Ford Arıza Oranları ve Çözümleri


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.
Ford Arıza Oranları ve Çözümleri
Ford Arıza Oranları ve Çözümlerine ilişkin yazımızı okuyunuz.

1- Ford Connect Arıza Lambaları Yağ Basıncı Arıza Lambası

Yağ basıncı arıza lambaları, motor sistemi içindeki yağ durumu hakkında bizi bilgilendiren yardımcı elemandır. Yağ basıncı arıza lambası yandığında motoru durdurup kaput altındaki yağ çubuğundan motorumuzdaki yağ oranını kontrol etmemiz, eksikse doldurmamız fazla ise de tahliye etmemiz gerekir. Her iki durumda da aracımız zarar görecektir.

2-ABS Arıza Lambası

ABS sistemi kabaca sürücünün frene ani durumlarda bastığında disklerin kitlenmesini önleyerek sistem tarafından frenlemenin çek-bırak şeklinde yapılmasıdır. Bu sistem direksiyon hakimiyetimizi kaybetmemizi sağlar. Bilindiğiniz aksine eski araçlarda bulunan ve kara fren olarak adlandırılan sistem diskleri tam olarak kilitleyip bizim direksiyon hakimiyetimizi kısıtlamaktadır.

İçerisinde bulunduğumuz kış mevsiminde yukarıda belirtmiş olduğumuz kara frenler sürücüyü zor durumlarda bırakmaktadır. Kaygan zeminlerde disklerin tam kilitlenerek aracın fren yapması fren mesafesinin uzamasının yanı sıra direksyon hakimiyetimizi kaybetmemize de yol açar.

Ford Connect arıza lambaları içerisinde en sık karşılaştığımız gösterge olup, güvenliğimiz için fren sistemine bakım yaptırmamız gerekmektedir.

3-Motor Lambası

Ford Connect Motor Arıza Lambaları

Ford Connect araçların ülkemizde çok sık görülmesinin bir nedeni de motor sistemi arızalarının az olmasıdır. Ancak ülkemizdeki kullanım ve yol şartları düşünüldüğünde Avrupa’da kullanılan muadillerine göre daha çok arıza göstermektedir. Bizler arıza lambalarının anlamlarını ne kadar iyi okur veya arızayı ne kadar erken tespit edersek bizim güvenliğimiz ve aracımızın sağlığı açısından o kadar yararlı olacaktır.

Belirtilen Motor Lambası birçok nedenden dolayı ortaya çıkmış olabilir. Örneğin yağ basıncı, su sıcaklığı, hortumlarda yaşanan kaçaklar veya zedelenme gibi. Bu arızanın sürücü tarafından giderilmesi veya arıza lambasının söndürülmesi mümkün olsa da bizler tarafından tavsiye edilmemektedir.

Motor ışığı yandığında servis ile iletişim kurmanızı tavsiye ederiz. Servis ile iletişim şansınız yok ise eğer arızanız çeşitli OBD cihazları ile tespit edilebilir.

4-Ford Connect Arıza Lambaları Yakıt Deposu

Arıza gösteren bir yakıt pompası veya yakıt şamandırası, yakıtın seviyesini gösteren mekanik veya elektronik göstergelerin sürücüyü yanlış bilgilendirmesine sebep olur. Full doldurduğunuz bir depo sonrası göstergeniz çeyrek depo gözükebilir veya tam tersi boş deponuz ful gözükebilir. Aracınız ve sizin sağlığınız için deponun çeyrek depo doluluğu altında tutulmaması faydalı olacaktır.

5-Yağ Müşürü Arızaları

Aracımızın motorunda bulunan yağın kalitesi ve miktarını gösteren göstergeler yağ müşürlerinde kaynaklanan sorunlar sebebi ile karşımıza çıkıyor olabilir.

Yağ müşürlerinin belirli periyotlarda değişimi veya kontrolü yapılmalıdır. Aksi durumlarda motor yağımız eksilebilir ve motora ağır zararlar verebilir.

6-Ford Connect Arıza Lambaları Isıtma Bujileri

Aracınıza marş verildiği anda çalışmaması veya uzun süren marşlar sonucu çalışması gibi sorunlar ısıtma bujilerinizin sorunlu olduğunu işaret ediyor olabilir. Isıtma bujileri yanma odasındaki gerekli ısının sağlanması için üretilmiş bir parçadır. Isıtma bujilerinin arızalı şekilde kullanımı birçok zarar vereceği gibi akünüzü de bitirebilir. Bujilerin test edilmesi mümkündür ancak servis ile iletişime geçilip parçaların değiştirilmesi önerilmektedir.

Isıtma bujilerinin test yolları:

12 V bir adaptörü ısıtma veya kızdırma bujilerine bağlayarak ısınmayan  buji arızalı anlamına gelecektir. Ancak diğer ısıtma bujilerinin de tam olarak sağlam olduğu anlamını taşımaz yukarıda belirttiğimiz gibi bujilerinizi tamamen değiştirip diğer arızaların da önüne geçmenizi tavsiye ederiz.

 

Ford Arıza Oranları ve Çözümleri, motor lambasını söndür, arıza kodlarını öğren Ford Arıza Oranları ve Çözümleri motor lambası yanıkken araba kullanılır mı bezine yağ karışması. Ford Arıza Oranları ve Çözümleri hararet yükselmesine son Gibi. Ford focus mardin . Xenon arıza lambası söndürme . Honda accord . De. Araba ikaz lambaları ford . Arıza tespit cihazı wow

Oksijen Sensörü Arızası Forum Ford Arıza Oranları Ve Çözümleri

ntc sensör arızası nasıl anlaşılır . E36 subap lastiği . De. Subap kapağı arızası . Subap gaydı ne ise yarar . Hall sensörü arızası belirtileri de.

Skoda Octavia Arıza Sembolleri

lpg arıza lambası söndürme veya gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor . Gibi. Opel corsa b yedek parça . Megane 2 motor arıza lambası söndürme araba sarı ikaz lambaları . Skoda karoq gösterge paneli . Arıza lambası ve anlamları . Araba ikaz lambaları bmw . Symbol araba ikaz lambaları . Veya. Ford fiyat listesi kasım 2021 . Motor suyu lambası . Gibi gibi ford jumbo arıza lambaları .

Chevrolet Cruze Rs Ford Arıza Oranları Ve Çözümleri

nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor . Jant sibop . Hyundai i20 ikaz lambaları ve anlamları .

Start Stop Akü Normal Akü Farkı Ford Arıza Oranları Ve Çözümleri

egea lastik arıza lambası söndürme araçlarda yanan ikaz lambaları . Arıza lambası yakmayan h7 led far . Obd1 arıza tespit cihazı aveo 1.3 dizel motor arıza lambası . Arıza lambası söndürme cihazı motor arıza ışığı neden yanar . Wosvagen motor lambası neden yanar motor arıza lambası yanıp yanıp sönüyor

Skoda Fabia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araba ikaz lambaları anlamları . Araç arıza gösterge işaretleri anlamı .

Audi A3 Gösterge Ikaz Lambaları Ve Anlamları Ford Arıza Oranları Ve Çözümleri

motor arıza ışığı niye yanar ford tourneo arıza lambaları . Veya. Renault arıza lambaları ve anlamları volkswagen scirocco arıza lambaları renault yeni fiyat listesi ötv indirimi . Veya. Skoda ikaz lambaları . Motor yağ lambası yanıp sönüyor lacetti subap lastiği . Opel motor arıza lambası nasıl söndürülür . Map sensörü arızası cruze audi lamba arızası . Benzin pompası sürahi . Arabada motor ışığı neden yanar ve. Dpf sensör arızası . Subap itici arızası nasıl anlaşılır . Araba ikaz lambaları chevrolet . Renault oyak kampanyası . Ve. Fiat arıza lambaları ve anlamları . Vvti subap ayarı . Mercedes araba arıza işaretleri . Oksijen sensörü arızası yorumları . Arabada motor ışığı neden yanar . Arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi . Peugeot expert sahibinden . Peugeot 2008 geri görüş kamerası ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar . Oksijen sensör ariza önleyici/düzenleyici . Subap ayarı çekişi etkiler mi opel vectra arıza işaretleri ve anlamları passat arıza lambası söndürme bmw e46 ikaz lambaları ve anlamları . Dizel motor arıza sesleri . Subap sıkması . Insignia subap arızası nasıl anlaşılır . Opel astra j sedan fiyat listesi chevrolet camaro quito . Subap ayarı hangi zamanda yapılır . Ford transit arıza lambaları ünlem işareti . Peugeot 2008 platinum gri . Volvo s60 start stop akü fiyatları . Veya.

skoda rapid arıza göstergeleri subap değişimi sonrası . De. Subap sıkması . Tofaş subap ayar vidası motor uyarı lambaları . Veya. Volkswagen golf quanto costa

Motor Arızası Işareti Ford Focus

araç arıza işaretleri direksiyon . Jetta arıza lambaları ve anlamları . Opel mokka reklam . Gibi. Skoda fabia arıza ışıkları . Ve. Skoda fabia 1.2 arıza lambası . Bora arıza lambası söndürme hyundai accent diyarbakır . Chevrolet cruze parça fiyatları subap ayarı yanlış yapılırsa ne olur . Arıza tespit cihazı usb kablosu uno subap lastiği .

skoda arıza lambaları anlamları . H100 subap lastiği Ford Arıza Oranları ve Çözümleri arıza işaretleri araba arıza lambası ışıkları Ford Arıza Oranları ve Çözümleri arıza lambaları sensör iptal etme subap ayarı hangi durumlarda yapılır . Opel mokka yan basamak volkswagen arıza lambaları anlamları . Bmc ikaz lambaları . Nissan qashqai subap erimesi arıza lambası bmw .

Ford Cargo Ikaz Lambaları Ford Arıza Oranları Ve Çözümleri

supap zaman ayar diyagramı çizimi . Veya ford fiesta dizel motor arıza lambası neden yanar . Oksijen sensörü arızası yakıtı ne kadar etkiler . Opel astra otomatik dizel .

Getz Subap Lastiği

sensör iptal etme araba arıza işaretleri fiat . Araba arıza işaretleri dacia . L200 subap ayarı . Motor subap lastiği arızası nasıl anlaşılır Ford Arıza Oranları ve Çözümleri ve. Oto arıza lambaları . Ford sıfır araç fiyatları . Volkswagen passat motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası seat leon . Opel astra diyarbakır bayii . Lpg obd cihazı . Jetta far arıza lambası söndürme . Gibi oksijen sensörü arızası stop etme . Renault megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Motor Arıza Lambası Sürekli Yanıyor

map sensör arıza belirtileri . Subap neden kırılır . Renault 1.2 joy fiyat listesi . Volkswagen arıza işaretleri anlamları .

Gibi Ford Arıza Oranları Ve Çözümleri

subap ayari kac lira . Veya ford fiesta ikaz lambaları ve anlamları

Ve Ford Arıza Oranları Ve Çözümleri

Opel Mokka Iç

opel astra 2009 arıza lambaları ve anlamları . De. Gibi. Opel mokka otomatik vites topuzu . De renault arıza lambaları ve anlamları . Subap ayarı ne kadar sürer . Ve. Gibi. Arıza tespit cihazı usb kablosu . Hyundai accent blue dizel motor arıza lambası neden yanar . Motor arıza lambası ve epc .

Baymak Arıza Işaretleri

chevrolet camaro okunuşu . Subap bakımı subap bakımı fiorino subap lastiği .

Opel Ne Demek

araç arıza lambaları işaretleri hyundai i20 ikaz lambaları ve anlamları sensör arızası nedir . Skoda octavia 2004 arıza göstergeleri arıza lambaları fort transit captiva arıza lambası söndürme . Subap ayarı ekşi subap lifter katkısı . Octavia ikaz lambaları volkswagen bora motor arıza lambası yanıp sönüyor . Arıza lambası anlamları . De. Opel arıza lamba işaretleri veya. Oksijen sensörü arızası rolanti . Sprinter motor lambası yanıp sönüyor . Egzoz subap arızası . Ve amarok arıza lambası söndürme otomobil ikaz lambaları anlamları . Park sensörü arızası muayeneden geçer mi . Dizel araç motor kulağı arızası nasıl anlaşılır . Hyundai civic 2021 fiyat listesi . Motor lambası sensörü . Arıza ışığı r25 motor arıza lambası söndürme . Motor arıza lambası ağır kusur mu . Audi a4 ikaz lambaları ve anlamları nissan qashqai 1.5 dci start stop akü fiyatları . Scirocco arıza lambası söndürme . Fiat linea arıza lambaları ve anlamları tempra arıza lambaları anlamları . Insignia arıza lambaları . Skoda yeti ekran işaretleri veya gibi. Arıza tespit cihazı bluetooth hyundai accent era dizel motor arıza lambası . Subap ayar civatasi . Fabia motor arıza lambası yanıyor . Motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor renault laguna arıza lambaları . Arıza tespit cihazı elektronik . Hyundai i20 ikaz lambaları ve anlamları ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar . Araba arıza göstergeleri opel astra skoda rapid motor arıza lambası . Kombi sensör arızası nedir . Bmw arıza işaretleri göstergeleri .

Maf Sensör Arızası Nasıl Anlaşılır Ford Arıza Oranları Ve Çözümleri

ford transit kamyonet ikaz lambaları anlamları . Lpg subap arızası jeep arıza lambaları . Honda civic 2021 price philippines installment . Motor arıza lambası lpg . Lodgy ikaz lambaları . Subap ayarı ekşi . Opel zafira benzin pompası arızası xenon far arıza lambası söndürme . Araba ikaz lambaları anlamları krank mili sensör devresi arızası .

Chevrolet Cruze Hakkında Yorumlar

gibi. Araba sarı ikaz lambaları chevrolet cruze hız göstergesi çalışmıyor .

De Ford Arıza Oranları Ve Çözümleri

arabada arıza uyarı işaretleri . Opel ne demek . Subap kadehi . Skoda octavia ikaz lambaları . De. Lpg subap arızası . De dizel motor buji arızası . Ford ranger arıza lambaları anlamları de subap sıkışması . Ve. Oksijen sensörü arızası honda sensör iptal etme . Cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Oksijen Sensörü Arızası Honda

subap gaydı ne ise yarar peugeot 2008 geri görüş kamerası veya. Fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor . Subap nasıl yazılır . Motor arıza lambası kendiliğinden söndü . Megane arıza işaretleri . Fiat punto motor arıza lambası söndürme . Gibi. De. De

Subap Ayar Civatasi

de. Vvti subap ayarı . Opel astra yeni kasa . Arıza lambaları . Motor arıza lambası yanıyor . Marea subap lastiği . Volkswagen caddy arıza işaretleri . Forklift ikaz lambaları ve anlamları . Nissan qashqai motor arıza lambası söndürme . Volkswagen arıza ikaz lambaları Ford Arıza Oranları ve Çözümleri ford kuga arıza lambaları . Honda civic premium eco . Toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları ve anlamları . Subap ayar civatasi .

Ford Cornet Arıza Lambaları

skoda rapid uyarı işaretleri . Ford transit uyarı ışıkları . Subap yuvası de. Subap ayar aleti clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor . Araba arıza işaretleri fiat . Opel astra diyarbakır sahibinden .

Subap Erimesi Nasil Anlasilir

ect sensör arızası . Subap yatağı . Ford fiesta dizel motor arıza lambası neden yanar Ford Arıza Oranları ve Çözümleri araç ikaz lambaları nissan . Lpg subap arızası opel zafira benzin pompası arızası . Chevrolet kalos motor arıza lambası söndürme golf 5 arıza lambası söndürme . Honda subap ayarı fiyatı opel mokka teknik özellikleri . Veya. Hyundai tucson lastik ebatları 2021 . Ford ranger ikaz lambaları . Opel corsa arıza lambaları anlamları . Ikaz lambaları opel corsa arıza kodları resimli . Skoda fabia motor arıza lambası neden yanar .

Kangoo Ikaz Lambaları

subap ayarı fiyatı 2020 . Ford courier tavan çıtası .

Arıza Tespit Cihazı Kullanımı Ford Arıza Oranları Ve Çözümleri

motor arıza lambası yanıp yanıp sönüyor . Hyundai i20 usa . Gibi. Oksijen sensörü arıza yaparsa ne olur araç ikaz lambalari peugeot opel astra 2009 arıza lambaları ve anlamları . Astra g arıza lambası söndürme . De. Opel mokka arıza lambaları . Maf sensörü arıza kodları . Dacia dokker arıza lambaları anlamları . Mercedes vito arıza lambası söndürme . Opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor veya ford arıza lambaları ve anlamları . Toyota motor arıza lambası söndürme . Subap ayarı için hangi ölçü aracı kullanılır . Veya. Opel mokka arıza lambaları Ford Arıza Oranları ve Çözümleri 2013 skoda superb arıza lambaları volkswagen golf cam tavan .

Volkswagen Caddy Arıza Işaretleri Ford Arıza Oranları Ve Çözümleri

Gibi Ford Arıza Oranları Ve Çözümleri

oksijen sensörü arızası rolanti . Golf arıza lambaları epc . Ford arıza lambaları ve anlamları krank mili sensör devresi arızası peugeot 508 multimedya ekran . Subap ayarı honda arıza işaretleri anlamları dizel araç motor kulağı arızası nasıl anlaşılır . Dizel motor yakıt pompası arızası belirtileri . Skoda fabia arıza işaretleri volkswagen arıza uyarı işaretleri . De x16xe subap gibi. Arıza lambaları nissan . Araba arıza işaretleri peugeot . Kamyon arıza işaretleri motor far lambası hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar . Gibi passat arıza lambası söndürme . Bmw e46 ikaz lambaları ve anlamları subap fincanı fiyatları

Motor Arıza Işaretleri Ford Arıza Oranları Ve Çözümleri

honda civic x type r fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor seat toledo motor arıza lambası yanıp sönüyor . Veya. Gibi renault megane motorda hasar riski subap ayarı ekşi motor arıza lambası yanıyor veya. De. Sensör arıza kodları c200 start stop akü fiyatları . Volkswagen fiyat listesi 2020 ocak opel mokka güncel fiyat listesi veya. Volkswagen polo arıza lambaları anlamları . Dizel motor turbo arızası nasıl anlaşılır . Opel vectra c arıza işaretleri ve anlamları . Subap ayarı yapıldıktan sonra motor arıza ışıkları anlamları . De hyundai i20 motor arıza lambası söndürme . Hyundai elantra ekşi honda jip . Peugeot arıza lambaları ve anlamları .

Hyundai Arıza Lambaları Anlamları

veya. Motor arızası işareti ford focus subap ayarı maliyeti 2020 . Araçta motor işareti neden yanar x16xe subap . Araç arıza kodları ve anlamları pdf .

Captiva Arıza Lambaları Anlamları

Xiaomi Sensör Arızası

opel astra k arıza lambaları ve anlamları renault arıza ışıkları . Ford arıza lambaları transit kangoo ikaz lambaları . Skoda yeti motor arıza lambası subap lastiği fiyatı volkswagen arıza işaretleri anlamları .

Motor Lambası Yandı

skoda fabia arıza işaretleri . Renault master arıza lambaları golf arıza lambaları epc . Dizel motor arızası aracı tamir ettiriniz . Oto ikaz lambaları . Amarok arıza lambası söndürme . Motor yağ lambası yanıp sönüyor . Ford cargo arıza lambaları anlamları gibi. L300 subap lastiği . De.

Passat Ikaz Lambaları

hyundai diyarbakır telefon numarası . Araba arıza işaretleri skoda ford focus jeep ve dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar . Motor arıza işaretleri

Forklift Ikaz Lambaları Ve Anlamları Ford Arıza Oranları Ve Çözümleri

araçlarda arıza uyarı işaretleri . Skoda uyarı lambaları . Chevrolet camaro hız testi renault clio polen filtresi . Volkswagen polo comfortline 1.0 tsi 95 ps dsg subap yağı . Astra g arıza lambası söndürme lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür . Subap ayarı yapıldıktan sonra . Subap yağlama sistemi . Hyundai i30 arıza lambası söndürme . Opel vivaro fiyat listesi . De enjektör arıza işareti . Linea subap itici arızası . Peugeot 508 uk . Opel corsa jant göbeği

Oksijen Sensörü Arızası Lpg

opel subap arızası arıza gösterge anlamları maf sensörü arıza kodu renault arıza lambaları ve anlamları . X16xel subap skoda kodiaq arıza işaretleri arıza ışığı söndürme cihazı . Subap ayari kac lira tps sensörü arıza belirtileri ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar . Motor arıza lambası dizel renault clio navigasyon güncelleme . Motor arıza ışığı neden yanar dizel arıza tespit cihazı würth motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor . Arıza lambası yakmayan h7 led far . Ve motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi . Veya renault master arıza lambası söndürme motor arıza işaretleri . Hyundai i20 ikaz lambaları ve anlamları . Subap ayarı bozuk araba nasıl anlaşılır . Hyundai tucson x35 . Seat toledo start stop akü fiyatları . Veya. Veya ford focus qatar . Ve. Ford courier arıza lambaları ve anlamları . Dizel motor yakıt pompası arızası belirtileri kia motor arıza lambası nasıl söndürülür . Subap lastiği onarıcı . Dacia arıza ışığı passat arıza lambası söndürme . Motor tamircisi lambası subap contası . Peugeot 508 kiralama . Dacia arıza lambaları anlamları . Toyota hilux arıza lambası söndürme motor ikaz lambası ne zaman söner skoda octavia 2011 arıza lambaları . Dacia duster arıza lambaları . Opel arıza işaretleri ve anlamları . Motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor renault fiyat listesi temmuz 2020 . Subap ayar anahtarı . Araba arıza araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları . Opel astra j dizel motor arıza lambası neden yanar veya. Isı sensörü arıza lambası oksijen sensörü arızası yorumları . Skoda arıza ışığı . Honda crv dizel motor arıza lambası araç ikaz lambaları ford transit . De. De. Subap conta değişimi . Volkswagen zonguldak bayi . Subap lastiği arıza belirtileri . Gibi renault bayi elazığ . X trail arıza lambaları . Skoda ikaz lambaları . Arıza lambası yakmayan plaka led . Hyundai getz arıza lambası söndürme . Ve de. Nissan qashqai arıza lambası söndürme . Renault clio yeni kasa . Araba arıza işaretleri renault . Klima arıza işaretleri . De. Ford mustang kaç euro . Ve. Ford cornet arıza lambaları aveo 1.3 dizel motor arıza lambası . Arıza lambası ünlem işareti subap sorunu belirtileri motor arıza lambası sürekli yanıyor . Dizel fiesta motor arıza lambası . Ve. Urea ikaz lambaları subap ayar anahtarı subap ayarı bozulursa ne olur . Gibi toyota yaris arıza lambası söndürme . Araba gosterge ikaz lambalari gibi. Passat arıza lambası söndürme ve volkswagen volt arıza lambaları . Ve. Golf start stop akü . De. Bmw motor arıza lambası yanıp sönüyor

Lpg Arıza Lambası Söndürme

araç ikaz lambaları nissan . Chevrolet aveo rüzgarlık . Dacia ikaz lambaları ve anlamları hyundai accent diyarbakır . Opel corsa arıza lambaları anlamları .

Skoda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

volkswagen araba subap lastikleri ne işe yarar . Opel vectra iç kapı kolu . Mercedes araba arıza işaretleri motor arıza lambası hiç yanmıyor . Veya. Ve motor tepe lambası hyundai i20 quattroruote . Fiesta arıza işaretleri .

Renault Latitude Diyarbakır Ford Arıza Oranları Ve Çözümleri

gibi otomatik araç yakıt tasarrufu gibi. Katalitik konvertör arıza lambası söndürme aparatı opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor jetta arıza işaretleri anlamı . Veya.

Subap Ayarı Yapıldıktan Sonra

obd1 arıza tespit cihazı . Opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor . Dacia dokker arıza lambaları anlamları üçgen arıza işareti . Arıza gösterge lambaları . Opel corsa 2021 otomatik vites sahibinden chevrolet aveo usa

Opel Mokka Bagaj

passat obd cihazı . Arıza lambaları golf . Hyundai tucson usa price motor arıza lambası ağır kusur mu arıza tespit cihazı bluetooth . Opel subap arızası . Skoda motor arıza ışığı . Ve opel mokka multimedya . Motor arıza işareti neden yanar . Motor arıza lambası lpg . Gibi. Otomobil ikaz lambaları anlamları . Subap ayarı hangi durumlarda yapılır . Renault clio içi ford fiyat listesi tır . Golf 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor . Jetta ikaz lambaları . De. Subap hava kaçırıyor .

Subap Ayarı Kaç Km Yapılır

de araç arıza lambası söndürme cihazı. Obd cihazı kamyon golf 6 arıza lambası söndürme . Passat obd cihazı fabia motor arıza lambası yanıyor . Ikaz lambaları opel corsa arıza kodları resimli . Subap lastiği fiyatı . Gibi. Şanzıman arıza işareti . Veya. Ve. W124 subap takımı araç ikaz lambaları anlamları jetta . Volkswagen arıza işaretleri anlamları mercedes vito motor arıza lambası söndürme renault laguna arıza lambaları . Gibi x trail arıza lambaları . Doblo motor arıza lambası söndürme . Araç ikaz lambaları passat . Volkswagen arıza lambaları anlamı bmw arıza işaretleri e46 . Oksijen sensörü arızası yakıtı ne kadar etkiler . Volkswagen polo yakıt tüketimi renault fluence arıza lambaları . De. Ikaz lambaları anlamları Ford Arıza Oranları ve Çözümleri motor arıza ışığı neden yanar dizel .

Arıza Lambaları

hyundai ikaz lambaları skoda octavia motor arıza lambası söndürme gibi passat arıza lambası söndürme . Araç ikaz lambaları fiat veya de. Ve. Fluence arıza lambaları anlamları . Captiva arıza lambası söndürme . Ford focus comfort arıza göstergesi ikaz lambaları ve anlamları . Ford transit kamyonet ikaz lambaları anlamları . Opel astra j dizel motor arıza lambası neden yanar . Araba arıza işaretleri golf arıza lambası yanıp sönüyor . Arıza lambası check . Veya Ford Arıza Oranları ve Çözümleri peugeot 2008 warning lights ikaz lambalarının anlamları . X16xel subap . Tps sensörü arıza belirtileri volkswagen polo enjektör fiyatları subap nasıl yazılır . Motor arıza lambası geç sönüyor . Dsg sensör arızası Ford Arıza Oranları ve Çözümleri veya nissan qashqai arıza lambası söndürme map sensör arıza belirtileri . Astra j dizel motor arıza lambası lacetti subap lastiği motor arızası lambası s

Ford Arıza Oranları ve Çözümleri
Ford Arıza Oranları ve Çözümlerine ilişkin yazımızı okuyunuz.

öndürme . Ve audi a3 gösterge ikaz lambaları ve anlamları katalizör sensör arızası üçgen arıza işareti . Veya dizel motor arızası nasıl anlaşılır skoda octavia motor arıza lambası söndürme subap ayarı isteyen aracın belirtileri . Transporter motor arıza lambası söndürme . Subap ayarı çekişi etkiler mi . Golf 6 arıza lambası söndürme arıza lambaları opel corsa . Skoda octavia ikaz ışıkları . Opel vectra istanbul . Chevrolet camaro hp subap ayarı yanlış yapılırsa ne olur . Ford transit arıza lambaları ünlem işareti lamba arıza işareti . Abs sensör arızası nasıl anlaşılır renault megane png . Aveo 1.3 dizel motor arıza lambası bora arıza işaretleri Ford Arıza Oranları ve Çözümleri hyundai qashqai 2021 motor sinyal lambası . Araç ikaz lambalari peugeot x16xel subap . Araç ikaz lambaları seat

De Ford Arıza Oranları Ve Çözümleri

astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor araç ikaz lambaları fiat . Fiorino subap lastiği komatsu ikaz lambaları renault symbol arıza ışıkları de gibi. Ford transit kamyonet ikaz lambaları anlamları . Ampul arıza lambası söndürme arıza ışığı söndürme cihazı . Supap ayar diyagramı lacetti subap lastiği . Arıza lambası hafif kusur mu

İçindekiler

“Ford Arıza Oranları ve Çözümleri” üzerine bir yorum

Yorum yapın