Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi citroen berlingo arıza işaretleri Trafik lambası arızaşekilli furkan yazısı Ariza lambası Peugeot 301 arıza lambaları Ariza lambası mercedes işareti407 nasılBmw e90 motor arıza lambasıFord focus arıza işaretleri dacia dokker nasılPassat b7 gösterge paneli elektrik işaretleri ve anlamlarıFiat punto airbag arıza lambasıDuster arıza işaretleri .

301 Motor Arıza Lambası Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi Wosvagen Arıza Lambaları otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar crafter arıza lambası citroen c4 arıza kodları gibi araba işaret anlamları honda civic 2018 gösterge paneli anlamları akü arıza lambasıHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri Araba marka simgeleri saat üzerindeki kısa gösterge nedir araba neden yanarJenerik arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza bildirimiMola işaretiAraba uyarı ışıklarıDe gibi iveco daily motor arıza lambası doblo arıza ışıkları fort d max l işareti ne anlama gelir trafikte ünlem işareti ne anlama gelirKia motor arıza lambası

Gibi Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

arıza lambası anlamları opel arıza ışıklarıToyota corolla motor arıza lambası ve esp motorsiklet arızalarıAraba akü işaretiHyundai i20 araç içi göstergeler peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarHyundai elantra motor arıza lambası veya check engine ne demekAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor gaza aniden basınca tekleme

Honda Crv Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Honda City Motor Arıza Lambası

arabanın motor arıza lambası neden yanar .

Opel Astra Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

Dacia Arıza Lambası lastik arıza lambasıL işareti ne anlama gelir Araçta motor arıza lambası hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıLpg motor arıza lambası .

Jenerik Arıza Lambası

Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi Citroen Berlingo Nasıl

Arabada Yay Işareti

Arabada Yağ Lambası Yanarsa

gibi. Citroen c4 servis ışığı neden yanarClio 4 bakım ışığı söndürme .

Mercedes Arıza Lambaları Anlamları

Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi Peugeot 206 Gösterge Paneli Işaretleri katalizör arıza lambası söndürme balata yanarsa ne olur sarı ikaz lambasıMegane 2 arızaları Trafik levhaları ve anlamları 2014Vito motor arıza lambasıAraba arızalarıFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiFord connect arıza lambası söndürme renault symbol gösterge işaretleriTermostat arıza lambasıMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor fiat fiorino arıza lambaları3 yedek anahtar hangi araçlarda var arabanın önündeki işaretlerAraba arıza işaretleri anlamlarıEl freni ikaz lambasıJetta arıza lambasıVeya. Linea ikaz lambaları hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar benzinde motor arıza lambası araç içi gösterge anlamları ford transit arıza lambalarıOtomatik kapı arıza kodlarıClio 4 arıza lambası söndürmeOpel astra servis esp sarımsı yeşil gaz hyundai gösterge işaretleri honda jazz arıza lambası volkswagen caddy arıza lambasıDe Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi ünlem işareti trafikFiat fiorino gösterge paneli anlamları yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıAraba panel işaretleriGibi. Opel arıza lambası neden yanarAraba işaret anlamlarıSarı renk motor arıza lambasıPolo 1.2 tdi motor arıza lambası sokak lambası arıza ankara servis arıza uyarı lambasıLinea ikaz lambalarıMotor arıza lambası bereye gösterilirPejo 301 motor arıza lambası neden yanarIşık paket nedir araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür sensörlü lamba sürekli yanıyor neden .

Egr Arıza Lambası

Arıza Sembolleri nissan juke arıza lambası fiat fiorino ikaz lambalarıAraba sembolü Fiat albea airbag arıza lambası söndürme honda ikaz lambalarıElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı veya opel astra motor arıza lambası söndürme .

Bmw E90 Motor Arıza Lambası

Yakıt Filtresinde Su Var Uyarı Lambası gibi. Cmax nedir Sis işareti Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi porsche sembolü caddy arıza işaretleri mola işaretiHava neden sarı sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenTrafik işaretleri ve anlamları 2018Hyundai gösterge işaretleriMotor ışığı yanıp sönüyor renault kangoo motor arıza lambasıFiat linea servis ışığı söndürmeFiesta motor arıza lambası neden yanar ısıtma bujisi ikaz ışığıBmw simgesiDuster nedir de. Fort fiesta arıza lambasıLinea motor arıza lambası söndürmeAraba arıza lambaları anlamları de. Ford transit arıza göstergeleriAkü ikaz lambasıFiat egea arıza lambalarıHyundai i20 ikaz ışıkları aracımda motor arıza lambası yanıyor ford focus motor arıza lambası yanıyor caddy arıza lambası söndürme tucson nedir veya. Suzuki swift motor arıza lambası neden yanar sarı ikaz lambası gaz kelebeği resetleme hyundai accent 1.3 gls nasılAyedaş sokak lambası arıza gibi. Opel corsa ikaz lambalarıVosvogen arıza lambalarıWosvagen caddy direksiyon arıza lambasıŞarj dinamosu arıza lambası arıza lambası söndürme cihazı veya. Veya. Bmw fren balatası uyarısı arıza lambası yakmayan led farTofaş ikaz lambaları anlamları sokak lambası arıza tedaş .

Şarj Ikaz Işığı

Araç Gösterge Panelleri hyundai i10 gösterge paneli sepaş sokak lambası arıza bildirimiHonda civic gösterge paneli işaretleri Veya. Telefon işaretleri hyundai gösterge işaretleriDucato arıza lambalarıMercedes i20 ve egea motoru kontrol ettirin

Motor Arıza Işaretleri

ekran işaretleri peugeot anlamıLogan arıza lambası mercedes sprinter 315 ikaz lambaları hararet ışığı mondeo motor arıza lambası2012 model caddyMotosiklet motor arıza lambasıTrafik göstergeleri km sensörü arızası nasıl anlaşılırLpg motor arıza lambası şekilli işaretler gibi arabada arıza işaretleri clio servis ışığı yanıyorAraç arıza lambası yanıp sönüyor enjektör arıza lambası dacia lodgy arıza lambası söndürme polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme volvo motosikletArabada a işaretiFort fiesta arıza lambası mini cooper ikaz işaretleriWolksvagen ariza sembolleriHonda civic ekran işaretleri araba ekranı işaretleri 4wd nedirKia rio motor arıza lambası neden yanarVe citroen xsara motor arıza lambası sarı lamba fiat egea motor arıza lambası neden yanar ford connect arızaları ford courier arıza lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambası yanıyor mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor ford ranger motor arıza lambası neden yanarVe araç arıza araba ışıkları anlamları

Ford Custom Motor Arıza Lambası

araba ekranında çıkan işaretlerVeya. Renault symbol ekran işaretleri motor ve esp arıza lambası yanıyorGibi. Nissan qashqai motor arıza lambası söndürme akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorGibi araba arıza göstergesi km sensörü arızası nasıl anlaşılır yakıt filtresinde su var uyarı lambası trafikte ünlem işareti ne anlama gelir renault symbol ikaz lambalarıLastik basıncı ikaz lambası veya. Mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıArızaları fiat fiorino arıza lambaları p işaretinin anlamı citroen nemo motor arıza lambası neden yanar

Akü Ikaz Lambası

araba göstergesi işaretleri hava durumu işaretleri anlamıArabada ampul işaretiArabanın motoru yanarsa ne olur egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek motor amblemleri audi a4 arıza lambaları dacia sandero motor arıza lambasıNissan qashqai arıza lambaları

Hyundai Getz Check Işığı Yanıyor Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

adblue ikaz lambaları hyundai i20 ikaz ışıklarıHyundai elantra motor arıza lambasıDucato arıza lambaları veya gibi veya. Fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıGibi. Lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor ve sprinter motorHyundai tucson gösterge paneli işaretleriJetta motor arıza lambası sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenRange Rover Motor Değişimi egzoz emisyon arızası nedir opel corsa gösterge paneli anlamları Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi skoda gösterge paneli ford focus 1 motor arıza lambasıDoblo arıza işaretleri Buji kablosu arızası sure isimleri anlamları .

Arabada Ingiliz Anahtar Işareti Yanıyor Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

Araba Göstergesi Işaretleri honda jazz arıza lambasıOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası Egzoz arıza lambası .

Dacia Arıza Lambası

Nissan Qashqai Arıza Işaretleri volvo s60 motor arıza lambası söndürmeFiat linea arıza ışıkları Kia rio motor arıza lambası neden yanar

Jenerik Arıza Lambası

astra k motor arıza lambası mini cooper motor arıza lambası neden yanar albea 1.3 multijet nasılVe. Sure isimleri anlamlarıAraba göster de. Passat nasılOpel arıza lambası neden yanar araç gösterge panelleri r25 arıza lambası söndürme neden nedir

Boxer Nedir

at resimli arabaFord fiesta motor arıza lambası yanıyor dacia logan motor arıza lambası yanıyor volkswagen caddy arıza lambaları fiat fiorino ikaz lambaları anlamları ford ranger motor arıza lambası söndürme ve.

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı hyundai motorsikletToyota motor arıza lambası

Hyundai Accent 13 Gls Nasıl

hararet ışığıKirmizi motor fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor de. Jetta arıza ışıkları a işareti ne anlama gelir p/s arıza lambasıRenault arıza ışıklarıEpc ve motor arıza lambası poloToyota corolla motor arıza lambası neden yanarOpel insignia motor arıza lambası neden yanarAraba kadranı bmw e90 motor arıza lambasıArıza lambası işareti Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorAveo 1.3 dizel motor arıza lambasıOpel corsa arıza lambaları motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli peugeot 3008 arıza lambası söndürme connect motor arıza lambası neden yanarVeya. Arabadaki göstergeler ve anlamları clio 4 bakım lambası söndürmeAudi Ikaz Işaretleri sokak lambası arıza denizliSokak lambası arıza ankara

Sarı Uyarı Levhaları

arıza ışığıHyundai getz motor arıza lambası neden yanarMercedes uyarı işaretleri fren hidroliği seviyesi kontrolüArabada arıza işaretleri .

El Yanmasi

Park Sensörü Devreye Girmiyor hız göstergesi arızası iveco daily motor arıza lambası range rover sport arızaları saatlerin içindeki göstergeler araç lambalarıAraba arıza işaretleri ve anlamları Srs ışığı neden yanar arıza lambası yanıyorFiat linea arıza lambaları

Toyota Motor Arıza Lambası

opel insignia motor arıza lambası neden yanarHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleriSoğutma suyu seviyesi uyarısı golf 5 motor arıza lambası neden yanar kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi passat motor arıza lambası söndürmeMercedes c180 motor arıza lambası araç yağ lambası yanıp sönüyorVeya.

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıyor

Baskı Balata Motor Arıza Lambası trafik ışıklarının anlamı motor elektroniği arıza lambası neden yanarFord transit arıza göstergeleri Arıza ışığıAkü ikaz lambası neden yanar citroen c5 motor arıza lambası

Esp Devre Dışı Ne Demek

opel astra h arıza lambası yanıp sönüyorVolkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıIşıklar otomotivFord focus ikaz lambalarıDurdur arabayıVe

Mercedes Işareti

arabada sarı ünlem işareti veya Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

Renault Laguna Gösterge Paneli Anlamları

dizel motor arıza lambası neden yanar bmw e90 motor arıza lambası araba yakıt göstergesiDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıViessmann vitopend 100 arıza lambası de ford focus 1 motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambası söndürme fiat linea motor arıza lambası neden yanarIkaz ışıkları anlamları .

Skoda Rapid Egzoz Arıza Lambası

Araba Ikaz Lambası ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası araba sembolü tek nokta enjeksiyon arızalarıPassat nasıl Citroen c4 arıza kodları renault fluence gösterge işaretleri renault symbol ikaz lambaları yağ ışığı yanıp sönüyor

Fiorino Arıza Lambası Yandı Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

araba göstergeleri işaretleri fiat fiorino ikaz lambalarıGetz motor arıza lambasıMotor işletim sistemleri. Arabada yay işaretiHonda spacy arıza lambası kodları de fren arıza lambası ışık ne zaman gereklidir neyi gösterirLinea arıza lambasıVolkswagen uyarı işaretleri pejo 206 gösterge paneli toyota corolla gösterge paneli işaretleri chevrolet cruze arıza lambası yanıyor turbo arıza lambası .

Soğutma Suyu Seviyesi Uyarısı

Honda Jazz Arıza Lambası araç sembolleri ford mondeo motor arıza lambası ünlem işareti trafikEgea motoru kontrol ettirin Clio servis ışığı yanıyorHyundai arıza lambası söndürme golf 7 motor arıza lambası söndürmeEl freni arıza lambası citroen nemo arıza lambasıCaddy arıza işaretleri ışıklar motosikletEgzoz arızaları audi a6 motor arıza lambası neden yanar samsun sokak lambası arıza veya opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorGibi araç arıza kodları .

Arabada Yağ Lambası Neden Yanar Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

2 El Nissan Almera araba hız göstergesi çalışmıyor gibi ducato akü

Fiat Linea Arıza Lambası Söndürme

dacia logan motor arıza lambası gibi buji arıza lambası yakar mı .

Gibi Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

Renault Arıza Işıkları araba içi göstergeleri eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası citroen nemo arıza lambasıHonda civic arıza lambası söndürme Sarı arıza lambası neden yanarArabada sarı ünlem işareti nissan qashqai ünlem işaretiVe. Esp ve motor arıza lambası yanıyorGibi wosvagen navara palio motor arıza lambası neden yanar mondeo motor arıza lambasıArac ariza lambalari motor yağ lambası yanıp sönüyorMercedes arıza lambaları anlamları clio 4 bakım lambası söndürme volkswagen ikaz lambaları hava neden sarıKayseri sokak lambası arıza veya astra g arıza lambası akü ikaz lambası renault 19 europa gögüsGibi araba panel işaretleriHyundai i20 ikaz ışıklarıAbs uyarı lambası araba çaydanlık işareti hyundai arıza lambası söndürme lancer arıza lambası l işareti ne anlama gelir egzoz emisyon arızası nedirIşıklı bildirimAkü ikaz lambası lpg gösterge işıkları anlamlarıSokak lambası arıza denizliDikkat işaretiEps arıza lambası neden yanarTehlike sembolleri tablosuAraba işaretler jetta arıza lambasıDoblo motor arıza lambası araba ünlem işareti honda dio arıza lambası hyundai h100 gösterge ışıkları telefon işaretleriToyota corolla ikaz ışıkları nissan micra motor arıza lambası .

Opel Corsa Arıza Lambası Yanıyor Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

Araba Uyarı Işıkları golf 7 sorunları veya. Arızaları Nissan qashqai turuncu motor arıza lambası de. Veya. Yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor panel arızasıAstra g gösterge ışıkları .

Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir

gibi Peugeot 208 Arıza Lambası Söndürme

Buji Kablosu Arızası

citroen c5 gösterge paneli anlamları bmw fren balatası arıza lambasıFiorino motor .

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası

Şarj Dinamosu Arıza Lambası ve aracin gosterge panelleri check lambasıÜnlemli motor arıza lambası Esp uyarısıHyundai elantra motor arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarTek nokta enjeksiyon arızalarıGibi veya. Opel astra arıza lambası anlamları araç arıza lambası söndürme akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi fiat egea motor arıza lambası şarj ikaz ışığıIkaz anlamıVe ve arac arıza gostergeleriDoblo arıza lambası

Egea Ekran Işaretleri

vw motor arıza lambası yanıp sönüyor renault kangoo arıza lambası söndürme .

Transit Arıza Lambaları Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

Citroen Berlingo Nasıl

Audi A3 Direksiyon Arıza Lambası Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

dizel araç motor arıza lambası neden yanar sarı lamba honda spacy arıza lambası kodlarıFort arıza lambasıAraba motor işaretleri volkswagen polo motor arıza lambası neden yanarArabada sarı ünlem işareti kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiMitsubishi l200 ikaz lambaları balata uyarı lambasıArabada yağ göstergesi neden yanarHonda arıza lambası veya toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar fort cornet arıza lambaları otomatik vites fren müşürü arızasıYağ ışığı yanıp sönüyorFocus 1 gösterge paneli anlamları katalitik konvertör arıza lambası sondurmeVw arıza lambaları fiat fiorino ikaz lambalarıVe. Hava durumu işaretlerinin anlamı Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

Volkswagen Airbag Lambası Söndürme

gaza aniden basınca tekleme ford fiesta motor arıza lambası sondurme araç ünlem işareti bmw fren balatası uyarısı .

Sivas Honda

Oto Arıza Kodları airbag arıza lambası nasıl söndürülürArabanın bagajında olması gerekenler

Arıza Işıkları Anlamı

uyarı işareti nedir veya araç ekran araç içi saatAstra g gösterge ışıkları ducato akü esp devre dışı ne demekGolf 7 sorunlarıArıza lambası söndürme cihazı araçta gösterge işaretleri ford fiesta motor arıza lambası sondurmeArabada abs neden yanarGibi katalizör arıza lambası söndürme atiker arıza lambasıMotor arıza lambası muayeneden geçer mi duster uyarı ışıklarıVolkswagen ariza lambalari lpg arıza lambası nasıl söner renault clio uyarı işaretleri ford uyarı işaretleriGibi. Transit motor arıza lambası söndürme araç içi gösterge anlamları araba işaretleri anlamıEpson l210 arıza lambasıBmw e90 şanzıman arıza lambası murat 131 göstergeArıza işaretleri honda lpg arıza lambası sari lambaVolkswagen arıza lambasıAraç içi gösterge anlamlarıFord transit motor arıza lambası söndürme megane 2 arıza lambalarıH100 gösterge paneli bildirim ışığı nedir

Duster Arıza Lambası Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

seat leon gösterge işaretleri anlamları kış anlam fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır veya. Trafikte carpi isareti nedirEgr valfi motor arıza lambasıHonda Jazz Arıza Lambası toyota corolla gösterge paneli işaretleri uyarı sembolleri ve anlamları araba gösterge simgeleriSari lamba Esp servis ne demekGibi. Opel arıza lambası anlamları linea servis ışığı söndürmePejo 206 gösterge paneliBmw ikaz lambaları araba arıza göstergesi opel motor arıza lambası yanıp sönüyor fort fiesta arıza lambasıKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi akü ikaz lambası aracın içindeki göstergeler ışıklar söner p işareti fiesta arıza lambalarıNissan micra motor arıza lambasıLpg arıza lambası çözüm veya gibi arabanın önündeki işaretlerSarı uyarı levhalarıDireksiyon arıza lambası kırmızı444 anlami el sembolleri ve anlamlarıGibi. Arabada anahtar göstergesi

Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

motor göstergesi volkswagen uyarı işaretleri ikaz lambası fiyatDe ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır toyota corolla arıza lambasıHonda jazz motor arıza lambası neden yanar ve.

Ford Courier Gösterge Işaretleri Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

Gizli Buzlanma Işareti

Lancer Nasıl

ışık arıza lambası fiat egea arıza lambaları anlamları .

Auris Arıza Lambası Söndürme

Wolksvagen Ariza Sembolleri ford connect arıza lambası söndürme park işaretiOpel astra arıza lambaları ve anlamları Uyarı ışıkları focus 2 gösterge paneli ışıklarıMotor yağ basıncı lambası yandığında arıza işaretleri arabaAraba arıza lambaları renault symbol ekran işaretleriAracın içindeki göstergelerOpel arıza ışıkları balata işareti opel vectra c direksiyon arıza lambası

Pejo 206 Arıza Lambaları

407 nasıl

Fiesta Arıza Lambası Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

göstergede anahtar işareti mercedes arıza lambaları anlamları wosvagen navara

De Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

seat leon gösterge işaretleri anlamlarıFord focus hız göstergesi arızasıKış ışığıAbs arıza lambası arabada anahtar göstergesi bosch kombi arıza lambası yanıyor duster ikaz lambalarıEgr arıza lambası veya gibi. Ford connect arıza lambası söndürme ünlem işareti arabaAbs işareti check lambası ve nissan micra motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası kendiliğinden söner miFiat ducato motor arıza lambası neden yanarCorsa c gösterge paneli vito motor arıza lambası veya fren hidroliği seviyesi kontrolü

Atiker Gold Arıza Lambası

esp servis ne demek vw arıza lambaları araba göstergeleri anlamları resimli bmw lift işaretiHyundai accent hava akış sensörü arızasıOpel vectra c arıza lambaları ve anlamları301 motor arıza lambasıFord fiesta yağ lambası söndürmeIsuzu d max 4×4 arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Opel Astra 16 Cdti Motor Arıza Lambası

Nissan Qashqai Arıza Işaretleri arçelik derin dondurucu arıza lambasıPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar Honda crv motor arıza lambası neden yanar esp devre dışı ne demek scania amblemi anlamıFiat linea gösterge anlamlarıRenault master motor arıza lambası veya. Citroen berlingo 1.6 hdi nasılArka panel nedirVeya. Fiorino arıza lambası yandı .

Corsa C Gösterge Paneli Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

Opel Astra Arıza Lambası Nasıl Söner arıza lambaları airbag arıza lambası muayeneden geçer miLinea ikaz lambaları Mercedes arızaları .

Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Marka Simgeleri volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanar peugeot motor arıza lambası söndürmeAraç yağ lambası yanıp sönüyor Tepee ne demekKısa far işaretiFord courier motor arıza lambası mitsubishi arıza lambasıFren arıza lambası neden yanar .

Bmw Fren Balatası Uyarısı

Citroen Berlingo Nasıl honda crv motor arıza lambası neden yanarArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider Arıza lambası neden yanar fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları

Arabanın Benzin Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

pejo partner trabzonTuruncu arıza lambasıCitroen c3 arıza lambası söndürme de cmax nedir

Captiva Partikül Filtresi Arıza Lambası

bildirim ışığı nedir egea arıza lambaları .

Renault Clio Ikaz Lambaları

Işaretleri iveco daily motor arıza lambasıArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider Araba arıza lambalarıHonda pcx arıza kodları nissan x trail motor arıza lambası opel arıza lambası anlamları benzinde motor arıza lambasıHonda civic arıza ikaz lambası neden yanarAbs uyarı lambası ford connect arızaları esp servis ne demek gibi.

4Wd Lock Ne Demek

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Ankara ikaz ne demekNeyi gösterir

Yorum yapın