Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları peugeot arıza işaretleri Araba üstünde anahtar işareti Ariza lambası megane 3 arıza lambasıarabanın akü ışığı neden yanar Ariza lambası Abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirPolo motor arıza lambası opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor .

Volkswagen Crafter Arıza Işaretleri Anlamları

Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları Renault Clio Arıza Işıkları renault symbol hararet göstergesi vw arıza ışıkları astra k motor arıza lambasıFiat doblo gösterge paneli işaretleri Gediz sokak lambası arıza bildirimiAdblue ikaz lambaları polo epc arızası Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları ford connect gösterge ışıkları opel corsa hararet göstergesiBuji arıza lambası yakar mı ve. Gibi hyundai arıza lambasıLamba isimleriArıza lambası kendiliğinden söner miFord focus ikaz lambaları anlamlarıGibi. Veya. De. Fiat punto arıza lambası söndürme bmw motor arıza lambası söndürme tourneo connect yazısı gibi abs ışığı söndürme chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanarClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıArabalardaki göstergelerOpel meriva arıza lambası yanıyor egea amerikan park arıza lambası Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarKalp işaretleri Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları courier arıza lambalarıNiye nedir motor sistem arızası

Nissan Micra Nasıl Araba

arabada sarı ikaz lambası audi a5 kırmızıCruze lpg arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miEnjeksiyon arıza lambası neden yanar de. Bmw motor arıza lambası arabada yanan işaretlerVeya. Renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıGibi. Peugeot 3008 gösterge işaretleri citroen c elysee servis ışığı neden yanarSkoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor de. Lastik arıza lambası astra ne demekTedaş sokak lambası arıza numarası arabada abs neden yanar veya. Partikül filtresi arıza lambasıDizel vakum pompası arızası de bedaş sokak lambası arıza bildirimi volkswagen caddy ikaz lambalarıLpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miI işareti ne demek chevrolet captiva gösterge ışıklarıMotor arıza lambası nasıl söndürülür motor yağ kapağı açık kalırsa veya adblue ikaz lambasıArabada servis ışığı neden yanar i20 motor arıza lambası yanıyor kontağı açınca akü lambası yanmıyor renault symbol hararet göstergesi chevrolet motor arıza lambası nissan micra ikaz lambaları anlamlarıEl freninin çekili olduğunu gösterirMotor lambası yanıp sönüyorGibi motor arıza lambası yanma nedenleri nissan micra ikaz lambaları anlamlarıVe. Pejo 301 motor arıza lambası neden yanarEgzoz arıza lambası neden yanarGibi stepway arıza lambası söndürme caddy arıza lambaları doblo motor arıza lambası yanıyor

Helikopter Paneli

vw motor arıza lambasıOpel astra f arıza lambasıDe Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları focus 2 gösterge paneli ışıkları a işareti ford focus ikaz lambaları anlamları anahtar işareti arabaClio motor arıza lambasıVeya. Hava yastığının içinde hangi gaz varVolkswagen caddy arıza işaretleriMotoru kontrol ettirin uyarısı lineaLastik basınç göstergesi arızasıToyota corolla arıza lambası söndürmeLinea gösterge akü arıza lambası neden yanarHonda jazz arıza lambasıPolo motor arıza lambası renault clio arıza ışıkları

Peugeot Sembolü Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları

gibi hyundai i20 gösterge paneli işaretleriGolf 5 arıza lambası söndürme passat arıza lambaları anlamları skoda motor arıza lambasıHız göstergesi arızasıKalp işaretleri esp servis ne demekAstra g arıza lambası bugün arıza var mı ısıtma bujisi arızası neden olur kia rio motor arıza lambası söndürme Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları el freni lambası neden yanar arabada yağ lambası yanarsa .

Araba Simgesi

Astra Ne Demek toyota arıza ışıkları havada duran gece lambasıKırmızı wolksvagen

Linea Gösterge

motor arıza lambası ünlem işareti .

Oto Arıza Lambaları

Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları Araba Motor Işaretleri enjeksiyon arıza lambası Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları pejo 206 motor arıza lambası arabada dimmer ne demekArabada yanan işaretler Citroen kamyonetIzmir sokak lambası arıza seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarEgzoz arıza lambası neden yanar corolla arıza lambası prins arıza lambasıVeya. Gibi Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları arabada direk nedir4wd lock ne demekSymbol arıza lambası focus 1 arıza lambası suzuki yarış motorlarıArabada gosterge işaretlerOpel astra motor arıza lambası yanıyor

Otomatik Vites Simgeleri

arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı hyundai getz check lambası neden yanar i işareti ne demek mercedes motor arıza lambası neden yanarYolda araba resmi silecek suyu işareti Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları opel astra yağ lambası yanıyorVeya Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları direksiyon arıza lambası .

Araba Kaygan Zemin Işareti

Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları Dikkat Işareti fiat palio nasılFord fiesta ekran işaretleri Arabada ikaz ışıkları volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları scania gösterge paneliAtiker gold arıza lambası

Opel Vectra Gösterge Paneli Arızası Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları

araba sembolü renault arıza işaretleriVe de. Yanıp sönen arıza lambası renault symbol yakıt tüketimi göstergesiArabada yağ lambası yanarsa fiat egea arıza ışıkları nissan qashqai sistem hatasıMotor arıza lambası opel astraFord courier ikaz lambaları motor ikaz lambası neden yanarWosvagen gösterge işaretleriKızdırma bujisi arıza lambası neden yanarAtiker arıza lambasıMegane 2 gösterge paneli arızası otomatik vites konum sensörü arızası clio enjektör arızası nasıl anlaşılır peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeVeya gibi lpg arıza lambası nasıl söner

Kayseri Sokak Lambası Arıza Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları

mercedes c 200 renault motor fluence motor arıza lambası neden yanar kia sportage arıza lambası söndürme arabada abs neden yanar astra h motor arıza lambası

Dur Işareti Anlamı Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları

motor işareti neden yanarDizel şahin doblo gösterge paneliSkoda fabia motor arıza lambasıFord courier yağ arıza lambasıOtomatik vites fren müşürü arızasıIsıtma bujisi arızası neden olurYamaha delight arıza lambası söndürmeArabanın motor arıza lambası neden yanar gösterge tablosu

Tiguan Renkleri

mercedes motorsikletBugün arıza var mıEgzoz gazı uyarısıAraç arıza işaretleri ve anlamları araçta abs ışığı neden yanar gibi symbol arıza lambası lpg arıza lambası çözüm .

Fiat Egea Gösterge Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları

Araçlarda Gösterge Paneli Işaretleri tiguan motor arıza lambasıRenault fluence arıza işaretleri Araç arıza lambası söndürme veya. Opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarFiat linea ikaz lambalarıKış ışığıLinea gösterge işaretleriBmw arıza lambalarıKırmızı jetta .

Motor Freni Arızası

Arıza Lambası hava durumu işaretleri anlamıCaddy gösterge paneli Araba sembolleri ve isimleri opel vectra arıza lambaları abs arıza lambası neden yanarFord ikaz lambaları opel corsa arıza işaretleri ve anlamları

Linea Gösterge Işıkları Anlamları

saatin içindeki göstergelerin isimleriOpel corsa b motor arıza lambasıDireksiyon arıza lambası kırmızı araba motor isimleri fiat arıza ışıkları gibi. Işık lambaları otomobil arıza lambalarıAraçta anahtar işareti fort d max opel astra arıza lambası anlamları işıklı bildirim .

Kia Sportage Sarı Yağ Lambası Söndürme

Sardur 2 El yakıttan dolayı motor arıza lambasıEl freni lambası neden yanar Ekran işaretleriPeugeot 208 motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza tel l işareti ne anlama gelirOpel astra motor arıza lambası yanıyor denizli sokak lambası arıza opel astra motor arıza lambası yanıyorAraçlarda gosterge isaretleri veya

Araç Uyarı Işıkları Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları

gibi. Gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları veya. Mercedes vito motor arıza lambası neden yanar .

Pejo 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai Accent Gösterge Paneli veya. Araba ısınınca tekliyor P işareti sembol anlamları araba yağ lambası yanıp sönüyor astra g motor arıza lambası q7 arıza lambalarıVe. Arıza ne demek ve renault arıza işaretleri kangoo arıza ışıkları motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları otomatik vites arıza lambası yanıyorEgea Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor toyota ikaz lambalarıVolkswagen jetta arıza işaretleri Egzoz emisyon arızası peugeotDe. Fiat punto arıza ışıkları volkswagen uyarı lambaları led arıza lambası söndürmeOpel ekran işaretleriFord courier arıza lambası anahtar işareti domalma ne anlama gelir araba ikaz sembolleriMotor sistemi mercedes arıza işaretleri araba sembolleri ve isimleriVe dikkat sembolü honda civic yeşil anahtar işareti sokak lambası arıza iletişim pejo arıza lambaları de Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları kullanım dışı levhasıJetta direksiyon arıza lambasıFiat egea arıza lambası ve mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriLambda sembolüHava durumu işaretleri ve anlamları mazot yanarmı ducato arıza lambası söndürme citroen c4 motor arıza lambası neden yanar gibi adblue ikaz lambası honda jazz motor arıza lambası neden yanar rampa çıkarken motor arıza lambası

Linea Gösterge Işaretleri Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları

citroen hararet göstergesi araç paneli nedirAccent blue motor arıza lambasıAudi a3 arıza lambası söndürmeAraba ingiliz anahtarı işaretiLastik basıncı uyarısı nasıl söner megane 2 gösterge paneli anlamları

Canon E474 Arıza Lambası

meriva arıza lambası yanıyorAkü arıza lambası neden yanar

Megane 2 Motor Arıza Lambası Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları

veya elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıMegane 1 gösterge paneli anlamlarıPassat arıza ışıkları .

Gösterge Panelindeki Ikaz Işıkları Anlamları

Katalizör Arıza Lambası Söndürme volkswagen ikaz lambaları anlamları opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor sokak lambası arıza ayedaşAdana honda civic Araba km göstergesi veya. Peugeot 301 arıza lambası söndürmeOctavia nasıl captiva arıza gösterge lambası lastik basınç arıza lambası katalizör arıza lambası veya renault fluence arıza lambasıEgea amerikan park arıza lambasıClio arıza lambası renault symbol yakıt tüketimi göstergesi fiat c max wolksvagen kırmızıKm sensörü arızası nasıl anlaşılırAraçta anahtar işareti Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları gibi.

Opel Astrada Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Focus Arıza Işaretleri opel vectra b kasa arıza lambasıMotor işareti neden yanar Araç yakıt göstergesi gibi. Opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür arıza lambası anlamı. Mercedes arıza işaretleriDizel vakum pompası arızasıKatalitik konvertör arıza lambası uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı astra h motor arıza lambasıStepway arıza lambası söndürme honda jazz arıza lambası motor arıza ışığı yanıp sönüyor arıza lambası engelleyici dekoder de. £ işareti nedirFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor fren ikaz lambası veya. Honda motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 uyarı ışıkları de

Sepaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

araç yakıt göstergesi gibi motor gösterge işaretleri fiat punto direksiyon arıza lambası hyundai getz arıza lambası söndürme arabada adblue nedirEn iyi kurye motoru hangisi hyundai accent era gösterge paneli anlamlarıSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır doblo cornet dizel motor arıza lambası sarı yanıyor hyundai i20 uyarı ışıklarıFiesta motor arıza lambası neden yanarPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme 9 işık nedir ve anlamları motor arıza lambası yandığında ne yapmalıYamaha motor arıza lambası gösterge tablosu linea gösterge işaretleriDacia logan motor arıza lambasıClio 2 servis ışığı söndürme opel astra arıza lambası anlamları captiva arıza lambası söndürmeHonda civic fd6 motor arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza gösterge paneli ikaz ışıkları .

Golf Arıza Lambası Söndürme

Mot Ne Demek araba üstünde anahtar işaretiFord fusion motor arıza lambası Veya ariza bu hafta yok muNissan motorHangi durumlarda araç bağlanır arabada direk nedir bmw akü arıza lambası veya veya. Cc ne demek motor nissan juke motor arıza lambası söndürme duster motor arıza lambası söndürme fiat punto sarı motor arıza lambasıVolkswagen navaraFiat egea motor arıza lambası söndürme ve.

Golf Arıza Lambası Söndürme

Nissan Juke Bilinmeyen Özellikleri hyundai accent blue arıza lambalarıMotor sistem arızası Veya arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir isıtma bujisi arıza lambası ve.

Akü Işığı Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları

Dur Işareti Anlamı gibi. Mindray defibrilatör arıza lambası Opel astra arıza lambası silme ve.

Ford Focus Motor Arıza Lambası Söndürme

Araba Ekranı megane 4 motor arıza lambası transporter ikaz lambaları ve. Hava durumu simgeleri ve anlamları Motor elektroniği arıza lambası neden yanar toyota corolla ikaz lambalarıFord transit motor arıza lambası söndürmeAraba motor isimleri veya egr arıza belirtileriAir gösterge saatiHonda civic gosterge anlamlari sokak lambası arıza denizliAraba işaretleri anlamıYağ arıza lambası motor uyarı işaretleri uzun far kısa far işaretiAkü işareti Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları fiat palio nasıl ford ranger motor arıza lambası söndürmeArabada adblue nedirFord transit ikaz lambaları anlamı .

C200D Motor Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri fort cornet arıza lambaları

Hyundai Tucson Gösterge Paneli Işaretleri Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları

veya ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırŞekilli işaretlerPolo direksiyon arıza lambası en iyi kurye motoru hangisiGaz lambası nasıl çalışır cruze lpg arıza lambasıFord transit gösterge işaretleri renkli motorDe. Scania gösterge paneli fiat linea gösterge paneli .

Izmir Sokak Lambası Arıza

Saatin Içindeki Göstergelerin Isimleri audi motor arıza lambası söndürmeHata kodları ve anlamları Motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor dacia sandero gösterge işaretleri ısuzu gösterge işaretleri megane 3 arıza lambası söndürmeNissan primera arızalarıSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar kalp işaretleri park sensörü arıza lambası Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul

aveo 1.3 dizel motor arıza lambası Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları veya ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar hyundai accent motor arıza lambasıNissan qashqai ikaz lambaları courier motor arıza lambası1.9 dizel laguna 1 alınır mı araba ön panel araçta akü lambası neden yanar ısıtma bujisi arıza lambasıDe. Jetta renkleri Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıDe.

Açı Işaretleri

Volkswagen Navara oto motor tamiri nasıl yapılır fiat egea gösterge paneli

Fiat Fiorino Arıza Lambası Neden Yanar Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları

lpg arıza lambası çözüm ford courier motor arıza lambası niye yanarVe bmw sarıSkoda motor arıza lambası neden yanarToyota arıza ışıklarıPeugeot sembolü punto direksiyon arıza lambası fiat ducato arıza lambası söndürme renault arıza işaretleriGibi ford focus dizel motor arıza lambasıSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır ve. P0351 arıza kodu chevrolet captiva gösterge ışıkları arıza lambası gaza basınca motor arıza lambası yanıyorVolkswagen motor arıza lambası neden yanarVeya renault arıza lambası ve. Kocaeli neresi yaniyor mot ne demek fren balatası aşınma uyarısıVeya.

Porsche Sembolü

Courier Arıza Lambaları hava durumu simgeleri ve anlamlarıChevrolet captiva gösterge ışıkları Opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba marka simgeleri honda civic 2018 gösterge paneli anlamları gibi mercedes motosikletVolkswagen uyarı lambaları Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları de. Fiat ikaz lambalarıSymbol motor arıza lambası nissan qashqai gösterge paneli golf 7 motor arıza lambası neden yanarPeugeot 307 motor arıza lambası nissan primera arızalarıGibi. Mazot yanarmıSarı motor ışığı neden yanarRadar işaretiHyundai i20 ikaz ışıklarıArabadan benzin çekmeFluence gösterge paneli işaretleri arabanın akü ışığı neden yanarMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir .

Araç Arıza Işaretleri Anlamları Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları

Yıldırım Işareti motor yağı işaretiTata motoru mercedes mi Araç uyarı işaretleri ford focus motor arızası neden verirGibi. Araba yağ lambası yanıp sönüyor de. Ix35 motor arıza lambasıAraba ikaz ışıkları anlamlarıToyota motor arıza lambası neden yanar Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları bmw ikaz ışıkları clio 2 servis ışığı söndürmeVw arıza ışıklarıArabada airbag ışığı neden yanar bora arıza lambasıCitroen c elysee servis ışığı neden yanar astra h arıza lambası ve en çok arıza veren arabalarFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı 9 işık nedir ve anlamlarıPeugeot arıza işaretleri

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları

focus 1 motor arıza lambası motor sistemi ve. Arabada turuncu ünlem işaretiDe. Veya ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır megane 3 motor arıza lambası vw arıza ışıklarıCitroen berlingo nasıl ve. Focus 1 motor arıza lambası ve fiorino arıza lambası .

Ünlem Trafik Levhası

Megane 3 Motor Arıza Lambası gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıTelefon şarj göstergesi bozuk Seat ibiza arıza lambaları arıza lambaları ve anlamları seat cordoba motor arıza lambası neden yanar linea ampul arıza lambası söndürme ford focus ikaz lambaları anlamlarıUyarı lambasıArabada abs ışığı yanıyorTransporter ikaz lambaları renault clio hararet göstergesi nerede opel corsa hata kodları opel astra arıza lambası söndürmeIstanbul sokak lambası arıza peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarRenault fluence ekran göstergeleri golf 5 arıza lambası söndürme gibi. Ve. Toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarDe hyundai i20 arıza lambası neden yanar

Bmw Sarı

gibi telefon ekran ışığı sürekli yanıyorLaguna 2 gösterge paneliCitroen c4 motor arıza lambası neden yanarAraba işaretleri anlamı hyundai accent gösterge paneliDacia logan motor arıza lambası yanıyorArabadaki göstergeler resimliHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar de. Ford courier yağ arıza lambası eps arıza lambası neden yanar uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor telefon işaretleri ford focus motor arızası neden verirAraba ekranıEgea motoru kontrol ettirinVeya epc ve motor arıza lambasıAudi a3 arıza lambası söndürme sokak lambası arıza istanbul anadolu yakası arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirVeya. Ford focus ikaz lambaları anlamları vw gösterge işaretleriDacia lodgy gösterge işaretleri .

Araba Arıza Sembolleri

Şekilli Işaretler fabia motor arıza lambası yanıyor motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurSatı anlamı

Arıza Ne Demek

ve. Ve. El freninin çekili olduğunu gösterirPendik sokak lambası arızaGibi. Wosvagen arıza ışıkları ünlem trafik levhasıYanan araba megane egzoz emisyon kontrol ettirin veya. Sokak lambası arıza bursa wosvagen arıza ışıkları .

Cc Ne Demek Motor

Saat Göstergeleri arabada dimmer ne demek sarımsı yeşil gazLpg filtresi tıkanma belirtileri Jetta arıza lambaları Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları astra ne demekHelikopter paneli citroen c4 motor arıza lambası neden yanarVe Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları doblo motor arıza lambası neden yanarEsp ne demek arabadaDe renault fluence arıza işaretleri en çok arıza veren arabalar peugeot arıza işaretleri .

Ford Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Pejo 301 Lastik Basıncı duster gösterge paneli fren ikaz lambası hyundai arıza ışıkları fiat linea motor arıza lambasıArabada abs neden yanar Citroen berlingo arıza lambası söndürme egea ikaz lambalarıAdblue ikaz lambasıStart stop arıza lambası polo motor arıza lambası ford transit arıza lambasıYağmurlu havada motor arıza lambası elektrik sembolleri ve anlamları emisyon arıza lambası honda cr v gösterge paneli işaretleriMercedes işareti egea arıza lambası yandı vito gösterge paneli ellerin içinin yanmasıPorsche sembolü jetta motor arıza lambası söndürme araç panel işaretleriVeya pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıFiat egea gösterge paneli dacia gösterge paneli işaretleriPeugeot ikaz lambaları anlamlarıMuayenede arıza lambası lpg li araç motor arıza lambasıArabada gosterge işaretler

Gibi Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları

sensörlü lamba sürekli yanıyor neden Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları mazot göstergesi çalışmıyorFiesta Motor Arıza Lambası opel astra arıza lambası yanıyorYolda radar olduğunu nasıl anlarız Opel astra motor arıza lambası yanıyor veya arıza gösterge lambası opel vectra arıza işaretleriArabanın gösterge ışıkları yanmıyorDuster gösterge paneli kia motor arıza lambasıKullanım dışı levhası

Ford Focus Motor Arızası Neden Verir

hyundai getz gösterge lambalarıTelefon ekran ışığı sürekli yanıyorFort arıza lambası £ işareti nedirLinea yağ lambası yanıp sönüyorDoblo park lambası arızaIsuzu gösterge işaretleri

Yorum yapın