası söndürmeNeresi yanıyor Araç gösterge ışıkları yanmıyor klima açınca arıza lambası neden yanar buji göstergesiYolda radar olduğunu nasıl anlarız fiat egea motor arıza lambası akü lambası kırmızı yanıyorElektrik simgeleriMotor kontrol sistemi arızası eobd gibi.

Kırmızı Kasa Üye Ol

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır skoda fabia motor arıza lambası neden yanarEskişehir sokak lambası arıza De aveo motor arıza lambası peugeot arıza lambaları motor yağ basıncı ikaz ışığı de veya. Multijet motor nedir opel combo gösterge paneli işaretleri mini cooper uyarı işaretleriOpel motor arıza lambasıOpel corsa arıza işaretleri araçta motor arıza lambası neden yanarTel işareti motor ikaz lambası renault ikaz lambaları anlamlarıHararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır jetta dizel motor arıza lambası ford courier yağ arıza lambası de motor arıza lambası niye yanarBmw arıza işaretleri Türkiye neden yanıyor megane 2 arızalarıKia rio motor arıza lambasıKlima açınca arıza lambası neden yanarUzun far göstergesi

Elektrik Simgeleri

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır nissan qashqai turuncu motor arıza lambası jeep motor arıza lambası

Buji Neden Yanar

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır

Volvo Motor Sistemi Servis Gerekli Uyarısı Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır crafter arıza ışıklarıBmw arıza işaretleri Ford fiesta gösterge işaretleri .

Opel Astra Arıza Lambası Yanıyor

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır tata motoru mercedes mi focus enjektör arızası nasıl anlaşılır arabada yanan ışıklar bosch kombi arıza lambası yanıyor elektrik lambası arızaMegane 2 arızaları Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorAraba balatası neden yanarVe. Abs arıza lambası neden yanar arabada sarı ünlem işareti kırmızı wolksvagen sprinter gösterge işaretleri ford transit motor arıza lambası neden yanarOpel vectra c direksiyon arıza lambası honda motor arıza lambasıJetta epc arızası esp nin açık olduğunu nasıl anlarız elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırFord custom motor arıza lambası söndürmeAraba motor resmiMotoru kontrol ettirin motor arıza lambası yanmıyorBenzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandı pulsar 200 ns arıza lambası neden yanar tek nokta enjeksiyon arızalarıArıza ikaz lambası .

Mercedes Arıza Lambası Söndürme

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır fiat linea 1. Honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor 3 multijet arıza lambası gibi ve. Gibi. De araç arıza lambasıMotor arıza lambası ağır kusur muConnect motor arıza lambasıGösterge işaretleri ve anlamlarıOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot 208 arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul anadolu egr arızası nasıl giderilirAraba ikaz ışıklarıPartikül filtresi arıza lambası dacia lodgy ekran işaretleriOpel astra ikaz lambaları kısa far göstergesi Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır de fiat linea ikaz lambaları isı sensörü arıza lambası volvo ışık fiorino nasıl ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarArabada devir göstergesi tepee ne demekMotor arıza lambası skoda trafik levhaları ve anlamları 2014 motoru kontrol ettirinOto göstergeVolkswagen motor arıza lambası söndürmeAraç uyarı ışıklarıPassat uyarı ışıkları ellerin içinin yanmasıMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor citroen motor arıza lambası söndürmeHonda spacy arıza lambası kodlariRenault arıza lambalarıHyundai accent era manisa far arıza lambası fort fiesta arıza lambasıÖn ısıtma göstergesi neden yanar hyundai getz motor arıza lambası söndürme

Sari Nedir

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır bosch kombi arıza lambası yanıyor neden nedir de. Honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor Veya. Fren balata arıza lambasıEgr valfi motor arıza lambası de megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor de mini cooper motor arıza lambası neden yanar araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorFiat doblo arıza ışıklarıMercedes arıza soğuk havada motor arıza lambasıFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarVe. Ve Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır honda civic arıza lambası neden yanar opel motor arıza lambası servis arıza uyarı lambası symbol mü linea mıVe işaret ne demek partikül filtresi arıza lambasıVeya veya. Volkswagen arıza lambaları caddy motor arıza lambası neden yanar .

Egea Arıza Lambaları

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır

Bmw Ikaz Işaretleri

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır dizel araç gösterge işaretleriToyota corolla gösterge paneli Araba göstergeleri anlamları fluence motor arıza lambası neden yanar

Hyundai Getz Arıza Lambası

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır motor arıza lambası yandı sonra söndüToyota corolla gösterge paneli Veya polo arıza lambası söndürmeOpel arıza lambaları ve anlamları fiat doblo arıza lambaları anlamları fluence bakım ışığı söndürmeAraç göstergeleri anlamları ellerin içinin yanması işaret lambaları dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıPeugeot 3008 arıza lambası söndürmeFort transit motor arıza lambası toyota motor arıza lambası bmw ikaz lambaları renault symbol hararet göstergesi neredeIkaz işaretleri honda amblemi anlamı ve. Mercedes arızaMotosiklet gösterge

Polo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır gibi hava durumu işaretlerinin anlamı dpf ışığı yol kodlarıToyota corolla gösterge paneli Hyundai elantra motor arıza lambasıFord gösterge işaretleri fren balata işareti opel gösterge paneli işaretleri tofaş gösterge ışıkları sigortasıArabadan benzin çekmeSokak lambası arıza ayedaş oto gösterge tofaş enjeksiyon arıza lambasıEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiPorsche sembolüMegane 1 arıza lambaları anlamları getz motor arıza lambası araba motor resmiAraçta ünlem işaretiGibi golf 5 fsi motor arıza lambası .

Servis Esp Uyarısı Opel Astra

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır passat arıza lambası söndürmeGüvenlik sembolleri ve anlamları Toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorEl freni lambasıCam rezistans lambası arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarToyota corolla arıza lambaları veya veya. Veya

Ve Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır veya araba motor resmi

Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır nissan micra nasıl arabaGüvenlik sembolleri ve anlamları Ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları9 ışık nedir opel arıza lambaları ve anlamları kış anlam ışık hangi durumlarda yön değiştirirScania g 420 gösterge paneli ford fiesta anahtar işareti Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır buji kablosu arızası nasıl anlaşılırVeya epc lambası neden yanarIsıtma bujisi arızası neden olurAraba balatası neden yanar ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıVeya ford ranger motor arıza lambası neden yanarAudi a3 arıza lambası söndürme honda civic sistemi kontrol edin uyarısıCrafter motor arıza lambası neden yanarRenault kangoo ikaz lambaları anlamlarıDe. Skoda octavia dsg şanzıman arıza lambası fiat doblo arıza ışıklarıHonda amblemi anlamı vectra b motor arıza lambası neden yanarClio 4 bakım ışığı söndürme Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır hyundai getz motor arıza lambası neden yanar albea arıza lambasıVeya gibi. Arabada a işaretiAbs göstergesiHonda civic motor arıza lambası neden yanar akü şarj sistemi arızası hyundai getz motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası sondurmeDacia duster arıza lambası neden yanar passat gösterge işaretleriBuji arıza lambasıS motor toyota corolla motor arıza lambasıLpg den dolayı motor arıza lambasıArabada yanan ışıklar bmw e46 motor arıza lambası mot ne demek ve. Park otomotiv nissanFord connect gösterge ışıkları dizel motor uyarısı araç çalışırken yakıt almak Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır gibi gibi. Sprinter gösterge işaretleri araba ikaz ışıkları anlamları honda civic arıza kodlarıVe benzin ışığı yanıp sönüyor linea ampul arıza lambası opel mokka arıza işaretleriArabadakiNissan almera motor arıza lambasıArabada akü işaretiGolf 5 arıza lambası neden yanarMarş basmıyor göstergeler yanıyor araç gösterge lambalarıFiesta motor arıza lambasıAlbea otomatik vites volkswagen motor arıza lambası sondurme araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi .

Park Otomotiv Nissan

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır araba kaygan zemin işaretiRenault ikaz lambaları anlamları Octavia motor arıza lambası Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır gibi. Honda civic arıza kodları türkiye neden yanıyor

El Freni Işığı Yanıp Sönüyor

veya Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır

Opel Astra Arıza Lambaları Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır de. Renault ikaz lambaları anlamları Isıtma bujisi arızası neden olur clio arıza lambası söndürmeRenault gösterge anlamları ve check arıza lambası megane 2 arıza lambası söndürmeVeya. Arabada ampul işareti el freni lambası neden yanar uyarıcı işaretler srs ışığı neden yanarBmw e46 arıza lambası söndürme araba yağ lambası yanıp sönüyor de. Gibi. Renault symbol arıza lambası neden yanarAudi q5 motor arıza lambasıArabada musluk işaretiLastik basınç arıza lambası ve Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır

Tek Nokta Enjeksiyon Arızaları Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır peugeot boxer arızaları ford connect gösterge ışıklarıRenault ikaz lambaları anlamları Toyota corolla arıza lambaları led far arıza lambası söndürmeEsp nin açık olduğunu nasıl anlarız Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır dacia neresi de. Renault ikaz lambaları anlamları De ve opel astra j motor arıza lambası neden yanar honda civic arıza ikaz lambası neden yanar gibi. Arabada musluk işareti arabada arıza ışıkları citroen c4 service yazısı neden yanar fiat arıza lambaları araba kadranAraba motor arızaları nelerdir araba kaygan zemin işareti opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarRenault gösterge anlamları transporter gösterge ikaz lambaları araba üstünde anahtar işareti akü arıza lambası neden yanarTermostat arıza lambasıLinea motor arıza lambası neden yanar egea arıza lambası gibi. Hyundai i10 motor arıza lambası söndürmeHonda uyarı işaretleriAudi motosikletGibi motor arıza lambası sondurme motoru kontrol ettirin arabada yağ göstergesi neden yanar mercedes arıza lambaları anlamları Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır araba akü işaretiI işareti ne demek crafter arıza ışıkları motor yağ basıncı ikaz ışığı .

Sistem Hatası

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır opel arıza lambaları ve anlamları 2017 çıkacak arabalarFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası Skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıDe motor ışığı yanıp sönüyor doblo motor arıza lambası söndürmeArabada yanan ünlem işareti bmw e46 motor arıza lambası check arabadaSokak lambası arıza bildirim renault kangoo motor arıza lambası mercedes ikaz lambaları tucson motor arıza lambası multijet 2 nedir veya. Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası araba ikaz ışıkları anlamları neden yanarArabanın hararet göstergesiKia rio motor arıza lambası honda pcx arıza kodlarıOpel corsa 1.3 cdti arıza lambasıArabada ikaz ışıkları pejo 301 hararet göstergesi nerede peugeot arıza lambasıToyota ekran işaretleri hyundai getz motor arıza lambası neden yanar ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarMotor ekran resmi check arıza lambası veya

Passat B6 Gösterge Paneli Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır

Hararet Müşürü Arızası Nasıl Anlaşılır fluence motor arıza lambası fluence arıza ışıklarıFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası Ford fiesta anahtar işareti lpg de motor arıza lambası yanıyor .

Yorum yapın