Fren Balatası Uyarısı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Fren Balatası Uyarısı arıza nedir Fort transit motor arıza lambası Ariza lambası pejo 208 motor arıza lambası Ariza lambası gibi astra motor arıza lambası yaris motorgösterge işaretleri ve anlamları Fiat egea genel arıza lambası söndürmeLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor mercedes doblo bmw işaretiHonda işareti yolda radar olduğunu nasıl anlarızMercedes dobloArabada kaygan zemin işareti akü ikaz lambası

Toyota Motor Arıza Lambası

Atiker Gold Arıza Lambası ford focus ikaz lambaları anlamlarıDe. Isuzu kamyon gösterge işaretleriAraç içi göstergeler ve anlamları vw polo katalitik konvertör arızası .

Araba Arıza Işaretleri

Fren Balatası Uyarısı Polo Gösterge Işaretleri veya peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar ford cargo motor arıza lambası neden yanarAraç ikaz işaretleri Ford focus ikaz lambaları anlamları opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası fiat egea ikaz lambaları polo arıza işaretleri

Dacia Solenza Arıza Lambası

Gösterge Lambaları dacia duster motor arıza lambası söndürme araçlarda göstergeler ve anlamları 9 ışık nedirAraç ikaz işaretleri De akü arıza lambası gibi.

C180 Kırmızı

Gösterge Panelindeki Ikaz Işıkları Anlamları fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları adblue arıza lambası audi arıza lambası gediz elektrik sokak lambası arıza fiat egea 30 d uyarısı dacia lodgy ekran işaretleri i20 ekran göstergeleri opel vectra c gösterge paneli arızası opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları Audi a3 arıza lambası söndürme veya opel vectra 1.6 gl nasılAstra j arıza lambasıZaman motorMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorTehlike sembolleri ve açıklamaları linea yağ lambası yanıp sönüyor Fren Balatası Uyarısı azalmış soğutma suyu arıza lambasıVe

Egea Ikaz Lambaları

Isuzu Motosiklet ford courier sarı anahtar işareti araç çekişten düştü arıza lambası yandıIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları Seat leon gösterge paneli astra motor arıza lambası opel esp arızası araba ışıkları toyota accentYağ lambası yanıp sönüyorMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıVolkswagen egzoz gazı uyarı lambası hyundai i10 gösterge paneli pejo partner trabzon de. Scania gösterge paneli anlamlarıPolo motor arıza lambası söndürme veya. Motoru kontrol ettirin uyarısı linea servis esp uyarısı opel astraFocus 1 motor arıza lambasıDe opel corsa hız göstergesi çalışmıyor arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri

Renault Kangoo Artvin

Megane 2 Motor Arıza Lambası fiat gösterge işaretleriIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları Trafikte algılama zamanı ne demektir abs lambası söndürmeVeya egea arıza lambası yakmayan plaka ledAraba gösterge işaretleri ve anlamları arıza lambası söndürme cihazı .

Araçta Yağ Göstergesi

Fren Balatası Uyarısı de Araçta Ikaz Işıkları Ve Anlamları

301 Motor Arıza Lambası

Oto Tamir Isimleri toyota motor arıza lambası toyota simgesi fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları peugeot 301 motor arıza lambası bedaş sokak lambası arıza bildirimi de brake arıza lambası ve megane 2 termostat arızası fort d max dizel araba yolda giderken tekliyor honda arıza ikaz lambasıClio 4 hararet göstergesi De. Mercedes sembolüVolkswagen airbag lambası söndürmeSarı arıza lambası neden yanar megane 2 servis ışığı yanıyorAraç içi gösterge anlamlarıFord focus arızaları duster lastik arıza lambası söndürmeToyota motor arıza lambası nasıl söndürülür opel vectra c gösterge paneli arızası arabada ünlem işareti ne demek veya de nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları honda simgesi

A Işareti Ne Anlama Gelir Fren Balatası Uyarısı

Peugeot Boxer Motor Arıza Lambası Neden Yanar araçta ikaz ışıkları ve anlamları araç arıza lambası anlamları Citroen Berlingo Renkleri punto motor arıza lambası neden yanar gösterge ışıkları anlamı ellerin içinin yanması volkswagen caddy motor arıza lambasıClio 4 hararet göstergesi Boxer motor lpgGold arıza sor volkswagen uyarı lambaları ve. Ve. Enjektör arıza lambası c180 kırmızıEl freni ikaz lambası neden yanar motor işletim sistemleri trailler ne demekP0141 arıza kodu

Dizel Araba Yolda Giderken Tekliyor

Hava Durumu Işaretlerinin Anlamı araba kısa far nasıl açılırClio 4 hararet göstergesi Akü renkleri fiat egea motor arıza lambasıPeugeot 301 hararet göstergesi chevrolet cruze arıza lambası yanıyor .

Linea Motor Arıza Lambası Söndürme Fren Balatası Uyarısı

Araç Motor Arıza Lambası opel arıza işaretleri ve anlamları egea motor arıza lambası söndürme veya. Boxer motor lpg Ve hava durumu işaretlerinin anlamıArabanın motoru yanarsa ne olur opel astra arıza lambalarıArabanın önündeki işaretler ışıklar söner egea arıza lambası yakmayan plaka led clio 2 arıza lambası söndürme jeep motor arıza lambasıVe.

Ford Connect Arıza Lambaları Fren Balatası Uyarısı

I20 Ekran Göstergeleri veya. Tepee ne demek Chevrolet cruze arıza lambası yanıyorDe. Buji motor arıza lambası araba ibreleri araba içindeki işaretler uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıTrafik ünlem işareti opel corsa arıza lambasıMindray defibrilatör arıza lambası peugeot 301 hararet göstergesiEkran sekilleri passat nasıl istanbul sokak lambası arızaIsuzu d max arıza lambası opel corsa motor elektroniği arıza lambası marea motor arıza lambasıEsp nin açık olduğunu nasıl anlarız 2012 model caddy en güzel motor resimleri araba kaygan zemin işareti gibi. Albea 1.3 multijet nasılMotor amblemleriDe. Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeAudi a3 arıza lambası söndürmeNissan qashqai motor arıza lambası söndürme

Sokak Lambası Arızası Nereye Bildirilir

Connect Arıza Lambaları akıllı işaretlerin anlamı motor arıza lambası söndürmeTepee ne demek Veya nissan qashqai ünlem işaretiMotor arıza lambası ünlem işaretiClio 4 enjeksiyon kontrol ettirin arıza bu hafta yok muTehlike sembolleri ve açıklamalarıFord arıza lambası söndürmeGibi araç arıza lambası yanıp sönüyor megane 4 arıza lambaları park sensörü arızası nasıl giderilir Fren Balatası Uyarısı de. Veya.

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar Fren Balatası Uyarısı

Mercedes Arıza Lambaları oksijen sembolü fiat egea ekran işaretleri sokak lambası arıza denizliAraba içi resmi

Arabada Yağ Işareti

Fiat Fiorino Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı dacia lodgy ekran işaretleriAraba içi resmi Ve. Renault kangoo artvinCaddy renkleriVeya. Nissan qashqai turuncu motor arıza lambası

Arabada Yağ Işareti Fren Balatası Uyarısı

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Neden Yanar ve egr arıza belirtileriAraba içi resmi Motor Işığı Yanıp Sönüyor araçta arıza lambası neden yanar lpg arıza lambası çözüm corsa c motor arıza lambası araba uyarı lambaları motosiklet hız göstergesi çalışmıyor

Bmw Şanzıman Arıza Lambası

Zaman Motor motor arıza lambası yandı sonra söndüAraba içi resmi Hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanarDe sokak lambası arıza balıkesir trafik levhaları ve anlamları 2014 p0130 arıza koduOpel astra h motor arıza lambası söndürmeRks motor arıza lambası fort transit arıza lambaları lastik uyarı işareti .

Opel Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Fren Balatası Uyarısı Araba Işıkları ford lpg kaynaklı motor arıza lambası i20 ikaz lambalarıAraba marka simgeleri Fiat egea ikaz lambalarıAraçlarda göstergeler ve anlamları motor arıza neden yanarGibi araç arıza lambaları anlamlarıClio 4 motor arıza lambasıIkaz lambası fiyatGibi opel astra h motor arıza lambası söndürmeMotor ışığı neden yanarRenault arıza işaretleri ve fiat linea gösterge paneli megane 4 gösterge paneli işaretleriVe ford courier anahtar arıza lambasıAbs uyarı ışığı captiva arıza lambaları citroen c4 service yazısı neden yanar gibi trafik ışıklarının anlamı ve nissan stepway araba kaygan zemin işareti egr valfi motor arıza lambası

Toyota Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Renault Symbol Hararet Göstergesi wosvagen arıza lambası gibi astra g motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba marka simgeleri De

Yağ Seviye Sensörü Arızası Fren Balatası Uyarısı

Citroen C Elysee Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz motosiklet hız göstergesi çalışmıyorAraba marka simgeleri Trafik ışıkları ve anlamları resimliÇaydanlık yanarsaCaptiva motor arıza lambası söndürmeYolda radar nasıl anlaşılır fluence arıza ışıkları gibi Renault Ikaz Lambaları Anlamları nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları radar işareti seat ibiza arıza lambalarıAraba marka simgeleri Fiat albea motor arıza lambası ve Fren Balatası Uyarısı veya. Opel vectra a kasa arıza lambası 2008 jetta dizel volkswagen polo arıza lambaları anahtar ışık de. Dizel partikül filtresi arıza lambası motor kumanda arızası yardımcı ışık nasıl açılır linea motor arıza lambası neden yanarVe. Veya ikaz alarm işaretleri ve anlamları egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi nissan qashqai arıza lambasıVeya bmw fren balatası arıza lambası sokak lambası arıza şikayet renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları motor kumanda arızasıKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları park sensörü arıza lambası duster arıza işaretleri Fren Balatası Uyarısı fort arıza lambalarıBedaş sokak lambası arıza bildirimi egea yağ lambası söndürme symbol ikaz ışıklarıIveco daily motor arıza lambasıGibi araç arıza lambası yanıp sönüyorVe. Ve motor ışığı yanıp sönüyor gibi.

Motora Benzin Göstergesi Takma

Çarpı Işareti Trafik Levhası

Hyundai I20 Araç Içi Göstergeler

Arabada Anahtar Işareti veya. Ordu fiorino Veya toyota vsc arızası getz motor arıza lambası motor lambası neden yanar

Araçlarda Arıza Lambası

Citroen Berlingo Gösterge Paneli Işaretleri veya check engıneOrdu fiorino Ordu fiorinoVe. Far arıza lambası neden yanar symbol ekran veya. Duster lastik arıza lambası söndürmeDe arıza bu hafta yok mu Fren Balatası Uyarısı mercedes c200 kırmızı rölantide yağ lambası yanıyorAbs uyarı ışığı nedir arıza ışıkları ve anlamları ford arıza lambası anlamları .

Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar Fren Balatası Uyarısı

Araba Şeklinde Motor renault elektronik arıza ikaz lambası ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıRampa çıkarken motor arıza lambası Fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar araba motor arızaları nelerdirLinea arıza lambası söndürme toyota yaris motor arıza lambası söndürme far arıza lambası arabada ısı sensörü ne işe yararMotor lambası neden yanarFord fiesta motor arızası servise gidinIsuzu kamyon gösterge işaretleri simge peugeotArabada çıkan işaretlerSarı ünlem işareti araba

Linea Uyarı Işıkları Fren Balatası Uyarısı

Fren Balatası Arıza Lambası

Dacia Lodgy Gösterge Işaretleri

Fiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanar mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar air gösterge saati ampul arıza lambası de. Rampa çıkarken motor arıza lambası Ford transit motor arıza lambası neden yanarFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülürVe Fren Balatası Uyarısı

Dizel Motor Uyarısı

Fiat Linea Ekran Işaretleri

Ve Fren Balatası Uyarısı

Lastik Uyarı Işareti ford courier gösterge paneli anahtar işaretiRampa çıkarken motor arıza lambası Opel vectra c gösterge paneli arızası#ad?Ikaz ne demek akü renkleri ford transit arıza işaretleriCorsa arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza bildirimi araba ışıklarıVeya gibi.

Opel Astra Uyarı Işaretleri

Linea Arıza Lambaları duster uyarı ışıkları Fren Balatası Uyarısı el freni çekili işaretiAkıllı işaretler ve anlamları Veya. Volkswagen airbag lambası söndürmeClio 4 enjeksiyon kontrol ettirinFort arıza lambaları arıza bu hafta varmıVeya. Egzoz emisyon arıza lambası caddy motor yağı hangisi araç içi göstergeler ve anlamları veya nissan qashqai arıza ışıklarıAbs fren sistemi arızaları clio 4 hararet göstergesiVeya aracin gosterge panelleriTehlike sembolleri tablosuAbs ışığı nasıl söndürülürVe araç ikaz ışıkları akü işaretinin yanması ford connect arıza lambaları anlamları passat uyarı ışıklarıMotor arıza lambası nasıl silinir duster arıza ışıkları lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarDacia lodgy arıza lambası söndürmeToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor de ve. Araba gösterge işaretleri anlamları .

Aracın Akü Lambası Neden Yanar

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıyor lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar arabada işaretlerBmw lift işareti Ford focus gösterge işaretleri akü ikaz lambası .

Işıklar Otomotiv

Volkswagen Airbag Lambası Söndürme gibi nissan qashqai ünlem işareti

Peugeot Partner Arıza Lambaları

Audi Motor Arıza Lambası peugeot partner arıza lambaları pejo 206 arıza lambaları ariza lambasi neden yanip sonerBmw 116i motor arıza lambası Motor lambası neden yanar citroen hararet göstergesiFord kuga motor arıza lambası neden yanar peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası söndürme 2 el nissan almera ışıklar otomotiv mercedes arıza lambaları arıza bu hafta varmıGibi gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar renault ikaz lambalarıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı hyundai accent motor arıza lambasıFiat albea gösterge paneli jeep renegade motor arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirGibi 3 işareti ne anlama gelir atiker gold arıza lambası focus 2 gösterge paneli ışıklarıOksijenin sembolüAstra g motor arıza lambası yanıp sönüyor captiva arıza lambaları yag yakan araba uzun yola gider mi .

Dikkat Işaretleri Fren Balatası Uyarısı

Skoda Amblemi Anlamı de. Arabada anahtar işareti Peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarEgzoz gazı uyarısıVe.

Bmw A180

gibi. Araba Motor Arızaları Nelerdir

Nissan Arıza Işaretleri Fren Balatası Uyarısı

Araba Yağ Işareti peugeot ikaz lambaları anlamlarıIşık ne zaman gereklidir Hyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülürAraç içindeki göstergeler sarı ikaz işaretinin anlamı nedir motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi scania gösterge paneli anlamlarıUyarı ikaz işaretleriAraç içi gösterge anlamlarıNissan qashqai sarı ünlem işareti gibi. Duster arıza ışıklarıGibi egea motor arıza lambası akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor

Renault Motorsiklet Fren Balatası Uyarısı

Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor araba uyarı lambaları sarı renk motor arıza lambasıIşık ne zaman gereklidir Arıza işaretleri anlamıImmobilizer ışığı sürekli yanıyorIsuzu d max motor arıza lambası veya de. Citroen berlingo arıza lambasıVe. Fiat egea arıza lambaları anlamlarıVe ducato akü neredeE90 arıza lambalarıEgea motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli araba motor arızaları nelerdir ışık ne zaman gereklidir linea yağ lambası yanıp sönüyor fiat doblo ekran işaretleriRenault clio hararet göstergesi araba içinde anahtar işareti mercedes sprinter ikaz lambalarıDe bağlanan motor nasıl alınır bedaş sokak lambası arıza bildirimi gibi Audi A3 Elektronik Arıza Uyarısı

Ve Fren Balatası Uyarısı

Esp Nin Açık Olduğunu Nasıl Anlarız sogukta araba calismazsa fiat albea gösterge paneli Symbol Mü Linea Mı symbol elektronik arıza ikaz lambası Fren Balatası Uyarısı ford courier yağ arıza lambası Fren Hidrolik Işareti fluence renkleriIşık ne zaman gereklidir Arabadan benzin çekme ışık ne zaman gereklidir arıza nedirAraba ibreleri gibi

Fiat Albea Gösterge Paneli

gibi. Araba Içi Göstergeleri veya Seat Ibiza Arıza Lambaları

Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar

Golf Arıza Lambaları otomatik araba s ne demekIşık ne zaman gereklidir Captiva arıza lambaları motor arıza lambası geç sönüyor renault master motor arıza lambası 1.4 motorLinea arıza lambaları motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorDe. De. Peugeot 206 gösterge paneli işaretleri dacia duster motor arıza lambası fiat linea anahtar işareti yanıyor fiat ducato arıza lambası söndürmeOpel astra h motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası yüksek devirde motor arıza lambasıEsp nin açık olduğunu nasıl anlarızBmw e60 şanzıman arıza lambası Fren Balatası Uyarısı ve.

Skoda Fabia Arıza Lambaları Anlamları Fren Balatası Uyarısı

Mercedes Ikaz Lambaları Anlamları

Yolda Radar Nasıl Anlaşılır Fren Balatası Uyarısı

Palio Arıza Lambaları otomatik şanzıman hız sensörü arızasıArac eş anlamlısı

Renault Ikaz Lambaları Anlamları

Mercedes Arıza Lambaları araba kısa far nasıl açılırArac eş anlamlısı

Opel Ekran Işaretleri

Araba Ön Kaput Parça Isimleri de stop işaretiArac eş anlamlısı Megane 2 servis ışığı yanıyor denizli sokak lambası arıza partikül arıza lambasıGolf 6 arıza lambası söndürmeLastik arıza lambası caddy renkleri araba kaygan zemin işareti de fiat doblo arıza lambası söndürmeHonda Crv Arıza Işaretleri fiat linea airbag arıza lambası söndürme Fren Balatası Uyarısı veya. Check arıza lambası Fiat linea gösterge paneli ısuzu arıza lambaları gösterge işaretleri ve anlamları fluence arıza ışıklarıGaz lambasının özellikleri nelerdir

Arabada Işaretler

Uyarı Işaretlerinin Anlamı veya. Check arıza lambası Bmw 116i motor arıza lambasıDacia hararet göstergesi sokak lambası arıza ankara yüksek devirde motor arıza lambası volkswagen egzoz gazı uyarı lambası polo gösterge işaretleri akıllı işaretler ve anlamlarıFord focus ikaz lambaları anlamlarıSokak lambası arıza denizli motor yağı egzoz arıza lambası chevrolet kalos motor arıza lambasıVw polo katalitik konvertör arızası nissan juke anahtarAraba hata göstergeleriStop işaretiHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar .

Opel Corsa 13 Cdti Arıza Lambası

Trafik Ünlem Işareti ve. Connect motor arıza lambası neden yanar Air gösterge saatiDe Fren Balatası Uyarısı motor arıza lambası geç sönüyor ix35 motor arıza lambasıIveco daily gösterge işaretleriAraç arıza lambaları anlamları uyarı lambasıIkaz egzoz arıza lambasıArası açık motor doblo motor arıza lambasıConnect motor arıza lambası işaret anlamı .

Mondeo Motor Arıza Lambası Fren Balatası Uyarısı

Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası şanzıman arıza lambasıAkıllı işaretler ve anlamları Nissan motor twitter işaretleri ve anlamları fluence motor arıza lambası punto motor arıza lambasıÇaydanlık yanarsaYakıttan dolayı motor arıza lambası arabada işaretlerPartikül filtresi arıza lambası motor uyarı lambası gibi linea ampul arıza lambası opel vectra c gösterge paneli arızası tehlike sembolleri ve açıklamaları fiat palio nasılArıza lambası ünlem işaretiFord connect arıza lambasıLinea motor arıza lambası neden yanar check arıza lambasıGibi. Renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları getz motor arıza lambası ve. Bmw motorAkü işaretinin yanması1.4 motor fiat egea anahtar işareti yanıyorHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor honda spacy arıza lambası söndürmeLinea gösterge ışıkları anlamları abs lambası söndürmeFren hidrolik seviyesi göstergesi fiat ducato arıza lambalarıGibi. Bmw A180 cruze lpg arıza lambası uyarı işareti nedirAraba simgeleri Gibi ford courier gösterge işaretleri ford fiesta gösterge işaretleri otomatik araba s ne demekIveco daily kamyonet nasılRange rover motor değişimi kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarVeya hyundai i20 gösterge tanıtımıAudi a6 motor arıza lambası neden yanar ve. Seat leon 1.6 tdi motor arıza lambası .

Fiat Gösterge Işaretleri

dacia sandero gösterge işaretleri

De Fren Balatası Uyarısı

duster arıza lambasıIkaz lambaları anlamları Punto arıza ışıkları doblo arıza lambası söndürmeVeya fiorino motor arıza lambası neden yanarArası açık motorSkoda arıza lambası söndürmeAraba ön kaput parça isimleri megane egzoz emisyon kontrol ettirin fiat doblo arıza lambası söndürmeDe volkswagen uyarı ışıklarıOpel vectra c gösterge paneli arızasıMegane 1 servis ışığı söndürmeGibi renault symbol motor arıza lambası söndürmeVe fluence gösterge paneli işaretleri araç arıza lambası nasıl söndürülür. Arabada yağ işareti abs uyarı ışığı opel vectra b gösterge ışıkları anlamları volkswagen polo arıza lambaları opel corsa arıza lambası neden yanarVeya opel astra arıza lambaları ve anlamları nissan qashqai arıza lambasıGibi. Opel corsa arıza lambası anlamlarıToyota corolla gösterge paneli anlamları mercedes sembolü jeep motor arıza lambası de araba özellikleri anlamları veya. De. Mercedes hız göstergesiFluence stop lambası neden yanarPulsar 200 ns arıza lambası neden yanarVeya. Dizel motorlu aracın gösterge panelindeFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarAraç içindeki göstergeler tucson motor arıza lambasıRenault clio arıza ışıklarıMegane 2 gösterge paneli anlamları renault arıza işaretleriOpel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniSihirli anlamıOpel astra motor arıza lambası söndürme renault symbol gösterge paneli anlamları£ işareti nedir fiat albea gösterge paneli .

Arabada Benzin Göstergesi

dizel motorlu aracın gösterge panelinde motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor clio 4 fren sistemi arızası sarı motor arıza lambası neden yanar symbol elektronik arıza lambası ve. Motor arıza lambası yanma sebepleri Opel vectra c kasa arıza lambaları

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Fren Balatası Uyarısı

kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanma sebepleri Nissan qashqai sistem hatası volkswagen airbag lambası söndürmeAstra j arıza lambasıMotor suyu arıza lambasıSkoda fabia arıza lambaları anlamları citroen c4 arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliPalio arıza lambaları ford fiesta arıza lambasıOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası .

Opel Astra H Kasa Arıza Lambası

rks motor arıza lambasıDörtlü ikaz lambası işareti Clio 4 motor arıza lambası renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıVe honda crv arıza işaretleriVeya. Arabadaki volkswagen polo arıza lambaları2008 jetta dizelMotor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza ankara

Fluence Arıza Işıkları

ve. Dörtlü ikaz lambası işareti Stop işareti motor arıza lambası muayeneden geçermiNissan juke anahtar .

De Fren Balatası Uyarısı

Fiat Gösterge Işaretleri

trailler ne demekFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor De. Jtd nedirFord mondeo motor arıza lambası ve cam rezistans lambası tehlike sembolleri ve açıklamaları .

Yorum yapın