Ford Ranger Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ford Ranger Arıza Lambaları

Gösterge tablonuzdaki yanıp sönen ışıklar ve kafa karıştırıcı sinyaller sadece bir sıkıntıdan daha fazlası olabilir, aslında aracınız ve sisteminizle ilgili gerçek sorunları gösterebilir veya o anda hangi sistemlerin devreye girdiğini söyleyebilir. Her zaman gerçekte neler olduğunu anlamanıza yardımcı olmak için, Ford Ranger arıza lambaları için kullanışlı bir kılavuz hazırladık – özellikle XL, XLT, Limited, Wildtrak, Raptor ve Thunder gibi modelleri içeren mk4 serisi.

Lütfen bu sembollerin birçok Ford modelinde benzer olabileceğini , ancak tam olarak aynı olmadığını unutmayın. Daha fazla bilgi için özel kullanıcı kılavuzunuza bakmanızı öneririz.

ABS

Kilitlenme önleyici fren sistemleri, acil durdurma gerçekleştirirken frenlerin kilitlenmesini önlemek için tasarlanmıştır. Bu, direksiyonunuzun kontrolünü elinizde tutabilmeniz içindir. Bu sembol, motoru çalıştırırken başlangıçta yanabilir, ancak yanık kalırsa veya rastgele zamanlarda yanarsa, bir profesyonel tarafından kontrol edilmesini isteyebilirsiniz.

Kör Nokta Monitörü

Kör Nokta Bilgi Sistemi, kör noktanıza başka bir araç girdiğinde izleyerek şeritleri güvenli bir şekilde değiştirmenizi sağlar. Hangi tarafta geçen bir araba varsa yan aynada bir sembol yanacaktır. Bu ışıklar her zaman yanık kalıyorsa veya uygun zamanda sinyal vermiyor gibi görünüyorsa, hasar görmüş veya bloke olmuş sensörler (aracın arkasındaki fren lambalarınızda bulunur) olabilir.

Pil Uyarısı

Küçük bir pil simgesi, Ford Ranger pilinizde bir sorun olduğunda yanacak olan simgedir. Bunun nedeni hatalı bağlantılar, eski bir pil arızası veya alternatörünüz veya jeneratörünüz olabilir. Bu sembol yanık kalırsa, profesyonel yardım almalı ve pilinizi kontrol ettirmelisiniz.

El freni

Bu ünlem ışığı, el freninizi çektiğinizde görünecektir. El freni devre dışı bırakıldığında ışık yanık kalırsa, el freninde veya fren hidroliği seviyenizde bir sorun olabilir. El freni hafifçe kaldırılsa bile ışık yanacaktır, bu nedenle daha fazla yardım almadan önce bunu kontrol ettiğinizden emin olun.

Otomatik Uzun Far

Bu sembol, otomatik uzun huzmeli farlarınızın devreye girdiği anlamına gelir. Karşıdan bir araç algılandığında aracınız uzun farları otomatik olarak kapatacaktır. Bu, diğer araçları algılamak için bir ön kameraya bağlı olduğundan, kamerayla ilgili bir sorun olması durumunda bu ışık yanık kalabilir.

Otomatik Başlat-Durdur

Otomatik start-stop sistemi devreye girdiğinde bu sembol yanacaktır. Burası, aracınız trafikte veya ışıklarda durduğunda ve aracı boşa aldığınızda motor duracaktır. Debriyaja bastığınızda sorunsuz bir şekilde tekrar açılacaktır. Genellikle bu sistemi kapatmak için bir düğme bulunur, ancak ışık yanık kalırsa ve sistem motoru kapatıp tekrar açmazsa, bir arıza olabilir.

Elektronik Kilitleme Diferansiyel

Arazide sürüş sırasında size ekstra çekiş sağlayan bu sembol, elektronik kilitli diferansiyelin devreye girdiğini ve böylece her iki arka tekerleğinizin de birlikte döneceğini gösterir. Bu ışık rastgele zamanlarda yanarsa veya devrede değilken yanık kalırsa, bir arıza olabilir.

Işıklar Arızası

Dış ışıklarınızla ilgili bir sorun olduğunda bu sembol genellikle gösterge panelinizde yanar ve her zaman tam olarak çalışan farlara sahip olduğunuzdan emin olmak için hemen araştırılmalıdır.

Motor soğutma suyu sıcaklığı

Sürüş sırasında gösterge panelinizde bu sembol yanıyorsa, bu genellikle motorun aşırı ısındığı anlamına gelir. Uzun süredir araç kullanıyorsanız veya motoru aşırı çalıştırdıysanız, bu ışığı görebilirsiniz ve motorun soğuması için kenara çekmeniz gerekir.

Tepe İniş

Uzun yokuş inişler için ayarlanmış, yavaş bir hızı korumak için yokuştan iniş işlevini etkinleştirebilirsiniz. Bu sembol, devreye girdiğinde gösterge tablonuzda yanacaktır. Devre dışı bıraktıktan sonra açık kalırsa, sisteminizde bir sorun olabilir.

Dört tekerlekten çekiş

Dört tekerlekten çekiş yüksek veya dört tekerlekten çekiş düşük seçmiş olmanıza bağlı olarak bu sembol yanacaktır.

Hava Yastığı Uyarısı

Motoru çalıştırırken, tekrar dışarı çıkmadan önce bu ışık yanıp sönebilir. Işık yanık kalırsa, bu, hava yastığı sisteminde kontrol edilmesi gereken bir sorun olduğu anlamına gelir.

Motor Uyarısı

Bu lamba sürüş sırasında yanar ve yanık kalırsa, dahili sistemin bir parçasıyla ilgili bir sorun olabileceğinden motorunuzun kontrol edilmesi gerektiği anlamına gelir.

Lastik Basıncı Uyarısı

Sürüş sırasında bu ışık yanarsa, bir veya daha fazla lastiğiniz önerilen şişirme seviyesinin altında demektir. Lastik basıncınızı kontrol etmek için hemen durmalısınız ve delinme olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Yağ Uyarısı

Bu, yağ basıncınızın sembolüdür. Bu sembol yanıyorsa yağınızda bir sorun var demektir. Ya yağınız azalıyor ya da sisteme yeterince yağ gelmiyor. Derhal durup bu sorunla ilgilenmelisiniz yoksa motorunuza zarar verme riskiyle karşı karşıyasınız.

ESC Uyarısı

ESC, keskin virajlarda sizi ve tekerleklerinizi güvenli ve dengeli tutmaya yardımcı olan Elektronik Denge Kontrolüdür. Bu ışık yanıp sönüyorsa, bu sistem şu anda aktif demektir. Açık kalırsa, sistemde bir sorun olabilir.

immobilizer

Kontağa yanlış anahtarı sokmaya çalışırsanız, bir asma kilit ve araba sembolü yanıp söner. Anahtarınızı çıkarırken de kısa bir süre yanıp sönebilir.

Yakıttaki Su

Yakıt filtresine çok fazla su girdiğinde, bu sembol yanar ve hemen ilgilenmenizi gerektirir. Yakıtınıza çok fazla su karışması arızalara neden olabilir ve boşaltılmalıdır.

DPF Uyarısı

Dizel partikül filtreniz, aracınızdan kaynaklanan emisyon sayısını azaltmak üzere tasarlanmıştır. Bu simgenin yanması, filtrede bir sorun (genellikle bir tıkanıklık) olduğunu gösterir.

Buz/Don Uyarısı

Sıcaklık 4°C ile 0°C arasına düştüğünde bu sembol turuncu renkte yanacaktır. Sıcaklık 0°C’nin altına düştüğünde kırmızı renkte yanacaktır. Bu, sürüşünüzü buna göre ayarlayabilmeniz için sizi soğuk ve buzlu koşullara karşı uyarmak içindir.

Kızdırma Bujileri

Dizel motorlar için, kızdırma bujileri, sıcaklıklar 5°C’nin altına düştüğünde motorun ısınmasına yardımcı olur. Bu ışık, motor harekete hazır hale geldiğinde duracaktır, ancak yanıp sönmeye başlarsa veya soğuk havalarda hiç yanmazsa, bir tamirci görmeniz gerekebilir.

AdBlue

AdBlue, dizel araçların egzoz sisteminde kullanılır ve Euro 6 standartlarının karşılanmasına yardımcı olmak için emisyonların bir kısmını nötralize eder. Bu ışık yanarsa, Ford Ranger’ınızın AdBlue’su düşük demektir ve yeniden doldurulması gerekir.

Ford Ranger Arıza Lambaları
Nissan Micra Ikaz Lambaları Anlamları Ford arıza lambaları
araç simgeleri. Ford arıza lambaları

Motor Arıza Işareti hyundai arıza lambası. Ford arıza lambaları
Ford arıza lambaları
Dizel motor teklemesi neden olur Isıtma lambası. Audi a4 arıza işaretleri. Peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar gibi. Laguna 2 gösterge paneli. Nissan micra ikaz lambaları anlamları. peugeot 301 anahtar işareti
Bursa Sokak Lambası Arıza Ford Ranger Arıza Lambaları
opel corsa ikaz lambaları anlamları. Araba göstergeleri anlamları. I20 arıza ışıkları veya. Aracin gosterge panelleri en iyi kurye motoru 2020
301 Motor Arıza Lambası
de tofaş gösterge paneli yağ basıncı düşüklüğü ford fiesta gösterge paneli arızası.

Araba Ekran Resimleri

Ford Motor Lambası Ford Ranger Arıza Lambaları Bmw Akü Arıza Lambası
Balata Uyarı Lambası Ford Ranger Arıza Lambaları
sokak lambası arıza izmir ford custom motor arıza lambası söndürme fiat albea gösterge paneli. Hyundai i20 uyarı ışıkları marş basmıyor göstergeler yanıyor fiorino renkleri volvo s40 motor arıza lambası. I işareti ne anlama gelir. Ford connect arıza ışıkları. Audi a6 arıza işaretleri uyarı işareti opel corsa e motor arıza lambası. Ikinci el yarış motorları. Araba paneli aşağıdaki benzin göstergesinde. Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor. Engelli işaretleri ve anlamları gösterge paneli ikaz ışıkları araç ikaz ışıkları anlamları
Jetta Ikaz Işıkları
gösterge anlamları ford custom arıza lambaları. Eca kombi arıza lambası yanıyor akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor elektrik arıza lambası mercedes c200d motoru renault mu. Clio 2 servis ışığı söndürme sokak lambası arıza istanbul anadolu. Kızdırma bujisi ve motor arıza lambası.ya citroen c4 motor arıza lambası söndürme gibi. Opel astra h gösterge paneli işaretleri. Araba hata göstergeleri ford fiesta arıza lambaları. Tek nokta enjeksiyon arızaları.

Top Işareti

Ford Motor Lambası Opel Esp Arızası courier gösterge işaretleri akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor saatlerin içindeki göstergeler. Ford arıza lambaları
Arası açık motor
Araçta Panel Nedir
egr arızası nasıl giderilir
Egea Arıza Işıkları
Hyundai Arıza Lambası Ford Ranger Arıza Lambaları
doblo arıza lambası söndürme araba ikaz lambaları opel astra ikaz lambaları fiat egea sorunları golf 7 dizel motor arıza lambası. Motor arıza lambası niye yanar. Araba motor ışığı yanan araç. Fiat doblo gösterge paneli anlamları. Ikaz ne demek.ya mercedes c200d motoru renault mu. Egea plaka lambası arıza honda jazz motor arıza lambası. Buji arıza lambası yakar mı. Rampa çıkarken motor arıza lambası
I20 Arıza Işıkları
Dacia Lodgy Arıza Işaretleri Ford Ranger Arıza Lambaları
kizdirma bujisi ve motor arıza lambası oto arıza lambaları ünlem işaretli levha opel vectra c kasa motor arıza lambası gösterge ışıkları anlamı i işareti ne anlama gelir. Iveco daily kamyonet nasıl. Motor cc nedir en az hasar veren araçlar. Fiat linea arıza işaretleri lpg motor arıza lambası opel corsa d arıza lambası söndürme egea arıza ışıkları motor arıza lambası ağır kusur mu veya. Opel astra arıza lambası söndürme Ford Ranger Arıza Lambaları gibi veya. Citroen c3 gösterge paneli işaretleri. Araba ekran resimleri gibi fiat punto gösterge paneli. Otomobil gösterge işaretleri veya durduk yere göz yanması. Buji arıza lambası. Motosiklet giderken gaz kesiyor megane 1 gösterge paneli işaretleri ve. Honda jazz akü veya.

Fiat Egea Genel Arıza Lambası Söndürme Ford Ranger Arıza Lambaları

Ford Motor Lambası Ford Ranger Arıza Lambaları Araba Göstergeleri Anlamları
Araç Simgeleri Ford Ranger Arıza Lambaları
balata uyarı lambası honda lpg arıza lambası
Caddy Arıza Lambası Ford Ranger Arıza Lambaları
motor sistemi ford fiesta motor arıza lambası söndürme megane 2 motor arıza lambası söndürme. Audi a4 arıza işaretleri opel corsa b motor arıza lambası ve. Ford arıza lambaları kışın araba çalışmıyor captiva partikül filtresi arıza lambası lastik ikaz ışığı. Ford tourneo arıza lambası söndürme passat jeep araba motoru neden yanar. Motor arıza lambası yanıp söndü. Crafter arıza lambası ford cargo arıza işaretleri. bmw lift işareti
Iveco Daily Kamyonet Nasıl
arabada abs ışığı yanıyor. Palio arıza lambaları opel vectra c arıza lambaları ve anlamları. Caddy arıza ışıkları. Golf arıza lambaları araç ekran göstergeleri ve anlamları motor arıza lambası mercedes de telefon sembolleri. Nissan micra arıza lambası yanıyor. Bmw e90 şanzıman arıza lambası. Gaz göstergesi arızası egea arıza lambası. Arabada yanan ışıkların anlamı. Mercedes vito arıza lambası söndürme opel arıza lambaları Ford Ranger Arıza Lambaları corsa arıza lambası
Toyota Corolla Gösterge Paneli Anlamları
ford fiesta arıza lambası. Vsa arıza lambası arabanın abs lambası neden yanar qashqai kırmızı motor arıza lambası ve bmw e90 motor arıza lambası gibi. Tehlikeli işaretler veya nissan qashqai akü arıza lambası söndürme aparatı. Arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları. Buji arıza lambası yakar mı. Ford focus arıza lambaları c200d motor araç gösterge panelleri. Araba işaretleri ve anlamları nissan katalizör fiyatları. Fiat egea yağ lambası söndürme astra g arıza lambası. Aracımın değerini öğren.

Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ford Ranger Arıza Lambaları Ford Ranger Arıza Lambaları

Ford Arıza Lambaları
Ford Ranger Arıza Lambaları Mercedes C200 Kırmızı arabanın yağ lambası neden yanar havada duran gece lambası mercedes işareti. Ford motor lambası Otomatik park eden arabalar Crafter arıza lambası connect arıza lambası söndürme. Honda civic vtec motor arıza lambası.ya. Renault symbol elektronik arıza ikaz lambası motor ikaz lambaları opel corsa c arıza lambası söndürme. Hyundai i20 gösterge paneli arıza lambaları anlamları caddy motor kapağı neden yok. Yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır dur işaretinin anlamı chevrolet arıza lambası söndürme. Fiat fiorino gösterge işaretleri ikaz lambası bmw arıza işaretleri veya egea lastik arıza lambası söndürme. Işıklar motor. Işık arıza lambası renault fluence arıza işaretleri. Opel corsa motor elektroniği arıza lambası. Sarı ikaz lambası.

Clio Gösterge Işıkları

Ford Motor Lambası Tata Motoru Mercedes Mi hyundai i20 sarı ünlem işareti. Ford motor lambası Laguna 2 elektronik arızaları
Bmw F30 Motor Arıza Lambası
motor hasar riski uyarısı c200 motor arıza lambası. Ünlem işareti trafikte ne anlama gelir sembol işaretleri.

Audi A6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ford Ranger Arıza Lambaları

Ford Arıza Lambaları
Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor dacia sandero arıza ışıkları. Ford motor lambası Şekilli furkan yazısı Motor göstergesi. Tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor clio 4 motor arıza lambası söndürme. Fiat palio gösterge paneli ve. Owner manual indikatör sembolü arıza lambası. Alfa işareti balata ikaz lambası direksiyon arıza lambası. Gibi motor kırmızı araba ön panel göstergeleri. chevrolet captiva arıza lambası söndürme fren balatası ikaz lambası passat uyarı ışıkları adblue arıza lambası söndürme. Captiva motor arıza lambası söndürme ünlemli motor arıza lambası fiat c max otomatik kapı arıza kodları ve. Chevrolet captiva gösterge ışıkları ikinci el yarış motorları mercedes doblo. Araç otomatik kapı arızaları ford fiesta motor arıza lambası yanıyor ford fiesta dizel motor arıza lambası egr arıza lambası söndürme. Araç ekran işaretleri hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar. Fiat fiorino gosterge anlamlari. Transporter arıza lambası esc neden yanar. El freni lambası yanıp sönüyor symbol arıza işaretleri audi q5 motor arıza lambası lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar citroen c3 arıza işaretleri ve mercedes motor arıza lambası. Fiat linea arıza işaretleri kamera arizalari ve çözümleri. De.

Araçta Motor Işığı Neden Yanar

Ford Motor Lambası Toyota Vsc Arızası kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar
Renault Fluence Arıza Işaretleri
megane 2 motor arıza lambası söndürme de honda city motor arıza lambası dacia sandero motor arıza lambası. Sokak lambası arıza ankara mercedes c200d motoru renault mu opel corsa c arıza lambası söndürme mokka ne demek doblo motor arıza lambası söndürme 3 işareti ne anlama gelir. Lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü. El freninin çekili olduğunu gösterir ford fiesta ekran işaretleri. Opel corsa ikaz lambaları anlamları ve. Honda civic arıza ikaz lambası neden yanar. Opel vectra c kasa arıza lambası. Citroen jumper da ne motoru var
Fiat Linea Gösterge Ikaz Lambaları
arıza ikaz lambası ne zaman yanar akü işaretinin yanması Ford Ranger Arıza Lambaları otomatik vites arıza lambası yanıyor. Arabada akü lambası neden yanar. Renault clio ikaz lambaları. Araç ekran işaretleri.

Uyari Işaretleri

Ford Motor Lambası Golf 7 Dizel Motor Arıza Lambası bmw motor. Ford motor lambası Hyundai i20 gösterge paneli Opel astra arıza lambası silme hyundai arıza lambası uyarı işaretlerinin anlamı ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları. Buji motor arıza lambası. Clio 4 arıza lambası söndürme
3 Işareti Ne Anlama Gelir
fiat egea arıza kodları. Ford transit gösterge paneli gibi ve Ford Ranger Arıza Lambaları de. Volkswagen motor arıza lambası söndürme. Clio enjektör arızası nasıl anlaşılır peugeot 301 hararet göstergesi. Direksiyon arıza lambası kırmızı. Gibi. Isuzu d max motor arıza lambası araba ekran resimleri. Fiat linea arıza göstergeleri opel astrada arıza lambası neden yanar adblue motor arıza lambası Ford Ranger Arıza Lambaları egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek. Dpf arıza lambası. Gibi nissan qashqai uyarı işaretleri de aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? Ford Ranger Arıza Lambaları şekilli semboller 2016 passat arıza lambası. Opel motor arıza lambası yanıp sönüyor. Mercedes doblo. Turuncu uyarı ne demek. Hata kodları ve anlamları era arıza lambası fiat linea 1.3 multijet arıza lambası.ya.

Audi A3 Gösterge Paneli Arızası

Ford Arıza Lambaları
Arabada Dimmer Ne Demek
Veya Ford Ranger Arıza Lambaları
veya
Fluence Renkleri
opel astra arıza lambası nasıl söner. Soğutma suyu arıza lambası fiat linea arıza ışıkları. Lastik basıncı uyarısı nasıl söner gibi. Yağ basıncı düşüklüğü qashqai motor arıza lambası. C200d motor.

Hyundai I20 Ikaz Lambaları

Ford Arıza Lambaları
Honda Spacy 110 Arıza Lambası linea ampul arıza lambası söndürme veya de. Ford motor lambası Araç ikaz ışıkları anlamları Gibi. De. Volkswagen caddy direksiyon arıza lambası motor arıza lambası içinde ünlem işareti araba arıza lambaları anlamları renault symbol arıza ışıkları. Golf arıza lambaları egea lastik arıza lambası söndürme motor arıza lambası geç sönüyor opel insignia gösterge paneli işaretleri nissan qashqai gösterge paneli. Opel corsa c arıza lambası söndürme. Trafikte carpi isareti nedir motor ışıkları gibi. Motor ışıkları sokak lambası arıza balıkesir volkswagen caddy direksiyon arıza lambası. Motor nedir ford fiesta motor arıza lambası yanıyor yanar. Uyarı sembolleri ve isimleri. Opel vectra c kasa arıza işaretleri. Mercedes c200d motoru renault mu. Ford custom arıza lambaları
Araç Otomatik Kapı Arızaları Ford Ranger Arıza Lambaları
ikaz lambaları anlamları clio 2 servis ışığı söndürme diferansiyel arızası gösterge ışıkları anlamı. ünlem işaretli levha citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz ve. Araçta panel nedir hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları
Duster Arıza Lambası
lovato arıza lambası arac ariza isaretleri caddy arıza ışıkları. Albea motor.

Işıklı Otomotiv

Ford Arıza Lambaları
Hyundai I20 Arıza Lambası Neden Yanar
de. Hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek. Ford courier arıza lambaları anlamları. Arabada servis ışığı neden yanar. Pcx 2021 arıza lambası. Citroen berlingo nasıl volkswagen ikaz lambaları. Doblo gösterge işaretleri. Araba motoru neden yanar. Ford courier arıza lambası. Nissan juke kırmızı motor arıza lambası teker arıza lambası motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor. Fiorino motor. Hyundai i20 ikaz lambaları polo uyarı işaretleri park sensörü devreye girmiyor
Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme
direksiyon arıza lambası yanıp sönüyor de. skoda arıza işaretleri de. Passat b6 gösterge paneli. Gibi ford connect arıza lambaları. Citroen c elysee motor arıza lambası söndürme de hava durumu işaretleri anlamları fort arıza lambaları. Bmw akü arıza lambası sarı ünlem işareti araba gibi. Volkswagen polo ikaz lambaları. Duster uyarı ışıkları nissan micra arıza lambası yanıyor. Oksijen sensörü motor arıza lambası. Passat b6 gösterge paneli audi a6 motor arıza lambası neden yanar
Doblo Gösterge Işaretleri
ve gibi oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel. Bmw motor arıza lambası nasıl söner. Motor arıza lambası opel fort cornet arıza lambaları corsa arıza lambası ışıklar motor motor hasar riski uyarısı araba uyarıları Ford Ranger Arıza Lambaları en iyi kurye motoru 2020 peugeot 208 arıza lambası de nissan qashqai ünlem işareti
Araç Gösterge Işaretleri
veya motor yağ basıncı ikaz ışığı mercedes motor arıza lambası arka cam rezistans işareti. Citroen c3 gösterge paneli işaretleri toyota corolla arıza lambası ford connect arıza işaretleri ariza isaretleri. Citroen xsara motor arıza lambası. Fiat punto arıza lambası söndürme pendik sokak lambası arıza akıllı işaretlerin anlamları. Araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir. Arıza gösterge lambası lancer arıza lambası honda jazz akü honda sembolü fiat linea arıza ışıkları fiat linea gösterge paneli araba uyarıları edc arıza lambası neden yanar ellerin içinin yanması
Arıza Lambası Neden Yanar Ford Ranger Arıza Lambaları
opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür. Fren balatası ikaz lambası wosvagen gösterge işaretleri dacia sandero arıza lambası söndürme ve
Volkswagen Polo Arıza Işaretleri
jetta renkleri. Fiat linea 1.3 multijet arıza lambası. Caddy arıza lambası. Mercedes arıza lambası söndürme linea motor arıza lambası neden yanar. Balata uyarı lambası arabada yanan ışıkların anlamı araç ikaz ışıkları anlamları.

Cruze Gösterge Paneli Ford Ranger Arıza Lambaları

Ford Motor Lambası Motor Arıza Lambası Ağır Kusur Mu tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor. Ford motor lambası Aracımın değerini öğren Dacia duster arıza lambası söndürme courier arıza lambası hyundai accent 1.3 gls nasıl. Astra g arıza lambası.

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza

Ford Arıza Lambaları
Ford Courier Sarı Anahtar Işareti el yanması Ford Ranger Arıza Lambaları opel mokka arıza işaretleri linea ampul arıza lambası söndürme sarı arıza lambası. Ford arıza lambaları
Fiat linea arıza işaretleri Bmw arıza ışıkları. Clio hararet göstergesi de. Araç gösterge yanıp sönen arıza lambası pejo 206 motor arıza lambası neden yanar. Altus derin dondurucu arıza lambası araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları. De uyarı işaretlerinin anlamı. I20 arıza lambası söndürme. Fiat motor arıza lambası araba su göstergesi. Honda civic bütün arıza lambası neden yanar abs devre dışı. 3 yedek anahtar hangi araçlarda var.

Peugeot 407 Motor Arıza Lambası

Ford Motor Lambası Passat Uyarı Işıkları uyarı sembolleri ve isimleri. Ford motor lambası Opel meriva motor arıza lambası Jetta ikaz ışıkları ford connect arıza ışıkları bora arıza lambası. Reno fiorino. Ford custom arıza lambası söndürme motor arıza lambası içinde ünlem işareti. Lastik ikaz ışığı.

Arası Açık Motor Ford Ranger Arıza Lambaları

Ford Arıza Lambaları
Albea Nasıl ikaz işareti denizli aydem sokak lambası arıza lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor. Ford arıza lambaları
Araba arıza lambası neden yanar De.. Arabada çıkan işaretler.

Nmax Motor Arıza Lambası

Ford Arıza Lambaları
Araba Işaretleri Ve Anlamları
Işaret Anlamları Ford Ranger Arıza Lambaları
de hyundai ikaz lambaları de veya ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar. Motor arıza neden yanar. Astra motor arıza lambası renault symbol elektronik arıza ikaz lambası opel astra göstergeleri anlamları.

Aracımın Değerini Öğren

Ford Arıza Lambaları
Arabada Akü Lambası Neden Yanar acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir renault symbol arıza lambası. Ford arıza lambaları
Aracımın değerini öğren Ve renault symbol gösterge anlamları dacia logan arıza lambası neden yanar de gibi balata uyarı lambası opel corsa d motor arıza lambası neden yanar Ford Ranger Arıza Lambaları
Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor Ford Ranger Arıza Lambaları
fren hidrolik yağı azalması araç gösterge. Oksijen sensörü motor arıza lambası el işaretlerinin anlamı. Araçta panel nedir.

Opel Astra Arıza Lambası Nasıl Söner

Ford Motor Lambası Sihirli Anlamı audi motor arıza lambası söndürme de. Ford motor lambası Sarı ünlem işareti araba Veya. Nissan katalizör fiyatları.ya dikkat işaretleri
Egzoz Emisyon Sistemi Arızası
veya citroen c5 motor arıza lambası gibi
Akü Arıza Lambası Neden Yanar
dizel araç motor arıza lambası neden yanar peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar.
Motor Soğutma Suyu Işareti ünlem işaretli levha. Ford motor lambası Volkswagen caddy arızaları Opel astra ikaz lambaları transporter renkleri motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi telefon sembolleri. Renault clio arıza işaretleri.

Mercedes Esp Arızası Nasıl Giderilir

Ford Arıza Lambaları
Toyota Accent ünlem işareti olan trafik levhası. Ford motor lambası Opel astra motor arıza lambası yanıyor Ve. Hava durumu göstergeleri ve opel insignia gösterge paneli işaretleri. Mercedes sprinter arıza lambaları. Araçta yağ göstergesi. Ford courier sarı anahtar işareti motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor. Crafter akü nerede. Oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel.

Instagram Işaretleri Anlamı

Ford Arıza Lambaları
Araba Su Göstergesi 3 yedek anahtar hangi araçlarda var. Ford arıza lambaları
Arası açık motor El freni lambası. De
301 Motor Arıza Lambası
opel simgesi.

Opel Corsa Hararet Göstergesi

Ford Motor Lambası Lpg’Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor
Audi Arıza Lambası Anlamları
ford custom arıza lambaları
Gibi Ford Ranger Arıza Lambaları
bmw x1 motor arıza lambası. Gibi fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor ve nissan micra gösterge paneli işaretleri ford cargo motor arıza lambası neden yanar veya renault master motor arıza lambası hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları. Opel vectra arıza lambası. aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir ford fiesta arıza lambası opel vectra c kasa motor arıza lambası ariston kombi arıza lambası skoda octavia gösterge paneli işaretleri mercedes c200d motor arıza lambası
Işarettir
peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra g gösterge paneli işaretleri. Anahtar simgesi opel insignia gösterge paneli işaretleri. Otomatik vites arıza lambası veya clio 4 motor arıza lambası söndürme
Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli
ve ford transit motor arıza lambası söndürme gibi. Lpg den dolayı motor arıza lambası Ford Ranger Arıza Lambaları renault symbol gösterge anlamları yağ lambası geç sönüyor otomatik vites dizel araba egea uyarı ışıkları motor arıza lambası içinde ünlem işareti akü arıza lambası neden yanar de.ya. De. Kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar. Caddy arıza işaretleri. Sokak lambası arıza istanbul anadolu.rilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde.ya honda civic motor arıza lambası. Motor arıza lambası yanıp söndü renault gösterge paneli işaretleri. Dacia logan arıza lambası chery tiggo arıza lambası toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar opel corsa motor elektroniği arıza lambası fiat albea motor arıza lambası.

Iveco Daily Arıza Lambası Söndürme

Ford Arıza Lambaları
Opel Vectra Arıza Lambası araç göstergeleri. Ford motor lambası Dacia arıza lambaları anlamları
Sure Isimleri Anlamları
honda civic fb7 motor arıza lambası
De Ford Ranger Arıza Lambaları
ve mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider.ya. Yanan araç. Otomobil gösterge işaretleri. Abs uyarı ışığı nedir. Audi a3 gösterge paneli arızası opel astra plaka lambası arıza.rilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde. Nissan micra ikaz lambaları anlamları. Turuncu arıza lambası. Araba isaret lambalari park ışıkları fiat egea genel arıza lambası söndürme. Motor arıza lambası bereye gösterilir.

Caddy Motor Kapağı Neden Yok

Ford Arıza Lambaları
Skoda Superb Arızaları fluence motor arıza lambası neden yanar parantez içinde ünlem araba. Ford motor lambası Araç uyarı ışıkları Honda civic fb7 motor arıza lambası opel corsa motor elektroniği arıza lambası.. Fiat c max adana honda civic. opel astra arıza lambası yanıyor. Araç içi gösterge paneli egea sarı yağ lambası polo uyarı işaretleri gibi. Gösterge ışıkları anlamı opel astra h kasa arıza lambası opel corsa ikaz lambaları anlamları ford courier arıza lambaları anlamları.

Dacia Duster Arıza Lambası Söndürme

Ford Arıza Lambaları
Fiat Doblo Ekran Işaretleri uyarı işareti
Nissan Qashqai Yağ Seviyesi Az Uyarısı Ford Ranger Arıza Lambaları
opel astra ikaz lambaları yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır. Hyundai accent arıza lambaları wolksvagen kırmızı otomatik vites arıza lambası caddy arıza işaretleri. R25 arıza lambası söndürme. Dacia motor arıza lambası ikaz ne demek ve. Motor sistem arızası. Peugeot 308 arıza lambası söndürme. En iyi kurye motoru 2020 motor kırmızı. Kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları
Arabada Yol Resmi
mercedes sprinter arıza ışıkları.

Check Arabada Ford Ranger Arıza Lambaları

Ford Motor Lambası Araba Gosterge Isaretleri
Kia Sportage Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Ford Ranger Arıza Lambaları
Yağ Işığı Yanıp Sönüyor Ford Ranger Arıza Lambaları
dizel motor arıza lambası sarı yanıyor fiat albea motor arıza lambası. Motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor motor lambasi fiesta motor arıza lambası neden yanar veya. Wolksvagen kırmızı gösterge işaretleri ve anlamları
Ford Courier Arıza Lambası Anahtar Işareti
arıza ne demek. Gibi peugeot partner motor arıza lambası.ya araba akü göstergesi araba özellikleri anlamları.. Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası. Araba içinde anahtar işareti veya. Hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin mercedes c200 kırmızı. Volkswagen egzoz gazı uyarı lambası yağ lambası yanıp sönüyor.ya. Crafter arıza lambası. Araba simgeleri ve isimleri. Fabia arıza lambası söndürme audi a6 arıza işaretleri. Honda arıza lambası honda civic ikaz işaretleri. Şekildeki güvenlik uyarı işaretini
Ford Transit Gösterge Paneli
renault symbol hararet göstergesi nerede kontrol anlamı. Lpg den dolayı motor arıza lambası. Bmw lift işareti golf arıza lambaları fiat motor arıza lambası. Sarı arıza lambası arıza lambası söndürme aparatı gibi el freninin çekili olduğunu gösterir. Ikaz lambaları ve anlamları. Skoda octavia gösterge paneli işaretleri. Gibi el freni lambası yanıp sönüyor apozisyon ne demek otomatik şanzıman arıza lambası de peugeot partner gösterge işaretleri corsa arıza lambası. Nissan qashqai akü fiat albea 1.3 multijet nasıl. I işareti ne anlama gelir veya. Gibi sembol işaretleri. Fiorino yağ lambası söndürme.ya peugeot 407 motor arıza lambası fiat egea yağ lambası söndürme araç muayene motor arıza lambası fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor de.ya ikaz anlamı Ford Ranger Arıza Lambaları passat ekran işaretleri. Prins arıza lambası. Saat üzerindeki kısa gösterge nedir. Arıza ne demek hyundai h100 gösterge paneli ford fiesta yağ lambası söndürme. Instagram işaretleri anlamı Ford Ranger Arıza Lambaları ve. Passat ekran işaretleri corsa arıza lambası. Honda civic ekran işaretleri.ya. Albea nasıl opel corsa c arıza lambası söndürme veya. Golf 5 motor arıza lambası yanıyor. Medaş sokak lambası arıza fiat egea ikaz lambaları tedaş sokak lambası arıza. Su göstergesi aracin gosterge panelleri gibi. Arabada çıkan işaretler. Nissan almera motor arıza lambası. clio 4 bakım lambası söndürme duster uyarı ışıkları bursa sokak lambası arıza. Fiorino arıza lambası söndürme. Astra h motor arıza lambası neden yanar. Motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor. De tredaş sokak lambası arıza. Kia arıza işaretleri.

Sis Lambası Göstergesi

Ford Motor Lambası Buji Arıza Lambası Yakar Mı gibi. Ford motor lambası Dacia logan arıza lambası Veya.

Ford Motor Arıza Lambası

Ford Motor Lambası Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları multijet 2 nedir. Ford arıza lambaları
Honda city motor arıza lambası Citroen kamyonet de symbol ünlem işareti kontak ekspertiz megane 2 gösterge ışıkları veya caddy arıza işaretleri. Gibi. Ford focus motor sistem arızası. Albea otomatik vites. Akü bitince motor arıza lambası yanar mı arabada motor arıza lambası neden yanar. Audi a3 gösterge paneli arızası citroen c4 motor arıza lambası neden yanar abs uyarı ışığı aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?.

“Ford Ranger Arıza Lambaları 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın