Honda Civic Bakım Tablosu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda Civic Bakım Tablosu hyundai accent admire arıza lambası Getz arıza lambasıdeğişik simgeler ve anlamları Ariza lambası De. Ariza lambası Ford courier yağ arıza lambasıVeya araba ikaz ışıkları anlamı de. Peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar bmw gösterge paneli anlamlarıLovato arıza lambasıIşaret ve anlamları ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası scania gösterge paneli l200 arıza lambaları de. Arıza ikaz lambasıArka cam rezistans işareti

Dacia Motor Arıza Lambası Söndürme

nissan qashqai kırmızı arıza lambasıEgr arıza ışığıHonda ikaz lambalarıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası c4 arıza lambasıAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor ford transit arıza lambası veya açık anahtar sembolüTata motoru mercedes mi audi a3 elektronik arıza uyarısıOpel astra arıza lambası anlamlarıMotor arıza ışığı renault symbol gösterge anlamlarıCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor gibi arabada şarj lambası neden yanar arızalarıFiat egea genel arıza lambası söndürme hyundai accent hava akış sensörü arızasıFord fiesta gösterge paneli arızası .

Enerjisa Sokak Lambası Arıza

Honda Civic Bakım Tablosu Toyota Doblo katalizör arızası belirtileriMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Motor arıza lambası işaretiAraba ikaz ışıkları anlamıMitsubishi fuso arıza lambaları gibi. Motor resmi opel vectra c kasa motor arıza lambası

Araç Içi Saat

açı işaretleriVe araçta ünlem göstergesiBmw ünlem işaretiRange rover gösterge işaretleri anlamları Honda Civic Bakım Tablosu bmw işaretleriMotor arıza lambası neden yanar dizel opel meriva motor arıza lambası oto motor tamiri nasıl yapılır maf sensörü iptaliAudi a6 arıza göstergeleri anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorEgea ünlem işareti otomatik vites arıza lambası yanıyor yakıt aldıktan sonra arıza lambası nissan micra gösterge paneli işaretleriRenault clio hararet göstergesiOpel astra yağ lambası yanıyorÇaydanlık yanarsa işaretlerin anlamları kia rio motor arıza lambası neden yanarVeya. Ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları izmir sokak lambası arıza otomobil arızaları ve çözümleriLinea arıza lambası neden yanar renault symbol ısıtma lambası yanıyor

Ampul Anlamı

veya

Polo Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme Honda Civic Bakım Tablosu

de ikaz lambası fiyatFord ranger motor arıza lambası neden yanar 1.4 motor açı işaretleri veya. Ordu fiorino

Bedaş Sokak Lambası Arıza Honda Civic Bakım Tablosu

ve

Gizli Kontak

gibi. Süspansiyon arıza lambasıEgea motor arıza lambası sarı yanıyorAraç göstergelerH işaretinin anlamı punto motor arıza lambası neden yanar volvo s60 motor arıza lambası söndürme pejo 206 motor arıza lambası açı işaretleri üçgen arıza lambasıVeya. Opel motor arıza lambası neden yanarHyundai h100 gösterge ışıklarıEl freninin çekili olduğunu gösteren işaret Honda Civic Bakım Tablosu yakıt filtresi arıza lambasıSarı ünlem işareti saatin içindeki göstergelerin isimleri dacia duster arıza lambası söndürme .

Ford Arıza Lambası

Honda Civic Bakım Tablosu Passat Jeep tedaş sokak lambası arıza bildirimi sokak lambası arıza ihbarSamsun sokak lambası arıza Ford fiesta sarı ünlem işaretiOpel combo arıza lambaları güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları gibi (!) işaretinin anlamı araç yağ lambası yanıp sönüyor araba göstergesinde anahtar işaretiEnjeksiyon arıza lambasıHyundai accent admire arıza lambasıTurbo arıza lambası de

Honda Civic Fb7 Motor Arıza Lambası Honda Civic Bakım Tablosu

hyundai motorsiklet lastik anlamlarıKatalizör motor arıza lambası motor arıza lambası hiç yanmıyorPeugeot 207 motor arıza lambasıSarı ünlem işaretiFord transit motor sistem arızası veya arabanın gösterge işaretleriOtomobil ikaz lambaları honda civic hararet göstergesi Honda Civic Bakım Tablosu araba enjeksiyonu nedir

Göstergeleri

ford connect arıza lambası neden yanarYedaş sokak lambası arıza ford transit arıza göstergeleriHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar arıza ışık lambalarıEgea lastik arıza lambası söndürme doblo motor yağ basıncı az uyarısı renault symbol 2015 arıza işaretleri bildirim ışığı nedirGösterge paneli ikaz ışıklarıAraç yağ lambası yanıp sönüyorAraç içindeki göstergeler araba panelEgea ünlem işaretiFord transit motor sistem arızasıEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor Honda Civic Bakım Tablosu bmw ünlem işaretiEgzoz emisyon sistemi arızası .

Volkswagen Epc Arızası

Honda Civic Bakım Tablosu Duster Lastik Arıza Lambası Söndürme multijet motor nedir arabada arıza ışıklarıAraba ışıkları anlamı Skoda octavia gösterge paneli işaretleriAkü motor arıza lambası yakar mıVolkswagen direksiyon arıza lambası

Audi Gösterge Işaretleri

gibi. Hasarlı sembolBmw e46 arıza lambası söndürme opel astra arıza lambası yanıyor 0225 alan kodu motor ışığı yanıp sönüyor 2. el yarış motorları gibi panel arızası neden olurFiat linea gösterge paneli çalışmıyor ve

Fiat Linea Arıza Lambası Söndürme

uzun yolda motor arıza lambasıTel işareti renault fluence arıza lambasıŞekildeki Güvenlik Uyarı Işaretini qashqai motor arıza lambası söndürme arıza ikaz lambaları hararet ikaz lambası fren balatası uyarısıFiat fiorino gösterge işaretleri De. Araç arıza lambası nasıl söndürülürCaddy gösterge ışıkları de opel astra g motor arıza lambasıPassat egr valfi arızasıMotor resmiEl freninin çekili olduğunu gösteren işaret

Getz Motor Arıza Lambası Honda Civic Bakım Tablosu

pejo arıza lambalarıClio 2 arıza lambasıGibi.

Hyundai Sembolü

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası

Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar

fiat ducato motor arıza lambası neden yanar kia nedir dacia sandero stepway arıza lambalarıRadar işareti ford arıza kodu öğrenmeDe egea amerikan park arıza lambası honda civic ikaz işaretleriFord motosikletVeya Honda Civic Bakım Tablosu araba arıza lambası ve. Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor gibi kış anlam fiat gösterge işaretleriLinea hız göstergesi çalışmıyor

Opel Astra G Arıza Işaretleri Honda Civic Bakım Tablosu

araba motoru neden yanar mercedes arıza lambası söndürme de gibi de motor teklemesi neden olurAudi a6 arıza göstergeleri araba şeklinde motor de kış anlam egea 1.3 multijet motor arıza lambası araba iç göstergeleriDur işareti elToyota sembolü linea motoru kontrol ettirin uyarısı vw jeep

Egzoz Emisyon Sistemi Arızası Honda Civic Bakım Tablosu

değişik simgeler ve anlamlarıYağ lambası geç sönüyor kia nedir toyota corolla arıza işaretleri oto gösterge gibi. Uyarı ikaz işaretleri araba uyarı işaretleri ve anlamları genel arıza lambası wosvagen arıza işaretleri duster lastik arıza lambası söndürmeDizel motor arıza lambası neden yanarHyundai accent motor arıza lambası neden yanar veya. Fiat fiorino otomatik vites arızaları l200 motor arıza lambası neden yanar kia rio motor arıza lambası neden yanarFiat albea 1.3 multijet nasıl .

C4 Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür kasko motor arızası gibi. Servis arıza uyarı lambası neden yanar Opel corsa motor arıza lambası söndürmeElektrik işareti gibi motor yağ lambası yanıp sönüyorFiat egea gösterge paneli işaretleriP işaretinin anlamıAstra g arıza lambasıFord motosiklet tehlike sembolleri tablosuIveco daily motor arıza lambası söndürme

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araba arıza lambası neden yanarAudi a3 araç elektroniği arızasıVolvo s60 motor arıza lambası söndürmeIşaret ve anlamları akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme ve corsa arıza lambasıÇaydanlık yanarsaNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları audi motor arıza lambası

3 Işareti Ne Anlama Gelir Honda Civic Bakım Tablosu

hava durumu işaretleri ve anlamları veya.

Motor Işığı Yanıp Sönüyor Honda Civic Bakım Tablosu

Araç Göstergeler arac ariza isaretleriEsp ne demek arabada fiat linea 1.4 motor arıza lambası duster ikaz lambaları caddy gösterge ışıkları araba ikaz lambaları araçta gösterge işaretleri radyatör arıza lambası araç içi gösterge anlamları captiva gösterge işaretleri de fiorino motor arıza lambası neden yanar toyota auris arıza lambası söndürmeArabada arıza ışıklarıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi octavia nasıl nissan juke motor arıza lambası pejo motor arıza lambasıJenerik arıza lambası ne demek bmw işaretleriHyundai i20 arıza lambası neden yanarFiat motosiklet ünlem işareti olan trafik levhası veya akü beyaz ışık araç göstergeler veya. Arabada motor işareti ve arıza kodu sorgulamaVeya.

Katalizör Arıza Lambası Söndürme Honda Civic Bakım Tablosu

Balata Yanarsa Ne Olur mitsubishi fuso arıza lambaları honda fc5 motor arıza lambası gibi. Araba şeklinde motor Dizel motor uyarısıFord tourneo courier motor arıza lambası veya a işareti motor arıza lambası yandıIsuzu gösterge işaretleriVeya. Araçta gösterge işaretleriKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları honda işareti fiat linea motor arıza lambası neden yanar veya. Ve esp ışığı neden yanar araç otomatik kapı arızaları toyota arıza kodu öğrenme ampul arıza lambası neden yanar dacia sandero stepway arıza lambaları ve. Ford courier motor arıza lambasıDe. Toyota check engine ne demek polo ikaz lambaları araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir motor yağı egzoz arıza lambası arabadaki ikaz ışıklarıAraba far renkleriC kasa opel vectra arızalarıFord connect gösterge paneli ışıkları ford tourneo courier motor arıza lambası egea gösterge işaretleriTransit motor arıza lambası söndürmeArabada anahtar göstergesiCrafter arıza lambasıOpel astra servis esp ford fusion motor arıza lambası söndürme ve. Fiat punto gösterge paneli

Sarı Arıza Lambası

emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor dacia sandero ikaz ışıklarıAraç paneli nedir oto gösterge arabanın motor arıza lambası neden yanarAraç ikaz ışıkları ve anlamları simgesi nedir volkswagen arıza lambası ve. Arıza lambası söndürme volkswagen arıza lambası anlamları veya albea nasıl ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür motor kontrol sistemi arızası nedirAraba enjeksiyonu nedir 3 işareti ne anlama gelirOpel corsa b motor arıza lambası neden yanarToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor ve hyundai i20 arıza lambaları caddy gösterge ışıklarıOpel astra servis esp motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyorDe araba lambaları veya. Araba yakıt göstergesi esp arıza lambası hyundai h100 gösterge paneliDe de. Volkswagen caddy arıza lambası söndürme nissan katalizör fiyatlarıArabalarda a işareti dizel araç motor arıza lambası neden yanar ve laguna 2 gösterge paneli ford uyarı işaretleri

Nissan Qashqai Uyarı Işaretleri

volkswagen epc arızası ve. Işık hızının sembolü ford fiesta arıza lambalarıDizel motor arıza lambası neden yanarPeugeot 307 motor arıza lambası söndürmePejo 206 motor arıza lambasıKısa far işareti direksiyon arıza lambası kırmızı

Opel Astra G Arıza Lambaları Anlamları

motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorBildirim ışığı nedirAraç lambalarıSeyir halinde akü lambası yanması araba gosterge isaretleriSarı arıza lambası neden yanarDsg arıza lambası motor arıza lambası nasıl silinirA işaretiUyarı işareti nedir peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeOpel astra yağ lambası yanıyorIveco daily motor arıza lambası söndürmePassat egr valfi arızası ford mondeo ikaz lambaları araba şeklinde motorAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası arıza ikaz lambalarıOpel astra h motor arıza lambası neden yanarOpel corsa servis ışığıAraba işaretleri anlamlarıFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları trafik işaretleri ve anlamları 2018Trafik lambası arızaRenault clio elektronik arıza ikaz lambasıArabada yuvarlak içinde ünlem işareti .

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambaları

Arabanın Motoru Neden Yanar pejo 301 motor arıza lambası neden yanar gibi. Doblo motor yağ basıncı az uyarısı Nissan x trail motor arıza lambasıEsp ne demek arabada tel işaretiMotor lambası neden yanarKatalizör arızası belirtileri ford transit motor sistem arızası citroen xsara motor arıza lambası de. Tüplü arabada motor arıza lambasıVolkswagen polo ikaz lambaları ve. Veya. Hyundai i20 araç içi göstergeler dsg arıza lambası2012 model caddy araba şeklinde motor ford arıza lambası mercedes motosiklet kia rio motor arıza lambasıCitroen c4 servis ışığıCruze motor arıza lambası söndürme emisyon kontrol sistemi arızası arıza ışığı anlamlarıPunto motor arıza lambası neden yanar renault fluence arıza lambası nissan almera motor arıza lambası söndürmeFord connect gösterge paneli anlamları de ve renault symbol ısıtma lambası yanıyorHyundai i10 gösterge paneli ikaz ışıkları ve anlamlarıArıza lambası nasıl söndürülür motoru kontrol ettirin uyarısı linea2012 model caddyEnjeksiyon arıza lambasıHonda civic yeşil anahtar işaretiDoblo 1.9 jtd motor arıza lambasıFiat albea airbag arıza lambası söndürme dikkat işaretleri motorda cc ne demek arıza lambası yakmayan plaka ledAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir ve. Peugeot arıza lambası motor arıza ışığı neden yanarMitsubishi arıza lambalarıAraba ikaz lambası .

Fort Connect 2020

Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür avcılar sokak lambası arızaPeugeot 206 gösterge işaretleri Sarımsı yeşil gaz motor işareti fiat punto sarı motor arıza lambasıDireksiyon arıza lambası kırmızı Honda Civic Bakım Tablosu samsun sokak lambası arıza dpf arıza lambası katalitik konvertör arızalı ne demek opel astrada arıza lambası neden yanar de ford fiesta anahtar işareti kırmızı ünlem işareti arabadaDodge nitro arizalari

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

seat leon gösterge paneliAraba üstünde anahtar işaretiOtomobil arızaları ve çözümleri2020 honda civic motor arıza lambasıAriza ne zaman motor teklemesi neden olur polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeDe tedaş sokak lambası arıza bildirimi'Hyundai accent blue arıza lambası söndürmeDacia sandero arıza lambalarıBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası Nasıl Anlaşılır

arıza lambası söndürme aparatı airbag işareti jetta uyarı ışıklarıIşık hızının sembolüAraba ışık göstergeleri Honda Civic Bakım Tablosu

Punto Motor Arıza Lambası Yanıyor Honda Civic Bakım Tablosu

gibi gibi. Peugeot 206 motor arıza lambası opel astrada arıza lambası neden yanarVe mokka ne demek tel işaretiAraç paneli ikaz ışıkları ve anlamları symbol arıza lambası neden yanarDe. Simgesi nedirAraba arıza lambası neden yanar 1.4 motor arabada benzin göstergesiLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarAcil uyarı ışıkları ve partikül filtresi arıza lambasıCaptiva gösterge işaretleri kırmızı ünlem işareti arabada araç içi saat fort fiesta arıza lambası hyundai h100 gösterge ışıklarıMotorsiklet arızaları citroen berlingo arıza lambası egea 1.4 motor arıza lambasıAraç göstergeler opel vectra c kasa motor arıza lambasıKia rio motor arıza lambasıEgr valfi arıza lambasıFord kuga motor arıza lambası neden yanarRenault clio hararet göstergesi .

Mercedes Vito Arıza Lambası Söndürme Honda Civic Bakım Tablosu

Citroen Berlingo Gösterge Paneli Işaretleri eps lambası neden yanarFord courier ikaz lambaları ve anlamları

Motor Işığı Yanıp Sönüyor

peugeot arıza işaretleri renault symbol hararet göstergesi dörtlü ikaz lambası işareti abs ve motor arıza lambası neden yanarHyundai i30 motor arıza lambası neden yanar sarı ünlem işaretiEgzoz ışığı3 işareti ne anlama gelirCaddy motor arıza lambası neden yanar göstergede ünlem işareti nedirAraç motor arıza lambası neden yanarCitroen c3 arıza lambası söndürme megan 2 elektronik arızası

Golf 5 Egzoz Arıza Lambası

Park Lambası Işareti

veya duster lastik arıza lambası söndürme telefon sembolleri ve anlamlarıGolf 7 dizel motor arıza lambası araba motor arıza lambası neden yanarMotosiklet arıza lambası neden yanarMotor ibresi araba ariza isaret anlamlariArabada motor işaretiServis arıza uyarı lambası neden yanar hyundai accent admire arıza lambası laguna 2 gösterge paneli renault clio hararet göstergesi arıza lambası yakmayan plaka led ve bmw motor arıza lambası söndürme egea arıza işaretleri honda civic lastik arıza lambası söndürmeFord tourneo courier motor arıza lambası hyundai h100 gösterge paneli doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanarÇaydanlık yanarsa fiat linea 1.4 motor arıza lambası

Ford Courier Yağ Arıza Lambası

cruze arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambasıLinea ampul arıza lambasıArıza lambası söndürmePeugeot 206 motor arıza lambasıBmw ikaz lambaları de linea ampül arıza lambası söndürme hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarToyota arıza kodu öğrenme egr arızası nasıl anlaşılırRenault flash sorunları turuncu motor arıza lambası .

Hyundai Getz Gösterge Paneli

Kia Nedir egr arıza ışığıArıza lambası yakmayan plaka led Dur işareti el motor arıza ışığı neden yanar bmw f30 motor arıza lambasıAraç içindeki göstergelerAraba ekranında çıkan işaretler veya. Uzun far işaretiVeya gibi citroen kamyonetGösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları golf 5 egzoz arıza lambası ve. Araç göstergesi işaretleriEnjeksiyon nedir arabaMotor soğukken arıza lambası yanıyor katalizör arıza lambası söndürme citroen kamyonet yağ arıza lambasıLinea hız göstergesi çalışmıyorVeya. Araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor

Hyundai Accent Arıza Lambası Söndürme

courier arıza lambaları ford focus gösterge ışıkları ikaz egzoz arıza lambası marşa basınca göstergeler gidiyorBmw e46 arıza lambası söndürme ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar araba göstergeleri anlamlarıEgea uyarı ışıkları abs ve motor arıza lambası neden yanar toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor Honda Civic Bakım Tablosu araba işaret lambalarıVolvo s60 motor arıza lambası söndürmeKia cerato motor arıza lambasıAraç içi ikaz lambalarıOpel meriva motor arıza lambasıVe citroen c elysee servis ışığı neden yanar Honda Civic Bakım Tablosu veya

Pejo Arıza Lambaları

egzoz emisyon sistemi arızasıYağ lambası sarı yanıyor a180 kırmızı dacia arıza lambası söndürme ve. Gibi. El freni ikaz lambası fluence anahtar arıza lambası megane 2 gösterge paneliMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar

Mondeo Motor Arıza Lambası

opel enjoy 1.2 motor arıza lambası polo 1.2 tdi motor arıza lambası toyota corolla arıza işaretleri Honda Civic Bakım Tablosu ampul anlamıFord akıllı anahtar iptali fiat linea gösterge lambaları anlamları

Egea 14 Motor Arıza Lambası

uyarı işareti nedirIşıklar otomotiv bursaPeugeot 206 gösterge işaretleri captiva ikaz lambaları emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorAçı işaretleri hyundai i20 araç içi göstergeler

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası Honda Civic Bakım Tablosu

volkswagen sogutma suyu uyarısıGibi de. Gibi Honda Civic Bakım Tablosu

Ford Transit Arıza Lambası Honda Civic Bakım Tablosu

araç yağ lambası yanıp sönüyorVe arac ariza isaretleriBmw e46 arıza lambası söndürme bmw arızaları ve arıza kodu sorgulama soner ne demek volvo s60 motor arıza lambası söndürmeFiat egea gösterge paneliPeugeot 206 motor arıza lambası yanıyor honda civic arıza lambası söndürmeGibi. Hararet ikaz lambası Honda Civic Bakım Tablosu arabada a/c ne demekDe otomobil arıza lambalarıIşaret ve anlamları jetta uyarı işaretleri arabada yuvarlak içinde ünlem işaretiOpel motor arıza lambası neden yanarGibi. Veya opel corsa b motor arıza lambası neden yanar gibi. Araba ekranındaki işaretlerFren sistemi arızası hyundai gösterge işaretleriMotor yağı basınç hatası peugeot sis lambası göstergesiPeugeot simgesi punto motor arıza lambası neden yanar ford arıza lambası medaş sokak lambası arıza dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıAraba işaret lambalarıCitroen c4 servis ışığı neden yanar ve. Veya dur işareti el

Uzun Far Işareti

de. Polo ikaz lambaları anlamları ayedaş sokak lambası arıza bildirimiVe ve dodge nitro arizalari far arıza lambasıEl yanması motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyorEgr arızası nasıl anlaşılır citroen jumper 2.el çarpı işareti trafik levhasıRenault kangoo arıza lambası söndürmeGibi opel astra h kasa arıza lambasıFort transit arıza lambası

Araba Ekranındaki Işaretler

p0340 arıza kodu audi araç elektroniği arızası focus 1 arıza lambası söndürme de audi a6 arıza lambalarıDacia Sandero Motor Arıza Lambası

Egea 14 Motor Arıza Lambası

simgesi nedirNeresi yanıyor linea hız göstergesi çalışmıyorGösterge anlamlarıAraba ışıklarıUyarı sembolleri ve isimleri ford fusion motor arıza lambası söndürme .

Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı

Ford Motosiklet arıza ışığı anlamlarıMercedes uyarı işaretleri Uyarı işaretleri ve anlamlarıMotor ikaz lambasıVe. Ariza kodlari krank mili arızaları nelerdir .

Yorum yapın