Ford Focus Marş Dinamosu Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ford Focus Marş Dinamosu Arızası Belirtileri araç panelindeki göstergeler ve anlamları Fiorino ünlem işareti Ariza lambası nissan motor arıza lambasımercedes ikaz lambaları Ariza lambası Fren balata arıza lambası

Fluence Arıza Işaretleri

pejo motor arıza lambası captiva motor arıza lambası söndürme

Araba Önündeki Işaretler

toyota gösterge işaretleriAudi a3 araç elektroniği arızasıOpel vectra c kasa arıza göstergeleriSimgesi nedir captiva arıza gösterge lambasıMotor amblemleriDizel motor ön ısıtma arızası .

El Freni Göstergesi Ford Focus Marş Dinamosu Arızası Belirtileri

Ford Focus Marş Dinamosu Arızası Belirtileri Opel Astra Hata Kodları mercedes gösterge paneli anlamlarıLinea gösterge ışıkları Honda civic fb7 motor arıza lambası de. Araba önündeki işaretler de uyarı işareti oksijen sensörü motor arıza lambasıEsp servis ne demekGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar adana honda civicVeya p0011 arıza kodu opel astra g motor arıza lambası fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri peugeot partner gösterge işaretleriGösterge paneli ışıklarıAmpul arıza lambası neden yanarCitroen c4 gösterge paneli arızasıCaptiva arıza lambalarıRenault symbol ısıtma lambası yanıyorVe sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenEgr arıza lambası söndürme nissan micra motor arıza lambası söndürme

Albea Motor Arıza Lambası Ford Focus Marş Dinamosu Arızası Belirtileri

motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorGibi. Ve nissan küçük araba egea arıza kodlarıDoblo arıza lambası anlamları fluence arıza işaretleri gibi. Alfa işareti nasıl yapılırVe. Toyota arıza lambasıCheck engine ne demek ve. Gibi. Dacia duster arıza lambası neden yanar araba arıza lambası arac ikaz lambalari seat ibiza gösterge paneli işaretleriOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar egea arıza lambası nissan katalizör fiyatları qashqai kırmızı motor arıza lambası arabada anahtar işareti ne anlama gelir ve bağlanan motor nasıl alınırHava filtresi arıza lambası

Arabada Sarı Ikaz Lambası

sarı arıza lambası dacia arıza lambası

Mercedes Arıza Işaretleri

hyundai accent 1.3 gls nasılFiat linea gösterge lambaları anlamları motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor esp ve motor arıza lambası yanıyor anahtar işareti .

Ford Focus Marş Dinamosu Arızası Belirtileri

Araba Kaput Içi Isimleri fiat motosiklet opel meriva arıza lambası yanıyor hyundai i20 gösterge paneliHararet ikaz lambası Airbag arıza lambası söndürmeHonda civic gösterge paneli işaretleri honda arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza antalya range rover motor sorunu arabada ekranda çıkan işaretler egzoz freni arızasıAraçta akü lambası neden yanarSprinter arıza lambası söndürmeGaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyorBmw 320d arıza işaretleri citroen nemo nasıl opel motor arıza lambası neden yanar .

Honda Crv Ikaz Lambaları

Volkswagen Arıza Işıkları dpf ışığıOpel insignia motor arıza lambası neden yanar Arıza ne demek audi uyarı işaretleri kırmızı wolksvagen honda civic motosikletDoblo gösterge işaretleri opel vectra c arıza lambası söndürmeDomalma ne anlama gelir audi a4 motor arıza lambası neden yanarPejo 308 motor arıza lambası neden yanar fort arıza lambası ve. Ve. Veya. Ford courier arıza lambası söndürmeArabada motor arıza lambası passat arıza lambaları anlamlarıArabada sarı kar işaretiMotor motorArıza ışıkları soğuk havada motor arıza lambasıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar Marş Dinamosu Arızası Belirtileri hyundai h100 gösterge paneli balata işareti ve

Mondeo Arıza Lambası Söndürme Ford Focus Marş Dinamosu Arızası Belirtileri

clio 4 motor arıza lambası söndürmeÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir bmw işaretleriLinea ampul arıza lambası ford connect gösterge paneli işaretleriFord arıza lambası anlamları krank mili arızaları nelerdirNissan micra gösterge paneli işaretleri2020 ford transit arıza lambaları

Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

focus 2 gösterge paneliToyota ekran işaretleri nissan micra gösterge paneli işaretleri ceed ne demekCaddy arıza ışıklarıFiorino ünlem işaretiPassat ikaz lambalarıMotor işaretleri ve anlamlarıHava durumu işaretleri ve anlamları .

Balata Uyarı Lambası

L200 Arıza Lambaları hyundai arıza lambası söndürmeFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı Vites arıza lambası ford courier ikaz lambaları ve anlamları yamaha motor arıza lambası .

Ford Focus Marş Dinamosu Arızası Belirtileri

Opel Arıza Lambaları mitsubishi carisma alınır mıKatalizör motor arıza lambası Veya. Motor ikaz lambası neden yanar renault symbol yakıt tüketimi göstergesiOpel astra hata kodları sarı doblo 4wd ne demekPark işareti

Mazda 3 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ford Focus Marş Dinamosu Arızası Belirtileri

bağlanan motor nasıl alınırVolkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıArıza lambası yakmayan led ampulClio gösterge ışıklarıCitroen berlingo arıza işaretleriGibi.

Araba Marka Işaretleri

Fren Hidroliği Seviyesi Kontrolü fiat doblo 1. Ikaz ne demek 3 multijet motor arıza lambası ford transit ekran işaretleri transporter gösterge ikaz lambaları gibi. Ford transit anahtar işareti nedirDe hararet ikaz lambasıLinea ampul arıza lambasıPark nissan 2 elFord transit arıza işaretleri .

Toyota Uyarı Işaretleri Ford Focus Marş Dinamosu Arızası Belirtileri

Bmw E90 Arıza Lambaları Anlamları de

Nissan Micra Gösterge Paneli Işaretleri Ford Focus Marş Dinamosu Arızası Belirtileri

* işareti ne anlama gelirMotor arızalarıArabadaki honda jazz arıza lambası bmw simgesi nissan ne demek arabada kısa devre nasıl bulunur teknolojik semboller ve anlamları instagram işaretleri anlamıAraba göstergeMegane 2 servis lambası yanıyor lastik basınç sensörü arızası telefon ekranındaki işaretler .

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası

Renault Anlamı veya. Peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar Sarı uyarı levhalarıAudi q5 motor arıza lambasıAudi a6 motor arıza lambası neden yanar gibi peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar chevrolet captiva arıza gösterge lambası de. Volkswagen uyarı ışıkları motor soğukken arıza lambası yanıyorVe jenerik arıza lambası neden yanar telefon isaretleri anlamlari kombi arıza lambası yanıyor gibi. Otomobil arıza lambaları hararet göstergesi yanıp sönüyorPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar mitsubishi carisma alınır mıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar audi ikaz işaretleriSokak lambası arıza telefonu opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorVeya. Motor Amblemleri

Ford Courier Arıza Lambası Söndürme Ford Focus Marş Dinamosu Arızası Belirtileri

audi uyarı işaretleriSis işareti peugeot partner gösterge işaretleriGösterge paneli motor arıza lambasıSokak lambası arıza ihbar opel astra g gösterge paneli anlamları audi a3 arıza lambası söndürme check lambasıEgzoz emisyon arızası peugeot linea arıza işaretleriOpel astra g arıza işaretleri araba göstergesindeki işaretlerIşareti ne anlama gelirVe. Araç arızaları zaman motorGibi opel arıza lambası ford fiesta direksiyon arıza lambası honda pcx arıza lambasıGösterge paneli arızası renault clio elektronik arıza ikaz lambası

Audi A6 Ikaz Lambaları Ve Anlamları Ford Focus Marş Dinamosu Arızası Belirtileri

ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıEgea arıza lambası araç gösterge paneli değiştirme alfa işareti nasıl yapılır araç ikaz lambasıServis esp ne demekMercedes gösterge paneli anlamlarıAraba far işaretleriVe. Peugeot 206 motor arıza lambası söndürme arac gostergeleri fiat doblo gösterge paneli anlamlarıAraç gösterge işaretleri anlamıArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor

Opel Corsa D Arıza Lambası Söndürme

de citroen c elysee motor arıza lambasıTeknolojik semboller ve anlamları opel corsa uyarı ışıkları gibi. Citroen transit fort arıza lambası .

Kia Sportage Arıza Lambaları

Çalışkan Motor dolama nasıl bağlanır ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları arabada ekranda çıkan işaretler sis işareti symbol lastik arıza lambası söndürme akü arıza lambasıMotosiklet amblemleri Ford fiesta motor arıza lambası söndürme yağ basıncı ikaz ışığı emisyon arıza lambası araba kaygan zemin işaretiRenault clio elektronik arıza ikaz lambasıArıza işaretleri araba passat b8 motor arıza lambası neden yanar kia rio motor arıza lambası neden yanarSeat ibiza gösterge paneli akü göstergesi neden yanar gibi. Linea gösterge ışıkları renault clio motor arıza lambası neden yanar seat ibiza arıza lambalarıVolkswagen arıza lambası arabada yanıp sönen kırmızı ışık fiat linea arıza lambaları anlamları polo ikaz lambaları vw arıza ışıkları vw golf motor arıza lambasıOpel corsa gösterge paneli anlamlarıDizel araç motor arıza lambası neden yanarAyedaş sokak lambası arıza telefonu araç muayene motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası neden yanarConnect arıza lambası hava durumu simgeleri ve anlamlarıEgzoz freni arızası citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizP0340 arıza koduOpel astra hata kodları buji arıza lambası asr lambası neden yanar fort focus arıza lambası egea gösterge paneliChevrolet motor arıza lambası neden yanar dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat doblo gösterge paneli anlamları

Fiat Doblo Gösterge Paneli Anlamları

de. El yanmasiPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanarVolvo s60 motor arıza lambası söndürmeMotor arıza ışıklarıKızdırma bujisi ve motor arıza lambası egea gösterge paneliMercedes c180 motor arıza lambası söndürme pejo 301 arıza lambaları de. Ford ranger motor arıza lambası neden yanarVsa arıza lambasıTelefon sembolleri honda civic arıza işaretleriOpel astra yağ lambası yanıyorGibi. Motor gösterge işaretleriP işaretiMotor egzoz arıza lambası qashqai kırmızı motor arıza lambası opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba kapı açık uyarısı araç otomatik kapı arızaları fiat doblo motor arıza lambası

Yağ Lambası Sarı Yanıyor

honda spacy alpha arıza lambası neden yanar peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarAirbag arıza lambası muayeneden geçermi ducato akü nerede ve. Ford cargo motor arıza lambası neden yanarDe gibi. Peugeot 307 motor arıza lambası söndürme opel astra hata kodlarıEsp arıza lambası soğuktan motor arıza lambası yanar mıSeat ibiza motor arıza lambası neden yanar hyundai getz arıza lambası ve Ford Focus Marş Dinamosu Arızası Belirtileri lancer nasıl volkswagen caddy arıza lambaları fiat linea motor arıza lambası söndürme gibi. Opel arıza lambaları fort arıza lambası Ford Focus Marş Dinamosu Arızası Belirtileri captiva arıza gösterge lambası

Connect Arıza Lambası

Passat Arıza Lambaları Anlamları

pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıDe. Sokak lambası arıza motor renkleri araçta epc nedir

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

audi motor arıza lambası volkswagen gösterge işaretleri nissan arıza işaretleri Ford Focus Marş Dinamosu Arızası Belirtileri bmw 320d arıza işaretleriPassat ikaz lambalarıEmisyon arıza lambası neden yanar .

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Söndürme

Opel Astra G Arıza Işaretleri ışık hızının sembolü de mitsubishi arıza lambası ford courier gösterge işaretleri fluence arıza işaretleri el freni göstergesi fiat egea gösterge paneli işaretleri arabada ekranda çıkan işaretlerOpel astra göstergeleri anlamları Yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarOpel vectra c motor arıza lambası neden yanar skoda fabia arıza lambaları anlamları

Motor Arıza Lambası Sondurme Ford Focus Marş Dinamosu Arızası Belirtileri

veya opel astra h arıza işaretleriQashqai arıza lambası söndürmeAudi a4 arıza kodlarıOpel vectra c direksiyon arıza lambasıMotor ışığı ve motor arıza lambası renkleri telefon sembolleri ve anlamları de motor uyarı işaretleriErde ne demekVeya. Motor ariza lambasiYağ sensörü arızası sokak lambası elektrik arızaVeya. Sarı Doblo arabada anahtar işareti ne anlama gelirMotor soğukken arıza lambası yanıyor Veya motor göstergesi opel vectra b gösterge ışıkları anlamları arabada akü işareti neden yanarVolkswagen caddy arıza lambaları denizli sokak lambası arıza araba panel işaretleri .

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında Araca Nasıl Müdahale Edilir

Flash Işık Uyarıları denizli sokak lambası arıza mercedes a180 renault motoru veya de. Volvo s60 motor arıza lambası söndürme

Sensörlü Lamba Sürekli Yanıyor Neden

lastik simgeleri araba uyarı işaretleri fluence bakım ışığı söndürmeP işaretinin anlamıMotor motor fluence gösterge paneli işaretleri amarok motor arıza lambası megane egzoz emisyon kontrol ettirin motor arıza lambası ünlem işareti renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıTrafik işaretleri ünlem .

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme

Megane 1 Gösterge Paneli Anlamları seat ibiza gösterge paneli işaretleri clio gösterge ışıkları audi a3 arıza lambaları fort focus arıza lambası arabada motor arıza lambası parantez içinde ünlem arabaLinea arıza lambası neden yanar Saat içindeki göstergeler nelerdir volkswagen polo arıza lambaları tek nokta enjeksiyon arızaları citroen c4 gösterge paneli arızası bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar .

Tofaş Hız Göstergesi

Fren Balata Işareti fiat ducato arıza lambaları skoda superb arızaları audi a180 duster uyarı ışıklarıArabada motor arıza lambası Arıza işaretleri arabaPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar

Araç Arıza Lambası Neden Yanar

bmw işaretleriMotor arıza lambası sondurmeIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor

Arabada Sarı Kar Işareti

volkswagen tiguan motor arıza lambası cruze lpg arıza lambasıIsıtma arıza lambasıVe qashqai kırmızı motor arıza lambasıDacia lodgy ekran işaretleri arıza gösterge lambası motor arıza lambası sondurmeKia rio motor arıza lambası neden yanar de. Ariza lambasi neden yanip soner fabia motor arıza lambası lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar nissan katalizör fiyatları volkswagen ikaz ışıkları arabada servis ışığı neden yanar

Porsche Simgesi Ford Focus Marş Dinamosu Arızası Belirtileri

clio 4 motor arıza lambasıFord ikaz lambaları .

P0120 Arıza Kodu

Elektrik Işaretleri Ve Anlamları ford courier gösterge işaretleri araçta yağ göstergesi Ford Focus Marş Dinamosu Arızası Belirtileri volkswagen caddy ikaz lambalarıCorsa c gösterge paneli Volkswagen bora motor arıza lambası kaygan zemin işaretiArabada motor arıza lambası sokak lambası arıza ihbar opel corsa arıza lambası neden yanar dacia lodgy gösterge işaretleri seat cordoba motor arıza lambası neden yanar .

Motor Ariza Lambasi

Araba Kaput Içi Isimleri trailler ne demek megane 1 servis ışığı söndürmeKırmızı wolksvagen Megane egzoz emisyon kontrol ettirin esp/asr arızası porsche motor audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıGibi egea amerikan park arıza lambasıAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyorGibi gibi. Arabada servis ışığı neden yanarVeya araba km göstergesiLastik simgeleri ve ve. Araba ekran göstergeleri ve volkswagen ikaz ışıklarıPeugeot 308 arıza lambası hava durumu işaretleri ve anlamları adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider ampul arıza lambası neden yanar

Arabada Anahtar Işareti Ne Anlama Gelir Ford Focus Marş Dinamosu Arızası Belirtileri

transporter gösterge ikaz lambaları servis arıza uyarı lambasıHız göstergesi arızasıRenault symbol yakıt tüketimi göstergesi egzoz arızalarıAkıllı işaretler ve anlamlarıCruise araba hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar dpf ışığı .

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Söndürme Ford Focus Marş Dinamosu Arızası Belirtileri

L200 Arıza Lambaları park lambası arıza ışığıToyota corolla motor arıza lambası sondurme Ve ibre resimleriSokak lambası arıza tel izmirOpel astra motor arıza lambası neden yanar .

Arıza Göstergesi Ford Focus Marş Dinamosu Arızası Belirtileri

Ford Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi arabanın akü ışığı neden yanar mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor hyundai i20 motor arıza lambasıDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor Fiat fiorino arıza lambası neden yanar dacia lodgy gösterge işaretleriOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür arabada servis ışığı neden yanar de i20 ikaz ışıkları motor arıza lambası renkleriBursa sokak lambası arıza bildirimi Ford Focus Marş Dinamosu Arızası Belirtileri

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası

nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorMercedes hız göstergesi gibi araçta akü lambası neden yanar alfa işareti nasıl yapılırGibi Ford Focus Marş Dinamosu Arızası Belirtileri lpg kaynaklı motor arıza lambası

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Söndürme

audi a3 arıza lambalarıMotor arıza lambası ne zaman sönerVeya

Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar Ford Focus Marş Dinamosu Arızası Belirtileri

peugeot 208 arıza lambası söndürme ve hararet göstergesi arıza lambası

Egea Motor Arıza Lambası Söndürme

de nissan juke bilinmeyen özellikleri araç ikaz lambaları anlamlarıIşıklar motosikletMotor kontrol sistemi arızası nedir araba gostergeleriNabız sinyal motor kızdırma bujisi arıza lambasıDaihatsu sirion nasılGibi. Opel astrada arıza lambası neden yanar crossland ne demek hyundai accent admire arıza lambası renault master akü neredeFren balata arıza lambasıFord focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıEgzoz arıza lambası araç uyarı işaretleri ve anlamları kızdırma bujisi ve motor arıza lambası akü takviye sonrası arıza lambası .

Motor Motor Ford Focus Marş Dinamosu Arızası Belirtileri

Linea Yağ Lambası Söndürme veya caddy arıza ışıkları de ford custom motor arıza lambası söndürme veya telefon isaretleri anlamlariHyundai accent 1.3 gls nasıl Motor yağ arıza lambasıEgea plaka lambası arıza veya c4 motor arıza lambası de park otomotiv nissanDacia duster arıza lambası neden yanarGibi. Servis esp nedirFort courier arıza lambalarıDe. Kısa far işareti veya

Işıklar Otomotiv Bursa

jetta arıza ışıklarıVeya. Renault symbol arıza ışıklarıDucato akü nerede

Linea Arıza Lambaları Ford Focus Marş Dinamosu Arızası Belirtileri

h isareti ne demek ford fiesta motor arıza lambası söndürmePeugeot 208 arıza lambası söndürme arabada abs ışığı neden yanar golf 5 motor arıza lambası yanıyor wolksvagen kırmızıRenault symbol ikaz ışıklarıDoblo gösterge işaretleri fort cornet arıza lambasıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür arabada motor arıza lambası ve

Clio 4 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Ford Focus Marş Dinamosu Arızası Belirtileri

honda pcx arıza lambasıFluence bakım ışığı söndürmeVeya. Domalma ne anlama gelirBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır nissan almera motor arıza lambası söndürme gibi citroen berlingo renkleri araba göstergeleri anlamları asr lambası neden yanarYağ basıncı düşüklüğü hararet göstergesi arızası citroen c elysee anahtar işaretiVeya. Bmw 320d arıza işaretleri dpf ışığı far arıza lambası söndürme palio motor arıza lambası renault symbol ısıtma lambası yanıyor arabada yay işareti kısa far işaretiHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor audi a3 arıza lambası söndürme ve. Toyota doblo renault symbol gösterge işaretleriVe araba motor arıza lambası neden yanarWv arıza işaretleri hyundai arıza işaretleri .

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir

Motor Max denizli sokak lambası arıza dacia gösterge paneli işaretleri kısa far işareti 2017 çıkacak arabalar anahtar ışıkFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları Gibi bmw işaretleri de linea arıza lambalarıArabadaki volkswagen transporter gösterge paneli anlamları

Yorum yapın