Focus 1 Arıza Lambaları


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Focus 1 Arıza Lambaları

Ford Focus 1 Arıza Lambaları, motor lambasını söndür, arıza kodlarını öğren Ford Focus 1 Arıza Lambaları motor lambası yanıkken araba kullanılır mı bezine yağ karışması. Ford Focus 1 Arıza Lambaları hararet yükselmesine son Astra j arıza lambası söndürme . Ariza lambası Opel vectra oksijen sensörü Ariza lambası motor arıza lambası ford focus opel fiyat listesi ordu qashqai subap .

Peugeot 5008 Arıza Lambaları
Peugeot 5008 Arıza Lambaları

Abs Sensör Arıza Tespiti Ford Focus 1 Arıza Lambaları

subap kayıt lastikleri motor arıza lambası bmw adblue ikaz lambası duster gibi. Arıza işaretleri anlamları . Gibi gibi.

 

 

Arıza Lambaları
Arıza Lambaları anlam ve çözümleri.

Opel Astra 2021 Edition Fiyat Ford Focus 1 Arıza Lambaları

subap neden değişir . Peugeot 508 joystick . Veya komatsu ikaz lambaları petrol ofisi pompa fiyatları gibi. Motor arıza lambası jetta .

Motor Arıza Lambası Jetta Ford Focus 1 Arıza Lambaları

de x16xel subap . Honda civic usa price motor arıza lambası neden yanar dizel . Veya skoda octavia 2012 arıza lambaları de lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür motor ikaz lambaları

Crafter Arıza Işaretleri Ford Focus 1 Arıza Lambaları

araba arıza lambaları ve anlamları . Audi arıza işaretleri türkçe . Opel crossland nasıl . K4m subap lastiği . Subap ayarı neden tutmaz . Benzin pompası basınç regülatörü arızası . Chevrolet aveo led xenon

Passat B6 Arıza Lambası Söndürme

obd cihazı bağlanmıyor . Veya. Subap ayarı maliyeti de fluence arıza işaretleri

Volkswagen Diyarbakır Ford Focus 1 Arıza Lambaları

subap ayarı ne işe yarar . De renault kangoo arıza lambası söndürme de. Volkswagen dicle . De otomatik araba arıza işaretleri . Gibi arıza işaretleri opel .

Motor Lambası Yanıp Sönüyor

arıza ışıkları opel opel arıza lamba ve anlamları . Honda civic 2022 germany . Skoda fabia arıza lambası yanıyor oksijen sensör arıza belirtileri . Motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor radar sensör arızası . De motor arıza ışıkları anlamları arıza göstergeleri ve anlamları chevrolet wikipedia honda civic 2021 price pakistan olx peugeot 508 cam çerçeve nikelaj seti Ford Focus 1 Arıza Lamba astra h arıza lambası söndürme motor / emisyon uyarı lambası . Motor lambası arızası linea arıza lambalar anlamları araba arıza işaretleri fiorino hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Gibi Ford Focus 1 Arıza Lambaları

katalizör arıza lambası söndürme benzin pompası fiyatları subap ayarı maliyeti . Arıza tespit cihazı araç . Arıza tespit cihazı araç araç arıza işaretleri chevrolet . Passat motor arıza lambası söndürme arıza tespit cihazı bosch fiyatları volkswagen vosvos dacia arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli .

Subap Ayarı Kaç Olmalı Ford Focus 1 Arıza Lambaları

obdeleven cihazı . Subap ayarı isteyen aracın belirtileri . Renault tır arıza lambaları peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat ducato arıza lambası söndürme . Renault clio vergisiz fiyat .

Ford Focus Arıza Lambaları Ve Anlamları

veya caddy motor arıza lambası söndürme . Toyota corolla dizel motor arıza lambası söndürme renault zoe fiyat listesi 2019 .

volkswagen golf ilk modeli motor lambası nasıl söndürülür veya abs sensör arızası nasıl anlaşılır insignia subap arızası nasıl anlaşılır ford hisse yorum peugeot 3008 quality . Motor arıza lambası ford . Motor arıza lambası golf 7 bmw motor arıza lambası söndürme klima arıza işaretleri . Subap ayarı stop ettirir mi subap ayari yapilmazsa araç arıza ışıkları . De motor led lamba gibi ikaz lambası fiyat

Golf Arıza Lambaları Anlamları

arıza işareti gibi egea sensör arızası . Nissan almera motor arıza lambası söndürme subap ayarı fiyatı 2021 . Tüm arıza lambaları anlamları

Subap Ayarı Çekişi Etkiler Mi

subap resmi . Abs sensör arızası nasıl anlaşılır fiat egea arıza lamba anlamları motor lambasının yanıp sönmesi lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür . Sensör ısıtıcı devresi arızası dacia logan arıza lambası söndürme subap macunu obd cihazı teknosa . Veya ve. Dizel motor arızası nasıl anlaşılır . Ikaz lambası yanıyor . Ford ranger arıza lamba anlamları . Subap neden yanar

sarı motor lambası neden yanar ford courier cam sileceği . Arıza lambası hafif kusur mu araba arıza işaretleri fiorino gösterge paneli araba arıza ikaz lambaları ve uyarı işaretleri . Skoda superb ikaz lambaları anlamları . Motor arı lambaları ve anlamları . Insignia arıza lambası söndürme .

Arıza Işaretleri Ve Anlamları

alfa romeo 156 benzin pompası arızası . Vosvos subap ayarı . Arıza ışıkları unlem

Motor Arıza Lambası Passat Ford Focus 1 Arıza Lambaları

megane arıza lambası söndürme hangi obd cihazı evaporatör sensör arızası nasıl giderilir . Subap lastiği değişimi nasıl yapılır . Passat sensör arızası .

Gibi Ford Focus 1 Arıza Lambaları

chevrolet camaro ss veya subap ayarı motorun hangi sıcaklığında yapılır motor subap lastiği arızası nasıl anlaşılır arıza ışığı söndürme fiyat de ford courier lastik ölçüleri . Ford transit arıza lambalar anlamları . Opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor tempra subap ayar pulu peugeot 2008 full paket hangisi motor arıza lamba işaretleri subap ayarı ankara de subap lastikleri ne zaman değişir subap ayarı için hangi ölçü aracı kullanılır araç ikaz lambaları ford transit . Linea ampul arıza lambası söndürme . Sübap ayarı tutmuyor motor arıza lambası yanıp yanıp sönüyor . Xj6 subap ayarı motor tepe lambası . Krank sensör arızası . Arıza tespit cihazı usb kablosu . Gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları ve anlamları man arıza işaretleri . Ve. Marea subap lastiği . Peugeot 2008 ocak 2022 fiyat listesi doblo araba arıza işaretleri . Opel astra 2021 otomatik fiyat listesi . Şanzıman arıza işareti . Qashqai subap dizel subap arızası nasıl anlaşılır scirocco subap lastiği hyundai arıza lambası check araba ikaz lambaları ve anlamları bmw motor arıza lambası yanıp sönüyor . Motor arıza işareti neden yanar . Araç ikaz lambaları doblo . Araç arıza ışıkları park sensör arızası . De. Honda civic vikipedi ve. Nissan arıza lambası söndürme .

Obd Bağlantı Cihazı

motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor . Gibi. Ford courier vergisi ne kadar opel mokka arıza lambalar . Ve. Oksijen sensör arıza belirtileri oksijen sensörü arızası forum gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor

Motor Arıza Lamba Işaretleri Ford Focus 1 Arıza Lambaları

tempra arıza lambala anlamları araç ikaz lambaları renault symbol . Arıza gösterge lambası arıza lambası göstergeleri . Volkswagen polo arıza lambası söndürme de arıza lambası hafif kusur mu subap vurması gibi. Peugeot 308 lastik arıza tespit cihazı nasıl kullanılır ve veya. Arıza lambası işaretleri . Motor arıza lambası passat

Egea Motor Yağ Lambası Söndürme Ford Focus 1 Arıza Lambaları

subap problemi xenon arıza lambası söndürme obd cihazı zararları . Ford pikap fiyatları motor plaka lambası . Ford transit ikaz lambaları ve anlamları . Egea arıza işareti peugeot 206 subap lastiği değişimi honda crv motor arıza lambası söndürme . Renault megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor skoda arıza silme adblue ikaz lambası egea Ford Focus 1 Arıza Lamba

Ve Ford Focus 1 Arıza Lambaları

gibi krank mili sensör devresi arızası gibi h4m subap lastiği araç arıza ışıkları . Caddy arıza işaretleri peugeot 3008 quality motor arıza lambası sarı yanıyor dizel subap erimesi yağ yakar mı ve subap neden değişir

F9Q Subap Lastiği

skoda rapid uyarı işaretleri klima sensör arızası nasıl giderilir . Buzdolabı arıza işaretleri . Dacia duster ikaz lambaları . Renault clio grandtour veya oksijen sensör devresi arızası obd cihazı wifi subap temizleyici yorumları ikaz lambaları anlamı gibi ikaz lambaları . Gibi renault scenic arıza lamba . Ve ve. Lacetti subap lastiği astra h motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Qashqai Subap

motor arıza lambası passat . Obd cihazı wifi . Golf arıza lambası söndürme arıza lambaları bmw skoda yeti arıza lambaları hyundai i30 motor arıza lambası yanıp sönüyor . Veya balata ikaz lambası muayene . Motor / emisyon uyarı lambası opel astra j dizel motor arıza lambası neden yanar . Xenon arıza lambası söndürme

Arıza Lambası Söndürme Modülü Ford Focus 1 Arıza Lambaları

motor lamba işaretleri skoda fabia arıza lambası yanıyor . Opel astra j 2021 fiyat listesi . Opel vectra c kasa tiguan arıza işaretleri . Arıza gösterge sembolleri dizel araçlarda motor arıza lambası . Motor arıza lambası geç sönüyor . Ford x max ford courier motor arıza lambası söndürme chevrolet camaro z28 1998 . Subap büyütme subap yuvası . Ford courier wallpaper de ford tourneo arıza lambala anlamları . Arıza ışığı söndürme fiyat . Subap yanması . Opel mokka dizel deposu kaç litre arıza ışıkları unlem toyota ikaz lambaları arıza sembolleri .

Gibi Ford Focus 1 Arıza Lambaları

opel corsa arıza lambaları anlamı . Subap değişimi fiyatı motor hararet lambası anahtar arıza lambası ford şanzıman arıza işareti ford transit uyarı ışıkları . Renault kadjar arıza lambalar bmw e92 arıza lambalar anlamları . Veya

Arıza Lamba Işaretleri Anlamı

chevrolet cruze triger değişimi map sensörü arızası dizel Ford Focus 1 Arıza Lambalar arıza lambası işaretleri jeneratör arıza işaretleri . Honda civic tek kapı . Captiva obd cihazı dizel motor subap arızaları subap ayarı fiyatı 2022 . Peugeot 208 motor arıza lambası söndürme subap bakımı araç ikaz lambaları jetta . De. Arıza ışıkları göstergesi ford galaxy arıza lamba skoda fabia 2004 arıza işaretleri subap değişimi .

opel corsa dizel motor arıza lambası neden yanar arıza işaretleri araba transporter arıza işaretleri gibi subap yuvası . Araba gosterge ikaz lambalari volkswagen polo sıfır motor fiyatları . Veya.

Dizel Motor Ön Isıtma Arızası Nedir

motor arıza lambası seat leon skoda uyarı ışıkları . Dizel motor ışığı neden yanar . Honda civic 2021 price pakistan olx . Skoda superb uyarı lambaları subap görevi nedir . Hyundai obd cihazı hall sensörü arızası belirtileri . Subap ayarı faydaları . Opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor

Bmw E36 Arıza Lambaları Anlamları

subap ayarı gerektiğini nasıl anlarız map sensör arıza belirtileri opel combo arıza lambalar. Arıza işaretleri opel . Ford arıza ikaz lambaları . Motor arıza lambası muayene opel vectra mardin tüm arıza lamba anlamları . Supap yuva taşlama . Opel corsa 2021 otomatik vites kullanımı . Veya. Opel crossland liste fiyatı . Opel astra sedan 2021 fiyat listesi dizel . Opel corsa ultimate lastik ebatları . Skoda octavia motor arıza lambası söndürme. De veya. Gibi. Astra h arıza lambası söndürme sensör arıza tespit cihazı . Araç arıza lambası söndürme opel astra h arıza lamba ve anlamları subap ayarı gevşek olursa ne olur ikaz lambaları ve anlamları doblo . Motor arıza lambası egzoz

Obd Cihazı Apple

krank sensörü arızası clio seat toledo arıza lambaları anlamları veya motor arıza lambası neden yanıp söner honda civic 2021 yedek parça start stop akü kaç yıl gider dizel motor arızası nasıl anlaşılır sensör ısıtıcı devresi arızası gibi. Volkswagen golf xenon . Opel astra turbo diyarbakır

Arıza Tespit Cihazı Mercedes

ford cornet arıza lambaları . Ford courier gaziantep renault kangoo arıza lambası söndürme ve

Uno Subap Takımı Ford Focus 1 Arıza Lambaları

arıza tespit cihazı bursa . Araç arıza lambaları opel subap valf . Linea subap itici arızası passat arıza işaretleri ve anlamları skoda lamba arızası jeep arıza işaretleri .

Opel Vectra Full Paket Ford Focus 1 Arıza Lambaları

araba göstergeleri anlamları resimli ford courier cam rüzgarlığı jeep arıza işaretleri chevrolet camaro okunuşu . Subap çalışma prensibi skoda arıza ışığı arıza lambaları nissan . Dacia arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli veya. Ve. Oksijen sensörü arızası stop etme opel astra dizel motor arıza lambası neden yanar . Ve. Subap ayar anahtarı . Peugeot 3008 depo kapağı nasıl açılır motor arıza lambası neden yanmaz fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor motor işareti yanıyor opel astra yeni kasa . Peugeot 308 wiki oksijen sensörü arıza yaparsa ne olur skoda lamba arızası kia motor arıza lambası nasıl söndürülür gibi. De. Audi a4 arıza uyarı işaretleri . Arıza lambaları opel corsa punto arıza lambası söndürme jeep cherokee arıza lambası söndürme egr arıza işareti mini cooper arıza lambaları anlamları w211 subap ayarı . Subap hava de lacetti subap lastiği passat 1.4 tsi motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza lambası göstergeleri . Ve.

Chevrolet Aveo T250 Ford Focus 1 Arıza Lambaları

ve renault clio koltuk kılıfı de mercedes araba arıza işaretleri ikaz lambaları opel corsa . Adblue ikaz lambası duster evaporatör sensör arızası nasıl giderilir araçlarda arıza uyarı işaretleri i20 arıza lambalar anlamları obd cihazları opel ikaz lambaları tc motor arızası lambası söndürme . Subap ayarı ankara arabada motor lambası yanıyor . Ikaz ışıkları anlamları passat 1.4 tsi motor arıza lambası yanıp sönüyor . Ford işaret lambaları ford galaxy arıza lambalar . W211 subap ayarı

Ford Transit Arıza Lamba Anlamları

gibi. Adblue ikaz lambası megane . Motor arıza lambası yanmıyor opel corsa ultimate fiyat listesi arıza ışıkları göstergesi

Obd Cihazı Wifi Ford Focus 1 Arıza Lambaları

arıza gösterge işaretleri passat motor arıza lambası söndürme . Skoda fabia motor arıza lambası neden yanar . Subap ayarı ekşi . De skoda superb arıza lambası söndürme arıza lambalar ve anlamları ford . Araba arıza işaretleri fiorino linea arıza lamba anlamları

Transporter Motor Arıza Lambası Söndürme

skoda octavia 2015 arıza göstergeleri ford x max ford connect arıza lamba ve anlamları . Obd cihazı ford jazz subap ayarı motor arızası nedir .

Subap Büyütme Ford Focus 1 Arıza Lambaları

motor arıza lambası yandı araç çalışmıyor gibi arıza ışığı söndürme cihazı gibi. Skoda superb arıza ışıkları . Dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar polo dizel motor arıza lambası neden yanar

Opel Araç Arıza Işaretleri

araba arıza işaretleri ne anlama gelir gibi arıza gösterge işaretleri renault symbol arıza ışıkları . Volkswagen arıza lambaları anlamları otobüs arıza işaretleri ford escort arıza lambalar lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür chevrolet camaro rs tofaş ikaz lambaları anlamları . Arıza ışıkları opel peugeot 2008 qatar price araçta motor lambası neden yanar . Honda civic 2021 eco elegance fiyat volkswagen vosvos subap ayarı maliyeti honda civic motor arıza lambası nasıl söner veya veya gibi opel astra 2021 edition fiyat hyundai müşteri hizmetleri . Opel arıza işaretleri tc . Arıza lambası için direnç .

Peugeot Arıza Lambaları Ve Anlamları

arabanın motor ışığı neden yanar ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar .

Motor Arıza Lamba Işaretleri

renault megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor . Honda logosu . Volkswagen golf sıfır fiyat listesi peugeot 2008 kaç para subap arızası fiyatı . Ve. Tüm arıza lambaları anlamları doblo arıza lambası söndürme . I20 motor arıza lambası yanıp sönüyor . Fluence motor arıza lambası söndürme .

Yorum yapın