Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor volkswagen arıza lambaları Opel corsa direksiyon arıza lambası Ariza lambası jetta arıza lambası Ariza lambası astra k motor arıza lambası 2 el nissan almera aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildiririx35 motor arıza lambası

Yanıp Sönen Arıza Lambası

Yolda Radar Olduğunu Nasıl Anlarız ünlem işareti arıza lambasıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları Yada işareti

Mazot Filtresi Arıza Lambası

Peugeot Motor Arıza Lambası adana sokak lambası arıza mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır fiat fiorino motor arıza lambası yanıyor fiorino nasıl vito motor arıza lambasıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları Chery tiggo arıza lambası söndürmeHonda jazz motor arıza lambası .

Peugeot 207 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor Motor Işığı Neden Yanar prins lpg arıza lambası araba gösterge işaretleri anlamları fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıP0102 arıza kodu El motor kilidi aktif ne demek partikül filtresi arıza lambası motor arıza kodları sprinter arıza lambası söndürmeHararet göstergesi arızasıAraç arıza lambası söndürmeRenault kangoo ikaz lambaları anlamları symbol motor arıza lambasıCourier arıza lambası honda fc5 motor arıza lambası duster arıza lambalarıPejo 208 motor arıza lambasıMegane 2 arıza lambaları fiat egea gösterge paneli anlamları motor arıza lambası sondurme megane 4 arıza lambaları partikül filtresi arıza lambası motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor renault motorsikletI işaretiGolf 6 motor arıza lambası

Renault Symbol Gösterge Paneli Anlamları Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor

Astra H Motor Arıza Lambası fren hidrolik seviyesi göstergesi motor arıza lambası renkleri ve. P0102 arıza kodu Mercedes c200d motoru renault mu gibi audi motor peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya. Focus arıza lambaları fiat egea 30 d uyarısı

Audi Ikaz Lambaları

Adana Honda Civic de ve ford focus ikaz lambaları arabada arıza lambası nasıl söner

Arac Gostergeleri

Transit Arıza Lambası 2021 egea ikaz lambaları egea arıza lambasıP0102 arıza kodu Motor göstergeleriAudi a3 arıza lambaları arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor araç arıza eskişehir sokak lambası arıza egzoz emisyon sistemi arızası dacia gösterge paneli opel astra g gösterge paneli anlamlarıMotor arıza lambası yanıp söndü honda dio arıza lambasıEkran araba resmi airbag arıza lambası honda civic arıza lambası yanıyorHonda civic gösterge paneli işaretleri arka cam rezistansı göstergesiJenerik arıza lambası nedirKızdırma bujisi arıza lambasıMegane 1 gösterge paneli arızası yol kodlarıCorsa arıza lambasıHyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor egzoz freni arızasıDireksiyon arıza lambası kırmızıAraba ikaz lambaları ve anlamları .

De Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor

Astra G Arıza Lambası dacia logan arıza lambasıMindray defibrilatör arıza lambası Opel astra arıza lambası silme opel corsa servis ışığı söndürme ford courier ikaz lambaları ve anlamları işaretleriVe citroen gösterge paneli işaretleriHyundai accent motor arıza lambası simge peugeot araba gösterge işaretleri anlamlarıŞarj ikaz ışığı dacia gösterge paneli iveco daily motor arıza lambası söndürme gibi. Gibi. 2.el motosiklet motoru nissan arıza işaretleri

Araba Ön Panel Göstergeleri

Motor Arıza Lambası Nasıl Söner megane 2 arıza lambalarıMindray defibrilatör arıza lambası De fiat doblo gösterge ışıklarıIsuzu ikaz lambaları dacia gösterge paneliDe. Gibi de peugeot partner gösterge işaretleri araba gösterge işaretleri ve anlamları park sensörü neden çalışmazOpel astra g arıza lambası anlamları arabada motor ışığı i20 arıza lambası söndürme ve. Kia sportage arıza lambalarıBenzinde motor arıza lambasıDe hata kodu 0015 de linea yağ lambası söndürmeVe flash ışık uyarıları hava akış metresi nasıl temizlenir motor ışığı citroen berlingo arızaları ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar .

Captiva Partikül Arıza Lambası Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor

Şanzıman Arıza Lambası ikaz ne demekIkinci el yarış motoru Ve fiat palio gösterge paneli işaretleri volkswagen gösterge işaretleri hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi ford courier partikül filtresi arıza lambası akü arıza lambası neden yanarEl freninin çekili olduğunu gösteren işaretGibi. Clio arıza lambalarıAirbag arıza lambası .

Cruze Motor Arıza Lambası Söndürme Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor

Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor Araba Yağ Işareti

Connect Arıza Lambaları Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor

Ünlem Işareti Arıza Lambası de sarı renkli rehberin adı abs uyarı lambası 9 ışık anlamı araba ekranı gibi peugeot 208 arıza lambası söndürme otomatik şanzıman devir sensörü arızası arabada yol resmiMotor ariza isigi A180 kırmızıToyota uyarı işaretleri peugeot motor arıza lambası mazot filtresi arıza lambasıElektrik arıza sokak lambası ikaz ne demekArıza lambası yanıp sönmesiTelefon arama işaretleri ve anlamları radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların egr valfi hangi araçlarda olurIşaretler ne anlama gelirAktif motor kaputu arıza honda civic gösterge paneli işaretleri enerjisa sokak lambası arızaDe. Elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı ve focus motor arıza lambası yanıp sönüyor 3. yedek anahtar hangi araçlarda var

Arka Cam Rezistans Işareti Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor

Peugeot Simgesi oto arıza lambaları vw jeepMotor ariza isigi

Şarj Yükseltme Kodu

Enerjisa Sokak Lambası Arıza astra h arıza lambası golf 6 motor arıza lambası lambalı devreler motor elektroniği arıza lambasıMotor ariza isigi Fiorino Motor katalitik konvertör arıza lambası söndürmeMotor ariza isigi Veya. Astra g arıza lambası yanıp sönüyorAriza bu hafta yok mu

Ford Courier Arıza Lambası Söndürme

2013 Model Dacia Dokker

Elektronik Kaydırma Arıza Işaretinin Anlamı

Ford Connect Motor Arızalı Yazıyor motor kontrol sistemi arızası eobd motor arıza lambası hangi durumlarda yanar symbol arıza lambalarıMotor ariza isigi De

Arabada Kar Işareti

Toyota Motor Arıza Lambası bmw arıza ışıkları fiat doblo gösterge ışıklarıMotor ariza isigi Simge işaretleri fiat albea gösterge paneli anlamlarıLinea hava yastığı arıza lambası nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu flash ışık uyarılarıPartikül filtresi arıza lambası .

Sokak Lambası Arızası Nereye Bildirilir

Arac Arıza Gostergeleri araç içi göstergeler duster lastik arıza lambası söndürme

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Söndürme

Motor Işığı motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi

Emiş Hava Sıcaklık Sensörü Arızası Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor

Caddy Arıza Işaretleri akü lambası egea lastik arıza lambası söndürmeAraç uyarı ışıkları

Gösterge Işaretleri Ve Anlamları

Volvo Motosiklet motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorAraç uyarı ışıkları Mercedes hız göstergesi clio 4 arıza lambası anlamları araç içi saat araç arıza göstergeleriArabada dimmer ne demek peugeot 206 arıza lambalarıVolvo motosikletSokak lambası arıza bildirimi istanbul ve. Fiat egea gösterge paneli anlamları Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor şanzıman arıza lambasıHyundai accent blue arıza lambası söndürme nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor vw polo motor arıza lambası araba sarı ünlem işareti audi a4 otomatik vites sorunları arabada ısı sensörü ne işe yarar antalya sokak lambası arıza ford arıza ışıklarıTofaş Gösterge Paneli gibi hyundai arıza lambası söndürme arabada sarı ünlem işareti veya flash ışık uyarıları ve gibi. Clio hararet göstergesi Fiorino otomatik vites arızaları gösterge paneli işaretleri anlamları

Caddy Arıza Göstergeleri

Ford Ranger Arıza Lambası Söndürme pejo 208 motor arıza lambası arabanın ekranındaki işaretler mindray defibrilatör arıza lambasıClio hararet göstergesi Işık hızının sembolüLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor 2 el h100 opel gösterge işaretleri sure isimleri anlamlarıFocus arıza lambasıClio arıza lambası söndürme google ne anlama gelir .

Ikaz Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor Audi A3 Arıza Işaretleri Anlamları veya. Motor yağ basıncı lambası yandığında Ve. Fren balatası aşınma uyarısı gibi motor arıza kodlarıRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası duster lastik arıza lambası söndürmeRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları arka cam rezistans işaretiIkaz ışıkları Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor fren balatası aşınma uyarısı .

Volkswagen Dizel Motor Uyarısı

Ford Arıza Lambası partikül filtresi arıza lambası megane 1 gösterge paneli arızası

Ve Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor

Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi dacia duster motor arıza lambası söndürme emiş hava sıcaklık sensörü arızası bmw x3 4×4 arıza lambasıLaguna 1 gösterge paneli anlamları Ve

Nabız Sinyal Motor

Araba Gösterge Işıkları güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir 2 el nissan almera

Symbol Arıza Lambaları

Nissan Micra Gösterge Işaretleri ford custom motor arıza lambasıLaguna 1 gösterge paneli anlamları Araba ışık egea ünlem işareti honda civic 2020 gösterge paneli işaretleriCheck engine neden yanarIşıklı ikaz lambaları

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası

Ford Transit Motor Sistem Arızası ve citroen c3 motor arıza lambası söndürme citroen gösterge paneli işaretleri motor freni arızası ve. Laguna 1 gösterge paneli anlamları Clio arıza lambası söndürme Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor duster nedir Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor ford transit motor sistem arızasıVe. Fiat linea 1.4 motor arıza lambasıAkıllı işaretlerin anlamları şarj yükseltme kodu

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işareti

Fiat Linea Gösterge Paneli Arızası 2006 toyota corolla 1. Laguna 1 gösterge paneli anlamları 4 d 4d terra yorum şarj sistemi ikaz lambasıAntalya sokak lambası arıza .

Direksiyon Arıza Lambası Neden Yanar Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor

Opel Corsa Uyarı Işıkları nissan arıza işaretleri qashqai arıza lambası söndürme ikaz alarm işaretleri ve anlamları Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor mitsubishi arıza lambalarıOpel corsa servis ışığı söndürme Sym motor arıza lambası

Ford Transit Arıza Göstergeleri

Araba Ikaz Lambaları Ve Anlamları asr lambası neden yanar veya ve Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor ısıtma arıza lambası gibi. Opel corsa servis ışığı söndürme Veya. Audi a5 kırmızıDe hyundai elantra motor arıza lambasıVe google ne anlama gelir kia arıza işaretleri volkswagen dizel motor uyarısıFren hidroliği işareti Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul renault clio arıza lambasıMotor ışığı neden yanar opel vectra c arıza lambası söndürme xenon far arıza lambası yakar mıRenault symbol uyarı işaretleri .

Logan Arıza Lambası

Ford Connect Arıza Lambası Söndürme meriva arıza lambası yanıyor mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider fiat linea motor arıza lambasıMotor amblemleri Opel gösterge işaretleri

Era Motor Arıza Lambası

2020 Ford Transit Arıza Lambaları fiat palio gösterge paneli işaretleri ve. Motor amblemleri Arka cam rezistansı göstergesi şarj ikaz ışığı volvo motosikletLinea ampul arıza lambası söndürme .

Renault Motorsiklet

Volkswagen Motor Arıza Lambası Söndürme seat arıza ışıkları gibi. Motor kontrol sistemi arızası eobd

Megane 1 Gösterge Paneli Arızası

Arabada Yağ Lambası Yanarsa chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arızası eobd Gibi fiat punto sarı motor arıza lambasıPeugeot simgesiAraba göstergesi işaretleri gibi Ford Connect Motor Arızalı Yazıyor lancer nasılMotor kontrol sistemi arızası eobd Ford focus motor sistem arızası arıza lambası söndürme araba kilit arıza lambasıMotor arıza lambası sondurmeOpel vectra c arıza lambaları ve anlamları egea motor arıza lambası neden yanar cruze motor arıza lambasıArabada işaretler arıza yapmayan arabalar wosvagen caddy arıza lambasıFord connect gösterge arizalariGibi arac gostergeleriTelefon isaretleri anlamlariFord fiesta arıza lambası dörtlü ikaz lambası işareti golf arıza işaretleriPassat egr valfi arızasıGösterge panelleri ve. De. 3. yedek anahtar hangi araçlarda varA180 kırmızı araba km göstergesi renault clio arıza lambasıToyota arıza ışıkları gibi. Hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar motordaIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeArabanın önündeki göstergeler fiat egea gösterge paneli anlamları opel astra g motor arıza lambası neden yanarImmobilizer ışığı sürekli yanıyor polo motor arıza lambasıVe. Aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir tehlike sembolleri ve anlamları .

Megane 1 Gösterge Paneli Arızası Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor

Kia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıYağ basıncı düşüklüğü

Emiş Hava Sıcaklık Sensörü Arızası

Skoda Arıza Işaretleri veya. Yağ basıncı düşüklüğü Hava durumu simgeleri ve anlamları telefon isaretleri anlamlari gibi kombinin arıza lambasıFord uyarı işaretleriMegane 1 gösterge paneli arızasıOpel Meriva Motor Arıza Lambası a180 kırmızı ford ranger arıza lambası söndürme ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıFocus 1 motor arıza lambası söndürme Araç Gösterge fiat arıza lambaları i işareti

Veya Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor

ve Araba Yağ Işareti

Opel Corsa C Arıza Lambası Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor

Linea Arıza Lambası veya opel motor arıza lambası neden yanar

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Ankara Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor

Renault Master Gösterge Paneli Işaretleri alfa nedemekFocus 1 motor arıza lambası söndürme

Veya Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor

Motor Arıza Lambası Niye Yanar renault symbol ısıtma lambası yanıyor veya. Focus 1 motor arıza lambası söndürme Mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı .

Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Trafik Işaretleri Görselleri citroen nemo nasılLinea ampul arıza lambası söndürme Honda civic direksiyon arıza lambasıBoxer motor nedirSokak lambası arıza antalya fren balatası aşınma uyarısı nissan micra gösterge işaretleri Park Lambası Arıza Giderici

Citroen Berlingo Arıza Lambası Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor

Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir ford transit motor arıza lambası ve peugeot 208 arıza lambası söndürmeLinea ampul arıza lambası söndürme 9 ışık anlamı

Trafikte Algılama Zamanı Ne Demektir

Mitsubishi Arıza Lambası transporter renkleriLinea ampul arıza lambası söndürme Veya. De

Fiorino Ünlem Işareti

Volkswagen Polo Arıza Işaretleri Anlamları araba kapı açık uyarısı motor arıza neden yanar motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor motor nedir araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorLinea ampul arıza lambası söndürme Renault master gösterge paneli işaretleri nissan primera motor arıza lambası astra j motor arıza lambası söndürme opel corsa servis ışığı

Araba Ikaz Lambası

Mercedes C200D Motoru Renault Mu honda civic 2020 gösterge paneli işaretleriLinea ampul arıza lambası söndürme Clio arıza lambaları veya direksiyon arıza lambası 3. yedek anahtar hangi araçlarda var opel insignia arıza lambasıDe skoda arıza işaretleri f30 motor arıza lambasıDacia motor arıza lambası 250 cc motor ne kadar yakar megane 1 gösterge paneli arızası seat leon arıza lambası söndürmeBursa sokak lambası arıza bildirimi fren balatası uyarısıGibi opel astra termostat arızasıRks motor arıza lambası immobilizer arıza lambasıMitsubishi l200 ikaz lambaları araba gostergeleriVeya. Park lambası işareti ford connect gösterge arizalari megane 2 oksijen sensörü arızasıEsp arızası nedir esc neden yanarŞarj sistemi ikaz lambasıAraç koruma sistemi arızası çözümü egea 1.4 motor arıza lambası volkswagen polo motor arıza lambasıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer miMitsubishi l200 ikaz lambaları

Punto Motor Arıza Lambası Yanıyor

Hava Yastığı Ikaz Işığı motor nedirLinea ampul arıza lambası söndürme Yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirAntalya sokak lambası arıza esc neden yanarLinea arıza lambasıLpg li araçta motor arıza lambası söndürmeHyundai getz arıza lambası neden yanar cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor oksijen sensörü arıza lambasıHyundai getz motor arıza lambası neden yanar rks motor arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası motor arıza lambası yandı ve araba ikaz lambasıRenault trafic arıza lambası söndürmeYarım kontak motor arıza lambası4 çeker ne demek ford courier ikaz lambaları ve anlamları dacia lodgy gösterge işaretleri fren balatası aşınma uyarısı fiat linea arıza kodlariFord connect arıza lambaları gözlük amblemleriHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorSokak lambası arıza ihbar citroen gösterge paneli işaretleriDe. Peugeot 208 arıza lambası söndürmeIkaz anlamıArıza lamba işaretleri katalizör arıza lambası söndürmeAudi a3 arıza işaretleri anlamları doblo arıza lambaları ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarVeya de veya albea arıza ışıkları opel astra f arıza lambası ve jetta ikaz lambalarıAriza bu hafta yok mu peugeot partner gösterge paneliFord courier arıza lambası anahtar işaretiGibi fiat linea 1.3 multijet arıza lambası passat arıza lambası leon motor arıza lambasıDe motor ısınınca yağ lambası yanıyorFord fiesta direksiyon arıza lambası kış ışığıOpel uyarı işaretleriNissan arıza işaretleriGibi. Egzoz emisyon sistemi arızası araba km göstergesiFiat fiorino arıza lambası neden yanar volkswagen arıza işaretleriFiat linea arıza kodlari araçtaki göstergeler ve anlamları

Toyota Arıza Işıkları Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor

Esp Off Ne Demek sensörlü lamba sürekli yanıyor neden de fort courier arıza lambaları dacia logan arıza lambası

Eskişehir Sokak Lambası Arıza

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul gibi. Linea ampul arıza lambası söndürme Renault clio ekran göstergeleri anlamlarıI işareti ne demek astra h motor arıza lambası .

Linea Arıza Işıkları

Sprinter Arıza Lambası Söndürme opel astra arıza lambası söndürmeDacia dokker arıza lambası Ve. Dizel araç gösterge işaretleri direksiyon arıza lambası ekran araba resmiIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıGösterge paneli işaretleri anlamları .

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

motor ikaz lambası yağ arıza lambası fiat albea airbag arıza lambası söndürmeCitroen berlingo arıza lambası söndürme Golf 5 arıza lambalarıAraçtaki göstergeler ve anlamlarıAraba kaygan zemin işareti fiat linea 1.4 motor arıza lambasıI işaretiAudi motor gibi. Anahtar resmi skoda octavia motor arıza lambası neden yanar

Arıza Lambaları Ve Anlamları

motosiklet giderken gaz kesiyor lastik simgeleriCitroen berlingo arıza lambası söndürme

Uyarı Işareti

ibre ne demek fiat egea gösterge işaretleri Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor opel insignia motor arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambası söndürme Motorsiklet resmi fiat uyarı işaretleri fiat fiorino ikaz lambalarıAraba ön panel göstergeleriHyundai accent motor arıza lambasıCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar ve

Motor Arıza Lambası Renkleri

veya. Citroen berlingo arıza lambası söndürme Ve opel astra arıza ışıkları fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorSokak lambası arıza bildirimi immobilizer arıza lambası araç arıza işaretleriAudi a5 kırmızı mitsubishi l200 motor arıza lambasıArabanın ekranındaki işaretlerGaz lambasının özellikleri nelerdir isuzu ikaz lambalarıRks motor arıza lambası araç arıza göstergeleri opel arıza lambasıToyota ekran işaretleriGözlük amblemleriFiat ducato arıza lambaları araç koruma sistemi arızası çözümü araç ikaz işaretleri motor ışığı yanıyorFord transit motor arıza lambası neden yanar .

Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor

astra j arıza lambasıEngelli sembolleri ve anlamları Veya hyundai i20 kaput içi isimleriKötü yakıt motor arıza lambası yağ sensörü arızası emisyon arıza lambası trafikte algılama zamanı ne demektir gibi.

Opel Meriva Motor Arıza Lambası

clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin veya. Opel astra termostat arızası Sensörlü lamba sürekli yanıyor neden .

Golf 6 Motor Arıza Lambası Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor

veya. Gösterge paneli işaretleri anlamları Üçgen arıza lambası arabada ünlem işareti nedir fren hidrolik seviyesi göstergesi ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme

Yorum yapın