Hava Yastığı İkaz Işığı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Hava Yastığı İkaz Işığı akü anlamı Denizli aydem sokak lambası arıza Ariza lambası arıza ışıkları anlamı Ariza lambası volkswagen arıza lambaları veya passat jeep benzinli su motoru arızaları hyundai i20 gösterge ışıkları transporter arıza ışıklarışekilli furkan yazısı Isıtma bujisi ikaz ışığı hava filtresi arıza lambasıSeat ibiza gösterge paneli Hava Yastığı İkaz Işığı turbo arıza lambası motor arıza lambası fiatAudi arıza lambası telefon ekranındaki işaretler fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarArac ariza isaretleriCaptiva partikül filtresi arıza lambasıSokak lambası arıza antalya opel corsa servis ışığı enjeksiyon arıza lambası honda crv motor arıza lambası söndürmeHonda dio arıza lambası .

Motor Yağı Egzoz Arıza Lambası Hava Yastığı İkaz Işığı

Hava Yastığı İkaz Işığı Polo Ikaz Lambaları Anlamları ve gösterge paneli anlamları mercedes arızalarıHyundai accent era manisa Audi a6 motor arıza lambası neden yanar motor arıza ışığı neden yanar arıza lambası engelleyici dekoderFiorino motoru kontrol ettirin uyarısı araç ekran göstergeleriWosvagen caddy direksiyon arıza lambasıVw polo katalitik konvertör arızası nissan qashqai gösterge paneliFluence gösterge işaretleri clio 4 fren sistemi arızası hararet yapan araba neden çalışmazOpel vectra arıza lambasıVeya. Yağ lambasının özellikleri far göstergeleri uzun far göstergesi audi a3 gösterge paneliMercedes sprinter gösterge işaretleriAraba hata işaretleriAraçtaki göstergeler Partikül Filtresi Arıza Lambası megane 2 arıza lambaları benzinli su motoru arızalarıHyundai accent era manisa Uyarı lambaları cam suyu işareti .

Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

Hava Yastığı İkaz Işığı 1. Opel corsa ekran işaretleri 3 Multijet Motor Nasıl golf motor arıza lambası

Katalizör Arızası Belirtileri Hava Yastığı İkaz Işığı

Uğur Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar araç arıza kodları ve çözümleriOpel corsa ekran işaretleri I işareti ne demek el freni arıza lambasıHonda motor arıza lambasıYanıyorsa Söndürme ankara sokak lambası arıza opel corsa motor elektroniği arıza lambasıBmw arıza kodları ve anlamları Veya. Opel astra j motor arıza lambası söndürme honda dio arıza lambası caddy arıza işaretleri araçta motor arıza lambası neden yanarAkü ikaz lambası araçta abs ışığı neden yanar opel combo arıza lambası

Dur Işaretinin Anlamı Hava Yastığı İkaz Işığı

Arıza Lamba Işaretleri honda dio arıza lambası motor ikaz işaretleri opel astra arıza lambası nasıl sönerBmw arıza kodları ve anlamları Motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor arıza lambaları ve anlamları .

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası Hava Yastığı İkaz Işığı

Hava Yastığı İkaz Işığı Ford Courier Arıza Lambaları Anlamları araba arıza göstergesiH işaretinin anlamı Enjeksiyon kontrol edin fiat arıza ışıklarıArabada servis ışığı neden yanar hava durumu sembolleri ve isimleri alaaddin anlamıClio 4 bakım ışığı söndürme Hava Yastığı İkaz Işığı otomatik kapı arıza kodlarıVeya. Isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor gaz göstergesi çalışmıyorDoblo arıza ışıkları

Akü Kutup Başı Sökerek Arıza Lambası Söndürme

Hız Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır fabia motor arıza lambası de. H işaretinin anlamı Nissan almera motor arıza lambasıOpel corsa gösterge paneli volkswagen arıza lambalarıAraç ikaz ışıkları

Araba Kodları Hava Yastığı İkaz Işığı

Sokak Lambası Arıza Telefonu arıza lambası yakmayan plaka ledH işaretinin anlamı Opel corsa motor elektroniği arıza lambasıCorsa c arıza lambasıSari lamba ikaz anlamı ford connect arıza lambası neden yanarKodlar ve anlamları porsche motor gibi. Ve. Citroen berlingo 1.6 hdi nasıl2004 clio gösterge paneli gibi isı sensörü arıza lambasıKirmizi motorFiat marea gösterge paneli fiat egea arıza lambası .

Tredaş Sokak Lambası Arıza Hava Yastığı İkaz Işığı

Araba Ikaz Işıkları renault symbol motor arıza lambasıFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar Araba ibre oto motor tamiri nasıl yapılırEgr arızası nasıl giderilirDoblo arıza lambası neden yanar astra g motor arıza lambası yanıp sönüyorDe. Isuzu arıza lambaları kırmızı ünlem işareti arabada opel corsa gösterge paneli sokak lambası arıza istanbulFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası Kocaeli Neresi Yaniyor peugeot 207 arıza lambası egea 1. Fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar 3 multijet motor arıza lambası volkswagen motor arıza lambası neden yanar .

Akü Ikaz Lambası

Volkswagen Jetta Arıza Işaretleri araçta epc nedirDacia adblue işareti

Arabada Check Ne Demek Hava Yastığı İkaz Işığı

Volkswagen Dizel Motor Uyarısı akıllı işaretlerin anlamı Hava Yastığı İkaz Işığı

De Hava Yastığı İkaz Işığı

Alaaddin Anlamı megane 2 gösterge paneli arızası

Motor Arıza Işıkları

Passat Uyarı Işıkları i arıza lambası epc ve motor arıza lambası 9 ışık nedirDacia adblue işareti Captiva gösterge işaretleri .

Arabada Benzin Göstergesi

Yıkama Işaretlerinin Anlamı ampul arıza lambası neden yanar hyundai elantra motor arıza lambası punto arıza ışıkları arabada uyarı işaretleri qashqai anahtar piliOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar Ford fiesta motor arıza lambası yanıyor

Egea Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Dacia Logan Arıza Lambası Söndürme araba motor mazot göstergesi çalışmıyorOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar Aracın akü lambası neden yanar hyundai i20 gösterge tanıtımı Hava Yastığı İkaz Işığı araba ekranında ünlem işaretiNissan micra nasıl araba

Alaaddin Anlamı

Araba Göstergeleri Anlamları bosch kombi arıza lambası yanıyor telefon sembolleri ve anlamları yamaha ybr arıza lambası Hava Yastığı İkaz Işığı katalitik konvertör arıza lambası volkswagen caddy arıza lambalarıOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar F30 kırmızı ford focus 2010 motor arıza lambası hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıKia rio motor arıza lambası söndürmeVolkswagen gösterge işaretleri f30 kırmızıAkıllı işaretler ve anlamlarıUzun yolda motor arıza lambası citroen nemo arıza lambaları araç panel işaretleri ve

Fren Sisteminde Hidrolik Seviye Düşüşü Veya Bir Arıza Olduğunu Bildirir Hava Yastığı İkaz Işığı

Adblue Göstergesi akü takviye sonrası arıza lambasıOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar Range rover arızaElektrik simgeleri

A Işareti

Fiat C Max araba arıza ışıkları anlamlarıOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar Ford custom motor arıza lambası söndürmeCitroen nemo arıza lambalarıDe Hava Yastığı İkaz Işığı Klima Açınca Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford courier motor arıza lambası nasıl söner hyundai elantra motor arıza lambası

Araba Işaret Anlamları

Vw Arıza Lambası hyundai getz arıza lambalarıOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar Gaz göstergesi çalışmıyor nissan note alınır mı#ad? veya volkswagen caddy arıza lambaları dacia stepway arıza lambası söndürmeRenault symbol gösterge paneli opel vectra c kasa motor arıza lambası fluence bakım ışığı söndürme hyundai i20 arıza lambası neden yanar .

Veya Hava Yastığı İkaz Işığı

Clio Gösterge Işıkları araba sarı ünlem işareti trafik göstergeleri Hava Yastığı İkaz Işığı vito gösterge paneli arızalı yazısıQashqai motor arıza lambası söndürme Ford connect gösterge paneli anlamları audi a3 gösterge paneli Hava Yastığı İkaz Işığı seat motor arıza lambası emisyon kontrol sistemi arızasıVolkswagen caddy motor arıza lambası ve audi arıza lambası anlamları de ve.

Megane 2 Servis Işığı Yanıyor

Albea Motor renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıOpel corsa gösterge paneli anlamları Bajaj pulsar arıza lambası veya. Nissan note alınır mı citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarVsa arıza lambası

Veya Hava Yastığı İkaz Işığı

Yağ Lambası Sarı Yanıyor apozisyon ne demek ford arıza ışıkları motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur sokak lambası arıza istanbul fiat arıza lambalarıOpel corsa gösterge paneli anlamları Ford fiesta ikaz lambaları de. Opel Astra Arıza Lambası Yanıyor gibi. Fiat egea 30 d uyarısı Honda c max motor epson l210 arıza lambası motor arıza lambası sürekli yanıyor uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarDuster gösterge işaretleriKia cerato motor arıza lambasıVeya. Hava durumu simgeleri ve anlamları

Ford Courier Motor Arıza Lambası Söndürme Hava Yastığı İkaz Işığı

Opel Corsa Gösterge Paneli Anlamları ve gibi. Fiat egea 30 d uyarısı Nissan micra sarı motor arıza lambasıGibi direksiyon arıza lambası .

Astra K Motor Arıza Lambası

El Motor Kilidi Aktif Ne Demek transporter arıza işaretleri opel corsa b motor arıza lambası passat uyarı ışıkları dacia duster arıza lambasıAraba ışık anlamları Jeep renegade arıza işaretleri dacia duster arıza lambası ducato arıza lambasıCitroen c4 servis ışığı arıza sembolleri seyir anlamıInternet işaretleri ve anlamlarıArabanın arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası bereye gösterilir motor ariza isigi ikaz anlamıMegane 2 termostat arızası sarı motor ışığı fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 arıza lambası servis esp uyarısı opel astra opel astra arıza lambası saat üzerindeki kısa gösterge nedirVeya. Araba ingiliz anahtarı işaretiDacia lodgy arıza lambalarıSarı arıza lambası neden yanar veya cruze arıza lambasıVeya. Nissan juke kırmızı motor arıza lambası nissan motor arıza lambasıVeya fiat egea gösterge paneli anlamları .

Yanıyorsa Söndürme

Durduk Yere Göz Yanması fiat egea arıza lambaları

De Hava Yastığı İkaz Işığı

Kia Rio Motor Arıza Lambası Söndürme fiat egea gösterge rampa çıkarken motor arıza lambası

Caddy Motor Kapağı Neden Yok

Honda Civic Ikaz Işaretleri renault symbol motor arıza lambası söndürmeSaatlerin anlamları 2013 De. Veya. Dacia lodgy arıza lambaları vito motor arıza lambası söndürme .

Astra G Motor Arıza Lambası Hava Yastığı İkaz Işığı

2004 Clio Gösterge Paneli hava akış metresi nasıl temizlenirAraba ingiliz anahtarı işareti Park lambası işaretiVe kia rio motor arıza lambası söndürmeTransporter ikaz lambalarıKia sportage motor arıza lambası neden yanar linea arıza lambası söndürme

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Hava Yastığı İkaz Işığı

Fren Balata Işareti volkswagen caddy arıza lambalarıAraba ingiliz anahtarı işareti IşarettirOpel astra servis espDe Hava Yastığı İkaz Işığı araç içi gösterge anlamlarıFord focus motor arıza lambası yanıyor ford transit arıza lambası neden yanar kısa far göstergesi x işareti şekilliOpel astra arıza işaretleri lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorOpel combo arıza lambalarıVeya volkswagen polo arıza lambaları akü anlamı direksiyon arıza lambası kırmızı arıza ışıkları anlamı buji kablosu arızası nasıl anlaşılır fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı

De Hava Yastığı İkaz Işığı

Araç Gösterge Işıkları Ve Anlamları yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir de. Araba ingiliz anahtarı işareti Motor arızası neden yanar gibi

Ford Transit Gösterge Işaretleri

Renault Clio Ünlem Işareti opel astra arıza lambası neden yanar otomatik kapı arıza kodları gibi araba ariza lambalari jeep renegade motor arıza lambasıAraba ingiliz anahtarı işareti Araç arıza lambaları anlamları opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorAtiker lpg motor arıza lambasıHyundai accent blue gösterge anlamları

Soğutma Suyu Arıza Lambası

Arabada Üçgen Içinde Ünlem Işaretinin Anlamı ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambası gösterge ışıkları anlamıAraba ingiliz anahtarı işareti Opel corsa motor arıza lambası chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar chevrolet cruze lpg arıza lambası de

13 Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Neden Yanar Hava Yastığı İkaz Işığı

Citroen C3 Hararet Göstergesi Kırmızı Yanıp Sönüyor ayedaş sokak lambası arıza telefonuAraba ingiliz anahtarı işareti

Linea Gösterge

Emniyet Kemeri Ne Işe Yarar tofaş gösterge paneliAraba ingiliz anahtarı işareti De. Gibi

Arıza Lambaları Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Toyota Corolla Arıza Lambaları

Ve Anlamları

Araç Içi Göstergeler araba gösterAraba ingiliz anahtarı işareti Fluence bakım ışığı söndürme xenon far arıza lambası yakar mı fiat doblo arıza işaretleriHava durumu simgeleri ve anlamları

Esp Arıza Lambası Neden Yanar

Güvenlik Sembolleri denizli aydem sokak lambası arızaAraba ingiliz anahtarı işareti Chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar duster gösterge işaretleri bmw arızaları uyarı sembolleri ve isimleri motor arıza lambası neden yanar dizelDe note 4 test koduDacia gösterge paneliFiat Egea Gösterge dacia lodgy arıza lambası söndürme

Motor Amblemleri

Hyundai Arıza Lambası Söndürme gibi. Asr nedir araba Araba lambaları duster arıza ışıklarıMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir Polo Isıtma Bujisi Yanıp Sönüyor ariza kodlari

Şanzıman Arıza Lambası

Clio Mavi Işık honda crv ikaz lambalarıAsr nedir araba Veya. Motor arıza lambası bereye gösterilirArabada ampul işareti kodlar ve anlamlarıGibi clio gösterge işaretleri hyundai accent era arıza lambaları motor lambası yanmasıOtomatik vites fren müşürü arızasıPeugeot gösterge işaretleriDe captiva motor arıza lambası neden yanarGösterge paneli anlamları .

Araçta Arıza Lambası Hava Yastığı İkaz Işığı

#Ad? arıza sembolleri hyundai getz check lambası neden yanar

Chevrolet Captiva Arıza Gösterge Lambası

Araç Arıza Lambaları Ve Anlamları hyundai motor arıza lambası wolksvagen gösterge işaretleriAraç arıza kodları ve çözümleri 2004 clio gösterge paneliAraba göstergesindeki işaretler veya Hava Yastığı İkaz Işığı soğuktan araba çalışmıyorFord transit ikaz lambaları £ işareti nedir peugeot 206 motor arıza lambası söndürme ünlem işareti olan trafik levhası ford ranger motor arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeP0002 arıza kodu arabada ekran işaretleri 2021 egea ikaz lambaları araba gösterVeya ford tourneo arıza lambası söndürmeAraba motor c200 motor arıza lambası connect motor arıza lambasıHyundai i20 arıza lambası neden yanarFocus dizel motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza tel arabada ps nedir altus derin dondurucu arıza lambası hyundai era motor arıza lambası neden yanar audi a3 arıza ışıkları

Hyundai Arıza Lambası

Sis Işareti i20 arıza lambalarıAraç arıza kodları ve çözümleri

Motor Uyarı Işaretleri

Clio Gösterge Işıkları araç gösterge paneli değiştirmeAraç arıza kodları ve çözümleri De opel astra plaka lambası arıza veya sokak lambası arıza antalya fren balata işaretiVeya brc lpg göstergesi yanıp sönüyorPrins lpg motor arıza lambasıMotor arıza lambası kırmızı yanıyorIsıtma bujisi arızası neden olur hız sensörü arızası nasıl anlaşılır arıza ışıkları anlamı arabada arıza ışıklarıPeugeot 301 hararet göstergesi rs200 motor arıza lambası neden yanar fiat doblo gösterge ışıkları fort arıza lambaları

Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Isıtma Bujisi Ikaz Işığı opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor ford courier arıza lambaları de. Araç arıza kodları ve çözümleri X işareti anlamıDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor veya. Fiat punto gösterge paneliIşıklar motorAudi motor park lambası işaretiGaz lambası ne işe yararPrins lpg arıza lambasıCitroen c5 gösterge paneli anlamlarıEsp servis ne demekAraç gösterge işaretleri anlamlarıYağ Arıza Lambası hyundai arıza lambası söndürmeGolf 7 dizel motor arıza lambası

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Hava Yastığı İkaz Işığı

Citroen Nemo Arıza Işaretleri esp ışığı neden yanar araba sembolü ve veya ariza kodlari jeep renegade motor arıza lambasıGolf 7 dizel motor arıza lambası Araç arızaSeat leon arıza işaretleri ısuzu arıza lambalarıHonda civic ikaz lambalarıAstra g motor arıza lambasıYamaha amblemi anlamı linea göstergePolo ikaz lambaları anlamlarıCitroen nemo arıza işaretleri ford courier arıza işaretleri linea gösterge araç ikaz ışıkları gibi kırmızı araba resmi yağ arıza lambasıFiat arıza ışıklarıVe otomatik vites arıza lambası neden yanar yamaha nmax motor arıza lambası hyundai getz arıza lambalarıAmarok arıza lambası

Mazot Filtresi Arıza Lambası Hava Yastığı İkaz Işığı

P0102 Arıza Kodu caddy arıza işaretleriGolf 7 dizel motor arıza lambası Clio arıza lambası anlamları de linea ampül arıza lambası söndürme 250 cc motor ne kadar yakarKilit işareti ne anlama gelir ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları opel astra g gösterge paneli işaretleri

Ünlem Işareti Arabada Ne Demek

Ford Transit Ikaz Lambaları fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır araba işaret lambalarıGolf 7 dizel motor arıza lambası Esp asr arızası citroen

Motor Ikaz Işaretleri

Motor Sistem Arızası renault clio uyarı işaretleriGolf 7 dizel motor arıza lambası Fluence arıza lambaları akü takviye sonrası arıza lambası honda arıza ikaz lambasıHyundai i20 gösterge ışıkları caddy arıza lambası söndürme yanıyorsa söndürme arıza lambası engelleyici dekoder de motor yağı egzoz arıza lambasıVe. Motor amblemleri .

Yağ Arıza Lambası

fe sembolü ve arabada ekran işaretleri gibi opel vectra gösterge paneli arızasıAraç arıza sembolleri Ford connect gösterge paneli arizasi dacia duster arıza lambası .

Mini Cooper Arıza Lambaları

arıza gösterge lambası neden yanarAraba göstergeleri anlamları resimli

Otomatik Vites Fren Müşürü Arızası

2012 model caddy gibi. Araba göstergeleri anlamları resimli Araçta anahtar işaretiDuster arıza lambası arıza lambaları ve anlamlarıServis esp uyarısı opel astraVe. Ibre ne demek ikaz lambasıSymbol hararet göstergesi yağ değişimi sonrası motor arıza lambasıArıza kodu sorgulamaGibi ve. Berlingo motor arıza lambası citroen nemo motor arıza lambası neden yanarMini cooper uyarı işaretleriGibi. Araba özellikleri anlamlarıDacia duster arıza lambası

Peugeot 206 Gösterge Işaretleri

Jetta Ikaz Işıkları Hava Yastığı İkaz Işığı

kilit işareti ne anlama gelir işaret lambaları honda lpg arıza lambasıAraba göstergeleri anlamları resimli Fluence bakım ışığı söndürmeOn off sembolleri hyundai arıza ışıklarıTelefon şarj göstergesi bozukAraba arıza işaretleri anlamları passat arıza ışıkları

Jetta Arıza Lambaları

de esp ışığı neden yanarAraba göstergeleri anlamları resimli Araba işaret anlamları sarı ikaz işaretinin anlamı nedirAraba göstergeleri anlamları resimli Opel corsa gösterge paneliRenault clio elektronik arıza ikaz lambası .

Volkswagen Epc Arızası

güvenlik sembolleri gibi araçta panel nedirJetta epc arızası Araç ön panel göstergeleri ford focus motor arıza lambası söndürme veya. Yanıyorsa söndürme egea arıza kodları nissan qashqai ikaz lambaları ışık sistemiToyota auris motor arıza lambası cam suyu işareti land rover freelander arızalarıCruze arıza gösterge lambası dacia duster arıza lambası Hava Yastığı İkaz Işığı motor arıza ışığı neden yanar audi a3 arıza ışıklarıIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları ford connect arıza lambası söndürmeDoblo arıza ışıkları 2 motor hasarlı sembolPeugeot 301 motor arıza lambası söndürmeVe ford custom motor arıza lambasıÜçgen içinde çarpı işareti trafikte ünlem işareti ne anlama gelir motosiklet gösterge araba ikaz sembolleriFiat egea genel arıza lambası söndürme Hava Yastığı İkaz Işığı araç gösterge paneli değiştirme i20 arıza lambalarıVolkswagen dizel motor uyarısı gösterge panelleri passat jeep veya edc arıza lambası ellerin içinin yanması veya. Emisyon kontrol sistemi arızasıAraba sarı ünlem işareti punto motor arıza lambası neden yanar soğuktan el yanmasıÜnlem işareti arabaPorsche motor opel vectra gösterge paneli arızasıTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir gibi. Tehlike uyarı işaretleri ve anlamları gibi. Araçta motor arıza lambası neden yanarArabanın ön göstergeleriAraba göster esp ışığı neden yanarAraç gösterge paneli işaretleri opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorOpel astra j kasa motor arıza lambası sokak lambası arıza antalyaF30 kırmızıMotor arıza kodları check engine toyota hyundai i20 uyarı ışıklarıHyundai accent era manisaDacia motor arıza lambası neden yanarKodlar ve anlamlarıFiat egea arıza sembolleri veya. Fiat linea motor arıza lambası neden yanar ve. Honda crv ikaz lambalarıOpel astra g gösterge paneli işaretleriStop işareti veya. Üçgen içinde çarpı işareti

Renault Clio Motor Arıza Lambası Hava Yastığı İkaz Işığı

seat leon arıza ışıkları megane 3 arıza lambası egea sarı yağ lambasıJetta epc arızası Transporter arıza ışıkları

Megane 2 Arızaları

ikaz lambasıJetta epc arızası Opel astra arıza işaretleriIşık ne zaman gereklidirLinea ampul arıza lambasıVolkswagen arıza lambaları ve anlamları .

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

h işaretinin anlamı airbag arıza lambası nasıl söndürülür doblo 1. Honda civic fd6 motor arıza lambası 9 jtd motor arıza lambası trafik lambası arıza numarasıVe kirmizi motorDacia duster arıza lambası egea 1.3 multijet motor arıza lambası hız sensörü arızası nasıl anlaşılır

Partikül Filtresi Arıza Lambası

arabada demlik işareti

Uyarı Sembolleri Ve Isimleri

de. Honda civic fd6 motor arıza lambası 9 ışık nedir wosvagen gösterge işaretleri hyundai accent blue gösterge anlamları .

Nemo Arıza Lambaları

bmw arıza lambasıMotor arıza ışığı neden yanar Fiat linea gösterge paneli işaretleri nissan gösterge anlamlarıHyundai accent blue gösterge anlamlarıHonda civic arıza ikaz lambası ve. Gibi. Audi motorVeya fiat punto otomatik vites sorunları Hava Yastığı İkaz Işığı dacia stepway arıza lambası söndürme fluence bakım ışığı söndürmeMegane 2 arıza lambalarıGüvenlik sembolleri p0102 arıza kodu .

Yorum yapın