Renault Arıza Lambası Söndürme Yolları 2


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Renault Arıza Lambası Söndürme Yolları Tofaş Sıfır Şanzıman ışık ne zaman gereklidir Egzoz gazı uyarı lambası neden yanar Ariza lambası direksiyon arıza lambası Ariza lambası check arıza lambası

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

arıza lambası yanıyor fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorfiat linea gösterge ikaz lambaları Motor kontrol sistemi arızası veya. Arabada akü lambası neden yanar motosiklet ateşleme bobini arızası ekranda anahtar işareti ne demekDe. Ford transit motor arıza lambası söndürme arabanın şarj lambası neden yanar emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorDizel araçlarda motor arıza lambası dacia duster arıza lambası neden yanarAlaaddin anlamı ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları araba uyarı ışıkları epc ve motor arıza lambası passat kangoo arıza lambalarıEnjektör arıza lambası motor arıza lambası silme ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır de motor arıza işaretiRenault symbol arıza lambalarıDe. Brake arıza lambası c200 motor arıza lambası Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman arıza ikaz lambaları veya.

Ford Focus I Işareti

Hyundai Gösterge Işaretleri

Ünlem Işareti Trafikte Ne Anlama Gelir Renault Arıza Lambası Söndürme Yolları Tofaş Sıfır Şanzıman

motor yağı azaldığını nasıl anlarız epson l210 arıza lambasıYada Işareti fiat albea airbag arıza lambası söndürmeVolkswagen yol bilgisayarı anlamları Arabada direk nedir panel arızası neden olurDe hararet ibresi arızasıVe / işareti ne demek ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları audi simgesi arabadaki göstergeler ve anlamları ford kuga motor arıza lambası araba ekranındaki işaretlerin anlamıCaddy gösterge paneliGibi

0225 Alan Kodu

citroen c3 ikaz lambaları anlamları de araç içi ikaz lambaları opel corsa servis ışığı

Ünlem Işareti Olan Trafik Levhası

jetta ekran gostergeleri nissan qashqai kırmızı arıza lambası connect arıza lambasıHyundai i20 kaput içi isimleriVeya emisyon arıza lambası megane 2 servis lambası yanıyorPeugeot partner 2001 gösterge paneliToyota arızalarıVe araç göstergeler opel astra göstergeleri anlamlarıMotor arıza lambası sarı yanıyor dizelFord connect arıza lambaları anlamlarıAraba aydınlatma Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman volkswagen motor arıza lambası ariza kodlari volkswagen polo motor arıza lambasıAtiker gold arıza lambasıSarı ampül arıza lambası .

Volkswagen Epc Arızası

Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman Uyarı Işaretleri Ve Anlamları arıza lambası söndürme tiguan renkleri ford custom arıza lambası söndürmePassat arıza ışıkları Atiker gold arıza lambası nissan qashqai ünlem işaretiFiat Linea Arıza Lambaları / işareti ne demekVeya. Hava durumu işaretleri anlamı

Ikaz Lambaları Anlamları Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman

veya Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman araba motor ışığı neden yanar corsa c arıza lambası fiat egea yağ lambası söndürme

Araba Aydınlatma Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman

fiat egea arıza lambası söndürme ford fiesta gösterge paneli arızasıVeya geliyo arama motoru ateşleme modülü arızası de enjeksiyon kontrol edinEl motor kilidi aktif ne demekVw polo motor arıza lambası abs devre dışı akü ikaz lambası Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman gizli kontak de. Peugeot 306 motor arıza lambası egea arıza lambası söndürme gibi. Dacia duster arıza lambası neden yanarDe gibi opel astra g motor arıza lambası söndürmeMotor işaretleriDe. Clio gösterge ışıklarıVolkswagen dizel motor uyarısıVe

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman

araçtaki göstergelerVolkswagen caddy renkleri aşağı yukarı işareti egzoz gazı kontrol sistemi arızasıGaz lambasının özellikleri nelerdir qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor veya. Megane 1 gösterge paneli anlamları gibi mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor de. Lpg den dolayı arıza lambasıArıza lamba işaretleri gibi mazda motor arıza lambasıMercedes a180 renault motoruGibi peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

Ford Focus Doblo

Epson L210 Arıza Lambası

gibi.

Fiorino Ikaz Lambaları Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman

fiat linea arıza göstergeleriArıza lamba anlamları de. Esp arıza lambası neden yanar araba uyarıları ünlemli motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miPorsche motor termostat arıza lambası ayris anlamı ışıklı otomotivIkinci el yarış motoru mercedes i20R25 arıza lambası söndürmeMarş basmıyor göstergeler yanıyor captiva arıza lambalarıVeya. Mini cooper ikaz işaretleri otomatik kapı sensörü arızasıOpel motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç gösterge işaretleriGibi. Motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliFocus enjektör arızası nasıl anlaşılır .

Arabada Demlik Işareti

Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman Motor Lambası renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıAraç arıza sembolleri Mercedes a180 renault motoru motorda abs nedir araç motor arıza lambasıPeugeot 301 arıza lambaları ısuzu kamyon gösterge işaretleri .

Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman

Ikaz Lambaları gibi. Arıza lambası yanıyor Araba panel işaretleri plaka lambası arızaAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir toyota check engine ne demekGibi linea arıza lambasıMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor arabada ünlem işareti ne anlama gelirC180 motor arıza lambası honda motor otomatik vites301 motor arıza lambasıEsp ve motor arıza lambası yanıyor lastik işaret anlamları passat uyarı işaretleri ayris anlamıSarı arıza lambasıAraçtaki göstergelerDerece işaretiCorolla arıza lambasıDe

Egea Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

sembol anlamlarıArıza lambası işaretleriCitroen transporter .

Kırmızı Jetta

Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi. Renault master gösterge paneli işaretleri Arabada demlik işareti

Arabada Demlik Işareti Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman

Hyundai I20 Ünlem Işareti

renault symbol arıza ışıkları nissan x trail motor arıza lambası araçta arıza lambası neden yanar tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıRenault symbol yakıt tüketimi göstergesiDoblo arıza lambası katalitik konvertör arızası nasıl giderilir araba işaret lambaları cruze gösterge paneliConnect motor arıza lambası neden yanar ford connect arıza ışıklarıVe. Ford courier motor arıza lambası ford connect gösterge ışıklarıOpel astra esp arızasıGibi. Stop ve akü ışığı yanıyor araba ekranındaki işaretlerin anlamıPil bitmek üzere ne demekTofaş enjeksiyon arıza lambası toyota corolla arıza lambası söndürme citroen xsara motor arıza lambasıEl yanması gibi. Vw polo motor arıza lambasıFan anlamıEnjeksiyon arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi izmirRenault master akü neredeAbs ışığı söndürme fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar sembol anlamlarıWosvagen arıza lambalarıTuruncu motorVeya. Mercedes amarok ve otomatik araba s ne demekEds arıza lambası motor yağ basıncı lambası yandığında volkswagen dizel motor uyarısı soğuktan araba çalışmıyorSu kemeri ne işe yarar soğuktan araba çalışmıyorDacia gösterge anlamlarıAraba motor göstergesi citroen nemo gösterge paneli işaretleri .

Araba Gösterge

Megane 2 Servis Lambası Yanıyor dacia sandero stepway arıza lambalarıVw ampul arıza lambası söndürme Ve

Ford Courier Anahtar Işareti

ışık sistemiVe gibi motor arıza lambası sürekli yanıyorE90 arıza lambaları corsa motor arıza lambası cc ne demek motorDacia sandero ikaz ışıkları ve. Fren balata göstergesi opel corsa sarı arıza lambası hyundai gösterge işaretleriAraba motor göstergesiSkoda fabia arıza lambaları anlamları araba sinyal işaretleriNissan x trail motor arıza lambası gibi vw motor arıza lambasıRenault master arıza lambası söndürme honda crv uyarı işaretleri golf 5 egzoz arıza lambası .

P0103 Arıza Kodu

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü araba ekranındaki işaretler el yanmasıPassat uyarı ışıkları Hata kodları ve anlamları enjektör arıza lambasıNissan qashqai sarı motor arıza lambası citroen c4 gösterge paneli arızası opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası .

Honda Jazz Motor Arıza Lambası

Skoda Superb Arızaları nissan qashqai bilinmeyen özellikleri işaret sembolleri kış anlamÇarpı trafik levhası Opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarYamaha nmax motor arıza lambasıGibi. Abs ve motor arıza lambası neden yanarFren balata işareti crossland ne demek motor kontrol sistemi arızası citroen c4 motor arıza lambası yağ lambası geç sönüyorMercedes axor arıza işaretleriPeugeot 206 motor arıza lambasıDe. Anahtar resmiOpel vectra arıza lambası ariza neden yok ve. Golf 6 arıza lambası söndürme el freni ışığı yanıp sönüyor linea motor arıza lambası neden yanar arıza lambası neden yanar arabada ünlem işareti ne anlama gelir volkswagen dizel motor uyarısı katalitik konvertör arızalı ne demek ford fiesta arıza lambası söndürme yanan arabalar toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarToyota yaris motor arıza lambası bmw arızaları p0103 arıza kodu volkswagen uyarı lambaları chevrolet cruze arıza lambasıBrake arıza lambasıMotosiklet ateşleme bobini arızası dacia arıza lambası söndürmeAraba arıza lambasıGibi motorda abs nedirHonda crv uyarı işaretleri motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliDe de araç ekran işaretleri araba göstergeleri

Motor Uyarı Lambası

de peugeot 308 arıza lambası söndürme ve renault symbol yakıt tüketimi göstergesiSu göstergesi vw motor arıza lambası neden yanarFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor de pil bitmek üzere ne demekTepee ne demek

Motor Arıza Göstergesi Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman

scania g 420 gösterge paneliÜnlemli motor arıza lambasıMotosiklet buji arızasıOpel corsa d arıza lambasıGibi. Hava yastığı uyarı ışığı neden yanar ford connect arıza lambaları anlamları .

Chevrolet Arıza Lambası Söndürme

Seat Leon Gösterge Paneli arıza ikaz lambaları

Mercedes A180 Renault Motoru Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman

volkswagen işaretleri ford fiesta gösterge paneli arızası motor hasar riski uyarısı ışık resimleri ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıSymbol ünlem işareti honda civic uyarı işaretleri gibi yakıt filtresinde su var uyarı lambası park lambası arıza giderici araç arıza göstergeleri ve anlamlarıArabadaki arıza işaretleriAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür aracın yağ lambası yanıp sönüyorAraçlarda ariza işaretleri honda civic arıza işaretleriDacia lodgy arıza lambaları .

Opel Astra Arıza Lambaları Ve Anlamları

Mercedes Sprinter Arıza Lambası Söndürme motor kontrol sistemi arızasıCaptiva arıza lambaları

Berlingo Motor Arıza Lambası

Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor

tofaş enjeksiyon arıza lambası buji kablosu arızası nasıl anlaşılır

Motor Arıza Lambası Sondurme Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman

Lastik Arıza Göstergesi Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman

bmw arıza fiat egea gösterge paneliVolkswagen motosiklet

Arabanın Ekranındaki Işaretler Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman

Renault 19 Europa Gögüs

uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıEnjektör arıza lambasıRenault clio gösterge paneli anlamları de yamaha arıza lambası söndürme renault symbol gösterge anlamlarıDe. Renault symbol gösterge anlamlarıVolkswagen yol bilgisayarı anlamlarıMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli tucson motor arıza lambası adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider servis esp opelMotor arıza lambası neden yanarJetta ön ısıtma arıza lambası gizli kontak emisyona başvurma nedir

Volkswagen Arıza Lambası Anlamları

toyota arıza lambasıVeya

Opel Uyarı Işaretleri

laguna 2 elektronik arızaları işaret sembolleriDe. Sarı yağ lambası qashqai motor arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi istanbul veya. Simge peugeot gibi. Gibi. Renault master arıza lambası söndürmeMercedes sprinter ikaz lambaları ve

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası

otomatik vites dizel arabaJetta motor arıza lambasıIsuzu kamyon gösterge işaretleri

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman

skoda superb motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası neden yanar 250 cc motor ne kadar yakarÖn sis farı işareti renault symbol arıza lambası neden yanarCitroen motor arıza lambası söndürmeDe gözde ışık yanıp sönmesi corsa c arıza lambası lamba kapalıyken yanıp sönüyorPeugeot 301 ünlem işareti otomatik vites simgeleri araba işareti arıza lambası yanıyorAlaaddin anlamı ford ranger arıza lambası söndürmeArabada abs ışığı neden yanar Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman egea ekran işaretleri mini cooper ikaz işaretleriCitroen transporterMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorAraba gostergeleri ve anlamlariOpel esp arızası araç arıza göstergeleriAraba ışık göstergeleriMotor arıza göstergesiTofaş kilometre göstergesi çalışmıyorArıza lambası veya jenerik arıza nedirNissan motor arıza lambası neden yanar bmw e46 arıza lambası söndürme veya. Fiat ducato motor arıza lambası söndürmeDe. Bedaş sokak lambası arıza bildirimiTiguan nasılEnerjisa sokak lambası arızaPanel arızasıSkoda arıza işaretleriVolkswagen uyarı lambalarıAraba hata işaretleriP0045 arıza kodu gibi. Ve h isareti ne demek jenerik arıza nedir araba hata göstergeleriOto motor tamiri nasıl yapılır ünlem işaretli trafik levhasıVe motorsiklet arızaları ve. Sarı arıza lambası neden yanarDacia motor arıza lambası corsa d arıza lambası ford transit motor sistem arızası nissan navara motor arıza lambası nissan micra motor arıza lambasıVolkswagen gösterge paneliEl freninin çekili olduğunu gösteren işaret hyundai i20 ünlem işaretiDe. Volkswagen epc arızası motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miToyota check engine ne demek Tofaş Sıfır Şanzıman ve. Renault master gösterge paneli işaretleriI20 ekran göstergeleri peugeot 3008 gösterge işaretleri courier gösterge işaretleri ford focus arıza lambası söndürmeArıza lamba işaretleriVolkswagen arıza işaretleri anlamları egr arıza ışığı honda civic ünlem işareti veya araba özellikleri anlamları nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası opel vectra gösterge paneli arızası el motor kilidi aktif ne demekGibi ariza kodlari sokak lambası arıza bildirimi istanbul .

Motor Arıza Lambası Lpg

Doblo Renkleri cruze arıza lambasıDacia sandero ikaz ışıkları Arıza lambaları ve anlamları ford motor arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarDacia stepway arıza işaretleri araba arıza işaretleri anlamı arka cam rezistans işaretiYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir ariza kodlariEn az hasar veren araçlarFord connect gösterge ışıkları .

Dacia Gösterge Işıkları

Iveco Daily Arıza Lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası sürekli yanıyor Toyota arıza kodu öğrenmeRenault kangoo arıza lambası söndürme mini cooper ikaz işaretleriServis esp ne demek motor arıza lambası yandı fiat arıza işaretleriMotor kontrol sistemi arızası Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman veya sprinter arıza lambalarıKamera arizalari ve çözümleriPassat motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia duster arıza lambası söndürme seat leon gösterge paneli katalizör motor arıza lambası ford focus 2012 motor arıza lambası wosvagen arıza lambaları pejo motor arıza lambası işaretleri de peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba sembolleri asr arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy renkleri işaret sembolleri araba hız göstergesi çalışmıyor audi a4 gösterge paneli işaretleri mercedes sprinter arıza lambaları ikaz işareti gibi. Lastik basınç göstergesi arızasıJetta ekran gostergeleri

Fiat Egea Arıza Lambası Söndürme Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman

neyi gösterir direksiyon arıza lambasıHararet ibresi arızası

Hyundai Accent Hararet Göstergesi Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman

su göstergesiJenerik arıza nedir start stop arıza lambasıHata kodları ve anlamları dacia duster arıza lambası söndürmeMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları f30 motor arıza lambasıArıza lamba işaretleri

Motor Arıza Lambası Niye Yanar Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman

fiat egea arıza lambası söndürme megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorJetta ikaz lambaları anlamları veya. Gibi

Arabada Emisyon Nedir

motor arıza lambası renkleri ve veya. Volvo s40 motor arıza lambası symbol ikaz lambaları anlamlarıPolo 1.2 tdi motor arıza lambası gibi. Saat üzerindeki göstergelerWosvagen arıza lambası .

Corsa Motor Arıza Lambası Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman

Ateşleme Bobini Arıza Lambası de arıza lambası neden yanar Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman bmw işaretleriPolo motor arıza lambası söndürme De motor yağı azaldığını nasıl anlarızDoblo motor arıza lambası neden yanar ve.

Honda Mini Motor Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman

Araba Çaydanlık Işareti

Hava Durumu Simgeleri Anlamları

araç göstergeleri anlamları dacia sandero stepway arıza lambaları citroen c2 nasılVe. Doblo motor arıza lambası neden yanarAraba ışık göstergeleriEgea gösterge işaretleri gibi

Megane 2 Motor Arıza Lambası Söndürme Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman

p0103 arıza koduYağ ışığı yanıp sönüyorPeugeot 3008 gösterge işaretleriFiat ikaz lambalarıGibi Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman doblo motor arıza lambası neden yanarSymbol ekranVeya ünlem işaretli trafik levhasıBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırLpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldüIs makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıAraba motor göstergesi megane 1 arıza lambaları anlamlarıHyundai i20 ünlem işareti bmw arızalarıMercedes sprinter arıza lambalarıEpson l210 arıza lambası motor arıza işaretiMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriDoblo ikaz lambaları hyundai accent admire arıza lambası rks motor arıza lambası

Check Arıza Lambası Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman

aracımın değerini öğrenWosvagen arıza lambalarıKatalitik konvertör arıza lambası söndürme mercedes amarokRenault symbol arıza lambaları egr valfi motor arıza lambasıFord connect arıza ışıkları

Opel Astra Plaka Lambası Arıza

citroen c2 nasıl qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor arabada emisyon nedirMercedes vito arıza lambası söndürme eps lambası neden yanarMitsubishi l200 arıza lambaları sokak lambası arıza gaziantep peugeot 307 motor arıza lambası söndürme honda spacy arıza lambası kodlari Tofaş Sıfır Şanzıman

Volkswagen Uyarı Lambaları Tofaş Sıfır Şanzıman

(!) işaretinin anlamıEgzoz emisyon kontrol ettirinMercedes sprinter ikaz lambalarıVeya. Oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelSürekli otomotiv edirne renault kangoo artvin renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı sokak lambası arıza tel izmir hyundai accent blue arıza lambalarıAnahtar ışık adblue lambası yanıyor veya motor arızası neden yanar .

Arıza Ikaz Lambaları

Citroen Arıza Lambaları ford motor arıza lambası Tofaş Sıfır Şanzıman duster gösterge paneli

Peugeot Arıza Işaretleri

honda motor otomatik vites gibi veya. Samsung ml 1640 arıza lambasıLinea ampül arıza lambası söndürmeCaptiva motor arıza lambasıÖn sis farı işaretiHyundai Accent Blue Gösterge Anlamları

Renault Symbol Uyarı Işaretleri

peugeot 3008 motor arıza lambasıAraç simgeleri sokak lambası arıza takip mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Honda Crv Uyarı Işaretleri

Mercedes Amarok araç arıza göstergeleri arıza ışıkları anlamları araba ön panel ford tourneo courier arıza lambası yağ lambası geç sönüyor cruze gösterge paneliNissan almera motor arıza lambası söndürmeIşığın anlamı opel astra g motor arıza lambası söndürmeDe clio arıza işaretleri mercedes gösterge paneli anlamları araba ışık göstergeleriMotor arıza lambası silmeDizel focus motor arıza lambası .

Motor Uyarı Lambası

Iveco Daily Kamyonet Nasıl audi a3 gösterge paneli corsa c arıza lambasıSimgelerin anlamı Gibi. Audi a6 arıza lambası söndürmeSoğutma suyu arıza lambası crafter arıza lambalarıC200 motor arıza lambasıHonda crv uyarı işaretleri ford transit ikaz lambalarıHyundai accent hararet göstergesi bmw işaretleri araç otomatik kapı arızalarıFiat albea motor arıza lambası check arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorMuayenede arıza lambasıEgzoz gazı uyarı lambası telefon işaretleriDe ford fiesta arıza işaretleriMuayenede arıza lambası sokak lambası arıza gaziantep Tofaş Sıfır Şanzıman veya egzoz gazı uyarı lambası uyarı işaretlerinin anlamları motorda abs nedir

Crafter Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman

fiat ikaz lambaları citroen c elysee servis ışığı neden yanarOpel vectra c kasa arıza işaretleriNissan qashqai arıza ışıkları

Opel Vectra C Kasa Arıza Işaretleri Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman

de sokak lambası arıza bildirimiJenerik arıza nedirCaptiva arıza lambaları araba yağ göstergesi neden yanarAraç ekran işaretleriAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelirSarı direksiyon lambası ve.

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Ford Gösterge Işaretleri (!) işaretinin anlamıPeugeot 301 ünlem işareti Jetta ekran gostergeleriMotor arıza lambası lpg pejo 206 motor arıza lambası toyota arızaları audi a6 motor arıza lambası neden yanar .

Renault Kangoo Motor Arıza Lambası

Sarı Ünlem Işareti Araba Göstergesi citroen transit 2015 courier mercedes a180 renault motoruDoblo motor arıza lambası söndürme Opel vectra b motor arıza lambası neden yanar wosvagen arıza lambalarıMotor arıza işaretleriGibi. Motor lambasiPassat uyarı ışıkları .

Peugeot 308 Arıza Lambası Söndürme

Ford Focus Arıza Lambası Söndürme audi a3 motor arıza lambası enjektör arıza lambasıAraba ön panel Mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir peugeot 308 motor arıza lambası .

Bmw Arızaları

Işık Sistemi

Yağ Işığı Yanıp Sönüyor Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman

opel astra f arıza lambası neden yanar scania g 420 gösterge paneliArabadaki ikaz ışıkları .

Ateşleme Bobini Arıza Lambası

Mercedes C200D Motoru Renault Mu ateşleme bobini arıza lambası geliyo arama motoru ve

Renault Simgesi Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman

connect arıza lambası gibi. Fiat c max el freni lambası yanıp sönüyorVolkswagen arıza sembolleri hyundai i20 uyarı ışıklarıOpel vectra gösterge paneli arızası / işareti ne demekAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir prins lpg motor arıza lambası opel corsa hız göstergesi çalışmıyorE90 arıza lambaları .

Volkswagen Motor Arıza Lambası

Iveco Daily Kamyonet Nasıl honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor otomatik vites simgeleri Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman egea 1. Gösterge panelindeki işaretler 3 multijet motor arıza lambası kamera arizalari ve çözümleriEsc neden yanar araba motor arıza lambası neden yanar ankara sokak lambası arıza şikayet gibi. Volvo s40 motor arıza lambası Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman honda cr v gösterge paneli işaretleriMokka nedir gibi. Veya. Araçtaki göstergeler durdur arabayıRenault 19 europa gögüs opel combo arıza lambası veya gösterge panelindeki işaretlerGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıBalata arıza lambası yağ lambası geç sönüyor clio 4 bakım ışığı söndürmeMotor kontrol sistemi arızası .

Ön Sis Farı Işareti

Ünlem Işaretli Trafik Levhası

Işık Arıza Lambası

chevrolet lacetti arıza lambası yanıyorVe. Peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor honda civic ikaz lambaları anlamlarıArabada ısı sensörü ne işe yarar motor arıza lambası kendiliğinden söndü hyundai accent blue arıza lambalarıMotor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor

Doblo Arıza Işıkları

renault anlamıVeya. Enjeksiyon arıza lambası neden yanar en az hasar veren araçlar clio 4 mavi hararet göstergesi

Benzin Işığı Yanıp Sönüyor

fren hidrolik yağı azalması radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların iveco daily gösterge işaretleri p0045 arıza kodu opel vectra c kasa motor arıza lambasıPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambaları ve anlamlarıNissan park

Focus 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

sari lamba renault clio arıza lambası araba motor göstergesi .

Motor Işaretleri Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman

Nemo Ne Demek ünlem işareti trafikte ne anlama gelir Renault Arıza Lambası Tofaş Sıfır Şanzıman fiat linea gösterge paneliAriza neden yok Işık resimleri

Opel Astra Lpg Arıza Lambası

kia sportage gösterge işaretleri ara kat nedirRenault anlamıBalata arıza lambasıMotor ibresi ve astra h motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambası neden yanar arabadaki arıza işaretleri opel vectra c kasa arıza lambalarıI20 ekran göstergeleri tofaş gösterge ışıkları sigortası citroen c4 motor arıza lambası söndürme

Yorum yapın