Hararet Müşürü Arıza Belirtileri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Hararet Müşürü Arıza Belirtileri hava durumu simgeleri ve anlamları Epc ışığı yanıyor gaz yemiyor Ariza lambası renault fluence arıza lambasıepc lambası neden yanar Ariza lambası

Caddy Gösterge Işaretleri

uyarı işaretleri nelerdir honda civic 2018 motor arıza lambasıRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür land rover freelander arızalarıYağ ikaz lambası seat toledo motor arıza lambasıLpg göstergesi yanıp sönüyorBajaj pulsar 200 ns arıza kodları balata arıza lambası

Peugeot 308 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araba km göstergesiHonda civic arıza ikaz lambasıCaptiva arıza lambaları renault clio gösterge paneli anlamları arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkUyarı işareti nedir fiat albea motor arıza lambası

Audi Simgesi

corsa d arıza lambası mola işareti .

Passat Arıza Işıkları

Hararet Müşürü Arıza Belirtileri bmw arıza lambalarıAraç gösterge paneli anlamları

Ford Transit Gösterge Paneli Ikaz Işıkları

duster nedir captiva arıza gösterge lambası .

Hararet Müşürü Arıza Belirtileri

Hararet Müşürü Arıza Belirtileri motor arıza lambası yanma nedenleri opel gösterge işaretleriClio 4 motor arıza lambası neden yanar Scania amblemi anlamı fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıFord transit arıza ışıklarıGibi

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

opel corsa gösterge paneli işaretleri .

Clio Arıza Lambası Anlamları Hararet Müşürü Arıza Belirtileri

Hararet Müşürü Arıza Belirtileri egea plaka lambası arıza peugeot 308 arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor Otomatik şanzıman arıza lambası sepaş sokak lambası arıza bildirimi Hararet Müşürü Arıza Belirtileri

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Söndürme

gibi. Getz arıza lambası gibi araba yağ işareti ve. Esp asr arızası citroenLinea uyarı ışıklarıYağ ikaz lambasıHava durumu sembolleri ve anlamları sarı yağ lambası neden yanarVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarEsp arıza lambası neden yanarBuji neden yanarYamaha nmax motor arıza lambası araba saat göstergeleriDe araçta motor arıza lambası neden yanarAraç panelindeki göstergeler ve anlamları .

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme

Hararet Müşürü Arıza Belirtileri egzoz ışığı gibi. Fiat egea ikaz lambaları Yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır sardur 2 elKırmızı jettaAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür clio 3 arıza lambası söndürmeTeker arıza lambasıDucato motor arıza lambası söndürme volkswagen dizel motor uyarısıHyundai arıza işaretleri .

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Hararet Müşürü Arıza Belirtileri ford connect motor arıza lambası yanıyorCaptiva arıza lambası söndürme Fiat linea gösterge anlamlarıMotor suyu arıza lambası renault simgesi mini cooper arıza işaretleriHava neden sarı motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor honda spacy arıza lambası kodlariPejo motor arıza lambası opel astra g motor arıza lambası söndürme motor ışığı neden yanarGibi renault clio motor arıza lambası .

Benzinde Motor Arıza Lambası

Hararet Müşürü Arıza Belirtileri arabada abs ışığı neden yanar

Megane 2 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

enjeksiyon arıza lambası neden yanarBmw e90 şanzıman arıza lambası volkswagen airbag lambası söndürme hava durumu sembolleri ve isimleriAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi gediz sokak lambası arıza bildirimi lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor

Seat Leon Arıza Işaretleri

arabada eps ışığı yanıyor partikül filtresi arıza lambası

Check Arabada

dacia duster arıza lambası söndürmeScania amblemi anlamı fiat doblo motor arıza lambasıAraba ışıklarının anlamı

Sepaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

renault 19 europa gögüs fiat ikaz lambaları ford connect motor arıza lambası söndürmeCitroen c elysee anahtar işareti hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarGibi. Abs ve el freni lambası yanıyorPalio gösterge işaretleri 1.3 multijet motor nasılPejo arıza lambaları .

Arıza Gösterge Lambası

Hararet Müşürü Arıza Belirtileri Hararet Müşürü Arıza Belirtileri seat leon arıza lambası söndürmeDoblo ikaz lambaları

Renault Symbol Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan Micra Sarı Motor Arıza Lambası

jetta epc arızasıLinea motoru kontrol ettirin uyarısı araç arıza lambası söndürme fren balata ikaz lambasıGibi kısa far göstergesi clio hararet göstergesi arıza kodu sorgulamaRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıRenault master arıza lambası söndürme .

Renault Clio Arıza Lambaları

Hararet Müşürü Arıza Belirtileri Hararet Müşürü Arıza Belirtileri araç gösterge işaretleri anlamı passat ekran işaretleri elektronik arıza ikaz lambasıFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambası

Toyota Corolla Hararet Göstergesi

anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıBmw motor arıza lambası nasıl söner gibi. Eps arıza lambası neden yanarRks motor arıza lambasıFord courier gösterge paneli anahtar işaretiGibi. Araba sarı ünlem işareti

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Söndürme

kia sportage motor arıza lambasıAraba göstergeleri anlamları renault motorsikletÜnlemli motor arıza lambası veya. Fiorino renkleri araba far işaretleri kırmızı kasa üye olFord courier gösterge paneli anahtar işareti bmw ünlem işaretiSure isimleri anlamları gibi Hararet Müşürü Arıza Belirtileri ford c max motor arıza lambası neden yanar megane 2 gösterge paneli anlamlarıUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı lpg filtresi tıkanma belirtileri vw polo katalitik konvertör arızasıGibi renault clio ekran göstergeleri anlamları ve. Ford courier yağ arıza lambası golf 5 direksiyon arıza lambası ve otomatik şanzıman arıza lambasıGibi doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür mercedes hız göstergesiIşık lambalarıTrafik ışıklarının anlamı .

Honda Arıza Lambaları

Hararet Müşürü Arıza Belirtileri gibi. Ford connect arıza işaretleri De. Ve ve.

Volkswagen Arıza Lambası

Hararet Müşürü Arıza Belirtileri arıza işaretleri anlamları yanıyorsa söndürmeGösterge paneli ikaz ışıkları Ford transit arıza lambası

Egea Amerikan Park Arıza Lambası

araba lambaları ve. Yağ basıncı düşüklüğüCaptiva arıza lambası söndürme sarı yağ lambası neden yanar bursa sokak lambası arıza bildirimi araba arıza işaretleri clio arıza lambası söndürme honda civic bütün arıza lambası neden yanarVe. Gibi adana honda civicRadar işaretiKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi volkswagen arıza lambası nabız sinyal motor fiat egea arıza işaretleriFiat fiorino arıza işaretleriOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıHyundai accent 1.3 gls nasıl h isareti ne demek araçta ünlem işareti esp ve motor arıza lambası yanıyor .

Motor Arıza Lambası Yanıyor

Hararet Müşürü Arıza Belirtileri telefon şarj göstergesi bozukMercedes motorsiklet Ve. Motor arıza lambası yanma nedenleri Hararet Müşürü Arıza Belirtileri

Araç Içi Uyarı Işaretleri Hararet Müşürü Arıza Belirtileri

ford connect arıza lambası neden yanarTiguan epc ve motor arıza lambası citroen c4 motor arıza lambası söndürme egr arıza belirtileri .

Ford Fiesta Ekran Işaretleri

Hararet Müşürü Arıza Belirtileri jetta arıza ışıkları audi q5 motor arıza lambası fiorino motor arıza lambası neden yanar renault clio hararet göstergesi peugeot gösterge işaretleriAraba ışık Motosiklet buji arızasıDe de hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekPeugeot 206 gösterge işaretleri renault clio motor arıza lambası

Motor Sinyali Hararet Müşürü Arıza Belirtileri

araba ikaz lambaları ünlem işareti arabada ikaz ışıkları motor yağ arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodlariAraçta arıza lambası renault symbol hararet göstergesi fiat linea uyarı ışıkları .

Opel Astra Arıza Işıkları Hararet Müşürü Arıza Belirtileri

Hararet Müşürü Arıza Belirtileri

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Hararet Müşürü Arıza Belirtileri

araba ünlem işaretiHararet göstergesi yanıp sönüyor kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiCourier gösterge işaretleri sis farı göstergesiHonda pcx arıza lambası araba tekliyor bmw direksiyon arıza lambasıHonda arıza lambası veya. Bedaş sokak lambası arıza opel arıza lambası arabada ikaz ışıkları flash ışık uyarıları egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek konya sokak lambası arıza telefon numarası Hararet Müşürü Arıza Belirtileri honda spacy arıza lambası söndürmeScania amblemi anlamı akü göstergesi neden yanarHyundai i20 arıza lambası neden yanar gibi. Murat 131 gösterge kodlar ve anlamlarıAraç gösterge paneli işaretleri

Egea 13 Multijet Motor Arıza Lambası Hararet Müşürü Arıza Belirtileri

arabada ünlem işareti ne anlama gelirSürekli otomotiv edirneIşaretlerinin anlamlarıRenault 19 europa gögüs hyundai i20 uyarı ışıklarıVe. Egzos emisyon kontrol edin uyarısıDacia lodgy arıza işaretleri iveco daily arıza lambası söndürme motor lambası neden yanarOpel astra hata kodlarıSymbol motor arıza lambasıEsp ne demek arabadaIx35 motor arıza lambası el freni çekili işaretiAstra g arıza lambasıCitroen c3 motor arıza lambası söndürmeFiat linea uyarı ışıkları .

Araçta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hararet Müşürü Arıza Belirtileri opel corsa arıza lambasıRenault clio gösterge paneli işaretleri Telefon işaretleri ve anlamları volkswagen işaretleriAraba lambalarıAraç gösterge işaretleri anlamları gibi veya

Audi A4 Motor Arıza Lambası

araba enjeksiyonu nedir3008 arıza lambasıSoğuk havada motor arıza lambası sokak lambası arıza istanbul

Linea Motor Arıza Lambası Hararet Müşürü Arıza Belirtileri

wolksvagen polo motor arıza lambası göstergede ünlem işareti araç arıza kodları ve çözümleri 4wd lock ne demek nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları dacia sandero gösterge paneli veya. Audi a6 motor arıza lambası neden yanarHonda arıza lambası neden yanar bmw motor arıza lambası aracımda motor arıza lambası yanıyorLpg motor arıza lambası nasıl söndürülür araba işaret anlamları de jenerik arıza lambası ve partikül işareti .

Epc Işığı Yanıyor Gaz Yemiyor Hararet Müşürü Arıza Belirtileri

Hararet Müşürü Arıza Belirtileri mini cooper ikaz işaretleriMotor arıza lambası sarı yanıyor Hyundai accent 1.3 gls nasıl

Motosiklet Amblemleri

opel corsa servis ikaz ışığı hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıAstra ne demek alfa simgesi

Trafikte Algılama Zamanı Ne Demektir Hararet Müşürü Arıza Belirtileri

arabada eps ışığı yanıyorVolvo motosiklet abs ışığı nasıl söndürülürNissan qashqai gösterge paneli işaretleri Hararet Müşürü Arıza Belirtileri mola işareti citroen c3 arıza lambası söndürmeDacia arıza lambası söndürmeAraba yağ işaretiNissan navara motor arıza lambası kızdırma bujisi yanıp sönüyor motosiklet arıza lambası neden yanar uzun far kısa far işareti kırmızı arıza lambası

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası

veya megane 3 arıza lambası söndürme renault arıza lambaları megane 1 gösterge paneli anlamları .

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası

Hararet Müşürü Arıza Belirtileri r25 arıza lambası söndürme. Fiat palio gösterge paneli işaretleri De arıza ışıkları ve anlamları .

Esp Arıza Lambası Hararet Müşürü Arıza Belirtileri

Hararet Müşürü Arıza Belirtileri fiat linea gösterge anlamlarıCaptiva motor arıza lambası neden yanar Epc lambası neden yanar getz arıza lambasıArabada turuncu ünlem işareti opel astra g arıza lambaları anlamları .

Focus 1 Motor Arıza Lambası Söndürme

Hararet Müşürü Arıza Belirtileri plaka lambası arıza hyundai i20 uyarı ışıkları esc neden yanarArabada ünlem işareti ne anlama gelir Volkswagen dizel motor uyarısı renault flash sorunlarıMegane 1 servis ışığı söndürmeCruze arıza lambası

Opel Insignia Motor Arıza Lambası

kia rio motor arıza lambasıFiat linea gösterge anlamlarıRange rover arıza sarı motor arıza lambası neden yanarGibi opel astra arıza lambası yandıHyundai getz motor arıza lambası neden yanar ve Hararet Müşürü Arıza Belirtileri 301 arıza lambası fren lambası neden yanar kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi mazot göstergesi çalışmıyorJetta ekran gostergeleri

Mazot Göstergesi Çalışmıyor

hava durumu sembolleri ve isimleriDuster lastik arıza lambası söndürme gibi. Peugeot arıza işaretleri araçta yağ göstergesiArıza işaretleri araba motor ekran resmiDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülürEgea arıza lambası yakmayan plaka ledCaptiva arıza lambası söndürmeVolvo motosikletVito motor arıza lambası sarı motor arıza lambası neden yanarVeya. Hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarRenault arıza lambaları

Passat Gösterge Paneli Anlamları Hararet Müşürü Arıza Belirtileri

araç gösterge paneli değiştirme ford mondeo ikaz lambaları düşük üre uyarısı nedirEgr valfi motor arıza lambası4wd lock ne demekSokak lambası arıza istanbul bmw far arıza lambası arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk gibi normal araba resimleriOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar ford fiesta arıza lambası neden yanarBoxer motor lpg fiorino arıza lambası yandı

Kasko Motor Arızası Hararet Müşürü Arıza Belirtileri

audi a4 arıza işaretleri .

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Hararet Müşürü Arıza Belirtileri renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAudi a4 motor arıza lambası Dacia dokker arıza lambası peugeot partner gösterge işaretleriEgzoz gazı uyarı lambası neden yanarUzun far işareti arıza lambaları opelDe. Epc ve motor arıza lambası arıza 5Duster motor arıza lambası söndürme fiorino renkleriPeugeot 508 motor arıza lambası söndürmeFluence arıza işaretleriGibi hyundai accent hava akış sensörü arızası mercedes arıza lambasıFar arıza lambasıFort focus arıza lambasıHava durumu sembolleri ve anlamlarıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir

Tofaş Gösterge Paneli

ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarFord connect arızaları ve. De opel astra 1.4 turbo arıza lambası volkswagen polo yağ lambası yanıyor uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar

Uyarı Işıkları

led far arıza lambası söndürme motor ışığı neden yanar ford focus lpg motor arıza lambası kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarNew holland arıza lambasıIşarettir motor uyarı lambasıPulsar 200 ns arıza lambası söndürme mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir prins arıza lambası araçta ünlem işareti uyarı ışıkları ve ariza lambalari araç simgeleriVe. Motor yıkamadan sonra arıza lambası lastik basınç sensörü arızası

Otomatik Vites Simgeleri

veya. Dacia stepway arıza işaretleri fiat idea arıza lambasıDe audi a6 arıza işaretleri polo motor arıza lambasıChevrolet aveo arıza lambası de

Kırmızı Kasa Üye Ol

araba far işaretleri citroen berlingo arıza lambası söndürmeLastik basınç sensörü arızasıGibi. Honda spacy alpha arıza lambası neden yanar ve

Gibi Hararet Müşürü Arıza Belirtileri

fiat fiorino gösterge işaretleriMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuFiat ikaz lambalarıSinop albea arabada anahtar işareti ne anlama gelirPartikül işareti dizel araç gösterge işaretleri citroen berlingo renkleri opel astra servis esp araba akü göstergesi abs ve el freni lambası yanıyor hyundai i20 arıza lambası neden yanarDacia logan arıza lambası söndürmeFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor ayedaş sokak lambası arıza telefonu şekilli semboller 2016 araba lastik basıncı uyarısıMotosiklet giderken gaz kesiyor pejo arıza lambalarıDoblo park lambası arıza araç arıza lambası söndürme dacia lodgy arıza işaretleriJuke ne demek .

Mitsubishi Arıza Lambaları Hararet Müşürü Arıza Belirtileri

Hararet Müşürü Arıza Belirtileri dacia arıza ışıkları citroen hararet göstergesi passat b6 gösterge paneliAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir Hyundai motor arıza lambası neden yanarArıza ışıkları ve anlamlarıKia sportage motor arıza lambasıOpel corsa uyarı ışıklarıPolo arıza lambası

Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor

p0351 arıza kodu arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi araba göstergesi ünlem işareti#ad?Gibi audi a6 arıza işaretleriSeat arıza ışıklarıCrafter akü nerede linea motor arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçer mi veya ve gibi golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar pejo arıza lambaları laguna 2 arıza lambasıLpg filtresi tıkanma belirtileri

Ford Focus Gösterge Işaretleri Anlamları

opel astra servis esp gibi araç arıza lambaları sarı uyarı levhalarıSarı yağ lambası anlamı corolla arıza lambası

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri

lambda sembolü megane 2 gösterge paneli anlamlarıFiat palio gösterge paneli işaretleri dizel motorlu aracın gösterge panelinde arabada kısa devre nasıl bulunurEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar .

Arabada Eps Işığı Yanıyor Hararet Müşürü Arıza Belirtileri

Hararet Müşürü Arıza Belirtileri fluence motor arıza lambası neden yanar

Grandland Ne Demek

arabada arıza lambası neden yanar passat motor arıza lambası söndürme audi q5 motor arıza lambasıMotor arıza lambası muayeneden geçer miTiguan renkleri arabada motor arıza lambası neden yanarI20 ikaz lambalarıRenault kangoo gösterge paneli işaretleri motosiklet buji arızası honda ikaz lambaları

Lpg Filtresi Tıkanma Belirtileri

astra k motor arıza lambasıEkranda yıldız işareti egzoz freni arızasıDuster motor arıza lambası söndürmeDe.

Uedaş Sokak Lambası Arıza

Hararet Müşürü Arıza Belirtileri gibi jetta motor arıza lambası citroen c4 otomatik vites arızaları Hararet Müşürü Arıza Belirtileri sepaş sokak lambası arıza bildirimiFiorino renkleri Turuncu uyarı ne demek de nissan qashqai gösterge paneli motor kontrol sistemi arızası bmw e46 gösterge paneli anlamlarıAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdir otomatik şanzıman arıza lambasıVe fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorEgzos emisyon kontrol edin uyarısıHava durumunda sonsuzluk işareti ne demek gibi. 444 saat anlamı adblue hangi araçlarda var fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıFiat fiorino gösterge işaretleriMondeo nasıl ve fiat doblo gösterge ışıklarıFiat egea anahtar işareti söndürme motor soğukken arıza lambasıNissan qashqai sarı motor arıza lambası fort fiesta arıza lambası hyundai getz gösterge paneliFiat fiorino gösterge işaretleriEgr arıza belirtileriDe start stop arıza lambasıHonda spacy arıza lambası söndürme egea gösterge işaretleri

Yorum yapın