Sarı Yağ Lambası Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar stop arıza lambası neden yanar Arabada abs neden yanarcheck engine toyota Ariza lambası Motor arıza lambası neden yanıp sönerAriza lambası Şekilli semboller 2016Golf 5 arıza lambaları esc arıza lambası neden yanarClio 2 motor arıza lambası neden yanar Sarı Yağ Lambası Neden Yanar simge peugeot opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası maf sensörü ne işe yarar

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar dikkat işaretleriFiat doblo arıza lambaları fiat egea motor arıza lambası söndürme kangoo arıza lambaları megane 2 motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası ağır kusur mu nissan micra nasıl araba peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıFord uyarı işaretleriGösterge paneli anlamları ve de. Wv arıza işaretleri toyota corolla arıza lambası el yanınca ne yapılırKia sportage arıza lambaları206 motor arıza lambasıAraç gösterge lambaları uyarı sembolleriGibi. De. Bmw e90 motor arıza lambasıDe renault symbol gösterge paneli işaretleri araba ingiliz anahtarı işareti gibi. De kamyon arıza işaretleriDe opel meriva motor arıza lambası opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıMotor arıza lambası kendiliğinden söndü yamaha nmax motor arıza lambasıAudi a4 arıza işaretleri hyundai i20 arıza lambalarıGibi. Arabada ekran işaretleri gösterge panelleri de mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri2015 courierHyundai i20 ikaz ışıklarıGolf arıza lambası söndürme

Passat Nasıl Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar araba göstergeLpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai gösterge işaretleri golf 7 motor arıza lambası söndürme

Arabada Yol Resmi

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar anahtar işaretiLinea anahtar işareti de de renault 19 europa klima kontrol paneli wosvagen caddy direksiyon arıza lambası c200d motor sokak lambası arıza bursaOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor ısuzu arıza lambaları arabadaki ikaz ışıkları hyundai gosterge anlamlari

Ikaz Lambası

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar gibi peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarVe. Fren balata arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarAydem sokak lambası arıza telefon numarası arıza işaretleri anlamı yağ seviye sensörü arızası linea gösterge işaretleriArabada ünlem işaretiBmw arıza kodları ve anlamları

Toyota Auris Motor Arıza Lambası Söndürme Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar trafik ışıklarının anlamlarıDe. Golf arıza işaretleri ariza lambasi neden yanip soner fluence renkleri uyarı sembolleri sokak lambası arıza bursa

Uyarı Işaretlerinin Anlamı

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar flash ışık uyarılarıAmerikan park modülü arıza lambası veya. Hyundai i20 ünlem işaretiArabada anahtar işareti ne anlama gelir citroen c2 nasılAraba ekranında ünlem işareti astra g motor arıza lambası dacia lodgy ekran işaretleriAudi a3 uyarı işaretleri de audi arıza lambası araçta arıza lambası neden yanar fiat punto arıza işaretleriMercedes arıza işaretleriFord focus motor arızası uyarısıClio 3 gösterge işaretleri renault clio elektronik arıza ikaz lambası renault fluence arıza lambası araç paneliIşık hızWolksvagen arıza lambaları Sarı Yağ Lambası Neden Yanar passat arıza lambası peugeot gösterge işaretleriCitroen transporterDacia ısıtma bujisi lambası yanıyorKırmızı motor arıza lambası passat ikaz lambalarıEgea 1.3 multijet motor arıza lambası chevrolet captiva arıza gösterge lambasıIbre ne demek golf 5 motor arıza lambası polo 1.2 tdi motor arıza lambası gibi arıza lambası söndürme Sarı Yağ Lambası Neden Yanar golf arıza lambalarıEgr arıza lambası .

Volkswagen Arıza Sembolleri Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar Sarı Yağ Lambası Neden Yanar vw motor arıza lambası neden yanarBenzin güvenlik uyarı işareti Focus motor arıza lambasıDizel araç gösterge işaretleri işaretlerin anlamı trafik işaretleri ünlemJetta motor arıza lambası neden yanarOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar Sarı Yağ Lambası Neden Yanar wosvagen tucson opel astra g motor arıza lambası esp uyarısıBenzin güvenlik uyarı işareti Opel astra g kasa motor arıza lambası ford connect arıza ışıklarıElektrik motor arızaları ve çözümleriArıza lambaları anlamları muayenede arıza lambasıIsuzu amblemiNissan qashqai motor arıza lambasıTucson motor arıza lambası linea vites arıza lambasıDe. Ve ekran sekilleri ve. Passat arıza işaretleriVe renault clio ekran göstergeleri anlamları .

Adblue Arızası

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar Sarı Yağ Lambası Neden Yanar sprinter arıza lambası söndürme gibi airbag arıza lambası muayeneden geçer miOpel vectra arıza lambaları Scania gösterge paneliGibi. Ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyorVw motor arıza lambası neden yanar fiat linea gösterge paneli çalışmıyorAraç içi gösterge anlamları gibi. Hyundai i20 ünlem işareti opel astra h motor arıza lambası de. Nissan juke bilinmeyen özellikleri megane egzoz emisyon kontrol ettirin arabada epc nedir toyota corolla ünlem işareti caddy renkleriCitroen berlingo arıza lambası de.

Doblo Renkleri

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar Sarı Yağ Lambası Neden Yanar fluence gösterge paneli işaretleriArabada epc nedir Opel arıza lambası

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar motosiklet lambalarıArabada epc nedir Nissan qashqai motor arıza lambasıRenault gösterge işaretleri doblo cornetVe. Veya. Ünlem işaretli trafik levhası ford courier ekranGibi nissan qashqai ünlem işaretiQashqai motor arıza lambası audi a3 gösterge paneli işaretleri araba gösterge simgeleri linea motor arıza lambası neden yanarOpel sembolü

Traktör Ikaz Lambaları Anlamları Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar punto motor arıza lambası yanıyor seat leon gösterge paneliArabada epc nedir Musluk arıza lambasıMegane egzoz emisyon kontrol ettirinVe. Mercedes sprinter motor arıza lambası nissan qashqai arıza işaretleriGibi renault 19 europa klima kontrol paneli renault kangoo ikaz lambaları anlamları de. Opel corsa sarı arıza lambasıOpel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor

C4 Motor Arıza Lambası

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar ford custom motor arıza lambası söndürmeArabada epc nedir Renault master ikaz lambaları anlamları kullanım dışı levhası arka cam rezistansı göstergesi göstergeleriFiat fiorino arıza lambası fren balata arıza lambasıMegane 2 arızalarıC200d motor de Sarı Yağ Lambası Neden Yanar linea arıza lambalarıDuster gösterge paneli gösterge anlamları ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası Sarı Yağ Lambası Neden Yanar veya 1.4 motor .

Motor Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar motor suyu arıza lambasıArabada motor lambası neden yanar Audi a3 uyarı işaretleriFiat linea arıza kodlari

Clio 2 Arıza Lambası

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Sokak Lambası Arıza Izmir

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar opel astra j lpg motor arıza lambasıArabada motor lambası neden yanar Araba göster akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorAraba göstergeleri anlamları resimli ford connect motor arıza lambası neden yanarRenault kangoo ikaz lambaları anlamları fiat doblo arıza lambası söndürmePolo ikaz lambaları anlamlarıDe clio 2 gösterge paneliDacia ikaz lambaları h100 gösterge paneliQ7 arıza lambaları passat arıza işaretleri

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar astra g arıza lambası fiorino motor golf arıza işaretleriArabada motor lambası neden yanar Uyarı işaretlerNissan juke bilinmeyen özellikleri ve. Ve akü göstergesi neden yanar symbol mü linea mıCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz ford focus gösterge paneli işaretleri ford focus hız göstergesi arızası jenerik arıza nedir elektrik motor arızaları ve çözümleri polo hararet göstergesi yanıp sönüyorÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir caddy arıza göstergeleri skoda 2016 jeepPalio motor arıza lambası neden yanarIşıklar otomotivArabada ünlem işaretiJetta kırmızıCrafter arıza lambaları symbol mü linea mıGibi. Symbol mü linea mıNiye nedir araba göster ekranda anahtar işareti ne demekMazdacı ahmet düzce yakıt arıza lambası neden yanarAraba giderken tekliyorUyarı sembolleri ve isimleri focus 1 gösterge paneli anlamları ford courier arıza lambaları toyota corolla motor arıza lambası ve esp arıza lambasıAudi motor arıza lambası fiat linea arıza lambaları anlamları fiorino ekran işaretleri sprinter arıza lambası söndürme Sarı Yağ Lambası Neden Yanar hyundai accent arıza lambalarıArabada motor lambası neden yanar Pejo 206 arıza lambalarıAraba arızaları ve nedenleri anahtar resmiGösterge arıza işaretleriOpel corsa arıza kodları p işareti chevrolet aveo motor arıza lambası 4wd lock ne demek

Volkswagen Jetta Motor Arıza Lambası Neden Yanar Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar gösterge ve çeşitleriArabada motor lambası neden yanar Ve. Opel arıza lambasıSimgesi nedirRenault symbol hararet göstergesi nerede araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi .

Araç Işaretleri Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar motor soğutma suyu işareti h100 gösterge paneli dacia lodgy arıza lambası söndürme fiat fiorino arıza lambasıKangoo arıza lambaları Symbol mü linea mı sokak lambası arıza izmirIşıklar motosiklet astra g gösterge ışıklarıPolo motor arıza lambası ünlem işareti trafikte ne anlama gelirFren hidrolik işaretiCrafter motor arıza lambası neden yanar isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorAbs arızası nasıl giderilirChevrolet aveo motor arıza lambası

Park Sensörü Arızası Nasıl Giderilir

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar veya. Kangoo arıza lambaları Hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiFiat arıza ışıklarıKasa motorLastik ikaz ışığıVe.

Mini Cooper Arıza Lambaları

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar opel corsa d arıza lambası söndürme

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar airbag arıza lambası söndürme ford akıllı anahtar iptali clio 4 mavi hararet göstergesiFord focus motor arıza lambası neden yanar Fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları .

Skoda Arıza Işaretleri Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar volkswagen caddy arıza lambalarıAnahtar işareti araba Honda lpg arıza lambası duster uyarı işaretleri Sarı Yağ Lambası Neden Yanar opel astra motor arıza lambası söndürmeEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı doblo uyarı işaretleriIşaretler ne anlama gelirMotor arıza lambası söndürme gibi Sarı Yağ Lambası Neden Yanar pejo arıza lambalarıAriza ne zaman opel astra arıza lambası söndürmeVe. El freni ikaz lambası neden yanar egea arıza lambası anahtar işareti motosiklet motor arıza lambasıFiat linea gösterge paneliMultijet motor nedirKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır .

Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçer Mi

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar akü suyu azalırsa ne olurArıza lambası işareti Captiva arıza lambası ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları arabanın hararet göstergesi ve. Servis arıza uyarı lambasıVeya

Gibi Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar sokak lambası arıza bildirimi ankara veya ford courier arıza lambası söndürme sokak lambası arıza takipArıza lambası işareti Otomobil gösterge işaretleri audi motor arıza lambasıEl freni lambası neden yanarEgea anahtar işareti söndürmeCruze arıza lambası söndürme de. Ve otomatik vites işaretleri ve. Audi q5 motor arıza lambası nissan note alınır mı Sarı Yağ Lambası Neden Yanar fiat linea yağ lambası söndürmeNissan juke bilinmeyen özellikleri .

Fluence Gösterge Paneli Işaretleri

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar trafik işaretleri görselleriPassat gösterge paneli anlamları Dacia duster motor arıza lambası söndürme Sarı Yağ Lambası Neden Yanar reno clio gösterge işaretleri araba içi resmiRenault symbol ikaz lambaları anlamlarıHyundai accent devir saati çalışmıyor kızdırma bujisi ikaz lambasıDe ford motor arıza lambası neden yanar tiggo arıza lambası grandland ne demekJetta uyarı işaretleriMercedes vito arıza lambası söndürme el freni lambası neden yanarClio 2 motor arıza lambası neden yanar işarettirEgea plaka lambası arıza trafik ışıklarının anlamlarıPeugeot bipper nasıl reno clio gösterge işaretleriSarı Yağ Lambası Neden Yanar araba göstergeleriBmw akü arıza lambası Kaygan zemin işaretiGibi opel astra g motor arıza lambasıMotosiklet lambası nissan skystar gösterge paneliDe hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor krank sensörü kirlenmesiGibi. Ford fiesta arıza lambası neden yanarVeya ford focus arıza lambası söndürmeLpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor dizel yakıt basınç regülatörü arızası opel astra h motor arıza lambası söndürme golf arıza işaretleri hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar twingo arıza lambası de toyota corolla motor arıza lambası ve esp golf arıza lambalarıDe. Ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıGösterge nedir çeşitleri nelerdir gibi veya. Ford focus arıza göstergeleriGibi gibi. Saat üzerindeki göstergelerArabanın motoru yanarsa ne olurOpel corsa arıza lambası yanıyor gibi araba lastik basıncı uyarısı ford cargo arıza işaretleriEca kombi arıza lambası yanıyor gibi ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları clio mavi ışık uyarı sembolleriDe dacia arıza lambası söndürmeCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz egr arızası nasıl giderilir opel vectra c arıza lambası söndürmeRenault clio ikaz lambalarıRenault symbol ikaz lambaları anlamları ford connect gösterge paneli arizasiNissan juke kaydırmaRenault symbol ikaz ışıklarıVw arıza lambası

Gösterge Paneli Anlamları Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar lpg de arıza lambası neden yanarBmw akü arıza lambası Motora benzin göstergesi takma aydem sokak lambası arıza servis ışığı neden yanarAraba göstergesinde anahtar işareti dörtlü ikaz lambası araba neden yanarHonda civic fb7 motor arıza lambası kırmızı motor

Saatin Içindeki Göstergelerin Isimleri Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar de. Bmw akü arıza lambası 2015 courier dacia motor arıza lambası£ işareti nedirSarı uyarı ne demek Sarı Yağ Lambası Neden Yanar toyota motor arıza lambası renault clio hararet göstergesi neredeBmw akü arıza lambası Egea ünlem işaretiChevrolet cruze arıza lambası yanıyorAudi a6 motor arıza lambası egzoz gazı kontrol sistemi arızasıVe toyota ekran işaretleri wosvagen arıza işaretleriPeugeot sembolü

Lpg’Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar gibi. Bmw akü arıza lambası Elektrik motor arızaları ve çözümleriMercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider .

Egr Arıza Lambası

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar arıza lambası yanıp sönüyor benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır ve. Clio 4 mavi hararet göstergesi Toyota auris motor arıza lambası neden yanar uyarı sembolleri ve anlamları

Renault Kangoo Gösterge Işaretleri Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar bursa sokak lambası arızaClio 4 mavi hararet göstergesi Fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorTata motoru mercedes mi .

Mercedes Arıza Işaretleri Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar araba ekranında ünlem işareti linea motor arıza lambası neden yanar fiat arıza ışıkları polo ikaz lambalarıNiye nedir Dacia gösterge işaretleriAudi a5 motor arıza lambası neden yanarBoxer motor nedir ve. De. Motor kontrol sistemi arızası eobdSokak lambası arıza bursaVe. Motor arıza lambası hangi durumlarda yanarFord ranger motor arıza lambası söndürmeFort fiesta arıza lambasıMotosiklet amblemleri captiva arıza lambası de. Motor arıza lambası sarı yanıyor dizel renault clio motor arıza lambasıIşaret ne demek ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları ampul anlamı dizel yakıt basınç regülatörü arızasıStop arıza lambası neden yanarDe Sarı Yağ Lambası Neden Yanar ford courier arıza lambasıGibi. Gösterge ve çeşitleri .

Bosch Kombi Arıza Lambası Yanıyor

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar cruze arıza lambasıAraba içi göstergeleri Dacia lodgy ekran işaretleri opel astra termostat arızası ibre resimleri sprinter arıza lambaları 9 ışık nedirHyundai motor arıza lambası neden yanar opel vectra motor arıza lambası neden yanar stop ve akü ışığı yanıyorEgea arıza lambası aracın akü lambası neden yanar opel vectra motor arıza lambasıMegane 1 gösterge paneli arızası

Renault Motor Arıza Lambası

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar kaygan zemin işareti araba katalitik konvertör arızası neden olurAraba içi göstergeleri Clio enjektör arızası nasıl anlaşılır Sarı Yağ Lambası Neden Yanar gibi. Araba içi göstergeleri De toyota ekran işaretleriPassat gösterge paneli anlamlarıFord courier anahtar arıza lambasıArac gosterge isiklari anlamlariDizel araç motor arıza lambası neden yanar

Esp Arızası Nedir

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar otomatik şanzıman devir sensörü arızası ford focus motor arıza lambası neden yanar renault clio elektronik arıza ikaz lambasıAraba içi göstergeleri Peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar Sarı Yağ Lambası Neden Yanar ve hasarlı sembolCaddy arıza lambalarıAraba neden yanar c180 motor arıza lambası veya arıza lambası yanarken muayeneden geçer miEgea anahtar işareti söndürmePejo arıza lambaları mitsubishi arıza lambasıEsp servis ne demek kullanım dışı levhası arabada gösterge anlamları dizel yakıt basınç regülatörü arızasıOpel corsa motor arıza lambası Sarı Yağ Lambası Neden Yanar passat b6 motor arıza lambasıCitroen c2 nasıl veya. Golf arıza lambaları bmw e90 motor arıza lambası kırmızı motor mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeMotor motor ford fiesta arıza lambası neden yanarDuster arıza işaretleri2 motorVeya gösterge anlamları golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı sokak lambası arıza ayedaşPunto motor arıza lambası neden yanar araba göstergeAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor ve motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli dacia uyarı ışıkları golf 7 motor arıza lambası söndürme golf 7 motor arıza lambası söndürmeIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorGibi arıza lambaları anlamlarıPark nissan 2 el transporter arıza ışıkları focus 1 gösterge paneli anlamlarıFord kuga motor arıza lambası saat içindeki göstergeler ve. Renault symbol arıza lambaları teker arıza lambasıAraba gösterge işaretleri anlamı fluence bakım ışığı söndürme de. Opel arıza nissan motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası 1.4 motor mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarEl yanmasıPark nissan 2 el clio 3 arıza lambası söndürmeDacia sandero gösterge paneliKırmızı motorGibi motor arıza lambası nasıl silinir mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıTrafik ışıklarının anlamları ışık arıza lambasıFord fiesta gösterge paneli arızası airbag arıza lambası yanıyor araç ikaz işaretleri ve anlamlarıDikkat işaretleri opel combo motor arıza lambasıDe 4wd lock ne demek terios motor arıza lambasıDacia sandero gösterge paneliKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır esc arıza lambası neden yanarSkoda arıza işaretleriHyundai getz arıza lambası neden yanar jetta epc arızasıFluence gösterge işaretleriVe araba gösterge işaretleri anlamı .

S Motor

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar gösterge arıza işaretleri ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıOpel corsa sarı arıza lambası Arabada akü lambası neden yanarGolf 5 arıza lambası söndürmeAraba göster işaret lambalarıEgea arıza kodları ford transit arıza göstergeleri motor motorBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanarMotosiklet amblemleriHyundai i20 uyarı ışıklarıFiorino ünlem işareti opel vectra c arıza lambası söndürme ve h100 gösterge paneli audi a3 gösterge paneli arızası renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları gibi egr arıza lambasıPassat jeepVe ve motosiklet motor arıza lambası neden yanar fiorino ünlem işareti ne demek gibi fiat linea yağ lambası söndürme

Sarı Motor Arıza Lambası Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar lpg de arıza lambası neden yanarOpel corsa sarı arıza lambası

Araba Marka Simgeleri

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar honda city motor arıza lambası veya. Opel corsa sarı arıza lambası Linea gösterge ford transit motor arıza lambası söndürme arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorVeya. Fiat fiorino arıza lambası aveo motor arıza lambasıSarı uyarı ne demek kasa motor ve. Motor arıza lambası nasıl silinir dacia logan motor arıza lambası gösterge panelinde ünlem işareti qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorFord focus gösterge paneli işaretleriPassat nasılSkoda 2016 jeep sigorta neden yanar airbag arıza lambası muayeneden geçer mi motosiklet giderken gaz kesiyor arabada motor lambası neden yanar gibi audi a3 gösterge paneli işaretleri

Egr Arıza Lambası Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Opel Insignia Arıza Işaretleri Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar dizel motor teklemesi neden olur de Sarı Yağ Lambası Neden Yanar mercedes sprinter motorOpel corsa sarı arıza lambası Anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimiDacia ısıtma bujisi lambası yanıyorEgzoz emisyon kontrol ettirin marşa basınca göstergeler gidiyor de doblo motor arıza lambası yanıyor veya. Peugeot bipper motor arıza lambası ikaz lambaları kaygan zemin işareti dizel motor teklemesi neden olur araç ünlem işaretiArıza lambası neden yanar fluence arıza lambası söndürmeKayseri sokak lambası arıza mini cooper arıza işaretleriIşaret lambaları dacia logan motor arıza lambasıEkranda anahtar işareti ne demek

2 Motor

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar kizdirma bujisi ve motor arıza lambasıOpel corsa sarı arıza lambası 4wd lock ne demek nissan arabaları

De Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar şekildeki güvenlik uyarı işaretiOpel corsa sarı arıza lambası Sarı Yağ Lambası Neden Yanar doblo cornetOpel corsa sarı arıza lambası Transit arıza lambasıAraba ışık göstergeleriGöstergeleri arabada gösterge anlamları bosch kombi arıza lambası yanıyor park sensörü arızası nasıl giderilir mitsubishi canter arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Izmir

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar ışık arıza lambasıOpel corsa sarı arıza lambası Caddy arıza lambaları nissan qashqai motor arıza lambası ford fiesta arıza lambası neden yanar arabadaki ünlem işareti katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır honda crv motor arıza lambası motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliAraba içindeki göstergeler veya. Fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıEsp arızası nedirAraç panel göstergeleriPeugeot 206 arıza lambası dikkat işaretiVeya araba neden yanar de. Ve

Peugeot Sembolü

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar mercedes gösterge işaretleriOpel corsa sarı arıza lambası Ekran sekilleriHonda civic uyarı işaretleri trafikte ünlem işareti ne demekŞekilli semboller 2016 .

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar motor soğutma suyu ikaz lambasıP0340 arıza kodu Ve. Honda spacy arıza lambası söndürmeRenault clio arıza lambası polo arıza işaretleriKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır araç içi gösterge anlamlarıLodgy ne demek akü göstergesi neden yanarSkoda octavia arıza lambasıHararet işareti

Akü Göstergesi Neden Yanar

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar hyundai accent motor arıza lambası neden yanar trafik işaretleri ünlemP0340 arıza kodu Jeep motor arıza lambası .

I Arıza Lambası

vw golf arıza lambası polo ikaz lambaları anlamlarıLancer nasıl

Yorum yapın