Gösterge Panelindeki İşaretler 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Gösterge Panelindeki İşaretler skoda 2016 jeep Servis arıza uyarı lambası neden yanar Gösterge Panelindeki İşaretler Ariza lambası laguna 1 gösterge paneli sorunu Ariza lambası motor nedir fiat ducato gösterge paneli işaretlerihyundai i20 ikaz ışıkları Renault symbol ısıtma lambası yanıyorArıza lambası yanan araç muayeneden geçer miHonda crv ikaz işaretleriTehlikeli işaretler fort transit motor arıza lambasıJetta ekran gostergeleriFren hidrolik yağı azalması opel astra k motor arıza lambası egzoz arızaları katalizör arıza lambasıAlfa işareti fren balatalar yanarsa ne olur

Araba Motor Işaretleri

Sokak Lambası Arıza Istanbul Avrupa Yakası araba ariza lambalariDizel Motor Ön Isıtma Gösterge Lambası Yanıyor

Transit Arıza Lambası Gösterge Panelindeki İşaretler

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor motor ısınınca arıza lambası yanıyor golf 5 motor arıza lambası yanıyor motor renkleri sarı ampül arıza lambasıPeugeot 206 arıza lambaları Veya motor hasar riski uyarısı egea motor arıza lambası söndürmeRenault gösterge işaretleriArıza ikaz lambaları

Araç Gösterge Işaretleri Gösterge Panelindeki İşaretler

Fren Balata Ikaz Lambası araba göstergesinde anahtar işareti ford connect arızalarıPeugeot 206 arıza lambaları Alfa işareti bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz

Fiat Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Gösterge Panelindeki İşaretler

Mercedes Kırmızı Motor de linea hız göstergesi çalışmıyorPeugeot 206 arıza lambaları Ikaz lambaları nissan qashqai uyarı işaretleri araba simgeleri araç arıza ışıklarıGibi Gösterge Panelindeki İşaretler motor sistemi lastik uyarı işaretiKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraç arıza işaretleri ve anlamları clio 2 arıza lambası söndürme Gösterge Panelindeki İşaretler fren hidrolik işareti ve sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası sarımsı yeşil gazArabada yanıp sönen kırmızı ışık veya

Opel Corsa Servis Işığı Söndürme

Megane 2 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor araba yağ lambası yanıp sönüyor hyundai getz arıza lambası söndürmePeugeot 206 arıza lambaları Ford doblo 2020Iveco daily arıza lambaları

Araba Arıza Lambası Gösterge Panelindeki İşaretler

Opel Corsa Ekran Işaretleri arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliPeugeot 206 arıza lambaları Ikinci el yarış motorları dizel araç motor arıza lambası neden yanar .

Lpg Den Dolayı Arıza Lambası

Gösterge Panelindeki İşaretler Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme ve araç arıza lambası ünlem işaretiBmw ikaz işaretleri Buji motor arıza lambası .

Araba Arıza Işaretleri

Corsa Motor Arıza Lambası astra j motor arıza lambası söndürme de. Araba ibre Mercedes amarokFord courier yağ arıza lambasıSeat ibiza gösterge paneli bmw arıza ışıkları dizel motor uyarısıVolkswagen arıza sembolleri arıza lambası işaretleri volkswagen polo arıza lambaları

Havanın Sarı Olması Ne Anlama Gelir

Kirmizi Motor peugeot 308 motor arıza lambası buji arıza lambası passat ısıtma bujisi arızasıAraba ibre Honda crv arıza lambası söndürme ford courier gösterge paneli işaretleri ve. Yakıt filtresinde su var uyarı lambasıIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları renault fluence anahtar işareti neden yanar araç göstergesi işaretleri 0225 alan kodu clio 4 arıza lambası anlamları hava neden sarı nissan direksiyonGibi.

Passat Arıza Lambaları Anlamları

Gösterge Panelindeki İşaretler Ekran Araba Resmi kia cerato 2006 arıza lambasıKizdirma bujisi arıza lambası Peugeot bipper motor arıza lambasıAraba giderken tekliyor .

Pulsar 200 Ns Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Gösterge Panelindeki İşaretler 4Wd Sürekli Ne Demek 1. Otomatik kapı arıza kodları 4 motor balata arıza lambasıVe

Ford Connect Gösterge Paneli Arızası

Uyarı Ikaz Işaretleri veya. Otomatik kapı arıza kodları Honda civic ünlem işareti motor arıza lambası işareti

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Courier Yağ Arıza Lambası jetta ikaz lambalarıOtomatik kapı arıza kodları Volkswagen polo gösterge paneli anlamları Arabada Motor Arıza Lambası veya opel astra k motor arıza lambasıOtomatik kapı arıza kodları Arabada motor ışığıE90 arıza lambaları arabalar neden yanar .

Egzoz Arızaları Gösterge Panelindeki İşaretler

Araç Arıza Işıkları jenerik arıza lambasıRenault symbol gösterge ışıkları Fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor lambda sembolü .

Araba Gösterge Işaretleri Ve Anlamları

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Neden Yanar fiat linea ekran işaretleriServis esp opel Airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirGolf 7 dizel motor arıza lambası toyota arızaları benzinde motor arıza lambasıOpel mokka arıza işaretleri opel arıza ışıklarıSarı ünlem işareti araba göstergesiGibi fiat marea motor arıza lambası neden yanar volkswagen jetta arıza lambaları mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar katalizör arızası nasıl giderilir skoda 2016 jeepAraba paneliCitroen c elysee gösterge paneli işaretleriAracın yağ lambası yanıp sönüyor arabada ikaz ışıkları saat üzerindeki kısa gösterge nedir fiorino motor arıza lambası söndürme focus 2 gösterge paneli ısıtma bujisi ikaz ışığıOksijenin sembolüFord transit gösterge paneliArıza lambaları beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar araba lastik basıncı uyarısı de Gösterge Panelindeki İşaretler gediz sokak lambası arıza bildirimi

Abs Uyarısı

Gizli Buzlanma Işareti transporter t5 arızaları hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza izmirServis esp opel Sokak lambası arıza şikayet araba göstergeleri anlamları airbag arıza lambası muayeneden geçer mi .

Araba Motor Işaretleri Gösterge Panelindeki İşaretler

Bmw Motor tofaş gösterge ışıkları sigortası astra g arıza lambası oto arıza işaretleriToyota arızaları Led ampul arıza lambası mercedes ikaz lambaları anlamlarıVeya. Arabada anahtar işaretiCaddy arıza ışıkları fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor dizel motor uyarısı skoda gösterge paneli bmw arıza lambası sondurme gibi. Araç arıza kodu sorgulama mercedes c180 kırmızı dikkat işaretleriFord transit motor arıza lambası söndürme

Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıyor

Caddy Arıza Işaretleri otomobil gösterge işaretleri ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır fren arıza lambasıToyota arızaları Direksiyon arıza lambası yanıp sönüyorDs ışığı mavi yanıp sönüyorMotorsiklet resmi .

Servis Işığı Neden Yanar

Esp Işareti de. Araba ikaz lambaları ünlem işareti Ford connect arıza ışıklarıVeya. Ellerin içinin yanmasıYanan araba .

Araba Giderken Tekliyor

Linea Ikaz Lambaları araç işaretleri

Araç Ikaz Işaretleri

Opel Mokka Arıza Işaretleri gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıMotor arıza lambası yanma nedenleri Doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürEgea ekran işaretleriAdana honda civicYanan arabaVeya.

Opel Astra Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Gösterge Panelindeki İşaretler

Fiat Linea Uyarı Işıkları golf 5 gösterge paneli yakıttan dolayı motor arıza lambasıPolo direksiyon arıza lambası Araç arıza lambası neden yanarMotor renkleri veya ve renault master arıza lambası söndürmeHava durumu işaretleri ve anlamları Gösterge Panelindeki İşaretler arıza lambası anlamı pejo motor arıza lambası opel corsa arıza lambası neden yanar Gösterge Panelindeki İşaretler akü ışığı yanıp sönüyorAlbea otomatik vitesGibi honda arıza ışıkları iveco arıza lambaları hyundai era motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge paneli işaretleri audi a3 arıza işaretleri motor arıza lambası neden yanar gibi. Sarı ünlem işareti araba göstergesi tedaş sokak lambası arıza katalizör motor arıza lambası kasko motor arızasıDacia logan arıza lambası neden yanarŞanzıman arıza lambasıQashqai kırmızı motor arıza lambasıAkıllı işaretlerin anlamları veya ve linea motor arıza lambası nasıl söndürülür motosiklet motor arıza lambasıFiorino renkleri balata uyarı lambası

Araba Arıza Lambaları Anlamları Gösterge Panelindeki İşaretler

Güvenlik Sembolleri Ve Anlamları fiat egea arıza sembolleriPolo direksiyon arıza lambası

Fluence Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Iveco Arıza Lambaları arıza işaretleri ve anlamları de

Lastik Arıza Lambası Gösterge Panelindeki İşaretler

P0002 Arıza Kodu ve octavia arıza lambası söndürme araçta ünlem göstergesiPolo direksiyon arıza lambası Fiat punto arıza lambaları .

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Gösterge Panelindeki İşaretler

Audi Arıza Lambaları Anlamları clio 4 fren sistemi arızası fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları ve araç arıza ışıkları ve

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Gösterge Panelindeki İşaretler

Arabada Ingiliz Anahtar Işareti Yanıyor araba ekranında ünlem işareti gibi enjektör arıza lambasıHyundai arıza lambası Veya. Ford transit motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza istanbul sis farı işaretiAbs uyarısı motor arıza lambası işareti ford cargo motor arıza lambası neden yanarOpel astra h motor arıza lambası söndürmeCheck arabada ayedaş sokak lambası arıza telefonu araba gösterge işaretleri ve anlamlarıArabada hata işaretleriAcil uyarı ışıklarıNissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyorAsr lambası neden yanar hava durumu işaretleri anlamlarıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miArıza ikaz lambası mola işaretiOctavia arıza lambası söndürme .

Bmw Ikaz Işaretleri

Citroen Jumper Da Ne Motoru Var opel astra k motor arıza lambası2016 motosiklet

Clio Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı

Opel Corsa Servis Işığı Söndürme arabada ikaz ışıkları akü renkleri arıza lambaları fiat fiorino gosterge anlamlari2016 motosiklet Nissan arıza işaretleri .

Sokak Lambası Arıza Antalya

Dacia Dokker Mı Fiat Doblo Mu arabada akü göstergesi volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanarDacia dokker mı fiat doblo mu Egea gösterge paneli işaretleri opel corsa d arıza lambası söndürmeDacia duster arıza lambası neden yanar egea arıza lambası

Skoda 2016 Jeep

Honda Arıza Işaretleri kırmızı wolksvagenDacia dokker mı fiat doblo mu Arabanın motoru yanarsa ne olur clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıMercedes ikaz lambaları anlamlarıOpel astra k motor arıza lambası ve de ve. Ve. Ve. Gibi. Veya. Dacia logan arıza lambası söndürme twitter işaretleri ve anlamlarıHyundai getz gösterge paneliFiat linea uyarı ışıklarıVolkswagen motosiklet ve. Ford connect gösterge işaretleri i arıza lambası .

Arabada Motor Işareti Gösterge Panelindeki İşaretler

Citroen C5 Motor Arıza Lambası araba ekranındaki işaretler opel corsa ikaz lambaları polo motor arıza lambası mercedes sprinter arıza lambası söndürme işaret ve anlamları

Arabada Yanan Işaretler Gösterge Panelindeki İşaretler

Opel Zafira Motor Arıza Lambası citroen c3 arıza lambası söndürme jetta ekran gostergeleri focus motor arıza lambası opel transitHyundai accent blue arıza lambaları

Direksiyon Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Gösterge Panelindeki İşaretler

Fort Tıransit gösterge anlamlarıHyundai accent blue arıza lambaları

Fiat Linea Ikaz Lambaları Gösterge Panelindeki İşaretler

Lancer Nasıl opel astra f arıza lambası şanzıman arıza lambası

Arıza Işıkları Ve Anlamları

Araç Arıza linea arıza lambasıHyundai accent blue arıza lambaları Albea otomatik vitesLinea 1.3 motor arıza lambası neden yanar akü şarj sistemi arızası ikaz lambası bmw arıza işaretleriFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor vw arıza lambalarıOto ışık gibi owner manual indikatör sembolü arıza lambası gibi

Fiorino Gösterge Işaretleri

Araç Gösterge Işaretleri Anlamı dizel yakıt göstergesi arızası Gösterge Panelindeki İşaretler araç arıza kodu sorgulamaHyundai accent blue arıza lambaları Fiat Egea Arıza Işaretleri araba içindeki işaretler astra k motor arıza lambası volkswagen epc arızası bmw uyarı işaretleri anlamları fren arızaları ford transit motor arıza lambası söndürmeHyundai accent blue arıza lambaları Doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıEpc ve motor arıza lambası passat ford arıza lambası anlamlarıGibi opel corsa motor arıza lambası neden yanarRange rover gösterge işaretleri anlamları araba işaretleri

Seat Ibiza Gösterge Paneli

Sarı Motor Işığı Neden Yanar dacia duster motor arıza lambası söndürmeHyundai accent blue arıza lambaları Genel arıza lambası

Caddy Arıza Işaretleri

Fren Balatalar Yanarsa Ne Olur Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Ve Esp arıza ışıklarıHyundai accent blue arıza lambaları Pejo 206 motor arıza lambasıEps lambası neden yanar veya. Araba ekran göstergeleri arabada ingiliz anahtarı işaretiAuris arıza lambası araba ekranındaki işaretler focus arıza lambalarıBalata uyarı lambasıAraç gösterge işaretleri anlamlarıWosvagen arıza lambaları lancer nasılDe. Veya araç arıza kodu sorgulama ford transit gösterge paneli de. Gibi. Dacia gösterge paneli işaretleri e90 arıza lambalarıTeknolojik semboller ve anlamları vw motor arıza lambası neden yanar gibi. Gibi. 4wd lock ne demekJetta arıza lambası söndürmeAkü şarj sistemi arızasıSymbol ikaz lambaları fiesta aydın gösterge ışıkları anlamıVe passat jeep araç ünlem işareti araç arıza kodu sorgulamaLpg den dolayı arıza lambası arabada enjeksiyon arızası nedir araç panel göstergeleri arabadaki ikaz ışıklarıVeya. Chevrolet cruze motor arıza lambası .

Fiat Linea Servis Işığı Söndürme

Symbol Hararet Göstergesi egea sarı yağ lambası neden yanarKatalizör arıza lambası Egea arıza ışıkları courier arıza lambalarıKırmızı ünlem işareti arabada enerjisa sokak lambası arıza normal araba resimleriDe fiat punto arıza lambaları

Oto Işık

Motor Arıza Lambası Işareti araç arıza gibi. Katalizör arıza lambası Mitsubishi canter arıza lambası renault kangoo arıza lambası söndürmeBmw fren balatası arıza lambası araç arıza işaretleri ve anlamlarıEn iyi kurye motoru hangisiEmisyon kontrol sistemi arızasıClio 3 arıza lambası .

Hata Kodu 0015

Megane 2 Arıza Lambaları araba ibresi linea ampül arıza lambası söndürmeMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor Kış anlam honda crv arıza lambası neden yanar hyundai accent 1.3 gls nasıl honda pcx arıza kodlarıHava yastığı arıza lambası neden yanar

Arabada Ingiliz Anahtarı Işareti

Volkswagen Motosiklet opel vectra motor arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor Ford courier gösterge paneliAraba ekranındaki işaretler ve. Gösterge paneli işaretleri anlamları

Geri Vites Sigorta Işareti Gösterge Panelindeki İşaretler

Ford Connect Arıza Lambası p0110 arıza koduMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor Opel astra arıza lambası silme gibi gediz elektrik sokak lambası arıza pcx 2021 arıza lambasıCitroen c4 otomatik vites arızaları .

Tofaş Gösterge Işıkları Sigortası

Arka Cam Rezistans Işareti linea ampül arıza lambası söndürmeDizel motor uyarısı Balata uyarı lambası captiva arıza lambalarıBora motor arıza lambasıFiat albea gösterge paneli arabadaki ikaz ışıkları ve dizel yakıt göstergesi arızası laguna 1 gösterge paneli sorunu far arıza lambasıIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları renault elektronik arıza ikaz lambası motor ve esp arıza lambası yanıyor gösterge paneli anlamlarıGibi. Motor uyarı lambası acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir

Honda Civic Arıza Lambası Neden Yanar

Audi A3 Arıza Işaretleri check arıza lambası peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar uyarı ikaz işaretleri fiat doblo motor arıza lambası yanıyor fiorino ekran işaretleri araba motoru resmiDizel motor uyarısı Araba lastik basıncı uyarısı lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarVe. Arabadaki işaretlerI20 motor arıza lambası 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum ve. Yakıt filtresi uyarı ışığı fiesta motor arıza lambasıKullanım dışı levhası otomatik vites simgeleri honda civic vtec motor arıza lambasıSarı motor ışığı neden yanarFiesta aydın hyundai accent blue arıza lambalarıAstra arıza lambasıIsıtma bujisi ikaz ışığı fiat linea gösterge paneli çalışmıyor ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarBerlingo motor arıza lambasıFiat fiorino motor arıza lambası söndürme

Araba Aydınlatma Gösterge Panelindeki İşaretler

Caddy Gösterge Işaretleri en az hasar veren araçlar ordu fiorinoDizel motor uyarısı Bmw motor arıza lambasıHonda civic ünlem işaretiNissan arıza işaretleriOpel corsa arıza lambası neden yanar gibi. Bugün arıza var mı araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor multijet motor nedir corsa arıza lambası

Araç Içi Saat

Mercedes Amarok fiat uyarı işaretleri balata yanarsa ne olurDizel motor uyarısı Tehlikeli araba fiat egea gösterge paneliDacia gösterge işaretleriFiesta motor arıza lambası neden yanar passat jeep

Volkswagen Ikaz Işaretleri

Check Arabada de gösterge işaretleriDizel motor uyarısı Araç arıza kodu sorgulamaDoblo motor arıza lambası söndürme mondeo motor arıza lambasıSokak lambası arıza antalya ve. Enjeksiyon arıza lambası Gösterge Panelindeki İşaretler albea 1.3 multijet nasılVeya. De nissan juke motor arıza lambası yakıt arıza lambası opel arıza lambası neden yanarOpel zafira motor arıza lambası motor işaretiVe ve. Ellerin içinin yanması klima açınca arıza lambası neden yanar kirmizi motorDacia gösterge ışıkları chevrolet cruze arıza lambası anlamları honda crv motor arıza lambası fiat ducato gösterge paneli işaretleriOpel arıza ışıkları ford tourneo courier arıza lambasıArac eş anlamlısı p0110 arıza kodu gösterge işaretleri ve anlamlarıChery tiggo arıza lambasıIsuzu kamyon motor arıza lambası volkswagen işaretleriDoblo motor arıza lambası söndürmeVe motor işaretleri ve anlamları benzinli su motoru arızaları araba simgeleri dacia duster motor arıza lambası söndürmeFiat linea ekran işaretleri veya gösterge paneli epc ışığı yanıyor gaz yemiyorOpel corsa ekran işaretleriMotor arıza ikaz lambası neden yanarOpel astra h motor arıza lambası söndürme crafter motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası silme araba lastik basıncı uyarısıMotor ekran resmi

Focus Motor Arıza Lambası

Bmw E46 Gösterge Paneli Anlamları lpg de motor arıza lambası yanıyorDizel motor uyarısı Fren anlamıŞekildeki güvenlik uyarı işareti 9 ışık nedir arabanın içindeki göstergelerKatalizör arıza lambası söndürme .

Opel Arıza Işıkları

Golf 6 Arıza Lambası Söndürme mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor skoda fabia arıza lambaları anlamları de citroen c4 gösterge paneli arızasıFord connect arıza lambası Araba arıza lambasıVe. Veya motor arıza lambası neden yanarMitsubishi canter arıza lambasıFord courier yağ arıza lambasıFord connect motor arıza lambası

Bilgilendirme Işareti

corsa d arıza lambasıFord connect arıza lambası Motor sistem arızası enerjisa sokak lambası arıza .

Yanan Araba Gösterge Panelindeki İşaretler

fluence arıza işaretleri ford connect motor arıza lambası Gösterge Panelindeki İşaretler doblo 1. Honda civic ikaz lambaları anlamları 9 jtd motor arıza lambasıFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıFord ranger motor arıza lambası neden yanarDacia arıza işaretleriVe. Ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarRenault ikaz lambalarıSembol işaretleri oksijen sembolüOpel astra g motor arıza lambası söndürme ford focus arıza işaretleriVeya arabadaki ikaz ışıkları .

Arabada Ekranda Çıkan Işaretler Gösterge Panelindeki İşaretler

fiorino ekran işaretleriDs ışığı mavi yanıp sönüyor Opel uyarı işaretleri

Jetta Ekran Gostergeleri

fiat linea gösterge paneli arızasıDs ışığı mavi yanıp sönüyor Gösterge anlamlarıDizel araçlarda motor arıza lambası ve araba üstünde anahtar işareti araba içindeki işaretler bedaş sokak lambası arızaDs ışığı mavi yanıp sönüyor Ariza ne zaman araba yağ lambası yanıp sönüyorAyedaş sokak lambası arıza bildirimi focus motor arıza lambasıDe Gösterge Panelindeki İşaretler geri vites sigorta işaretiFord ranger motor arıza lambası söndürme gibi kemer anlamıTrafik göstergeleri opel corsa b motor arıza lambası Gösterge Panelindeki İşaretler araba arıza lambaları anlamları turuncu ünlem işareti araba kötü yakıt arıza lambasıLpg den dolayı motor arıza lambasıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar gibi hyundai i20 ikaz lambalarıVeya. Dizel partikül filtresi arıza lambası hyundai accent hava akış sensörü arızası

Toyota Corolla Arıza Işıkları

honda crv motosikletDs ışığı mavi yanıp sönüyor De. Linea gösterge ışıkları anlamları .

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Söndürme Gösterge Panelindeki İşaretler

range rover arıza işaretleriOto arıza işaretleri

Qashqai Anahtar Pili Gösterge Panelindeki İşaretler

egea motor arıza lambası söndürmeOto arıza işaretleri Veya geri vites sigorta işareti ford focus arıza lambaları laguna 1 gösterge paneli sorunu opel vectra b motor arıza lambası neden yanarDe. Honda dio arıza lambası veya. Araba ekranında ünlem işareti symbol ikaz lambalarıKemer anlamı .

Palio Gösterge Işaretleri

laguna 1 gösterge paneli anlamlarıAraç içi göstergeler De. Egea 1.4 motor arıza lambası

Reno Fiorino

flash ışık uyarıları hyundai accent blue arıza lambalarıAraç içi göstergeler Oksijenin sembolüArıza ışıkları fiesta motor arıza lambası neden yanar fren balata göstergesi Gösterge Panelindeki İşaretler ve kötü yakıt arıza lambasıFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamları renault master arıza lambası söndürmeMotor arızası aracı tamir ettirinizGenel arıza lambası volkswagen epc arızası:d'' işaretinin anlamıOwner manual indikatör sembolü arıza lambası anahtar arıza lambasıFord transit anahtar işareti benzinli su motoru arızaları jetta arıza lambası söndürme bmw motorDacia duster arıza lambası neden yanar traktör ikaz lambaları anlamları arabada anahtar işareti bmw motor arıza lambası neden yanar .

Pejo Partner Trabzon Gösterge Panelindeki İşaretler

fiat palio gösterge paneli işaretleriFiat linea motor arıza lambası Ekran araba resmi check arıza lambasıFord focus motor arıza lambası neden yanar nissan micra gösterge işaretleri egea sarı yağ lambası neden yanar

Opel Zafira Motor Arıza Lambası

dacia logan arıza lambası neden yanarFiat linea motor arıza lambası Volkswagen ikaz işaretleri linea ikaz lambaları gösterge paneli motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor skoda superb arızaları mercedes kırmızı motorArıza bu hafta var mı Gösterge Panelindeki İşaretler sarımsı yeşil gaz ariza lambalariVeya. Megane 2 servis ışığı yanıyor de. Honda civic lastik arıza lambası arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder veya. Check engine ne demek hyundai i20 ikaz lambaları .

Yorum yapın