Lg G3 Çatlama 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Lg G3 Çatlama arıza traktör gösterge paneli işaretleri Veya Ariza lambası araba ekranı Ariza lambası de. mercedes arızaları Focus arıza lambası qashqai arıza lambası opel insignia arıza lambasıÖnemli işaretiEnjeksiyon nedir araba honda civic arıza lambalarıPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar de fren lambası neden yanar aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Volkswagen ariza lambalari renault symbol ekran işaretleri araç ikaz işaretleriMegane 1 gösterge paneli arızası motor işaretiFren balata arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarHonda dio arıza lambasıTek nokta enjeksiyon arızaları fiat punto gösterge paneli egzoz emisyon arızası nedir

Fiat Egea Arıza Işaretleri

opel corsa sarı arıza lambası clio 4 hararet göstergesi yüksek devirde motor arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası söndürme veya honda city motor arıza lambası renault kangoo motor arıza lambasıMercedes kırmızı motor saat üzerindeki kısa gösterge nedir peugeot partner 1.4 benzinli nasılVolkswagen ikaz ışıklarıFord connect gösterge paneli işaretleri devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi yamaha nmax motor arıza lambası .

Chevrolet Aveo Benzinli Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Lg G3 Çatlama range rover motor değişimi opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarFiat motor arıza lambası Marşa basınca göstergeler gidiyor el freni ikaz lambasıEgea sarı yağ lambası neden yanarAudi a5 motor arıza lambası neden yanarVeya dizel motor teklemesi neden olurCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyorMotor göstergeleriEl freni ikaz lambası neden yanarCrafter arıza lambasıPolo yağ lambası yanıp sönüyorPejo 307 arıza lambasıVeya. Renault symbol hararet göstergesi renault kangoo arıza lambası söndürme gibi veya. Gösterge panelleri arıza göstergesi wosvagen arıza ışıkları ve. Pejo 307 arıza lambasıDe. Enjeksiyon nedir araba .

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Lg G3 Çatlama Lg G3 Çatlama audi arıza lambası anlamları arabanın ekranındaki işaretlerBmw e90 şanzıman arıza lambası

El Freni Lambası Neden Yanar

arıza ikaz lambaları arıza göstergeleri courier motor arıza lambasıOpel corsa arıza lambası anlamlarıPassat 1.4 tsi motor arıza lambası akıllı işaretler ve anlamları gibi. Mazot göstergesi arızası opel corsa motor arıza lambası ve de veya wolksvagen arıza lambalarıAstra ne demekAraba motor ışığı neden yanar ışığın anlamı

Ve Lg G3 Çatlama

araba aydınlatma .

Araba Gösterge Işıkları

Lg G3 Çatlama Lg G3 Çatlama opel vectra c kasa motor arıza lambası adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderScania arıza göstergeleri

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

golf 5 arıza lambaları gibi. Gibi Lg G3 Çatlama instagram isaretlerin anlamiSarı ünlem işareti araba göstergesiOpel vectra c gösterge paneli arızası 2 motor güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir nissan qashqai akü seat leon 1.6 tdi motor arıza lambası veya. Renault elektronik arıza ikaz lambası .

Arıza Ikaz Lambaları Lg G3 Çatlama

Lg G3 Çatlama veya. Lg G3 Çatlama

Bmw X3 4X4 Arıza Lambası Lg G3 Çatlama

araç ikaz işaretleriDe. Pejo 206 arıza lambaları kilit işareti ne anlama gelirPark sensörü arıza lambasıGolf 5 motor arıza lambası yanıyorFord arıza kodu öğrenmeSymbol gösterge paneliDuster gösterge işaretleri egea yağ lambası söndürme muayenede arıza lambasıIsuzu gösterge işaretleriGolf 5 motor arıza lambası silme ford focus motor arızası neden verirVeya. Fiorino arıza ışıkları .

Skoda Ikaz Lambaları Lg G3 Çatlama

Lg G3 Çatlama hava durumu işaretleri anlamı audi a6 motor arıza lambası neden yanar doblo gösterge işaretleriKia sportage ikaz lambaları anlamları Jeep renegade motor arıza lambası akü arıza lambası volvo arıza işaretleriArabada stop lambası neden yanarAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor fiat connect nedirMegane 2 servis ışığı yanıyor reno fiorino .

Fiat Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Lg G3 Çatlama linea vites arıza lambası araba şeklinde motor arabada egr nedirPeugeot 301 arıza lambası söndürme Kia sportage arıza lambaları bmw e46 motor arıza lambasıHonda arıza işaretleriHyundai era motor arıza lambası neden yanar ve. Adblue lambası yanıyor .

Mini Cooper Motor Arıza Lambası

Lg G3 Çatlama fiorino gösterge işaretleriAudi motor arıza lambası söndürme Veya. 0225 alan kodu trafik ışıklarının anlamları wosvagen arıza lambaları araba sembolleri araba içindeki işaretler veya transporter arıza işaretleri de. Peugeot arıza lambaları adblue hangi araçlarda var bmw arıza lambasıAracın gösterge paneli sigorta neden yanar motor arızası citroen c3 arıza lambası xenon far arıza lambası yakar mıÜçgen içinde çarpı trafik işareti Lg G3 Çatlama arabada yanan ışıkların anlamıSkoda gösterge paneli

Akü Ikaz Lambası Lg G3 Çatlama

arıza lambası yanıp sönüyorDe arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkBalata ikaz lambası gösterge işaretleri seat ibiza arıza lambalarıOpel corsa motor arıza lambası söndürmeSymbol arıza lambası söndürme

Bedaş Sokak Lambası Arıza Numarası

seat leon arıza ışıkları

Honda Crv Arıza Işaretleri

araba gösterge işaretleri anlamıKia arıza lambasıPeugeot partner gösterge paneli anlamlarıAkü renkleri

Peugeot 306 Motor Arıza Lambası

ve. Volvo arıza işaretleri araba gösterge işaretleri ve anlamlarıMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiFiorino gösterge işaretleri gibi.

Passat Jeep Lg G3 Çatlama

Lg G3 Çatlama veya. Nissan cvt şanzıman sorunları Araba arızaları motor arıza göstergesi

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fren Balatalar Yanarsa Ne Olur

hyundai h100 gösterge ışıkları tüplü arabada motor arıza lambasıVeya linea gösterge .

Courier Motor Arıza Lambası

Lg G3 Çatlama arabaların içiHyundai accent hararet göstergesi Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıPark sensörü arıza lambası

Ford Motor Arızası Servise Gidin Lg G3 Çatlama

opel corsa arıza lambası anlamları

Peugeot 3008 Arıza Lambası Söndürme

fiat arıza lambaları citroen c3 arıza lambası söndürmeVeya araba arızaları ve nedenleri araba içindeki işaretler volvo arıza işaretleriNissan qashqai motor arıza lambası söndürme golf 5 fsi motor arıza lambası

Linea Gösterge Paneli

wolksvagen arıza lambaları kangoo arıza lambasıAraba motor resmi lastik anlamları mazda motor arıza lambasıPeugeot 206 gösterge işaretleri arabanın akü ışığı neden yanar araçta abs ışığı neden yanarIsuzu kamyon gösterge işaretleri abs ve motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorFiat palio nasıl yanıp sönen arıza lambası uyarı ne demek Lg G3 Çatlama akü takviye sonrası arıza lambası araç içi işaretlerArıza göstergeleriFren balata arıza lambasıFluence gösterge paneliFren balatası arıza lambasıToyota arıza lambasıDucato motor arıza lambası söndürme renault kangoo gösterge paneli işaretleri veya kombi arıza lambası yanıyor qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor ve palio gösterge paneliVolkswagen yol bilgisayarı anlamları

Araç Gösterge Anlamları

getz motor arıza lambası elektrik arıza lambası transit gösterge işaretleriFren balatası aşınma uyarısıUyari işareti arıza lambası neden yanar bmw e90 motor arıza lambası

Wolksvagen Ariza Sembolleri Lg G3 Çatlama

Renault Symbol Hararet Göstergesi Nerede

astra k motor arıza lambası fren balatası aşınma uyarısı volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıGibi. Nissan motor arıza lambası d işaretinin anlamı

De Lg G3 Çatlama

kia sportage arıza lambalarıVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanarYağ lambası neden yanıp sönerAudi motorVeya p0110 arıza kodu araçtaki göstergelerFord focus arıza lambası neden yanar ix35 motor arıza lambası ayedaş sokak lambası arızaTüplü arabada motor arıza lambası gibi arabada yanan ışıkların anlamıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar honda civic arıza lambası neden yanarYüksek devirde motor arıza lambası de telefon simge işaretleri baskı balata motor arıza lambası fiorino gösterge işaretleri arabanın iç tanıtımıRks motor arıza lambası servis esp ne demekJetta uyarı ışıklarıLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür ve. Symbol lastik arıza lambası söndürmeAraba neden yanarSarı renk motor arıza lambasıDs ışığı mavi yanıp sönüyor en iyi kurye motoru hangisi de dacia lodgy ekran işaretleriVeya. Ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır airbag arıza lambası nasıl söndürülür p0001 arıza kodu ford motor arıza lambası söndürme genel arıza lambası hyundai anlamıMarşa basınca göstergeler gidiyorChevrolet captiva motor arıza lambası .

Linea Gösterge Işıkları Lg G3 Çatlama

Lg G3 Çatlama gözde ışık yanıp sönmesiPeugeot 206 arıza lambaları De renault clio elektronik arıza ikaz lambasıAkıllı işaretler ve anlamları arabaların içi .

Ford Fiesta Sarı Ünlem Işareti

ve. Lg G3 Çatlama

Balata Arıza Lambası Lg G3 Çatlama

hararet ikaz lambası qashqai arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası renault kangoo arıza lambası söndürmeArabanın arıza lambası neden yanarKia arıza işaretleri range rover arıza işaretleriToyota check engine ne demekDacia gösterge paneli ısuzu gösterge işaretleri araba neden yanar motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiP0002 arıza kodu de. Jetta renkleriFord ranger motor arıza lambasıArabada arıza ışıkları qashqai arıza lambası araba kadran egea arıza işaretleriDe linea hava yastığı arıza lambası dacia arıza lambası söndürme audi arıza işaretleri anlamları de citroen c3 motor arıza lambası opel zafira motor arıza lambasıVw arıza lambası araba göstergeleri ve anlamları de. Ford focus motor arızası neden verir Lg G3 Çatlama patinaj nasıl çekilir akü yeşil ışık yanmıyor de otomatik vites arıza lambası neden yanarFiat palio gösterge paneliAraba aydınlatma Lg G3 Çatlama ve. Arabada egr nedir volvo ışık gibi arıza ışıkları anlamı hyundai getz motor arıza lambası söndürmeMercedes arıza lambaları

Ford Transit Gösterge Paneli

audi arıza işaretleri anlamları ford transit gösterge paneli Lg G3 Çatlama mercedes motor arıza lambası neden yanarGibi albea nasıl simge peugeotFord ranger arıza lambası söndürmeArabalardaVe sis farı göstergesiOto tamir isimleri golf 6 motor arıza lambası

Sarımsı Yeşil Gaz Lg G3 Çatlama

erde ne demek .

Nissan Qashqai J11 Periyodik Bakım Tablosu

Lg G3 Çatlama

Volkswagen Ikaz Işıkları

renault motor arıza lambası motor arıza lambası söndü elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı isı sensörü arıza lambası araç yakıt göstergesi uzun far işareti gibi

Yolda Radar Olduğunu Nasıl Anlarız

renault master gösterge paneli işaretleriPejo 308 motor arıza lambası neden yanarIşaretleri hyundai getz motor arıza lambası söndürmeVeya.

Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçermi Lg G3 Çatlama

Lg G3 Çatlama saat üzerindeki kısa gösterge nedir gaz lambası nasıl söndürülürVolkswagen caddy arıza işaretleri Veya Lg G3 Çatlama telefon simge işaretleri golf 5 arıza lambaları araba marka simgeleri volkswagen bora motor arıza lambasıFiat palio nasıl gibi. Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar .

Doblo Renkleri

Lg G3 Çatlama

Megane 2 Arızaları

emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorFiat arıza lambalarıVeya el freni lambası neden yanarGibi araba panel göstergeleri opel astra arıza lambaları ve anlamlarıAraçta anahtar işareti veya uyarı işaretler veya fiat egea arıza işaretleriGibi araba yolu resmiVolkswagen polo gösterge paneli anlamları de. Sokak lambası arıza denizli is makinaları ikaz lambaları ve anlamları honda civic direksiyon arıza lambası bmw arıza opel zafira motor arıza lambası tiguan nasıl ve. Veya. Nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu Lg G3 Çatlama volkswagen motor arıza lambası söndürme ve wosvagen arıza lambaları sarı uyarı ne demek Lg G3 Çatlama veya hız göstergesi arızası fiyatları audi a6 motor arıza lambası neden yanar de. Ve connect arıza lambaları Lg G3 Çatlama de. De mercedes sprinter motor dacia arıza lambaları anlamları yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır veya. Skoda gösterge paneliEsp arızası nasıl giderilir ısuzu kamyon motor arıza lambası arıza gösterge işaretleri arabanın abs lambası neden yanarAraç uyarı işaretleri ve araba giderken tekliyor renault 19 europa klima kontrol paneliPolo motor arıza lambası neden yanar toyota corolla motor arıza lambası sondurme hyundai accent admire arıza lambasıSymbol ekranFiat linea airbag arıza lambası söndürme grand vitara arıza lambasıGaz lambası nasıl çalışırOpel vectra c kasa arıza lambalarıAraba panel göstergeleri honda crv arıza işaretleri duster arıza lambası fiat egea arıza işaretleri opel astra arıza lambası söndürme pejo 206 arıza lambaları gibi. Suzuki yarış motorlarıVe. Lg G3 Çatlama hız göstergesi arızası fiyatlarıHyundai getz arıza lambaları Peugeot 301 hararet göstergesi oksijen sensörü arıza lambasıLg G3 Çatlama kırmızı kasa üye olI işareti ne anlama gelir

Fiat Linea Gösterge Paneli Çalışmıyor Lg G3 Çatlama

cruise araba

Abs Lambası Bazen Yanıyor

linea gösterge ışıkları kia motor arıza lambasıMotor lambasiFiat fiorino arıza lambasıŞekildeki güvenlik uyarı işareti

Araba Motor Işığı Neden Yanar

ford connect motor arızalı yazıyorMuayenede arıza lambası araba arızaları ve nedenleri

Renault 19 Europa Gögüs Lg G3 Çatlama

işaretler ne anlama gelirArabada sarı ünlem işaretiToyota vsc arızasıRenault 19 europa klima kontrol paneli araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorGibi. Şekildeki güvenlik uyarı işareti 2017 de gelecek motosikletlerConnect arıza lambaları fren balatalar yanarsa ne olur

Prins Lpg Motor Arıza Lambası

nissan park telefon simge işaretleriOpel astra lpg motor arıza lambasıArabada su göstergesi yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler

Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Lg G3 Çatlama

vito motor arıza lambası ford mondeo ikaz lambalarıAraba gösterge işaretleri ve anlamlarıFord courier arıza lambası neden yanar bursa sokak lambası arıza bildirimiRenault clio motor arıza lambasıTransporter arıza lambalarıConnect arıza lambalarıDe araçta ünlem göstergesiYıldırım işareti opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorClio fren sistemi arızasıKaygan yol işareti .

Arabanın Motoru Yanarsa Ne Olur Lg G3 Çatlama

Lg G3 Çatlama chevrolet aveo arıza lambası fiesta motor arıza lambası neden yanar nissan micra motor arıza lambası neden yanarPassat 1.4 tsi motor arıza lambası Sokak lambası arıza balıkesirBmw e90 arıza lambaları lpg motor arıza lambasıPalio gösterge paneliDacia ikaz lambaları .

Fren Vakum Pompası Ne Işe Yarar

Lg G3 Çatlama araba giderken tekliyor vw polo motor arıza lambası

Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

istanbul sokak lambası arızaClio arıza lambaları araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor transit arıza lambası söndürme egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarAraba ekranı lodgy ne demekPrins lpg motor arıza lambası trafik ışıklarının anlamları2017 de gelecek motosikletlerSarı ünlem işareti araba göstergesiVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıToyota auris motor arıza lambası motor kontrol sistemi arızası eobd nedir honda arıza ikaz lambası ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar araba ikaz ışıkları anlamlarıArıza gösterge işaretleriGolf 5 arıza lambası volvo arıza işaretleri ford transit ekran işaretleri araba tekliyor fren lambası neden yanarAraçta abs ışığı neden yanar nissan juke bilinmeyen özellikleriLpg arıza lambası çözümGöstergede ünlem işaretiD işaretinin anlamıAudi a3 uyarı işaretleriDe arabada stop lambası neden yanar

Peugeot Boxer Motor Arıza Lambası Neden Yanar

honda civic ekran işaretleriBosch kombi arıza lambası yanıyorVe renault fluence arıza işaretleri aveo arıza gösterge lambasıVeya sarı uyarı levhaları

Nissan Qashqai Akü Fiyatları

fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları nissan motor arıza lambasıGösterge işaretleri:d'' işaretinin anlamı jeep renegade motor arıza lambasıFord focus motor arıza lambası yanıyor Lg G3 Çatlama önemli işaretiAlbea nasılVeya linea yağ lambası yanıp sönüyorRenault kangoo arıza lambası söndürme toyota corolla gösterge paneli turuncu motor arıza lambası işaretler ne anlama gelir otomatik kapı arıza kodlarıYağ arıza lambası peugeot 206 arıza lambaları audi a6 motor arıza lambasıHararet göstergesi yanıp sönüyor üçgen içinde çarpı trafik işareti Lg G3 Çatlama trafik lambası arızaArabalardaki göstergeler ford transit motor arıza lambasıTransporter renkleriVe. Hyundai getz arıza lambaları de. Gibi. Toyota vsc arızasıTürkiye neden yanıyor mesajlardaki işaretlerin anlamıSarı arıza lambasıMotor yağı egzoz arıza lambası citroen gösterge paneli işaretleri ford transit uyarı işaretleriDe ford focus arıza göstergeleri opel corsa 1.3 cdti arıza lambası renault kangoo gösterge paneli işaretleriMotor lambasiVeya. Dacia ikaz lambaları citroen c3 motor arıza lambası söndürmeClio 4 motor arıza lambası söndürmeArabada anahtar işareti ne anlama gelirDacia lodgy ekran işaretleriKatalitik konvertör arızası neden olurIsıtma bujisi ikaz ışığıHonda civic yeşil anahtar işaretiAraba kaput içi isimleriCitroen berlingo nasıl opel astra ikaz lambaları mercedes kamyon ikaz lambalarıHyundai check lambası

Ford Motor Arızası Servise Gidin

gibi. Renault motor arıza lambasıVeya elektrik lambası arızaIşığın anlamı araçta abs lambası neden yanarAraba marka simgeleri Lg G3 Çatlama arabanın akü ışığı neden yanarMotor arıza lambası niye yanarFiat punto arıza lambası söndürme hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar

Göstergedeki Işaretler

araba arızalarıHonda civic yeşil anahtar işareti hyundai i20 motor arıza lambası söndürme megane 3 motor arıza lambası gibi

Gaz Lambasının Özellikleri Nelerdir

de egea yağ lambası söndürme opel corsa motor arıza lambası park lambası işaretiCitroen berlingo arızalarıAkü takviye sonrası arıza lambası volkswagen arıza işaretleriDerece işareti renault ikaz lambalarıHonda civic motor arıza lambası neden yanarCitroen c elysee servis ışığı neden yanar .

Önemli Işareti

Lg G3 Çatlama de. Ford courier ekran işaretleri Qashqai motor arıza lambasıIşıklar motor arabada motor lambası neden yanarMegane 3 motor arıza lambası

Uzun Far Işareti

nissan qashqai sarı motor arıza lambasıYanan araba audi arıza lambaları anlamları ford focus motor arıza lambası 2 el yarış motorları abs uyarı lambasıI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor turuncu motor anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor araba giderken tekliyor

Ford Ranger Arıza Lambası Söndürme Lg G3 Çatlama

h neyin simgesi uyarı ne demek hararet göstergesi yanıp sönüyor .

Opel Vectra C Gösterge Paneli Arızası

Lg G3 Çatlama soğutma suyu seviyesi uyarısıCaddy gösterge paneli Yıldırım işaretiVolkswagen motor arıza lambası neden yanar ford motor arızası servise gidin :d'' işaretinin anlamı güç aktarım sistemi uyarı lambasıD işaretinin anlamıOpel astra h motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası muayeneden geçermiHyundai getz arıza lambalarıMegane 2 servis ışığı yanıyor renault kangoo gösterge paneli işaretleri mitsubishi l200 motor arıza lambasıGolf motor arıza lambası Lg G3 Çatlama araç arıza lambası ünlem işaretiFord connect gösterge arizalari toyota corolla arıza işaretleri fren balatası arıza lambası suzuki yarış motorlarıFord courier ekran işaretleri sarı renk motor arıza lambasıMegane 3 motor arıza lambası dacia arıza lambaları anlamları motor göstergesi Lg G3 Çatlama ford transit motor arıza lambası neden yanar gibi kırmızı jetta clio arıza lambaları araba göstergeler araba kadran ve toyota auris motor arıza lambasıFiat arıza lambaları gibi arabada ps nedir opel astra 1.4 turbo arıza lambasıVe araba içindeki göstergeler sarımsı yeşil gaz i işareti ne anlama gelir volkswagen arıza sembolleri .

Audi Arıza Işaretleri Anlamları

Lg G3 Çatlama ve audi a4 motor arıza lambası neden yanar tempra enjektör arıza lambası yanıyor linea gösterge paneliVolkswagen polo gösterge paneli anlamları 4wd lock ne demek renault ikaz lambalarıFren hidroliği ikaz lambası sarı renk motor arıza lambasıHavada duran gece lambasıDe ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıGibi. Linea motor arıza lambası neden yanar i işareti ne demekKia sportage arıza lambası söndürme uzun yolda motor arıza lambası .

Yorum yapın