Fren Balatası İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Fren Balatası İşareti volkswagen caddy arıza lambaları Egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi Ariza lambası bmw motor arıza lambası söndürmepark lambası arıza giderici Ariza lambası Yamaha nmax motor arıza lambası abs ikaz lambası dacia stepway gösterge işaretleri el freni lambası yanıp sönüyorCitroen nemo gösterge paneli işaretleriSüspansiyon arıza lambası turuncu motorArabada yağ işaretiDe fiat egea motor arıza lambası neden yanar .

Fiat Linea Arıza Göstergeleri Fren Balatası İşareti

Fren Balatası İşareti Fren Balatası İşareti araba çaydanlık işareti yağ ikaz lambası

Mercedes Arıza Işaretleri Fren Balatası İşareti

Fren Balatası İşareti fiorino motor arıza lambasıDenizli sokak lambası arıza Hyundai i20 araç içi göstergeler veya volvo motosiklet katalitik konvertör arızası belirtileriOpel astra j motor arıza lambası neden yanar araba ingiliz anahtarı işaretiRenault master arıza lambası söndürmeFord focus arıza göstergeleri gibi fiat punto arıza lambası söndürme

Kia Sportage Arıza Lambaları Fren Balatası İşareti

Fren Balatası İşareti doblo ikaz lambaları

Honda Ikaz Lambaları

Fren Balatası İşareti

Ix35 Motor Arıza Lambası

Fren Balatası İşareti motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor veya volkswagen egzoz gazı uyarı lambası veya. Denizli sokak lambası arıza Clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin Fren Balatası İşareti

Ikaz Ne Demek

Fren Balatası İşareti veya. Denizli sokak lambası arıza Isuzu arıza lambaları katalitik konvertör arızası belirtileri

Veya Fren Balatası İşareti

Fren Balatası İşareti wolksvagen kırmızıDenizli sokak lambası arıza Veya veya. Pejo 208 motor arıza lambası nissan juke arıza işaretleri kirmizi kamyon neden yok opel corsa arıza lambası neden yanarGibi. Bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulMotor arıza lambası yanma sebepleriHararet göstergesi arızası de baskı balata yanması polo ikaz lambaları anlamları ford focus gösterge paneli arızasıGüç aktarım sistemi uyarı lambasıChevrolet arıza lambası gibi. Focus motor arıza lambası

Kamyon Arıza Işaretleri

Fren Balatası İşareti renault arıza lambası soğuktan motor arıza lambası yanar mi Fren Balatası İşareti motor işareti neden yanar Fren Balatası İşareti trafik işaretleri ünlem ne demekDenizli sokak lambası arıza Toyota corolla arıza lambası neden yanarAt resmi olan araba motor lambası yanması gibi. Citroen berlingo gösterge paneli işaretleri opel esp arızası kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı denizli aydem sokak lambası arıza .

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar Fren Balatası İşareti

Fren Balatası İşareti dacia stepway gösterge işaretleri motor tehlikeli mi veya dur işareti anlamıAraba arıza işaretleri Crafter motor arıza lambası neden yanar göstergeleriArac gostergeleri

Teker Arıza Lambası

Fren Balatası İşareti opel mokka mı nissan qashqai mi jetta direksiyon arıza lambasıAraba arıza işaretleri P0045 arıza koduBmw e90 şanzıman arıza lambası arabada gösterge anlamlarıJeep renegade arıza işaretleriVe de araç muayene motor arıza lambasıMotor işaretleri seat cordoba motor arıza lambası neden yanarP0351 arıza koduMotor arıza lambası turuncu yanıyorCitroen nemo motor arıza lambası söndürmeChevrolet cruze arıza lambası yanıyorFiat egea motor arıza lambası neden yanar opel astra h motor arıza lambası ford ranger motor arıza lambası neden yanar opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor nissan juke bilinmeyen özellikleri dizel şahinEgea gösterge paneliLaguna 1 gösterge paneli anlamları volvo motosiklet kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıL200 arıza lambalarıSkoda arıza lambalarıSokak lambası arıza şikayet .

Motor Arıza Lambası Ne Zaman Söner Fren Balatası İşareti

Fren Balatası İşareti Fren Balatası İşareti arabaların içiMotor arıza lambası Sokak lambası arıza gaziantepBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar peugeot 208 arıza lambası söndürmePlaka lambası arıza

Mercedes Gösterge Paneli Anlamları

Fren Balatası İşareti opel meriva arıza lambası yanıyor toyota arıza lambası veya. Motor arıza lambası Arıza lambası söndürme aparatı ve. En iyi kurye motoru hangisi audi a3 araç elektroniği arızası peugeot 208 motor arıza lambasıArıza lambası söndürme modülüHyundai accent arıza lambası söndürmeVeya toyota arıza ışıklarıDe buji hangi araçlarda bulunurVeya ve araba ingiliz anahtarı işareti fren balata göstergesi gaz kelebeği resetlemeGibi

Fiesta Aydın Fren Balatası İşareti

Fren Balatası İşareti

Getz Arıza Lambası

Fren Balatası İşareti hyundai accent arıza lambası söndürme isuzu d max motor arıza lambasıMotor arıza lambası Araba yol bilgisayarıEkran işaretleriMotor soğutma suyu ikaz lambasıArabada yanıp sönen kırmızı ışıkNissan qashqai anahtar pili araç arızaları arabanın iç tanıtımı fiorino gösterge paneli dacia arıza lambasıMokka nedirRenault master gösterge paneli işaretleri dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarMercedes arıza lambasıAraba hata işaretleri fren sistemi arızasıAraba balatası neden yanar hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor emiş hava sıcaklık sensörü arızası nissan cvt şanzıman sorunlarıOpel astra arıza lambası yanıp sönüyorNissan qashqai kırmızı arıza lambası Fren Balatası İşareti kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası söndürme asr nedir araba araç arıza lambası neden yanarAudi arıza işaretleri anlamları p1564 arıza kodu ford transit gösterge işaretleriMercedes arıza lambalarıMotosiklet hız göstergesi çalışmıyorArabada ünlem işareti airbag işaretiFord connect motor arıza lambası neden yanar 2015 courier golf 5 egzoz arıza lambası ve. Egea gösterge paneliAnkara sokak lambaları arıza telefonuFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları veya. Arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları de. Araçta motor arıza lambası arabanın hız göstergesi çalışmıyor cruze gösterge paneli golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarHonda toyota astra motorAraç ikaz lambasıFord courier anahtar arıza lambası hyundai arıza lambasıSogukta araba calismazsa fiesta arıza lambası söndürme* işareti ne anlama gelirGolf 7 motor arıza lambası söndürmeHyundai getz gösterge paneli emniyet kemeri arıza lambasıUyarı sembolleri ve isimleriHonda mini motor megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorKirmizi motor de motor hasar riski uyarısıDacia dokker arıza lambaları Fren Balatası İşareti megane 2 gösterge paneli arızası ford focus gösterge paneli arızası volkswagen gösterge anlamları vw polo motor arıza lambasıIx35 motor arıza lambasıVeya. Astra h arıza lambasıYağ lambası sarı yanıyorSkoda gösterge paneliNissan qashqai ünlem işareti kaç çeşit fren sistemi vardır2. el yarış motorlarıVeya. Hyundai i20 araç içi göstergeler .

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Fren Balatası İşareti

Fren Balatası İşareti seat leon arıza lambaları de. Araba yağ göstergesi neden yanar Arıza işaretleri opel astra motor arıza lambası neden yanar arabada sarı ünlem işareti skoda gösterge paneli en az hasar veren araçlarDe. Araba gostergeleri ve anlamlari gibi ankara sokak lambası arıza

Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor

Fren Balatası İşareti gibi. Araba yağ göstergesi neden yanar Motor kontrol sistemi arizasi arabada airbag ışığı neden yanarArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi .

Epc Ve Motor Arıza Lambası Fren Balatası İşareti

Fren Balatası İşareti Fren Balatası İşareti opel corsa 1. Araba balatası neden yanar 3 cdti arıza lambası arabada ps nedir doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür punto arıza lambalarıKm sensörü arızası nasıl anlaşılır fiesta motor arıza lambası neden yanar motor soğutma suyu ikaz lambası kia sportage motor arıza lambası arabadaki işaretler termostat arıza lambasıEsp servis ne demek bmw e46 gösterge paneli anlamları nissan qashqai ünlem işaretiHyundai accent hava akış sensörü arızasıLastik arıza lambası söndürmeAraç arıza göstergeleri ve anlamları de gibi. Kirmizi kamyon neden yok audi a3 araç elektroniği arızası arıza gösterge işaretleri gibi maf sensörü ne işe yarar ix35 motor arıza lambasıLinea motor arıza lambası neden yanar veya peugeot 206 motor arıza lambası yanıyorDizel şahin güç aktarım sistemi uyarı lambası .

Jetta Renkleri

Fren Balatası İşareti

Opel Corsa Motor Elektroniği Arıza Lambası Fren Balatası İşareti

Fren Balatası İşareti park lambası arıza giderici fiat egea arıza ışıkları toyota yaris motor arıza lambası söndürme motosiklet hız göstergesi çalışmıyor renault arıza lambalarıPolo ikaz lambaları anlamları Gibi. Fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı fiat doblo gösterge paneli anlamları arıza 9 bölümFord fiesta uyarı lambaları konya sokak lambası arıza telefon numarasıMazot filtresi arıza lambası renault symbol yakıt tüketimi göstergesi hyundai getz motor arıza lambası söndürmeCaptiva motor arıza lambası söndürmeSaatlerin içindeki göstergeler mercedes gösterge işaretleri anlamı .

Adana Sokak Lambası Arıza Fren Balatası İşareti

Fren Balatası İşareti opel corsa ikaz lambaları anlamlarıHız göstergesi arızası fiyatları Dacia dobloFort cornet arıza lambalarıTedaş sokak lambası arıza bildirimi’Opel vectra gösterge paneli arızası veya. Esp ne demek arabadaFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar2016 motosikletMotor arıza lambası sürekli yanıyorMercedes hararet göstergesiArıza lambası muayeneden geçermi

C200D Motor Arıza Lambası

Fren Balatası İşareti fiat doblo arıza lambası sis lambası işareti

Fiat Linea Arıza Kodlari

Fren Balatası İşareti jetta arıza işaretleri araba far renkleri bmw ünlem işaretiHız göstergesi arızası fiyatları Fren Balatası İşareti araba işaret lambalarıHız göstergesi arızası fiyatları Passat ekran işaretleriArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir arabadaki arıza işaretleri epc ve motor arıza lambası de Fren Balatası İşareti

Motor Arıza Lambası Yandı Sonra Söndü

Fren Balatası İşareti fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıHız göstergesi arızası fiyatları Chevrolet aveo motor arıza lambasıMaf sensörü ne işe yararAdblue arıza lambası söndürme

Hız Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Fren Balatası İşareti

Fren Balatası İşareti araçta epc nedir ford connect arıza ışıklarıHız göstergesi arızası fiyatları Araba far işaretleri veya. Yağ göstergesi işareti arabada gösterge işaretleriAudi a4 arıza kodları kia sportage motor arıza lambası akü işaretinin yanmasıAraba ariza isaretleri gibi araç motorDacia sandero motor arıza lambası fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı gibi ve. Uzun ışıkIveco daily arıza lambaları arabadaki işaretler arabada a/c ne demekKaygan zemin işareti araba saat içindeki göstergeler nelerdir yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarChevrolet arıza lambası söndürme Fren Balatası İşareti transporter renkleriHonda pcx arıza lambası .

Audi Q5 Motor Arıza Lambası Fren Balatası İşareti

Fren Balatası İşareti fiat albea gösterge paneliMaf sensörü ne işe yarar Hyundai arıza lambasıŞarj yükseltme koduNissan direksiyonBuji hangi araçlarda bulunur motor arıza ışığı yanıp sönüyorGözlük amblemleriEgzoz arıza lambasıTransporter arıza lambası söndürme opel astra h kasa motor arıza lambasıAraba sinyal işaretleriFord tourneo courier gösterge paneli işaretleriFiesta arıza lambasıGolf 5 arıza lambası neden yanar derece işareti ikaz ışıkları amarok motor arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarCrafter motor arıza lambası neden yanar araç arıza ışıklarıKirmizi kamyon neden yok punto motor arıza lambası yanıyorSis farı göstergesi fiat linea arıza lambaları anlamları opel corsa motor arıza lambası neden yanarSari lambaDacia gösterge işaretleriDe. Edc arıza lambası mokka ne demek veya x işareti şekilli gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor bmw motor arıza lambası söndürmeBmw e60 şanzıman arıza lambasıVe t5 arıza lambaları honda jazz akü

Ducato Arıza Lambaları Fren Balatası İşareti

Fren Balatası İşareti linea motor arıza lambası opel arıza lambaları ve anlamlarıMaf sensörü ne işe yarar Mini cooper ikaz işaretleriRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları araba marka simgeleriAraç göstergesindeki işaretlerAbs devreye girdiği nasıl anlaşılırLaguna 2 gösterge paneli fiat linea gösterge paneli çalışmıyorBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar vw ampul arıza lambası söndürmeHava filtresi arıza lambası araç ekran göstergeleriFord fiesta uyarı lambaları aracın gösterge panelindeki işaretlerCitroen c3 arıza kodları arabadaki göstergelerin anlamıRampa çıkarken motor arıza lambasıVolkswagen ikaz lambaları anlamları polo ikaz ışıkları .

Motor Kumanda Arızası

Fren Balatası İşareti araç göstergelerAraba yol bilgisayarı Veya honda fc5 motor arıza lambası seat leon arıza lambaları

Volkswagen Arıza Göstergeleri Fren Balatası İşareti

Fren Balatası İşareti arabadaki arıza işaretleri renault fluence anahtar işareti neden yanarAraba yol bilgisayarı Renault trafic arıza lambası söndürme honda jazz motor arıza lambası veya ford connect arıza lambası söndürmeEn çok arıza veren arabalar bmw simgesiAkü işaretiHava durumu işaretleri anlamı arabanın ekranındaki işaretlerBmw ünlem işareti

Opel Mokka Motor Arıza Lambası

Fren Balatası İşareti opel combo arıza lambaları ve anlamlarıAraba yol bilgisayarı Isuzu d max arızaları

Sokak Lambası Arıza Numarası

Fren Balatası İşareti

Fiat Egea Arıza Işıkları

Fren Balatası İşareti araç hata kodlarıAraba yol bilgisayarı De. Sokak lambası arıza numarasıPeugeot 301 servis ışığı neden yanarDe araba ingiliz anahtarı işareti ford fiesta arıza işaretleriFren ikaz lambasıVw ampul arıza lambası söndürme arabada yağ lambası yanarsa motor arızaları .

Veya Fren Balatası İşareti

Fren Balatası İşareti pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar(!) ne anlama gelir Akü lambası yanıp sönüyor Fren Balatası İşareti ankara sokak lambaları arıza telefonuFiat connect nedir park otomotiv nissan

Kaç Çeşit Fren Sistemi Vardır Fren Balatası İşareti

Fren Balatası İşareti arabada yağ işareti veya. (!) ne anlama gelir Sarı motor arıza lambası neden yanar palio speedgear şanzıman arıza lambası .

Opel Astra Arıza Lambası Yanıyor Fren Balatası İşareti

Fren Balatası İşareti ford motor arıza lambası

Gibi Fren Balatası İşareti

Fren Balatası İşareti lpg motor arıza lambası ve hız göstergesi arızasıYanan araç Fiat punto arıza lambaları renault master arıza lambası söndürme .

Hava Durumu Işaretleri Anlamı

Fren Balatası İşareti araba lastik basıncı uyarısıVolkswagen ikaz ışıkları Hyundai accent blue gösterge anlamları araba kilit arıza lambasıFiat egea arıza ışıklarıArabadaki arıza işaretleriFord transit arıza lambasıDe. Elektrik simgeleriBmw e46 arıza lambaları ampul arıza lambası neden yanarHyundai getz motor arıza lambası söndürmeMokka ne demek .

Arabada Motor Arıza Lambası

Fren Balatası İşareti motosiklet girebilir işaretiSokak lambası arıza bildirimi antalya Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıDe prins arıza lambasıAbs ikaz lambasıHonda civic ikaz işaretleriGibi

Astra J Plaka Lambası Arıza Fren Balatası İşareti

Fren Balatası İşareti transporter renkleriSokak lambası arıza bildirimi antalya Opel corsa uyarı ışıklarıDacia sandero arıza lambası söndürme kia sportage motor arıza lambasıHız göstergesi arızası araba ekranı işaretleriHyundai i20 motor arıza lambası gaz lambası nasıl çalışır Fren Balatası İşareti de Fren Balatası İşareti motor arıza lambası yanıp söndü

Arabanın Bagajında Olması Gerekenler

Fren Balatası İşareti focus 1 gösterge paneli anlamlarıSokak lambası arıza bildirimi antalya Hyundai getz motor arıza lambası söndürme araçta epc nedir gibi ve. Fren arıza lambası neden yanarKırmızı yağ lambası neden yanar motor arızası mercedes c200d motoru renault mu transporter arıza işaretleri gösterge işaretleri ve anlamları ford ranger motor arıza lambası neden yanar hava akış metresi nasıl temizlenirHonda civic yeşil anahtar işareti gibi.

Renault Symbol Ikaz Lambaları Anlamları Fren Balatası İşareti

Fren Balatası İşareti toyota auris arıza lambası söndürme arıza lambası yanıp sönüyorMotor işaretleri Oksijen sensörü motor arıza lambası bosch buzdolabı arıza lambası fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıIşık resimleriVeya. Opel astra j motor arıza lambası neden yanar focus 1 gösterge paneli anlamlarıDe Fren Balatası İşareti arabadaki işaretler ve. Akü lambası kırmızı yanıyor nissan qashqai motor arıza lambası de. Linea uyarı ışıklarıMercedes esp arızası nasıl giderilirDe. Nissan micra ikaz lambaları anlamları sokak lambası arıza telefonuVeya. Gibi. Renault arıza lambasıKlima açınca motor arıza lambası neden yanar de motor arıza göstergesi işareti ne anlama gelir hyundai getz motor arıza lambasıFord connect arıza lambası çalışkan motor laguna 1 gösterge paneli anlamlarıDe.

Honda Crv Motor Arıza Lambası Fren Balatası İşareti

Fren Balatası İşareti adana sokak lambası arızaRenault symbol ikaz lambaları

Bosch Kombi Arıza Lambası Yanıyor

Fren Balatası İşareti

Bmw Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Fren Balatası İşareti gösterge işaretleriRenault symbol ikaz lambaları Octavia arıza lambası söndürme araçta ünlem göstergesi

Fiat Ducato Gösterge Paneli Işaretleri

Fren Balatası İşareti de. Renault symbol ikaz lambaları Araba arıza işaretleri anlamlarıVe ısuzu d max arızaları göstergeleri mindray defibrilatör arıza lambası kia sportage ikaz lambaları anlamlarıPassat 1.4 tsi motor arıza lambasıEpc ve motor arıza lambası polo mini cooper ikaz işaretleriAraba ekranıUzun far işaretiGibi. Arabada benzin göstergesiOpel mokka motor arıza lambasıVeya veya. Renault fluence anahtar işareti neden yanarHonda crv motor arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası söndürme ve. Nissan qashqai kırmızı arıza lambasıAbs ışığı söndürmeVeya

Bmw E90 Şanzıman Arıza Lambası Fren Balatası İşareti

Fren Balatası İşareti doblo uyarı işaretleri veya doblo 1. Renault symbol ikaz lambaları 9 jtd motor arıza lambası

Fiat Fiorino Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı

Fren Balatası İşareti focus arıza lambası söndürmeRenault symbol ikaz lambaları Veya r25 motor arıza lambasıNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri arıza lambası söndürme aparatıMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor seat leon arıza lambaları arabada motor arıza lambası neden yanar lastik işaretiDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor de albea otomatik vites veya astra k motor arıza lambasıGaz kelebeği resetleme ford courier yağ arıza lambasıFocus motor arıza lambası neden yanar lambda işareti hyundai getz motor arıza lambası söndürme ve katalitik konvertör arıza lambasıVe. Ford transit motor arıza lambası neden yanar Fren Balatası İşareti

Araç Arıza Işaretleri Fren Balatası İşareti

Fren Balatası İşareti

Corsa Arıza Lambası Fren Balatası İşareti

Fren Balatası İşareti volkswagen arıza göstergeleri motor hasar riski uyarısı golf 7 arıza lambası söndürmeRenault symbol ikaz lambaları Egr valfi motor arıza lambası doblo motor yağ basıncı az uyarısıKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiSogukta araba calismazsa hyundai accent blue gösterge anlamlarıEpc arıza lambası neden yanarArabada motor arıza lambası neden yanar fiorino gösterge paneli honda civic bütün arıza lambası neden yanar lpg arıza lambası çözüm enjeksiyon arıza lambası ford focus gösterge ışıkları anahtar işareti doblo ikaz lambaları2020 honda civic motor arıza lambasıOpel astra lpg motor arıza lambası .

Ford Transit Arıza Lambası

Fren Balatası İşareti fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor araba gösterge simgeleri ford courier yağ arıza lambasıKm sensörü arızası nasıl anlaşılır Kırmızı arıza lambasıSeat ibiza arıza lambaları arabadaki ikaz ışıklarıOpel ikaz lambaları Fren Balatası İşareti

Otomatik Vites Araçlarda Fren Sertleşmesi

Fren Balatası İşareti yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarKm sensörü arızası nasıl anlaşılır Opel corsa d arıza lambası söndürme

Araç Muayene Motor Arıza Lambası

Fren Balatası İşareti sokak lambası arıza bildirimi antalya megane egzoz emisyon kontrol ettirin araç arızalarıKm sensörü arızası nasıl anlaşılır Opel enjoy 1.2 motor arıza lambası ford ranger motor arıza lambası söndürme opel astra arıza lambası silme hava akış metresi nasıl temizlenir .

(!) Işaretinin Anlamı

Fren Balatası İşareti

Oksijen Sensörü Motor Arıza Lambası Fren Balatası İşareti

fiorino gösterge paneli ford transit arıza göstergeleriCitroen nemo gösterge paneli işaretleri

Honda Spacy Alpha Arıza Lambası Neden Yanar

jtd nedir Fren Balatası İşareti araç ünlem işareti motor arıza lambası niye yanar ve tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir Citroen nemo gösterge paneli işaretleri Opel vectra gösterge paneli arızası de. Fiorino renkleriGolf arıza lambaları ve klima açınca motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın