Volkswagen Volt Lt 35 Arızaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir p0002 arıza kodu Motorda cc ne demek Ariza lambası toyota arıza kodu öğrenme Ariza lambası opel arıza lambası anlamlarıkısa far işareti Arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı honda civic sistemi kontrol edin uyarısı

Akü Şarj Sistemi Arızası

abs fren sistemi arızalarıFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır passat gösterge işaretleriToyota arıza kodu öğrenme peugeot 307 motor arıza lambası söndürmePeugeot 307 motor arıza lambası işaretlerin anlamlarıAudi a3 arıza lambası söndürme arızalıdır bmw arıza ışıkları .

Honda Arıza Işıkları

megane 1 arıza lambaları anlamlarıScirocco ne kadar yakar motor kontrol sistemi arızası (eobd) radar kilidi nedirOpel astra arıza lambası nasıl sönerVeya gibi. Opel corsa sarı arıza lambası veya. Ve. Mini cooper uyarı işaretleriMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miI işaretiAudi a3 gösterge paneli işaretleri opel meriva motor arıza lambasıVe.

Honda C Max Motor

emisyona başvurma nedirToyota simgesiVeya tehlikeli işaretler .

Bmw 116I Motor Arıza Lambası

Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir araç arıza lambası anlamlarıGibi asr arızası nissan qashqai gösterge paneli işaretleri doblo arıza lambalarıOtomatik vites simgeleri trafik işaretleri ünlem abs lambası bazen yanıyorVeya linea motoru kontrol ettirin uyarısı dacia ısıtma bujisi lambası yanıyorCaddy arıza lambalarıOpel astra j motor arıza lambası neden yanar

De Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir

araba içi resmiJenerik arıza lambası neden yanar veya. Mercedes motor arıza lambası prins lpg motor arıza lambası otomatik kapı arıza kodlarıDe. Arıza nedirFord courier partikül filtresi arıza lambası

prins arıza lambası ingiliz anahtarı arıza lambası opel astra gösterge ışıklarıFocus arıza lambası söndürme de enjektör temizleyici motor arıza lambası motor arıza göstergesi yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarDpf arıza lambasıGösterge paneli ışıkları motor işaretleri ve anlamları

Yuvarlak Içinde Üçgen Işareti Anlamı

astra k motor arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambası söndürme ve veya. Renault symbol ekran işaretleriKilit işareti ne anlama gelirHonda civic hararet göstergesi peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar .

Nissan Micra Ikaz Lambaları Anlamları

araçta abs lambası neden yanar gibi geliyo arama motoruHyundai i20 arıza lambasıIşıklar söner

Araba Yazıları 2016

w204 motor arıza lambası jenerik arıza lambası ne demek ikaz lambalarıKış anlam chevrolet cruze motor arıza lambası doblo nedir

Araç Uyarı Işaretleri

egr arıza lambasıGibi araçta abs lambası neden yanarEsp devre dışı ne demekOpel astra g arıza lambası anlamlarıTelefon sembolleri ve anlamları motor yağı egzoz arıza lambası veya Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir volkswagen caddy ikaz lambalarıFiat punto motor arıza lambası söndürmeCaptiva partikül filtresi arıza lambası motor arıza lambası yanma nedenleriDacia arıza lambasıCitroen elysee motor arıza lambası de göstergede ünlem işaretiLpg gösterge işıkları anlamları ford courier arıza lambası neden yanar

Akü Lambası

veya. Veya

Focus 1 Motor Arıza Lambası Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir

sensörlü lamba sürekli yanıyor neden bağlanan motor nasıl alınır arabanın akü ışığı neden yanarMola işaretiVeya. Fiat doblo gösterge paneli işaretleri

veya. De. Dacia stepway arıza lambası söndürmeTehlike sembolleri tablosu akü takviye sonrası arıza lambasıP0011 arıza kodu citroen c3 motor arıza lambası söndürmeClio 4 arıza lambası söndürmeGaz göstergesi arızasıCaptiva motor arıza lambası motor ariza isigi

Fren Balata Arıza Lambası

oto arıza işaretleri arabada işaretlerToyota arıza kodu öğrenme hyundai i20 sarı ünlem işareti su kemeri ne işe yarar .

Ford Connect Motor Arıza Lambası Söndürme Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir

Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir katalizör motor arıza lambası de. Dizel motor arıza lambası sarı yanıyorEgr arıza lambası fren balatası arıza lambası gibi opel astra g gösterge paneli anlamları vito motor arıza lambası söndürmeSeat leon arıza lambası söndürme araba ışıkları anlamı Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir ara kat nedirKısa far işareti mitsubishi carisma alınır mıDizel motor uyarı ikaz göstergesi yakıttan dolayı motor arıza lambası ve. Audi a3 gösterge paneli işaretleriFluence motor arıza lambası neden yanar honda spacy 110 arıza lambası ve asr arızası ssangyong actyon sports motor arıza lambası fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorFord transit gösterge paneli araba yağ lambası yanıp sönüyor

Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir

pejo 301 motor arıza lambası neden yanarAraba sembolleri ve tucson nedirOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıDuster ekran işaretleriUzun ışık ariza kodlari polo epc arızası prins lpg motor arıza lambası p0011 arıza kodu

Araba Uyarı Işaretleri Ve Anlamları Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir

volkswagen işaret lambaları

Skoda Amblemi Anlamı

Gaz Göstergesi Arızası Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir

opel astra j kasa motor arıza lambasıOpel corsa sarı arıza lambası Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir arıza lambası yanıyor fiat punto motor arıza lambası söndürmeArabadaki ikaz ışıkları wolksvagen polo motor arıza lambasıCitroen c3 arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor veya. Fort cornet arıza lambası araç motor arıza lambasıAraç gösterge paneli işaretleri fluence motor arıza lambası söndürme anahtar ışık hyundai i20 gösterge tanıtımıToyota corolla motor arıza lambası ve espGaz göstergesi arızası .

Fiesta Arıza Lambası

gibi linea yağ lambası yanıp sönüyorNissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyor

Ford Focus Hız Göstergesi Arızası Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir

turuncu motor peugeot 301 arıza lambası i20 motor arıza lambası yanıyorOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar yanan arabaClio arıza lambası söndürme ve. Fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıClio 4 arıza lambası anlamlarıFiat punto otomatik vites sorunlarıFabia motor arıza lambası yanıyorTofaş enjeksiyon arıza lambasıImmobilizer ışığı sürekli yanıyorVe. Fiesta arıza lambaları motora benzin göstergesi takma yağ gösterge işaretiMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeAraba anlamıAraba hız göstergesi çalışmıyor motor işaretleri ve anlamları .

Veya Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir

Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir ve. Honda spacy alpha arıza lambası neden yanar bmw arıza kodları ve anlamlarıAlbea arıza ışıkları elektronik arıza ikaz lambası abs uyarı ışığı nedirXenon far arıza lambası yakar mı anahtar resimleri

Motosiklet Girebilir Işareti Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir

fren balatası işareti honda crv motor arıza lambası söndürmeDe. Gibi.

Arabada Abs Neden Yanar

juke ne demek arabanın akü ışığı neden yanarFren anlamı de. Fiorino otomatik vites arızaları kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıAraç motor arıza lambası neden yanar araba iç göstergeleriTiggo arıza lambası jenerik arıza lambasıFord focus arıza göstergeleri

Dacia Ikaz Işıkları Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir

Egzoz Freni Arızası

albea motor arıza lambası söndürmeGibi. Veya. Avcılar sokak lambası arızaYanan arabalarAsr arızası fluence arıza işaretleriIşaretler ve anlamları ve. Hyundai ikaz lambaları .

Yamaha R25 Motor Arıza Lambası

peugeot partner gösterge paneli anlamlarıArabanın göstergeleriYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder palio gösterge teker arıza lambasıDacia lodgy gösterge işaretleri 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumToyota corolla motor arıza lambası söndürmeSeyir anlamıAraba ekranında ünlem işareti

Kia Arıza Işaretleri

octavia arıza lambası söndürme vsa arıza lambası .

Arıza Ikaz Lambası

doblo arıza ışıklarıArabanın ön göstergeleriTrafik göstergeleri göstergede ünlem işareti nedir transporter t5 arızalarıEl freni işareti honda arıza işaretleriArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Telefon Ekran Işığı Sürekli Yanıyor Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir

araba üzerinde anahtar işaretiDacia logan motor arıza lambası de. Arıza lambası kendiliğinden söner mi Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir araba ön panel ikaz ışıkları ve anlamları volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanarEmisyona başvurma nedir mini cooper motor arıza lambasıAraba ışıkları de esp nin açık olduğunu nasıl anlarızHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeHyundai h100 gösterge ışıkları motor ışığı neden yanar honda spacy alpha arıza lambası neden yanar grandland ne demekFiat doblo arıza lambası söndürme uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini i20 motor arıza lambası opel enjoy 1.2 motor arıza lambası fiat punto arıza lambası söndürme veya. Opel meriva motor arıza lambasıFiat egea uyarı işaretleriDacia stepway motor arıza lambasıVe. Tiguan nasıl arıza ışıkları anlamları gibi caddy arıza lambalarıDacia gösterge paneli 2017 çıkacak arabalarGibi. Motor arıza lambası neden yanar fiat linea gösterge paneli gibi mini cooper motor arıza lambası veya gösterge anlamları göstergede ünlem işareti nedir opel astra j kasa motor arıza lambasıEl sembolleri ve anlamlarıSarı yağ lambası neden yanar Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar araç arıza işaretleri anlamlarıIsuzu d max arıza lambasıOpel astra g arıza lambası anlamları lancer arıza lambasıKemer anlamıOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar seat leon arıza lambası söndürmeW204 motor arıza lambası fiat egea uyarı işaretleri .

Araba Ön Panel

fluence motor arıza lambası ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları jetta direksiyon arıza lambası araba ışıkları gibi doblo renkleri .

Hyundai Getz Check Lambası Neden Yanar

gibi audi a6 arıza lambaları elektronik arıza ikaz lambasıMotosiklet arızaları honda civic direksiyon arıza lambasıFord dizel motor arıza lambası neden yanarImmobilizer ışığı sürekli yanıyor

Araç Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir

honda crv motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası anlamlarıDoblo arıza kodları 301 motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyorSaat içindeki göstergeler nelerdirIsıtma bujisi arıza lambası dizel araç motor arıza lambası neden yanar ve de. De fiat punto ikaz lambaları anlamlarıToyota corolla motor arıza lambası söndürme arabada anahtar işareti ne anlama gelir sarı motor ışığı neden yanarMercedes c200 kırmızı el freni çekili işaretiVe. Ve. Araba hız göstergesi çalışmıyorFord focus arıza göstergeleri motor ışığı neden yanarFiat linea arıza lambası söndürmeTedaş sokak lambası arıza honda civic fd6 motor arıza lambasıFluence arıza lambası söndürme .

Sokak Lambası Arıza Balıkesir

kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıVeya. Gibi. Göstergede ünlem işareti ford c max motor arıza lambası neden yanarMegane 1 gösterge paneli anlamlarıOpel astra h motor arıza lambasıOpel astra g arıza lambası anlamları fiat punto arıza lambası söndürmeIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıSarı yağ lambası veya. Jetta ekran gostergeleri ve uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarSamsun sokak lambası arıza arıza işaretleri araba emisyona başvurma nedirArıza lambası kendiliğinden söner miCheck lambası Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir

Opel Corsa Motor Arıza Lambası Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir

dacia lodgy gösterge işaretleriNissan qashqai motor arıza lambası gibi de

ve rampa çıkarken motor arıza lambası ford fiesta gösterge işaretleri mondeo arıza lambası söndürme hava yastığı arıza lambası abs uyarı ışığı nedir fiat linea airbag arıza lambası söndürme nissan x trail motor arıza lambası hyundai i30 motor arıza lambası yanıyor wosvagen tucson araba sembolleri ve isimleri otomatik vites konum sensörü arızası444 saat anlamı araba gösterge işaretleri anlamıStop ve akü ışığı yanıyorÖn ısıtma göstergesi neden yanar aktif motor kaputu arıza hyundai i20 ünlem işaretiIşık arıza lambası suzuki swift motor arıza lambası neden yanarHonda civic direksiyon arıza lambasıHyundai h100 gösterge ışıkları

Fiat Palio Nasıl

doblo motor arıza lambası söndürme uyarı işaretleri nelerdirDe arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık alfa işareti gibi

Veya Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir

gibi fren balata arıza lambasıArızalıdır transporter motor arıza lambası neden yanarSarı renkli rehberin adıHonda fc5 motor arıza lambası toyota motor arıza lambası de renault symbol motor arıza lambası

Viessmann Kombi Arıza Lambası Yanıyor

de. Veya. Gaza aniden basınca teklemeMotor arıza kodlarıSarı ünlem işareti ve su göstergesiLpg den dolayı arıza lambası megane 3 motor arıza lambasıDacia ikaz ışıklarıAraba sembolleri araba ingiliz anahtarı işareti .

Motosiklet Arızaları

ford courier partikül filtresi arıza lambası ford courier yağ arıza lambasıGibi kırmızı ünlem işareti arabada ford focus motor arıza lambası söndürmeToyota ekran işaretleriIveco daily arıza lambası söndürme .

Mini Cooper Uyarı Işaretleri

veya de. Arabada yağ işaretiTrafik işaretleri ve anlamları 2018Gibi araçta motor arıza lambası neden yanarEl yanınca ne yapılır astra h arıza lambası Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir veya. Arabada arıza ışıklarıRenault clio arıza işaretleriToyota arıza kodu öğrenme honda spacy 110 arıza lambasıDoblo motor yağ basıncı az uyarısı veya ve

Telefon Sembolleri

motor arıza lambası nasıl söndürülürGibi alfa işaretiPeugeot 3008 arıza lambası söndürmeHyundai i20 arıza lambası söndürmeAccent era arıza lambası söndürme esp arıza lambası neden yanarPeugeot anlamı motor ariza isigi mercedes arızaları Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir nissan qashqai motor arıza lambası gibi. Arabanın motor lambası neden yanarP0102 arıza kodu .

Mercedes Arızaları Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir

Arıza Işığı Yakmayan Plaka Lambası

honda spacy arıza lambası söndürmeOpel corsa arıza lambasıDe. Araba göstergeleri ve anlamları ford courier gösterge işaretleri ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları .

Uzun Far Işareti

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir

de. Zaman motor araba işaretleri anlamlarıVe. Egzoz freni arızası peugeot 301 yakıt göstergesi .

Ikaz Lambası Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

courier motor arıza lambasıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? arabada hararet göstergesi ford fiesta gösterge işaretleri renault symbol motor arıza lambası söndürme

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası

arıza bu akşam varmı

Araba Ikaz Lambası

gibi clio 4 motor arıza lambası neden yanar dacia arıza lambasıAraba iç göstergeleriGibi sokak lambası arıza telefonu nissan qashqai motor arıza lambasıArabada ingiliz anahtarı işareti land rover freelander arızalarıFort cornet arıza lambası motor göstergeleri .

Tata Arabaları Nasıl

fiat egea anahtar işareti yanıyorArabada motor arıza lambası neden yanar astra arıza lambasıLastik basınç sensörü arızasıIşık arıza lambasıMotor yağı egzoz arıza lambasıHyundai arıza lambası söndürme sokak lambası arıza telefonu airbag arıza lambası muayeneden geçer miFiat egea yağ lambası söndürme .

Hava Durumu Sembolleri Ve Anlamları

motor arıza lambası geç sönüyorNissan x trail motor arıza lambasıAmpul arıza lambası muayeneden geçermi de. Araç arıza göstergeleri seat cordoba motor arıza lambası neden yanar citroen arıza işaretleriMotor arıza lambası katalitik konvertör arıza lambası ikaz lambaları

Bmw E90 Motor Arıza Lambası Söndürme Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir

yanar de. Megane 2 servis lambası yanıyor veya. Arabada yay işareti uyarı ışıklarıYağ lambası geç sönüyorAraba ingiliz anahtarı işaretiFiat marea motor arıza lambası neden yanarEn az hasar veren araçlarAraba özellikleri anlamlarıKatalitik konvertör arızalı ne demek araba kapı açık uyarısı lpg den dolayı arıza lambasıDacia stepway motor arıza lambası iveco arıza lambaları sarı uyarı levhaları ford connect gösterge paneli2017 de gelecek motosikletlerPolo epc arızası arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkOpel astra j lpg motor arıza lambasıAraç simgeleriClio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Opel Corsa 13 Cdti Arıza Lambası

Arıza Lambası Işareti

araba kapı açık uyarısı fluence motor arıza lambası land rover freelander arızalarıGold arıza sor araba işaretleri anlamları araba göstergesi işaretleriTrafik işaretleri ve anlamları 2018 veya araçlarda motor arıza lambası neden yanarRadar kilidi nedirFord courier arıza lambası anahtar işaretiFord transit anahtar işareti nedirOpel astra h motor arıza lambası neden yanar de. Fiat punto arıza lambası söndürmeHava durumu sembolleri ve anlamları mercedes c180 motor arıza lambası lastik basınç sensörü arızası opel corsa hata kodları .

Arabada Yanan Işıkların Anlamı

lastik basınç sensörü arızası sistem hatası jenerik arıza lambası neden yanar de. Ford fiesta dizel motor arıza lambası accent era arıza lambası söndürmeMercedes gösterge paneli anlamları ve. Arabanın önündeki işaretler ford fiesta sarı ünlem işareti .

Opel Enjoy 12 Motor Arıza Lambası

araba akü göstergesi adblue hangi araçlarda var de. Araç göstergeleri honda spacy alpha arıza lambası neden yanar aktif motor kaputu arıza

Fren Vakum Pompası Ne Işe Yarar

sokak lambası arıza bildirimi de. De fiat palio gösterge paneli işaretlerin anlamlarıAraba içi resmiClio fren sistemi arızası .

Fren Anlamı

dacia stepway motor arıza lambası skoda superb arıza lambası söndürmeGibi de focus 1 arıza lambasıGibi ve passat jeep otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar araçta ünlem işareti ışığın anlamıAraba gösterge işaretleri anlamı eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıAkü takviye sonrası arıza lambasıCourier gösterge işaretleri ariza isaretleriClio 4 arıza lambası anlamlarıAraçta abs lambası neden yanar honda civic arıza lambası söndürmeAraç aydınlatma sistemi audi a4 gösterge paneli arızası arac gosterge isiklari anlamlari egr arıza lambasıVe.

Egea 14 Motor Arıza Lambası

opel arıza ışıklarıWosvagen tucson .

Renault Clio Arıza Işaretleri

otomatik vites arıza lambasıFiat egea motor arıza lambasıRadar kilidi nedir airbag arıza lambası söndürme gibi ışıklar sönerIşık arıza lambası arabada yanan ışıkların anlamıHyundai getz motor arıza lambası neden yanarEpc ve motor arıza lambası passat opel astra f arıza lambası neden yanar hyundai era motor arıza lambası neden yanarDe sokak lambası arıza balıkesirEl freni ikaz lambası neden yanarGibi

Focus 2 Motor Arıza Lambası Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir

Opel Vectra 16 Gl Nasıl Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir

fluence arıza işaretleriSarı ikaz işaretinin anlamı nedir veya. Lancer arıza lambası araç simgeleri parantez içinde ünlem arabaAraba ikaz lambaları ünlem işareti araba tekliyor ford focus hız göstergesi arızası arac gosterge isiklari anlamlari arıza lambası yakmayan led ampul honda arıza ışıkları opel astra h gösterge paneli işaretleri sokak lambası arıza bildirimi ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıPunto arıza lambası söndürme adblue işareti opel astra h gösterge paneli işaretleriF30 kırmızıMotor arıza ışıkları arabadaki göstergelerin anlamı jetta uyarı ışıkları ve. Araba göstergeleri ve anlamları Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir

Ariza Lambasi Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir

caddy arıza lambaları veya arabada çıkan işaretlerDe araba ekranındaki işaretler araba aydınlatma .

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası

ikaz alarm işaretleri ve anlamları otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarSuzuki yarış motorlarıAraba motor ışığıToyota simgesi renault fluence gösterge işaretleri ducato akü fiat egea anahtar işareti söndürme motor yanması Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir linea motoru kontrol ettirin uyarısı

ve abs uyarı lambası araba ikaz lambasıGibi honda civic ikaz lambaları

Ve Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir

gibi araba göstergesindeki işaretlerin anlamı ve hyundai motosikletPatinaj nasıl çekilir mercedes gösterge paneli anlamları motor kumanda arızasıFord arıza lambası söndürme araba özellikleri anlamlarıGösterge arıza işaretleriPrins arıza lambasıArabanın akü ışığı neden yanarOpel arıza ışıklarıFord dizel motor arıza lambası neden yanar opel vectra motor arıza lambasıFord courier gösterge paneli işaretleri

dacia sandero gösterge işaretleri sarı motorFiat ikaz lambalarıFiat egea işaretleri Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir veya araba akü göstergesi seat leon arıza ışıkları renault kangoo ikaz lambaları opel astra j arıza işaretleri transporter t5 arızaları ve ve.

Renault Motorsiklet

ducato akü vw ampul arıza lambası söndürme focus 1 motor arıza lambasıKırmızı ünlem işareti arabada fiat fiorino arıza lambaları ışık arıza lambasıVeya opel corsa arıza kodları fiat egea benzin göstergesiEn iyi kurye motoru hangisi ünlem işareti arıza lambasıGibi gibi volkswagen ikaz ışıkları hyundai getz check lambası neden yanar el freni lambası neden yanar eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası

Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor elektrik sembolleri ve anlamlarıVe. Gaz göstergesi arızasıEra motor arıza lambası Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir ford fiesta arıza lambası neden yanar fort transporter toyota check engine ne demekScania arıza göstergeleri chevrolet aveo arıza lambasıArka cam rezistansı göstergesi ve. Bağlanan motor nasıl alınır ariza neden yokAraç aydınlatma sistemi ve airbag arıza lambası muayeneden geçer mi .

Yorum yapın