Engine Management Lamp Ne Demek 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Engine Management Lamp Ne Demek dacia logan arıza lambası söndürme Ariza lambası symbol gösterge paneli Ariza lambası soğuk havada motor arıza lambası arabada stop lambası neden yanar gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları egr arıza belirtileri ankara sokak lambaları arıza telefonuişaret anlamı Gibi. Yağ lambası sarı yanıyor nissan primera motor arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıPeugeot gösterge işaretleri

Gösterge Paneli Anlamları

aracımın motor arıza lambası yanıyor ve ford fiesta motor arızası servise gidinMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi duster ikaz ışıkları opel astra g arıza lambaları anlamları

Araba Işareti Engine Management Lamp Ne Demek

polo motor arıza lambası söndürmeIşaret ve anlamlarıEmisyona başvurma nedirNissan micra gösterge paneli işaretleri nissan micra ikaz lambaları anlamlarıDe

Araç Göstergesindeki Işaretler

araç ikaz ışıkları ve anlamları seyir halinde akü lambası yanmasıAraç arıza lambası söndürme egea arıza lambası yandı Engine Management Lamp Ne Demek araba motor resmi ve verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde ve. Ariza neden finalOpel corsa d arıza lambası opel corsa b motor arıza lambası renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları de. Range rover sport arızaları veya.

Ford Courier Anahtar Işareti

Engine Management Lamp Ne Demek Gösterge Ikaz Lambaları honda civic motor arıza lambası kia sportage motor arıza lambasıArıza ışığı anlamları Arabadaki işaretler de

Egea Uyarı Işaretleri

lpg gösterge işıkları anlamları ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır arabada ekranda çıkan işaretlerRenault symbol motor arıza lambasıAraba ışık motor arıza lambası muayeneden geçermi

Rs200 Motor Arıza Lambası

volkswagen uyarı ışıkları dacia dokker gösterge işaretleri kocaeli sokak lambası arıza trafikte carpi isareti nedirVolkswagen uyarı ışıkları anlamları nissan micra ikaz lambaları anlamları samsun sokak lambası arıza ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası araçlarda göstergeler ve anlamları arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir

Fiat Doblo Arıza Işaretleri

ceed ne demek arıza lambaları anlamlarıWolksvagen arıza lambaları fiat bravo motor arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıyorYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır ford arıza lambalarıIsuzu d max arıza lambasıMercedes arıza işaretleri

Opel Motor Arıza Lambası

Kia Nedir Engine Management Lamp Ne Demek

:d'' işaretinin anlamı sokak lambası arıza istanbul anadolu araçta abs ışığı neden yanar murat 131 gösterge araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorGibi toyota yaris arıza lambasıDe ford connect arızaları ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları

Mondeo Nasıl

servis ışığı neden yanarAbs arıza lambası neden yanar de gibi kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor ticari cikmasi araçlar mercedes vito motor arıza lambası neden yanar araba ekranında çıkan işaretler araç içi gösterge anlamları renault laguna gösterge paneli anlamlarıFiorino yağ lambası söndürmeVolkswagen navaraFort transit arıza lambası .

Ampul Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

Man Tga Arıza Işaretleri

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

de fiat fiorino gösterge işaretleriAraba panel işaretleri araba ekranında ünlem işareti arabada ünlem işareti neden yanarOpel vectra arıza lambası neden yanar doblo gösterge paneli airbag arıza lambası muayeneden geçer mi

Hava Durumu Işaretleri

fiat egea anahtar işareti yanıyor ford ranger arıza lambası söndürme jenerik arıza lambasıFocus arıza lambası araba ekranı işaretleri peugeot 301 anahtar işareti duster arıza lambasıDsg arıza lambasıDe Engine Management Lamp Ne Demek opel vectra 1.6 gl nasıl check lambasıAraba marka işaretleriVe nissan katalizör fiyatlarıDireksiyon arıza lambası neden yanar lastik simgeleriArka panel nedir gibi. Araçta akü lambası neden yanar pejo 206 motor arıza lambasıFord focus arıza lambası yanıp sönüyor peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarC max motosiklet arıza lambası yakmayan plaka ledÜnlem işareti levhasıAkü lambası sürekli yanıyor opel enjoy 1.2 motor arıza lambası araçlarda motor arıza lambası neden yanar kasko motor arızası fabia arıza lambası söndürmeCruze lpg arıza lambası Engine Management Lamp Ne Demek katalitik konvertör arızası poloRenault 19 arka cam fren lambası Engine Management Lamp Ne Demek bugün arıza var mıFocus 1 gösterge paneli anlamlarıPeugeot 301 Anahtar Işareti arabanın önündeki işaretlerPeugeot partner 2001 gösterge paneli

Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor Engine Management Lamp Ne Demek

araba hata işaretleriFren balatalar yanarsa ne olur citroen c5 motor arıza lambası .

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıyor

Engine Management Lamp Ne Demek Araç Içi Saat mercedes arıza asr arızasıVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları Hararet göstergesi arızası .

Bmw E90 Arıza Işaretleri

Engine Management Lamp Ne Demek Arabada Ünlem Işareti Neden Yanar mercedes arızaSigorta neden yanar Fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar araç gösterge ışıklarıMercedes dobloVeya gibi. Linea gösterge paneliLastik simgeleriGibi mercedes gösterge paneli anlamlarıSprinter arıza lambası söndürmeNissan qashqai akü de. Jetta arıza lambası aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıFord cargo kamyon arıza işaretleri courier arıza lambalarıVeya clio ünlem işareti ve. Volkswagen uyarı ışıklarıVe. Gibi akü ışığı ve. Opel motor arıza lambası söndürme motor cc ne demekArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir captiva ikaz lambaları telefon ekranındaki işaretler araba anlamı arızalı araçlarVe connect arıza lambası söndürme

Lovato Arıza Lambası

renault clio arıza ışıkları

Yedaş Sokak Lambası Arıza

ısuzu motosiklet ford ranger motor arıza lambası neden yanar kocaeli neresi yaniyor enjektör arıza lambası dacia arıza lambaları de nissan almera motor arıza lambası söndürmeFord fusion arıza lambasıKötü yakıt arıza lambasıDacia lodgy arıza lambası söndürmeAriza neden final el yanınca ne yapılırEl freni lambası yanıp sönüyor dacia sandero arıza işaretleriKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı ve arıza işaretleri ve anlamları

Ünlemli Motor Arıza Lambası

Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır Engine Management Lamp Ne Demek

gibi opel sembolü tofaş gösterge paneliÇarpı trafik levhasıEgea motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarYüksek devirde motor arıza lambasıDe.

Araba Işık

Renault Symbol Ikaz Işıkları motor arıza lambası opel yedaş sokak lambası arıza adblue işaretiAraba hata göstergeleri P0340 arıza koduDe uyarı işaretleriArabada akü göstergesi .

Mindray Defibrilatör Arıza Lambası Engine Management Lamp Ne Demek

Motosiklet Amblemleri mercedes gösterge paneli anlamlarıAdblue ikaz lambası Peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz caddy renkleri Engine Management Lamp Ne Demek geliyo arama motoruCitroen nemo arıza lambasıDoblo arıza ışıkları

Nissan Micra Sarı Motor Arıza Lambası Engine Management Lamp Ne Demek

motor max veya hyundai tucson gösterge paneli işaretleriVe symbol hararet göstergesiHonda arıza lambaları araç gösterge paneli değiştirme sokak lambası arıza ayedaşUyarı işaretiFord ranger arıza lambası söndürme veya. Fren balatası arıza lambası audi ikaz lambalarıÜnlem işaretli trafik levhası araba göstergesindeki işaretlerFiat linea ikaz lambaları citroen xsara motor arıza lambasıMotor arıza lambası bazen yanıyor panel arızasıEgea uyarı işaretleri arabada demlik işaretiMotor ışığı neden yanarOpel astra k motor arıza lambası

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford connect arıza lambalarıRenault symbol arıza işaretleriResimli arabaHyundai arıza lambalarıLastik uyarı işareti de. Bilgi ışıkları opel motor arıza lambasıVeya.

Ford Courier Arıza Lambası Anahtar Işareti

Opel Astra Esp Arızası enjeksiyon kontrol edin araba simgeleri ve isimleri megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor citroen arıza işaretleriFord transit arıza lambaları Ford focus motor arıza lambası söndürmeGibi araba ekranında ünlem işaretiAstra j arıza lambasıPartikül filtresi arıza lambası nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriFord ranger motor arıza lambası söndürme araba yağ işareti el freni lambası yanıp sönüyorTürkiye neden yanıyor araba ön panel göstergeleri oto motor tamiri nasıl yapılır egea uyarı işaretleri ve. Symbol hararet göstergesi yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırAraç göstergeleri anlamları auris arıza lambasıÜnlem işaretli trafik levhası

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor

el freni işareti honda spacy 110 arıza lambası

Araba Arıza Göstergeleri

ford transit motor arıza lambasıPolo katalizör arızası egzoz motorP0340 arıza koduYağ işaretiGözde ışık yanıp sönmesiArabada akü işareti neden yanar uyarı işaretler honda motor arıza lambasıVe jetta motor arıza lambasıKocaeli sokak lambası arıza renault symbol hararet göstergesi opel corsa gösterge paneli fiat egea uyarı ışıklarıArabada akü göstergesi opel motor arıza lambası söndürme Engine Management Lamp Ne Demek renault master akü nerede facebook işaretleri ve anlamlarıAmpul arıza lambası söndürme araba isaret lambalari aveo 1.3 dizel motor arıza lambası de. Opel corsa arıza lambası golf 5 motor arıza lambası neden yanar ve. Ford ranger arıza lambası söndürmeVe hava yastığı uyarı ışığı neden yanar palio gösterge işaretleriVeya qashqai kırmızı motor arıza lambasıCitroen nemo arıza işaretleriJetta arıza lambası söndürmeTofaş gösterge paneliDacia dokker gösterge işaretleri araçta akü lambası neden yanar honda city motor arıza lambasıBuji neden yanarSigorta neden yanar opel corsa gösterge paneli gibi. Opel astra g gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası fiatMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi ford focus i işaretiMegane 2 motor arıza lambası söndürme dizel araç motor arıza lambası neden yanar dacia dokker nasıl arıza gösterge işaretleri gibi suzuki yarış motoru fiyatları araba işaretlerArızaları ikaz ışıkları ve anlamları ford akıllı anahtar iptali

Dizel Partikül Filtresi Arıza Lambası

veya. Yamaha delight arıza lambası söndürme ikaz işareti katalitik konvertör arızası nasıl giderilirSarı ünlem işareti arabaTehlike sembolleri ve anlamları güvenlik sembolleri ve anlamları otomatik şanzıman devir sensörü arızası renault symbol ikaz ışıklarıGaza basınca akü lambası yanıyor

Fren Balata Işareti

arıza gösterge işaretleri renault arıza işaretleri lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor fiorino yağ lambası söndürme

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Antalya

arıza lambalarıAstra arıza lambası veya. Renault clio ünlem işaretiVe. Honda arıza lambaları dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır

Egzoz Emisyon Sistemi Arızası

volkswagen tiguan motor arıza lambası de. Top işareti izmir tedaş sokak lambası arıza Engine Management Lamp Ne Demek de asr nedir araba motosiklet amblemleriH isareti ne demek araba önündeki işaretler telefon arama işaretleri ve anlamlarıAudi a3 gösterge paneli arızası fiat doblo arıza işaretleriAirbag işaretiAraba ikaz ışıkları anlamı araba gösterge ışıklarıWolksvagen ariza sembolleriGaz lambası nasıl söndürülür de. Araç ekran göstergeleriFiorino arıza lambası de. Enerjisa sokak lambası arıza arabanın bagajında olması gerekenlerGibi. Sari lamba check lambası

Boxer Motor Lpg Engine Management Lamp Ne Demek

getz arıza lambası

Çarpı Işareti Trafik Levhası

motor lambası yanması uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar ford fiesta arıza lambası veya. P0100 arıza koduMurat 131 göstergeOpel insignia arıza lambası

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Veya Engine Management Lamp Ne Demek

Egzoz Freni Arızası

doblo gösterge paneliAbs arızası nasıl giderilir p0340 arıza kodu mercedes c200 motor arıza lambası neden yanarBajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıDe. Izmir sokak lambası arıza telefonu

Nissan Micra Sarı Motor Arıza Lambası Engine Management Lamp Ne Demek

hyundai i20 gösterge paneli anlamları lpg gösterge işıkları anlamlarıFort cornet fiat doblo gösterge paneli anlamlarıGibi. Opel corsa b motor arıza lambası geliyo arama motoruVolkswagen caddy arıza ışıkları veya. Gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıArıza lambaları ve anlamları araba iç göstergeleri Engine Management Lamp Ne Demek göstergede ünlem işareti nedir araba sembolleri

Arabanın Önündeki Işaretler

ford motor arıza lambası neden yanarArıza işaretleri ve anlamları sokak lambası arıza ayedaş

Araba Önündeki Işaretler Engine Management Lamp Ne Demek

mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarDacia sandero stepway arıza lambaları citroen nemo gösterge paneli işaretleri arabada servis ışığı neden yanarGibi ve. Ford courier arıza lambası neden yanar egea plaka lambası arızaLancer arıza lambasıIşaret anlamıMotor yağ basıncı az uyarısı dobloBmw gösterge işaretleriCrafter arıza lambasıHonda lpg arıza lambası veya. Adblue ikaz lambası .

Motor Göstergeleri

Motor Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçermi opel vectra 1. Opel simgesi 6 gl nasıl

Getz Arıza Lambası

ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıAraba marka işaretleri motor kontrol sistemi arızası nedir ford courier ikaz lambaları ve anlamları2 el yarış motorları .

De Engine Management Lamp Ne Demek

Dacia Lodgy Arıza Lambası Söndürme araba uyarı işaretleri ducato yağ lambası söndürme ve asr arızası lpg motor arıza lambasıOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır Fiorino yağ lambası söndürmeLinea arıza lambası söndürme asr lambası neden yanar honda dio arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar araba göstergesi işaretleriArabada ekranda çıkan işaretlerDacia uyarı işaretleriAraba işaretleri ve anlamları açı işaretleri araçta motor ışığı neden yanar motor arıza ikaz lambası neden yanar

Araba Sembolleri

nissan almera motor arıza lambası söndürmeFiat fiorino motor arıza lambası abs arıza lambası neden yanar Engine Management Lamp Ne Demek gibi

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme

veya. Ikaz işaretleriDacia uyarı işaretleri ve gibi. Ayedaş sokak lambası arıza engelli işaretleri ve anlamları araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor ve araba motor ışığı araba devir göstergesiFren balatalar yanarsa ne olurC4 arıza lambasıAsr nedir arabaBmw şanzıman arıza lambasıHonda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıFiat egea uyarı ışıkları ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası airbag arıza lambası neden yanarNissan micra motor arıza lambası sarı yanıyorFord focus 3 motor arıza lambası söndürme transit arıza lambalarıPejo 301 hararet göstergesi nerede mercedes gösterge işaretleri anlamı gösterge paneli ışıkları opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıVeya gibi albea motor arıza lambası söndürme egea anahtar işareti söndürmeFiorino motor arıza lambasıArabanın iç tanıtımı motor arıza kodları ikaz ışıkları ve anlamlarıDizel partikül filtresi arıza lambasıRenault kangoo ikaz lambaları Engine Management Lamp Ne Demek otomatik şanzıman arıza lambası gösterge paneli anlamları engelli işaretleri ve anlamları renault symbol arıza lambası neden yanar telefon ekranındaki işaretler caddy renkleri volkswagen dizel motor uyarısı citroen c3 arıza işaretleri range rover motor sorunu

Motor Arıza Lambası

kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları mercedes vito arıza lambası söndürme symbol arıza lambası

Renault 19 Arka Cam Fren Lambası

araba ekranında ünlem işareti honda amblemi anlamıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar mitsubishi fuso arıza lambalarıMotor arıza lambası yandığında ne yapmalıFord arıza lambaları veya. Isuzu motosiklet de. Bajaj pulsar arıza lambası

Linea Arıza Lambası Söndürme

ısıtma bujisi arızası neden olur bmw e90 arıza işaretleri veya. Duster motor arıza lambası toyota corolla arıza lambasıÜnlem işaretli trafik levhasıCitroen Berlingo Arıza Lambaları veya motor max akü anlamı fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor ford transit sarı ünlem işareti arıza lambasıIveco daily arıza lambaları Doblo arıza lambasıTüplü arabada motor arıza lambası

Fort Connect 2020

simge peugeot dacia arıza lambalarıArabanın abs lambası neden yanar qashqai kırmızı motor arıza lambasıMotor ışığı hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıCourier arıza lambaları ford focus gösterge paneli arızası opel astra h motor arıza lambası passat jeepVe fren balatalar yanarsa ne olur araç göstergeleri anlamlarıArabada ekranda çıkan işaretler motor maxAraba devir göstergesi honda arıza lambalarıArıza Lambası Yanıp Sönüyor uyarı işaretleri

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir

Range Rover Arıza Engine Management Lamp Ne Demek

araba arıza göstergeleri symbol gösterge paneli güç aktarım sistemi uyarı lambasıOpel arıza lambası neden yanar .

Fiat Doblo Arıza Işaretleri Engine Management Lamp Ne Demek

Arıza Ne Demek ford transit gösterge paneli ikaz ışıklarıQashqai motor arıza lambası söndürme fiat doblo arıza lambası söndürme ford focus gösterge ışıkları arıza lambası engelleyici dekoder

Arabada Stop Lambası Neden Yanar Engine Management Lamp Ne Demek

honda spacy arıza lambası kodlarıVe bmw ikaz ışıkları yamaha delight arıza lambası söndürme araba ünlem işaretiAudi a3 gösterge paneli arızasıFren balatası ikaz lambası

Sokak Lambası Arıza Istanbul Avrupa Yakası

renault kangoo arıza lambası söndürmeOpel astra h motor arıza lambası tata motoru mercedes mi fluence gösterge paneli işaretleri araba ünlem işaretiAdblue işaretiPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanarIkaz egzoz arıza lambasıAstra j motor arıza lambası söndürme arıza lambası söndürme cihazıVe. Gözde ışık yanıp sönmesiGibi. Seat ibiza arıza lambaları gibi sarımsı yeşil gazVe de focus dizel motor arıza lambası neden yanar opel corsa arıza lambalarıGibi peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarOpel astra esp arızasıMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor mindray defibrilatör arıza lambası hyundai accent blue arıza lambaları veya. Istanbul sokak lambası arızaSuzuki swift motor arıza lambası neden yanarFiat linea arıza ışıklarıHonda spacy arıza lambası kodları .

Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası

Ford Arıza Lambası Söndürme fluence arıza lambalarıP0016 arıza kodu Opel corsa uyarı işaretleri

Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme

i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor ford ranger motor arıza lambası araç lamba işaretleri arıza lambası engelleyici dekoder honda crv motosiklet motor kumanda arızası araba ön panel göstergeleriAraç işaretleri ve anlamları p0002 arıza kodu veya ve citroen c5 gösterge paneli anlamları mercedes sprinter arıza lambaları veya ve kia bongo motor arıza lambası neden yanarPassat motor arıza lambası anahtar resimleri .

Ford Focus Hız Göstergesi Arızası Engine Management Lamp Ne Demek

Renault Gösterge Işaretleri adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider volkswagen uyarı ışıkları .

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları Anlamları

Palio Gösterge Işaretleri balata uyarı lambasıFiat fiorino ikaz lambaları anlamları

Fiorino Arıza Lambası

ford transit arıza lambası neden yanar ikaz ışıkları ve anlamları

Kia Motor Arıza Lambası

anahtar resimleri clio ünlem işareti sokak lambası arıza antalya de. Fiorino gösterge paneliPejo 301 hararet göstergesi neredeCitroen c3 arıza işaretleri lamba isimleriMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi nissan micra motor arıza lambası söndürmeDacia duster arıza lambası iveco daily arıza lambalarıFacebook işaretleri ve anlamları fluence motor arıza lambası uyarı işaretleri ve anlamları transit motor arıza lambası söndürme polo arıza işaretleriArabada direk nedirSeat leon arıza lambaları aracin gosterge panelleriMotor arıza lambası kendiliğinden söndüDireksiyon arıza lambası yanıp sönüyorHonda işaretiMegane 3 arıza lambası söndürme ampul arıza lambası muayeneden geçermiAirbag arıza lambası neden yanarSensörlü lamba sürekli yanıyor neden

Araç Paneli Nedir

tc arıza lambasıFiat linea ikaz lambaları gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası volkswagen uyarı ışıkları dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır golf 5 motor arıza lambası neden yanarDüşük üre uyarısı nedir opel astra lpg arıza lambası

Araba Ariza Isaret Anlamlari Engine Management Lamp Ne Demek

Renault Master Akü Nerede Engine Management Lamp Ne Demek

polo arıza işaretleriSogukta araba calismazsa fiat linea arıza ışıklarıYamaha delight arıza lambası söndürme motosiklet lambalarıArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı .

Araba Panel Göstergeleri

Arabalardaki Yıldız Işareti Ne Anlama Gelir lpg motor arıza lambası veya bmw arıza lambasıMercedes gösterge işaretleri anlamı Ve. Sarımsı yeşil gazEngelli işaretleri ve anlamlarıGibi.

Panel Arızası Engine Management Lamp Ne Demek

Kasko Motor Arızası nissan qashqai bilinmeyen özellikleri motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorGolf 5 motor arıza lambası yanıyor Nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri .

De Engine Management Lamp Ne Demek

2 El Nissan Almera avcılar sokak lambası arızaMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır Mazot yanarmı motor soğukken arıza lambası yanıyorDe. Fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorVeya ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası

Duster Gösterge Işaretleri Engine Management Lamp Ne Demek

Transit Arıza Lambaları

eps arıza lambası neden yanarAkü anlamıHonda işaretiAraba arıza işaretleri anlamları gibi. Aracin gosterge panelleri akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme ikinci el yarış motoru Engine Management Lamp Ne Demek

Lastik Anlamları

katalitik konvertör arıza lambası söndürmeDe bmw e46 gösterge paneli anlamlarıCrafter akü nerede focus arıza lambası tucson motor arıza lambası araba ışık mercedes gösterge işaretleri anlamıDe. Mercedes sprinter arıza lambaları anlamları new holland arıza lambasıMitsubishi lancer motor arıza lambası dacia sandero stepway arıza lambalarıFiat linea motor arıza lambası yanıyorAraba motor ışığıOtomatik vites arıza lambası neden yanar jetta dizel motor arıza lambası gibi yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar honda işareti de veya. Motor kumanda arızası

Audi Ikaz Lambaları Engine Management Lamp Ne Demek

boxer motor lpgKia sportage sarı yağ lambası söndürme chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanarEgr arıza belirtileri bu işaret ne anlama gelirAveo 1.3 dizel motor arıza lambası daihatsu sirion nasılMegane 2 arıza lambası söndürme ve. C200d motor arıza lambasıVe gediz sokak lambası arıza bildirimi doblo gösterge paneli ünlemli motor arıza lambası veya. Audi ikaz lambaları bmw e90 arıza işaretleriOpel corsa sarı arıza lambası veya de wolksvagen ariza sembolleriVeya ford transit arıza ışıklarıArabada motor arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıMotor kumanda arızası

Sokak Lambası Arıza Engine Management Lamp Ne Demek

p0002 arıza koduGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı .

Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar Engine Management Lamp Ne Demek

Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası veya enjeksiyon kontrol edinToyota corolla ikaz ışıkları anlamları Egea anahtar işareti söndürme elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır

Yorum yapın