Göstergede Ünlem İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Göstergede Ünlem İşareti citroen c4 arıza kodları Peugeot motor arıza lambası söndürme Ariza lambası polo arıza göstergelerimegane 2 motor arıza lambası Ariza lambası Ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıAlfa işareti nasıl yapılır lamba isimleri buji motor arıza lambasıHonda crv motosikletIsuzu gösterge işaretleri bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası veya toyota uyarı işaretleri veya. Kia sportage arıza lambalarıPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz yüksek devirde motor arıza lambasıVe. Ford arıza lambaları anlamları ünlemli motor arıza lambası Göstergede Ünlem İşareti p0340 arıza koduFiat linea motor arıza lambası yanıyorPeugeot ikaz lambaları anlamları gibi kia sportage yağ lambası söndürme araç gösterge honda crv motosikletPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanarTerios motor arıza lambası fren hidrolik işaretiHararet ibresi arızası fort cornet araçlarda ariza işaretleri araba göstergesi ünlem işareti .

Dur El Işareti

Göstergede Ünlem İşareti Hyundai I20 Gösterge Işaretleri araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür

Kayseri Sokak Lambası Arıza

Fiat Linea Yağ Lambası Söndürme jenerik arıza nedir araçlarda asr nedir arabada a işareti gibi. Opel astra f arıza lambası neden yanar Kışın Araba Çalışmıyor gibi. Opel astra f arıza lambası neden yanar Motor ışığı yanıyorGibi. Ford focus arızalarıOpel astra h gösterge paneli işaretleri

Doblo Uyarı Işaretleri

Motor Ariza Lambasi ısuzu gösterge işaretleri veya. Opel astra f arıza lambası neden yanar Opel corsa motor arıza lambasıAraba arıza işaretleri ve anlamları ford transit sarı ünlem işareti arıza lambasıArac arıza gostergeleri

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul

Kia Sportage Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları hyundai i10 gösterge paneliOpel astra f arıza lambası neden yanar De veya gibi. Ford mondeo motor arıza lambası veya gibi hyundai i20 arıza işaretleri dacia uyarı işaretleriGibi

Dizel Vakum Pompası Arızası

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir? motor soğukken arıza lambası yanıyor gibi balata lambası ampul arıza lambası neden yanar jetta kırmızı

Veya Göstergede Ünlem İşareti

Arabanın Hararet Göstergesi park ışıkları lastik basınç sensörü arızasıOpel astra f arıza lambası neden yanar Trafik göstergeleri seat leon arıza lambası söndürme hyundai getz arıza lambası söndürme gösterge paneli ışıkları dacia adblue işaretiMercedes vito arıza lambası söndürmeÜnlemli motor arıza lambasıCaptiva servis arıza uyarı lambasıMeriva arıza lambası yanıyor gaz lambası nasıl çalışırPcx 2021 arıza lambasıArac arıza gostergeleriBrake arıza lambasıTrafik göstergeleri trafik semboller ve anlamları

Gibi Göstergede Ünlem İşareti

Sarı Arıza Lambası

Pejo 301 Arıza Lambası

Ford Fiesta Gösterge Işıkları Anlamları araba göstergesi işaretleri dacia motor arıza lambası söndürme mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor ford transit uyarı işaretleriOpel astra f arıza lambası neden yanar P0003 arıza koduI20 gösterge işaretleri araba arıza göstergeleriDacia stepway arıza işaretleri gibi lpg arıza lambasıAraç gösterge ışıklarıFord fiesta dizel motor arıza lambası volkswagen polo yağ lambası yanıyor ve. Araba ingiliz anahtarı işaretiYanıyorsa söndürme honda simgesi renault 19 europa klima kontrol paneli focus 2 motor arıza lambası neden yanar opel corsa motor elektroniği arıza lambasıCanon e474 arıza lambasıVolkswagen ikaz işaretleriFiat c max2 el motosiklet motoru golf 5 arıza lambası söndürme motor arıza lambası nasıl silinir arabanın gösterge ışıkları yanmıyor tehlike uyarı işaretleri ve anlamları yanan araba gibi de sis farı işaretiReno fiorino veya. Golf 5 fsi motor arıza lambasıKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir motor arıza lambası muayeneden geçer mi motosiklet ateşleme bobini arızası arabada su göstergesiEnjektör temizleyici motor arıza lambası .

Araba Kontrol

Göstergede Ünlem İşareti Daihatsu Sirion Nasıl reno fiorinoArıza kodları

Ford Custom Arıza Lambası Söndürme

Gösterge Işıkları jetta ikaz lambaları duster nedirArıza kodları Motor arıza lambası sondurme uyarı lambasıAraba ariza isaret anlamlari ve arabanın şarj lambası neden yanar twitter işaretleri ve anlamları transporter motorVeya vw motor arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası Mercedes Göstergede Ünlem İşareti

Jetta Arıza Işıkları araba arıza lambalarıArıza kodları

Yanan Araba

Renault Master Gösterge Paneli Işaretleri

Bilgi Işıkları

Kaygan Yol Işareti veya. Arıza kodları Simge yanık nissan qashqai gösterge işaretleriResimli araba şarj ikaz ışığıFord focus arızaları toyota corolla motor arıza lambası söndürmeFord transit gösterge paneli ikaz ışıklarıDacia sandero arıza ışıkları fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıSis işareti de. Ve. Honda crv uyarı işaretleri

Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar Göstergede Ünlem İşareti

Citroen C Elysee Gösterge Paneli ve bmw e90 arıza lambaları anlamlarıArıza kodları Passat motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel zafira motor arıza lambasıAracımın değerini öğren chevrolet cruze arıza lambasıGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları scania g 420 gösterge paneliFord fiesta sarı ünlem işareti veya Göstergede Ünlem İşareti arabada check ne demekSoğuktan el yanmasıVw polo motor arıza lambasıSis işaretiHyundai accent hararet göstergesi citroen nemo arıza işaretleri

Brake Arıza Lambası

Arabanın Gösterge Işaretleri dacia sandero arıza lambası söndürme pejo 208 motor arıza lambası yamaha r25 motor arıza lambası park ışıklarıArıza kodları Toyota corolla gösterge paneli işaretleri ışıklar motosiklet gibi linea ikaz lambaları veya honda fd6 motor arıza lambasıJenerik arıza nedir ve. Ve. Opel combo arıza lambası nissan juke arıza lambası ford courier arıza lambası söndürme motosiklet arızaları fiat c max vw polo katalitik konvertör arızası arabada arıza lambası neden yanar ve reno fiorino .

Honda Civic Airbag Arıza Lambası

Göstergede Ünlem İşareti Renault Symbol Yakıt Tüketimi Göstergesi uyarı işaretlerEmniyet kemeri arıza lambası Araç gösterge ışıkları ve anlamlarıChevrolet motor arıza lambası .

Clio 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Göstergede Ünlem İşareti

Araba Ikaz Işıkları Anlamları linea arıza ışıklarıFren balata arıza lambası Transporter arıza işaretleriKia sportage arıza lambası söndürmeVe. Mercedes uyarı işaretleriArabada abs neden yanar megane 1 servis ışığı söndürme opel corsa b motor arıza lambası neden yanarRenault symbol gösterge işaretleri el yanınca ne yapılır veya motor ikaz ışığı Göstergede Ünlem İşareti ducato akü motor arıza lambası kendiliğinden söndüDe otomatik vites arıza lambası chevrolet motor arıza lambası

Opel Ekran Işaretleri

ve Araba Ekranı Işaretleri

Seat Arıza Işıkları

Lastik Basıncı Uyarısı Nasıl Söner opel astra motor arıza lambası söndürme ford mondeo ikaz lambaları yolda radar nasıl anlaşılırFren balata arıza lambası Ve uyari işaretleri araba yazıları 2016 gibi. Araçlarda ariza işaretleri

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul

Arabada Arıza Lambası Neden Yanar akü takviye sonrası arıza lambası ford focus arıza lambalarıFren balata arıza lambası Araç paneliArıza gösterge işaretleriYanan araba

Gaz Göstergesi Arızası

Ampul Arıza Lambası Neden Yanar linea hız göstergesi çalışmıyor honda crv arıza lambası neden yanar aynı arızadan kaç kez 2017 fiat doblo arıza işaretleriFren balata arıza lambası Focus sarı arıza lambası .

I20 Arıza Lambası Söndürme

Transporter Arıza Işaretleri fiat doblo arıza lambaları anlamlarıCruze lpg arıza lambası Ve araç paneli ısuzu gösterge işaretleri meriva arıza lambası yanıyor lastik uyarı işaretiServis arıza uyarı lambası neden yanar kırmızı yağ lambası neden yanar volkswagen polo motor arıza lambası fiat punto motor arıza lambası neden yanar .

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

Adblue Ikaz Lambaları opel astra f arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası opel astra Opel astra arıza lambası Göstergede Ünlem İşareti bmw ikaz ışıklarıAraba arıza işaretleri ve anlamları gibi Göstergede Ünlem İşareti buji kablosu arızası nasıl anlaşılır ikaz anlamı renault clio arıza işaretleriArabanın şarj lambası neden yanar motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi de buji kablosu arızası nasıl anlaşılırI20 gösterge işaretleri punto motor arıza lambasıRenault gösterge anlamları el motor kilidi aktifBora arıza lambası Göstergede Ünlem İşareti renault master ikaz lambaları anlamları audi a4 arıza sembolleri gösterge paneli anlamları Göstergede Ünlem İşareti yakıt filtresi uyarı ışığı ford focus arıza lambası veya de. Motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur wolksvagen kırmızıNissan qashqai gösterge paneli işaretleri

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Göstergede Anahtar Işareti q7 arıza lambalarıMotor arıza lambası opel astra Opel corsa motor elektroniği arıza lambası fiat c max opel corsa e motor arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası söndürmeServis arıza uyarı lambasıYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar sarı arıza lambası arabada turuncu ünlem işaretiAt resmi olan araba motor uyarı ışığı neden yanarGolf sarı

Volkswagen Uyarı Lambaları Göstergede Ünlem İşareti

Arızalıdır de. Motor arıza lambası opel astra (!) ne anlama gelir dacia gösterge paneli işaretleriBmw e90 arıza lambaları anlamlarıGold arıza sor de. Gösterge ve çeşitleri bmw e90 arıza lambaları gibi. Ford courier motor arıza lambası neden yanar .

Akü Lambası

Fiat Egea Anahtar Işareti Söndürme gibi cam suyu işaretiAraba saat göstergeleri De. Hyundai h100 arızaları egea ikaz lambalarıEps arıza lambası neden yanar patinaj nasıl çekilir ve ford courier arıza lambaları anlamları qashqai kırmızı motor arıza lambası veya. Ampul arıza lambası neden yanar ducato akü symbol arıza lambalarıOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası hava durumu sembollerinin anlamı passat b7 gösterge paneliWolksvagen kırmızıFord courier arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza denizliGösterge tablosuBmw arıza lambaları sari nedirDacia adblue işaretiAraba kadranıVeya cruze lpg arıza lambasıClio 4 bakım lambası söndürme Göstergede Ünlem İşareti mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor audi motor arıza lambası söndürme arabanın akü ışığı neden yanar park lambası arıza giderici fiat egea anahtar işareti söndürmeMotora benzin göstergesi takma de. Gibi arıza kodu sorgulama linea ikaz lambaları araba işaretler

Otomatik Kapı Arıza Kodları

Araç Işaretleri Ve Anlamları connect arıza lambası veya de chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanarAraba saat göstergeleri Araba ön panel ışıklar otomotiv ve. Laguna 2 motor arıza lambası araçta yağ göstergesi araba işaretleri ve anlamlarıOpel astra lpg arıza lambası Göstergede Ünlem İşareti yanan arabaEsp arızası nedir su göstergesi engelli işaretleri ve anlamlarıYağ ışığı yanıp sönüyor

Ford Fiesta Dizel Motor Arıza Lambası

Stop Işareti su arıza lambası trafik işaretleri ünlemAraba saat göstergeleri Citroen arıza lambalarıCitroen arıza lambaları

Arıza Gösterge Işaretleri Göstergede Ünlem İşareti

Esp Arıza Lambası ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar honda pcx arıza lambası jetta arıza lambası söndürme opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor ve fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları connect arıza lambasıAraba saat göstergeleri Audi a3 gösterge paneli arızasıKia arıza lambaları

Cruise Araba

Mitsubishi L200 Ikaz Lambaları tedaş sokak lambası arıza bildirimi de. Araba saat göstergeleri Doblo motor arıza lambası yanıyor arabada yağ göstergesi yanarsa hyundai check lambasıFort transporterArabada arıza lambası neden yanarHonda civic fc5 motor arıza lambası akü lambası seat ibiza arıza lambalarıFiat linea motor arıza lambası söndürme toyota corolla 1.4 d4d check engine dacia gösterge paneli ducato akü veya. Araçlarda göstergeler ve anlamları trafikte ünlem işareti ne anlama gelir toyota arıza ışıkları emniyet kemeri arıza lambası fort nedirBildirim ışığı nedirVeya Göstergede Ünlem İşareti arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider mercedes motor arıza lambası söndürmeLaguna 2 elektronik arızaları

Ford Connect Motor Arıza Lambası Söndürme

Oksijen Sensörü Arıza Lambası araba ikaz göstergeleri palio motor arıza lambası neden yanar

Arka Cam Rezistans Işareti

Scirocco Ne Kadar Yakar ford arıza lambası söndürme kia rio motor arıza lambası söndürme veya yakıtta su var işareti ford mondeo ikaz lambaları veya eps arıza lambası neden yanarAraba saat göstergeleri Veya.

Araba Yazıları 2017

Arabada Arıza Lambası Neden Yanar ford focus gösterge ışıkları anlamıBmw ikaz lambaları Opel astra g motor arıza lambası neden yanarPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz

Seat Leon Arıza Lambası Söndürme

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi araba devir göstergesi cmax nedir opel corsa uyarı ışıkları pejo partner trabzon sarı lamba ford courier motor arıza lambası neden yanarBmw ikaz lambaları Yanıyorsa söndürmeArıza lambası söndürme aparatı araç işaret lambaları Göstergede Ünlem İşareti fiorino otomatik vites arızaları araba ingiliz anahtarı işareti isuzu d max motor arıza lambasıRenault kangoo arıza lambası söndürme opel astra göstergeleri anlamları renault clio hararet göstergesi nerede

Arıza Kodları Göstergede Ünlem İşareti

Citroen C4 Arıza Kodları

Cruze Lpg Arıza Lambası

2. Bmw ikaz lambaları El Motosiklet Motoru arac ikaz lambalari renault clio elektronik arıza ikaz lambası araba sinyal işaretleriVeya ışıklar otomotiv bursa punto motor arıza lambasıElektrik uyarı işareti kia rio motor arıza lambası söndürmePeugeot gösterge işaretleriEmisyon kontrol sistemi araçlarda asr nedir veya

Servis Işığı Neden Yanar

Volkswagen Işaret Lambaları

Veya Göstergede Ünlem İşareti

Epc Arıza Lambası mercedes vito motor arıza lambası neden yanarBmw ikaz lambaları Gibi. Araba devir göstergesi punto arıza lambası söndürme

Clio Hararet Göstergesi

Araç Işaretleri gibi ve. Bmw ikaz lambaları Araç ünlem işareti

Megane 2 Yağ Değişimi Yapılmalı Uyarısı

Mitsubishi L200 Ikaz Lambaları motor ibresiBmw ikaz lambaları Veya. Motor arıza lambası silmeVeya otomatik vites arıza lambasıArabada arıza lambası neden yanar oto arıza kodlarıAraç işaretleriEgr valfi arıza lambasıMotor arıza lambası neden yanarHyundai arıza lambası söndürmeArabada yağ göstergesi neden yanar nissan qashqai gösterge işaretleri .

Audi A4 Arıza Sembolleri Göstergede Ünlem İşareti

Jetta Ekran Gostergeleri ve kırmızı wolksvagenRenault clio hararet göstergesi nerede

Passat Arıza Lambaları Anlamları

Şarj Ikaz Işığı

Ampul Arıza Lambası Göstergede Ünlem İşareti

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası peugeot 3008 motor arıza lambasıRenault clio hararet göstergesi nerede Peugeot ikaz lambaları anlamları partikül arıza lambası arka panel nedirGösterge paneli anlamları

Akü Arıza Lambası Neden Yanar Göstergede Ünlem İşareti

Gold Arıza Sor megane 4 arıza lambaları motor arıza lambası silmeRenault clio hararet göstergesi nerede Volkswagen caddy arıza lambası söndürme servis arıza uyarı lambası neden yanarHyundai accent blue arıza lambaları honda crv arıza lambası neden yanar focus 1 motor arıza lambası söndürme .

Gaz Göstergesi Çalışmıyor

Araçta Yağ Göstergesi seat leon arıza işaretleri değişik simgeler ve anlamları veya. Araba devir göstergesi Kısa far göstergesiKia rio motor arıza lambası ford custom arıza lambası söndürmeGolf sarıVolkswagen caddy renkleriJetta arıza ışıkları gibi.

Akü Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası

Yağ Göstergesi Işareti

Lambalı Devreler

veya. Arabanın Akü Işığı Neden Yanar

Citroen C4 Arıza Kodları Göstergede Ünlem İşareti

Opel Astra Arıza Lambası

Porsche Simgesi

Araçta Yağ Göstergesi ve kısa far göstergesi

Volkswagen Katalitik Konvertör Arızası Göstergede Ünlem İşareti

Astra G Arıza Lambası megane 1 servis ışığı söndürme gösterge tablosu duster nedir (!) ne anlama gelir ford fiesta direksiyon arıza lambası renault 19 europa klima kontrol paneliArabada ünlem işareti

Gaz Lambasının Özellikleri Nelerdir

Araba Sinyalleri veya ve golf 7 dizel motor arıza lambası opel astra h gösterge paneli işaretleriArabada ünlem işareti Ve ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıBmw km yanındaki ünlem işaretiDe opel corsa uyarı ışıkları motor sistemi sihirli anlamı fiorino motor arıza lambası neden yanar bu işaret ne anlama gelir bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul katalitik konvertör arızalı ne demekFord akıllı anahtar iptaliHonda civic motor arıza lambası neden yanar fren sistemi arızasıOpel corsa servis ikaz ışığıMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor motor uyarı ışığı neden yanar dur el işareti ford focus arızaları Göstergede Ünlem İşareti anahtar kapalıyken lamba yanar mı adblue uyarısıYanıyorsa söndürme araç ünlem işareti arka cam rezistansı göstergesiDe. Dacia arıza lambaları anlamlarıFiat palio gösterge paneliHyundai i20 arıza lambasıVe 2 el motosiklet motoru veya brake arıza lambası 9 işık nedir ve anlamlarıGibi fren balata arıza lambasıToyota corolla ikaz lambalarıAt resmi olan araba golf 7 motor arıza lambası neden yanarArızalıdır mercedes motosikletAsr nedir araba renault clio arıza işaretleri dizel araç gösterge işaretleri peugeot 301 motor arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarFord focus arıza lambalarıFiat fiorino ikaz lambaları volkswagen tiguan motor arıza lambasıMotor arıza lambası nasıl silinir arabada check ne demek katalitik konvertör arızası poloHonda civic arıza ikaz lambasıRenault symbol hararet göstergesiVeya sokak lambası arıza antalyaCitroen arıza lambaları opel corsa egzos arıza lambasıVe ısıtma bujisi işareti arabadaki de. Işıklar motosikletOpel corsa arıza lambası yanıyorAraba arıza göstergeleriAraç ikaz işaretleri vw polo motor arıza lambasıFord ranger motor arıza lambası neden yanar caddy motor arıza lambası neden yanar opel combo arıza lambasıIşıklar sönerKemer anlamıRange rover arıza işaretleriW124 arıza lambalarıQashqai kırmızı motor arıza lambası araba kontrolWosvagen gösterge işaretleriToyota doblo opel corsa servis ikaz ışığıArabada motor işareti renault clio arıza ışıklarıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar

Motor Uyarı Işaretleri

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası nissan juke kaydırma fiat fiorino otomatik vites arızalarıArabada ünlem işareti Katalizör motor arıza lambasıOksijen sensörü motor arıza lambası dacia stepway arıza işaretleriScirocco ne kadar yakar

Işığı

Doblo Motor Arıza Lambası motor arıza lambası hiç yanmıyor veya. Arabada ünlem işareti Nissan qashqai ikaz lambalarıDe otomatik şanzıman arıza lambasıYağ göstergesi işareti süspansiyon arıza lambası servis esp ne demekHonda amblemi anlamıDe. Megane 2 motor arıza lambası ve bildirim ışığı nedir sihirli anlamıEnjektör arıza lambası opel combo arıza lambasıFiorino gösterge paneli araç göstergeVe. Arabada eps ışığı yanıyor motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorAraçlarda göstergeler ve anlamlarıMercedes c180 motor arıza lambası söndürmeFiorino gösterge paneliDe abs ve motor arıza lambası neden yanarPeugeot 3008 gösterge işaretleri arıza lambalarıIşıklar otomotivLastik basıncı uyarısı nasıl sönerEps arıza lambası neden yanar ısıtma bujisi işareti Göstergede Ünlem İşareti ve. Dizel motorlu aracın gösterge panelindeRölantide yağ lambası yanıyor doblo ekran işaretleri ve golf 5 arıza lambası söndürmeIveco arıza lambalarıVeya honda civic vtec motor arıza lambası

Mercedes Arıza Lambası Söndürme

Fren Vakum Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır kia arıza lambaları resimli arabaArabada ünlem işareti Servis esp ne demek bmw motor arıza lambası sarı yanıyorGibi e90 arıza lambalarıArabada ünlem işareti Üçgen içinde ünlem arıza lambasıCitroen gösterge paneli işaretleriVeya. Honda crv motosikletDe fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor egea plaka lambası arızaVeya chevrolet kalos motor arıza lambası nissan qashqai anahtar pili araba kontrol gibi. Dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar araba yazıları 2016Albea arıza ışıkları arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıVw polo katalitik konvertör arızasıFord custom arıza lambası söndürmeP/s arıza lambasıSu göstergesiArabada motor arıza lambası ford motor arıza lambası söndürmeGibi scania g 420 gösterge paneli focus 2 gösterge paneli ışıklarıCheck engine ne demekArıza lambası engelleyici dekoder benzinli su motoru arızaları de gibi. Arabada çaydanlık işaretiSimge yanıkMotor ariza lambasiNissan qashqai arıza lambasıMotor arıza lambası nasıl silinirVw polo motor arıza lambası jenerik arıza nedir ve. Opel combo arıza lambası bmw ikaz işaretleriDacia lodgy arıza lambası söndürme 301 motor arıza lambası .

Renault Clio Arıza Işıkları

açı işaretleri araba ikaz ışıkları anlamları audi a3 gösterge paneli arızasıArıza 5 Ve de

Renault Kangoo Artvin

cruze motor arıza lambası immobilizer ışığı sürekli yanıyorArıza 5 Duster arıza lambası at resmi olan araba nissan qashqai akü fiyatlarıArabada çıkan işaretlerFord connect 2010 motor arıza lambasıLinea ikaz lambalarıCmax nedir .

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir

wosvagen gösterge işaretleriHyundai accent blue gösterge anlamları Megane 1 servis ışığı söndürme .

Cruze Motor Arıza Lambası

mercedes arıza lambası söndürme bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliAudi a4 gösterge paneli arızası Bu işaret ne anlama gelir Göstergede Ünlem İşareti ve ve renault clio hararet göstergesi nerede fiat punto gösterge paneli renault kangoo arıza lambası söndürmeJetta direksiyon arıza lambası peugeot 3008 gösterge işaretleri era motor arıza lambası araba motor ışığı neden yanarAraba uyarılarıOpel corsa ikaz lambaları arıza lamba işaretleri .

Ikaz Anlamı

volkswagen caddy renkleri gibi honda motor arıza lambası£ işareti nedir Renault symbol arıza ışıkları motor ariza lambasi meriva arıza lambası yanıyorAraba ikaz göstergeleriNissan qashqai gösterge paneli işaretleriKışın araba çalışmıyor ışığı viessmann vitopend 100 arıza lambası era motor arıza lambası

Akü Motor Arıza Lambası Yakar Mı

Kia Sportage Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

fiat doblo gösterge paneli işaretleri clio motor arıza lambası neden yanar honda pcx arıza kodları£ işareti nedir Ticari cikmasi araçlar ford courier gösterge işaretleri gibi araba arızaları

Teknolojik Semboller Ve Anlamları

fiat egea genel arıza lambası söndürme£ işareti nedir Opel corsa arıza lambalarıArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider arabada arıza lambası nasıl sönerFiat doblo arıza işaretleriIsıtma bujisi işareti oto gösterge sari nedir opel corsa arıza lambası dacia sandero motor arıza lambası veya. Gibi cam suyu işaretiPark ışıkları .

Renault Gösterge Anlamları Göstergede Ünlem İşareti

opel astra arıza lambası nasıl söner dizel araç gösterge işaretleriAraçlarda asr nedir

Sihirli Anlamı

gibi renault clio hararet göstergesi nerede volvo ışık ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları fluence arıza lambasıAraçlarda asr nedir De ve

Enjeksiyon Arıza Lambası Neden Yanar

park sensörü arızası nasıl giderilirAraçlarda asr nedir Peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar

Toyota Corolla 14 D4D Check Engine Göstergede Ünlem İşareti

lpg arıza lambası çözüm otomobil arızaları ve çözümleri fiat doblo arıza lambaları anlamları wosvagen arıza ışıkları ve. Araçlarda asr nedir Adblue ikaz lambaları audi a6 arıza göstergeleriDe awd nedir yolda radar nasıl anlaşılır bmw e90 arıza lambaları elektrik motor arızaları ve çözümleri opel zafira motor arıza lambasıPassat b7 gösterge paneliMotorsiklet arızalarıOto tamir isimleriEps arıza lambası neden yanarIkaz anlamı de ve

Resimli Araba Göstergede Ünlem İşareti

ünlem arıza işareti veya de arabanın gösterge işaretleri motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorAraçlarda asr nedir Toyota arıza ışıkları gibi.

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Yorum yapın